بلاگی آرسنالی ...

نویسنده: آرمان امیراحمدی

وبلاگ من
نویسنده: آرمان امیراحمدی
عاشق برنامه‌نویسی وب و آرسنال
کل بازدید: 115,025 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
لورن کوشیلنی مدافع فرانسوی باشگاه آرسنال رسما از بازی های ملی خداحافظی کرد. لورن کوشیلنی مدافع فرانسوی باشگاه آرسنال رسما از بازی های ملی خداحافظی کرد.
مدیر آتلانتا یونایتد: آرسنال باید مبلغ پیشنهادی خود برای میگل آلمیرون را حداقل سه برابر کند . دارن ایلز مدیر باشگاه آتلانتا یونایتد: خبرهایی مبنی بر علاقه‌ی باشگاه آرسنال به آلمیرون به گوش من رسیده است و گفته می‌شود این تیم قصد دارد پیشنهادی ۱۱ میلیون پوندی برای این بازیکن ارائه دهد.پیش از هر چیز باید بگویم آرسنال باید حداقل پیشنهادش را سه برابر کند تا راضی بشوم درباره‌ی این انتقال فکر کنم. مدیر آتلانتا یونایتد: آرسنال باید مبلغ پیشنهادی خود برای میگل آلمیرون را حداقل سه برابر کند . دارن ایلز مدیر باشگاه آتلانتا یونایتد: خبرهایی مبنی بر علاقه‌ی باشگاه آرسنال به آلمیرون به گوش من رسیده است و گفته می‌شود این تیم قصد دارد پیشنهادی ۱۱ میلیون پوندی برای این بازیکن ارائه دهد.پیش از هر چیز باید بگویم آرسنال باید حداقل پیشنهادش را سه برابر کند تا راضی بشوم درباره‌ی این انتقال فکر کنم.
طبق گزارش اسکای اسپرت، تیری هانری در حال انجام مراحل پایانی مذاکرات با باشگاه موناکو برای جانشینی لئوناردو یاردیم است، به نظر می‌رسد تا ۴۸ ساعت آینده این انتقال رسما اعلام می‌شود. طبق گزارش اسکای اسپرت، تیری هانری در حال انجام مراحل پایانی مذاکرات با باشگاه موناکو برای جانشینی لئوناردو یاردیم است، به نظر می‌رسد تا ۴۸ ساعت آینده این انتقال رسما اعلام می‌شود.
رادیو مونته کارلو (RMC):  سران باشگاه پاریس سنت ژرمن ملاقات هایی به صورت خصوصی با آرسن ونگر انجام داده اند تا از او در یکی از پستهای ورزشی باشگاه استفاده کنند. با این وجود هنوز نشانه ای از توافقی سریع وجود ندارد، اما سیاست گذاران باشگاه پاریسی می‌خواهند به ونگر یک پست ورزشی را پیشنهاد دهند که الزاما مدیریت فوتبال نیست، به او احتمالا پستی پیشنهاد خواهد شد که در سلسله مراتب باشگاه، یک رتبه پایین تر از ناصر الخلیفی خواهد بود. رادیو مونته کارلو (RMC): سران باشگاه پاریس سنت ژرمن ملاقات هایی به صورت خصوصی با آرسن ونگر انجام داده اند تا از او در یکی از پستهای ورزشی باشگاه استفاده کنند. با این وجود هنوز نشانه ای از توافقی سریع وجود ندارد، اما سیاست گذاران باشگاه پاریسی می‌خواهند به ونگر یک پست ورزشی را پیشنهاد دهند که الزاما مدیریت فوتبال نیست، به او احتمالا پستی پیشنهاد خواهد شد که در سلسله مراتب باشگاه، یک رتبه پایین تر از ناصر الخلیفی خواهد بود.
به دلیل مصدومیت کوین تراپ، برند لنو دروازه‌بان آرسنال به تیم ملی آلمان دعوت شد. به دلیل مصدومیت کوین تراپ، برند لنو دروازه‌بان آرسنال به تیم ملی آلمان دعوت شد.
