بدترين لحظات سال 2011

نویسنده: Hossein Y

وبلاگ من
نویسنده: Hossein Y
هر کار میکنم عوض نمیشه!!!!
کل بازدید: 146,324 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
آرسنال در ۱۱ بازی آخر خود در لیگ اروپا ٩ بار موفق شده است کلین‌شیت کند. آرسنال در ۱۱ بازی آخر خود در لیگ اروپا ٩ بار موفق شده است کلین‌شیت کند.
آرسنال در کارولینای شمالی و در شهر شارلوت به مصاف رم خواهد رفت. 
توپچی‌ها در ۱۷ جولای با بایرن‌مونیخ بازی خواهد کرد. این رقابت در لس‌آنجلس انجام خواهد شد. پس از بازی با مونیخ، آرسنال در روز ۲۰ جولای به مصاف رم خواهد رفت. آرسنال در کارولینای شمالی و در شهر شارلوت به مصاف رم خواهد رفت. توپچی‌ها در ۱۷ جولای با بایرن‌مونیخ بازی خواهد کرد. این رقابت در لس‌آنجلس انجام خواهد شد. پس از بازی با مونیخ، آرسنال در روز ۲۰ جولای به مصاف رم خواهد رفت.
آرسن ونگر هوادار ویژه‌ی آرسنال مقابل ناپولی!آرسنال و ناپولی در مرحله‌ی بعد لیگ اروپا  به مصاف یکدیگر میروند. آرسن ونگر معتقد است این امتحانی بزرگ برای بازیکنان ناپولی است تا از فشار خارج شوند و روند بد روزهای اخیر خود را تغییر دهند. صحبت های ونگر در مصاحبه با خبرگزاری ایتالیایی II mattino : "من در آن مسابقه طرفدار آرسنال خواهم بود درست مانند تمام بازی های این فصل.امری نیازی به نصیحت من ندارد. من یکی از طرفداران آنجلوتی هستم.او از تکنیکی ترین سرمربی های کل دوران است و در کارش یک استاد واقعی است. اما آرسنال تیم خوبی است و ناپولی کار آسانی نخواهد داشت."
آرسن ونگر هوادار ویژه‌ی آرسنال مقابل ناپولی!آرسنال و ناپولی در مرحله‌ی بعد لیگ اروپا به مصاف یکدیگر میروند. آرسن ونگر معتقد است این امتحانی بزرگ برای بازیکنان ناپولی است تا از فشار خارج شوند و روند بد روزهای اخیر خود را تغییر دهند. صحبت های ونگر در مصاحبه با خبرگزاری ایتالیایی II mattino : "من در آن مسابقه طرفدار آرسنال خواهم بود درست مانند تمام بازی های این فصل.امری نیازی به نصیحت من ندارد. من یکی از طرفداران آنجلوتی هستم.او از تکنیکی ترین سرمربی های کل دوران است و در کارش یک استاد واقعی است. اما آرسنال تیم خوبی است و ناپولی کار آسانی نخواهد داشت."
 آرسنال بدون هیچ شکی بازیکنانی که به دو سال آخر قراداد خود وارد میشوند را یا میفروشد یا با آنها تمدید میکند. توپچی‌ها طی دوسال اخیر ستارگانی مانند سانچز و رمزی را بدلیل عدم تعیین تکلیف قرارداد از دست داده اند و اصلا دوست ندارند این تجربه تکرار شود. این روند جدید سران باشگاه در مورد تمدید قراردادهاست آرسنال بدون هیچ شکی بازیکنانی که به دو سال آخر قراداد خود وارد میشوند را یا میفروشد یا با آنها تمدید میکند. توپچی‌ها طی دوسال اخیر ستارگانی مانند سانچز و رمزی را بدلیل عدم تعیین تکلیف قرارداد از دست داده اند و اصلا دوست ندارند این تجربه تکرار شود. این روند جدید سران باشگاه در مورد تمدید قراردادهاست
 با ۴۰% آرا ، هنریک مخیتاریان به عنوان بازیکن برتر ماه فوریه در باشگاه آرسنال انتخاب شد. سه پاس گل و دو گل در این ماه توسط هنریک برای آرسنال ثبت شد با ۴۰% آرا ، هنریک مخیتاریان به عنوان بازیکن برتر ماه فوریه در باشگاه آرسنال انتخاب شد. سه پاس گل و دو گل در این ماه توسط هنریک برای آرسنال ثبت شد
استادیوم تازه تاسیس النصر امارات که در تاریخ ۲٦ مارس میزبان دیدار تیم‌های النصر و آرسنال در روز افتتاحیه می‌باشد. استادیوم تازه تاسیس النصر امارات که در تاریخ ۲٦ مارس میزبان دیدار تیم‌های النصر و آرسنال در روز افتتاحیه می‌باشد.
 اخبار تیم برای بازی با رن در امارات  سوکراتیس : به دلیل کارت قرمز محروم است.مخیتاریان: مصدومیت از ناحیه ستون فقرات ... باید پیش از بازی با رن بررسی شود. بلرین، ولبک و هولدینگ هم در دوران ریکاوری بعد از عمل جراحی هستند.
اخبار تیم برای بازی با رن در امارات سوکراتیس : به دلیل کارت قرمز محروم است.مخیتاریان: مصدومیت از ناحیه ستون فقرات ... باید پیش از بازی با رن بررسی شود. بلرین، ولبک و هولدینگ هم در دوران ریکاوری بعد از عمل جراحی هستند.
رسانه‌های اسپانیایی خبر از پیشی گرفتن آرسنال در خرید نیکولاس تاگلیافیکو از رقبای دیگر می دهند.
پیش از این نام باشگاه‌های رئال مادرید و اتلتیکو مادرید نیز مطرح شده بود اما حالا وضعیت کمی تغییر کرده است و آرسنال به خرید این بازیکن آرژانتیتی نزدیک تر شده است. قیمت احتمالی دفاع‌چپ آژاکس ۸ میلیون خواهد بود که آرسنال سعی میکند تا پرداخت آن این بازیکن را به لندن بیاورد. رسانه‌های اسپانیایی خبر از پیشی گرفتن آرسنال در خرید نیکولاس تاگلیافیکو از رقبای دیگر می دهند. پیش از این نام باشگاه‌های رئال مادرید و اتلتیکو مادرید نیز مطرح شده بود اما حالا وضعیت کمی تغییر کرده است و آرسنال به خرید این بازیکن آرژانتیتی نزدیک تر شده است. قیمت احتمالی دفاع‌چپ آژاکس ۸ میلیون خواهد بود که آرسنال سعی میکند تا پرداخت آن این بازیکن را به لندن بیاورد.
 آرسنال در مرحله ی بعدی لیگ اروپا باید به مصاف رن فرانسه برود . آرسنال در مرحله ی بعدی لیگ اروپا باید به مصاف رن فرانسه برود .
آرسنال در این فصل رقابت های لیگ برتر تنها موفق به ثبت ۴ کلین شیت شده است ، یعنی تنها در حدود ۱۷ درصد از بازی ها آرسنال گل دریافت نکرده که بدترین آمار تاریخ آرسنال در لیگ جزیره است .تنها فولهام آماری بدتر از آرسنال دارد . آرسنال در این فصل رقابت های لیگ برتر تنها موفق به ثبت ۴ کلین شیت شده است ، یعنی تنها در حدود ۱۷ درصد از بازی ها آرسنال گل دریافت نکرده که بدترین آمار تاریخ آرسنال در لیگ جزیره است .تنها فولهام آماری بدتر از آرسنال دارد .

