چرا سایت از دسترس خارج شد؟!

نویسنده: آرمان امیراحمدی

وبلاگ من
نویسنده: آرمان امیراحمدی
عاشق برنامه‌نویسی وب و آرسنال
کل بازدید: 115,031 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
طبق گزارش فوتبال لندن، سوکراتیس پاپاستاتوپولوس در حین بازی یونان و فنلاند که عصر روز دوشنبه برگزار شد دچار آسیب دیدگی شده است. این دفاع مرکزی با تجربه‌ی یونانی در جریان دیدار یونان و فنلاند از ناحیه قوزک پا دچار مصدومیت شده است و در حال حاضر این سوال مطرح است که آیا از لحاظ جسمانی و فیزیکی به بازی با لستر سیتی خواهد رسید یا خیر. طبق این شرایط پیش آمده راب هولدینگ و شکودران موستافی تنها مدافعان مرکزی در دسترس آرسنال هستند، و امری برای خرید تابستانه‌ی خود دعا خواهد کرد تا هر چه سریع‌تر به شرایط بازی بازگردد. طبق گزارش فوتبال لندن، سوکراتیس پاپاستاتوپولوس در حین بازی یونان و فنلاند که عصر روز دوشنبه برگزار شد دچار آسیب دیدگی شده است. این دفاع مرکزی با تجربه‌ی یونانی در جریان دیدار یونان و فنلاند از ناحیه قوزک پا دچار مصدومیت شده است و در حال حاضر این سوال مطرح است که آیا از لحاظ جسمانی و فیزیکی به بازی با لستر سیتی خواهد رسید یا خیر. طبق این شرایط پیش آمده راب هولدینگ و شکودران موستافی تنها مدافعان مرکزی در دسترس آرسنال هستند، و امری برای خرید تابستانه‌ی خود دعا خواهد کرد تا هر چه سریع‌تر به شرایط بازی بازگردد.
لورن کوشیلنی مدافع فرانسوی باشگاه آرسنال رسما از بازی های ملی خداحافظی کرد. لورن کوشیلنی مدافع فرانسوی باشگاه آرسنال رسما از بازی های ملی خداحافظی کرد.
مدیر آتلانتا یونایتد: آرسنال باید مبلغ پیشنهادی خود برای میگل آلمیرون را حداقل سه برابر کند . دارن ایلز مدیر باشگاه آتلانتا یونایتد: خبرهایی مبنی بر علاقه‌ی باشگاه آرسنال به آلمیرون به گوش من رسیده است و گفته می‌شود این تیم قصد دارد پیشنهادی ۱۱ میلیون پوندی برای این بازیکن ارائه دهد.پیش از هر چیز باید بگویم آرسنال باید حداقل پیشنهادش را سه برابر کند تا راضی بشوم درباره‌ی این انتقال فکر کنم. مدیر آتلانتا یونایتد: آرسنال باید مبلغ پیشنهادی خود برای میگل آلمیرون را حداقل سه برابر کند . دارن ایلز مدیر باشگاه آتلانتا یونایتد: خبرهایی مبنی بر علاقه‌ی باشگاه آرسنال به آلمیرون به گوش من رسیده است و گفته می‌شود این تیم قصد دارد پیشنهادی ۱۱ میلیون پوندی برای این بازیکن ارائه دهد.پیش از هر چیز باید بگویم آرسنال باید حداقل پیشنهادش را سه برابر کند تا راضی بشوم درباره‌ی این انتقال فکر کنم.
طبق گزارش اسکای اسپرت، تیری هانری در حال انجام مراحل پایانی مذاکرات با باشگاه موناکو برای جانشینی لئوناردو یاردیم است، به نظر می‌رسد تا ۴۸ ساعت آینده این انتقال رسما اعلام می‌شود. طبق گزارش اسکای اسپرت، تیری هانری در حال انجام مراحل پایانی مذاکرات با باشگاه موناکو برای جانشینی لئوناردو یاردیم است، به نظر می‌رسد تا ۴۸ ساعت آینده این انتقال رسما اعلام می‌شود.
رادیو مونته کارلو (RMC):  سران باشگاه پاریس سنت ژرمن ملاقات هایی به صورت خصوصی با آرسن ونگر انجام داده اند تا از او در یکی از پستهای ورزشی باشگاه استفاده کنند. با این وجود هنوز نشانه ای از توافقی سریع وجود ندارد، اما سیاست گذاران باشگاه پاریسی می‌خواهند به ونگر یک پست ورزشی را پیشنهاد دهند که الزاما مدیریت فوتبال نیست، به او احتمالا پستی پیشنهاد خواهد شد که در سلسله مراتب باشگاه، یک رتبه پایین تر از ناصر الخلیفی خواهد بود. رادیو مونته کارلو (RMC): سران باشگاه پاریس سنت ژرمن ملاقات هایی به صورت خصوصی با آرسن ونگر انجام داده اند تا از او در یکی از پستهای ورزشی باشگاه استفاده کنند. با این وجود هنوز نشانه ای از توافقی سریع وجود ندارد، اما سیاست گذاران باشگاه پاریسی می‌خواهند به ونگر یک پست ورزشی را پیشنهاد دهند که الزاما مدیریت فوتبال نیست، به او احتمالا پستی پیشنهاد خواهد شد که در سلسله مراتب باشگاه، یک رتبه پایین تر از ناصر الخلیفی خواهد بود.
