زشت نيست؟؟؟

نویسنده: Hossein Y

وبلاگ من
نویسنده: Hossein Y
هر کار میکنم عوض نمیشه!!!!
کل بازدید: 138,309 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
مارسی فرانسه قصد به خدمت گرفتن محمد الننی را دارد .به گزارش نشریه Espn با جذب گوندوزی و توریرا در پست هافبک به نظر میرسد الننی رقابت سختی برای قرار گرفتن در ترکیب تیم خواهد داشت و تلاش میکند از آرسنال جدا شود .مارسی فرانسه تلاش میکند پیش از بسته شدن پنجره ی نقل و انتقالات در این کشور محمد الننی را به خدمت بگیرد .الننی به تازگی قرارداد ۴ ساله ی جدیدی را با آرسنال امضا کرده است .
مارسی فرانسه قصد به خدمت گرفتن محمد الننی را دارد .به گزارش نشریه Espn با جذب گوندوزی و توریرا در پست هافبک به نظر میرسد الننی رقابت سختی برای قرار گرفتن در ترکیب تیم خواهد داشت و تلاش میکند از آرسنال جدا شود .مارسی فرانسه تلاش میکند پیش از بسته شدن پنجره ی نقل و انتقالات در این کشور محمد الننی را به خدمت بگیرد .الننی به تازگی قرارداد ۴ ساله ی جدیدی را با آرسنال امضا کرده است .
بیشترین میزان دوندگی در هفته ی آغازین رقابت های لیگ جزیره بیشترین میزان دوندگی در هفته ی آغازین رقابت های لیگ جزیره
آرسنال و باشگاه فروزینونه ایتالیا، دیشب بر سر انتقال جوئل کمپل، بازیکن فعلی آرسنال به توافق رسیدند و تا چند ساعت دیگر، این انتقال رسما اعلام می شود. آرسنال و باشگاه فروزینونه ایتالیا، دیشب بر سر انتقال جوئل کمپل، بازیکن فعلی آرسنال به توافق رسیدند و تا چند ساعت دیگر، این انتقال رسما اعلام می شود.
سهامدار سابق آرسنال، علیشر عثمانف، در نظر دارد تا در باشگاه اورتون سرمایه گذاری کند. سهامدار سابق آرسنال، علیشر عثمانف، در نظر دارد تا در باشگاه اورتون سرمایه گذاری کند.
در سال ۱٩٩٦ در چنین روزی: آرسنال با مبلغ ۳.۵ میلیون پوند پاتریک ویرا ۲۰ ساله را از آث میلان خرید. در سال ۱٩٩٦ در چنین روزی: آرسنال با مبلغ ۳.۵ میلیون پوند پاتریک ویرا ۲۰ ساله را از آث میلان خرید.
 الکس سانگ که از آرسنال به بارسلونا رفته بود و بعد از آن راهی وستهم شده بود در انتقالی رایگان به FC Sion سوئیس پیوست. او بیش از ۲۰۰ بار پیراهن آرسنال را در میادین بر تن کرده است.

