به نظرتون آرتتا چقدر تونسته جاي بزرگان رو پر كنه؟

نویسنده: Hossein Y

وبلاگ من
نویسنده: Hossein Y
هر کار میکنم عوض نمیشه!!!!
کل بازدید: 146,337 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
آرسنال در ۱۱ بازی آخر خود در لیگ اروپا ٩ بار موفق شده است کلین‌شیت کند. آرسنال در ۱۱ بازی آخر خود در لیگ اروپا ٩ بار موفق شده است کلین‌شیت کند.
آرسنال در کارولینای شمالی و در شهر شارلوت به مصاف رم خواهد رفت. 
توپچی‌ها در ۱۷ جولای با بایرن‌مونیخ بازی خواهد کرد. این رقابت در لس‌آنجلس انجام خواهد شد. پس از بازی با مونیخ، آرسنال در روز ۲۰ جولای به مصاف رم خواهد رفت. آرسنال در کارولینای شمالی و در شهر شارلوت به مصاف رم خواهد رفت. توپچی‌ها در ۱۷ جولای با بایرن‌مونیخ بازی خواهد کرد. این رقابت در لس‌آنجلس انجام خواهد شد. پس از بازی با مونیخ، آرسنال در روز ۲۰ جولای به مصاف رم خواهد رفت.
آرسن ونگر هوادار ویژه‌ی آرسنال مقابل ناپولی!آرسنال و ناپولی در مرحله‌ی بعد لیگ اروپا  به مصاف یکدیگر میروند. آرسن ونگر معتقد است این امتحانی بزرگ برای بازیکنان ناپولی است تا از فشار خارج شوند و روند بد روزهای اخیر خود را تغییر دهند. صحبت های ونگر در مصاحبه با خبرگزاری ایتالیایی II mattino : "من در آن مسابقه طرفدار آرسنال خواهم بود درست مانند تمام بازی های این فصل.امری نیازی به نصیحت من ندارد. من یکی از طرفداران آنجلوتی هستم.او از تکنیکی ترین سرمربی های کل دوران است و در کارش یک استاد واقعی است. اما آرسنال تیم خوبی است و ناپولی کار آسانی نخواهد داشت."
آرسن ونگر هوادار ویژه‌ی آرسنال مقابل ناپولی!آرسنال و ناپولی در مرحله‌ی بعد لیگ اروپا به مصاف یکدیگر میروند. آرسن ونگر معتقد است این امتحانی بزرگ برای بازیکنان ناپولی است تا از فشار خارج شوند و روند بد روزهای اخیر خود را تغییر دهند. صحبت های ونگر در مصاحبه با خبرگزاری ایتالیایی II mattino : "من در آن مسابقه طرفدار آرسنال خواهم بود درست مانند تمام بازی های این فصل.امری نیازی به نصیحت من ندارد. من یکی از طرفداران آنجلوتی هستم.او از تکنیکی ترین سرمربی های کل دوران است و در کارش یک استاد واقعی است. اما آرسنال تیم خوبی است و ناپولی کار آسانی نخواهد داشت."
 آرسنال بدون هیچ شکی بازیکنانی که به دو سال آخر قراداد خود وارد میشوند را یا میفروشد یا با آنها تمدید میکند. توپچی‌ها طی دوسال اخیر ستارگانی مانند سانچز و رمزی را بدلیل عدم تعیین تکلیف قرارداد از دست داده اند و اصلا دوست ندارند این تجربه تکرار شود. این روند جدید سران باشگاه در مورد تمدید قراردادهاست آرسنال بدون هیچ شکی بازیکنانی که به دو سال آخر قراداد خود وارد میشوند را یا میفروشد یا با آنها تمدید میکند. توپچی‌ها طی دوسال اخیر ستارگانی مانند سانچز و رمزی را بدلیل عدم تعیین تکلیف قرارداد از دست داده اند و اصلا دوست ندارند این تجربه تکرار شود. این روند جدید سران باشگاه در مورد تمدید قراردادهاست
