يك خواهش دوستانه

نویسنده: Hossein Y

وبلاگ من
نویسنده: Hossein Y
هر کار میکنم عوض نمیشه!!!!
کل بازدید: 138,495 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
لورن کوشیلنی مدافع فرانسوی باشگاه آرسنال رسما از بازی های ملی خداحافظی کرد. لورن کوشیلنی مدافع فرانسوی باشگاه آرسنال رسما از بازی های ملی خداحافظی کرد.
مدیر آتلانتا یونایتد: آرسنال باید مبلغ پیشنهادی خود برای میگل آلمیرون را حداقل سه برابر کند . دارن ایلز مدیر باشگاه آتلانتا یونایتد: خبرهایی مبنی بر علاقه‌ی باشگاه آرسنال به آلمیرون به گوش من رسیده است و گفته می‌شود این تیم قصد دارد پیشنهادی ۱۱ میلیون پوندی برای این بازیکن ارائه دهد.پیش از هر چیز باید بگویم آرسنال باید حداقل پیشنهادش را سه برابر کند تا راضی بشوم درباره‌ی این انتقال فکر کنم. مدیر آتلانتا یونایتد: آرسنال باید مبلغ پیشنهادی خود برای میگل آلمیرون را حداقل سه برابر کند . دارن ایلز مدیر باشگاه آتلانتا یونایتد: خبرهایی مبنی بر علاقه‌ی باشگاه آرسنال به آلمیرون به گوش من رسیده است و گفته می‌شود این تیم قصد دارد پیشنهادی ۱۱ میلیون پوندی برای این بازیکن ارائه دهد.پیش از هر چیز باید بگویم آرسنال باید حداقل پیشنهادش را سه برابر کند تا راضی بشوم درباره‌ی این انتقال فکر کنم.
طبق گزارش اسکای اسپرت، تیری هانری در حال انجام مراحل پایانی مذاکرات با باشگاه موناکو برای جانشینی لئوناردو یاردیم است، به نظر می‌رسد تا ۴۸ ساعت آینده این انتقال رسما اعلام می‌شود. طبق گزارش اسکای اسپرت، تیری هانری در حال انجام مراحل پایانی مذاکرات با باشگاه موناکو برای جانشینی لئوناردو یاردیم است، به نظر می‌رسد تا ۴۸ ساعت آینده این انتقال رسما اعلام می‌شود.
رادیو مونته کارلو (RMC):  سران باشگاه پاریس سنت ژرمن ملاقات هایی به صورت خصوصی با آرسن ونگر انجام داده اند تا از او در یکی از پستهای ورزشی باشگاه استفاده کنند. با این وجود هنوز نشانه ای از توافقی سریع وجود ندارد، اما سیاست گذاران باشگاه پاریسی می‌خواهند به ونگر یک پست ورزشی را پیشنهاد دهند که الزاما مدیریت فوتبال نیست، به او احتمالا پستی پیشنهاد خواهد شد که در سلسله مراتب باشگاه، یک رتبه پایین تر از ناصر الخلیفی خواهد بود. رادیو مونته کارلو (RMC): سران باشگاه پاریس سنت ژرمن ملاقات هایی به صورت خصوصی با آرسن ونگر انجام داده اند تا از او در یکی از پستهای ورزشی باشگاه استفاده کنند. با این وجود هنوز نشانه ای از توافقی سریع وجود ندارد، اما سیاست گذاران باشگاه پاریسی می‌خواهند به ونگر یک پست ورزشی را پیشنهاد دهند که الزاما مدیریت فوتبال نیست، به او احتمالا پستی پیشنهاد خواهد شد که در سلسله مراتب باشگاه، یک رتبه پایین تر از ناصر الخلیفی خواهد بود.
به دلیل مصدومیت کوین تراپ، برند لنو دروازه‌بان آرسنال به تیم ملی آلمان دعوت شد. به دلیل مصدومیت کوین تراپ، برند لنو دروازه‌بان آرسنال به تیم ملی آلمان دعوت شد.
