بدترين لحظات سال 2011

نویسنده: Hossein Y

وبلاگ من
نویسنده: Hossein Y
هر کار میکنم عوض نمیشه!!!!
کل بازدید: 138,539 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
ونای امری در کنفرانس مطبوعاتی پس از دیدار در مقابل لسترسیتی از وضعیت بازیکنان تیم آرسنال پیش از دیدار هفته‌ی سوم لیگ اروپا در مقابل اسپورتینگ لیسبون، سخن گفت:دیروز روز بدی برای ما بود، چون کولاسیناچ و مونرئال را با هم از دست دادیم، علی‌رغم اینکه با ما تمرین کردند ولی با مصدومیت جزئی همسترینگ بازی با لستر را از دست دادند.لیختشتاینر و ژاکا در مقابل لستر در دفاع چپ بازی کردند، اما سئاد و ناچو مناسب این پست هستند و امیدوارم به بازی پنجشنبه برسند.سوکراتیس دیروز تمرینات خودش را آغاز کرد، احتمالا به بازی پنجشنبه می‌رسد، اما باید مراقب او باشیم چون بازی های زیادی در پیش داریم که باید برای آنها آماده باشد، وضعیت دیگر بازیکنان مصدوم تیم هم به همان شکل است و فعلا آنها در دسترس نیستند."
ونای امری در کنفرانس مطبوعاتی پس از دیدار در مقابل لسترسیتی از وضعیت بازیکنان تیم آرسنال پیش از دیدار هفته‌ی سوم لیگ اروپا در مقابل اسپورتینگ لیسبون، سخن گفت:دیروز روز بدی برای ما بود، چون کولاسیناچ و مونرئال را با هم از دست دادیم، علی‌رغم اینکه با ما تمرین کردند ولی با مصدومیت جزئی همسترینگ بازی با لستر را از دست دادند.لیختشتاینر و ژاکا در مقابل لستر در دفاع چپ بازی کردند، اما سئاد و ناچو مناسب این پست هستند و امیدوارم به بازی پنجشنبه برسند.سوکراتیس دیروز تمرینات خودش را آغاز کرد، احتمالا به بازی پنجشنبه می‌رسد، اما باید مراقب او باشیم چون بازی های زیادی در پیش داریم که باید برای آنها آماده باشد، وضعیت دیگر بازیکنان مصدوم تیم هم به همان شکل است و فعلا آنها در دسترس نیستند."
اوبامیانگ پس از به ثمر رساندن دو گل در دیدار مقابل لسترسیتی موفق شد در ۲۲ بازی ابتدایی خود در لیگ برتر ۱۶ گل به ثمر برساند، و از رکورد تیری آنری که در ۳۰ بازی ابتدایی خود موفق به زدن ۱۵ گل در لیگ برتر برای آرسنال شده بود، عبور کند. اوبامیانگ پس از به ثمر رساندن دو گل در دیدار مقابل لسترسیتی موفق شد در ۲۲ بازی ابتدایی خود در لیگ برتر ۱۶ گل به ثمر برساند، و از رکورد تیری آنری که در ۳۰ بازی ابتدایی خود موفق به زدن ۱۵ گل در لیگ برتر برای آرسنال شده بود، عبور کند.
آرسنال پس از پیروزی در مقابل لسترسیتی موفق شد، پس از سال ۲۰۰۷ برای اولین مرتبه در ۱۰ دیدار پیاپی در تمامی رقابت‌ها به پیروزی برسد. آرسنال پس از پیروزی در مقابل لسترسیتی موفق شد، پس از سال ۲۰۰۷ برای اولین مرتبه در ۱۰ دیدار پیاپی در تمامی رقابت‌ها به پیروزی برسد.
 جدول لیگ برتر جزیره پس از پایان هفته نهم - اختلاف دو امتیازی آرسنال تا صدر جدول جدول لیگ برتر جزیره پس از پایان هفته نهم - اختلاف دو امتیازی آرسنال تا صدر جدول
الکس ایوبی رسما به عنوان بهترین بازیکن زمین از طرف برگزار کننده‌ی مسابقات در دیدار آرسنال و لسترسیتی انتخاب شد. الکس ایوبی رسما به عنوان بهترین بازیکن زمین از طرف برگزار کننده‌ی مسابقات در دیدار آرسنال و لسترسیتی انتخاب شد.
 تیری آنری در اولین تجربه سرمربی‌گری خودش در قامت سرمربی موناکو، با نتیجه ۲-۱ در زمین استراسبورگ شکست خورد. تیری آنری در اولین تجربه سرمربی‌گری خودش در قامت سرمربی موناکو، با نتیجه ۲-۱ در زمین استراسبورگ شکست خورد.
لباس بازیکنان و دروازه‌بانان دو تیم آرسنال و لستر سیتی برای دیدار دوشنبه شب لباس بازیکنان و دروازه‌بانان دو تیم آرسنال و لستر سیتی برای دیدار دوشنبه شب
طبق گزارش پاریس یونایتد، آرسن ونگر صحبت‌هایی با پاریس سنت ژرمن بر سر اخذ جایگاهی در باشگاه داشته است و دور بعدی مذاکرات در نوامبر برگزار خواهد شد، ونگر برای مالکان قطری باشگاه در اولویت است.آرسن ونگر بیش از هر زمان دیگری در مرکز برنامه‌های آینده پاریس سنت ژرمن جای دارد، در حالی که شرایط برای آنترو هنریک متفاوت است، پاریسی‌ها نمی‌خواهند تا پنجره نقل و انتقالات ژانویه صبر کنند و احتمالاً تا پیش از پایان سال میلادی با ونگر به توافق برسند. طبق گزارش پاریس یونایتد، آرسن ونگر صحبت‌هایی با پاریس سنت ژرمن بر سر اخذ جایگاهی در باشگاه داشته است و دور بعدی مذاکرات در نوامبر برگزار خواهد شد، ونگر برای مالکان قطری باشگاه در اولویت است.آرسن ونگر بیش از هر زمان دیگری در مرکز برنامه‌های آینده پاریس سنت ژرمن جای دارد، در حالی که شرایط برای آنترو هنریک متفاوت است، پاریسی‌ها نمی‌خواهند تا پنجره نقل و انتقالات ژانویه صبر کنند و احتمالاً تا پیش از پایان سال میلادی با ونگر به توافق برسند.
طبق گزارش ESPN، مشخص است که اونای امری با توجه به استعداد لوفتوس چیک، خواهان جذب این بازیکن به صورت دائمی است، اما باشگاه چلسی تنها با انتقال قرضی این بازیکن به صورت شش ماهه موافق است تا بتواند فصل آینده جایگاه ثابتی به او در ترکیب تیم بدهد طبق گزارش ESPN، مشخص است که اونای امری با توجه به استعداد لوفتوس چیک، خواهان جذب این بازیکن به صورت دائمی است، اما باشگاه چلسی تنها با انتقال قرضی این بازیکن به صورت شش ماهه موافق است تا بتواند فصل آینده جایگاه ثابتی به او در ترکیب تیم بدهد
طبق گزارش دیلی میل، آرسن ونگر امروز به صورت رسمی به عنوان سرمربی جدید باشگاه بایرن مونیخ معرفی خواهد شد....بعد از ساعاتی ،  کنفرانس مطبوعاتی کارل هاینز و اولی هونز و حسن صالحمیدزیچ مدیران باشگاه بایرن مونیخ برگزار شد و آنها با صحبت هایی که انجام دادند، شایعات پیرامون پیوستن آرسن ونگر به این باشگاه را رد کردند.
طبق گزارش دیلی میل، آرسن ونگر امروز به صورت رسمی به عنوان سرمربی جدید باشگاه بایرن مونیخ معرفی خواهد شد....بعد از ساعاتی ، کنفرانس مطبوعاتی کارل هاینز و اولی هونز و حسن صالحمیدزیچ مدیران باشگاه بایرن مونیخ برگزار شد و آنها با صحبت هایی که انجام دادند، شایعات پیرامون پیوستن آرسن ونگر به این باشگاه را رد کردند.

