فراخوان قالب وبلاگ

نویسنده: آرمان امیراحمدی

وبلاگ من
نویسنده: آرمان امیراحمدی
عاشق برنامه‌نویسی وب و آرسنال
کل بازدید: 118,172 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
طبق گزارش آ.اس اسپانیا، باشگاه رئال بتیس به صورت جدی به دنبال جذب یوسف النصیری مهاجم باشگاه لگانس است، آنها برای جذب این بازیکن مغربی باید با باشگاه آرسنال رقابت بکنند، این بازیکن رقمی بین ۱۰ الی ۱۵ میلیون یورو قیمت گذاری شده است و خواهان ترک لگانس است، باشگاه قبلی او یعنی مالاگا بند بازخریدی در قرارداد او دارد اما در حال حاضر منتظر وضعیت او در آینده است. طبق گزارش آ.اس اسپانیا، باشگاه رئال بتیس به صورت جدی به دنبال جذب یوسف النصیری مهاجم باشگاه لگانس است، آنها برای جذب این بازیکن مغربی باید با باشگاه آرسنال رقابت بکنند، این بازیکن رقمی بین ۱۰ الی ۱۵ میلیون یورو قیمت گذاری شده است و خواهان ترک لگانس است، باشگاه قبلی او یعنی مالاگا بند بازخریدی در قرارداد او دارد اما در حال حاضر منتظر وضعیت او در آینده است.
استفان لیختشتاینر مدافع آرسنال با انتشار این پست در صفحه‌ی شخصی خودش در اینستاگرام، از هواداران آرسنال تشکر کرد و رسماً جدایی خودش از آرسنال را تایید کرد. استفان لیختشتاینر مدافع آرسنال با انتشار این پست در صفحه‌ی شخصی خودش در اینستاگرام، از هواداران آرسنال تشکر کرد و رسماً جدایی خودش از آرسنال را تایید کرد.
طبق گزارش سمپدوریا ۲۴ نیوز، اولین پیشنهاد رسمی آرسنال برای یواخیم اندرسن و دنیس پرائت با رقم ۴٢ میلیون یورو، توسط مسئولان سمپدوریا "نامعقول" تلقی شده است، آرسنال برای جذب این دو بازیکن باید رقم پیشنهادی خود را حداقل تا ۵٠ میلیون یورو افزایش دهد. طبق گزارش سمپدوریا ۲۴ نیوز، اولین پیشنهاد رسمی آرسنال برای یواخیم اندرسن و دنیس پرائت با رقم ۴٢ میلیون یورو، توسط مسئولان سمپدوریا "نامعقول" تلقی شده است، آرسنال برای جذب این دو بازیکن باید رقم پیشنهادی خود را حداقل تا ۵٠ میلیون یورو افزایش دهد.
طبق گزارش ترکیش فوتبال، چنگیز اوندر بازیکن جوان باشگاه آاس رم دیگر قصد ندارد با این باشگاه ایتالیایی همکاری کند و خواهان ترک رم است، باشگاه‌های لندنی آرسنال و تاتنهام به صورت جدی به دنبال جذب این وینگر جوان هستند. طبق گزارش ترکیش فوتبال، چنگیز اوندر بازیکن جوان باشگاه آاس رم دیگر قصد ندارد با این باشگاه ایتالیایی همکاری کند و خواهان ترک رم است، باشگاه‌های لندنی آرسنال و تاتنهام به صورت جدی به دنبال جذب این وینگر جوان هستند.
طبق گزارش فوتومک ترکیه، مدیر فنی باشگاه فنرباغچه ترکیه در ورزشگاه المپیک باکو در فینال لیگ اروپا حاضر بود تا در مورد انتقال محمد الننی و لورن کوشیلنی با آرسنال مذاکره کند. طبق گزارش فوتومک ترکیه، مدیر فنی باشگاه فنرباغچه ترکیه در ورزشگاه المپیک باکو در فینال لیگ اروپا حاضر بود تا در مورد انتقال محمد الننی و لورن کوشیلنی با آرسنال مذاکره کند.
