بلاگی آرسنالی ...

نویسنده: آرمان امیراحمدی

وبلاگ من
نویسنده: آرمان امیراحمدی
عاشق برنامه‌نویسی وب و آرسنال
کل بازدید: 114,820 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
اوسپینا به زودی تست های پزشکی باشگاه ناپولی را پشت سر خواهد گذاشت و با قراردادی قرضی با بند خرید به این تیم خواهد پیوست . اوسپینا به زودی تست های پزشکی باشگاه ناپولی را پشت سر خواهد گذاشت و با قراردادی قرضی با بند خرید به این تیم خواهد پیوست .
مارسی فرانسه قصد به خدمت گرفتن محمد الننی را دارد .به گزارش نشریه Espn با جذب گوندوزی و توریرا در پست هافبک به نظر میرسد الننی رقابت سختی برای قرار گرفتن در ترکیب تیم خواهد داشت و تلاش میکند از آرسنال جدا شود .مارسی فرانسه تلاش میکند پیش از بسته شدن پنجره ی نقل و انتقالات در این کشور محمد الننی را به خدمت بگیرد .الننی به تازگی قرارداد ۴ ساله ی جدیدی را با آرسنال امضا کرده است .
مارسی فرانسه قصد به خدمت گرفتن محمد الننی را دارد .به گزارش نشریه Espn با جذب گوندوزی و توریرا در پست هافبک به نظر میرسد الننی رقابت سختی برای قرار گرفتن در ترکیب تیم خواهد داشت و تلاش میکند از آرسنال جدا شود .مارسی فرانسه تلاش میکند پیش از بسته شدن پنجره ی نقل و انتقالات در این کشور محمد الننی را به خدمت بگیرد .الننی به تازگی قرارداد ۴ ساله ی جدیدی را با آرسنال امضا کرده است .
بیشترین میزان دوندگی در هفته ی آغازین رقابت های لیگ جزیره بیشترین میزان دوندگی در هفته ی آغازین رقابت های لیگ جزیره
آرسنال و باشگاه فروزینونه ایتالیا، دیشب بر سر انتقال جوئل کمپل، بازیکن فعلی آرسنال به توافق رسیدند و تا چند ساعت دیگر، این انتقال رسما اعلام می شود. آرسنال و باشگاه فروزینونه ایتالیا، دیشب بر سر انتقال جوئل کمپل، بازیکن فعلی آرسنال به توافق رسیدند و تا چند ساعت دیگر، این انتقال رسما اعلام می شود.
سهامدار سابق آرسنال، علیشر عثمانف، در نظر دارد تا در باشگاه اورتون سرمایه گذاری کند. سهامدار سابق آرسنال، علیشر عثمانف، در نظر دارد تا در باشگاه اورتون سرمایه گذاری کند.
در سال ۱٩٩٦ در چنین روزی: آرسنال با مبلغ ۳.۵ میلیون پوند پاتریک ویرا ۲۰ ساله را از آث میلان خرید. در سال ۱٩٩٦ در چنین روزی: آرسنال با مبلغ ۳.۵ میلیون پوند پاتریک ویرا ۲۰ ساله را از آث میلان خرید.
 الکس سانگ که از آرسنال به بارسلونا رفته بود و بعد از آن راهی وستهم شده بود در انتقالی رایگان به FC Sion سوئیس پیوست. او بیش از ۲۰۰ بار پیراهن آرسنال را در میادین بر تن کرده است.

