زشت نيست؟؟؟

نویسنده: Hossein Y

وبلاگ من
نویسنده: Hossein Y
هر کار میکنم عوض نمیشه!!!!
کل بازدید: 138,533 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 تیری آنری در اولین تجربه سرمربی‌گری خودش در قامت سرمربی موناکو، با نتیجه ۲-۱ در زمین استراسبورگ شکست خورد. تیری آنری در اولین تجربه سرمربی‌گری خودش در قامت سرمربی موناکو، با نتیجه ۲-۱ در زمین استراسبورگ شکست خورد.
لباس بازیکنان و دروازه‌بانان دو تیم آرسنال و لستر سیتی برای دیدار دوشنبه شب لباس بازیکنان و دروازه‌بانان دو تیم آرسنال و لستر سیتی برای دیدار دوشنبه شب
طبق گزارش پاریس یونایتد، آرسن ونگر صحبت‌هایی با پاریس سنت ژرمن بر سر اخذ جایگاهی در باشگاه داشته است و دور بعدی مذاکرات در نوامبر برگزار خواهد شد، ونگر برای مالکان قطری باشگاه در اولویت است.آرسن ونگر بیش از هر زمان دیگری در مرکز برنامه‌های آینده پاریس سنت ژرمن جای دارد، در حالی که شرایط برای آنترو هنریک متفاوت است، پاریسی‌ها نمی‌خواهند تا پنجره نقل و انتقالات ژانویه صبر کنند و احتمالاً تا پیش از پایان سال میلادی با ونگر به توافق برسند. طبق گزارش پاریس یونایتد، آرسن ونگر صحبت‌هایی با پاریس سنت ژرمن بر سر اخذ جایگاهی در باشگاه داشته است و دور بعدی مذاکرات در نوامبر برگزار خواهد شد، ونگر برای مالکان قطری باشگاه در اولویت است.آرسن ونگر بیش از هر زمان دیگری در مرکز برنامه‌های آینده پاریس سنت ژرمن جای دارد، در حالی که شرایط برای آنترو هنریک متفاوت است، پاریسی‌ها نمی‌خواهند تا پنجره نقل و انتقالات ژانویه صبر کنند و احتمالاً تا پیش از پایان سال میلادی با ونگر به توافق برسند.
طبق گزارش ESPN، مشخص است که اونای امری با توجه به استعداد لوفتوس چیک، خواهان جذب این بازیکن به صورت دائمی است، اما باشگاه چلسی تنها با انتقال قرضی این بازیکن به صورت شش ماهه موافق است تا بتواند فصل آینده جایگاه ثابتی به او در ترکیب تیم بدهد طبق گزارش ESPN، مشخص است که اونای امری با توجه به استعداد لوفتوس چیک، خواهان جذب این بازیکن به صورت دائمی است، اما باشگاه چلسی تنها با انتقال قرضی این بازیکن به صورت شش ماهه موافق است تا بتواند فصل آینده جایگاه ثابتی به او در ترکیب تیم بدهد
طبق گزارش دیلی میل، آرسن ونگر امروز به صورت رسمی به عنوان سرمربی جدید باشگاه بایرن مونیخ معرفی خواهد شد....بعد از ساعاتی ،  کنفرانس مطبوعاتی کارل هاینز و اولی هونز و حسن صالحمیدزیچ مدیران باشگاه بایرن مونیخ برگزار شد و آنها با صحبت هایی که انجام دادند، شایعات پیرامون پیوستن آرسن ونگر به این باشگاه را رد کردند.
طبق گزارش دیلی میل، آرسن ونگر امروز به صورت رسمی به عنوان سرمربی جدید باشگاه بایرن مونیخ معرفی خواهد شد....بعد از ساعاتی ، کنفرانس مطبوعاتی کارل هاینز و اولی هونز و حسن صالحمیدزیچ مدیران باشگاه بایرن مونیخ برگزار شد و آنها با صحبت هایی که انجام دادند، شایعات پیرامون پیوستن آرسن ونگر به این باشگاه را رد کردند.
