نظرسنجی برای سایت !

نویسنده: آرمان امیراحمدی

وبلاگ من
نویسنده: آرمان امیراحمدی
عاشق برنامه‌نویسی وب و آرسنال
کل بازدید: 115,032 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
طبق گزارش فوتبال لندن، سوکراتیس پاپاستاتوپولوس در حین بازی یونان و فنلاند که عصر روز دوشنبه برگزار شد دچار آسیب دیدگی شده است. این دفاع مرکزی با تجربه‌ی یونانی در جریان دیدار یونان و فنلاند از ناحیه قوزک پا دچار مصدومیت شده است و در حال حاضر این سوال مطرح است که آیا از لحاظ جسمانی و فیزیکی به بازی با لستر سیتی خواهد رسید یا خیر. طبق این شرایط پیش آمده راب هولدینگ و شکودران موستافی تنها مدافعان مرکزی در دسترس آرسنال هستند، و امری برای خرید تابستانه‌ی خود دعا خواهد کرد تا هر چه سریع‌تر به شرایط بازی بازگردد. طبق گزارش فوتبال لندن، سوکراتیس پاپاستاتوپولوس در حین بازی یونان و فنلاند که عصر روز دوشنبه برگزار شد دچار آسیب دیدگی شده است. این دفاع مرکزی با تجربه‌ی یونانی در جریان دیدار یونان و فنلاند از ناحیه قوزک پا دچار مصدومیت شده است و در حال حاضر این سوال مطرح است که آیا از لحاظ جسمانی و فیزیکی به بازی با لستر سیتی خواهد رسید یا خیر. طبق این شرایط پیش آمده راب هولدینگ و شکودران موستافی تنها مدافعان مرکزی در دسترس آرسنال هستند، و امری برای خرید تابستانه‌ی خود دعا خواهد کرد تا هر چه سریع‌تر به شرایط بازی بازگردد.
لورن کوشیلنی مدافع فرانسوی باشگاه آرسنال رسما از بازی های ملی خداحافظی کرد. لورن کوشیلنی مدافع فرانسوی باشگاه آرسنال رسما از بازی های ملی خداحافظی کرد.
مدیر آتلانتا یونایتد: آرسنال باید مبلغ پیشنهادی خود برای میگل آلمیرون را حداقل سه برابر کند . دارن ایلز مدیر باشگاه آتلانتا یونایتد: خبرهایی مبنی بر علاقه‌ی باشگاه آرسنال به آلمیرون به گوش من رسیده است و گفته می‌شود این تیم قصد دارد پیشنهادی ۱۱ میلیون پوندی برای این بازیکن ارائه دهد.پیش از هر چیز باید بگویم آرسنال باید حداقل پیشنهادش را سه برابر کند تا راضی بشوم درباره‌ی این انتقال فکر کنم. مدیر آتلانتا یونایتد: آرسنال باید مبلغ پیشنهادی خود برای میگل آلمیرون را حداقل سه برابر کند . دارن ایلز مدیر باشگاه آتلانتا یونایتد: خبرهایی مبنی بر علاقه‌ی باشگاه آرسنال به آلمیرون به گوش من رسیده است و گفته می‌شود این تیم قصد دارد پیشنهادی ۱۱ میلیون پوندی برای این بازیکن ارائه دهد.پیش از هر چیز باید بگویم آرسنال باید حداقل پیشنهادش را سه برابر کند تا راضی بشوم درباره‌ی این انتقال فکر کنم.
طبق گزارش اسکای اسپرت، تیری هانری در حال انجام مراحل پایانی مذاکرات با باشگاه موناکو برای جانشینی لئوناردو یاردیم است، به نظر می‌رسد تا ۴۸ ساعت آینده این انتقال رسما اعلام می‌شود. طبق گزارش اسکای اسپرت، تیری هانری در حال انجام مراحل پایانی مذاکرات با باشگاه موناکو برای جانشینی لئوناردو یاردیم است، به نظر می‌رسد تا ۴۸ ساعت آینده این انتقال رسما اعلام می‌شود.
رادیو مونته کارلو (RMC):  سران باشگاه پاریس سنت ژرمن ملاقات هایی به صورت خصوصی با آرسن ونگر انجام داده اند تا از او در یکی از پستهای ورزشی باشگاه استفاده کنند. با این وجود هنوز نشانه ای از توافقی سریع وجود ندارد، اما سیاست گذاران باشگاه پاریسی می‌خواهند به ونگر یک پست ورزشی را پیشنهاد دهند که الزاما مدیریت فوتبال نیست، به او احتمالا پستی پیشنهاد خواهد شد که در سلسله مراتب باشگاه، یک رتبه پایین تر از ناصر الخلیفی خواهد بود. رادیو مونته کارلو (RMC): سران باشگاه پاریس سنت ژرمن ملاقات هایی به صورت خصوصی با آرسن ونگر انجام داده اند تا از او در یکی از پستهای ورزشی باشگاه استفاده کنند. با این وجود هنوز نشانه ای از توافقی سریع وجود ندارد، اما سیاست گذاران باشگاه پاریسی می‌خواهند به ونگر یک پست ورزشی را پیشنهاد دهند که الزاما مدیریت فوتبال نیست، به او احتمالا پستی پیشنهاد خواهد شد که در سلسله مراتب باشگاه، یک رتبه پایین تر از ناصر الخلیفی خواهد بود.