بدترين لحظات سال 2011

بدترين لحظات 2011سلام.به نظر شما بدترين لحظات آرسنال در سال 2011 چي بوده؟؟؟
به نظر من دو تا بوده:
1-جدا شدن فابرگاس از آرسنال كه خيلي ناراحت كننده بود
2-باخت 8 بر 2 مقابل منچستر!
اين باخت كه تو چندين سال اخير بي سابقه بوده خيلي بد بود و واقعا تحملش سخت!واي وقتي ياد اون لحظه ها ميافتم دوباره تنم ميلرزه وقتي كه مقابل منچستر با هر حمله و هر شوت دوازه آرسنال باز ميشد و هرچي ضربه آزاد بود روني زد تو گل.يادمه موقع بازي داشتم با يكي از دوستا سر آرسنال كل كل ميكردم اما واقعا ضايه شدم!
به اميد اين كه ديگه اين لحظات تكرار نشه و برد هاي زياد و پر گل داشته باشيم.
نظر شما درباره بدترين لحظه چيه؟؟؟
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

ایمان بهادران در 16/10/1390 | 16:46 گفت:

aval raftan fabregas bad bakht be birmangam badesham on 8 lanatiyo man city az bazishon moghabele barca razi bodam entezare bija ham nadashtam

مجید در 16/10/1390 | 16:12 گفت:

8-2بد بود اما غیر از تحقیرش (که تاحدودی با باخت یونایتد به سیتی فراموش شد،)فقط سه امتیاز از دست دادیم.
اما از اون تک به تک بنتنر با بارسا خیلی حالم گرفته شد.
نصری و سسک هم رفتن که رفتن ...