به دلیل مصدومیت کوین تراپ، برند لنو دروازه‌بان آرسنال به تیم ملی آلمان دعوت شد. به دلیل مصدومیت کوین تراپ، برند لنو دروازه‌بان آرسنال به تیم ملی آلمان دعوت شد.
ستاره‌های جوان آرسنال به تیم ملی کشورشان دعوت شدند .ادی انکتیا و جو ویلوک برای دو دیدار مقابل تیم ملی ایتالیا و تیم ملی چک به تیم ملی زیر ۲۰ سال انگلستان دعوت شدند.امیل اسمیت روه برای دو دیدار مقابل تیم ملی پرتغال و تیم ملی مقدونیه به تیم ملی زیر ۱۹ سال انگلستان دعوت شد. فلورین بالوگُن، ونتای دیلی کمبل، تیریس جان جولز، آرتور اوکونکو، بوکایو ساکا برای دو دیدار مقابل تیم ملی سوئد و تیم ملی چک به تیم ملی زیر ۱۸ سال انگلستان دعوت شدند.میگل عزیز، سام گرینوود، یونس موسی به تیم ملی زیر ۱۷ سال انگلستان دعوت شدند تا در تورنمنت بین المللی جوانان در انگلستان که قرار است با تیم ملی های کشور آمریکا، روسیه و برزیل رو به رو شوند، به میدان بروند.
ستاره‌های جوان آرسنال به تیم ملی کشورشان دعوت شدند .ادی انکتیا و جو ویلوک برای دو دیدار مقابل تیم ملی ایتالیا و تیم ملی چک به تیم ملی زیر ۲۰ سال انگلستان دعوت شدند.امیل اسمیت روه برای دو دیدار مقابل تیم ملی پرتغال و تیم ملی مقدونیه به تیم ملی زیر ۱۹ سال انگلستان دعوت شد. فلورین بالوگُن، ونتای دیلی کمبل، تیریس جان جولز، آرتور اوکونکو، بوکایو ساکا برای دو دیدار مقابل تیم ملی سوئد و تیم ملی چک به تیم ملی زیر ۱۸ سال انگلستان دعوت شدند.میگل عزیز، سام گرینوود، یونس موسی به تیم ملی زیر ۱۷ سال انگلستان دعوت شدند تا در تورنمنت بین المللی جوانان در انگلستان که قرار است با تیم ملی های کشور آمریکا، روسیه و برزیل رو به رو شوند، به میدان بروند.
طبق گزارش میرور، میگل آلمیرون بازیکن ۲۴ ساله پاراگوئه ای باشگاه آتلانتا یونایتد، در ژانویه با مبلغ ۱۵ میلیون پوند به باشگاه آرسنال خواهد پیوست. طبق گزارش میرور، میگل آلمیرون بازیکن ۲۴ ساله پاراگوئه ای باشگاه آتلانتا یونایتد، در ژانویه با مبلغ ۱۵ میلیون پوند به باشگاه آرسنال خواهد پیوست.
باشگاه آرسنال رسما اعلام کرد که از اول ژوئیه ۲۰۱۹ با شرکت آدیداس همکاری خود را آغاز می کند.قرارداد باشگاه آرسنال با شرکت آدیداس ۵ ساله خواهد بود که ارزش این قرارداد ۳۰۰ میلیون پوند خواهد بود، این باشگاه به ازای هر فصل ۶۰ میلیون پوند از این برند بزرگ ورزشی دریافت خواهد کرد. باشگاه آرسنال رسما اعلام کرد که از اول ژوئیه ۲۰۱۹ با شرکت آدیداس همکاری خود را آغاز می کند.قرارداد باشگاه آرسنال با شرکت آدیداس ۵ ساله خواهد بود که ارزش این قرارداد ۳۰۰ میلیون پوند خواهد بود، این باشگاه به ازای هر فصل ۶۰ میلیون پوند از این برند بزرگ ورزشی دریافت خواهد کرد.
برای اولین بار در تاریخ لیگ جزیره دو بازیکن تعویضی در یک بازی از لیگ موفق شدند هم گل بزنند و هم پاس گل بدهند ، اوبامیانگ و رمزی پس از ورود به میدان به عنوان بازیکن تعویضی هر کدام یک گل و یک پاس گل را به نام خود ثبت کردند . برای اولین بار در تاریخ لیگ جزیره دو بازیکن تعویضی در یک بازی از لیگ موفق شدند هم گل بزنند و هم پاس گل بدهند ، اوبامیانگ و رمزی پس از ورود به میدان به عنوان بازیکن تعویضی هر کدام یک گل و یک پاس گل را به نام خود ثبت کردند .

