به قرآن ديگه تحمل اين بچه بازي ها و ژورو رو نداريم

نویسنده: Hossein Y

وبلاگ من
نویسنده: Hossein Y
هر کار میکنم عوض نمیشه!!!!
کل بازدید: 138,346 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
اوسپینا به زودی تست های پزشکی باشگاه ناپولی را پشت سر خواهد گذاشت و با قراردادی قرضی با بند خرید به این تیم خواهد پیوست . اوسپینا به زودی تست های پزشکی باشگاه ناپولی را پشت سر خواهد گذاشت و با قراردادی قرضی با بند خرید به این تیم خواهد پیوست .
مارسی فرانسه قصد به خدمت گرفتن محمد الننی را دارد .به گزارش نشریه Espn با جذب گوندوزی و توریرا در پست هافبک به نظر میرسد الننی رقابت سختی برای قرار گرفتن در ترکیب تیم خواهد داشت و تلاش میکند از آرسنال جدا شود .مارسی فرانسه تلاش میکند پیش از بسته شدن پنجره ی نقل و انتقالات در این کشور محمد الننی را به خدمت بگیرد .الننی به تازگی قرارداد ۴ ساله ی جدیدی را با آرسنال امضا کرده است .
مارسی فرانسه قصد به خدمت گرفتن محمد الننی را دارد .به گزارش نشریه Espn با جذب گوندوزی و توریرا در پست هافبک به نظر میرسد الننی رقابت سختی برای قرار گرفتن در ترکیب تیم خواهد داشت و تلاش میکند از آرسنال جدا شود .مارسی فرانسه تلاش میکند پیش از بسته شدن پنجره ی نقل و انتقالات در این کشور محمد الننی را به خدمت بگیرد .الننی به تازگی قرارداد ۴ ساله ی جدیدی را با آرسنال امضا کرده است .
بیشترین میزان دوندگی در هفته ی آغازین رقابت های لیگ جزیره بیشترین میزان دوندگی در هفته ی آغازین رقابت های لیگ جزیره
آرسنال و باشگاه فروزینونه ایتالیا، دیشب بر سر انتقال جوئل کمپل، بازیکن فعلی آرسنال به توافق رسیدند و تا چند ساعت دیگر، این انتقال رسما اعلام می شود. آرسنال و باشگاه فروزینونه ایتالیا، دیشب بر سر انتقال جوئل کمپل، بازیکن فعلی آرسنال به توافق رسیدند و تا چند ساعت دیگر، این انتقال رسما اعلام می شود.
سهامدار سابق آرسنال، علیشر عثمانف، در نظر دارد تا در باشگاه اورتون سرمایه گذاری کند. سهامدار سابق آرسنال، علیشر عثمانف، در نظر دارد تا در باشگاه اورتون سرمایه گذاری کند.
در سال ۱٩٩٦ در چنین روزی: آرسنال با مبلغ ۳.۵ میلیون پوند پاتریک ویرا ۲۰ ساله را از آث میلان خرید. در سال ۱٩٩٦ در چنین روزی: آرسنال با مبلغ ۳.۵ میلیون پوند پاتریک ویرا ۲۰ ساله را از آث میلان خرید.
 الکس سانگ که از آرسنال به بارسلونا رفته بود و بعد از آن راهی وستهم شده بود در انتقالی رایگان به FC Sion سوئیس پیوست. او بیش از ۲۰۰ بار پیراهن آرسنال را در میادین بر تن کرده است.

