به نظرتون آرتتا چقدر تونسته جاي بزرگان رو پر كنه؟

نویسنده: Hossein Y

وبلاگ من
نویسنده: Hossein Y
هر کار میکنم عوض نمیشه!!!!
کل بازدید: 138,322 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
اوسپینا به زودی تست های پزشکی باشگاه ناپولی را پشت سر خواهد گذاشت و با قراردادی قرضی با بند خرید به این تیم خواهد پیوست . اوسپینا به زودی تست های پزشکی باشگاه ناپولی را پشت سر خواهد گذاشت و با قراردادی قرضی با بند خرید به این تیم خواهد پیوست .
مارسی فرانسه قصد به خدمت گرفتن محمد الننی را دارد .به گزارش نشریه Espn با جذب گوندوزی و توریرا در پست هافبک به نظر میرسد الننی رقابت سختی برای قرار گرفتن در ترکیب تیم خواهد داشت و تلاش میکند از آرسنال جدا شود .مارسی فرانسه تلاش میکند پیش از بسته شدن پنجره ی نقل و انتقالات در این کشور محمد الننی را به خدمت بگیرد .الننی به تازگی قرارداد ۴ ساله ی جدیدی را با آرسنال امضا کرده است .
مارسی فرانسه قصد به خدمت گرفتن محمد الننی را دارد .به گزارش نشریه Espn با جذب گوندوزی و توریرا در پست هافبک به نظر میرسد الننی رقابت سختی برای قرار گرفتن در ترکیب تیم خواهد داشت و تلاش میکند از آرسنال جدا شود .مارسی فرانسه تلاش میکند پیش از بسته شدن پنجره ی نقل و انتقالات در این کشور محمد الننی را به خدمت بگیرد .الننی به تازگی قرارداد ۴ ساله ی جدیدی را با آرسنال امضا کرده است .
بیشترین میزان دوندگی در هفته ی آغازین رقابت های لیگ جزیره بیشترین میزان دوندگی در هفته ی آغازین رقابت های لیگ جزیره
آرسنال و باشگاه فروزینونه ایتالیا، دیشب بر سر انتقال جوئل کمپل، بازیکن فعلی آرسنال به توافق رسیدند و تا چند ساعت دیگر، این انتقال رسما اعلام می شود. آرسنال و باشگاه فروزینونه ایتالیا، دیشب بر سر انتقال جوئل کمپل، بازیکن فعلی آرسنال به توافق رسیدند و تا چند ساعت دیگر، این انتقال رسما اعلام می شود.
سهامدار سابق آرسنال، علیشر عثمانف، در نظر دارد تا در باشگاه اورتون سرمایه گذاری کند. سهامدار سابق آرسنال، علیشر عثمانف، در نظر دارد تا در باشگاه اورتون سرمایه گذاری کند.
در سال ۱٩٩٦ در چنین روزی: آرسنال با مبلغ ۳.۵ میلیون پوند پاتریک ویرا ۲۰ ساله را از آث میلان خرید. در سال ۱٩٩٦ در چنین روزی: آرسنال با مبلغ ۳.۵ میلیون پوند پاتریک ویرا ۲۰ ساله را از آث میلان خرید.
 الکس سانگ که از آرسنال به بارسلونا رفته بود و بعد از آن راهی وستهم شده بود در انتقالی رایگان به FC Sion سوئیس پیوست. او بیش از ۲۰۰ بار پیراهن آرسنال را در میادین بر تن کرده است.