بدترين لحظات سال 2011

بدترين لحظات 2011سلام.به نظر شما بدترين لحظات آرسنال در سال 2011 چي بوده؟؟؟
به نظر من دو تا بوده:
1-جدا شدن فابرگاس از آرسنال كه خيلي ناراحت كننده بود
2-باخت 8 بر 2 مقابل منچستر!
اين باخت كه تو چندين سال اخير بي سابقه بوده خيلي بد بود و واقعا تحملش سخت!واي وقتي ياد اون لحظه ها ميافتم دوباره تنم ميلرزه وقتي كه مقابل منچستر با هر حمله و هر شوت دوازه آرسنال باز ميشد و هرچي ضربه آزاد بود روني زد تو گل.يادمه موقع بازي داشتم با يكي از دوستا سر آرسنال كل كل ميكردم اما واقعا ضايه شدم!
به اميد اين كه ديگه اين لحظات تكرار نشه و برد هاي زياد و پر گل داشته باشيم.
نظر شما درباره بدترين لحظه چيه؟؟؟
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

ایمان بهادران در 16/10/1390 | 16:46 گفت:

aval raftan fabregas bad bakht be birmangam badesham on 8 lanatiyo man city az bazishon moghabele barca razi bodam entezare bija ham nadashtam

مجید در 16/10/1390 | 16:12 گفت:

8-2بد بود اما غیر از تحقیرش (که تاحدودی با باخت یونایتد به سیتی فراموش شد،)فقط سه امتیاز از دست دادیم.
اما از اون تک به تک بنتنر با بارسا خیلی حالم گرفته شد.
نصری و سسک هم رفتن که رفتن ...