به دلیل مصدومیت کوین تراپ، برند لنو دروازه‌بان آرسنال به تیم ملی آلمان دعوت شد. به دلیل مصدومیت کوین تراپ، برند لنو دروازه‌بان آرسنال به تیم ملی آلمان دعوت شد.
ستاره‌های جوان آرسنال به تیم ملی کشورشان دعوت شدند .ادی انکتیا و جو ویلوک برای دو دیدار مقابل تیم ملی ایتالیا و تیم ملی چک به تیم ملی زیر ۲۰ سال انگلستان دعوت شدند.امیل اسمیت روه برای دو دیدار مقابل تیم ملی پرتغال و تیم ملی مقدونیه به تیم ملی زیر ۱۹ سال انگلستان دعوت شد. فلورین بالوگُن، ونتای دیلی کمبل، تیریس جان جولز، آرتور اوکونکو، بوکایو ساکا برای دو دیدار مقابل تیم ملی سوئد و تیم ملی چک به تیم ملی زیر ۱۸ سال انگلستان دعوت شدند.میگل عزیز، سام گرینوود، یونس موسی به تیم ملی زیر ۱۷ سال انگلستان دعوت شدند تا در تورنمنت بین المللی جوانان در انگلستان که قرار است با تیم ملی های کشور آمریکا، روسیه و برزیل رو به رو شوند، به میدان بروند.
ستاره‌های جوان آرسنال به تیم ملی کشورشان دعوت شدند .ادی انکتیا و جو ویلوک برای دو دیدار مقابل تیم ملی ایتالیا و تیم ملی چک به تیم ملی زیر ۲۰ سال انگلستان دعوت شدند.امیل اسمیت روه برای دو دیدار مقابل تیم ملی پرتغال و تیم ملی مقدونیه به تیم ملی زیر ۱۹ سال انگلستان دعوت شد. فلورین بالوگُن، ونتای دیلی کمبل، تیریس جان جولز، آرتور اوکونکو، بوکایو ساکا برای دو دیدار مقابل تیم ملی سوئد و تیم ملی چک به تیم ملی زیر ۱۸ سال انگلستان دعوت شدند.میگل عزیز، سام گرینوود، یونس موسی به تیم ملی زیر ۱۷ سال انگلستان دعوت شدند تا در تورنمنت بین المللی جوانان در انگلستان که قرار است با تیم ملی های کشور آمریکا، روسیه و برزیل رو به رو شوند، به میدان بروند.
طبق گزارش میرور، میگل آلمیرون بازیکن ۲۴ ساله پاراگوئه ای باشگاه آتلانتا یونایتد، در ژانویه با مبلغ ۱۵ میلیون پوند به باشگاه آرسنال خواهد پیوست. طبق گزارش میرور، میگل آلمیرون بازیکن ۲۴ ساله پاراگوئه ای باشگاه آتلانتا یونایتد، در ژانویه با مبلغ ۱۵ میلیون پوند به باشگاه آرسنال خواهد پیوست.
باشگاه آرسنال رسما اعلام کرد که از اول ژوئیه ۲۰۱۹ با شرکت آدیداس همکاری خود را آغاز می کند.قرارداد باشگاه آرسنال با شرکت آدیداس ۵ ساله خواهد بود که ارزش این قرارداد ۳۰۰ میلیون پوند خواهد بود، این باشگاه به ازای هر فصل ۶۰ میلیون پوند از این برند بزرگ ورزشی دریافت خواهد کرد. باشگاه آرسنال رسما اعلام کرد که از اول ژوئیه ۲۰۱۹ با شرکت آدیداس همکاری خود را آغاز می کند.قرارداد باشگاه آرسنال با شرکت آدیداس ۵ ساله خواهد بود که ارزش این قرارداد ۳۰۰ میلیون پوند خواهد بود، این باشگاه به ازای هر فصل ۶۰ میلیون پوند از این برند بزرگ ورزشی دریافت خواهد کرد.
برای اولین بار در تاریخ لیگ جزیره دو بازیکن تعویضی در یک بازی از لیگ موفق شدند هم گل بزنند و هم پاس گل بدهند ، اوبامیانگ و رمزی پس از ورود به میدان به عنوان بازیکن تعویضی هر کدام یک گل و یک پاس گل را به نام خود ثبت کردند . برای اولین بار در تاریخ لیگ جزیره دو بازیکن تعویضی در یک بازی از لیگ موفق شدند هم گل بزنند و هم پاس گل بدهند ، اوبامیانگ و رمزی پس از ورود به میدان به عنوان بازیکن تعویضی هر کدام یک گل و یک پاس گل را به نام خود ثبت کردند .

