پخش آنلاين و مستقيم آرسنال-فولهام + راديو

نویسنده: Hossein Y

وبلاگ من
نویسنده: Hossein Y
هر کار میکنم عوض نمیشه!!!!
کل بازدید: 138,531 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 تیری آنری در اولین تجربه سرمربی‌گری خودش در قامت سرمربی موناکو، با نتیجه ۲-۱ در زمین استراسبورگ شکست خورد. تیری آنری در اولین تجربه سرمربی‌گری خودش در قامت سرمربی موناکو، با نتیجه ۲-۱ در زمین استراسبورگ شکست خورد.
لباس بازیکنان و دروازه‌بانان دو تیم آرسنال و لستر سیتی برای دیدار دوشنبه شب لباس بازیکنان و دروازه‌بانان دو تیم آرسنال و لستر سیتی برای دیدار دوشنبه شب
طبق گزارش پاریس یونایتد، آرسن ونگر صحبت‌هایی با پاریس سنت ژرمن بر سر اخذ جایگاهی در باشگاه داشته است و دور بعدی مذاکرات در نوامبر برگزار خواهد شد، ونگر برای مالکان قطری باشگاه در اولویت است.آرسن ونگر بیش از هر زمان دیگری در مرکز برنامه‌های آینده پاریس سنت ژرمن جای دارد، در حالی که شرایط برای آنترو هنریک متفاوت است، پاریسی‌ها نمی‌خواهند تا پنجره نقل و انتقالات ژانویه صبر کنند و احتمالاً تا پیش از پایان سال میلادی با ونگر به توافق برسند. طبق گزارش پاریس یونایتد، آرسن ونگر صحبت‌هایی با پاریس سنت ژرمن بر سر اخذ جایگاهی در باشگاه داشته است و دور بعدی مذاکرات در نوامبر برگزار خواهد شد، ونگر برای مالکان قطری باشگاه در اولویت است.آرسن ونگر بیش از هر زمان دیگری در مرکز برنامه‌های آینده پاریس سنت ژرمن جای دارد، در حالی که شرایط برای آنترو هنریک متفاوت است، پاریسی‌ها نمی‌خواهند تا پنجره نقل و انتقالات ژانویه صبر کنند و احتمالاً تا پیش از پایان سال میلادی با ونگر به توافق برسند.
طبق گزارش ESPN، مشخص است که اونای امری با توجه به استعداد لوفتوس چیک، خواهان جذب این بازیکن به صورت دائمی است، اما باشگاه چلسی تنها با انتقال قرضی این بازیکن به صورت شش ماهه موافق است تا بتواند فصل آینده جایگاه ثابتی به او در ترکیب تیم بدهد طبق گزارش ESPN، مشخص است که اونای امری با توجه به استعداد لوفتوس چیک، خواهان جذب این بازیکن به صورت دائمی است، اما باشگاه چلسی تنها با انتقال قرضی این بازیکن به صورت شش ماهه موافق است تا بتواند فصل آینده جایگاه ثابتی به او در ترکیب تیم بدهد
طبق گزارش دیلی میل، آرسن ونگر امروز به صورت رسمی به عنوان سرمربی جدید باشگاه بایرن مونیخ معرفی خواهد شد....بعد از ساعاتی ،  کنفرانس مطبوعاتی کارل هاینز و اولی هونز و حسن صالحمیدزیچ مدیران باشگاه بایرن مونیخ برگزار شد و آنها با صحبت هایی که انجام دادند، شایعات پیرامون پیوستن آرسن ونگر به این باشگاه را رد کردند.
طبق گزارش دیلی میل، آرسن ونگر امروز به صورت رسمی به عنوان سرمربی جدید باشگاه بایرن مونیخ معرفی خواهد شد....بعد از ساعاتی ، کنفرانس مطبوعاتی کارل هاینز و اولی هونز و حسن صالحمیدزیچ مدیران باشگاه بایرن مونیخ برگزار شد و آنها با صحبت هایی که انجام دادند، شایعات پیرامون پیوستن آرسن ونگر به این باشگاه را رد کردند.
