اندر احوالات مدیر !

نویسنده: آرمان امیراحمدی

وبلاگ من
نویسنده: آرمان امیراحمدی
عاشق برنامه‌نویسی وب و آرسنال
کل بازدید: 115,020 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
لورن کوشیلنی مدافع فرانسوی باشگاه آرسنال رسما از بازی های ملی خداحافظی کرد. لورن کوشیلنی مدافع فرانسوی باشگاه آرسنال رسما از بازی های ملی خداحافظی کرد.
مدیر آتلانتا یونایتد: آرسنال باید مبلغ پیشنهادی خود برای میگل آلمیرون را حداقل سه برابر کند . دارن ایلز مدیر باشگاه آتلانتا یونایتد: خبرهایی مبنی بر علاقه‌ی باشگاه آرسنال به آلمیرون به گوش من رسیده است و گفته می‌شود این تیم قصد دارد پیشنهادی ۱۱ میلیون پوندی برای این بازیکن ارائه دهد.پیش از هر چیز باید بگویم آرسنال باید حداقل پیشنهادش را سه برابر کند تا راضی بشوم درباره‌ی این انتقال فکر کنم. مدیر آتلانتا یونایتد: آرسنال باید مبلغ پیشنهادی خود برای میگل آلمیرون را حداقل سه برابر کند . دارن ایلز مدیر باشگاه آتلانتا یونایتد: خبرهایی مبنی بر علاقه‌ی باشگاه آرسنال به آلمیرون به گوش من رسیده است و گفته می‌شود این تیم قصد دارد پیشنهادی ۱۱ میلیون پوندی برای این بازیکن ارائه دهد.پیش از هر چیز باید بگویم آرسنال باید حداقل پیشنهادش را سه برابر کند تا راضی بشوم درباره‌ی این انتقال فکر کنم.
طبق گزارش اسکای اسپرت، تیری هانری در حال انجام مراحل پایانی مذاکرات با باشگاه موناکو برای جانشینی لئوناردو یاردیم است، به نظر می‌رسد تا ۴۸ ساعت آینده این انتقال رسما اعلام می‌شود. طبق گزارش اسکای اسپرت، تیری هانری در حال انجام مراحل پایانی مذاکرات با باشگاه موناکو برای جانشینی لئوناردو یاردیم است، به نظر می‌رسد تا ۴۸ ساعت آینده این انتقال رسما اعلام می‌شود.
رادیو مونته کارلو (RMC):  سران باشگاه پاریس سنت ژرمن ملاقات هایی به صورت خصوصی با آرسن ونگر انجام داده اند تا از او در یکی از پستهای ورزشی باشگاه استفاده کنند. با این وجود هنوز نشانه ای از توافقی سریع وجود ندارد، اما سیاست گذاران باشگاه پاریسی می‌خواهند به ونگر یک پست ورزشی را پیشنهاد دهند که الزاما مدیریت فوتبال نیست، به او احتمالا پستی پیشنهاد خواهد شد که در سلسله مراتب باشگاه، یک رتبه پایین تر از ناصر الخلیفی خواهد بود. رادیو مونته کارلو (RMC): سران باشگاه پاریس سنت ژرمن ملاقات هایی به صورت خصوصی با آرسن ونگر انجام داده اند تا از او در یکی از پستهای ورزشی باشگاه استفاده کنند. با این وجود هنوز نشانه ای از توافقی سریع وجود ندارد، اما سیاست گذاران باشگاه پاریسی می‌خواهند به ونگر یک پست ورزشی را پیشنهاد دهند که الزاما مدیریت فوتبال نیست، به او احتمالا پستی پیشنهاد خواهد شد که در سلسله مراتب باشگاه، یک رتبه پایین تر از ناصر الخلیفی خواهد بود.
به دلیل مصدومیت کوین تراپ، برند لنو دروازه‌بان آرسنال به تیم ملی آلمان دعوت شد. به دلیل مصدومیت کوین تراپ، برند لنو دروازه‌بان آرسنال به تیم ملی آلمان دعوت شد.