نظرسنجی برای سایت !

خوب ظاهرا من یه فیس بوک هم درست کنم بازم عده ای اعتراض دارن :)))


به هر حال این بخضی از خصوصیات انسان هاست که کمال گرا هستند .

نظر سنجی ظاهرا مهم ترین و دلخراشترین مورد در مورد سایت است !!!

نظر سنجی میخواین چطوری باشه ؟؟

میخوایم ، من و نویسنده ها نظر سنجی بذاریم ؟! یا هر کدوم بتونید تو بلاگتون نظر سنجی بذارید و مدیریتش کنید !؟؟


اخطار به کاربران ...

در مورد شلوغ بازی برخی از دوستان ....

عزیزان من خودم به شدت روی لحن کلام دقت میکنم !

این عبارت " ادامه بدی به این کارت ( اسپم و تبلیغات دلیل ) مجبورم بنت کنم ! " زشت و زننده نبوده !

خوب باید به این مسائل اشاره کنم !
متاسفانه مدیرای کمی تو سایت داریم و شدیدا نیاز به همکاری شماها داریم ... اینجا فیــس بوکـــ نیست که هر کی هرچی خواست بنویسه !!!!

با تهدید شدن هم اصلا رابطه خوبی ندارم ، اینکه دوستان تا میگیم بالاچشمتون ابرویی هم هست قهر میکنن واقعا به سلامت ....

اگه من هم اشتباه کنم ، میام میگم ببخشید !!!
عزیزان معتقدند کسی حق نداره بهشون اصلا حرفی بزنه !!!!
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

hamidtopchi در 5/9/1390 | 14:06 گفت:

آقا آرمان میدونم که میخونی ولی اگه میتونی نظر هم بده!!
چت آنلاین رو فقط 30 دقیقه قبل بازی تا 15 دقیقه بعد بازی!!هر بازی بزار و دوباره بردارش مگه نمیشه؟؟؟؟
اگه نمیشه به طور آزمایشی به مدت یک هفته بزار ببین چطور بچها استفاده میکنن اگه استفاده فقط جهت حاضر غایبی و موقع بازی ها واسه جمع شدن دور هم بود بزارش تا باشه اما اگه استفاده طوری شد که به پست ها لطمه بزنه بردارش!!!!!
پس اگه میشه 1 هفته بصورت امتحانی برامون بزار!!ممنونم بازم!!

آرمان امیراحمدی در 5/9/1390 | 13:51 گفت:

@milani ... chashm :D

@hamid : bekhoda man 90% postharo mikhonam , nazari nemidam ke soe tafahoom nashe

[email protected] age sare bazi ha bashe , khobe ama na koli , chon aslan daro peykar nadare unjoori nemishe jamesh kard

hamidtopchi در 5/9/1390 | 13:43 گفت:

ببخشید یه فکری هم واسه چت آنلاین بکن آقا آرمان (البته فقط واسه موقع بازی ها)!!
دوستان خوشحال میشن اگه چت آنلاین هم بیاد تو سایت!!یه چت با کیفیت که فقط موقع بازی از اون استفاده کنیم!!

hamidtopchi در 5/9/1390 | 13:32 گفت:

آره خب نظر سنجی خیلی خوب وجالبه!!!
آرمان خودتم شرکت کن تو بلاگ ها وکامنت ها!
بعد اون حرفتم آره درسته100% که میگی جای تبلیغ نیست!!
لطفا تو سایت اگه میشه به شدت با نژاد پرستی و اخلاق هایی امثال این برخورد کن!!
اخراج نه ولی عذر خاطی رو بخواه!و به همین راحتی از کنارش نگذر!
ممنون بابت زحماتت!