چرا سایت از دسترس خارج شد؟!

ذکر مصیبت اتفاقات پیشین ... شرمنده عزیزان شدیم


دوستان عزیز لازم دانستیم تا شما مخاطبین و کاربران محترم را از آخرین وضعیت مشکل سایت طی دو روز اخیر باخبر سازیم.

متن زیر پاسخ سروری می باشد که بر روی آن قرار داریم که توجه شما را به آن جلب می کنیم.
-------------------
همانطور که مستحضر هستید سرورهای ویندوز در دیتاسنتری در ایالت آلبانی آمریکا پشتیبانی میگردند و حدود دو سالی میباشد که ما بدون هیچ مشکلی (البته ما هیچ هویتی از ایرانی بودن در این دیتاسنتر نداریم و همه کارها از طریق واسط کانادایی شرکت انجام میپذیرد) فعالیت مینماییم .

متاسفانه طی تحریمات شدید تر و فشارهایی که دولت امریکا طی روزهای اخیر به دیتاسنترهای امریکا اورده است امشب 29 ام آذرماه 90 یک اتفاق ناگوار رخ داد و دیتاسنتر امریکایی اخطار شدید اللحنی در مورد دامنه های با پسوند .IR به ما دادند و ما را ملزم دانستند که در کمتر از 24 ساعت تمام دامنه های با پسوند .IR پشتیبانی شده در سرورهای ویندوز را قطع کنیم ( درغیر اینصورت تمام سرورها بصورت کامل قطع خواهند شد!!) و ما نیز ناگزیر گشتیم که طی 12 ساعت این کار را انجام دهیم و دامنه هایی که پسوند .IR هستند دیگر نباید روی سرورهای ویندوز وصل باشند وگر نه خدای نکرده احتمال دارد که تحریم کلی سرور صورت گیرد .سریعا در این مورد چاره ای اندیشیدیم و ناگزیر به سفارش فوری سرورهایی در دیتاسنتر اروپایی طرف قرارداد خود شدیم ولی متاسفانه تا حاضر شدن سرور جدید و انتقال سایتها و فعال سازی مجدد دامنه های با پسوند .IR این امکان هست که تا حدود 4 الی 5 روزدامنه های .IR از دسترسی به سرور محروم بمانند . ولی ما بصورت شبانه روزی در تلاش هستیم که این زمان هر چه کمتر گردد .لذا مشتریانی که از چندین دامنه در سرویس هاست خود استفاده میکنند یعنی دامنه هایی با پسوند .Com هم به سرویس خود وصل دارند میتوانند از دامنه .com خود فعلا بهره ببرند و اگر هم مشتری ای برای این چند روز نیاز ضروری دارد که سایتش با پسوند دیگری بالا باشد میتواند یک دامنه .com سفارش دهد و پرداخت نمایید و در پایانه پشتیبانی اعلام نموده تا سریعا برایش به هاست ایشان متصل نماییم .بسیار ناراحت هستم که خبر بالا را خدمت شما عرض کردم ولی متاسفانه تحریمات در کنار افزایش بی رویه نرخ دلار که فشار بسیاری را به ما اورده ما را نیز اسیر خود کرده و عرصه را برای خدمت رسانی ما به شما کمی دشوار کرده است که به امید خدا با تدابیر جدید به دنبال راه حل های بهتر برای خدمت رسانی به شما عزیزان هستیم.