 با ۴۰% آرا ، هنریک مخیتاریان به عنوان بازیکن برتر ماه فوریه در باشگاه آرسنال انتخاب شد. سه پاس گل و دو گل در این ماه توسط هنریک برای آرسنال ثبت شد با ۴۰% آرا ، هنریک مخیتاریان به عنوان بازیکن برتر ماه فوریه در باشگاه آرسنال انتخاب شد. سه پاس گل و دو گل در این ماه توسط هنریک برای آرسنال ثبت شد
استادیوم تازه تاسیس النصر امارات که در تاریخ ۲٦ مارس میزبان دیدار تیم‌های النصر و آرسنال در روز افتتاحیه می‌باشد. استادیوم تازه تاسیس النصر امارات که در تاریخ ۲٦ مارس میزبان دیدار تیم‌های النصر و آرسنال در روز افتتاحیه می‌باشد.
 اخبار تیم برای بازی با رن در امارات  سوکراتیس : به دلیل کارت قرمز محروم است.مخیتاریان: مصدومیت از ناحیه ستون فقرات ... باید پیش از بازی با رن بررسی شود. بلرین، ولبک و هولدینگ هم در دوران ریکاوری بعد از عمل جراحی هستند.
اخبار تیم برای بازی با رن در امارات سوکراتیس : به دلیل کارت قرمز محروم است.مخیتاریان: مصدومیت از ناحیه ستون فقرات ... باید پیش از بازی با رن بررسی شود. بلرین، ولبک و هولدینگ هم در دوران ریکاوری بعد از عمل جراحی هستند.
رسانه‌های اسپانیایی خبر از پیشی گرفتن آرسنال در خرید نیکولاس تاگلیافیکو از رقبای دیگر می دهند.
پیش از این نام باشگاه‌های رئال مادرید و اتلتیکو مادرید نیز مطرح شده بود اما حالا وضعیت کمی تغییر کرده است و آرسنال به خرید این بازیکن آرژانتیتی نزدیک تر شده است. قیمت احتمالی دفاع‌چپ آژاکس ۸ میلیون خواهد بود که آرسنال سعی میکند تا پرداخت آن این بازیکن را به لندن بیاورد. رسانه‌های اسپانیایی خبر از پیشی گرفتن آرسنال در خرید نیکولاس تاگلیافیکو از رقبای دیگر می دهند. پیش از این نام باشگاه‌های رئال مادرید و اتلتیکو مادرید نیز مطرح شده بود اما حالا وضعیت کمی تغییر کرده است و آرسنال به خرید این بازیکن آرژانتیتی نزدیک تر شده است. قیمت احتمالی دفاع‌چپ آژاکس ۸ میلیون خواهد بود که آرسنال سعی میکند تا پرداخت آن این بازیکن را به لندن بیاورد.
 آرسنال در مرحله ی بعدی لیگ اروپا باید به مصاف رن فرانسه برود . آرسنال در مرحله ی بعدی لیگ اروپا باید به مصاف رن فرانسه برود .
آرسنال در این فصل رقابت های لیگ برتر تنها موفق به ثبت ۴ کلین شیت شده است ، یعنی تنها در حدود ۱۷ درصد از بازی ها آرسنال گل دریافت نکرده که بدترین آمار تاریخ آرسنال در لیگ جزیره است .تنها فولهام آماری بدتر از آرسنال دارد . آرسنال در این فصل رقابت های لیگ برتر تنها موفق به ثبت ۴ کلین شیت شده است ، یعنی تنها در حدود ۱۷ درصد از بازی ها آرسنال گل دریافت نکرده که بدترین آمار تاریخ آرسنال در لیگ جزیره است .تنها فولهام آماری بدتر از آرسنال دارد .