الکس سانگ هم اکنون ۳۰ ساله است و طی قرارداد دوساله در لیگ سوئیس بازی خود را ادامه خواهد داد
الکس سانگ که از آرسنال به بارسلونا رفته بود و بعد از آن راهی وستهم شده بود در انتقالی رایگان به FC Sion سوئیس پیوست. او بیش از ۲۰۰ بار پیراهن آرسنال را در میادین بر تن کرده است. الکس سانگ هم اکنون ۳۰ ساله است و طی قرارداد دوساله در لیگ سوئیس بازی خود را ادامه خواهد داد
کمپانی آدیداس، مسئول تهیه اقلام ورزشی باشگاه آرسنال از فصل آینده شد. این قرار داد ۵ ساله و به مبلغ ٦۰ میلیون پوند بابت هر سال (مجموعا ۳۰۰ میلیون یورو) میباشد. کمپانی آدیداس، مسئول تهیه اقلام ورزشی باشگاه آرسنال از فصل آینده شد. این قرار داد ۵ ساله و به مبلغ ٦۰ میلیون پوند بابت هر سال (مجموعا ۳۰۰ میلیون یورو) میباشد.
انتظار میرود با جدایی چمبرز ، آرسنال به دنبال خرید یک مدافع وسط دیگر باشد . مدافع اهل کرواسی تیم بشیکتاش ، دوماگوج ویدا اصلی ترین گزینه ی آرسنال است .قیمت این بازیکن حدود ۱۸ میلیون پوند می باشد . انتظار میرود با جدایی چمبرز ، آرسنال به دنبال خرید یک مدافع وسط دیگر باشد . مدافع اهل کرواسی تیم بشیکتاش ، دوماگوج ویدا اصلی ترین گزینه ی آرسنال است .قیمت این بازیکن حدود ۱۸ میلیون پوند می باشد .
به نقل از سایت Goal : لوکاس پرز در حال پشت سر گذاشتن تست های پزشکی باشگاه وستهام است و به زودی به این تیم منتقل خواهد شد ./ به نقل از دی مارزیو : بشیکتاش سعی دارد داوید اوسپینا را به خدمت بگیرد و پیشنهاد انتقال قرضی + آپشن خرید را مطرح کرده که توسط آرسنال رد شده است .آرسنال قصد دارد اوسپینا را بفروشد . به نقل از سایت Goal : لوکاس پرز در حال پشت سر گذاشتن تست های پزشکی باشگاه وستهام است و به زودی به این تیم منتقل خواهد شد ./ به نقل از دی مارزیو : بشیکتاش سعی دارد داوید اوسپینا را به خدمت بگیرد و پیشنهاد انتقال قرضی + آپشن خرید را مطرح کرده که توسط آرسنال رد شده است .آرسنال قصد دارد اوسپینا را بفروشد .

به نظرتون آرتتا چقدر تونسته جاي بزرگان رو پر كنه؟

به نظرتون آرتتا تونسته جاي كسي رو پر كنه؟سلام.ميخواستم نظر شما رو دباره آرتتا بدونم.به نظرتون تونسته به اندازه نصري يا سسك به تيم كمكم كنه؟
به نظر من كه اصلا.با بازي كه الان داره ميكنه بد نيست اما به خاك پاي نصري و فابرگاس نميرسه  اصلا نتونسته جاشون رو پر كنه.هم خيلي تو پاس عمق دادن موفق نبوده و هم تو گل زني.ممكنه تا آخر فصل طول بكشه تا جا بيفته اما به نظرم نميتونه...
خدايي الان رمزي داره بهتر از آرتتا بازي ميكنه.
كلا خيلي نتونسته جايگزين بازيكنان بزرگ بشه البته اين نظر منهو
نظر شما چيه؟؟؟
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

Hossein Y در 14/10/1390 | 12:00 گفت:

آقا دعوال نكنيد ولي خدايي نتونسه جا اون بازيكن هاي خفن رو بگيره

فرهاد در 14/10/1390 | 10:51 گفت:

اصلا خودت هم میدونی چی میگی آقای تحلیگر......اون روز رو میبینم که میفهمی آرتتا اصلا بدرد آرسنال نمی خوره در ضمن اگه یه مقایسه بین آرتتا و ویلشر بکنی می بینی که ویلشر چقدر از اون بهتره با توجه به اینکه آرتتا داره تو پست ویلشر بازی میکنه راستی اگه این بازیکن بود به تیم ملی دعوت میشد 29 سالشه و هنوز پیراهن تیم ملی رو نپوشیده

♥Arsenal♥ در 14/10/1390 | 07:40 گفت:

آرتتا به نظر من خوب بوده!

reeza در 14/10/1390 | 02:01 گفت:

در ضمن از جوابت معلوم شد که فقط از دیدن فوتبال لذت می بری و نه تحلیل اون من خیلی ادعا ندارم ولی شعور فوتبالی به من میگه وقتی یه بازیکن فقط تو یک ترکیب جواب بده یعنی اون بازیکن درک و شعور فوتبالی نداره که خودشو در یه ناحیه مثل هافبک هر کجای اون ناحیه تو یک تیم دیگه جا بندازه بازی ها رو که انگار فقط تو می بینی پس دقت کن زور بزن شااااید متوجه منظور من بشی اینجا هم ونگر فهمید که تو کدوم ناحیه بدرد بخور هستن پس ونگر بزرگه تو دنیا هست نه اون دو تا خائن

reeza در 14/10/1390 | 01:55 گفت:

فرهاد جان اینجا رو با دنیا اشتباه گرفتی آرسنال دنیای من هست ولی ذنیای همه نیست

سید امین هاشمی در 14/10/1390 | 01:54 گفت:

حسین جان اولین منتقد آرتتا تو سایت من بودم.جای کسی رو که پر نکرده که هیچ،جای خودشم خالیه

فرهاد در 14/10/1390 | 00:12 گفت:

چه ربطی داشت در ضمن تو به حرف خودت هم اعتقاد نداری(اونجا که گفتی دوتا هافبک به ظاهر خوب رو فروختیم)و میگی دوتا از بهترین هامون رو فروختیم بقیش رو هم که سام عزیز گفت آقای فوتبال فهم!!!!!!!!!!

sam baygan در 13/10/1390 | 23:31 گفت:

نصری دومین پاسور گل سیتی و فابرگاسم یکی از بهترین گلزنای بارساست داداش من!

reeza در 13/10/1390 | 22:55 گفت:

آقا فرهاد آره می بینم در ضمن هر کدومشون اینجا بهترین بودند ولی الان چی اگه یکم فوتبال رو درست متوجه بشی میفهمی چرا نصری تو سیتی یه بازیکنه معمولیه و فابرگاس هم تو بارسا نمی تونه جای خودشو تثبیت کنه

حمید فرازی در 13/10/1390 | 22:48 گفت:

منم با سعید میلانی موافقم.البته نه اینکه ستاره بوده ولی بقیه هافبکا اینقدر ضعیف بودن که این در برابر اونا ستاره بوده

Hossein Y در 13/10/1390 | 22:11 گفت:

تازه سانگ هم خيلي خوب داره پاس گل ميده به خط جلو كمك ميكنه پاس هاي فوق العادش به رابين يادتون رفته؟؟؟

Hossein Y در 13/10/1390 | 22:10 گفت:

بله فابرگاس و نصري جزو بهترين هافبك هاي جهان بودن كه فروختيم ها!!!!!!!!

Saeed Milani در 13/10/1390 | 21:44 گفت:

آرتتا بهترین بازیکن میانه میدانمون بوده بدون شک

فرهاد در 13/10/1390 | 18:31 گفت:

دوتا هافبک به ظاهر خوب رو فروختیم!!!!!!!؟؟؟؟اونها از بهترین های دنیا بودن اگه نمی دونستی بدون

فرهاد در 13/10/1390 | 18:26 گفت:

آقا رضا تو اصلا بازی ها می بینی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

reeza در 13/10/1390 | 18:20 گفت:

دوتا هافبک به ظاهر خوب رو فروختیم

reeza در 13/10/1390 | 18:19 گفت:

ذوستان واقع بین باشید ما دو تا هافبک به ظاهر خوب گرفتیم و دوتا هافبک گرفتیم که آرتتا و جروینیو بوده جرونیو که فقط بلده مثل اسب بدود هیچ کار دیکه ای هم بلد نیست ویلشر رو هم که نداریم رمزی هم که این فصل اصلاً خوب بازی نکرده سانگ هم که یه کم بهتر شده حالا خودتون بشمرید آرتتا جای چند نفر بازی کنه این ها رو با هم تلفیق کنید فکر کنم یه بازکنه درجه اول ازش در بیاد شما دیشب به خاطر باخت به فولام اگه دستتون می رسید جورو رو که اخراج شد( اگه اشتب نگم) سلاخیش می کردین حالا از یه نفر چقدر انتظار دارین؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

فرهاد در 13/10/1390 | 18:19 گفت:

آرتتا جمعش کننین بابا

فرهاد در 13/10/1390 | 18:18 گفت:

آرتتا یک آشغال به تمام معناست اینجور بازیکن ها فقط بدرد امثال اورتون می خورن بعضی از دوستان آرسنال رو با اینجور تیم ها اشتباه گرفتن بخاطر خرید اینجور بازیکن هاست که آرسنال هشت ساله که جام نگرفته که دلیل اصلیشم خوده شخص ونگره

محمودرضا معینی در 13/10/1390 | 15:56 گفت:

آقا باید دید وظیفه یک هافبک رو مربی چی تعریف کرده !!!!!!!!!!!!!!خوب مسلما وظیفه ای که الان آرتتا در تیم داره نه او وظیفه فابرگاس بود(الان وظیفه فابرگاس به عهده رمزی )ونه وظیف نصری(که ما جروینیو رو جای نصری خریدیم)و به نظر من وظیفه ای که الان آرتتا داره کمک به سانگ و رساندن توپ به رمزیه که رمزی توپها رو پخش کنه!!!!!!!!!!!اما هنوز این قضیه برای رمزی جا نیافتاده و میل به هجوم زیادش باعث شده آرتتا بیشتر در مرکز خط میانی به چشم بیاید!!!!!!!!!!!!اما به نظر من با برگشت ویلشر آرتتا می تونه به پست اصلی خود که جای فابرگاسه برگرده و ویلشر به جای آرتتا بیاد و رمزی به نیمکت منتقل شه!!!!!! چون هنوز اونقدرا پخته نیست و همیشه سعی میکنه پاسهای سخت بده که اگه آسون ترش رو هم بده هیچ فرقی نمی کنه نمونه همون بازی با من سیتی در حالیکه هیچ کس مراقب تئو نیست اون توپ رو ون پرسسی میده که 3 نفر =دروازهبان تمام هواسشون به اونه!!!!! توی تیم فعلی به نظر من تنها ورمائلن،آرتتا و ون پرسی تمام اون وظیفه هایی که در یک بازی بهشون داده میشه به درستی انجام میدن،همچنین اینقدر مورد اعتماد ونگر هست که فک کنم تمام بازی توی زمین بوده،همچنین جزو بهترین هافبکهای لیگ توی نیم فصل بوده!!!!!!!!!!حتی این یه نکته خوب دیگر رو هم به تیم اورده اونم شوته هر چند هنوز نتونسته برامون از ضربه ایستگاهی گل بزنه اما اگه دقت کرده باشین شوتای از پشت محوطمون بیشتر شده

محمودرضا معینی در 13/10/1390 | 15:56 گفت:

آقا باید دید وظیفه یک هافبک رو مربی چی تعریف کرده !!!!!!!!!!!!!!خوب مسلما وظیفه ای که الان آرتتا در تیم داره نه او وظیفه فابرگاس بود(الان وظیفه فابرگاس به عهده رمزی )ونه وظیف نصری(که ما جروینیو رو جای نصری خریدیم)و به نظر من وظیفه ای که الان آرتتا داره کمک به سانگ و رساندن توپ به رمزیه که رمزی توپها رو پخش کنه!!!!!!!!!!!اما هنوز این قضیه برای رمزی جا نیافتاده و میل به هجوم زیادش باعث شده آرتتا بیشتر در مرکز خط میانی به چشم بیاید!!!!!!!!!!!!اما به نظر من با برگشت ویلشر آرتتا می تونه به پست اصلی خود که جای فابرگاسه برگرده و ویلشر به جای آرتتا بیاد و رمزی به نیمکت منتقل شه!!!!!! چون هنوز اونقدرا پخته نیست و همیشه سعی میکنه پاسهای سخت بده که اگه آسون ترش رو هم بده هیچ فرقی نمی کنه نمونه همون بازی با من سیتی در حالیکه هیچ کس مراقب تئو نیست اون توپ رو ون پرسسی میده که 3 نفر =دروازهبان تمام هواسشون به اونه!!!!! توی تیم فعلی به نظر من تنها ورمائلن،آرتتا و ون پرسی تمام اون وظیفه هایی که در یک بازی بهشون داده میشه به درستی انجام میدن،همچنین اینقدر مورد اعتماد ونگر هست که فک کنم تمام بازی توی زمین بوده،همچنین جزو بهترین هافبکهای لیگ توی نیم فصل بوده!!!!!!!!!!حتی این یه نکته خوب دیگر رو هم به تیم اورده اونم شوته هر چند هنوز نتونسته برامون از ضربه ایستگاهی گل بزنه اما اگه دقت کرده باشین شوتای از پشت محوطمون بیشتر شده

علی ارشدی در 13/10/1390 | 15:44 گفت:

آرتتات بازیکن بدی نیست خب ستاره هم نیست البته من بازیاشو برا آرسنال که ندیدم اما تو اورتون خیلی خوب بود به قول سعید اگه مثبت نبوده منفی هم نبوده

hamed در 13/10/1390 | 15:43 گفت:

حیف که الان یادم نیست کدوم بازی ها بوده از بس که زیاد تک به تک خراب کرده..........

hamed در 13/10/1390 | 15:41 گفت:

آرتتا بازیکن خوبیه مخصوصا با این وقت کمی که آرسن ونگر برای خرید بازیکن توی لحظات پایانی داشت به نظر من بهتر از آرتتا نمی تونستیم پیدا کنیم...............

