از دید آرون رمزی

نویسنده: آرمان امیراحمدی

وبلاگ من
نویسنده: آرمان امیراحمدی
عاشق برنامه‌نویسی وب و آرسنال
کل بازدید: 124,062 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 فابریزیو رومانو ( ژورنالیست اسکای ) : کوتینیو به آرسنال پیشنهاد شده است. باید دید آرسنال چه تصمیمی خواهد گرفت. آرسنال فعلا تمرکزش روی ویلیان است (که البته کار قراردادش انجام شده است) فابریزیو رومانو ( ژورنالیست اسکای ) : کوتینیو به آرسنال پیشنهاد شده است. باید دید آرسنال چه تصمیمی خواهد گرفت. آرسنال فعلا تمرکزش روی ویلیان است (که البته کار قراردادش انجام شده است)
یوونتوس آماده است تا داگلاس کاستا + پول نقد را با کالازت معاوضه کند ...  کاستا ۱۸ بازی را به عنوان وینگر راست بازی کرده است و ۷ بازی به عنوان هافبک هجومی به میدان رفته است. برخی رسانه‌ها از علاقه یوونتوس برای معاوضه رومرو (مدافع وسط) با لاکازت خبر دادند.قیمت نوشته شده در تصویر از ترانسفرمارکت گرفته شده است یوونتوس آماده است تا داگلاس کاستا + پول نقد را با کالازت معاوضه کند ... کاستا ۱۸ بازی را به عنوان وینگر راست بازی کرده است و ۷ بازی به عنوان هافبک هجومی به میدان رفته است. برخی رسانه‌ها از علاقه یوونتوس برای معاوضه رومرو (مدافع وسط) با لاکازت خبر دادند.قیمت نوشته شده در تصویر از ترانسفرمارکت گرفته شده است
آرسنال علاقمند است تا هافبک پورتو را به خدمت بگیرد. دانیلو پریرا هافبک میانی است که پورتو برای او تگ قیمتی ۳۰ میلیون یورو را در نظر گرفته است اما آرتتا میخواهد او را با ۲۰ میلیون یورو به خدمت بگیرد!!!! آرسنال علاقمند است تا هافبک پورتو را به خدمت بگیرد. دانیلو پریرا هافبک میانی است که پورتو برای او تگ قیمتی ۳۰ میلیون یورو را در نظر گرفته است اما آرتتا میخواهد او را با ۲۰ میلیون یورو به خدمت بگیرد!!!!
 امری پیشنهاد خرید متئو گندوزی را برای آرسنال فرستاده است. تیم‌تاک در این مورد نوشت: با توجه به عدم علاقه آرتتا برای همکاری با گندوزی و علاقه امری به او، احتمال این انتقال بالا خواهد بود. امری پیشنهاد خرید متئو گندوزی را برای آرسنال فرستاده است. تیم‌تاک در این مورد نوشت: با توجه به عدم علاقه آرتتا برای همکاری با گندوزی و علاقه امری به او، احتمال این انتقال بالا خواهد بود.
سان نوشت: فولهام آماده است تا پیشنهادی ۱۲ میلیون پوندی برای خرید چمبرز، مدافع آرسنال بدهد. چمبرز پیش از این بصورت قرضی برای فولهام بازی کرده بود. سان نوشت: فولهام آماده است تا پیشنهادی ۱۲ میلیون پوندی برای خرید چمبرز، مدافع آرسنال بدهد. چمبرز پیش از این بصورت قرضی برای فولهام بازی کرده بود.
ترابوزان اسپور مذاکرات خود را با آرسنال برای جذب محمد الننی، بازیکن مصری توپچی‌ها آغاز کرده است. ترابوزان اسپور مذاکرات خود را با آرسنال برای جذب محمد الننی، بازیکن مصری توپچی‌ها آغاز کرده است.
کانون رسمی هواداران تیم آرسنال در ایران فرارسیدن سال نو را به شما تبریک عرض کرده و برای شما آرزوی سلامتی و موفقیت دارد. کانون رسمی هواداران تیم آرسنال در ایران فرارسیدن سال نو را به شما تبریک عرض کرده و برای شما آرزوی سلامتی و موفقیت دارد.
در چند ساعت گذشته شکودران مصطفی به باشگاه اینترمیلان ایتالیا پیشنهاد شده است. در چند ساعت گذشته شکودران مصطفی به باشگاه اینترمیلان ایتالیا پیشنهاد شده است.
 تیم منتخب دهه لیگ برتر از نگاه هواسکورد با حضور لورن کوشیلنی و البته گائل کلیچی و لوکاژ فابیانسکی تیم منتخب دهه لیگ برتر از نگاه هواسکورد با حضور لورن کوشیلنی و البته گائل کلیچی و لوکاژ فابیانسکی
اوزیل:اگر قرار بود این فرصت را داشتم تا به عنوان یک فرد شانزده ساله دوباره همه ی کارهایی که انجام داده ام را تکرار کنم همه آن ها را به همین شکل انجام می دادم.واقعا در زندگی ام خوشحال هستم.برای باشگاه های بزرگی به میدان رفته ام،هم تیمی های خوبی داشتم و به عنوان یک فرد رشد ‌و ترقی داشتم.تجربیات فراوانی به دست آورده ام و انرا با چیزی عوض نخواهم کرد . اوزیل:اگر قرار بود این فرصت را داشتم تا به عنوان یک فرد شانزده ساله دوباره همه ی کارهایی که انجام داده ام را تکرار کنم همه آن ها را به همین شکل انجام می دادم.واقعا در زندگی ام خوشحال هستم.برای باشگاه های بزرگی به میدان رفته ام،هم تیمی های خوبی داشتم و به عنوان یک فرد رشد ‌و ترقی داشتم.تجربیات فراوانی به دست آورده ام و انرا با چیزی عوض نخواهم کرد .
تبلیغات توپچی

از دید آرون رمزی

گل اوزیل به لودوگورتس از زبان رمزیداستان گل اوزیل به لودوگورتس از زبان آرون رمزی :

"من داشتم بهش میگفتم شوت! شوت!