طبق گزارش فوتبال لندن، سوکراتیس پاپاستاتوپولوس در حین بازی یونان و فنلاند که عصر روز دوشنبه برگزار شد دچار آسیب دیدگی شده است. این دفاع مرکزی با تجربه‌ی یونانی در جریان دیدار یونان و فنلاند از ناحیه قوزک پا دچار مصدومیت شده است و در حال حاضر این سوال مطرح است که آیا از لحاظ جسمانی و فیزیکی به بازی با لستر سیتی خواهد رسید یا خیر. طبق این شرایط پیش آمده راب هولدینگ و شکودران موستافی تنها مدافعان مرکزی در دسترس آرسنال هستند، و امری برای خرید تابستانه‌ی خود دعا خواهد کرد تا هر چه سریع‌تر به شرایط بازی بازگردد. طبق گزارش فوتبال لندن، سوکراتیس پاپاستاتوپولوس در حین بازی یونان و فنلاند که عصر روز دوشنبه برگزار شد دچار آسیب دیدگی شده است. این دفاع مرکزی با تجربه‌ی یونانی در جریان دیدار یونان و فنلاند از ناحیه قوزک پا دچار مصدومیت شده است و در حال حاضر این سوال مطرح است که آیا از لحاظ جسمانی و فیزیکی به بازی با لستر سیتی خواهد رسید یا خیر. طبق این شرایط پیش آمده راب هولدینگ و شکودران موستافی تنها مدافعان مرکزی در دسترس آرسنال هستند، و امری برای خرید تابستانه‌ی خود دعا خواهد کرد تا هر چه سریع‌تر به شرایط بازی بازگردد.
لورن کوشیلنی مدافع فرانسوی باشگاه آرسنال رسما از بازی های ملی خداحافظی کرد. لورن کوشیلنی مدافع فرانسوی باشگاه آرسنال رسما از بازی های ملی خداحافظی کرد.
مدیر آتلانتا یونایتد: آرسنال باید مبلغ پیشنهادی خود برای میگل آلمیرون را حداقل سه برابر کند . دارن ایلز مدیر باشگاه آتلانتا یونایتد: خبرهایی مبنی بر علاقه‌ی باشگاه آرسنال به آلمیرون به گوش من رسیده است و گفته می‌شود این تیم قصد دارد پیشنهادی ۱۱ میلیون پوندی برای این بازیکن ارائه دهد.پیش از هر چیز باید بگویم آرسنال باید حداقل پیشنهادش را سه برابر کند تا راضی بشوم درباره‌ی این انتقال فکر کنم. مدیر آتلانتا یونایتد: آرسنال باید مبلغ پیشنهادی خود برای میگل آلمیرون را حداقل سه برابر کند . دارن ایلز مدیر باشگاه آتلانتا یونایتد: خبرهایی مبنی بر علاقه‌ی باشگاه آرسنال به آلمیرون به گوش من رسیده است و گفته می‌شود این تیم قصد دارد پیشنهادی ۱۱ میلیون پوندی برای این بازیکن ارائه دهد.پیش از هر چیز باید بگویم آرسنال باید حداقل پیشنهادش را سه برابر کند تا راضی بشوم درباره‌ی این انتقال فکر کنم.
طبق گزارش اسکای اسپرت، تیری هانری در حال انجام مراحل پایانی مذاکرات با باشگاه موناکو برای جانشینی لئوناردو یاردیم است، به نظر می‌رسد تا ۴۸ ساعت آینده این انتقال رسما اعلام می‌شود. طبق گزارش اسکای اسپرت، تیری هانری در حال انجام مراحل پایانی مذاکرات با باشگاه موناکو برای جانشینی لئوناردو یاردیم است، به نظر می‌رسد تا ۴۸ ساعت آینده این انتقال رسما اعلام می‌شود.
رادیو مونته کارلو (RMC):  سران باشگاه پاریس سنت ژرمن ملاقات هایی به صورت خصوصی با آرسن ونگر انجام داده اند تا از او در یکی از پستهای ورزشی باشگاه استفاده کنند. با این وجود هنوز نشانه ای از توافقی سریع وجود ندارد، اما سیاست گذاران باشگاه پاریسی می‌خواهند به ونگر یک پست ورزشی را پیشنهاد دهند که الزاما مدیریت فوتبال نیست، به او احتمالا پستی پیشنهاد خواهد شد که در سلسله مراتب باشگاه، یک رتبه پایین تر از ناصر الخلیفی خواهد بود. رادیو مونته کارلو (RMC): سران باشگاه پاریس سنت ژرمن ملاقات هایی به صورت خصوصی با آرسن ونگر انجام داده اند تا از او در یکی از پستهای ورزشی باشگاه استفاده کنند. با این وجود هنوز نشانه ای از توافقی سریع وجود ندارد، اما سیاست گذاران باشگاه پاریسی می‌خواهند به ونگر یک پست ورزشی را پیشنهاد دهند که الزاما مدیریت فوتبال نیست، به او احتمالا پستی پیشنهاد خواهد شد که در سلسله مراتب باشگاه، یک رتبه پایین تر از ناصر الخلیفی خواهد بود.