برای آرسنال هم خوب بازی کرده حداقل از رمزی که خیلی بهتر بوده...............

اگه آرسن ونگر خرید خوبی هم کرده باشه ( برای ابتدای فصل ) یکی آرتتا بوده و یکی سانتوس بهتر از مرتساکر هم توی اون وقت کم پیدا نمی شد...............

فقط به نظر من مشکل این ژروینیو هست حتی تک به تک هم نمی تونه گل بزنه بازی با ولوز شانس آوردیم که اون تک به تک رو گل کرد ، بازی با تیم های دیگه هم همین جور بوده فقط تفاوتش این بوده که توی اون بازی ها گل نزده الان یادم نیست ولی کلا این بشر گل زدن بلد نیست......

Saeed Milani در 13/10/1390 | 14:40 گفت:

بهتر از بقیه هافبک ها بوده ، رمزی و سانگ باعث گل خوردن وحتی شکست تیم بودن در بعضی از بازی ها ، اما آرتتا اگه مثبت هم نبوده در یک بازی ، لااقل به تیم ضربه هم نزده.

mostafaa در 13/10/1390 | 14:28 گفت:

دوست عزیز ونگر الکی بازیکنی تو کل بازی های لیگ فیکس نمیذاره.هافبک های ما مخصوصا سانگ و آرتتا عالی دارن کار می کنن.ضعف خط حمله ی ماست(ضعف ولکات و جروینهو تو گل زنی)ما نمی تونیم آتشین باشیم.

ali jamshidi در 13/10/1390 | 13:47 گفت:

ای بابا حسین جان. والا تیم ما که جای متوسطا نیست. آرتتا خیلی باشه بازیکن خوبیه. تازه بگیر نگیر داره. ستاره نیست و نبوده که بخواهد نتیجه یه بازی رو عوض کنه. خیلی جالبه ما گالاس هانری لیونگبرگ و ... به خاطر سنش از دست دادیم و چون سنشون زیاد بود قراردادهاشون یک ساله تمدید می شد ولی حالا با آرتتا که موقع خرید 29 ساله بود و تازه نقاهتش تمام شده بود 4 ساله بستیم. به نظر من تیم باید پاک سازی بشه مرتب بشه یه عده از بازیکنای اصلی به درد نیمکت می خورن یه عده هم اصلاً به درد فوتبال نمی خورن اشتباهی وارد فوتبال شدن و استعدادش رو ندارن. مثل ژورو

hesam در 13/10/1390 | 13:34 گفت:

ارتتا=5%نصري=0%فابرگاس.اصلن قابل قياسنيستن!بعدشم يارو 29 سالشه ديگه جاافتادن نداره که.ويلشر برگشت بايد ويلشر سانگ رمزي و بازي بده.چه تو عمقايي ميداد سسک!يادش بخير!

توپچی جنوب در 13/10/1390 | 13:13 گفت:

ارتتا یه بازیکن خوبه ولی ارسنال تیم بزرگیه و ارتتا خوب باید در تیم ارسنال ذخیره باشه ولی ما بازیکنانمون رو از دست دادیم بازیکنهایی که در بازی تفاوت ایجاد میکردن و اگر الان بودن ارتتا ذخیره اونها بود و ای کاش تیممون یه روزی به اینجور ترکیبی برسه که بازیکنان متوسط و خوب ذخیره باشن چنین حالتی رو الان تو دنیا دو تیم رئال و داور لونا دارن!!!!!!!!!!

فرهاد در 13/10/1390 | 12:59 گفت:

آرتتا الان داره جایی بازی میکنه سال پیش ویلشر بازی میکنه و حالا ویلشر 19 ساله کجا و آرتتا 29 ساله کجا..........الان خیلی از بچه ها دارن به حرفای من میرسن!!!!!!

mostafaa در 13/10/1390 | 12:55 گفت:

من که چند تا بازی ازش دیدم خیلی خوب بازی می کنه. یعنی توپ رو تو وسط زمین خیلی خوب می چرخونه. دادن پاس تو عمق و شرکت تو بازی تهاجمی جزو وظایفش نیست و ان شالله این کارارو باید ویلشیر انجام بده.به نظر من خیلی خوب بازی می کنه