بدترين لحظات سال 2011

نویسنده: Hossein Y

وبلاگ من
نویسنده: Hossein Y
هر کار میکنم عوض نمیشه!!!!
کل بازدید: 138,345 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
اوسپینا به زودی تست های پزشکی باشگاه ناپولی را پشت سر خواهد گذاشت و با قراردادی قرضی با بند خرید به این تیم خواهد پیوست . اوسپینا به زودی تست های پزشکی باشگاه ناپولی را پشت سر خواهد گذاشت و با قراردادی قرضی با بند خرید به این تیم خواهد پیوست .
مارسی فرانسه قصد به خدمت گرفتن محمد الننی را دارد .به گزارش نشریه Espn با جذب گوندوزی و توریرا در پست هافبک به نظر میرسد الننی رقابت سختی برای قرار گرفتن در ترکیب تیم خواهد داشت و تلاش میکند از آرسنال جدا شود .مارسی فرانسه تلاش میکند پیش از بسته شدن پنجره ی نقل و انتقالات در این کشور محمد الننی را به خدمت بگیرد .الننی به تازگی قرارداد ۴ ساله ی جدیدی را با آرسنال امضا کرده است .
مارسی فرانسه قصد به خدمت گرفتن محمد الننی را دارد .به گزارش نشریه Espn با جذب گوندوزی و توریرا در پست هافبک به نظر میرسد الننی رقابت سختی برای قرار گرفتن در ترکیب تیم خواهد داشت و تلاش میکند از آرسنال جدا شود .مارسی فرانسه تلاش میکند پیش از بسته شدن پنجره ی نقل و انتقالات در این کشور محمد الننی را به خدمت بگیرد .الننی به تازگی قرارداد ۴ ساله ی جدیدی را با آرسنال امضا کرده است .
بیشترین میزان دوندگی در هفته ی آغازین رقابت های لیگ جزیره بیشترین میزان دوندگی در هفته ی آغازین رقابت های لیگ جزیره
آرسنال و باشگاه فروزینونه ایتالیا، دیشب بر سر انتقال جوئل کمپل، بازیکن فعلی آرسنال به توافق رسیدند و تا چند ساعت دیگر، این انتقال رسما اعلام می شود. آرسنال و باشگاه فروزینونه ایتالیا، دیشب بر سر انتقال جوئل کمپل، بازیکن فعلی آرسنال به توافق رسیدند و تا چند ساعت دیگر، این انتقال رسما اعلام می شود.
سهامدار سابق آرسنال، علیشر عثمانف، در نظر دارد تا در باشگاه اورتون سرمایه گذاری کند. سهامدار سابق آرسنال، علیشر عثمانف، در نظر دارد تا در باشگاه اورتون سرمایه گذاری کند.
در سال ۱٩٩٦ در چنین روزی: آرسنال با مبلغ ۳.۵ میلیون پوند پاتریک ویرا ۲۰ ساله را از آث میلان خرید. در سال ۱٩٩٦ در چنین روزی: آرسنال با مبلغ ۳.۵ میلیون پوند پاتریک ویرا ۲۰ ساله را از آث میلان خرید.
 الکس سانگ که از آرسنال به بارسلونا رفته بود و بعد از آن راهی وستهم شده بود در انتقالی رایگان به FC Sion سوئیس پیوست. او بیش از ۲۰۰ بار پیراهن آرسنال را در میادین بر تن کرده است.

