آرسنال دات آی ار قدیمی !

نویسنده: آرمان امیراحمدی

وبلاگ من
نویسنده: آرمان امیراحمدی
عاشق برنامه‌نویسی وب و آرسنال
کل بازدید: 117,018 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
آرسن ونگر هوادار ویژه‌ی آرسنال مقابل ناپولی!آرسنال و ناپولی در مرحله‌ی بعد لیگ اروپا  به مصاف یکدیگر میروند. آرسن ونگر معتقد است این امتحانی بزرگ برای بازیکنان ناپولی است تا از فشار خارج شوند و روند بد روزهای اخیر خود را تغییر دهند. صحبت های ونگر در مصاحبه با خبرگزاری ایتالیایی II mattino : "من در آن مسابقه طرفدار آرسنال خواهم بود درست مانند تمام بازی های این فصل.امری نیازی به نصیحت من ندارد. من یکی از طرفداران آنجلوتی هستم.او از تکنیکی ترین سرمربی های کل دوران است و در کارش یک استاد واقعی است. اما آرسنال تیم خوبی است و ناپولی کار آسانی نخواهد داشت."
آرسن ونگر هوادار ویژه‌ی آرسنال مقابل ناپولی!آرسنال و ناپولی در مرحله‌ی بعد لیگ اروپا به مصاف یکدیگر میروند. آرسن ونگر معتقد است این امتحانی بزرگ برای بازیکنان ناپولی است تا از فشار خارج شوند و روند بد روزهای اخیر خود را تغییر دهند. صحبت های ونگر در مصاحبه با خبرگزاری ایتالیایی II mattino : "من در آن مسابقه طرفدار آرسنال خواهم بود درست مانند تمام بازی های این فصل.امری نیازی به نصیحت من ندارد. من یکی از طرفداران آنجلوتی هستم.او از تکنیکی ترین سرمربی های کل دوران است و در کارش یک استاد واقعی است. اما آرسنال تیم خوبی است و ناپولی کار آسانی نخواهد داشت."
 آرسنال بدون هیچ شکی بازیکنانی که به دو سال آخر قراداد خود وارد میشوند را یا میفروشد یا با آنها تمدید میکند. توپچی‌ها طی دوسال اخیر ستارگانی مانند سانچز و رمزی را بدلیل عدم تعیین تکلیف قرارداد از دست داده اند و اصلا دوست ندارند این تجربه تکرار شود. این روند جدید سران باشگاه در مورد تمدید قراردادهاست آرسنال بدون هیچ شکی بازیکنانی که به دو سال آخر قراداد خود وارد میشوند را یا میفروشد یا با آنها تمدید میکند. توپچی‌ها طی دوسال اخیر ستارگانی مانند سانچز و رمزی را بدلیل عدم تعیین تکلیف قرارداد از دست داده اند و اصلا دوست ندارند این تجربه تکرار شود. این روند جدید سران باشگاه در مورد تمدید قراردادهاست
 با ۴۰% آرا ، هنریک مخیتاریان به عنوان بازیکن برتر ماه فوریه در باشگاه آرسنال انتخاب شد. سه پاس گل و دو گل در این ماه توسط هنریک برای آرسنال ثبت شد با ۴۰% آرا ، هنریک مخیتاریان به عنوان بازیکن برتر ماه فوریه در باشگاه آرسنال انتخاب شد. سه پاس گل و دو گل در این ماه توسط هنریک برای آرسنال ثبت شد
استادیوم تازه تاسیس النصر امارات که در تاریخ ۲٦ مارس میزبان دیدار تیم‌های النصر و آرسنال در روز افتتاحیه می‌باشد. استادیوم تازه تاسیس النصر امارات که در تاریخ ۲٦ مارس میزبان دیدار تیم‌های النصر و آرسنال در روز افتتاحیه می‌باشد.