ستاره‌های جوان آرسنال به تیم ملی کشورشان دعوت شدند .ادی انکتیا و جو ویلوک برای دو دیدار مقابل تیم ملی ایتالیا و تیم ملی چک به تیم ملی زیر ۲۰ سال انگلستان دعوت شدند.امیل اسمیت روه برای دو دیدار مقابل تیم ملی پرتغال و تیم ملی مقدونیه به تیم ملی زیر ۱۹ سال انگلستان دعوت شد. فلورین بالوگُن، ونتای دیلی کمبل، تیریس جان جولز، آرتور اوکونکو، بوکایو ساکا برای دو دیدار مقابل تیم ملی سوئد و تیم ملی چک به تیم ملی زیر ۱۸ سال انگلستان دعوت شدند.میگل عزیز، سام گرینوود، یونس موسی به تیم ملی زیر ۱۷ سال انگلستان دعوت شدند تا در تورنمنت بین المللی جوانان در انگلستان که قرار است با تیم ملی های کشور آمریکا، روسیه و برزیل رو به رو شوند، به میدان بروند.
ستاره‌های جوان آرسنال به تیم ملی کشورشان دعوت شدند .ادی انکتیا و جو ویلوک برای دو دیدار مقابل تیم ملی ایتالیا و تیم ملی چک به تیم ملی زیر ۲۰ سال انگلستان دعوت شدند.امیل اسمیت روه برای دو دیدار مقابل تیم ملی پرتغال و تیم ملی مقدونیه به تیم ملی زیر ۱۹ سال انگلستان دعوت شد. فلورین بالوگُن، ونتای دیلی کمبل، تیریس جان جولز، آرتور اوکونکو، بوکایو ساکا برای دو دیدار مقابل تیم ملی سوئد و تیم ملی چک به تیم ملی زیر ۱۸ سال انگلستان دعوت شدند.میگل عزیز، سام گرینوود، یونس موسی به تیم ملی زیر ۱۷ سال انگلستان دعوت شدند تا در تورنمنت بین المللی جوانان در انگلستان که قرار است با تیم ملی های کشور آمریکا، روسیه و برزیل رو به رو شوند، به میدان بروند.
طبق گزارش میرور، میگل آلمیرون بازیکن ۲۴ ساله پاراگوئه ای باشگاه آتلانتا یونایتد، در ژانویه با مبلغ ۱۵ میلیون پوند به باشگاه آرسنال خواهد پیوست. طبق گزارش میرور، میگل آلمیرون بازیکن ۲۴ ساله پاراگوئه ای باشگاه آتلانتا یونایتد، در ژانویه با مبلغ ۱۵ میلیون پوند به باشگاه آرسنال خواهد پیوست.
باشگاه آرسنال رسما اعلام کرد که از اول ژوئیه ۲۰۱۹ با شرکت آدیداس همکاری خود را آغاز می کند.قرارداد باشگاه آرسنال با شرکت آدیداس ۵ ساله خواهد بود که ارزش این قرارداد ۳۰۰ میلیون پوند خواهد بود، این باشگاه به ازای هر فصل ۶۰ میلیون پوند از این برند بزرگ ورزشی دریافت خواهد کرد. باشگاه آرسنال رسما اعلام کرد که از اول ژوئیه ۲۰۱۹ با شرکت آدیداس همکاری خود را آغاز می کند.قرارداد باشگاه آرسنال با شرکت آدیداس ۵ ساله خواهد بود که ارزش این قرارداد ۳۰۰ میلیون پوند خواهد بود، این باشگاه به ازای هر فصل ۶۰ میلیون پوند از این برند بزرگ ورزشی دریافت خواهد کرد.
برای اولین بار در تاریخ لیگ جزیره دو بازیکن تعویضی در یک بازی از لیگ موفق شدند هم گل بزنند و هم پاس گل بدهند ، اوبامیانگ و رمزی پس از ورود به میدان به عنوان بازیکن تعویضی هر کدام یک گل و یک پاس گل را به نام خود ثبت کردند . برای اولین بار در تاریخ لیگ جزیره دو بازیکن تعویضی در یک بازی از لیگ موفق شدند هم گل بزنند و هم پاس گل بدهند ، اوبامیانگ و رمزی پس از ورود به میدان به عنوان بازیکن تعویضی هر کدام یک گل و یک پاس گل را به نام خود ثبت کردند .
آرون رمزی گل سوم آرسنال را تنها ۳۹ ثانیه پس از ورودش به زمین به ثمر رساند . سریعترین گل در لیگ برای آرسنال توسط یک بازیکن تعویضی پس از دسامبر ۲۰۰۷ . در دسامبر ۲۰۰۷ نیکلاس بندتنر پس از ۳۵ ثانیه از ورودش به زمین توانست دروازه تاتنهام را باز کند . آرون رمزی گل سوم آرسنال را تنها ۳۹ ثانیه پس از ورودش به زمین به ثمر رساند . سریعترین گل در لیگ برای آرسنال توسط یک بازیکن تعویضی پس از دسامبر ۲۰۰۷ . در دسامبر ۲۰۰۷ نیکلاس بندتنر پس از ۳۵ ثانیه از ورودش به زمین توانست دروازه تاتنهام را باز کند .