سید امین هاشمی در 5/9/1390 | 09:14 گفت:

ممنون آرمان جان

حمید فرازی در 5/9/1390 | 07:59 گفت:

آرمان جان واقعا مرسی که بهمون سر زدی.من پیشنهاد که زیاد دارم ولی الان نمیشه همه رو گفت.اول اینکه با توجه به عشق همه به آرسنال هرروز بچه ها پستای زیادی میذارن که پستهای قبلی زود از بین میره و نمیتونن زیاد نظر بدن.پس در درجه اول یه آرشیو واسه پستا درست کنیدبعد اگه بشه واسه اخبار سایت هم نظر بذارید خیلی خوبه.چون در غیر اینصورت بچه ها همون اخبارو میذارن تا بقیه نظر بدن و پستای قبلی زود از بین میره.نکته دیگه که خیلی واسه من مهم هست اخبار تیم رزرو و جوانان هست که مدت زیادی هست تو هایبوری آپدیت نمیشه و اینجه هم چیزی نیست.لطفا به این موضوع حتما رسیدگی کیند.

Saeed Milani در 5/9/1390 | 03:45 گفت:

قسمت ثبت درخواست همکاری فعال نیست ، لااقل یه راهی معرفی کن اگه کاری از دستمون برمیاد انجام بدیم.

Saeed Milani در 5/9/1390 | 03:42 گفت:

اصلا حرف های ما رو میخونی؟! دمت گرم آرمان جان.

آرمان امیراحمدی در 5/9/1390 | 02:26 گفت:

@هاشمی .... 100% راه میافته

سید امین هاشمی در 5/9/1390 | 01:28 گفت:

راستی آرمان جان اگه مقدوره واستون،خرید پستی رو راه بندازین/ممنون

Saeed Milani در 5/9/1390 | 00:35 گفت:

کارت درسته آرمان جان فقط به عنوان یه پیشنهاد میگم اگه بیشتر بتونی مثل این پست رو در رو با بچه ها ارتباط برقرار بکنی هم اون ها راحت تر نطراتشون رو انتقال می دن و هم شما میتونی از پیشنهادات و یا احیانا کمک بچه ها استفاده بکنی ، البته از مشغولیات زندگی گفته بودی که به هر حال قابل درک هست اما به عنوان نماینده رسمی و مورد تایید باشگاه در ایران انتطارات وتوقعات از شما وتیمت بالاست.

واقعا خسته نباشی وبرات آرزوی موفقیت می کنم.

آرمان امیراحمدی در 4/9/1390 | 23:53 گفت:

از لطف عزیزان ممنونم .... مرسی از پشتیبانیتون ...

در مورد نظر سنحی منتظر نظرات بیشتر از حدود 3000 کاربر خودمون هستم ....

در ضمن به زودی چنان میترک.نیم سایت و فروشگاه رو که همه شاخ ها رو مجبور شیم بدیم سنباده کاری کنن ( شاخ در بیاریم ) :D

HAMED toopchi در 4/9/1390 | 23:39 گفت:

كلا نمكت تو چشممون!

sam baygan در 4/9/1390 | 23:27 گفت:

در کل یه کمی ام لطیف تر داداش،باز میگی بچه ها بقول خودت فکر میکنن تو ادم دیوصفتی هستی!!

sam baygan در 4/9/1390 | 23:24 گفت:

البته حق با توئه یکی دو بار خواستم به رفیقمون بگم این کار درست نیست گفتم ناراحت میشه ول کردم،نباید کار به اینجا بکشه دوستان که هر چن وقت یه بار به خاطر به موضوع جنجال تو سایت درست بشه.فقط خود ما باید اینجور موقع ها قضیه رو جمع کنیم.اینم باید بدونیم که به خاطر هر موضوعی نیایم یه پست بذاریم،پستس که سر جمعش یه جملست.
اقا ارمان ممنون از زحماتتون ولی شمام یه کم به سایت بیشتر سر بزن یا یکیو به جا خودت بذار که به مشکلات بچه ها رسیدگی کنه.ممنون.

