امکانت اضافه شده ....

نویسنده: آرمان امیراحمدی

وبلاگ من
نویسنده: آرمان امیراحمدی
عاشق برنامه‌نویسی وب و آرسنال
کل بازدید: 115,030 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
طبق گزارش فوتبال لندن، سوکراتیس پاپاستاتوپولوس در حین بازی یونان و فنلاند که عصر روز دوشنبه برگزار شد دچار آسیب دیدگی شده است. این دفاع مرکزی با تجربه‌ی یونانی در جریان دیدار یونان و فنلاند از ناحیه قوزک پا دچار مصدومیت شده است و در حال حاضر این سوال مطرح است که آیا از لحاظ جسمانی و فیزیکی به بازی با لستر سیتی خواهد رسید یا خیر. طبق این شرایط پیش آمده راب هولدینگ و شکودران موستافی تنها مدافعان مرکزی در دسترس آرسنال هستند، و امری برای خرید تابستانه‌ی خود دعا خواهد کرد تا هر چه سریع‌تر به شرایط بازی بازگردد. طبق گزارش فوتبال لندن، سوکراتیس پاپاستاتوپولوس در حین بازی یونان و فنلاند که عصر روز دوشنبه برگزار شد دچار آسیب دیدگی شده است. این دفاع مرکزی با تجربه‌ی یونانی در جریان دیدار یونان و فنلاند از ناحیه قوزک پا دچار مصدومیت شده است و در حال حاضر این سوال مطرح است که آیا از لحاظ جسمانی و فیزیکی به بازی با لستر سیتی خواهد رسید یا خیر. طبق این شرایط پیش آمده راب هولدینگ و شکودران موستافی تنها مدافعان مرکزی در دسترس آرسنال هستند، و امری برای خرید تابستانه‌ی خود دعا خواهد کرد تا هر چه سریع‌تر به شرایط بازی بازگردد.
لورن کوشیلنی مدافع فرانسوی باشگاه آرسنال رسما از بازی های ملی خداحافظی کرد. لورن کوشیلنی مدافع فرانسوی باشگاه آرسنال رسما از بازی های ملی خداحافظی کرد.
مدیر آتلانتا یونایتد: آرسنال باید مبلغ پیشنهادی خود برای میگل آلمیرون را حداقل سه برابر کند . دارن ایلز مدیر باشگاه آتلانتا یونایتد: خبرهایی مبنی بر علاقه‌ی باشگاه آرسنال به آلمیرون به گوش من رسیده است و گفته می‌شود این تیم قصد دارد پیشنهادی ۱۱ میلیون پوندی برای این بازیکن ارائه دهد.پیش از هر چیز باید بگویم آرسنال باید حداقل پیشنهادش را سه برابر کند تا راضی بشوم درباره‌ی این انتقال فکر کنم. مدیر آتلانتا یونایتد: آرسنال باید مبلغ پیشنهادی خود برای میگل آلمیرون را حداقل سه برابر کند . دارن ایلز مدیر باشگاه آتلانتا یونایتد: خبرهایی مبنی بر علاقه‌ی باشگاه آرسنال به آلمیرون به گوش من رسیده است و گفته می‌شود این تیم قصد دارد پیشنهادی ۱۱ میلیون پوندی برای این بازیکن ارائه دهد.پیش از هر چیز باید بگویم آرسنال باید حداقل پیشنهادش را سه برابر کند تا راضی بشوم درباره‌ی این انتقال فکر کنم.
طبق گزارش اسکای اسپرت، تیری هانری در حال انجام مراحل پایانی مذاکرات با باشگاه موناکو برای جانشینی لئوناردو یاردیم است، به نظر می‌رسد تا ۴۸ ساعت آینده این انتقال رسما اعلام می‌شود. طبق گزارش اسکای اسپرت، تیری هانری در حال انجام مراحل پایانی مذاکرات با باشگاه موناکو برای جانشینی لئوناردو یاردیم است، به نظر می‌رسد تا ۴۸ ساعت آینده این انتقال رسما اعلام می‌شود.
رادیو مونته کارلو (RMC):  سران باشگاه پاریس سنت ژرمن ملاقات هایی به صورت خصوصی با آرسن ونگر انجام داده اند تا از او در یکی از پستهای ورزشی باشگاه استفاده کنند. با این وجود هنوز نشانه ای از توافقی سریع وجود ندارد، اما سیاست گذاران باشگاه پاریسی می‌خواهند به ونگر یک پست ورزشی را پیشنهاد دهند که الزاما مدیریت فوتبال نیست، به او احتمالا پستی پیشنهاد خواهد شد که در سلسله مراتب باشگاه، یک رتبه پایین تر از ناصر الخلیفی خواهد بود. رادیو مونته کارلو (RMC): سران باشگاه پاریس سنت ژرمن ملاقات هایی به صورت خصوصی با آرسن ونگر انجام داده اند تا از او در یکی از پستهای ورزشی باشگاه استفاده کنند. با این وجود هنوز نشانه ای از توافقی سریع وجود ندارد، اما سیاست گذاران باشگاه پاریسی می‌خواهند به ونگر یک پست ورزشی را پیشنهاد دهند که الزاما مدیریت فوتبال نیست، به او احتمالا پستی پیشنهاد خواهد شد که در سلسله مراتب باشگاه، یک رتبه پایین تر از ناصر الخلیفی خواهد بود.