ستاره‌های جوان آرسنال به تیم ملی کشورشان دعوت شدند .ادی انکتیا و جو ویلوک برای دو دیدار مقابل تیم ملی ایتالیا و تیم ملی چک به تیم ملی زیر ۲۰ سال انگلستان دعوت شدند.امیل اسمیت روه برای دو دیدار مقابل تیم ملی پرتغال و تیم ملی مقدونیه به تیم ملی زیر ۱۹ سال انگلستان دعوت شد. فلورین بالوگُن، ونتای دیلی کمبل، تیریس جان جولز، آرتور اوکونکو، بوکایو ساکا برای دو دیدار مقابل تیم ملی سوئد و تیم ملی چک به تیم ملی زیر ۱۸ سال انگلستان دعوت شدند.میگل عزیز، سام گرینوود، یونس موسی به تیم ملی زیر ۱۷ سال انگلستان دعوت شدند تا در تورنمنت بین المللی جوانان در انگلستان که قرار است با تیم ملی های کشور آمریکا، روسیه و برزیل رو به رو شوند، به میدان بروند.
ستاره‌های جوان آرسنال به تیم ملی کشورشان دعوت شدند .ادی انکتیا و جو ویلوک برای دو دیدار مقابل تیم ملی ایتالیا و تیم ملی چک به تیم ملی زیر ۲۰ سال انگلستان دعوت شدند.امیل اسمیت روه برای دو دیدار مقابل تیم ملی پرتغال و تیم ملی مقدونیه به تیم ملی زیر ۱۹ سال انگلستان دعوت شد. فلورین بالوگُن، ونتای دیلی کمبل، تیریس جان جولز، آرتور اوکونکو، بوکایو ساکا برای دو دیدار مقابل تیم ملی سوئد و تیم ملی چک به تیم ملی زیر ۱۸ سال انگلستان دعوت شدند.میگل عزیز، سام گرینوود، یونس موسی به تیم ملی زیر ۱۷ سال انگلستان دعوت شدند تا در تورنمنت بین المللی جوانان در انگلستان که قرار است با تیم ملی های کشور آمریکا، روسیه و برزیل رو به رو شوند، به میدان بروند.
طبق گزارش میرور، میگل آلمیرون بازیکن ۲۴ ساله پاراگوئه ای باشگاه آتلانتا یونایتد، در ژانویه با مبلغ ۱۵ میلیون پوند به باشگاه آرسنال خواهد پیوست. طبق گزارش میرور، میگل آلمیرون بازیکن ۲۴ ساله پاراگوئه ای باشگاه آتلانتا یونایتد، در ژانویه با مبلغ ۱۵ میلیون پوند به باشگاه آرسنال خواهد پیوست.
باشگاه آرسنال رسما اعلام کرد که از اول ژوئیه ۲۰۱۹ با شرکت آدیداس همکاری خود را آغاز می کند.قرارداد باشگاه آرسنال با شرکت آدیداس ۵ ساله خواهد بود که ارزش این قرارداد ۳۰۰ میلیون پوند خواهد بود، این باشگاه به ازای هر فصل ۶۰ میلیون پوند از این برند بزرگ ورزشی دریافت خواهد کرد. باشگاه آرسنال رسما اعلام کرد که از اول ژوئیه ۲۰۱۹ با شرکت آدیداس همکاری خود را آغاز می کند.قرارداد باشگاه آرسنال با شرکت آدیداس ۵ ساله خواهد بود که ارزش این قرارداد ۳۰۰ میلیون پوند خواهد بود، این باشگاه به ازای هر فصل ۶۰ میلیون پوند از این برند بزرگ ورزشی دریافت خواهد کرد.
برای اولین بار در تاریخ لیگ جزیره دو بازیکن تعویضی در یک بازی از لیگ موفق شدند هم گل بزنند و هم پاس گل بدهند ، اوبامیانگ و رمزی پس از ورود به میدان به عنوان بازیکن تعویضی هر کدام یک گل و یک پاس گل را به نام خود ثبت کردند . برای اولین بار در تاریخ لیگ جزیره دو بازیکن تعویضی در یک بازی از لیگ موفق شدند هم گل بزنند و هم پاس گل بدهند ، اوبامیانگ و رمزی پس از ورود به میدان به عنوان بازیکن تعویضی هر کدام یک گل و یک پاس گل را به نام خود ثبت کردند .
آرون رمزی گل سوم آرسنال را تنها ۳۹ ثانیه پس از ورودش به زمین به ثمر رساند . سریعترین گل در لیگ برای آرسنال توسط یک بازیکن تعویضی پس از دسامبر ۲۰۰۷ . در دسامبر ۲۰۰۷ نیکلاس بندتنر پس از ۳۵ ثانیه از ورودش به زمین توانست دروازه تاتنهام را باز کند . آرون رمزی گل سوم آرسنال را تنها ۳۹ ثانیه پس از ورودش به زمین به ثمر رساند . سریعترین گل در لیگ برای آرسنال توسط یک بازیکن تعویضی پس از دسامبر ۲۰۰۷ . در دسامبر ۲۰۰۷ نیکلاس بندتنر پس از ۳۵ ثانیه از ورودش به زمین توانست دروازه تاتنهام را باز کند .