الکس سانگ هم اکنون ۳۰ ساله است و طی قرارداد دوساله در لیگ سوئیس بازی خود را ادامه خواهد داد
الکس سانگ که از آرسنال به بارسلونا رفته بود و بعد از آن راهی وستهم شده بود در انتقالی رایگان به FC Sion سوئیس پیوست. او بیش از ۲۰۰ بار پیراهن آرسنال را در میادین بر تن کرده است. الکس سانگ هم اکنون ۳۰ ساله است و طی قرارداد دوساله در لیگ سوئیس بازی خود را ادامه خواهد داد
کمپانی آدیداس، مسئول تهیه اقلام ورزشی باشگاه آرسنال از فصل آینده شد. این قرار داد ۵ ساله و به مبلغ ٦۰ میلیون پوند بابت هر سال (مجموعا ۳۰۰ میلیون یورو) میباشد. کمپانی آدیداس، مسئول تهیه اقلام ورزشی باشگاه آرسنال از فصل آینده شد. این قرار داد ۵ ساله و به مبلغ ٦۰ میلیون پوند بابت هر سال (مجموعا ۳۰۰ میلیون یورو) میباشد.
انتظار میرود با جدایی چمبرز ، آرسنال به دنبال خرید یک مدافع وسط دیگر باشد . مدافع اهل کرواسی تیم بشیکتاش ، دوماگوج ویدا اصلی ترین گزینه ی آرسنال است .قیمت این بازیکن حدود ۱۸ میلیون پوند می باشد . انتظار میرود با جدایی چمبرز ، آرسنال به دنبال خرید یک مدافع وسط دیگر باشد . مدافع اهل کرواسی تیم بشیکتاش ، دوماگوج ویدا اصلی ترین گزینه ی آرسنال است .قیمت این بازیکن حدود ۱۸ میلیون پوند می باشد .
به نقل از سایت Goal : لوکاس پرز در حال پشت سر گذاشتن تست های پزشکی باشگاه وستهام است و به زودی به این تیم منتقل خواهد شد ./ به نقل از دی مارزیو : بشیکتاش سعی دارد داوید اوسپینا را به خدمت بگیرد و پیشنهاد انتقال قرضی + آپشن خرید را مطرح کرده که توسط آرسنال رد شده است .آرسنال قصد دارد اوسپینا را بفروشد . به نقل از سایت Goal : لوکاس پرز در حال پشت سر گذاشتن تست های پزشکی باشگاه وستهام است و به زودی به این تیم منتقل خواهد شد ./ به نقل از دی مارزیو : بشیکتاش سعی دارد داوید اوسپینا را به خدمت بگیرد و پیشنهاد انتقال قرضی + آپشن خرید را مطرح کرده که توسط آرسنال رد شده است .آرسنال قصد دارد اوسپینا را بفروشد .

بدترين لحظات سال 2011

بدترين لحظات 2011سلام.به نظر شما بدترين لحظات آرسنال در سال 2011 چي بوده؟؟؟
به نظر من دو تا بوده:
1-جدا شدن فابرگاس از آرسنال كه خيلي ناراحت كننده بود
2-باخت 8 بر 2 مقابل منچستر!
اين باخت كه تو چندين سال اخير بي سابقه بوده خيلي بد بود و واقعا تحملش سخت!واي وقتي ياد اون لحظه ها ميافتم دوباره تنم ميلرزه وقتي كه مقابل منچستر با هر حمله و هر شوت دوازه آرسنال باز ميشد و هرچي ضربه آزاد بود روني زد تو گل.يادمه موقع بازي داشتم با يكي از دوستا سر آرسنال كل كل ميكردم اما واقعا ضايه شدم!
به اميد اين كه ديگه اين لحظات تكرار نشه و برد هاي زياد و پر گل داشته باشيم.
نظر شما درباره بدترين لحظه چيه؟؟؟
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

ایمان بهادران در 16/10/1390 | 16:46 گفت:

aval raftan fabregas bad bakht be birmangam badesham on 8 lanatiyo man city az bazishon moghabele barca razi bodam entezare bija ham nadashtam

مجید در 16/10/1390 | 16:12 گفت:

8-2بد بود اما غیر از تحقیرش (که تاحدودی با باخت یونایتد به سیتی فراموش شد،)فقط سه امتیاز از دست دادیم.
اما از اون تک به تک بنتنر با بارسا خیلی حالم گرفته شد.
نصری و سسک هم رفتن که رفتن ...

HOSSEIN در 16/10/1390 | 11:16 گفت:

توپی که دیقه 88 بنتنر تو بازی با بارسا خراب کرد

محمدرضاجاشي در 15/10/1390 | 22:52 گفت:

باخت به من يو بدترين بود

شاهین فدوی در 15/10/1390 | 21:51 گفت:

بدترین لحظه زمانی بود که داورپولی بارسا رابین رو اخراج کرد الهی بره زیرقطار تیکه تیکه بشه

حمید رضا قزوینیان در 15/10/1390 | 17:18 گفت:

برای من بدترین لحظه سال 2011 موقعی بود که بازی فینال 1-1 بود و دقیقه 90 داشتم شام میخوردم و تا live score رفرش(refresh) کردم چنان غذا لای گلوم گیر کردکه نزدیک بود خفه شم! و البته شیشه میزو هم شکوندم
اما بدترین لحظه فصل پیش(که یادم نیست سال 2010 بود یا 2011) باختن بازی 0-2 برده ی نیمه اول مقابل اسپرز تو اشبرتون بود،حتی بیشتر از باخت 2-8 !

