چرا سایت از دسترس خارج شد؟!

نویسنده: آرمان امیراحمدی

وبلاگ من
نویسنده: آرمان امیراحمدی
عاشق برنامه‌نویسی وب و آرسنال
کل بازدید: 114,807 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
مارسی فرانسه قصد به خدمت گرفتن محمد الننی را دارد .به گزارش نشریه Espn با جذب گوندوزی و توریرا در پست هافبک به نظر میرسد الننی رقابت سختی برای قرار گرفتن در ترکیب تیم خواهد داشت و تلاش میکند از آرسنال جدا شود .مارسی فرانسه تلاش میکند پیش از بسته شدن پنجره ی نقل و انتقالات در این کشور محمد الننی را به خدمت بگیرد .الننی به تازگی قرارداد ۴ ساله ی جدیدی را با آرسنال امضا کرده است .
مارسی فرانسه قصد به خدمت گرفتن محمد الننی را دارد .به گزارش نشریه Espn با جذب گوندوزی و توریرا در پست هافبک به نظر میرسد الننی رقابت سختی برای قرار گرفتن در ترکیب تیم خواهد داشت و تلاش میکند از آرسنال جدا شود .مارسی فرانسه تلاش میکند پیش از بسته شدن پنجره ی نقل و انتقالات در این کشور محمد الننی را به خدمت بگیرد .الننی به تازگی قرارداد ۴ ساله ی جدیدی را با آرسنال امضا کرده است .
بیشترین میزان دوندگی در هفته ی آغازین رقابت های لیگ جزیره بیشترین میزان دوندگی در هفته ی آغازین رقابت های لیگ جزیره
آرسنال و باشگاه فروزینونه ایتالیا، دیشب بر سر انتقال جوئل کمپل، بازیکن فعلی آرسنال به توافق رسیدند و تا چند ساعت دیگر، این انتقال رسما اعلام می شود. آرسنال و باشگاه فروزینونه ایتالیا، دیشب بر سر انتقال جوئل کمپل، بازیکن فعلی آرسنال به توافق رسیدند و تا چند ساعت دیگر، این انتقال رسما اعلام می شود.
سهامدار سابق آرسنال، علیشر عثمانف، در نظر دارد تا در باشگاه اورتون سرمایه گذاری کند. سهامدار سابق آرسنال، علیشر عثمانف، در نظر دارد تا در باشگاه اورتون سرمایه گذاری کند.
در سال ۱٩٩٦ در چنین روزی: آرسنال با مبلغ ۳.۵ میلیون پوند پاتریک ویرا ۲۰ ساله را از آث میلان خرید. در سال ۱٩٩٦ در چنین روزی: آرسنال با مبلغ ۳.۵ میلیون پوند پاتریک ویرا ۲۰ ساله را از آث میلان خرید.
 الکس سانگ که از آرسنال به بارسلونا رفته بود و بعد از آن راهی وستهم شده بود در انتقالی رایگان به FC Sion سوئیس پیوست. او بیش از ۲۰۰ بار پیراهن آرسنال را در میادین بر تن کرده است.