HOSSEIN در 16/10/1390 | 11:16 گفت:

توپی که دیقه 88 بنتنر تو بازی با بارسا خراب کرد

محمدرضاجاشي در 15/10/1390 | 22:52 گفت:

باخت به من يو بدترين بود

شاهین فدوی در 15/10/1390 | 21:51 گفت:

بدترین لحظه زمانی بود که داورپولی بارسا رابین رو اخراج کرد الهی بره زیرقطار تیکه تیکه بشه

حمید رضا قزوینیان در 15/10/1390 | 17:18 گفت:

برای من بدترین لحظه سال 2011 موقعی بود که بازی فینال 1-1 بود و دقیقه 90 داشتم شام میخوردم و تا live score رفرش(refresh) کردم چنان غذا لای گلوم گیر کردکه نزدیک بود خفه شم! و البته شیشه میزو هم شکوندم
اما بدترین لحظه فصل پیش(که یادم نیست سال 2010 بود یا 2011) باختن بازی 0-2 برده ی نیمه اول مقابل اسپرز تو اشبرتون بود،حتی بیشتر از باخت 2-8 !

توپچی جنوب در 15/10/1390 | 16:55 گفت:

نه نه نه

sam baygan در 15/10/1390 | 15:17 گفت:

لحظه ای که ونگر گفت قراره چن سال دیگه هم تو آرسنال بمونه و مدیرای از خداخواسته ما هم سریع تایید کردن!
باخت مفتضحانه به یونایتدم که بی بروبرگرد مسئولش ونگره،خاطره ایه که هیچ وقت از یاد ما پاک نمیشه

hesam در 15/10/1390 | 15:02 گفت:

لحظه اخراج رابين تو بازي بارسا

حمید فرازی در 15/10/1390 | 14:59 گفت:بدترینش باخت به بیرمنگام بود بعدشم حفظ شاماخ و ژورو و اسکیلاچی و نخریدن بازیکنی که بتونه در حد نام آرسنال باشه

arash در 15/10/1390 | 14:51 گفت:

1:باخت بیرمنگام
2:باخت برگشت بارسا
3:باخت 8-2
4:رفتن سمیر نقدی
همش برام تلخ بود

علی ارشدی در 15/10/1390 | 14:31 گفت:

بدتر از همه باختمون به بیرمنگام بود که به قول شهرام بعدش افتادیم رو دور باخت و همه چی زیر و رو شد و بعدشم 8_2

توپچی جنوب در 15/10/1390 | 13:43 گفت:

اره بد ترینش همین 8-2 منچستر بود اما باخت به بیرمنگام تو دقایق اخر بازی و روی بچه بازی کوشینلی و چزنی و از دست دادن جام حالم رو بد جوری گرفت خیلی تا یه هفته عصبی بودم بعد اون باخت بود که روی نوار ناکامی افتادیم و همه جام ها از دستمون پرید خیلی تلخ بود ولی یه درس بزرگ بود برای ونگر........

به امید روز های خوش برای توپچی های لندن و هواداران با شعورش!!!!!!!

محمد اصغری در 15/10/1390 | 13:36 گفت:

خدایی باخت 8-2خیلی تلخ بود.بدیش به این بود که منچستری ها دور و برم زیاد بودن.
ولی بدتر از اون باخت جلوی بارسا بود که در عین نامردی و ناحقی اون بازی رو باختیم.

محمودرضا معینی در 15/10/1390 | 13:20 گفت:

بدترین خاطره،خیلی سخته!!!!!!!!ولی اگه بخوام تقسیم بندی کنم توی بازها :بازی بارسا برگشت و بازی با منچستر(8-2)و بازی با من سیتی(کارلیگ کاپ) همین طور رفتن فابرگاس

masoud mahmudpur در 15/10/1390 | 13:15 گفت:

masoud76:باخت به بارسلونا در بازی برگشت برای من بد ترین خاطره سال2011 بود

ali jamshidi در 15/10/1390 | 12:43 گفت:

کمیش رو دیدم. بعد دیگه پیگیر نتیجه بودم. اول فکر کردم شوخی میکنن. رفتم سایت آرسنال دیدم وای. وافعاً آره. خیلی شب بیخودی بود.

Hossein Y در 15/10/1390 | 12:34 گفت:

بابا داداش حالا شب عقدت بازي رو نميديدي خوب حيفه!

ali jamshidi در 15/10/1390 | 12:24 گفت:

اقای یگانه سوال به جایی بود واقعاً جاش خالی بود.
برای من به شخصه بدترین لحظه باخت 8-2 به منچستر بود. خود این نتیجه به خودی خود تلخ بود. حالا شما تصور کنید شب به این تلخی دقیقاً شب عقد بنده بود. زهرمارم شد. من تو عقدم حتی یه شیرینی هم نتونستم بخورم. کمی عسل خوردم اونم به رسم شگون. شام هم الکی با غذا بازی کردم.