به نظرتون آرتتا چقدر تونسته جاي بزرگان رو پر كنه؟

به نظرتون آرتتا تونسته جاي كسي رو پر كنه؟سلام.ميخواستم نظر شما رو دباره آرتتا بدونم.به نظرتون تونسته به اندازه نصري يا سسك به تيم كمكم كنه؟
به نظر من كه اصلا.با بازي كه الان داره ميكنه بد نيست اما به خاك پاي نصري و فابرگاس نميرسه  اصلا نتونسته جاشون رو پر كنه.هم خيلي تو پاس عمق دادن موفق نبوده و هم تو گل زني.ممكنه تا آخر فصل طول بكشه تا جا بيفته اما به نظرم نميتونه...
خدايي الان رمزي داره بهتر از آرتتا بازي ميكنه.
كلا خيلي نتونسته جايگزين بازيكنان بزرگ بشه البته اين نظر منهو
نظر شما چيه؟؟؟
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

Hossein Y در 14/10/1390 | 12:00 گفت:

آقا دعوال نكنيد ولي خدايي نتونسه جا اون بازيكن هاي خفن رو بگيره

فرهاد در 14/10/1390 | 10:51 گفت:

اصلا خودت هم میدونی چی میگی آقای تحلیگر......اون روز رو میبینم که میفهمی آرتتا اصلا بدرد آرسنال نمی خوره در ضمن اگه یه مقایسه بین آرتتا و ویلشر بکنی می بینی که ویلشر چقدر از اون بهتره با توجه به اینکه آرتتا داره تو پست ویلشر بازی میکنه راستی اگه این بازیکن بود به تیم ملی دعوت میشد 29 سالشه و هنوز پیراهن تیم ملی رو نپوشیده

♥Arsenal♥ در 14/10/1390 | 07:40 گفت:

آرتتا به نظر من خوب بوده!

reeza در 14/10/1390 | 02:01 گفت:

در ضمن از جوابت معلوم شد که فقط از دیدن فوتبال لذت می بری و نه تحلیل اون من خیلی ادعا ندارم ولی شعور فوتبالی به من میگه وقتی یه بازیکن فقط تو یک ترکیب جواب بده یعنی اون بازیکن درک و شعور فوتبالی نداره که خودشو در یه ناحیه مثل هافبک هر کجای اون ناحیه تو یک تیم دیگه جا بندازه بازی ها رو که انگار فقط تو می بینی پس دقت کن زور بزن شااااید متوجه منظور من بشی اینجا هم ونگر فهمید که تو کدوم ناحیه بدرد بخور هستن پس ونگر بزرگه تو دنیا هست نه اون دو تا خائن

reeza در 14/10/1390 | 01:55 گفت:

فرهاد جان اینجا رو با دنیا اشتباه گرفتی آرسنال دنیای من هست ولی ذنیای همه نیست

سید امین هاشمی در 14/10/1390 | 01:54 گفت:

حسین جان اولین منتقد آرتتا تو سایت من بودم.جای کسی رو که پر نکرده که هیچ،جای خودشم خالیه

فرهاد در 14/10/1390 | 00:12 گفت:

چه ربطی داشت در ضمن تو به حرف خودت هم اعتقاد نداری(اونجا که گفتی دوتا هافبک به ظاهر خوب رو فروختیم)و میگی دوتا از بهترین هامون رو فروختیم بقیش رو هم که سام عزیز گفت آقای فوتبال فهم!!!!!!!!!!

sam baygan در 13/10/1390 | 23:31 گفت:

نصری دومین پاسور گل سیتی و فابرگاسم یکی از بهترین گلزنای بارساست داداش من!

reeza در 13/10/1390 | 22:55 گفت:

آقا فرهاد آره می بینم در ضمن هر کدومشون اینجا بهترین بودند ولی الان چی اگه یکم فوتبال رو درست متوجه بشی میفهمی چرا نصری تو سیتی یه بازیکنه معمولیه و فابرگاس هم تو بارسا نمی تونه جای خودشو تثبیت کنه

حمید فرازی در 13/10/1390 | 22:48 گفت:

منم با سعید میلانی موافقم.البته نه اینکه ستاره بوده ولی بقیه هافبکا اینقدر ضعیف بودن که این در برابر اونا ستاره بوده

Hossein Y در 13/10/1390 | 22:11 گفت:

تازه سانگ هم خيلي خوب داره پاس گل ميده به خط جلو كمك ميكنه پاس هاي فوق العادش به رابين يادتون رفته؟؟؟

Hossein Y در 13/10/1390 | 22:10 گفت:

بله فابرگاس و نصري جزو بهترين هافبك هاي جهان بودن كه فروختيم ها!!!!!!!!

Saeed Milani در 13/10/1390 | 21:44 گفت:

آرتتا بهترین بازیکن میانه میدانمون بوده بدون شک

فرهاد در 13/10/1390 | 18:31 گفت:

دوتا هافبک به ظاهر خوب رو فروختیم!!!!!!!؟؟؟؟اونها از بهترین های دنیا بودن اگه نمی دونستی بدون

فرهاد در 13/10/1390 | 18:26 گفت:

آقا رضا تو اصلا بازی ها می بینی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

reeza در 13/10/1390 | 18:20 گفت:

دوتا هافبک به ظاهر خوب رو فروختیم

reeza در 13/10/1390 | 18:19 گفت:

ذوستان واقع بین باشید ما دو تا هافبک به ظاهر خوب گرفتیم و دوتا هافبک گرفتیم که آرتتا و جروینیو بوده جرونیو که فقط بلده مثل اسب بدود هیچ کار دیکه ای هم بلد نیست ویلشر رو هم که نداریم رمزی هم که این فصل اصلاً خوب بازی نکرده سانگ هم که یه کم بهتر شده حالا خودتون بشمرید آرتتا جای چند نفر بازی کنه این ها رو با هم تلفیق کنید فکر کنم یه بازکنه درجه اول ازش در بیاد شما دیشب به خاطر باخت به فولام اگه دستتون می رسید جورو رو که اخراج شد( اگه اشتب نگم) سلاخیش می کردین حالا از یه نفر چقدر انتظار دارین؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

فرهاد در 13/10/1390 | 18:19 گفت:

آرتتا جمعش کننین بابا

فرهاد در 13/10/1390 | 18:18 گفت:

آرتتا یک آشغال به تمام معناست اینجور بازیکن ها فقط بدرد امثال اورتون می خورن بعضی از دوستان آرسنال رو با اینجور تیم ها اشتباه گرفتن بخاطر خرید اینجور بازیکن هاست که آرسنال هشت ساله که جام نگرفته که دلیل اصلیشم خوده شخص ونگره

محمودرضا معینی در 13/10/1390 | 15:56 گفت:

آقا باید دید وظیفه یک هافبک رو مربی چی تعریف کرده !!!!!!!!!!!!!!خوب مسلما وظیفه ای که الان آرتتا در تیم داره نه او وظیفه فابرگاس بود(الان وظیفه فابرگاس به عهده رمزی )ونه وظیف نصری(که ما جروینیو رو جای نصری خریدیم)و به نظر من وظیفه ای که الان آرتتا داره کمک به سانگ و رساندن توپ به رمزیه که رمزی توپها رو پخش کنه!!!!!!!!!!!اما هنوز این قضیه برای رمزی جا نیافتاده و میل به هجوم زیادش باعث شده آرتتا بیشتر در مرکز خط میانی به چشم بیاید!!!!!!!!!!!!اما به نظر من با برگشت ویلشر آرتتا می تونه به پست اصلی خود که جای فابرگاسه برگرده و ویلشر به جای آرتتا بیاد و رمزی به نیمکت منتقل شه!!!!!! چون هنوز اونقدرا پخته نیست و همیشه سعی میکنه پاسهای سخت بده که اگه آسون ترش رو هم بده هیچ فرقی نمی کنه نمونه همون بازی با من سیتی در حالیکه هیچ کس مراقب تئو نیست اون توپ رو ون پرسسی میده که 3 نفر =دروازهبان تمام هواسشون به اونه!!!!! توی تیم فعلی به نظر من تنها ورمائلن،آرتتا و ون پرسی تمام اون وظیفه هایی که در یک بازی بهشون داده میشه به درستی انجام میدن،همچنین اینقدر مورد اعتماد ونگر هست که فک کنم تمام بازی توی زمین بوده،همچنین جزو بهترین هافبکهای لیگ توی نیم فصل بوده!!!!!!!!!!حتی این یه نکته خوب دیگر رو هم به تیم اورده اونم شوته هر چند هنوز نتونسته برامون از ضربه ایستگاهی گل بزنه اما اگه دقت کرده باشین شوتای از پشت محوطمون بیشتر شده