اوزیل ورزشگاه لوسکی رو کشوند زیر پای خودش با اون گل فوق العاده ی پیروزی بخشی که به لودوگورتس زد!"

"ملی پوش ولزی که پاس گل دوم تیمش رو به ژیرو داده بود قبول داشت که خیلی سخت بود از جات پا نشی وقتی اوزیل پاس الننی رو دریافت کرد!"

"من پشت هم داشتم میگفتم شوت بزن،شوت بزن،اما اون همچنان داشت فریب میداد!

مسوت یه بازیکن با کیفیته و اون گلم یه گل عالی بود!"

"تو اون لحظه اون خیلی آرامش داشت و یه شب فوق العاده رو برامون به ارمغان آورد!"

"من مطمئنم خیلی از بازیکنا لحظه ی اول شوت رو میزدن اما اون چند تا حرکت فریب دهنده زد تا بازیکنارو فریب بده و اونام فریب خوردن!اما اون یه تموم کنندگی عالی از خودش نشون داد و ما خوشحال بودیم از بردی که در آخر بدستش آوردیم!"

"ما تو این تیم خیلی وقته که با همیم و به عبارتی کیفیت خوبی رو به ارمغان اوردیم و ما میدونیم اوضاع از چه قراره و ما تو این مدت روی فرم خوبی قرار داشتیم!"

"ما فصل قبل رو  خوب و قوی تموم کردیم و همون فرم رو این فصلم حفظ کردیم. تیم الان پر از اعتماد به نفسه!"

 


برگذفته از کانال تلگرام کانون رسمی هواداران آرسنال  در ایران

برای عضویت در کانال کلیک کنید
 


 ثبت نظر شمانظرات پیشین

mahdi در 12/10/1395 | 10:51 گفت:

امیر آقا منم موافقم که به هیچ عنوان نباید امتیاز از دست بدیم
اما اینو هم میدونم که بازیکنای آرسنال بیش از بازیکنای تیمای دیگه خسته میشن چون حداقل 60-70 دقیقه مفید در یه مسابقه دوندگی و تمرکز دارن (برعکس تیمای دیگه که بخاطر سبک بازیشون در لحظات زیادی از بازی استارت نمیزنن و استراحت میکنن)

سال های گذشته هم توی همین مقطع بخاطر فشار بیش از حد روی بعضی بازیکنا (و نداشتن نیمکت قوی) مصدومیت دادیم
امسال از این نظر بهتر هستیم و میشه در پست های مختلفی گردش داشته باشیم

amirsenal در 12/10/1395 | 07:55 گفت:

دلم میخواد بعد از این که ما بردیم، تاتنهام ببازه بعد جوگیر بشن بازی بعدشون که با چلسی هست رو بترکونن،
.
آقا مهدی به نظر من گردش بازیکن ها الان در اولویت نیست، الان نتیجه مهمه، اگر اختلاف رو نمی تونیم کم کنیم
(بواسطه برد متوالی) لااقل کاری نکنیم بیشتر بشه(تا منتظر لغزش اونا باشیم)
.
ترکیب برنده لازم دارم فارغ از اسم که کی میخواد توش باشه.....

Saeid Sajjadi در 12/10/1395 | 01:53 گفت:

لیورپول؟همین لیورپول بازی اول فصل نقره داغمون کرد.
من فقط موندم چرا چلسی که اینقدر راحت با خاک یکسانشون کردیم ، حالا شاخ شدن؟!
پارسال هم لستر رو رفت و برگشت زدیم ولی قهرمان شدن!حکمتش هر چی هس زیاد حال نمی کنم با این موضوع

حامد در 11/10/1395 | 23:28 گفت:

نگاه جدول نکرده بودم یعنی ما از لیور هم پایین تریم؟؟؟؟دقیقا خسته نباشیم

mahdi در 11/10/1395 | 17:20 گفت:

سعید زیر لفظی هم میدی؟!!
.........


در مورد گل اوزیل همین بس که از اون بازی ، فقط همون گل در تاریخ میمونه!

و در مورد پیش بازی هم ، در پست پیش بازی صحبت میکنیم
باید ببینیم دوستان اگر جای ونگر باشن برای بازی یکشنبه و سه شنبه چه گردشی رو در ترکیب انتخاب میکنن

سعيد در 11/10/1395 | 14:03 گفت:

ممنون از شما داداش ،
شونصد نَفَر اومدن لايك كردن ، والا حرف زدن و تبادل نظر كردن كه خرج نداره ...

amirsenal در 11/10/1395 | 13:08 گفت:

من هم موافقم، البته تموم کنندگی تیم یه خورده پایین اومده، امیدوارم بازی به بازی بهتر بشه.
.
همه رفتن چالش مانکن، کسی حرف نمیزنه آقا سعید

سعيد در 11/10/1395 | 12:35 گفت:

زير لفظي ميخوايد !!!!؟؟؟

سعيد در 11/10/1395 | 00:36 گفت:

ما به اين مدل گل ها نياز داريم ، نه بخاطر اينكه صرفا ازشون لذت ببريم ، بخاطر اينكه اين گلا باعث ميشه احساس غرور وقدرت كنن بازيكنا و اعتماد به نفسشون بره بالا ، چيزايي كه ما توش واقعا ضعف داريم ...!!!