آرسنال دات آی ار قدیمی !

نویسنده: آرمان امیراحمدی

وبلاگ من
نویسنده: آرمان امیراحمدی
عاشق برنامه‌نویسی وب و آرسنال
کل بازدید: 114,919 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
طبق گزارش دیلی میل، آرسنال همچنان در حال تلاش است تا کریستین پاون وینگر تیم ملی آرژانتین و بوکاجونیورز را با مبلغی حدود ۴۴ میلیون پوند به خدمت درآورد. طبق گزارش دیلی میل، آرسنال همچنان در حال تلاش است تا کریستین پاون وینگر تیم ملی آرژانتین و بوکاجونیورز را با مبلغی حدود ۴۴ میلیون پوند به خدمت درآورد.
صحبت های وینای ونکتشام پس از انتصاب به عنوان مدیر اجرایی باشگاه آرسنال: "از زمانی که من به آرسنال پیوستم، من همیشه بهترین امتیازات را به این باشگاه فوتبال دادم، ما با کارکنان فوق العاده ای که در آرسنال داریم، احترام و بهبود تاریخ، منشور و ارزش های منحصر به فرد ما، با هدف کلی برای آوردن موفقیت به میلیون ها نفر از طرفداران خود در سراسر جهان و ایجاد افتخار آنها در باشگاه خود کار می کنند."
صحبت های وینای ونکتشام پس از انتصاب به عنوان مدیر اجرایی باشگاه آرسنال: "از زمانی که من به آرسنال پیوستم، من همیشه بهترین امتیازات را به این باشگاه فوتبال دادم، ما با کارکنان فوق العاده ای که در آرسنال داریم، احترام و بهبود تاریخ، منشور و ارزش های منحصر به فرد ما، با هدف کلی برای آوردن موفقیت به میلیون ها نفر از طرفداران خود در سراسر جهان و ایجاد افتخار آنها در باشگاه خود کار می کنند."
کانون رسمی هواداران آرسنال در ایران فرا رسیدن ایام تاسوعا و عاشورا حسینی را به رهروان واقعی آن حضرت تسلیت عرض میکند. انشالله عزاداری‌های شما مقبول درگاه حق قرار گرفته باشد. کانون رسمی هواداران آرسنال در ایران فرا رسیدن ایام تاسوعا و عاشورا حسینی را به رهروان واقعی آن حضرت تسلیت عرض میکند. انشالله عزاداری‌های شما مقبول درگاه حق قرار گرفته باشد.
اوزیل به ژاکا چه توصیه‌ای کرد ... ژاکا پیش از زدن ضربه آزاد از مسوت اوزیل اجازه خواست تا او ضربه را بزند. ژاکا در این مورد گفت: من به اوزیل گفتم که آیا میتوانم ضربه را بزنم و اوزیل گفت مشکلی نیست، تلاشت را بکن. ژاکا ادامه داد: بازی در ۲۰ دقیقه اول برای ما دشوار پیش رفت اما به هر ترتیب توانستیم بر بازی سوار شویم. نیم دوم کاملا مسلط بودیم و سه امتیاز مهم را کسب کردیم. اوزیل به ژاکا چه توصیه‌ای کرد ... ژاکا پیش از زدن ضربه آزاد از مسوت اوزیل اجازه خواست تا او ضربه را بزند. ژاکا در این مورد گفت: من به اوزیل گفتم که آیا میتوانم ضربه را بزنم و اوزیل گفت مشکلی نیست، تلاشت را بکن. ژاکا ادامه داد: بازی در ۲۰ دقیقه اول برای ما دشوار پیش رفت اما به هر ترتیب توانستیم بر بازی سوار شویم. نیم دوم کاملا مسلط بودیم و سه امتیاز مهم را کسب کردیم.
تعریف و پشتیبانی عجیب ازارد از ژیرو امروز خط اول اخبار تیم چلسی بود. این مهاجم پیشین آرسنال که فروخته شد تا اوبامیانگ به تیم بیآید توسط هازار "بهترین مهاجم نوک دنیا" نامیده شد !!!! ژیرو در تمام طول جام‌جهانی با اینکه فینالیست شدند، حتی نتوانست یک گل به ثمر رساند! اما ظاهرا هازارد در چلسی از او راضی است !!! تعریف و پشتیبانی عجیب ازارد از ژیرو امروز خط اول اخبار تیم چلسی بود. این مهاجم پیشین آرسنال که فروخته شد تا اوبامیانگ به تیم بیآید توسط هازار "بهترین مهاجم نوک دنیا" نامیده شد !!!! ژیرو در تمام طول جام‌جهانی با اینکه فینالیست شدند، حتی نتوانست یک گل به ثمر رساند! اما ظاهرا هازارد در چلسی از او راضی است !!!