محمودرضا معینی در 13/10/1390 | 15:56 گفت:

آقا باید دید وظیفه یک هافبک رو مربی چی تعریف کرده !!!!!!!!!!!!!!خوب مسلما وظیفه ای که الان آرتتا در تیم داره نه او وظیفه فابرگاس بود(الان وظیفه فابرگاس به عهده رمزی )ونه وظیف نصری(که ما جروینیو رو جای نصری خریدیم)و به نظر من وظیفه ای که الان آرتتا داره کمک به سانگ و رساندن توپ به رمزیه که رمزی توپها رو پخش کنه!!!!!!!!!!!اما هنوز این قضیه برای رمزی جا نیافتاده و میل به هجوم زیادش باعث شده آرتتا بیشتر در مرکز خط میانی به چشم بیاید!!!!!!!!!!!!اما به نظر من با برگشت ویلشر آرتتا می تونه به پست اصلی خود که جای فابرگاسه برگرده و ویلشر به جای آرتتا بیاد و رمزی به نیمکت منتقل شه!!!!!! چون هنوز اونقدرا پخته نیست و همیشه سعی میکنه پاسهای سخت بده که اگه آسون ترش رو هم بده هیچ فرقی نمی کنه نمونه همون بازی با من سیتی در حالیکه هیچ کس مراقب تئو نیست اون توپ رو ون پرسسی میده که 3 نفر =دروازهبان تمام هواسشون به اونه!!!!! توی تیم فعلی به نظر من تنها ورمائلن،آرتتا و ون پرسی تمام اون وظیفه هایی که در یک بازی بهشون داده میشه به درستی انجام میدن،همچنین اینقدر مورد اعتماد ونگر هست که فک کنم تمام بازی توی زمین بوده،همچنین جزو بهترین هافبکهای لیگ توی نیم فصل بوده!!!!!!!!!!حتی این یه نکته خوب دیگر رو هم به تیم اورده اونم شوته هر چند هنوز نتونسته برامون از ضربه ایستگاهی گل بزنه اما اگه دقت کرده باشین شوتای از پشت محوطمون بیشتر شده

علی ارشدی در 13/10/1390 | 15:44 گفت:

آرتتات بازیکن بدی نیست خب ستاره هم نیست البته من بازیاشو برا آرسنال که ندیدم اما تو اورتون خیلی خوب بود به قول سعید اگه مثبت نبوده منفی هم نبوده

hamed در 13/10/1390 | 15:43 گفت:

حیف که الان یادم نیست کدوم بازی ها بوده از بس که زیاد تک به تک خراب کرده..........

hamed در 13/10/1390 | 15:41 گفت:

آرتتا بازیکن خوبیه مخصوصا با این وقت کمی که آرسن ونگر برای خرید بازیکن توی لحظات پایانی داشت به نظر من بهتر از آرتتا نمی تونستیم پیدا کنیم...............

برای آرسنال هم خوب بازی کرده حداقل از رمزی که خیلی بهتر بوده...............

اگه آرسن ونگر خرید خوبی هم کرده باشه ( برای ابتدای فصل ) یکی آرتتا بوده و یکی سانتوس بهتر از مرتساکر هم توی اون وقت کم پیدا نمی شد...............