 اخبار تیم برای بازی با رن در امارات  سوکراتیس : به دلیل کارت قرمز محروم است.مخیتاریان: مصدومیت از ناحیه ستون فقرات ... باید پیش از بازی با رن بررسی شود. بلرین، ولبک و هولدینگ هم در دوران ریکاوری بعد از عمل جراحی هستند.
اخبار تیم برای بازی با رن در امارات سوکراتیس : به دلیل کارت قرمز محروم است.مخیتاریان: مصدومیت از ناحیه ستون فقرات ... باید پیش از بازی با رن بررسی شود. بلرین، ولبک و هولدینگ هم در دوران ریکاوری بعد از عمل جراحی هستند.
رسانه‌های اسپانیایی خبر از پیشی گرفتن آرسنال در خرید نیکولاس تاگلیافیکو از رقبای دیگر می دهند.
پیش از این نام باشگاه‌های رئال مادرید و اتلتیکو مادرید نیز مطرح شده بود اما حالا وضعیت کمی تغییر کرده است و آرسنال به خرید این بازیکن آرژانتیتی نزدیک تر شده است. قیمت احتمالی دفاع‌چپ آژاکس ۸ میلیون خواهد بود که آرسنال سعی میکند تا پرداخت آن این بازیکن را به لندن بیاورد. رسانه‌های اسپانیایی خبر از پیشی گرفتن آرسنال در خرید نیکولاس تاگلیافیکو از رقبای دیگر می دهند. پیش از این نام باشگاه‌های رئال مادرید و اتلتیکو مادرید نیز مطرح شده بود اما حالا وضعیت کمی تغییر کرده است و آرسنال به خرید این بازیکن آرژانتیتی نزدیک تر شده است. قیمت احتمالی دفاع‌چپ آژاکس ۸ میلیون خواهد بود که آرسنال سعی میکند تا پرداخت آن این بازیکن را به لندن بیاورد.
 آرسنال در مرحله ی بعدی لیگ اروپا باید به مصاف رن فرانسه برود . آرسنال در مرحله ی بعدی لیگ اروپا باید به مصاف رن فرانسه برود .
آرسنال در این فصل رقابت های لیگ برتر تنها موفق به ثبت ۴ کلین شیت شده است ، یعنی تنها در حدود ۱۷ درصد از بازی ها آرسنال گل دریافت نکرده که بدترین آمار تاریخ آرسنال در لیگ جزیره است .تنها فولهام آماری بدتر از آرسنال دارد . آرسنال در این فصل رقابت های لیگ برتر تنها موفق به ثبت ۴ کلین شیت شده است ، یعنی تنها در حدود ۱۷ درصد از بازی ها آرسنال گل دریافت نکرده که بدترین آمار تاریخ آرسنال در لیگ جزیره است .تنها فولهام آماری بدتر از آرسنال دارد .
اوبامیانگ دیشب در بازی برابر کاردیف سیتی در ۳۷مین حضورش در لیگ جزیره ۲۵مین گلش را به ثمر رساند که یک رکورد در نسبت تعداد بازی/گل در تاریخ باشگاه آرسنال است .بازیکنانی از آرسنال که با کمترین تعداد بازی به رکورد ۲۵ گل رسیده اند اوبامیانگ دیشب در بازی برابر کاردیف سیتی در ۳۷مین حضورش در لیگ جزیره ۲۵مین گلش را به ثمر رساند که یک رکورد در نسبت تعداد بازی/گل در تاریخ باشگاه آرسنال است .بازیکنانی از آرسنال که با کمترین تعداد بازی به رکورد ۲۵ گل رسیده اند
هکتور بلرین زیر نظر پزشکان برای ترمیم پای آسیب دیده اش . هکتور بلرین زیر نظر پزشکان برای ترمیم پای آسیب دیده اش .