محمد اصغری در 4/9/1390 | 23:14 گفت:

با سلام خدمت اقای مدیر.
درمورد نظر سنجی بگم هر نظر سنجی می تونه خوب باشه به شرطی که 1-جو منفی نده 2-بی احترامی به کسی نشه

درباره شلوغ بازی هم من کاملا با شما موافقم متاسفانه بعضی وقتها جو کانون جوری به هم می ریزه که کانون شبیه همه چیز میشه الا کانون هواداران ارسنال.امیدوارم خود بچه ها بتونن مدیریت قویتری برای کنترل جو کانون داشته باشند.درباره عبارات زننده هم به نظر من خیلی کم بوده و با چند تا عذر خواهی از طرف اعضا قابل حله.
فقط از شما تقاضایی داشتم و اونم اینه که کاربرانی رو که احتمالا بر علیه ارسنال مطالبی رو می نویسند (مخصوصا هوادارای تیم های دیگه که اینجا عضو میشن)رو حذف کنید تا یه موقع با نظراتشون جو رو متشنج نکنند.
در اخر هم باید از زحمات تون تشکر کنم.

میلاد حسینی در 4/9/1390 | 23:11 گفت:

به نظر من هر دو ولی آرمان یه ذره بیشتر(پاچه خواری) .......

میلاد حسینی در 4/9/1390 | 23:10 گفت:

سلام
اولین نظر سنجی رو من میذارم بچه ها

////به نظرتون تو عکس بالا آرمان خوش تیپ تره یا ون پرسی؟

1)آرمان 2)ون پرسی

سید امین هاشمی در 4/9/1390 | 23:05 گفت:

در موز نظرسنجی ، هر 2نوعش خوبه آرمان جان.شما به دل نگیر اقا اون دوستمون یکم زود رنج بود البته امیدوارم که برگرده.در آخر از شما و زحمت کشای سایت نهایت سپاسگذاری رو دارم..

رضاشاماخ چوک بندر در 4/9/1390 | 23:00 گفت:

آقاسعیدایمیل من[email protected]

علی ارشدی در 4/9/1390 | 22:57 گفت:

سلام رئیس سلام بچه ها منم کاملا با رئیس موافقم ضمنا لحن آرمان کمتر پیش اومده که تند باشه و البته بعضی جاها باید تند برخورد کرد تا حساب کار دست ملت بیاد و سایت هر کی هر کی نشه
من به شخصه خودمو مدیون آرمان میدونم به خاطر درست کردن این کانون و همه زحماتش مرسی رئیس

علی قاسمی در 4/9/1390 | 22:47 گفت:

نظر سنجی هم اگه هر کسی بتونه بذاره خوبه در صورتی که با تایید مدیر ها در بلاگ گذاشته بشه و نشه هر روز عوض کرد و سایت و بلاگ ها پر از نظر سنجی باشه
چون نظر سنجی باید آمارش به حقیقت نزدیک باشه و بشه ازش برداشتی کرد
با 30 یا 40 نظر نمیشه برداشت کرد

علی قاسمی در 4/9/1390 | 22:41 گفت:

سلام آرمان جون
من هم با حرفات موافقم
کاملا موافقم
رفقا
این سایت به این راحتی به اینجا نرسیده که اکثر آرسنالی های ایران این سایت رو میشناسند
آرمان جون اگه این قدر مدیریت رو هم نشون نده که اینجا میشه هر کی به هرکی
در ضمن مطلب زائد میتونه هم اعتبار سایت رو زیر سوال ببره هم خطرات امنیتی داشته باشه
در ضمن در چنین سایتی تبلیغات هم به نظر من جائز نیست

نباید از هر چیزی حرف زد
نباید پست های بی اساس گذاشت

در ضمن اینکه آقا آرمان این امکان رو به ما دادند که پست بذاریم همه بخونند خودش خیلیه

در مورد مدیریت سایت هم باید بگم که دسته کم 6 نفر باید نویسنده و مدیر باشند
من اگه وقت داشتم اولین فردی بودم که پیشنهاد همکاری میدادم اگه لایق بودم
همین