بلاگی آرسنالی ...

دوستان ، دیروز یکی از عزیزان نکته ای رو گفت که جا داره من هم نظر بدم ...بلاگ های شما بلاگ هایی فوتبالی و دقیق تر آرسنالی است ! من اگر علاقه ای به ماشین و این چیزا دارم و میخوام بلاگ داشته باشم میرم میهن بلاگ میزنم ، اما اینجا فقط آرسنال ، فقط فوتبال ...

پرچم توپچی ها بالاست :D

در ضمن در صورت بازگشت آنری به آرسنال جشن میگیریم :D
البته 100% بعد از محرم و صفر ....
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

سید امین هاشمی در 8/10/1390 | 20:21 گفت:

ممنون آرمان جان.منظورم از ارور رو بد رسوندم منظورم همین قطع شدنای سایت بود داداشم که خیلی وقتا اتفاق می افتاد.یا مثلا چند روز سایت مشکل داشتو نمیشد بهش دس رسی پیدا کردو میگفتم

آرمان امیراحمدی در 8/10/1390 | 17:59 گفت:

@ سام ... بحث کنیم داداش ... من 6 دنگ در خدمت تیمم ! دیدین که حدیدا به نوشتن هم افتادم :D

@سید امین هاشمی : ارور /؟! خدایی مشکلی ندیدم ! اگه مشکلی دارین ، از صفحه عکس بگیرین واسه اینکه من بفهمم موضوع چیه ... برام میل کنید که رفعش کنم

@mohammad ali : از 15دی شروع میکنیم .... ائرجینال نه چون درد سر زیاد داره ، قیمت ها هم هر روز یه چیزه ... اگه بتونم مسترکارت بگیرم براتون ، حتما خرید ها رو پرداخت میکنم براتون

@سید امین هاشمی : جشن بعد از محرم و امتحانات پایان ترمک دانشگاهاست !
احتمالا تو اسفند یا آخر بهمن به هر حال به حضور یا عدمک خضور آنری بستگی داره ...

mohammad ali در 8/10/1390 | 15:35 گفت:

اهههههه خوش به حالت منم میخوام :-(

farhood در 8/10/1390 | 15:15 گفت:

من لباس اول ارسنال رو تو امسال دارم به فاميلمون گفته بودم از نمايندگي ارسنال تو لندن برام فرستاد اسم خودم هم روش هست :-)

mohammad ali در 8/10/1390 | 14:37 گفت:

لبای دوم خوشگله. منم یه دس برا پارسالو دارم. امسال نگرفتم هنوز.

سید امین هاشمی در 8/10/1390 | 14:25 گفت:

من 2دس لباس پریما آرسنالو دارم جنسش حرف نداره خدایی

سید امین هاشمی در 8/10/1390 | 14:23 گفت:

راستی آرمان جان اگه قراره جشنی میتینگی چیزی باشه زودتر اطلاع رسانی کنین.آخه بعد از امتحانا مسافرت در پیشه تعطیلات آخ سال هم همینطور گفتم که تداخل پیش نیاد.مخسی

mohammad ali در 8/10/1390 | 14:22 گفت:

آرمان تو رو خدا یکم در مورد فروشگاه توضیح بده. چه جنس لباسی میارین ؟ ارجینال میارین ؟ آخه سایت آرسنال زده 50% تخفیف. اگه ارجینال نمیارین حد اقل پریما باشه. فلامنت خداییش خیلی آشغاله. لباس دوم که اگه بیارین عالیه. خیلی خوشگله. لباس یه کسایی رو بیارین که از تیم نرن 1 سال دیگه . لباس ویلشر بهترینه به نظرم حالا بازم خودت میدونی. پارسال نصریو فابرگاس زیاد آوردین دستتون باد کرد. آقا آرمان لطفا جواب بدین