آرسنال دات آی ار قدیمی !

نمیدونم از یک به جمع ما پیوستین ! ، اومدین ؟! موندین ؟! یا رفتین ؟!
تصاویری از آرسنال . آی ار 6-7 سال پیش رو میخوام بذاریم ...سال 2005 ( اخراش ) شروع کردیم و الان 2012 هستیم !!! 7 سال با شماییم !

شاید برخی عکس ها لود نشه ... اما من با همش خاطره دارم ... برای ساخت تک تک صفحاتش هرچی بلد بودم رو گذاشتم !همش فقط یه معنا داره ! دارم پیــــر میشم !
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

علی ارشدی در 8/11/1390 | 23:11 گفت:

بابا ساعتتون خرابه ها :))))
الان نشون میده آرسنال بیست دیقه دیگه بازی داره!!!!!!!!!!

محمد اصغری در 8/11/1390 | 23:03 گفت:

ارمان جون دمت گرم.
واقعا با این کارت شور ارسنالی رو تو من یکی زنده کردی.

علیرضا در 8/11/1390 | 18:37 گفت:

مرسی............کارت خیلی درسته......................

فرهاد در 8/11/1390 | 18:28 گفت:

من از همون اوایل با این سایت هستم اول که دیدمش خیلی خوشم اومد فکر این رو هم نمی کردم که چنین سایتی باشه.....
دستت درد نکنه آرمان راستی بنظرم بهتره ورژن سایت رو عوض کنی

HAMED toopchi در 8/11/1390 | 18:11 گفت:

عضو جديدي؟ به هر حال به جمع ما خوش اومدي پسر!!!!

MILAD در 8/11/1390 | 16:33 گفت:

داداش آرمان در نظر سنجی ما شرکت کنید وما رو از نظر زیباتون بی نصیب نکنید

MILAD در 8/11/1390 | 16:26 گفت:

خسته نباشی داداش آرمان .موفق باشی

MILAD در 8/11/1390 | 16:25 گفت:

با غیرت ترین بازیکن آرسنال؟حتما شرکت کنید

Hamid Ghasemi در 8/11/1390 | 16:15 گفت:

خسته نباشي آرمان جان

saeed asghary در 8/11/1390 | 14:41 گفت:

دمت غیــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــژ

saeed asghary در 8/11/1390 | 14:41 گفت:

به امید روزهای بهتر

توپچی جنوب در 8/11/1390 | 14:25 گفت:

وای پیشنهاد های ایمان عالی هستش هم تی شرت با امضا بازیکنان و هم همراه اهورا مزدا یه تندیس هم واسه ونگر بفرستیم تا حال و هواش عوض بشه قطعا وقتی بدونه تو ایران چنین هوادار هایی داره خیلی روحیه میگیره تازه اعتبار سایتمون خیلی بهتر میشه حتما در این مورد فکر کن ارمان.

مهدی تقوی در 8/11/1390 | 13:52 گفت:

خسته نباشي

محمودرضا معینی در 8/11/1390 | 12:27 گفت:

دستت درست دادا!!!!!!!!!!ایشالا صد سال زنده باشی

Farhad Rahbari در 8/11/1390 | 12:14 گفت:

دستت دردنکنه داش آرمان
میتینگ یادت نره

مرتضی هادیان در 8/11/1390 | 12:07 گفت:

درود و دو صد بدرود...

ایمان در 8/11/1390 | 11:40 گفت:

دستت درد نکنه داداش. ولی هممون داریم پیر میشیم . نمیدونم چند سال عمر میکنم ، ولی مطمئنم تا زنده ام آرسنالی میمونم . امیدوارم این سایت هم مثله سایته خوده آرسنال جاودانه بشه و روز به روز هم به کیفیتش افزوده بشه .
فقط الان یه ضعفه مشهود که وجود داره غیره فعال بودنه فروشگاهه سایته . من خودم بدجور دنباله لباسهایه اورجیناله آرسنال هستم . تو سایته خوده آرسنال انواع و اقسام تی شرت و پالتو و کاپشن و اینجور چیزا هست . ولی سایته ما هنوز محکم رو این قضیه کار نکرده . مطمئنا فعال کردنه اون بخش میتونه به شما هم تویه پیش برده بهتره سایت کمک کنه .
اگه رابطتون با باشگاه هم در سطحه بالاست ، پیشنهاد میکنم همونجور که از طرفه آرسنالیهایه ایران هر سال یه کادو میفرستین واسه بهترین بازیکنه آرسنال تو یک فصل ، از اونا هم بخواین تا مثلا 3-4 تا از تیشرتایه تیم رو با امضایه بازیکنا براتون بفرستن . میتونین با نظره خودتون ارائش کنین ، یا بینه کاربرا قرعه کشی کنین ، یا اگه بخواین میتونین حتی به بالاترین قیمته پیشنهادی بفروشینشون . ما طرفدارایه آرسنال که تو شهرستان زندگی میکنیم ، حتی دسترسی به خریده لباسه اورجینالشون نداریم ، چه برسه امضا شدش . به نظرم واسه جذب طرفدار هم خیلی میتونه خوب باشه . چیزی که بینه سایتایه دیگه ی ایران ندیدم. یه پیشنهاده دیگمم اینه که امسال همراه با جایزه ی بهترین بازیکنه فصل که همون نماده اهورا مزداست ، یه هدیه ی در خور هم واسه ونگر بفرستین ، این فصل شرایطه سختی داشته . هر فصل به بازیکنا تندیس میدین ، ولی هنوز واسه ونگر کاری نکردین . مطمئنا عکسش با یادبودی که از طرفه آرسنالیهایه ایران واسش فرستاده شده ، تو تاریخه سایتمون جاودانه میشه .