الکس سانگ هم اکنون ۳۰ ساله است و طی قرارداد دوساله در لیگ سوئیس بازی خود را ادامه خواهد داد
الکس سانگ که از آرسنال به بارسلونا رفته بود و بعد از آن راهی وستهم شده بود در انتقالی رایگان به FC Sion سوئیس پیوست. او بیش از ۲۰۰ بار پیراهن آرسنال را در میادین بر تن کرده است. الکس سانگ هم اکنون ۳۰ ساله است و طی قرارداد دوساله در لیگ سوئیس بازی خود را ادامه خواهد داد
کمپانی آدیداس، مسئول تهیه اقلام ورزشی باشگاه آرسنال از فصل آینده شد. این قرار داد ۵ ساله و به مبلغ ٦۰ میلیون پوند بابت هر سال (مجموعا ۳۰۰ میلیون یورو) میباشد. کمپانی آدیداس، مسئول تهیه اقلام ورزشی باشگاه آرسنال از فصل آینده شد. این قرار داد ۵ ساله و به مبلغ ٦۰ میلیون پوند بابت هر سال (مجموعا ۳۰۰ میلیون یورو) میباشد.
انتظار میرود با جدایی چمبرز ، آرسنال به دنبال خرید یک مدافع وسط دیگر باشد . مدافع اهل کرواسی تیم بشیکتاش ، دوماگوج ویدا اصلی ترین گزینه ی آرسنال است .قیمت این بازیکن حدود ۱۸ میلیون پوند می باشد . انتظار میرود با جدایی چمبرز ، آرسنال به دنبال خرید یک مدافع وسط دیگر باشد . مدافع اهل کرواسی تیم بشیکتاش ، دوماگوج ویدا اصلی ترین گزینه ی آرسنال است .قیمت این بازیکن حدود ۱۸ میلیون پوند می باشد .
به نقل از سایت Goal : لوکاس پرز در حال پشت سر گذاشتن تست های پزشکی باشگاه وستهام است و به زودی به این تیم منتقل خواهد شد ./ به نقل از دی مارزیو : بشیکتاش سعی دارد داوید اوسپینا را به خدمت بگیرد و پیشنهاد انتقال قرضی + آپشن خرید را مطرح کرده که توسط آرسنال رد شده است .آرسنال قصد دارد اوسپینا را بفروشد . به نقل از سایت Goal : لوکاس پرز در حال پشت سر گذاشتن تست های پزشکی باشگاه وستهام است و به زودی به این تیم منتقل خواهد شد ./ به نقل از دی مارزیو : بشیکتاش سعی دارد داوید اوسپینا را به خدمت بگیرد و پیشنهاد انتقال قرضی + آپشن خرید را مطرح کرده که توسط آرسنال رد شده است .آرسنال قصد دارد اوسپینا را بفروشد .

به قرآن ديگه تحمل اين بچه بازي ها و ژورو رو نداريم

به قرآن ديگه تحمل ژورو رو نداريمبه قرآن ديگه خسته شديم بابا اين چه وعضيه اين ونگر گند زده به تيم هر بازي شيشصد تا بازيكن جوون ميفرسته تو زمين و هر سال موقع خريد بازي كن كه ميشه 6 تا بازيكن از تيم جوانان مياره ولي حتي يه بازيكن درست و حسابي نميخره.حالا اين ونگر رو جو گرفته هي همه بازي ها ژورو رو ميفرسته تو تازه تو تركيب اصلي هم ميذاره آخه اين بازيكن اصلا استعداد فوتبال نداره اين چه وعضيه خداييش از اول فصل تا حالا شايد 20 امتياز فقط به خاطر ژورو از دست داده باشيم.اين ونگر اصلا به فكر هوادارا نيست فقط مدرسه فوتبال ساخته بابا اين جا كه آكادمي نيست بابا اين هوادارا دل دارن الان چند فصله حسرت يه جام و بازي خوب رو داريم ميخوريم؟باز پارسال وضعمون زياد خوب نبود 5 تا بازيكن زير 18 سال به تيم اضافه شدن!آقا نميخوايم!اين سرمايه تيم كجا ميره بدين بازيكن بخرين ديگه.
هر بازي كه ميخواد شروع شه آدم فقط و فقط از خدا ميخواد كه آرسنال نبازه و هيچ بازي نيست كه با خيال راحت بشينيم حتي با تيم هاي خيلي ضعيف هم كه بازي ميكنيم هم فرقي نداره.خدايي اين رمزي و آرتتا چقدر تونستن جاي نصري و فابرگاس رو پر كنن؟اصلا هيچي اصلا آرتتا با فابرگاس قابل مقايسه نيست!
از اول فصل همه بازي هارو 1 بر صفر و به زور و هزار زحمت برديم.
من خودم ميدونم كه دفاع هامون مصدومن و مجبوره به ژورو بازي بده ولي خوب بازيكن هاي ديگه هم داريم بابا اين كوكلين رو بذاره دفاع چپ و ميكل رو بذاره دفاع راست يا كوسيلني رو.
مطمين باشيد محروميت ژورو كه خوب شه باز هم تو تركيب اصلي ميبينيدش!
بشينيد دعا كنيد پاي اين ژورو همين امشب بشكنه جدي ميگم
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