پخش آنلاين و مستقيم آرسنال-فولهام + راديو

پخش آنلاين و مستقيم آرسنال-فولهام + راديو


سلام.از اين لينك ميتونين بازي رو مستقيم مشاهده كنيد با ADSL اين بازي 6 لينك داره كه ميتونين لينك مناسب با سرعتتون رو انتخاب كنيد.
آدرس:
http://www.firstrowsports.tv/watch/94471/1/watch-arsenal-vs-fulham-fc.html
اينم پخش راديويي بازي آرسنال براي اونايي كه سرعتشون پايينه:
http://gunnerstrust.net/fa/topic-4.html

براي راديو بهتره از از یکی از مرورگرهای Internet Explorer و یا Mozilla FireFox استفاده کنید.
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

رضاشاماخ چوک بندر در 5/9/1390 | 23:47 گفت:

وقتی گل زدیم دخترای زیادی رونشون میدادکه سرازپانمیشناختن.وقتی فانپرسی یه توپ زوخراب کردیه پیرزن که طرفدارآرسنال بودبدجوراسترسداشت

BEHNAM در 5/9/1390 | 23:25 گفت:

خیلی ارمانی فکر کردن خوب نیست ولی جو منفی هم ندین بچه ها، اینم یه تلنگر خوبی بود بعد 5 برد پشت سر هم واسه بازی های بعدی یعنی لازم بود برا تیم،این من سیتی هم چیزی نیس بخدا،اگه افت نکردن بدجوری حالا ببینین کی گفتم

رضاشاماخ چوک بندر در 5/9/1390 | 23:22 گفت:

این بازی گذشت فکربازی سه شنبه باشیم

علی ارشدی در 5/9/1390 | 23:14 گفت:

مام رفتیم به کارو زندگیمون برسیم

sam baygan در 5/9/1390 | 23:12 گفت:

مام رفتیم یووه رو ببینیم..!

رضاشاماخ چوک بندر در 5/9/1390 | 23:12 گفت:

بچه هاهنوزبازی مونده بایدازبازی خوبی که انجام داديم خوشحال باشیم.درضمن فولام تونسته بودازمنچسترسیتی هم مساوی بگیره .ولی خدایی شاماخ وژوروعالی بودن

sam baygan در 5/9/1390 | 23:11 گفت:

چرا بدبخت شدیم؟فعلا تیمای بالای جدول خوب به شاخ هم خوردن.نیوکاسل که هیچ.اوته.این لیورپولم فردا نبازه خوبه.مساوی عالیه.
امشبم این مایک دین بدجور رفته بود رو اعصابم.یه پنالتی رو رابینو نگرفت.

علی ارشدی در 5/9/1390 | 23:10 گفت:

نمیخوام جو منفی بدم ولی بعضی بازیا رو که میبینیم اونوقته که میفهمیم چرا 6 ساله .....