طبق گزارش اسکای اسپرت ایتالیا، لورن کوشیلنی کاپیتان باشگاه آرسنال خواهان جدایی از تیم در تابستان است، او می‌خواهد چالش‌های جدیدی را در دوران فوتبال خود تجربه کند، او توسط مدیر برنامه‌هایش به باشگاه ایتالیایی اینتر میلان پیشنهاد شده است، اما این باشگاه ایتالیایی در حال حاضر این پیشنهاد را رد کرده است، اما احتمال دارد که او در این تابستان به یک باشگاه ایتالیایی بپیوندد. طبق گزارش اسکای اسپرت ایتالیا، لورن کوشیلنی کاپیتان باشگاه آرسنال خواهان جدایی از تیم در تابستان است، او می‌خواهد چالش‌های جدیدی را در دوران فوتبال خود تجربه کند، او توسط مدیر برنامه‌هایش به باشگاه ایتالیایی اینتر میلان پیشنهاد شده است، اما این باشگاه ایتالیایی در حال حاضر این پیشنهاد را رد کرده است، اما احتمال دارد که او در این تابستان به یک باشگاه ایتالیایی بپیوندد.
طبق گزارش فوتبال لندن، منابع موثق نزدیک به باشگاه آرسنال اعلام کرده‌اند، که باشگاه آرسنال در حال بررسی شرایط فروش مسوت اوزیل در تابستان است، طبق این گزارشات، اوزیل بدلیل درگیری لفظی با اونای امری در لیست فروش توپچی‌ها قرار نگرفته است. طبق گزارش فوتبال لندن، منابع موثق نزدیک به باشگاه آرسنال اعلام کرده‌اند، که باشگاه آرسنال در حال بررسی شرایط فروش مسوت اوزیل در تابستان است، طبق این گزارشات، اوزیل بدلیل درگیری لفظی با اونای امری در لیست فروش توپچی‌ها قرار نگرفته است.
طبق گزارش ESPN، منابع موثق نزدیک به باشگاه آرسنال اعلام کرده‌اند که اونای امری سرمربی آرسنال همچنان پیگیر وضعیت توماس مونیه مدافع راست بلژیکی باشگاه پاریس سنت ژرمن است، هر چند قیمت ٣٠ میلیون یورویی او برای سران آرسنال رقم نامعقولی به حساب می‌آید. طبق گزارش ESPN، منابع موثق نزدیک به باشگاه آرسنال اعلام کرده‌اند که اونای امری سرمربی آرسنال همچنان پیگیر وضعیت توماس مونیه مدافع راست بلژیکی باشگاه پاریس سنت ژرمن است، هر چند قیمت ٣٠ میلیون یورویی او برای سران آرسنال رقم نامعقولی به حساب می‌آید.
آرسنال در ۱۱ بازی آخر خود در لیگ اروپا ٩ بار موفق شده است کلین‌شیت کند. آرسنال در ۱۱ بازی آخر خود در لیگ اروپا ٩ بار موفق شده است کلین‌شیت کند.
آرسنال در کارولینای شمالی و در شهر شارلوت به مصاف رم خواهد رفت. 
توپچی‌ها در ۱۷ جولای با بایرن‌مونیخ بازی خواهد کرد. این رقابت در لس‌آنجلس انجام خواهد شد. پس از بازی با مونیخ، آرسنال در روز ۲۰ جولای به مصاف رم خواهد رفت. آرسنال در کارولینای شمالی و در شهر شارلوت به مصاف رم خواهد رفت. توپچی‌ها در ۱۷ جولای با بایرن‌مونیخ بازی خواهد کرد. این رقابت در لس‌آنجلس انجام خواهد شد. پس از بازی با مونیخ، آرسنال در روز ۲۰ جولای به مصاف رم خواهد رفت.
تبلیغات توپچی