علی ارشدی در 8/11/1390 | 11:12 گفت:

من دو سه ساله با شما آرسنالی های گل هستم و اگه بگم دور هم جمع شدنمونو مدیون آرمان هستیم بیراه نگفتم خیلی خوشحالم که همچین جایی وجود داره و از راه دور دستتو می بوسم آرمان
راستی حمید راست میگه همون آواتار اولیت که محشر بود چرا عوضش کردی؟ :)))

hamed در 8/11/1390 | 10:28 گفت:

دستت درد نکنه.......

فرزین سلامي در 8/11/1390 | 10:18 گفت:

واقعا دستت درد نکنه

رضا عالم در 8/11/1390 | 10:12 گفت:

آرمان جان خییییییلی حال کردم، منم کلی خاطرات این 7 سالم Arsenal.ir زنده شد،
واقعا خسته نباشی رفیق ...

حمید فرازی در 8/11/1390 | 09:07 گفت:

راستی یه پیشنهاد: به نظر من همون عکس قبلیو که با رابین انداخته بودی بذار بعنوان آواتار

حمید فرازی در 8/11/1390 | 09:06 گفت:

واقعا منم باید از زحماتت تشکر کنم آقا آرمان.قطعا اگه شما نبودی شاید ما هم خانواده آرسنالی خودمونو پیدا نمیکردیم. اما یه گلایه هم دارم: میدونم خیلی سرت شلوغه ولی واقعا نیازه که شما بیشتر به بچه ها سر بزنید.همچین سایتی به نظارت دقیق تری نیازمنده.پس از طرف همه بچه ها خواهش میکنم یا بیشر به ما سر بزنید و در بحثا شرکت کنید و یا یه شخص مورد اعتمادو به جای خوداتون بذارید تا به محیط کانون نظارت بیشتری کنه.

reeza در 8/11/1390 | 04:59 گفت:

دمت گرم فرد سنکین برنامه نویسی اتفاقاً به عکست میاد سنگین باشی یکم رژیم بگیر D: شوخی کردم آرمان جون انشاالله بتونی سایت بارسا رو حک کنی و توش از خائن ها بنویسی

reeza در 8/11/1390 | 04:59 گفت:

دمت گرم فرد سنکین برنامه نویسی اتفاقاً به عکست میاد سنگین باشی یکم رژیم بگیر D: شوخی کردم آرمان جون انشاالله بتونی سایت بارسا رو حک کنی و توش از خائن ها بنویسی

♥Arsenal♥ در 8/11/1390 | 03:27 گفت:

ممنون

توپچی جنوب در 8/11/1390 | 03:27 گفت:

آرمان دستت درد نکنه واقعا من یکی خیلی ازت تشکر میکنم و میدونم چرا دیر به دیر میای و مشغله کاری و درسیت زیاده من اون دوتا دختر ایرانی دو قولو رو خیلی ذوست دارم اون موقع من تازه با این سایت اشنا شده بودم هچنین عکس فابرگاس با فر وهر که تو اینا نیست یا شاید بالا نمیاد اخه پزش رو به منچستری ها و هوادارای تیم های دیگه خیلی میدادم.

درکل خیلی مرسی که این سایت رو راه انداختی و امید وارم تا زنده ای(سن حضرت نوح) سایت رو روز به روز بهتر کنی.
و در اخر برم بخوابم فردا کار دارم ساعت 3و نیم شبه مگه عشق به این تیم میزاره ادم بخابه!!!!!!!!!!!!

لایکتم ارمان جان.

Bijan در 8/11/1390 | 03:15 گفت:

LIKE