لیگ قهرمانان مهم نیست !

نویسنده: آرمان امیراحمدی

وبلاگ من
نویسنده: آرمان امیراحمدی
عاشق برنامه‌نویسی وب و آرسنال
کل بازدید: 115,028 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
طبق گزارش فوتبال لندن، سوکراتیس پاپاستاتوپولوس در حین بازی یونان و فنلاند که عصر روز دوشنبه برگزار شد دچار آسیب دیدگی شده است. این دفاع مرکزی با تجربه‌ی یونانی در جریان دیدار یونان و فنلاند از ناحیه قوزک پا دچار مصدومیت شده است و در حال حاضر این سوال مطرح است که آیا از لحاظ جسمانی و فیزیکی به بازی با لستر سیتی خواهد رسید یا خیر. طبق این شرایط پیش آمده راب هولدینگ و شکودران موستافی تنها مدافعان مرکزی در دسترس آرسنال هستند، و امری برای خرید تابستانه‌ی خود دعا خواهد کرد تا هر چه سریع‌تر به شرایط بازی بازگردد. طبق گزارش فوتبال لندن، سوکراتیس پاپاستاتوپولوس در حین بازی یونان و فنلاند که عصر روز دوشنبه برگزار شد دچار آسیب دیدگی شده است. این دفاع مرکزی با تجربه‌ی یونانی در جریان دیدار یونان و فنلاند از ناحیه قوزک پا دچار مصدومیت شده است و در حال حاضر این سوال مطرح است که آیا از لحاظ جسمانی و فیزیکی به بازی با لستر سیتی خواهد رسید یا خیر. طبق این شرایط پیش آمده راب هولدینگ و شکودران موستافی تنها مدافعان مرکزی در دسترس آرسنال هستند، و امری برای خرید تابستانه‌ی خود دعا خواهد کرد تا هر چه سریع‌تر به شرایط بازی بازگردد.
لورن کوشیلنی مدافع فرانسوی باشگاه آرسنال رسما از بازی های ملی خداحافظی کرد. لورن کوشیلنی مدافع فرانسوی باشگاه آرسنال رسما از بازی های ملی خداحافظی کرد.
مدیر آتلانتا یونایتد: آرسنال باید مبلغ پیشنهادی خود برای میگل آلمیرون را حداقل سه برابر کند . دارن ایلز مدیر باشگاه آتلانتا یونایتد: خبرهایی مبنی بر علاقه‌ی باشگاه آرسنال به آلمیرون به گوش من رسیده است و گفته می‌شود این تیم قصد دارد پیشنهادی ۱۱ میلیون پوندی برای این بازیکن ارائه دهد.پیش از هر چیز باید بگویم آرسنال باید حداقل پیشنهادش را سه برابر کند تا راضی بشوم درباره‌ی این انتقال فکر کنم. مدیر آتلانتا یونایتد: آرسنال باید مبلغ پیشنهادی خود برای میگل آلمیرون را حداقل سه برابر کند . دارن ایلز مدیر باشگاه آتلانتا یونایتد: خبرهایی مبنی بر علاقه‌ی باشگاه آرسنال به آلمیرون به گوش من رسیده است و گفته می‌شود این تیم قصد دارد پیشنهادی ۱۱ میلیون پوندی برای این بازیکن ارائه دهد.پیش از هر چیز باید بگویم آرسنال باید حداقل پیشنهادش را سه برابر کند تا راضی بشوم درباره‌ی این انتقال فکر کنم.
طبق گزارش اسکای اسپرت، تیری هانری در حال انجام مراحل پایانی مذاکرات با باشگاه موناکو برای جانشینی لئوناردو یاردیم است، به نظر می‌رسد تا ۴۸ ساعت آینده این انتقال رسما اعلام می‌شود. طبق گزارش اسکای اسپرت، تیری هانری در حال انجام مراحل پایانی مذاکرات با باشگاه موناکو برای جانشینی لئوناردو یاردیم است، به نظر می‌رسد تا ۴۸ ساعت آینده این انتقال رسما اعلام می‌شود.
رادیو مونته کارلو (RMC):  سران باشگاه پاریس سنت ژرمن ملاقات هایی به صورت خصوصی با آرسن ونگر انجام داده اند تا از او در یکی از پستهای ورزشی باشگاه استفاده کنند. با این وجود هنوز نشانه ای از توافقی سریع وجود ندارد، اما سیاست گذاران باشگاه پاریسی می‌خواهند به ونگر یک پست ورزشی را پیشنهاد دهند که الزاما مدیریت فوتبال نیست، به او احتمالا پستی پیشنهاد خواهد شد که در سلسله مراتب باشگاه، یک رتبه پایین تر از ناصر الخلیفی خواهد بود. رادیو مونته کارلو (RMC): سران باشگاه پاریس سنت ژرمن ملاقات هایی به صورت خصوصی با آرسن ونگر انجام داده اند تا از او در یکی از پستهای ورزشی باشگاه استفاده کنند. با این وجود هنوز نشانه ای از توافقی سریع وجود ندارد، اما سیاست گذاران باشگاه پاریسی می‌خواهند به ونگر یک پست ورزشی را پیشنهاد دهند که الزاما مدیریت فوتبال نیست، به او احتمالا پستی پیشنهاد خواهد شد که در سلسله مراتب باشگاه، یک رتبه پایین تر از ناصر الخلیفی خواهد بود.