الکس سانگ هم اکنون ۳۰ ساله است و طی قرارداد دوساله در لیگ سوئیس بازی خود را ادامه خواهد داد
الکس سانگ که از آرسنال به بارسلونا رفته بود و بعد از آن راهی وستهم شده بود در انتقالی رایگان به FC Sion سوئیس پیوست. او بیش از ۲۰۰ بار پیراهن آرسنال را در میادین بر تن کرده است. الکس سانگ هم اکنون ۳۰ ساله است و طی قرارداد دوساله در لیگ سوئیس بازی خود را ادامه خواهد داد
کمپانی آدیداس، مسئول تهیه اقلام ورزشی باشگاه آرسنال از فصل آینده شد. این قرار داد ۵ ساله و به مبلغ ٦۰ میلیون پوند بابت هر سال (مجموعا ۳۰۰ میلیون یورو) میباشد. کمپانی آدیداس، مسئول تهیه اقلام ورزشی باشگاه آرسنال از فصل آینده شد. این قرار داد ۵ ساله و به مبلغ ٦۰ میلیون پوند بابت هر سال (مجموعا ۳۰۰ میلیون یورو) میباشد.
انتظار میرود با جدایی چمبرز ، آرسنال به دنبال خرید یک مدافع وسط دیگر باشد . مدافع اهل کرواسی تیم بشیکتاش ، دوماگوج ویدا اصلی ترین گزینه ی آرسنال است .قیمت این بازیکن حدود ۱۸ میلیون پوند می باشد . انتظار میرود با جدایی چمبرز ، آرسنال به دنبال خرید یک مدافع وسط دیگر باشد . مدافع اهل کرواسی تیم بشیکتاش ، دوماگوج ویدا اصلی ترین گزینه ی آرسنال است .قیمت این بازیکن حدود ۱۸ میلیون پوند می باشد .
به نقل از سایت Goal : لوکاس پرز در حال پشت سر گذاشتن تست های پزشکی باشگاه وستهام است و به زودی به این تیم منتقل خواهد شد ./ به نقل از دی مارزیو : بشیکتاش سعی دارد داوید اوسپینا را به خدمت بگیرد و پیشنهاد انتقال قرضی + آپشن خرید را مطرح کرده که توسط آرسنال رد شده است .آرسنال قصد دارد اوسپینا را بفروشد . به نقل از سایت Goal : لوکاس پرز در حال پشت سر گذاشتن تست های پزشکی باشگاه وستهام است و به زودی به این تیم منتقل خواهد شد ./ به نقل از دی مارزیو : بشیکتاش سعی دارد داوید اوسپینا را به خدمت بگیرد و پیشنهاد انتقال قرضی + آپشن خرید را مطرح کرده که توسط آرسنال رد شده است .آرسنال قصد دارد اوسپینا را بفروشد .
کالوم چمبرز بصورت قرضی به مدت یک فصل به فولهام پیوست .انتقال چمبرز به فولهام بصورت قرضی انجام شد . آرسنال حالا در پست دفاع وسط  سوکراتیس ، موستافی ، هولدینگ و ماوروپانوس را دارد (تا زمانی که کوشیلنی از مصدومیت برگردد) .احساس میکنم آرسنال به جذب یک مدافع وسط دیگر احتیاج دارد . کالوم چمبرز بصورت قرضی به مدت یک فصل به فولهام پیوست .انتقال چمبرز به فولهام بصورت قرضی انجام شد . آرسنال حالا در پست دفاع وسط سوکراتیس ، موستافی ، هولدینگ و ماوروپانوس را دارد (تا زمانی که کوشیلنی از مصدومیت برگردد) .احساس میکنم آرسنال به جذب یک مدافع وسط دیگر احتیاج دارد .

زشت نيست؟؟؟

زشت نيست؟؟؟به نظرتون اين كه هميشه آرسنال توي جذب بازيكن با تيم هاي نچندان بزرگ مثل سن ژرمن رقابت كنه؟؟؟هيچ وقت نشد آرسنال با بارسا و يا تيم هاي بزرگ ديگه براي خريد يه بازيكن درگير باشه هميشه بازيكن هاي نچندان مطرح و ارزون ميخرن كه هيچ كدوم از باشگاه هاي بزرگ دنبال اونا نيستن.اين حق ما نيست كه ما يه بازيكن بزرگ فقط يكي بخريم و توي تيممون داشته باشيم؟؟؟اين مسئولان تيم و ونگر هيچ وقت ي هپول درست و حسابي براي خريد بازيكن ندادن و ما هم تو حسرت خريد يه بازيكن مطرح و بزرگ مونديم
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

davood در 18/10/1390 | 16:21 گفت:

اگه بریم مثل رئال و سیتی پول خرج کنیم و جام بگیریم اون جام برای من هیچ ارزشی نداره

Hossein Y در 18/10/1390 | 13:40 گفت:

آقايوني كه همه با مصطفي موافقين همين سياست ها و بازيكن بزرگ نخريدنه كه الان 100 ساله جام نگرفتيم

حمید فرازی در 18/10/1390 | 07:56 گفت:

دیگه فوتبال اقتصادی شده و چاره ای جز این نداریم

رضاشاماخ چوک بندر در 18/10/1390 | 03:24 گفت:

همش شوخی بودبچه ها

رضاشاماخ چوک بندر در 18/10/1390 | 02:30 گفت:

زشت اینکه مربیمون کمربندنداره

رضاشاماخ چوک بندر در 18/10/1390 | 02:30 گفت:

زشت اینکه مربیمون کمربندنداره

reza در 18/10/1390 | 02:11 گفت:

یبار سر ارشاوین این اتفاق افتادش

رضاشاماخ چوک بندر در 18/10/1390 | 00:54 گفت:

تاحالافکرکردین شلوارونگرکمربندنداره ؟دوستام بهم میخندن به قرآن

توپچی جنوب در 18/10/1390 | 00:31 گفت:

بچه ها درست میگن باهاشون موافقم....

رضا کاظمی در 17/10/1390 | 23:50 گفت:

mostafa در 17/10/1390 | 23:36 گفت:

PSGتیم بزرگیه خوبم پول خرج میکنه رو بازیکنایی مثل پاتو کاکا دس میزاره و بازیکنای در حد کلاس جهانی میخره مثل السیتی بعدش کجاش زشته این زشته که بارسلونا ار جمله مربی و بازیکنان و حتی توپ جم کنشونم میره مصاحبه میکنه که سسک میخوایم بیای بارسا .منتظرتیم و همش میرن رو اعصابم طرفدارا اخرش پول درست و درمونی نمیدن

محمودرضا معینی در 17/10/1390 | 23:25 گفت:

دقیقا همون طور که دوستان گفتن رقابت بر سر خرید بازیکن با تیمهایی مث ریال و السیتی فقط قیمت بازیکن رو بالا میبره!خداییش ونگر با این پولهایی که خرج میکنه واقعا سنجیده عمل میکنه! ولی هر چند حضور ستاره رو در تیم تایید میکنم اما نه ستاره ای که الکی قیمتش از نهایت 20 تا برسه به 50 تا! و ونگر واقعا توی این امر که ستاره با قیمت خوب بخره تبحر خاصی داره.

علی ارشدی در 17/10/1390 | 23:10 گفت:

حق با مصطفاست رقابت با تیمای بزرگ خیلی جالب نیست بازیکن 10 میلیونی رو میکنن تو پاچت با قیمت 40 50 میلیون
ضمنا شاهین راست میگه اگه فقط دو سه فصل ترکیب ما حفظ بشه همه رو لوله میکنیم

mostafaa در 17/10/1390 | 22:48 گفت:

رقابت با اون تیما معلمومه که هیچ فایده ای نداره داداش من.الان مشکل ما اینه که بازیکن های بزرگ نمیان آرسنال.می دونن اینجا جام خبری نیست.به نظر من ونگر خرید های خوبی می کنه.الان نگا کنید آرتتا دومین پاسور لیگ برتره.حرکتای جروینهو هم همش ویران کنندست فقط یه کم تو گلزنی اوشکوله.الان ونگر اگر پودولسکی رو هم بخره کجا بذراتش؟نمی تونه جروینهو یا ولکاتو بذاره رو نیمکت. به نظر ونگر الان ترکیب کامله که خرید نمی کنه.ونپرسی رو هم که نمی تونه بذاره رو نیمکت. الان یکی بادی ونگر رو متقاعد کنه که جروینهو یا ولکات برن رو نیمکت پودولسکی بیاد رو نیمکت.یعنی ما چهار تا مهاجم داشته باشیم که تو هر بازی چزخشی از سه تا شون استفاده کنیم.خدایی یه بازی هایی ولکات نباید تو زمین باشه یا جروینهو.یعنی ما یه وقتایی نیاز داریم یه گلزن مثل پوذولسکی کنار رابین باشه. تو همین نیم فصلی که گذشت چه قدر ولکات و جروینهو موقعیت خراب کردن

شاهین فدوی در 17/10/1390 | 22:42 گفت:

عزیزم مابازیکن نخواستیم فقط بازیکنای خودمونو نفروشون