آرسنال جایدن آدتیبای نیجریه ای که فقط ۹ سال سن دارد را به خدمت گرفت . به گزارش نشریه گاردین ، آدتیبا که ۵ هفته در آکادمی باشگاه در لندن حضور داشت و تمرین میکرد با تشخیص کارد فنی با باشگاه آرسنال قرارداد امضا کرد . آرسنال جایدن آدتیبای نیجریه ای که فقط ۹ سال سن دارد را به خدمت گرفت . به گزارش نشریه گاردین ، آدتیبا که ۵ هفته در آکادمی باشگاه در لندن حضور داشت و تمرین میکرد با تشخیص کارد فنی با باشگاه آرسنال قرارداد امضا کرد .
الکساندر لاکازت بهترین بازیکن هفته اخیر لیگ انگلستان از دیدگاه گل شد.لاکازت، مهاجم تیم آرسنال در بازی مقابل کاردیف سیتی، یکی از ارکان اصلی دومین پیروزی متوالی شاگردان امری در لیگ بود. او با به ثمر رساندن یک گل و فراهم ساختن یک پاس گل برای اوبامیانگ، یکی از موثرترین بازیکنان تیم در پیروزی ۳-۲ آرسنال مقابل کاردیف بود. او از اوپتا و شور نمره فوق العاده ٩۴/۱۰۰ را گرفت. او بالاتر از ادن آزارد با ٩۳ امتیاز و موتینیو هافبک ولوز با ٩۱ امتیاز قرار گرفت و عنوان بهترین بازیکن هفته را از آن خود کرد.
الکساندر لاکازت بهترین بازیکن هفته اخیر لیگ انگلستان از دیدگاه گل شد.لاکازت، مهاجم تیم آرسنال در بازی مقابل کاردیف سیتی، یکی از ارکان اصلی دومین پیروزی متوالی شاگردان امری در لیگ بود. او با به ثمر رساندن یک گل و فراهم ساختن یک پاس گل برای اوبامیانگ، یکی از موثرترین بازیکنان تیم در پیروزی ۳-۲ آرسنال مقابل کاردیف بود. او از اوپتا و شور نمره فوق العاده ٩۴/۱۰۰ را گرفت. او بالاتر از ادن آزارد با ٩۳ امتیاز و موتینیو هافبک ولوز با ٩۱ امتیاز قرار گرفت و عنوان بهترین بازیکن هفته را از آن خود کرد.
کالچومرکاتو :آرسنال در چند ساعت آینده انتقال یحیی توره به این تیم را اعلام رسمی خواهد کرد[مجله آرسنال] کالچومرکاتو :آرسنال در چند ساعت آینده انتقال یحیی توره به این تیم را اعلام رسمی خواهد کرد[مجله آرسنال]
نشریه سان در گزارشی به جایگزین ایوان گازیدیس در آرسنال پرداخته است وگفته که با رفتن ایوان گازیدیس از آرسنال، احتمال اینکه شخصی مشهور جایگزین او شود بسیار کم است. احتمالا فردی نزدیک به باشگاه (مثل جاش کرونکه) جایگزین او شود. اینطور که بنظر میرسد جاش کرونکه جایگزین ایوان گازیدیس در آرسنال خواهد شد.[مجله آرسنال] نشریه سان در گزارشی به جایگزین ایوان گازیدیس در آرسنال پرداخته است وگفته که با رفتن ایوان گازیدیس از آرسنال، احتمال اینکه شخصی مشهور جایگزین او شود بسیار کم است. احتمالا فردی نزدیک به باشگاه (مثل جاش کرونکه) جایگزین او شود. اینطور که بنظر میرسد جاش کرونکه جایگزین ایوان گازیدیس در آرسنال خواهد شد.[مجله آرسنال]
برند لنو راجع به پیوستن به آرسنال:من دیوانه نیستم، متقاعد شدم که تصمیم درست بوده است و مدت زمانی کمی یا چند ماه باید بگذرد تا زمان بازی من فرا برسد.[مجله آرسنال] برند لنو راجع به پیوستن به آرسنال:من دیوانه نیستم، متقاعد شدم که تصمیم درست بوده است و مدت زمانی کمی یا چند ماه باید بگذرد تا زمان بازی من فرا برسد.[مجله آرسنال]