اندر احوالات مدیر !

سلام ... امروز دلم  خواست و زمان اجازه داد 2 خط بنویسممدت هاست افکار بزرگی برای آرسنال دارم ، با هم فکری شما عزیزان کارها داره هر روز بهتر و بهتر پیش میره ...

انقلاب بزرگی در راه است ( در سطح سایت بابا )

تغییراتی که همه دوستش خواهید داشت !
یاد گذشته برای همه زنده میشود !

در پایان هم باز میگم فروشگاه 1 اسفند با تمام امکانات آغاز به کار میکنه

و 100% قول میدم میلان رو در سن سیرو به دیوار میمالیم .... به قول کلاه قرمزی " میمالیم به دیفال "
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

توپچی جنوب در 26/11/1390 | 22:21 گفت:

امید وار شدم اخه من زیاد به هایبری سر نمیزنم

حامد مبينى در 26/11/1390 | 16:17 گفت:

@آرمان : مرسی که پیگیر هستی....
@حمید : مرسی که منظورما بهتر رسوندی :دی

منم با نظر حمید در رابطه با 2 دستگی بچه ها موافقم بد فرم :دی

علی ارشدی در 26/11/1390 | 15:09 گفت:

منم با حمید موافقم آرمان الان یک کم شرایط ناجوره عده ای از بچه ها این جا هستن و فعالیت می کنن یک عده تو هایبوری روال اینجا الان خیلی خوبه هر کس هرچی راجع به آرسنال دوست دارم میذاره تو بلاگش و با بقیه تبادل نظر میکنه به قول خودت محتوا سازی :) الان بلاگ ها خیلی وضع خوبی دارن فقط باید یه ذره نظارت باشه تا بلاگ های بی مورد بی محتوا و بی ربط گذاشته نشه بلاگ فان خوبه وجود داشته باشه ولی باید با قاعده باشه نه اینکه بیاییم جوک بنویسیم که مثلا فان باشه

ضمنا به قول حمید بیشتر توضیح بده راجع به اینکه گفتی می خوای هایبوری و اینجا رو به هم نزدیک کنی فقط یک خواهشی دارم لطفا هر کار می کنی این کارو نکن: سعی نکن بچه هایی که اینجا هستن رو به بفرستی برن تو هایبوری بحث کنن لطفا

♥Arsenal♥ در 26/11/1390 | 15:07 گفت:

ایفل

احسان در 26/11/1390 | 14:52 گفت:

خسته نباشی ارمان جان

اگه ویرایش کامنت و شکلکا رو هم اضافه کنی خیلی خوب میشه ممنون

farshad khadem در 26/11/1390 | 14:48 گفت:

سلام اَرمان عزیز خسته نباشی شخصا از زحمات شما ممنونم میخواستم پشنهاد کنم در زمان مسابقه این امکا ن وجود داشته باشه به صورت لحظه به لحظه بشه بطور نوشتاری از جریان بازی مطلع شد این کارو در sky sports قابل دیدنه ضمنا با شما موافقم در مجموع از میلان عبور میکنیم خدا رو شکر تیم به ثبات رسیده با ارزوی رسیدن به روزهای طلایی اَرسنال

حمید فرازی در 26/11/1390 | 14:46 گفت:

امپراطوری چیه سعید؟ دلیل نمیشه هر سایتی که یه کم جون گرفت مستقل کار کنه.فعلا فقط اسمش اینه که این دو سایت یکی هستن ولی در عمل اصلا شاهد این نیستیم.ما اولین هدفون بایداین باشه که هوادار در یه مکان واحد جمع شن نه اینکه چند دسته بشن و جوری رفتار کنن که انگار بقیه دشمنن.واقعا چرا بچه های اینبر نمیرن اونجا یا بچه های هایبوری نمیان اینجا؟ یکی از دلایلش اینه که در ذهنشون این تفکر به وجود اومده که بقیه باهاشون مخالفن و نمیتونن نظر همدیگه رو تحمل کنن درحالی که همه ما یه هدف مشترک داریم.هایبوری هم قرار نیست با جایی ادغام شه فقط نظرمون اینه که یه سایت واحد وجود داشته باشه