طبق گزارش فوتبال لندن، سوکراتیس پاپاستاتوپولوس در حین بازی یونان و فنلاند که عصر روز دوشنبه برگزار شد دچار آسیب دیدگی شده است. این دفاع مرکزی با تجربه‌ی یونانی در جریان دیدار یونان و فنلاند از ناحیه قوزک پا دچار مصدومیت شده است و در حال حاضر این سوال مطرح است که آیا از لحاظ جسمانی و فیزیکی به بازی با لستر سیتی خواهد رسید یا خیر. طبق این شرایط پیش آمده راب هولدینگ و شکودران موستافی تنها مدافعان مرکزی در دسترس آرسنال هستند، و امری برای خرید تابستانه‌ی خود دعا خواهد کرد تا هر چه سریع‌تر به شرایط بازی بازگردد. طبق گزارش فوتبال لندن، سوکراتیس پاپاستاتوپولوس در حین بازی یونان و فنلاند که عصر روز دوشنبه برگزار شد دچار آسیب دیدگی شده است. این دفاع مرکزی با تجربه‌ی یونانی در جریان دیدار یونان و فنلاند از ناحیه قوزک پا دچار مصدومیت شده است و در حال حاضر این سوال مطرح است که آیا از لحاظ جسمانی و فیزیکی به بازی با لستر سیتی خواهد رسید یا خیر. طبق این شرایط پیش آمده راب هولدینگ و شکودران موستافی تنها مدافعان مرکزی در دسترس آرسنال هستند، و امری برای خرید تابستانه‌ی خود دعا خواهد کرد تا هر چه سریع‌تر به شرایط بازی بازگردد.
لورن کوشیلنی مدافع فرانسوی باشگاه آرسنال رسما از بازی های ملی خداحافظی کرد. لورن کوشیلنی مدافع فرانسوی باشگاه آرسنال رسما از بازی های ملی خداحافظی کرد.
مدیر آتلانتا یونایتد: آرسنال باید مبلغ پیشنهادی خود برای میگل آلمیرون را حداقل سه برابر کند . دارن ایلز مدیر باشگاه آتلانتا یونایتد: خبرهایی مبنی بر علاقه‌ی باشگاه آرسنال به آلمیرون به گوش من رسیده است و گفته می‌شود این تیم قصد دارد پیشنهادی ۱۱ میلیون پوندی برای این بازیکن ارائه دهد.پیش از هر چیز باید بگویم آرسنال باید حداقل پیشنهادش را سه برابر کند تا راضی بشوم درباره‌ی این انتقال فکر کنم. مدیر آتلانتا یونایتد: آرسنال باید مبلغ پیشنهادی خود برای میگل آلمیرون را حداقل سه برابر کند . دارن ایلز مدیر باشگاه آتلانتا یونایتد: خبرهایی مبنی بر علاقه‌ی باشگاه آرسنال به آلمیرون به گوش من رسیده است و گفته می‌شود این تیم قصد دارد پیشنهادی ۱۱ میلیون پوندی برای این بازیکن ارائه دهد.پیش از هر چیز باید بگویم آرسنال باید حداقل پیشنهادش را سه برابر کند تا راضی بشوم درباره‌ی این انتقال فکر کنم.
طبق گزارش اسکای اسپرت، تیری هانری در حال انجام مراحل پایانی مذاکرات با باشگاه موناکو برای جانشینی لئوناردو یاردیم است، به نظر می‌رسد تا ۴۸ ساعت آینده این انتقال رسما اعلام می‌شود. طبق گزارش اسکای اسپرت، تیری هانری در حال انجام مراحل پایانی مذاکرات با باشگاه موناکو برای جانشینی لئوناردو یاردیم است، به نظر می‌رسد تا ۴۸ ساعت آینده این انتقال رسما اعلام می‌شود.
رادیو مونته کارلو (RMC):  سران باشگاه پاریس سنت ژرمن ملاقات هایی به صورت خصوصی با آرسن ونگر انجام داده اند تا از او در یکی از پستهای ورزشی باشگاه استفاده کنند. با این وجود هنوز نشانه ای از توافقی سریع وجود ندارد، اما سیاست گذاران باشگاه پاریسی می‌خواهند به ونگر یک پست ورزشی را پیشنهاد دهند که الزاما مدیریت فوتبال نیست، به او احتمالا پستی پیشنهاد خواهد شد که در سلسله مراتب باشگاه، یک رتبه پایین تر از ناصر الخلیفی خواهد بود. رادیو مونته کارلو (RMC): سران باشگاه پاریس سنت ژرمن ملاقات هایی به صورت خصوصی با آرسن ونگر انجام داده اند تا از او در یکی از پستهای ورزشی باشگاه استفاده کنند. با این وجود هنوز نشانه ای از توافقی سریع وجود ندارد، اما سیاست گذاران باشگاه پاریسی می‌خواهند به ونگر یک پست ورزشی را پیشنهاد دهند که الزاما مدیریت فوتبال نیست، به او احتمالا پستی پیشنهاد خواهد شد که در سلسله مراتب باشگاه، یک رتبه پایین تر از ناصر الخلیفی خواهد بود.