فراخوان قالب وبلاگ

سلام دوستان ... وقتی خبر پرچم ایران رو زدم خیلی ها گفتن کاش میگفتین که مام طراحی کنیم و یه چیزی بدیم ببینیم باشگاه قبول میکنه یا نه .... از این رو ....تصمیم گرفتم قالب بلاگ ها  رو هم تغییر بدم ... نظری اگه دارید ، اگه قالب خوبی دیدید که فکر میکنید به درد بلاگ ها میخوره ... در کامنت برام بذارید ...


تا زمانی که این بلاگ در 5 بلاگ بالایی سایت است زمان دارید تا پیشنهادات خود رو برام بفرستید ... بعدش با توجه به ارسال ها من بررسی میکنم و انتخاب میکنم ( البته با چند ناظر دیگه هم مشورت میکنم )

ثبت نظر شمانظرات پیشین

Ali در 22/5/1394 | 20:46 گفت:

قالب همین باشه. خیلی هم خوبه. فقط پاسخ به نظرات رو اضافه کنید

شاهين در 21/5/1394 | 22:58 گفت:

شاهین @ بهتر شد ؟!
=====================
عالی شد ... دمت گرم

آرمان امیراحمدی در 19/5/1394 | 10:22 گفت:

شاهین @ بهتر شد ؟!

شاهين در 18/5/1394 | 21:48 گفت:

موبایلی زدم که
=============================
بخش اخبار ، نقل و انتقالات و آرسنال و رقابت ها و مصاحیه به نظر من تو صفحه اصلی اضافیه و باعث شده یکم شلوغ بشه

همون تیتر های اصلی و رسانه و آرسنال و بازی های آرسنال و اون قسمت انتهایی کافیه ، بقیه بهتره به قسمت بالای سایت بصورت آرشیو منتقل بشند ( من خودم به شخصه فقط همین قسمت ها رو نگاه می کنم) ... البته این نظره من بود

آرمان امیراحمدی در 18/5/1394 | 20:45 گفت:

موبایلی زدم که

شاهين در 18/5/1394 | 19:18 گفت:

اگه یه کم قالب سایت جمع و جور تر بشه بهتره ، بخصوص تو موبایل برای خوندن یه مطلب باید کلی بالا و پایین کرد که خیلی عذاب آوره ...

آرمان امیراحمدی در 18/5/1394 | 16:57 گفت:

من فقط در مورد قالب ظاهری فراخوان دادم

midya در 18/5/1394 | 14:09 گفت:

منم با سجاد هم نظرم باید لایک و دیس لایک باشه خیلی خوبه.

seyed در 18/5/1394 | 14:00 گفت:

دادا لایک و دیس لایک داشته باشه

Arian در 18/5/1394 | 13:30 گفت:

من با sajad هم نظرم.

mahdi در 18/5/1394 | 12:14 گفت:

سلام ..

من در مورد طراحی قالب و سایز ها و ... چیزی نمیدونم

ولی اگه سایز قسمت هایی که قراره طراحی بشه بدید (مثلا هیدر و ...) بنده در خدمتتون خواهم بود

میثم محمودی در 18/5/1394 | 10:25 گفت:

آرمان جان ببخشید که انتقد میکنم ولی قالب سایت کلا بد شده
یه قالب بذار سایت جمع جور باشه
اگر یه تاپیک هم درست کنی که روزانه اخبار های سایتهای خارجی و عکسها و ویدیو های تکی رو اونجا ارسال کنیم
و همیشه بالای قسمت بلاک جلو دید باشه قول میدم جلو خیلی از پستهای اسپم رو میگیره
و در گیری هم پیش نمیاد
قسمت دیوار یه جای کوره و تو چشم نیست و امکاناتشم خیلی کمه یه تاپیک همیشگی درست کن با امکانات زیاد مثل قسمت بلاگ که پست ارسال میکنیم چقدر امکانات داره مثل اونجا
منتظر جوابت هستم
یاعلی

Sajad در 18/5/1394 | 10:10 گفت:

اینم اضافه کنم اون روز یه دوستی میگفت نظر ها به تایید مدیر نیاز داشته باشن.اینم به نظر کار خوبی نیست و باعث کاهش نظرات میشه.
گفتم یه وقت اینکار رو نکنی

Sajad در 18/5/1394 | 10:07 گفت:

به نظرم اگه لایک و دیسلایک رو به کامنت ها اضافه کنی خیلی بهتر میشه.
میشه فهمید اکثر طرفدار ها راجب تیم و مربی و بازیکن چه نظری دارن.