توپچی جنوب در 15/10/1390 | 16:55 گفت:

نه نه نه

sam baygan در 15/10/1390 | 15:17 گفت:

لحظه ای که ونگر گفت قراره چن سال دیگه هم تو آرسنال بمونه و مدیرای از خداخواسته ما هم سریع تایید کردن!
باخت مفتضحانه به یونایتدم که بی بروبرگرد مسئولش ونگره،خاطره ایه که هیچ وقت از یاد ما پاک نمیشه

hesam در 15/10/1390 | 15:02 گفت:

لحظه اخراج رابين تو بازي بارسا

حمید فرازی در 15/10/1390 | 14:59 گفت:بدترینش باخت به بیرمنگام بود بعدشم حفظ شاماخ و ژورو و اسکیلاچی و نخریدن بازیکنی که بتونه در حد نام آرسنال باشه

arash در 15/10/1390 | 14:51 گفت:

1:باخت بیرمنگام
2:باخت برگشت بارسا
3:باخت 8-2
4:رفتن سمیر نقدی
همش برام تلخ بود

علی ارشدی در 15/10/1390 | 14:31 گفت:

بدتر از همه باختمون به بیرمنگام بود که به قول شهرام بعدش افتادیم رو دور باخت و همه چی زیر و رو شد و بعدشم 8_2

توپچی جنوب در 15/10/1390 | 13:43 گفت:

اره بد ترینش همین 8-2 منچستر بود اما باخت به بیرمنگام تو دقایق اخر بازی و روی بچه بازی کوشینلی و چزنی و از دست دادن جام حالم رو بد جوری گرفت خیلی تا یه هفته عصبی بودم بعد اون باخت بود که روی نوار ناکامی افتادیم و همه جام ها از دستمون پرید خیلی تلخ بود ولی یه درس بزرگ بود برای ونگر........

به امید روز های خوش برای توپچی های لندن و هواداران با شعورش!!!!!!!

محمد اصغری در 15/10/1390 | 13:36 گفت:

خدایی باخت 8-2خیلی تلخ بود.بدیش به این بود که منچستری ها دور و برم زیاد بودن.
ولی بدتر از اون باخت جلوی بارسا بود که در عین نامردی و ناحقی اون بازی رو باختیم.

محمودرضا معینی در 15/10/1390 | 13:20 گفت:

بدترین خاطره،خیلی سخته!!!!!!!!ولی اگه بخوام تقسیم بندی کنم توی بازها :بازی بارسا برگشت و بازی با منچستر(8-2)و بازی با من سیتی(کارلیگ کاپ) همین طور رفتن فابرگاس

masoud mahmudpur در 15/10/1390 | 13:15 گفت:

masoud76:باخت به بارسلونا در بازی برگشت برای من بد ترین خاطره سال2011 بود

ali jamshidi در 15/10/1390 | 12:43 گفت:

کمیش رو دیدم. بعد دیگه پیگیر نتیجه بودم. اول فکر کردم شوخی میکنن. رفتم سایت آرسنال دیدم وای. وافعاً آره. خیلی شب بیخودی بود.

Hossein Y در 15/10/1390 | 12:34 گفت:

بابا داداش حالا شب عقدت بازي رو نميديدي خوب حيفه!

ali jamshidi در 15/10/1390 | 12:24 گفت:

اقای یگانه سوال به جایی بود واقعاً جاش خالی بود.
برای من به شخصه بدترین لحظه باخت 8-2 به منچستر بود. خود این نتیجه به خودی خود تلخ بود. حالا شما تصور کنید شب به این تلخی دقیقاً شب عقد بنده بود. زهرمارم شد. من تو عقدم حتی یه شیرینی هم نتونستم بخورم. کمی عسل خوردم اونم به رسم شگون. شام هم الکی با غذا بازی کردم.