از صبر و تامل شما سپاسگذاریم.
----------------------------------
در پایان اعلام می کنم از شما دوستان عزیز که در همه حال موجب دلگرمی ما بوده اید کمال تشکر را داریم و عذر خواهی مارا بابت این 4.5 روز به بزرگی خود بپذیرید
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

سید امین هاشمی در 8/10/1390 | 20:26 گفت:

ممنون آرمان جان/مخصی

امير حسين منصوري در 6/10/1390 | 10:03 گفت:

فقط یه نکته، لینک پیش بینی بازی حذف شده.

امير حسين منصوري در 6/10/1390 | 09:54 گفت:

رئیس آرمان خسته نباشی، بابت همه زحماتی که میکشی. بابت خون دلایی که توی این چند روز کشیدین (البته روی سخنم با همه کسایی که برای سایت زحمت می کشن). امیدوارم که از این مشکلات کمتر داشته باشیم. توی این چند روز واقعا خیلی سر درگم بودم. بس که عادت کرده بودم هر روز به سایت سر بزنیم و خبرای تیمو از اینجا بگیرم.

sam baygan در 5/10/1390 | 23:43 گفت:

خوشحالم دوباره سایت شروع به کار کرده.اتفاقی بود که برا هر سایتی میتونست بیوفته ولی همچین سایتی با این تعداد کاربر فعال اگه چند روز قطع باشه کلی ضربه میخوره.الان اکثر هوادارا و کاربرا نسبت به سایت با این مشکلاتش دلسرد شدن.البته مشکلات سایت زیاده.اگه این موردو بذاریم کنار مسئول دیر آپدیت شدن،نرسیدن به موقع اخبار،بار فنی کم سایت،حضور نداشتن تو بحث ها، ... شما هستین.امیدوارم با رفع این مشکلات یه سایت مرجع و با بار فنی بالا رو ببینیم...
ممنون از شما.

علی قاسمی در 5/10/1390 | 22:16 گفت:

آقا آرمان دمت گرم
خسته نباشی

این موضوع باعث شد دسترسیت به اینترنت بیشتر بشه :)

آرمان امیراحمدی در 5/10/1390 | 22:14 گفت:

saed jan mail bede

mohsen abbasi در 5/10/1390 | 22:10 گفت:

دمتون گرم

علی ارشدی در 5/10/1390 | 21:06 گفت:

مرسی آرمان
کلا این سایت اینقدر خوبه که واقعا همه رو درگیر کرده
راستی این سعید میلانی ما هم خودشو کشت جوابشو بده بابا بنده خدا رو!

Saeed Milani در 5/10/1390 | 17:27 گفت:

سلام خوشحالم که درست شد ، آرمان جان برای بار چندم ازتون سوال می کنم ، چجوری میتونم همکاری کنم با سایت در زمینه ترجمه اخبار از سایت های معتبر ، با توجه به مشغله هایی که دارید و بارها گفتید ، اگه پروفایلم رو چک کنید چندتا خبر ترجمه شده برای بچه ها گداشتم که یا فرداش یا پس فرداش تازه رو سایت اومده ( فقط از روی علاقه )

آرمان امیراحمدی در 5/10/1390 | 15:20 گفت:

بله حل شده سرور جا به جا شده ....

رضاشاماخ چوک بندر در 5/10/1390 | 14:47 گفت:

ببخشیدمشکل حل شد؟

morteza در 5/10/1390 | 14:41 گفت:

کم بدبختی داریم اینم روش

رضاشاماخ چوک بندر در 5/10/1390 | 14:36 گفت:

آقاآرمان الان مشکل شد؟دیگه سایت خراب نمیشه؟