الکس سانگ هم اکنون ۳۰ ساله است و طی قرارداد دوساله در لیگ سوئیس بازی خود را ادامه خواهد داد
الکس سانگ که از آرسنال به بارسلونا رفته بود و بعد از آن راهی وستهم شده بود در انتقالی رایگان به FC Sion سوئیس پیوست. او بیش از ۲۰۰ بار پیراهن آرسنال را در میادین بر تن کرده است. الکس سانگ هم اکنون ۳۰ ساله است و طی قرارداد دوساله در لیگ سوئیس بازی خود را ادامه خواهد داد
کمپانی آدیداس، مسئول تهیه اقلام ورزشی باشگاه آرسنال از فصل آینده شد. این قرار داد ۵ ساله و به مبلغ ٦۰ میلیون پوند بابت هر سال (مجموعا ۳۰۰ میلیون یورو) میباشد. کمپانی آدیداس، مسئول تهیه اقلام ورزشی باشگاه آرسنال از فصل آینده شد. این قرار داد ۵ ساله و به مبلغ ٦۰ میلیون پوند بابت هر سال (مجموعا ۳۰۰ میلیون یورو) میباشد.
انتظار میرود با جدایی چمبرز ، آرسنال به دنبال خرید یک مدافع وسط دیگر باشد . مدافع اهل کرواسی تیم بشیکتاش ، دوماگوج ویدا اصلی ترین گزینه ی آرسنال است .قیمت این بازیکن حدود ۱۸ میلیون پوند می باشد . انتظار میرود با جدایی چمبرز ، آرسنال به دنبال خرید یک مدافع وسط دیگر باشد . مدافع اهل کرواسی تیم بشیکتاش ، دوماگوج ویدا اصلی ترین گزینه ی آرسنال است .قیمت این بازیکن حدود ۱۸ میلیون پوند می باشد .
به نقل از سایت Goal : لوکاس پرز در حال پشت سر گذاشتن تست های پزشکی باشگاه وستهام است و به زودی به این تیم منتقل خواهد شد ./ به نقل از دی مارزیو : بشیکتاش سعی دارد داوید اوسپینا را به خدمت بگیرد و پیشنهاد انتقال قرضی + آپشن خرید را مطرح کرده که توسط آرسنال رد شده است .آرسنال قصد دارد اوسپینا را بفروشد . به نقل از سایت Goal : لوکاس پرز در حال پشت سر گذاشتن تست های پزشکی باشگاه وستهام است و به زودی به این تیم منتقل خواهد شد ./ به نقل از دی مارزیو : بشیکتاش سعی دارد داوید اوسپینا را به خدمت بگیرد و پیشنهاد انتقال قرضی + آپشن خرید را مطرح کرده که توسط آرسنال رد شده است .آرسنال قصد دارد اوسپینا را بفروشد .

بلاگی آرسنالی ...

دوستان ، دیروز یکی از عزیزان نکته ای رو گفت که جا داره من هم نظر بدم ...بلاگ های شما بلاگ هایی فوتبالی و دقیق تر آرسنالی است ! من اگر علاقه ای به ماشین و این چیزا دارم و میخوام بلاگ داشته باشم میرم میهن بلاگ میزنم ، اما اینجا فقط آرسنال ، فقط فوتبال ...

پرچم توپچی ها بالاست :D

در ضمن در صورت بازگشت آنری به آرسنال جشن میگیریم :D
البته 100% بعد از محرم و صفر ....
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

سید امین هاشمی در 8/10/1390 | 20:21 گفت:

ممنون آرمان جان.منظورم از ارور رو بد رسوندم منظورم همین قطع شدنای سایت بود داداشم که خیلی وقتا اتفاق می افتاد.یا مثلا چند روز سایت مشکل داشتو نمیشد بهش دس رسی پیدا کردو میگفتم

آرمان امیراحمدی در 8/10/1390 | 17:59 گفت:

@ سام ... بحث کنیم داداش ... من 6 دنگ در خدمت تیمم ! دیدین که حدیدا به نوشتن هم افتادم :D

@سید امین هاشمی : ارور /؟! خدایی مشکلی ندیدم ! اگه مشکلی دارین ، از صفحه عکس بگیرین واسه اینکه من بفهمم موضوع چیه ... برام میل کنید که رفعش کنم

@mohammad ali : از 15دی شروع میکنیم .... ائرجینال نه چون درد سر زیاد داره ، قیمت ها هم هر روز یه چیزه ... اگه بتونم مسترکارت بگیرم براتون ، حتما خرید ها رو پرداخت میکنم براتون

@سید امین هاشمی : جشن بعد از محرم و امتحانات پایان ترمک دانشگاهاست !
احتمالا تو اسفند یا آخر بهمن به هر حال به حضور یا عدمک خضور آنری بستگی داره ...

mohammad ali در 8/10/1390 | 15:35 گفت:

اهههههه خوش به حالت منم میخوام :-(

farhood در 8/10/1390 | 15:15 گفت:

من لباس اول ارسنال رو تو امسال دارم به فاميلمون گفته بودم از نمايندگي ارسنال تو لندن برام فرستاد اسم خودم هم روش هست :-)

mohammad ali در 8/10/1390 | 14:37 گفت:

لبای دوم خوشگله. منم یه دس برا پارسالو دارم. امسال نگرفتم هنوز.