به دلیل مصدومیت کوین تراپ، برند لنو دروازه‌بان آرسنال به تیم ملی آلمان دعوت شد. به دلیل مصدومیت کوین تراپ، برند لنو دروازه‌بان آرسنال به تیم ملی آلمان دعوت شد.
ستاره‌های جوان آرسنال به تیم ملی کشورشان دعوت شدند .ادی انکتیا و جو ویلوک برای دو دیدار مقابل تیم ملی ایتالیا و تیم ملی چک به تیم ملی زیر ۲۰ سال انگلستان دعوت شدند.امیل اسمیت روه برای دو دیدار مقابل تیم ملی پرتغال و تیم ملی مقدونیه به تیم ملی زیر ۱۹ سال انگلستان دعوت شد. فلورین بالوگُن، ونتای دیلی کمبل، تیریس جان جولز، آرتور اوکونکو، بوکایو ساکا برای دو دیدار مقابل تیم ملی سوئد و تیم ملی چک به تیم ملی زیر ۱۸ سال انگلستان دعوت شدند.میگل عزیز، سام گرینوود، یونس موسی به تیم ملی زیر ۱۷ سال انگلستان دعوت شدند تا در تورنمنت بین المللی جوانان در انگلستان که قرار است با تیم ملی های کشور آمریکا، روسیه و برزیل رو به رو شوند، به میدان بروند.
ستاره‌های جوان آرسنال به تیم ملی کشورشان دعوت شدند .ادی انکتیا و جو ویلوک برای دو دیدار مقابل تیم ملی ایتالیا و تیم ملی چک به تیم ملی زیر ۲۰ سال انگلستان دعوت شدند.امیل اسمیت روه برای دو دیدار مقابل تیم ملی پرتغال و تیم ملی مقدونیه به تیم ملی زیر ۱۹ سال انگلستان دعوت شد. فلورین بالوگُن، ونتای دیلی کمبل، تیریس جان جولز، آرتور اوکونکو، بوکایو ساکا برای دو دیدار مقابل تیم ملی سوئد و تیم ملی چک به تیم ملی زیر ۱۸ سال انگلستان دعوت شدند.میگل عزیز، سام گرینوود، یونس موسی به تیم ملی زیر ۱۷ سال انگلستان دعوت شدند تا در تورنمنت بین المللی جوانان در انگلستان که قرار است با تیم ملی های کشور آمریکا، روسیه و برزیل رو به رو شوند، به میدان بروند.
طبق گزارش میرور، میگل آلمیرون بازیکن ۲۴ ساله پاراگوئه ای باشگاه آتلانتا یونایتد، در ژانویه با مبلغ ۱۵ میلیون پوند به باشگاه آرسنال خواهد پیوست. طبق گزارش میرور، میگل آلمیرون بازیکن ۲۴ ساله پاراگوئه ای باشگاه آتلانتا یونایتد، در ژانویه با مبلغ ۱۵ میلیون پوند به باشگاه آرسنال خواهد پیوست.
باشگاه آرسنال رسما اعلام کرد که از اول ژوئیه ۲۰۱۹ با شرکت آدیداس همکاری خود را آغاز می کند.قرارداد باشگاه آرسنال با شرکت آدیداس ۵ ساله خواهد بود که ارزش این قرارداد ۳۰۰ میلیون پوند خواهد بود، این باشگاه به ازای هر فصل ۶۰ میلیون پوند از این برند بزرگ ورزشی دریافت خواهد کرد. باشگاه آرسنال رسما اعلام کرد که از اول ژوئیه ۲۰۱۹ با شرکت آدیداس همکاری خود را آغاز می کند.قرارداد باشگاه آرسنال با شرکت آدیداس ۵ ساله خواهد بود که ارزش این قرارداد ۳۰۰ میلیون پوند خواهد بود، این باشگاه به ازای هر فصل ۶۰ میلیون پوند از این برند بزرگ ورزشی دریافت خواهد کرد.
برای اولین بار در تاریخ لیگ جزیره دو بازیکن تعویضی در یک بازی از لیگ موفق شدند هم گل بزنند و هم پاس گل بدهند ، اوبامیانگ و رمزی پس از ورود به میدان به عنوان بازیکن تعویضی هر کدام یک گل و یک پاس گل را به نام خود ثبت کردند . برای اولین بار در تاریخ لیگ جزیره دو بازیکن تعویضی در یک بازی از لیگ موفق شدند هم گل بزنند و هم پاس گل بدهند ، اوبامیانگ و رمزی پس از ورود به میدان به عنوان بازیکن تعویضی هر کدام یک گل و یک پاس گل را به نام خود ثبت کردند .