به دلیل مصدومیت کوین تراپ، برند لنو دروازه‌بان آرسنال به تیم ملی آلمان دعوت شد. به دلیل مصدومیت کوین تراپ، برند لنو دروازه‌بان آرسنال به تیم ملی آلمان دعوت شد.
ستاره‌های جوان آرسنال به تیم ملی کشورشان دعوت شدند .ادی انکتیا و جو ویلوک برای دو دیدار مقابل تیم ملی ایتالیا و تیم ملی چک به تیم ملی زیر ۲۰ سال انگلستان دعوت شدند.امیل اسمیت روه برای دو دیدار مقابل تیم ملی پرتغال و تیم ملی مقدونیه به تیم ملی زیر ۱۹ سال انگلستان دعوت شد. فلورین بالوگُن، ونتای دیلی کمبل، تیریس جان جولز، آرتور اوکونکو، بوکایو ساکا برای دو دیدار مقابل تیم ملی سوئد و تیم ملی چک به تیم ملی زیر ۱۸ سال انگلستان دعوت شدند.میگل عزیز، سام گرینوود، یونس موسی به تیم ملی زیر ۱۷ سال انگلستان دعوت شدند تا در تورنمنت بین المللی جوانان در انگلستان که قرار است با تیم ملی های کشور آمریکا، روسیه و برزیل رو به رو شوند، به میدان بروند.
ستاره‌های جوان آرسنال به تیم ملی کشورشان دعوت شدند .ادی انکتیا و جو ویلوک برای دو دیدار مقابل تیم ملی ایتالیا و تیم ملی چک به تیم ملی زیر ۲۰ سال انگلستان دعوت شدند.امیل اسمیت روه برای دو دیدار مقابل تیم ملی پرتغال و تیم ملی مقدونیه به تیم ملی زیر ۱۹ سال انگلستان دعوت شد. فلورین بالوگُن، ونتای دیلی کمبل، تیریس جان جولز، آرتور اوکونکو، بوکایو ساکا برای دو دیدار مقابل تیم ملی سوئد و تیم ملی چک به تیم ملی زیر ۱۸ سال انگلستان دعوت شدند.میگل عزیز، سام گرینوود، یونس موسی به تیم ملی زیر ۱۷ سال انگلستان دعوت شدند تا در تورنمنت بین المللی جوانان در انگلستان که قرار است با تیم ملی های کشور آمریکا، روسیه و برزیل رو به رو شوند، به میدان بروند.
طبق گزارش میرور، میگل آلمیرون بازیکن ۲۴ ساله پاراگوئه ای باشگاه آتلانتا یونایتد، در ژانویه با مبلغ ۱۵ میلیون پوند به باشگاه آرسنال خواهد پیوست. طبق گزارش میرور، میگل آلمیرون بازیکن ۲۴ ساله پاراگوئه ای باشگاه آتلانتا یونایتد، در ژانویه با مبلغ ۱۵ میلیون پوند به باشگاه آرسنال خواهد پیوست.
باشگاه آرسنال رسما اعلام کرد که از اول ژوئیه ۲۰۱۹ با شرکت آدیداس همکاری خود را آغاز می کند.قرارداد باشگاه آرسنال با شرکت آدیداس ۵ ساله خواهد بود که ارزش این قرارداد ۳۰۰ میلیون پوند خواهد بود، این باشگاه به ازای هر فصل ۶۰ میلیون پوند از این برند بزرگ ورزشی دریافت خواهد کرد. باشگاه آرسنال رسما اعلام کرد که از اول ژوئیه ۲۰۱۹ با شرکت آدیداس همکاری خود را آغاز می کند.قرارداد باشگاه آرسنال با شرکت آدیداس ۵ ساله خواهد بود که ارزش این قرارداد ۳۰۰ میلیون پوند خواهد بود، این باشگاه به ازای هر فصل ۶۰ میلیون پوند از این برند بزرگ ورزشی دریافت خواهد کرد.
برای اولین بار در تاریخ لیگ جزیره دو بازیکن تعویضی در یک بازی از لیگ موفق شدند هم گل بزنند و هم پاس گل بدهند ، اوبامیانگ و رمزی پس از ورود به میدان به عنوان بازیکن تعویضی هر کدام یک گل و یک پاس گل را به نام خود ثبت کردند . برای اولین بار در تاریخ لیگ جزیره دو بازیکن تعویضی در یک بازی از لیگ موفق شدند هم گل بزنند و هم پاس گل بدهند ، اوبامیانگ و رمزی پس از ورود به میدان به عنوان بازیکن تعویضی هر کدام یک گل و یک پاس گل را به نام خود ثبت کردند .