Saeed Milani در 26/11/1390 | 13:42 گفت:

در مرد این حرف حمید که بچه های اونور ، اینطرف نمیان و بچه های اینور ، اونطرف نمیرن به شدت موافقم ، معمولا فروم اگه یک قسمت از سایت اصلی باشه خیلی عالی جواب می ده اما ماشاالله هایبوری خودش یه امپراطوریه :-) نمیشه با جایی ادقامش کرد.

حمید فرازی در 26/11/1390 | 12:41 گفت:

راستی فکر کنم منظور حامد از شماره 5 همون نقل قول بود که چیز خوبیه.
در مورد بعضی موارد هم که قبلا گفته بودید در هایبوری وجود داره و نیازی نیست در اینجا وجود داره شاید بشه بعضی از امکانات هایبوریو به این سایتم اضافه کرد.البته تعدادی زیادی از تاپیک های اون سایتو خود بچه ها به صورت بلاگ به این سایت اضافه کردن

حمید فرازی در 26/11/1390 | 12:35 گفت:

هرج و مرج؟ من که نگفتم بیایم نظر همه رو قبول کنیم.میگم هرکس نظراتشو بگه شاید در بین نظرات یه حرفای خوبی رد وبدل بشه که تا حالا به فکر کسی نرسیده.

البته میخواستم یه چیزی بگم نمیدونم گفتنش درسته یا نه ولی مجبور مطرحش کنم.به نظر من با وجود اینکه هایبوری فروم همین سایته و در واقع یکی هستن ولی عملا هوادارا به دو دسته تقسیم شدن.قبلا گفته بودی نمیتونم با هم ادغامشون کنم ولی میخوایم به هم نزدیکشون کنیم که هرچی فکر کردم کاملا متوجه منظورت نشدم.به نظر من دلیلی نداره یه تیم دو کانون جدا داشته باشه.سایتای موازی هم به کنار.
با این حال امیدوارم بازم نگی نمیشه همه رو راضی نگه داشت ولی به نظر من میشه اکثریتو راضی کرد چون فکر کنم اکثر بچه ها دوست دارن یه کانون واحد داشته باشیم تا فعال تر و پرتحرک تر باشه.یه چیز دیگه هم که هست واقعا باید از زحامتتون واسه سایت تشکر کنم ولی انصافا این کانون مظلوم ترین کانون آرسناله.فقط گاهی خودتون سر میزنید و از کس دیگه خبری نیست و باید روزانه شاهد تعداد زیادی اسپم باشیم در حالی که در هایبوری نظارت و مدیریت خیلی خوبی وجود داره

آرمان امیراحمدی در 26/11/1390 | 12:19 گفت:

@حیمد ... هرج و مرج میشه !!! امتحان کردیم :D اما نظرات خود بچه ها عملی میشه :D

@حامد : 1 رو میهش انجام داد !!!!!

2) چشم
3)چشم
4) این کنار همه پست های من هست ، مثل همه ! اما بازم ارشیو میذارم
5)نمیدونم چطوری باید اینکارو بکنم
6)اینجا امضا ؟! هایبوری داریه کافیه ! نظر دادن که امضا نداره !!!
7) چت سر بازی تو هایبوری داریم .... دوستان برای فصل آینده

حامد مبينى در 26/11/1390 | 11:23 گفت:

آرمان جان اگه این ها را بتونی اضافه کنی من دربست مخلصتم :دی

1.تغییر پسورد

2.ویرایش کامنت

3. طراحی notification center واسه اینکه بفهمیم مجا و کی واسمون چی گذاشته مه هی نخواییم دونه دونه پست هامونا چک کنیم

4. بشه پست های قدیمی تر هم چک کرد

5. از تکنیک "@اسم طرف " هم بذار تو سایت که اگه خواستیم جواب کسی را بدیم بفهمه

6. امضا

7.چت و دوست اضافه کردن

ممنون از زحماتت

حمید فرازی در 26/11/1390 | 11:04 گفت:

میدونم چی میگی.ولی منظورم اینه که همون درخواستایی که میخواید اجراش کنیدو اول در یه پست جداگونه مطرح کنید.ممکنه بعضی از بچه ها ایده های خوبی داشته باشن که مثلا با یه تغییر کوچیک بشه کار بهتری صورت داد.فکر کنم چندتا از بچه ها هم ایده های خوبی داشته باشن که هنوز مطرحش نکردن.اگه امکانش بود در فرصت مناسب این موضوعو مفصل بررسی کنید

آرمان امیراحمدی در 26/11/1390 | 10:43 گفت:

@حمید ! هیچ کاری نمیکنیم ، مگر اینکه خود شما بچه ها درخوساتش رو پیاپی قبلا داده باشید

سجاد در 26/11/1390 | 10:32 گفت:

زنده باد

حاکم 26 در 26/11/1390 | 10:12 گفت:

دوستان اینا اصطللاحات عامیانه شهرمونه یه وقت فکر بد نکنینا؟1؟!

حاکم 26 در 26/11/1390 | 10:12 گفت:

دوستان اینا اصطللاحات عامیانه شهرمونه یه وقت فکر بد نکنینا؟1؟!

حاکم 26 در 26/11/1390 | 10:11 گفت:

میمالیم و میتپانیم ...

حاکم 26 در 26/11/1390 | 10:10 گفت:

آرمان خیلی عالیه فقط چت و ارتباطایی شبیه دیگر سایت های اجتماعی بهش اضافه کنی عالی میشه...

حاکم 26 در 26/11/1390 | 10:08 گفت:

آقایون عزیز.... وظیفه یک طرفدار واقعی چیه؟
اینه که در هر شرایطی به تیمش اعتماد کنه و بگه : لولشون میکنید...
حتی اگه منتخب جهان باشه!

حاکم 26 در 26/11/1390 | 10:05 گفت:

اییزان دارین دری وری میگین دیگه. شما به شماره حساب 000000x صد دلار بریز آرسنال این بازیرو 3-0 میبره

reza در 26/11/1390 | 01:40 گفت:

بعید به خدا واقع بین باشبد

حمید فرازی در 26/11/1390 | 01:31 گفت:

آها درسته.ببخشید اشتباه از من بوده.یه کاری کردی که منم بی خوابی زد سرم :)

Sajad در 26/11/1390 | 01:30 گفت:

arman jan,vaziate alane site besiiiar khube, baba koliiiiii bet LIKEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE :D

علی ارشدی در 26/11/1390 | 01:29 گفت:

ضمنا آرمان حمید بد نمیگهبه ما هم بگو می خوای چه کنی؟

علی ارشدی در 26/11/1390 | 01:29 گفت:

حمید مهران گفت 7 تا تو سن سیرو 5 تاش به اینتر بوده من بی خوابی زده به سرم فردا هم کلاس دارم :)

حمید فرازی در 26/11/1390 | 01:18 گفت:

مهران جان این آمار هفت گلو از کجا آوردی؟ آرسنال و میلان تا به حال 4 بار به مصاف هم رفتن.که هر تیم یه بازیو دوصفر برده و دو بازی دیگه هم صفر صفر شده.در کل هر تیم دو گل به حریف زده

حمید فرازی در 26/11/1390 | 01:15 گفت:

مرسی آرمان جان.ولی با توجه به اینکه اینبار قراره به قول خودت انقلاب بشه بهتره در مورد بعضی از کارایی که میخواید انجام بدید قبلش نظر بچه ها هم جویا شید تا این هدف به بهترین شکل ممکن به سرانجام برسه.خوشحال میشیم بیشتر در بحثای ما شرکت کنی

مهران کاظمی در 26/11/1390 | 01:11 گفت:

دمت گرم، منم فکر می کنم می بریم، آرسنال تو دو تا بازی 7 تا گل تو سن سیرو زده، فردا شبم می تونه

مصطفي اكرامي در 26/11/1390 | 01:06 گفت:

" میمالیم به دیفال "

reza در 26/11/1390 | 00:56 گفت:

خیلی خوشحال نباش من خیلی ها رو دیدم اینقدر مطمئن در مورد تیمشون حر ف میزننه ولی اخرش
به نظر من یک تساوی با گل بهترین نتیجیه که می تونیم بگیریم