امکانت اضافه شده ....

سلام به عزیزان آرسنالی و گل خودم :D


پیرو صحبت هایی که کردیم قرار شد همه با هم سایت رو رو به جلو حرکت بدیم ....

هم اکنون در لیستی تغییرات داده شده رو توضیح میدم ...

1) هم اکنون میتوانید اطلاعاتی که در بلاگ شما نمایش داده میشود را ویرایش کنید

2) در صفحه اصلی سایت استایل پست بلاگ ها تغییر کرده و تعداد آنها بیشتر شده .. اگه رضایت شما رو در بر داشته من صفحات داخلی رو هم اینطوری کنم ...


پیشنهادات برای ادامه راه ...

1) ایا مناسب است که شما در بلاگ های خود توانایی قراردادن عکس رو هم داشته باشید ؟!

2) در مرحله بعدی نظرسنجی عمومی به سایت اضافه میشود ....نظراتتون دلگرم کنندست :X
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

علی ارشدی در 18/9/1390 | 13:31 گفت:

مرسی رئیس

فرهاد در 18/9/1390 | 11:16 گفت:

خواهش می کنم محمد رضا جون

آرمان امیراحمدی در 18/9/1390 | 11:08 گفت:

باشه علی جان

محمدرضاجاشي در 18/9/1390 | 01:10 گفت:

فرهاد ممنون درست شد

علی ارشدی در 17/9/1390 | 21:45 گفت:

راستی منظورم بود به جای ؤاستی

علی ارشدی در 17/9/1390 | 21:44 گفت:

ؤاستی آرمان راجع به استایل وبلاگ ها تو صفحات داخلی:
اگه میشه کاری کرد که تو استایل جدید بازدید رو هم تو همون صفحه(و بدون باز کردن بلاگ) ببینیم اونم عوض کن وگرنه همینجوری خوبه

آرمان امیراحمدی در 17/9/1390 | 20:02 گفت:

درباره من واسه کاربرها یکی عزیز من !!! :D نمیشه واسه یکی کار کنه ، یکی نه !!!!!