الکس سانگ هم اکنون ۳۰ ساله است و طی قرارداد دوساله در لیگ سوئیس بازی خود را ادامه خواهد داد
الکس سانگ که از آرسنال به بارسلونا رفته بود و بعد از آن راهی وستهم شده بود در انتقالی رایگان به FC Sion سوئیس پیوست. او بیش از ۲۰۰ بار پیراهن آرسنال را در میادین بر تن کرده است. الکس سانگ هم اکنون ۳۰ ساله است و طی قرارداد دوساله در لیگ سوئیس بازی خود را ادامه خواهد داد
کمپانی آدیداس، مسئول تهیه اقلام ورزشی باشگاه آرسنال از فصل آینده شد. این قرار داد ۵ ساله و به مبلغ ٦۰ میلیون پوند بابت هر سال (مجموعا ۳۰۰ میلیون یورو) میباشد. کمپانی آدیداس، مسئول تهیه اقلام ورزشی باشگاه آرسنال از فصل آینده شد. این قرار داد ۵ ساله و به مبلغ ٦۰ میلیون پوند بابت هر سال (مجموعا ۳۰۰ میلیون یورو) میباشد.
انتظار میرود با جدایی چمبرز ، آرسنال به دنبال خرید یک مدافع وسط دیگر باشد . مدافع اهل کرواسی تیم بشیکتاش ، دوماگوج ویدا اصلی ترین گزینه ی آرسنال است .قیمت این بازیکن حدود ۱۸ میلیون پوند می باشد . انتظار میرود با جدایی چمبرز ، آرسنال به دنبال خرید یک مدافع وسط دیگر باشد . مدافع اهل کرواسی تیم بشیکتاش ، دوماگوج ویدا اصلی ترین گزینه ی آرسنال است .قیمت این بازیکن حدود ۱۸ میلیون پوند می باشد .
به نقل از سایت Goal : لوکاس پرز در حال پشت سر گذاشتن تست های پزشکی باشگاه وستهام است و به زودی به این تیم منتقل خواهد شد ./ به نقل از دی مارزیو : بشیکتاش سعی دارد داوید اوسپینا را به خدمت بگیرد و پیشنهاد انتقال قرضی + آپشن خرید را مطرح کرده که توسط آرسنال رد شده است .آرسنال قصد دارد اوسپینا را بفروشد . به نقل از سایت Goal : لوکاس پرز در حال پشت سر گذاشتن تست های پزشکی باشگاه وستهام است و به زودی به این تیم منتقل خواهد شد ./ به نقل از دی مارزیو : بشیکتاش سعی دارد داوید اوسپینا را به خدمت بگیرد و پیشنهاد انتقال قرضی + آپشن خرید را مطرح کرده که توسط آرسنال رد شده است .آرسنال قصد دارد اوسپینا را بفروشد .
کالوم چمبرز بصورت قرضی به مدت یک فصل به فولهام پیوست .انتقال چمبرز به فولهام بصورت قرضی انجام شد . آرسنال حالا در پست دفاع وسط  سوکراتیس ، موستافی ، هولدینگ و ماوروپانوس را دارد (تا زمانی که کوشیلنی از مصدومیت برگردد) .احساس میکنم آرسنال به جذب یک مدافع وسط دیگر احتیاج دارد . کالوم چمبرز بصورت قرضی به مدت یک فصل به فولهام پیوست .انتقال چمبرز به فولهام بصورت قرضی انجام شد . آرسنال حالا در پست دفاع وسط سوکراتیس ، موستافی ، هولدینگ و ماوروپانوس را دارد (تا زمانی که کوشیلنی از مصدومیت برگردد) .احساس میکنم آرسنال به جذب یک مدافع وسط دیگر احتیاج دارد .

چرا سایت از دسترس خارج شد؟!

ذکر مصیبت اتفاقات پیشین ... شرمنده عزیزان شدیم


دوستان عزیز لازم دانستیم تا شما مخاطبین و کاربران محترم را از آخرین وضعیت مشکل سایت طی دو روز اخیر باخبر سازیم.

متن زیر پاسخ سروری می باشد که بر روی آن قرار داریم که توجه شما را به آن جلب می کنیم.
-------------------
همانطور که مستحضر هستید سرورهای ویندوز در دیتاسنتری در ایالت آلبانی آمریکا پشتیبانی میگردند و حدود دو سالی میباشد که ما بدون هیچ مشکلی (البته ما هیچ هویتی از ایرانی بودن در این دیتاسنتر نداریم و همه کارها از طریق واسط کانادایی شرکت انجام میپذیرد) فعالیت مینماییم .

متاسفانه طی تحریمات شدید تر و فشارهایی که دولت امریکا طی روزهای اخیر به دیتاسنترهای امریکا اورده است امشب 29 ام آذرماه 90 یک اتفاق ناگوار رخ داد و دیتاسنتر امریکایی اخطار شدید اللحنی در مورد دامنه های با پسوند .IR به ما دادند و ما را ملزم دانستند که در کمتر از 24 ساعت تمام دامنه های با پسوند .IR پشتیبانی شده در سرورهای ویندوز را قطع کنیم ( درغیر اینصورت تمام سرورها بصورت کامل قطع خواهند شد!!) و ما نیز ناگزیر گشتیم که طی 12 ساعت این کار را انجام دهیم و دامنه هایی که پسوند .IR هستند دیگر نباید روی سرورهای ویندوز وصل باشند وگر نه خدای نکرده احتمال دارد که تحریم کلی سرور صورت گیرد .سریعا در این مورد چاره ای اندیشیدیم و ناگزیر به سفارش فوری سرورهایی در دیتاسنتر اروپایی طرف قرارداد خود شدیم ولی متاسفانه تا حاضر شدن سرور جدید و انتقال سایتها و فعال سازی مجدد دامنه های با پسوند .IR این امکان هست که تا حدود 4 الی 5 روزدامنه های .IR از دسترسی به سرور محروم بمانند . ولی ما بصورت شبانه روزی در تلاش هستیم که این زمان هر چه کمتر گردد .لذا مشتریانی که از چندین دامنه در سرویس هاست خود استفاده میکنند یعنی دامنه هایی با پسوند .Com هم به سرویس خود وصل دارند میتوانند از دامنه .com خود فعلا بهره ببرند و اگر هم مشتری ای برای این چند روز نیاز ضروری دارد که سایتش با پسوند دیگری بالا باشد میتواند یک دامنه .com سفارش دهد و پرداخت نمایید و در پایانه پشتیبانی اعلام نموده تا سریعا برایش به هاست ایشان متصل نماییم .بسیار ناراحت هستم که خبر بالا را خدمت شما عرض کردم ولی متاسفانه تحریمات در کنار افزایش بی رویه نرخ دلار که فشار بسیاری را به ما اورده ما را نیز اسیر خود کرده و عرصه را برای خدمت رسانی ما به شما کمی دشوار کرده است که به امید خدا با تدابیر جدید به دنبال راه حل های بهتر برای خدمت رسانی به شما عزیزان هستیم.