ستاره‌های جوان آرسنال به تیم ملی کشورشان دعوت شدند .ادی انکتیا و جو ویلوک برای دو دیدار مقابل تیم ملی ایتالیا و تیم ملی چک به تیم ملی زیر ۲۰ سال انگلستان دعوت شدند.امیل اسمیت روه برای دو دیدار مقابل تیم ملی پرتغال و تیم ملی مقدونیه به تیم ملی زیر ۱۹ سال انگلستان دعوت شد. فلورین بالوگُن، ونتای دیلی کمبل، تیریس جان جولز، آرتور اوکونکو، بوکایو ساکا برای دو دیدار مقابل تیم ملی سوئد و تیم ملی چک به تیم ملی زیر ۱۸ سال انگلستان دعوت شدند.میگل عزیز، سام گرینوود، یونس موسی به تیم ملی زیر ۱۷ سال انگلستان دعوت شدند تا در تورنمنت بین المللی جوانان در انگلستان که قرار است با تیم ملی های کشور آمریکا، روسیه و برزیل رو به رو شوند، به میدان بروند.
ستاره‌های جوان آرسنال به تیم ملی کشورشان دعوت شدند .ادی انکتیا و جو ویلوک برای دو دیدار مقابل تیم ملی ایتالیا و تیم ملی چک به تیم ملی زیر ۲۰ سال انگلستان دعوت شدند.امیل اسمیت روه برای دو دیدار مقابل تیم ملی پرتغال و تیم ملی مقدونیه به تیم ملی زیر ۱۹ سال انگلستان دعوت شد. فلورین بالوگُن، ونتای دیلی کمبل، تیریس جان جولز، آرتور اوکونکو، بوکایو ساکا برای دو دیدار مقابل تیم ملی سوئد و تیم ملی چک به تیم ملی زیر ۱۸ سال انگلستان دعوت شدند.میگل عزیز، سام گرینوود، یونس موسی به تیم ملی زیر ۱۷ سال انگلستان دعوت شدند تا در تورنمنت بین المللی جوانان در انگلستان که قرار است با تیم ملی های کشور آمریکا، روسیه و برزیل رو به رو شوند، به میدان بروند.
طبق گزارش میرور، میگل آلمیرون بازیکن ۲۴ ساله پاراگوئه ای باشگاه آتلانتا یونایتد، در ژانویه با مبلغ ۱۵ میلیون پوند به باشگاه آرسنال خواهد پیوست. طبق گزارش میرور، میگل آلمیرون بازیکن ۲۴ ساله پاراگوئه ای باشگاه آتلانتا یونایتد، در ژانویه با مبلغ ۱۵ میلیون پوند به باشگاه آرسنال خواهد پیوست.
باشگاه آرسنال رسما اعلام کرد که از اول ژوئیه ۲۰۱۹ با شرکت آدیداس همکاری خود را آغاز می کند.قرارداد باشگاه آرسنال با شرکت آدیداس ۵ ساله خواهد بود که ارزش این قرارداد ۳۰۰ میلیون پوند خواهد بود، این باشگاه به ازای هر فصل ۶۰ میلیون پوند از این برند بزرگ ورزشی دریافت خواهد کرد. باشگاه آرسنال رسما اعلام کرد که از اول ژوئیه ۲۰۱۹ با شرکت آدیداس همکاری خود را آغاز می کند.قرارداد باشگاه آرسنال با شرکت آدیداس ۵ ساله خواهد بود که ارزش این قرارداد ۳۰۰ میلیون پوند خواهد بود، این باشگاه به ازای هر فصل ۶۰ میلیون پوند از این برند بزرگ ورزشی دریافت خواهد کرد.
برای اولین بار در تاریخ لیگ جزیره دو بازیکن تعویضی در یک بازی از لیگ موفق شدند هم گل بزنند و هم پاس گل بدهند ، اوبامیانگ و رمزی پس از ورود به میدان به عنوان بازیکن تعویضی هر کدام یک گل و یک پاس گل را به نام خود ثبت کردند . برای اولین بار در تاریخ لیگ جزیره دو بازیکن تعویضی در یک بازی از لیگ موفق شدند هم گل بزنند و هم پاس گل بدهند ، اوبامیانگ و رمزی پس از ورود به میدان به عنوان بازیکن تعویضی هر کدام یک گل و یک پاس گل را به نام خود ثبت کردند .
آرون رمزی گل سوم آرسنال را تنها ۳۹ ثانیه پس از ورودش به زمین به ثمر رساند . سریعترین گل در لیگ برای آرسنال توسط یک بازیکن تعویضی پس از دسامبر ۲۰۰۷ . در دسامبر ۲۰۰۷ نیکلاس بندتنر پس از ۳۵ ثانیه از ورودش به زمین توانست دروازه تاتنهام را باز کند . آرون رمزی گل سوم آرسنال را تنها ۳۹ ثانیه پس از ورودش به زمین به ثمر رساند . سریعترین گل در لیگ برای آرسنال توسط یک بازیکن تعویضی پس از دسامبر ۲۰۰۷ . در دسامبر ۲۰۰۷ نیکلاس بندتنر پس از ۳۵ ثانیه از ورودش به زمین توانست دروازه تاتنهام را باز کند .