آرسنال دات آی ار قدیمی !

نمیدونم از یک به جمع ما پیوستین ! ، اومدین ؟! موندین ؟! یا رفتین ؟!
تصاویری از آرسنال . آی ار 6-7 سال پیش رو میخوام بذاریم ...سال 2005 ( اخراش ) شروع کردیم و الان 2012 هستیم !!! 7 سال با شماییم !

شاید برخی عکس ها لود نشه ... اما من با همش خاطره دارم ... برای ساخت تک تک صفحاتش هرچی بلد بودم رو گذاشتم !همش فقط یه معنا داره ! دارم پیــــر میشم !
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

علی ارشدی در 8/11/1390 | 23:11 گفت:

بابا ساعتتون خرابه ها :))))
الان نشون میده آرسنال بیست دیقه دیگه بازی داره!!!!!!!!!!

محمد اصغری در 8/11/1390 | 23:03 گفت:

ارمان جون دمت گرم.
واقعا با این کارت شور ارسنالی رو تو من یکی زنده کردی.

علیرضا در 8/11/1390 | 18:37 گفت:

مرسی............کارت خیلی درسته......................

فرهاد در 8/11/1390 | 18:28 گفت:

من از همون اوایل با این سایت هستم اول که دیدمش خیلی خوشم اومد فکر این رو هم نمی کردم که چنین سایتی باشه.....
دستت درد نکنه آرمان راستی بنظرم بهتره ورژن سایت رو عوض کنی

HAMED toopchi در 8/11/1390 | 18:11 گفت:

عضو جديدي؟ به هر حال به جمع ما خوش اومدي پسر!!!!

MILAD در 8/11/1390 | 16:33 گفت:

داداش آرمان در نظر سنجی ما شرکت کنید وما رو از نظر زیباتون بی نصیب نکنید

MILAD در 8/11/1390 | 16:26 گفت:

خسته نباشی داداش آرمان .موفق باشی

MILAD در 8/11/1390 | 16:25 گفت:

با غیرت ترین بازیکن آرسنال؟حتما شرکت کنید

Hamid Ghasemi در 8/11/1390 | 16:15 گفت:

خسته نباشي آرمان جان

saeed asghary در 8/11/1390 | 14:41 گفت:

دمت غیــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــژ

saeed asghary در 8/11/1390 | 14:41 گفت:

به امید روزهای بهتر

توپچی جنوب در 8/11/1390 | 14:25 گفت:

وای پیشنهاد های ایمان عالی هستش هم تی شرت با امضا بازیکنان و هم همراه اهورا مزدا یه تندیس هم واسه ونگر بفرستیم تا حال و هواش عوض بشه قطعا وقتی بدونه تو ایران چنین هوادار هایی داره خیلی روحیه میگیره تازه اعتبار سایتمون خیلی بهتر میشه حتما در این مورد فکر کن ارمان.

مهدی تقوی در 8/11/1390 | 13:52 گفت:

خسته نباشي

محمودرضا معینی در 8/11/1390 | 12:27 گفت:

دستت درست دادا!!!!!!!!!!ایشالا صد سال زنده باشی

Farhad Rahbari در 8/11/1390 | 12:14 گفت:

دستت دردنکنه داش آرمان
میتینگ یادت نره

مرتضی هادیان در 8/11/1390 | 12:07 گفت:

درود و دو صد بدرود...

ایمان در 8/11/1390 | 11:40 گفت:

دستت درد نکنه داداش. ولی هممون داریم پیر میشیم . نمیدونم چند سال عمر میکنم ، ولی مطمئنم تا زنده ام آرسنالی میمونم . امیدوارم این سایت هم مثله سایته خوده آرسنال جاودانه بشه و روز به روز هم به کیفیتش افزوده بشه .
فقط الان یه ضعفه مشهود که وجود داره غیره فعال بودنه فروشگاهه سایته . من خودم بدجور دنباله لباسهایه اورجیناله آرسنال هستم . تو سایته خوده آرسنال انواع و اقسام تی شرت و پالتو و کاپشن و اینجور چیزا هست . ولی سایته ما هنوز محکم رو این قضیه کار نکرده . مطمئنا فعال کردنه اون بخش میتونه به شما هم تویه پیش برده بهتره سایت کمک کنه .
اگه رابطتون با باشگاه هم در سطحه بالاست ، پیشنهاد میکنم همونجور که از طرفه آرسنالیهایه ایران هر سال یه کادو میفرستین واسه بهترین بازیکنه آرسنال تو یک فصل ، از اونا هم بخواین تا مثلا 3-4 تا از تیشرتایه تیم رو با امضایه بازیکنا براتون بفرستن . میتونین با نظره خودتون ارائش کنین ، یا بینه کاربرا قرعه کشی کنین ، یا اگه بخواین میتونین حتی به بالاترین قیمته پیشنهادی بفروشینشون . ما طرفدارایه آرسنال که تو شهرستان زندگی میکنیم ، حتی دسترسی به خریده لباسه اورجینالشون نداریم ، چه برسه امضا شدش . به نظرم واسه جذب طرفدار هم خیلی میتونه خوب باشه . چیزی که بینه سایتایه دیگه ی ایران ندیدم. یه پیشنهاده دیگمم اینه که امسال همراه با جایزه ی بهترین بازیکنه فصل که همون نماده اهورا مزداست ، یه هدیه ی در خور هم واسه ونگر بفرستین ، این فصل شرایطه سختی داشته . هر فصل به بازیکنا تندیس میدین ، ولی هنوز واسه ونگر کاری نکردین . مطمئنا عکسش با یادبودی که از طرفه آرسنالیهایه ایران واسش فرستاده شده ، تو تاریخه سایتمون جاودانه میشه .