از صبر و تامل شما سپاسگذاریم.
----------------------------------
در پایان اعلام می کنم از شما دوستان عزیز که در همه حال موجب دلگرمی ما بوده اید کمال تشکر را داریم و عذر خواهی مارا بابت این 4.5 روز به بزرگی خود بپذیرید
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

سید امین هاشمی در 8/10/1390 | 20:26 گفت:

ممنون آرمان جان/مخصی

امير حسين منصوري در 6/10/1390 | 10:03 گفت:

فقط یه نکته، لینک پیش بینی بازی حذف شده.

امير حسين منصوري در 6/10/1390 | 09:54 گفت:

رئیس آرمان خسته نباشی، بابت همه زحماتی که میکشی. بابت خون دلایی که توی این چند روز کشیدین (البته روی سخنم با همه کسایی که برای سایت زحمت می کشن). امیدوارم که از این مشکلات کمتر داشته باشیم. توی این چند روز واقعا خیلی سر درگم بودم. بس که عادت کرده بودم هر روز به سایت سر بزنیم و خبرای تیمو از اینجا بگیرم.

sam baygan در 5/10/1390 | 23:43 گفت:

خوشحالم دوباره سایت شروع به کار کرده.اتفاقی بود که برا هر سایتی میتونست بیوفته ولی همچین سایتی با این تعداد کاربر فعال اگه چند روز قطع باشه کلی ضربه میخوره.الان اکثر هوادارا و کاربرا نسبت به سایت با این مشکلاتش دلسرد شدن.البته مشکلات سایت زیاده.اگه این موردو بذاریم کنار مسئول دیر آپدیت شدن،نرسیدن به موقع اخبار،بار فنی کم سایت،حضور نداشتن تو بحث ها، ... شما هستین.امیدوارم با رفع این مشکلات یه سایت مرجع و با بار فنی بالا رو ببینیم...
ممنون از شما.

علی قاسمی در 5/10/1390 | 22:16 گفت:

آقا آرمان دمت گرم
خسته نباشی

این موضوع باعث شد دسترسیت به اینترنت بیشتر بشه :)

آرمان امیراحمدی در 5/10/1390 | 22:14 گفت:

saed jan mail bede

mohsen abbasi در 5/10/1390 | 22:10 گفت:

دمتون گرم

علی ارشدی در 5/10/1390 | 21:06 گفت:

مرسی آرمان
کلا این سایت اینقدر خوبه که واقعا همه رو درگیر کرده
راستی این سعید میلانی ما هم خودشو کشت جوابشو بده بابا بنده خدا رو!

Saeed Milani در 5/10/1390 | 17:27 گفت:

سلام خوشحالم که درست شد ، آرمان جان برای بار چندم ازتون سوال می کنم ، چجوری میتونم همکاری کنم با سایت در زمینه ترجمه اخبار از سایت های معتبر ، با توجه به مشغله هایی که دارید و بارها گفتید ، اگه پروفایلم رو چک کنید چندتا خبر ترجمه شده برای بچه ها گداشتم که یا فرداش یا پس فرداش تازه رو سایت اومده ( فقط از روی علاقه )

آرمان امیراحمدی در 5/10/1390 | 15:20 گفت:

بله حل شده سرور جا به جا شده ....

رضاشاماخ چوک بندر در 5/10/1390 | 14:47 گفت:

ببخشیدمشکل حل شد؟

morteza در 5/10/1390 | 14:41 گفت:

کم بدبختی داریم اینم روش

رضاشاماخ چوک بندر در 5/10/1390 | 14:36 گفت:

آقاآرمان الان مشکل شد؟دیگه سایت خراب نمیشه؟