فرهاد در 17/9/1390 | 19:54 گفت:

محمد رضا اگه با firefoxبیای تو سایت عکس ها هم میاد

Saeed Milani در 17/9/1390 | 19:44 گفت:

آرمان جان یه نگاهی به اکانت من می ندازی ، درباره منش خرابه انگار ، 10 بار ویرایش کردم اصلا نشون نمی ده!

reza در 17/9/1390 | 17:57 گفت:

فوق العاده است . اگه میشد کلا تو پست ها ویدیو هم برای دانلود گذاشت خوب میشد البته من از اینا زیاد سر در نمی ارم که مبشه یا نه

reza در 17/9/1390 | 17:57 گفت:

فوق العاده است . اگه میشد کلا تو پست ها ویدیو هم برای دانلود گذاشت خوب میشد البته من از اینا زیاد سر در نمی ارم که مبشه یا نه

آرمان امیراحمدی در 17/9/1390 | 17:13 گفت:

سیستم دوست یابی سایت واسه فصل بعدی اماده میشه عزیز

Saeed Milani در 17/9/1390 | 16:46 گفت:

دوستان ما چه جوری زیاد می شن؟ صفحه اش فعال نیست یا بازم مال من اینجوربه :-(

آرمان امیراحمدی در 17/9/1390 | 16:09 گفت:

عزیزان که صفحات رو به هم ریخته میبینند control + F5 بزنن OK میشه ....

علی ارشدی در 17/9/1390 | 15:53 گفت:

سعید جان شما خوبی؟
هیچکدوم از اینا که گفتی رو من نمیبینم

Saeed Milani در 17/9/1390 | 15:42 گفت:

Photo Gallery سرگردون شده! جاش به هم خورده، عکس عالیه اگه بذاری، پست بلاگ ها دوباره مثل قبل شده! فقط دیروز تعدادشون بیشتر بود، کانتر پست بلاگ ها حذف شده، درباره من من رو نشون نمی ده هرکاری می کنم به خدا! عکس آواتارم ویرایش نمی شه!

در کل دستت درد نکنه. خسته ام نباشی.

رضا کاظمی در 17/9/1390 | 15:13 گفت:

ممنون

علی قاسمی در 17/9/1390 | 14:33 گفت:

آره درست شد
آقا آرمان پس اون درخواست اول اگه مایل باشید و بشه که خیلی عالی میشه دومی درست شد خود به خود

علی قاسمی در 17/9/1390 | 14:29 گفت:

جدی؟
!!!!!!!!

علی ارشدی در 17/9/1390 | 14:24 گفت:

علی قاسمی جون من که تونستم عوضشون کنم

علی قاسمی در 17/9/1390 | 14:12 گفت:

آرمان جون دمت گرم
خیلی بهتر شده
اما اگه یه فلشی داشت زیر پست های بلاگ ها و با زدن اون فلش پست های قبلی رو هم خوند و نظر داد خیلی خوب میشد
چون بعضی بحث ها گرم میشند اما از صفحه خارج میشند و دوباره نمیشه بهش دسترسی داشت

یچیز دیگه
بعضی اطلاعات شخصی از قبیل قسمت درباره من و عنوان صفحه ام و ... رو نمیتونیم تغییر بدیم من به شخصه قسمت درباره من رو اشتباه نوشتم و نمیتونم تغییر بدم هر چی تغییر میدم تغییر نمیکنه

عکس هم خیلی خوبه

علیرضا غلامی در 17/9/1390 | 14:05 گفت:

سلام . خسته نباشی آرمان ...
گذاشتن عکس تو وبلاگ پیشنهاد خیلی خوبیه . البته به صورت محدود مثلا 1 عکس در انتهای مطلب !