HOSSEIN در 16/10/1390 | 11:16 گفت:

توپی که دیقه 88 بنتنر تو بازی با بارسا خراب کرد

محمدرضاجاشي در 15/10/1390 | 22:52 گفت:

باخت به من يو بدترين بود

شاهین فدوی در 15/10/1390 | 21:51 گفت:

بدترین لحظه زمانی بود که داورپولی بارسا رابین رو اخراج کرد الهی بره زیرقطار تیکه تیکه بشه

حمید رضا قزوینیان در 15/10/1390 | 17:18 گفت:

برای من بدترین لحظه سال 2011 موقعی بود که بازی فینال 1-1 بود و دقیقه 90 داشتم شام میخوردم و تا live score رفرش(refresh) کردم چنان غذا لای گلوم گیر کردکه نزدیک بود خفه شم! و البته شیشه میزو هم شکوندم
اما بدترین لحظه فصل پیش(که یادم نیست سال 2010 بود یا 2011) باختن بازی 0-2 برده ی نیمه اول مقابل اسپرز تو اشبرتون بود،حتی بیشتر از باخت 2-8 !

توپچی جنوب در 15/10/1390 | 16:55 گفت:

نه نه نه

sam baygan در 15/10/1390 | 15:17 گفت:

لحظه ای که ونگر گفت قراره چن سال دیگه هم تو آرسنال بمونه و مدیرای از خداخواسته ما هم سریع تایید کردن!
باخت مفتضحانه به یونایتدم که بی بروبرگرد مسئولش ونگره،خاطره ایه که هیچ وقت از یاد ما پاک نمیشه

hesam در 15/10/1390 | 15:02 گفت:

لحظه اخراج رابين تو بازي بارسا

حمید فرازی در 15/10/1390 | 14:59 گفت:بدترینش باخت به بیرمنگام بود بعدشم حفظ شاماخ و ژورو و اسکیلاچی و نخریدن بازیکنی که بتونه در حد نام آرسنال باشه

arash در 15/10/1390 | 14:51 گفت:

1:باخت بیرمنگام
2:باخت برگشت بارسا
3:باخت 8-2
4:رفتن سمیر نقدی
همش برام تلخ بود

علی ارشدی در 15/10/1390 | 14:31 گفت:

بدتر از همه باختمون به بیرمنگام بود که به قول شهرام بعدش افتادیم رو دور باخت و همه چی زیر و رو شد و بعدشم 8_2

توپچی جنوب در 15/10/1390 | 13:43 گفت:

اره بد ترینش همین 8-2 منچستر بود اما باخت به بیرمنگام تو دقایق اخر بازی و روی بچه بازی کوشینلی و چزنی و از دست دادن جام حالم رو بد جوری گرفت خیلی تا یه هفته عصبی بودم بعد اون باخت بود که روی نوار ناکامی افتادیم و همه جام ها از دستمون پرید خیلی تلخ بود ولی یه درس بزرگ بود برای ونگر........

به امید روز های خوش برای توپچی های لندن و هواداران با شعورش!!!!!!!

محمد اصغری در 15/10/1390 | 13:36 گفت:

خدایی باخت 8-2خیلی تلخ بود.بدیش به این بود که منچستری ها دور و برم زیاد بودن.
ولی بدتر از اون باخت جلوی بارسا بود که در عین نامردی و ناحقی اون بازی رو باختیم.

محمودرضا معینی در 15/10/1390 | 13:20 گفت:

بدترین خاطره،خیلی سخته!!!!!!!!ولی اگه بخوام تقسیم بندی کنم توی بازها :بازی بارسا برگشت و بازی با منچستر(8-2)و بازی با من سیتی(کارلیگ کاپ) همین طور رفتن فابرگاس

masoud mahmudpur در 15/10/1390 | 13:15 گفت:

masoud76:باخت به بارسلونا در بازی برگشت برای من بد ترین خاطره سال2011 بود

ali jamshidi در 15/10/1390 | 12:43 گفت:

کمیش رو دیدم. بعد دیگه پیگیر نتیجه بودم. اول فکر کردم شوخی میکنن. رفتم سایت آرسنال دیدم وای. وافعاً آره. خیلی شب بیخودی بود.

Hossein Y در 15/10/1390 | 12:34 گفت:

بابا داداش حالا شب عقدت بازي رو نميديدي خوب حيفه!

ali jamshidi در 15/10/1390 | 12:24 گفت:

اقای یگانه سوال به جایی بود واقعاً جاش خالی بود.
برای من به شخصه بدترین لحظه باخت 8-2 به منچستر بود. خود این نتیجه به خودی خود تلخ بود. حالا شما تصور کنید شب به این تلخی دقیقاً شب عقد بنده بود. زهرمارم شد. من تو عقدم حتی یه شیرینی هم نتونستم بخورم. کمی عسل خوردم اونم به رسم شگون. شام هم الکی با غذا بازی کردم.