Saeed Milani در 5/9/1390 | 23:09 گفت:

ماکه رفتیم یووه - لاتزیو ، از این آرسنال چیزی در نمیاد انگار :-)

Saeed Milani در 5/9/1390 | 23:08 گفت:

تئو جدیدن خوره شده پاس نمیداد بی پدر! :-)

علی ارشدی در 5/9/1390 | 23:08 گفت:

چرا بدبخت سید؟

sam baygan در 5/9/1390 | 23:07 گفت:

حدس میزدم فولام باید سخت امتیاز بده وقتی مربی دندون گردی مثل مارتین یول رو داشته باشه همینم میشه.
این دمبله با زامورا خیلی خوب کار کردن.اینا با تئو میتونن بازیکن برتر زمین شن.

Saeed Milani در 5/9/1390 | 23:06 گفت:

اگه چهارم بشیم باید جشن بگیریم امسال!

سید امین هاشمی در 5/9/1390 | 23:05 گفت:

بدبخت شدیم

علی ارشدی در 5/9/1390 | 23:04 گفت:

ای بابا رابینم که بوده پس چرا؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

علی ارشدی در 5/9/1390 | 23:03 گفت:

وقتی رابین نباشه توماسم گل به خودی میزنه

Saeed Milani در 5/9/1390 | 23:02 گفت:

همون ترکیب بازی با دورتموند منتها جورو و آرشاوین از او بودن شاماخ و جروینهو اومدن تو که جروینهو گند زد ، شاماخ عالی بود و نشون داد باید فیکس باشه و رمسی هم ضعیف بود امروز توپ آنچنانی هم برای رابین نتونستن بسازن.

حسین ملازینل در 5/9/1390 | 23:00 گفت:

ااااااایییییییییییییی باباااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا.........................چرا نبردیم پسسسس...

علی ارشدی در 5/9/1390 | 22:58 گفت:

چه بد شد واقعا حالمون گرفته شد بابا فولامم شد تیم؟؟؟؟؟؟؟؟؟ کسی ترکیب کامل + تعویض ها رو داره؟؟؟

رضاشاماخ چوک بندر در 5/9/1390 | 22:58 گفت:

من به شمامیگم ژورووشاماخ نیازبه بازی دارن ولی شماحرف منوقبول نداشتین.حالابه حرفم رسیدین؟

Saeed Milani در 5/9/1390 | 22:56 گفت:

از همه بهتر آندره سانتوس بود به نظرم

aso در 5/9/1390 | 22:56 گفت:

خدای من نتونستیم تیم شونزدهمو ببریم!
تیمی که فقط یه مهاجم گلزن داشته باشه همینه.
بعد دوستان بیان بگن که تیم بازیکن لازم نداره.
با این وضعیت تیم چهارم شدنش خیلی سخته
نمیخوام فکر کنید چون تو این بازی مساوی کردیم اینو میگم،اینو میگم چون بعد مدتها یه تیم اومد دفاعشو بست،نتونستیم
کاری بکنیم!
حتی نزدیک بود ببازیم.

Hossein Y در 5/9/1390 | 22:55 گفت:

خدايي ژورو بهترين بازي چند سال اخيرشو كرد!!!خيلي عالي بازي كرد!

Saeed Milani در 5/9/1390 | 22:55 گفت:

واقعا ضعیف بودیم یاد بازی با یونایتد افتادم!

morteza در 5/9/1390 | 22:55 گفت:

اصلا آرشاوین بازی نکرد

Saeed Milani در 5/9/1390 | 22:53 گفت:

شانس آووردیم مساوی شد آخرش!

Saeed Milani در 5/9/1390 | 22:53 گفت:

شانس آووردیم مساوی شد آخرش!

Saeed Milani در 5/9/1390 | 22:53 گفت:

شانس آووردیم مساوی شد آخرش!

aso در 5/9/1390 | 22:52 گفت:

مبارکه یه امتیاز.

Saeed Milani در 5/9/1390 | 22:51 گفت:

اگه جای آرشاوین که محو بود تو بازی شاماخ بازی می کرد می بردیم!