زشت نيست؟؟؟

زشت نيست؟؟؟به نظرتون اين كه هميشه آرسنال توي جذب بازيكن با تيم هاي نچندان بزرگ مثل سن ژرمن رقابت كنه؟؟؟هيچ وقت نشد آرسنال با بارسا و يا تيم هاي بزرگ ديگه براي خريد يه بازيكن درگير باشه هميشه بازيكن هاي نچندان مطرح و ارزون ميخرن كه هيچ كدوم از باشگاه هاي بزرگ دنبال اونا نيستن.اين حق ما نيست كه ما يه بازيكن بزرگ فقط يكي بخريم و توي تيممون داشته باشيم؟؟؟اين مسئولان تيم و ونگر هيچ وقت ي هپول درست و حسابي براي خريد بازيكن ندادن و ما هم تو حسرت خريد يه بازيكن مطرح و بزرگ مونديم
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

davood در 18/10/1390 | 16:21 گفت:

اگه بریم مثل رئال و سیتی پول خرج کنیم و جام بگیریم اون جام برای من هیچ ارزشی نداره

Hossein Y در 18/10/1390 | 13:40 گفت:

آقايوني كه همه با مصطفي موافقين همين سياست ها و بازيكن بزرگ نخريدنه كه الان 100 ساله جام نگرفتيم

حمید فرازی در 18/10/1390 | 07:56 گفت:

دیگه فوتبال اقتصادی شده و چاره ای جز این نداریم

رضاشاماخ چوک بندر در 18/10/1390 | 03:24 گفت:

همش شوخی بودبچه ها

رضاشاماخ چوک بندر در 18/10/1390 | 02:30 گفت:

زشت اینکه مربیمون کمربندنداره

رضاشاماخ چوک بندر در 18/10/1390 | 02:30 گفت:

زشت اینکه مربیمون کمربندنداره

reza در 18/10/1390 | 02:11 گفت:

یبار سر ارشاوین این اتفاق افتادش

رضاشاماخ چوک بندر در 18/10/1390 | 00:54 گفت:

تاحالافکرکردین شلوارونگرکمربندنداره ؟دوستام بهم میخندن به قرآن

توپچی جنوب در 18/10/1390 | 00:31 گفت:

بچه ها درست میگن باهاشون موافقم....

رضا کاظمی در 17/10/1390 | 23:50 گفت:

mostafa در 17/10/1390 | 23:36 گفت:

PSGتیم بزرگیه خوبم پول خرج میکنه رو بازیکنایی مثل پاتو کاکا دس میزاره و بازیکنای در حد کلاس جهانی میخره مثل السیتی بعدش کجاش زشته این زشته که بارسلونا ار جمله مربی و بازیکنان و حتی توپ جم کنشونم میره مصاحبه میکنه که سسک میخوایم بیای بارسا .منتظرتیم و همش میرن رو اعصابم طرفدارا اخرش پول درست و درمونی نمیدن

محمودرضا معینی در 17/10/1390 | 23:25 گفت:

دقیقا همون طور که دوستان گفتن رقابت بر سر خرید بازیکن با تیمهایی مث ریال و السیتی فقط قیمت بازیکن رو بالا میبره!خداییش ونگر با این پولهایی که خرج میکنه واقعا سنجیده عمل میکنه! ولی هر چند حضور ستاره رو در تیم تایید میکنم اما نه ستاره ای که الکی قیمتش از نهایت 20 تا برسه به 50 تا! و ونگر واقعا توی این امر که ستاره با قیمت خوب بخره تبحر خاصی داره.

علی ارشدی در 17/10/1390 | 23:10 گفت:

حق با مصطفاست رقابت با تیمای بزرگ خیلی جالب نیست بازیکن 10 میلیونی رو میکنن تو پاچت با قیمت 40 50 میلیون
ضمنا شاهین راست میگه اگه فقط دو سه فصل ترکیب ما حفظ بشه همه رو لوله میکنیم

mostafaa در 17/10/1390 | 22:48 گفت:

رقابت با اون تیما معلمومه که هیچ فایده ای نداره داداش من.الان مشکل ما اینه که بازیکن های بزرگ نمیان آرسنال.می دونن اینجا جام خبری نیست.به نظر من ونگر خرید های خوبی می کنه.الان نگا کنید آرتتا دومین پاسور لیگ برتره.حرکتای جروینهو هم همش ویران کنندست فقط یه کم تو گلزنی اوشکوله.الان ونگر اگر پودولسکی رو هم بخره کجا بذراتش؟نمی تونه جروینهو یا ولکاتو بذاره رو نیمکت. به نظر ونگر الان ترکیب کامله که خرید نمی کنه.ونپرسی رو هم که نمی تونه بذاره رو نیمکت. الان یکی بادی ونگر رو متقاعد کنه که جروینهو یا ولکات برن رو نیمکت پودولسکی بیاد رو نیمکت.یعنی ما چهار تا مهاجم داشته باشیم که تو هر بازی چزخشی از سه تا شون استفاده کنیم.خدایی یه بازی هایی ولکات نباید تو زمین باشه یا جروینهو.یعنی ما یه وقتایی نیاز داریم یه گلزن مثل پوذولسکی کنار رابین باشه. تو همین نیم فصلی که گذشت چه قدر ولکات و جروینهو موقعیت خراب کردن

شاهین فدوی در 17/10/1390 | 22:42 گفت:

عزیزم مابازیکن نخواستیم فقط بازیکنای خودمونو نفروشون