لیگ قهرمانان مهم نیست !

متن نوشته شده در میان دو نیمه ...
آرسنال ترکوند ! ونگر خدای مربیگریه !!!
کسی که چمبرلین رو خرید و من نق نق کردم !!! اشتباه کردم !!! ونگر میدونست !!!

آرسنال اگه تو تمام بازی هاش همین بازی رو اراده کنه واقعا چرا نباید تو لیگ 100 امتیازی بشه ؟!

من 45 دقیقه اول مدام تپش قلب داشتم !!! به قرآن آرامش ندارم !!!!

انشالله تو نیمه دوم هم ادامه میدیم !!! 6-0 میکنیم و میلان رو هم میفرستیم قاطی باقالی های شش تایی !!!

اما

اگه 1% ورق برگشت و اتفاقات دیگه ای افتاد ( زبونم لال ) اصلا برام مهم نیست !!!!!! ما میلان رو تو یه نیمه ترکوندیم ! ما تو 45 دقیقه کاری کردیم که اونا تو 90 دقیقه کردن...


هیپ هیپ هوووووووورا
هیپ هیپ هوووووووورا
هیپ هیپ هوووووووورا
هیپ هیپ هوووووووورا
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

محمد حسینی در 17/12/1390 | 02:02 گفت:

اگر چمبرلین 18 ساله بیش از حد بازی کنه به سرنوشت جک دچار میشه!
هنوز طعم تلخ مصدومیتا رو نچشیدی؟
شماره 92 دیگه چی بود؟

علی ارشدی در 17/12/1390 | 01:51 گفت:

برنامه ی ما لیگ قهرمانان نیست.میخوردیم به رئال و بارسا داوری کله مون میکرد.

ونپرسی هم فدای سرش..پنالتی گل زدنش سخت بود..داور کلی سرش قر اومد...بحثم حمایت نیست.این بازی کلی مصدوم میدیم..انرژی تیمو تاتی و لیور گرفتن..بازم به غیرت بازیکنا..

چه جراتی داشت ونگر...شاماک و پارک رو هم آورد !!!!

خیلی خوبه که فقط بخاطر 1 گل حذف شدیم. اینم در نظر بگیرید انتحاری بازی کردیم.1گل میلان یعنی پایان بازی.
کپی از مسعود اسدی

محمد حسینی در 17/12/1390 | 01:37 گفت:

اگر چمبرلین 18 ساله بیش از حد بازی کنه به سرنوشت جک دچار میشه!
هنوز طعم تلخ مصدومیتا رو نچشیدی؟
شماره 92 دیگه چی بود؟

مصطفی کاظمی در 17/12/1390 | 01:27 گفت:

راستی سرتو بگیر بالا آرسنالی،انگار همه رویاها واسه تو نوشته شده،13 روز و 7 گل پیشرفت،معجزه نیست؟

سینا سالک در 17/12/1390 | 01:26 گفت:

مصطفی جان حالا مصدومم شده باشه ولی چرا با چاماخ ؟؟؟؟؟؟؟ من نمی دونم از این مردک چی دیده والا اگه بازیکن اینطوری می خواستیم همون بنتنر بود دیگه . به نظر من اگه بنایون و جای چمبرلین میاورد بهتر جواب می داد .

Dariush در 17/12/1390 | 01:22 گفت:

حذف شدنمون شیرینی این برد رو به کاممون تلخ کرد ولی در هر صورت تبریک. تبریک چونکه همه اروپا امشب دونست آرسنال تیم کوچیکی نیس و میتونه هر تیمی رو تو هر جایگاهی ببره ( میلان و بارسا). حالا دیگه چاره ای نداریم غیر اینکه لیگ رو بالا تر از تاتی تموم کنیم تا واسه فصل بعد روحیه و البته بازیکن داشته باشیم

mostafa در 17/12/1390 | 01:21 گفت:

سینا چمبرلین مصدوم شد ریسک بود اگه بیشتر بهش بازی میداد

mostafa در 17/12/1390 | 01:21 گفت:

سینا چمبرلین مصدوم شد ریسک بود اگه بیشتر بهش بازی میداد

محسن آزاده در 17/12/1390 | 01:20 گفت:

این جور مواقع اصطلاحا میگن:
" ایستاده مُردیم "

mostafa در 17/12/1390 | 01:20 گفت:

کلا یه بار نشد همه بازیکنا باهم اماده باشن حقمون بیشتر از اینا بود حیف

(Hooman sam (Dark metal در 17/12/1390 | 01:18 گفت:

حیف شد که بیشتر از اینا گل نزدیم...کاش ون پرسی چیپ نمیزد و.....