فرهاد در 17/9/1390 | 13:55 گفت:

راستی ارمان چرا سایت اینقدر دیر آپدیت میشه

علی ارشدی در 17/9/1390 | 13:54 گفت:

نظر سنجی خوبه ولی باید دست خود مدیرا باشه نه اینکه خود کابرا تو بلاگشون نظر سنجی بذارن به جاش کاربرا موضوع نظر سنجی رو پیشنهاد بدن برگزاریش به عهده مدیرا
راجع به عکس هم که عالی میشه و میشه یک بلاگ حرفه ای

فقط یک خواهش تو استایل جدید تعداد بازدید رو نشون نمیده ممکنه اینو برطرف کرد؟؟؟
در آخر هم مرسی به خاطر توجهی که به نظر کاربرا داری

farhood در 17/9/1390 | 13:50 گفت:

در ضمن نظر سنجي بزاري عالي مي شه

farhood در 17/9/1390 | 13:49 گفت:

اقا ارمان چجوري مي تونم با كسي دوست بشم

حمید فرازی در 17/9/1390 | 13:36 گفت:

در ضمن بابت اضافه شدن پست بلاگ ها واقعا ممنونیم.ولی اگه میشد یه آرشیو و صفحه بندی براش درست میکرد خیلی عالی تر میشد.

حمید فرازی در 17/9/1390 | 13:35 گفت:

مرسی آرمان جان.اضافه شدن عکسو من خیلی وقت پیش پیشنهاد دادم واقعا برای بعضی از پستا باید حتما عکس مربوط به اونم گذاشت.اگه بشه واسه کامنتا و نظرات شکلک گذاشت خیلی عالی میشه

محمدرضاجاشي در 17/9/1390 | 13:26 گفت:

امان اگر ميشه كنار پستا عكس اواتار بچه ها رو بذار الان كه عكس نمياد سوت و كور شده!

ali.a در 17/9/1390 | 12:19 گفت:

سلام آرمان جان
بابت همه چيز ممنون به نظر من اظافه كردن نظر سنجي خيلي خوبه ان شا الله زودتر راه بيفته.

AmirHosein در 17/9/1390 | 12:18 گفت:

salam hardo pishnahadet aliye mer30

علیرضا در 17/9/1390 | 12:18 گفت:

خیلی ممنون آرمان جان...........اگه عکس بشه تو بلاگ بذاریم که خیلی عالیه............

ramin kazemi در 17/9/1390 | 12:03 گفت:

سلام با هردو پیشنهاد موافقم خیلی خوب میشه متشکر

mohammad-sadegh در 17/9/1390 | 12:00 گفت:

آقا امکان اضافه کردن عکسم خوبه....در ضمن هر هفته یه نظر سنجی بذارین رو سایت جالب میشه

سید امین هاشمی در 17/9/1390 | 11:52 گفت:

سلام جناب مدیر.خدا قوت آرمان جان. پیشنهادات عالیه مخصوصا نظرسنجی.. فروشگاه!!! وسایل کمی اضافه شه و خرید پستی.. ممنون از زحماتتون

sepehr najafian در 17/9/1390 | 11:50 گفت:

ایول آقا آرمان

ali در 17/9/1390 | 11:42 گفت:

تغییرات خیلی خوبی مخصوصا اکه اضافه کردن عکس رو هم اضافه کنی.

فرهاد در 17/9/1390 | 11:39 گفت:

دستت درد نکنه ارمان جون....اره خیلی خوب میشه اگه بشه تو بلاگ هامون عکس بزاریم