Saeed Milani در 5/9/1390 | 22:50 گفت:

4 دقیقه وقت اضافه اعلام شد!

aso در 5/9/1390 | 22:50 گفت:

4 +

رضاشاماخ چوک بندر در 5/9/1390 | 22:47 گفت:

داریم بدجورفشارمیاریم

Saeed Milani در 5/9/1390 | 22:45 گفت:

آرون رمسی آباد کرد! خیلی ضعیف بازی کرد و تعویض شد!

Saeed Milani در 5/9/1390 | 22:45 گفت:

مزخرف تر از ژروینهو ندیدم! فوق العاده از لحاظ قدرت بدنی ضعیف!

Saeed Milani در 5/9/1390 | 22:44 گفت:

ورمالن دبل کرد!

aso در 5/9/1390 | 22:44 گفت:

جون مادرتون یکی دیگه بزنید
بخدا یه امتیاز تو این بازی ارزش نداره
سه تا رو نگیریم دیگه باید قید قهرمانیرو بزنیم!!!!!!!!!!!!!111

Hossein Y در 5/9/1390 | 22:42 گفت:

گل گل گل گل گل گل خود فرمالن زد

رضاشاماخ چوک بندر در 5/9/1390 | 22:42 گفت:

ورمالن گل زد.حالاتأثیرشاماخ رودیدين بچه ها

Hossein Y در 5/9/1390 | 22:37 گفت:

آقا رضا مثل اين كه عاشق شاماخيا!!!

HAMED toopchi در 5/9/1390 | 22:36 گفت:

آخه يكي نيست به اين ورما بگه تا اين جورو هست تو واسه چي گل به خودي ميزني. تو ديگه چرا؟

رضاشاماخ چوک بندر در 5/9/1390 | 22:35 گفت:

الان شاماخ میخوادبیادداخل جای آرشاوین دقیقه 75

Hossein Y در 5/9/1390 | 22:33 گفت:

گل گل گل بالاخره گل نزديم!

aso در 5/9/1390 | 22:32 گفت:

نمیدونم چرا همیشه آرسنال مرد تبدیل بازیهای ساده به بازیهای سخته!
آخه خدا وکیلی فولامم شد تیم که اینجوری باید اذیت بشیم!!!
واقعا که

sepehr najafian در 5/9/1390 | 22:29 گفت:

رکورد گل به خودی رو زدیم.نمنش بازی با بلک برن.

Hossein Y در 5/9/1390 | 22:29 گفت:

ديابي و ژروينيو اومدن تو

Hossein Y در 5/9/1390 | 22:28 گفت:

دوميشم خورديم ولي داور آفسايد گرفت!(البته واقعا آفسايد نبود)

امين رستگار در 5/9/1390 | 22:27 گفت:

ورمائلن گل به خودی زد.
هنوز فرصت جبران هست..

aso در 5/9/1390 | 22:27 گفت:

واقعا که دفاع عالی ای داریم!
محشره

Hossein Y در 5/9/1390 | 22:26 گفت:

ورمالن گل به خودي زد!

رضاشاماخ چوک بندر در 5/9/1390 | 22:24 گفت:

گل خوردىم

sepehr najafian در 5/9/1390 | 22:09 گفت:

یه پلاکارد زده بودن تا زمانی که رابینو داریم به بتمن نیاز نداریم.

Hossein Y در 5/9/1390 | 21:50 گفت:

آقا نيمه اول مساوي صفر تموم شد.يه موقعيت 100 درصدرو رمزي زد بيرون!

sepehr najafian در 5/9/1390 | 21:29 گفت:

اعتراف میکنم که من طرفدار نیوکاسل هم بودم.آلن شیرر رو خیلی دوست داشتم.

علی ارشدی در 5/9/1390 | 21:26 گفت:

خیلی شانس آوردن کلاغ سیاها

aso در 5/9/1390 | 21:21 گفت:

آقا مبارکه نیوکاسل هر جوری شده از منچستر یه امتیاز گرفت!

رضاشاماخ چوک بندر در 5/9/1390 | 19:51 گفت:

بچه هاشبکه3بازی منچسترنیوکاسل پخش کرده