Hossein Y در 13/10/1390 | 22:14 گفت:

آقاي كاظمي:كوكلين-ژورو-گيبز-جنكينسون-چمبرلين-ريو-پارك-ميكل-ژسني-مانونه-رمزي-ويلشر و چند نفر ديگه كه اسم هاشون رو بلد نيستم اين ها همه جوون هستند اما بعضي هاشون خيلي بد بازي ميكنند و واسه آرسنال زيادي كم تجربه هستند و ولي بعضي هاشون هم مثل رمزي و ويلشر خيل خوبن.اين درست نيست كه تو اين تيم مدرسه فوتبال بزنيم از بين هر 10 نفر 2 تا خوب پيدا شه

ramin kazemi در 13/10/1390 | 16:41 گفت:

نمیدونم منظورتون از بازیکن جوون کیه؟میانگین سنی بازیکنای ارسنال از منچستر بالاتره!

فرزین سلامي در 13/10/1390 | 11:20 گفت:

shittttt

مهدی افسرده در 13/10/1390 | 01:30 گفت:

ye rozi to kocheie ma ham arosy mishe

mostafa در 13/10/1390 | 00:44 گفت:

حق با شماست ژورو افتضاحه ولی خداییش اونایی که بازی رو دیدن بگن قبل اینکه ژورو خطا بده کی توپو لو داد بابا مشکل از کل دفاعه این ژورو اگه خطا نمیکرد چی میشد ؟ موقعیت صدرصد گل .هر مدافعی بود خطا میداد در کل تو این بازی اونقدرم افتضاح نبود الان باید از مرتساکر انتقاد کنید که اصلا در حد لیگ انگلیس نیست واقعا نمیدونم ونگر چرا اینجوری مهره میگیره از ژورو بدتر مرتساکره واقعا 2متر قدشه یه بازیکن 180 س.متری راحت میاد رو سرش هد میزنه تو تمام بازیها اینجوری بوده .پس کی میخولد هماهنگ شه .میکل رو اینقد بازی میداد الان واسه خودش حداقل در حد کوسینلی شده بود بابا فقط امتیاز مفت سر اشتباهات فردی تازه داشتم به شسنی اعتماد میکردم که اونم فاجعه بود تو این بازی

mohammad ali در 13/10/1390 | 00:41 گفت:

چیزی

mohammad ali در 13/10/1390 | 00:34 گفت:

من یه بار یه پیشنهاد دادم دوباره هم تکرار میکنم...
یه دختری چسزی پیدا کنیم بندازیم تو پاچش به عنوان تجاوز... یه عکسم بگیریم دیگه تمومه

hesam در 12/10/1390 | 23:56 گفت:

اقا شما يه بازيکن بگين که از ژورو بهتر باشه و ونگر بازيش نده.اقا جان ما 5تا دفاعمون مصدومن,5 تا خيلي زياده ها!

Hossein Y در 12/10/1390 | 23:39 گفت:

نه والا نه نميشه

sam baygan در 12/10/1390 | 23:35 گفت:

با برد بعدی همه این حرفا فراموش میشه و آرسنال میشه گلستان!
میگید نه منتظر باشید...

hamed در 12/10/1390 | 23:35 گفت:

در باشگاه ما اگر جام نیست صفا هست......................

شب خوش...............

Hossein Y در 12/10/1390 | 23:19 گفت:

للللللللللللللعععععععععععععععننننننننننننننننننننتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتت

hamed در 12/10/1390 | 23:19 گفت:

لعنت به هر چی بازیکن مزخرفیه که تو آرسنال بازی میکنه........................

hamed در 12/10/1390 | 23:18 گفت:

لعنت به هر چی بازیکن مزخرفیه که تو آرسنال بازی میکنه........................

حمید فرازی در 12/10/1390 | 23:16 گفت:

این ژوروی ملعون حالا حالا میمونه.فقط باید شانس بیاریم که مدافعینمون مصدوم نشن تا بهش بازی نرسه