علی ارشدی در 8/11/1390 | 11:12 گفت:

من دو سه ساله با شما آرسنالی های گل هستم و اگه بگم دور هم جمع شدنمونو مدیون آرمان هستیم بیراه نگفتم خیلی خوشحالم که همچین جایی وجود داره و از راه دور دستتو می بوسم آرمان
راستی حمید راست میگه همون آواتار اولیت که محشر بود چرا عوضش کردی؟ :)))

hamed در 8/11/1390 | 10:28 گفت:

دستت درد نکنه.......

فرزین سلامي در 8/11/1390 | 10:18 گفت:

واقعا دستت درد نکنه

رضا عالم در 8/11/1390 | 10:12 گفت:

آرمان جان خییییییلی حال کردم، منم کلی خاطرات این 7 سالم Arsenal.ir زنده شد،
واقعا خسته نباشی رفیق ...

حمید فرازی در 8/11/1390 | 09:07 گفت:

راستی یه پیشنهاد: به نظر من همون عکس قبلیو که با رابین انداخته بودی بذار بعنوان آواتار

حمید فرازی در 8/11/1390 | 09:06 گفت:

واقعا منم باید از زحماتت تشکر کنم آقا آرمان.قطعا اگه شما نبودی شاید ما هم خانواده آرسنالی خودمونو پیدا نمیکردیم. اما یه گلایه هم دارم: میدونم خیلی سرت شلوغه ولی واقعا نیازه که شما بیشتر به بچه ها سر بزنید.همچین سایتی به نظارت دقیق تری نیازمنده.پس از طرف همه بچه ها خواهش میکنم یا بیشر به ما سر بزنید و در بحثا شرکت کنید و یا یه شخص مورد اعتمادو به جای خوداتون بذارید تا به محیط کانون نظارت بیشتری کنه.

reeza در 8/11/1390 | 04:59 گفت:

دمت گرم فرد سنکین برنامه نویسی اتفاقاً به عکست میاد سنگین باشی یکم رژیم بگیر D: شوخی کردم آرمان جون انشاالله بتونی سایت بارسا رو حک کنی و توش از خائن ها بنویسی

reeza در 8/11/1390 | 04:59 گفت:

دمت گرم فرد سنکین برنامه نویسی اتفاقاً به عکست میاد سنگین باشی یکم رژیم بگیر D: شوخی کردم آرمان جون انشاالله بتونی سایت بارسا رو حک کنی و توش از خائن ها بنویسی

♥Arsenal♥ در 8/11/1390 | 03:27 گفت:

ممنون

توپچی جنوب در 8/11/1390 | 03:27 گفت:

آرمان دستت درد نکنه واقعا من یکی خیلی ازت تشکر میکنم و میدونم چرا دیر به دیر میای و مشغله کاری و درسیت زیاده من اون دوتا دختر ایرانی دو قولو رو خیلی ذوست دارم اون موقع من تازه با این سایت اشنا شده بودم هچنین عکس فابرگاس با فر وهر که تو اینا نیست یا شاید بالا نمیاد اخه پزش رو به منچستری ها و هوادارای تیم های دیگه خیلی میدادم.

درکل خیلی مرسی که این سایت رو راه انداختی و امید وارم تا زنده ای(سن حضرت نوح) سایت رو روز به روز بهتر کنی.
و در اخر برم بخوابم فردا کار دارم ساعت 3و نیم شبه مگه عشق به این تیم میزاره ادم بخابه!!!!!!!!!!!!

لایکتم ارمان جان.

Bijan در 8/11/1390 | 03:15 گفت:

LIKE