محمدرضاجاشي در 8/10/1390 | 14:19 گفت:

سام عزيز يكم كوتاه بيا ارمان كه حرف بدي نزده و كار بدي نكرده!!!!
اگر انري بياد من اولين نفر پيرنشو ميخرم

سید امین هاشمی در 8/10/1390 | 14:17 گفت:

ها ای که الان وگفتی ای یعنی چه... از شوخی گذشته.با سلام خدمت مدیریت. من کاری ندارم که سایت چندتا مدیر داره و چن نفری مدیریت میشه ولی سایت از لحاظ گرافیکی خدا رو شکر خوبه،چندتا بخش دیگه هم که قبلا صحبتش بود امیدوارم اضافه شه،ولی انگار توجه مدیریت خیلی به سایت کمه که یه سری مشکلات وجود داره که گل سر سبدش هم همین ارور داداناس که کی میخواد حل شه با خداس. اگه هم سام حرفی زده حرف دل بچه های سایتو زده که منم موافقم که چون اینجا 1سایت آرسنالیه رعایت جال 2طرف باید 2جانبه باشه که به کسی بر نخوره...
من الله توفیق و السلام

sam baygan در 8/10/1390 | 14:12 گفت:

ممنون علی جان که پشت مایی.
نه آرمان جان من راجع به محتوای بلاگ حرف نزدم.این موضوع مشخصه که باید به آرسنال و کلا فوتبال پرداخته بشه.حرف من راجع به بحث هاییه که n بار درباره امکانات سایت،نحوه مدیریت سایت،زودتر آپدیت شدن سایت و ... راه انداختیم و کلی وقت صرف کردیم ولی از نظر شما خبری نبود.ما حتی تو پست شما هم نظرمونو گفتیم ولی بازم جوابی ندادین...وقتی این چیزا رو میبینم واقعا دلسرد میشم.
کی میگه بده اگه تو جاش بیای و نظر بدی؟به نظر من اگه نظر بدی دیگه خیلی از این دعواها و بحث ها و پست های بیخود به وجود نمیاد.
ما هرچی میگیم برا اینه که سایت بهتر بشه.حالا اگه شما وقت داشتی و تو سایت بودی بحث میکنیم.وگرنه مثل حرفای قبل...

آرمان امیراحمدی در 8/10/1390 | 13:45 گفت:

سام عزیز ... من خودم واقعا دوست داشتم تو این بلاگ هرچی دلم بخواد بذارم ... اما واقعا میبینم 90% بچه ها به خاطر آرسنال میان و میرن ... نظرشون هم منطقیه ... من چیزی رو پاک نکردم ، یعنی لازم ندیدم اما بهتره مسائل بیشتر روی آرسنال و فوتبال بگرده ....

والا من نفهمیدم عزیزان گیر میدن بیا نظرتو بگو ، بیا شرکت کن ... من میام هر روز باید فدای یکی بشم و قربون یکی دیگه برم که طرف بهش بر نخوره !!!!

بیام اما حرف نزنم و نظرمو ننویسن میگن تو مدیر نیستی که نظر نمیدی ! :)))

والا من گیج شدم

علی ارشدی در 8/10/1390 | 13:08 گفت:

سام؟
خوبی شما؟
مگه چی شده؟؟؟؟ من نمی دونم منظورت چیه ولی اگه منظورت انتقاد هاییه که به مدیریت داشتی منم پشتتم ما هنوز نمی دونیم اینجا چند نفری اداره میشه و خیلی چیزای دیگه ولی تو هم نباید بگی ما کمتر نظر میدیم این که فراره باید ایستاد و مقاومت کرد

sam baygan در 8/10/1390 | 13:00 گفت:

ظاهرا اینجا کسانی رو بورسن و نظرشون مهمه که با شما همراه و هم نظر باشن یا حداقل خنثی باشن آرمان عزیز،البته اینو به عینه تو این مدت دیده بودم.خب،مختاری،بقول سعید مال خودتونه!
ما هم سعی میکنیم کمتر بیایم و کمتر نظر بدیم...

hamidarsenal در 8/10/1390 | 11:46 گفت:

دنیا فقط آرسسسسسسسسسسنال