فقط به نظر من مشکل این ژروینیو هست حتی تک به تک هم نمی تونه گل بزنه بازی با ولوز شانس آوردیم که اون تک به تک رو گل کرد ، بازی با تیم های دیگه هم همین جور بوده فقط تفاوتش این بوده که توی اون بازی ها گل نزده الان یادم نیست ولی کلا این بشر گل زدن بلد نیست......

Saeed Milani در 13/10/1390 | 14:40 گفت:

بهتر از بقیه هافبک ها بوده ، رمزی و سانگ باعث گل خوردن وحتی شکست تیم بودن در بعضی از بازی ها ، اما آرتتا اگه مثبت هم نبوده در یک بازی ، لااقل به تیم ضربه هم نزده.

mostafaa در 13/10/1390 | 14:28 گفت:

دوست عزیز ونگر الکی بازیکنی تو کل بازی های لیگ فیکس نمیذاره.هافبک های ما مخصوصا سانگ و آرتتا عالی دارن کار می کنن.ضعف خط حمله ی ماست(ضعف ولکات و جروینهو تو گل زنی)ما نمی تونیم آتشین باشیم.

ali jamshidi در 13/10/1390 | 13:47 گفت:

ای بابا حسین جان. والا تیم ما که جای متوسطا نیست. آرتتا خیلی باشه بازیکن خوبیه. تازه بگیر نگیر داره. ستاره نیست و نبوده که بخواهد نتیجه یه بازی رو عوض کنه. خیلی جالبه ما گالاس هانری لیونگبرگ و ... به خاطر سنش از دست دادیم و چون سنشون زیاد بود قراردادهاشون یک ساله تمدید می شد ولی حالا با آرتتا که موقع خرید 29 ساله بود و تازه نقاهتش تمام شده بود 4 ساله بستیم. به نظر من تیم باید پاک سازی بشه مرتب بشه یه عده از بازیکنای اصلی به درد نیمکت می خورن یه عده هم اصلاً به درد فوتبال نمی خورن اشتباهی وارد فوتبال شدن و استعدادش رو ندارن. مثل ژورو

hesam در 13/10/1390 | 13:34 گفت:

ارتتا=5%نصري=0%فابرگاس.اصلن قابل قياسنيستن!بعدشم يارو 29 سالشه ديگه جاافتادن نداره که.ويلشر برگشت بايد ويلشر سانگ رمزي و بازي بده.چه تو عمقايي ميداد سسک!يادش بخير!

توپچی جنوب در 13/10/1390 | 13:13 گفت:

ارتتا یه بازیکن خوبه ولی ارسنال تیم بزرگیه و ارتتا خوب باید در تیم ارسنال ذخیره باشه ولی ما بازیکنانمون رو از دست دادیم بازیکنهایی که در بازی تفاوت ایجاد میکردن و اگر الان بودن ارتتا ذخیره اونها بود و ای کاش تیممون یه روزی به اینجور ترکیبی برسه که بازیکنان متوسط و خوب ذخیره باشن چنین حالتی رو الان تو دنیا دو تیم رئال و داور لونا دارن!!!!!!!!!!

فرهاد در 13/10/1390 | 12:59 گفت:

آرتتا الان داره جایی بازی میکنه سال پیش ویلشر بازی میکنه و حالا ویلشر 19 ساله کجا و آرتتا 29 ساله کجا..........الان خیلی از بچه ها دارن به حرفای من میرسن!!!!!!

mostafaa در 13/10/1390 | 12:55 گفت:

من که چند تا بازی ازش دیدم خیلی خوب بازی می کنه. یعنی توپ رو تو وسط زمین خیلی خوب می چرخونه. دادن پاس تو عمق و شرکت تو بازی تهاجمی جزو وظایفش نیست و ان شالله این کارارو باید ویلشیر انجام بده.به نظر من خیلی خوب بازی می کنه