سید امین هاشمی در 8/10/1390 | 14:25 گفت:

من 2دس لباس پریما آرسنالو دارم جنسش حرف نداره خدایی

سید امین هاشمی در 8/10/1390 | 14:23 گفت:

راستی آرمان جان اگه قراره جشنی میتینگی چیزی باشه زودتر اطلاع رسانی کنین.آخه بعد از امتحانا مسافرت در پیشه تعطیلات آخ سال هم همینطور گفتم که تداخل پیش نیاد.مخسی

mohammad ali در 8/10/1390 | 14:22 گفت:

آرمان تو رو خدا یکم در مورد فروشگاه توضیح بده. چه جنس لباسی میارین ؟ ارجینال میارین ؟ آخه سایت آرسنال زده 50% تخفیف. اگه ارجینال نمیارین حد اقل پریما باشه. فلامنت خداییش خیلی آشغاله. لباس دوم که اگه بیارین عالیه. خیلی خوشگله. لباس یه کسایی رو بیارین که از تیم نرن 1 سال دیگه . لباس ویلشر بهترینه به نظرم حالا بازم خودت میدونی. پارسال نصریو فابرگاس زیاد آوردین دستتون باد کرد. آقا آرمان لطفا جواب بدین

محمدرضاجاشي در 8/10/1390 | 14:19 گفت:

سام عزيز يكم كوتاه بيا ارمان كه حرف بدي نزده و كار بدي نكرده!!!!
اگر انري بياد من اولين نفر پيرنشو ميخرم

سید امین هاشمی در 8/10/1390 | 14:17 گفت:

ها ای که الان وگفتی ای یعنی چه... از شوخی گذشته.با سلام خدمت مدیریت. من کاری ندارم که سایت چندتا مدیر داره و چن نفری مدیریت میشه ولی سایت از لحاظ گرافیکی خدا رو شکر خوبه،چندتا بخش دیگه هم که قبلا صحبتش بود امیدوارم اضافه شه،ولی انگار توجه مدیریت خیلی به سایت کمه که یه سری مشکلات وجود داره که گل سر سبدش هم همین ارور داداناس که کی میخواد حل شه با خداس. اگه هم سام حرفی زده حرف دل بچه های سایتو زده که منم موافقم که چون اینجا 1سایت آرسنالیه رعایت جال 2طرف باید 2جانبه باشه که به کسی بر نخوره...
من الله توفیق و السلام

sam baygan در 8/10/1390 | 14:12 گفت:

ممنون علی جان که پشت مایی.
نه آرمان جان من راجع به محتوای بلاگ حرف نزدم.این موضوع مشخصه که باید به آرسنال و کلا فوتبال پرداخته بشه.حرف من راجع به بحث هاییه که n بار درباره امکانات سایت،نحوه مدیریت سایت،زودتر آپدیت شدن سایت و ... راه انداختیم و کلی وقت صرف کردیم ولی از نظر شما خبری نبود.ما حتی تو پست شما هم نظرمونو گفتیم ولی بازم جوابی ندادین...وقتی این چیزا رو میبینم واقعا دلسرد میشم.
کی میگه بده اگه تو جاش بیای و نظر بدی؟به نظر من اگه نظر بدی دیگه خیلی از این دعواها و بحث ها و پست های بیخود به وجود نمیاد.
ما هرچی میگیم برا اینه که سایت بهتر بشه.حالا اگه شما وقت داشتی و تو سایت بودی بحث میکنیم.وگرنه مثل حرفای قبل...

آرمان امیراحمدی در 8/10/1390 | 13:45 گفت:

سام عزیز ... من خودم واقعا دوست داشتم تو این بلاگ هرچی دلم بخواد بذارم ... اما واقعا میبینم 90% بچه ها به خاطر آرسنال میان و میرن ... نظرشون هم منطقیه ... من چیزی رو پاک نکردم ، یعنی لازم ندیدم اما بهتره مسائل بیشتر روی آرسنال و فوتبال بگرده ....

والا من نفهمیدم عزیزان گیر میدن بیا نظرتو بگو ، بیا شرکت کن ... من میام هر روز باید فدای یکی بشم و قربون یکی دیگه برم که طرف بهش بر نخوره !!!!

بیام اما حرف نزنم و نظرمو ننویسن میگن تو مدیر نیستی که نظر نمیدی ! :)))

والا من گیج شدم

علی ارشدی در 8/10/1390 | 13:08 گفت:

سام؟
خوبی شما؟
مگه چی شده؟؟؟؟ من نمی دونم منظورت چیه ولی اگه منظورت انتقاد هاییه که به مدیریت داشتی منم پشتتم ما هنوز نمی دونیم اینجا چند نفری اداره میشه و خیلی چیزای دیگه ولی تو هم نباید بگی ما کمتر نظر میدیم این که فراره باید ایستاد و مقاومت کرد

sam baygan در 8/10/1390 | 13:00 گفت:

ظاهرا اینجا کسانی رو بورسن و نظرشون مهمه که با شما همراه و هم نظر باشن یا حداقل خنثی باشن آرمان عزیز،البته اینو به عینه تو این مدت دیده بودم.خب،مختاری،بقول سعید مال خودتونه!
ما هم سعی میکنیم کمتر بیایم و کمتر نظر بدیم...

hamidarsenal در 8/10/1390 | 11:46 گفت:

دنیا فقط آرسسسسسسسسسسنال