سینا سالک در 17/12/1390 | 01:17 گفت:

تیم فوق العاده بود . ون پرسی بعد از اون موقعیتی که توپو از رو خط نکرد تو گل که من هنوز موندم چطور به طور کامل روحیه اش رو از دست داد و 3 دقیقه باقیمانده کاملا محو بود و بازم شاهد یه تعویض فضایی دیگه از ونگر بودیم چمبرلینی که رو فرم بود و داشت همون کاری که ویلشیر تو بازی با بارسلونا برامون کرد رو تو این بازی می کرد بیرون کشید و شاماخ بی روحیه وبی انگیزه رو به بازی آورد که غیر از چن خطای بی مورد کاری نکرد . ولکات هم که داشت خوب بازی می کرد مصدوم شد و به جاش پارک در سطح لیگ ایران اومد تو به نظرم اگه بنایون و میاورد تو خیلی بهتر میشد

مصطفی کاظمی در 17/12/1390 | 01:16 گفت:

تبریک به همگی البته یه تبریک تلخ،این تموم شد ولی بازی بعدی کی میخواد بازی کنه؟ولکات و چمبو هم رفتن پیش بقیه؟

غلامحسین ایمانی در 17/12/1390 | 01:15 گفت:

واقعا فدای سر rvp اینقدر برامون زحمت کشیده که اینا رو اصلا نباید حساب کنیم.به نظر منم بهترین بازیکن زمین روزیچکی بود.

محمد رستگار در 17/12/1390 | 01:12 گفت:

من داداشم میلانیه. حداقل تونستم جلوش سرمو ی بار دیگه بالا بگیرم و بگم بازیکنای تیم من رو ببینین ک چتوری می دون تو زمین

محمد اصغری در 17/12/1390 | 01:12 گفت:

اگه اون توپ رابین گل می شد
واقعا ضربه اول ژروینیو افتضاح بود
حیف شد اصلا حقمون حذف نبود
یه فصل دیگه هم بدون جام
اما ارسنال همیشه ارسناله
به امید فصل دیگه
خدااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا

soroosh در 17/12/1390 | 01:12 گفت:

به خودتون افتخار کنید که بعد از این همه جام نگرفتن بازم طرفدار تیممون هستیم و مثل خیلیا بارسایی نشدیم

حسین در 17/12/1390 | 01:11 گفت:

اون منظورم (((چیپ))) هست

حسین در 17/12/1390 | 01:10 گفت:

فقط میشه به این نتیجه افتخار کرد...البته که طبیعی بود نیمه دوم میلان سفت بگیره و با چنگ و دندون دروازش رو حفظ کنه.

شاماخ فکر کنم توپ یه بارم به پاش هم نخورد.حیفه پیراهن آرسنال که تن تو هست.

کاش اون موقعیت رو فن پرسی به جای پیچ محکم و قدرتی میزد.ولی مهم نیست فدای سرش...

با افتخار حذف شدیم.

محمد اصغری در 17/12/1390 | 01:10 گفت:

تلخ ترین پیروزی ارسنال ازنظر من بود
ولی به قول بچه ها ابرومون رو پس گرفتیم
واقعا بچه ها کولاک کردن
روچیسکی عالی بود

حبیب در 17/12/1390 | 01:09 گفت:

پرچم بالاست

Saeed Milani در 17/12/1390 | 01:09 گفت:

ژروینیو هم که شوته از مرحله پرته کلا ، دوتایی گتد زدن به بازیه قشنگ تیممون

محسن آزاده در 17/12/1390 | 01:09 گفت:

نتیجه رو نگرفتیم ! اما آبرومونو پس گرفتیم !!!!
=================
like

Saeed Milani در 17/12/1390 | 01:08 گفت:

چه بد بازیکنیه این سانگ ، خسته ام کرد دیگه ، فقط به خاطر سانگ تنونستیم مساوی کنیم.

آرمان امیراحمدی در 17/12/1390 | 01:07 گفت:

نتیجه رو نگرفتیم ! اما آبرومونو پس گرفتیم !!!!

ژورو رو باید با لگد از تیم انداخت بیرون + شاماخ + اون احمق کره ای !×

soroosh در 17/12/1390 | 01:07 گفت:

ما مثل مرد بازی کردیم ... قهرمان بشو که نبودیم پس هر چی بریم بالاتر سود رییس باشگاه احمقه ... امیدوار باشید سال دیگه تیممون با چند تغییر مهم و اومدن بازیکن های خوب تقویت بشه ... امید داشته باشید :)

Poorya در 17/12/1390 | 00:47 گفت:

flag is up!:X:X:X