يك خواهش دوستانه

دوستان اشتباه نكنيدسلام.خواهش ميكنم اين مطلب رو تا آخر بخونيد و بعد قضاوت كنيد.
ميخواستم درباره اون آقايوني صحبت كنم كه هي بيانيه ميدن و ميگن فلان كس طرفدار واقعي آرسناله و ......
دوستان اشتباه نكنيد اين هم كه بچه ها پست ميزنن و فحش ميدن و حرص و جوش ميخورن به خاطر اينه كه تيمشون رو دوست دارن و واقعا از باخت تيمشون ناراحت ميشن نه بخاطر اين كه طرفدار واقعي نيستن و اوني كه مياد به يه بازيكن يا ونگر يا هر كسي فحش ميده و حرص ميخوره به خاطر اينه كه آرسنال رو دقت كنيد آرسنال رو دوست داره و به فكر اينه كه تيمش خوب بازي كنه و ببره يا حتي اگه ميبازه خوب بازي كنه و ببازه.تو باي ديشب واقعا افتضاح بازي كرديم و باختيم.خوب بد بازي كردن و باختن هر تيمي طرفداراشو ناراحت ميكنه و همه هم بايد تحمل كنن ولي تا كي؟؟؟تا چند فصل تو خودشون بريزن و ناراحتيشونو ابراز نكنن؟آره حرف جنبه هست و بايد جنبه ها بالا باشه اما چقدر و تا كي؟بله بعضي ها صبرشون خيلي بالاست و 100 فصل هم كه همينطوري بد بازي كنيم هيچ نميگن اما بعضي ها هم نميتونن تحمل كنن و اين نشونه اين كه طرفدار نيستن و ... نيست.ما بايد با هم متحد باشيم و بجاي اين كه براي هم ديگه بيانيه بديم رو همديگر رو متهم كنيم بجاش همدگر رو آروم كنيم.
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

محسن آزاده در 26/10/1390 | 19:47 گفت:

یعنی این که بیایم تو سایت رسمی ، تو یه جای عمومی فحش بدیم رو تایید می کنید ؟!
توجیهتونم اینه که تعصبتون زیاده . . . ؟!
بعدشم این که بیاید اینجا فحش بدید باعث میشه تیم اون ور دنیا اوضاش عوض شه و بازی بعدیشو ببره ؟!

شاهین فدوی در 26/10/1390 | 19:22 گفت:

ارسنال عاااااااااااااااشقتم ونگر عاشقتم

hamid mehdizadeh در 26/10/1390 | 18:37 گفت:

ولی خدایی خیلی هم سخت نگیرین مقابله تیمی باختیم(داور+مصدومان) که تو خونه بهترین بوده

امیررضا در 26/10/1390 | 17:00 گفت:

like

علی ارشدی در 26/10/1390 | 16:19 گفت:

اصلا آرسنالیا تو این چند فصل اینقد تو سری خوردن از خودی و بیگانه که همه سرسخت شدن گردنو تبر نمیزنه بابا :))

ایمان بهادران در 26/10/1390 | 15:03 گفت:

sali dige bayad vase 5ta 8 bejangim be khoda dar hali ke yezamani bedone shekast ghahreman mishodim ye zamaniiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii

ایمان بهادران در 26/10/1390 | 15:01 گفت:

baba har sal tima ghavitar mishan ma khak tosar tar mishim

ali jamshidi در 26/10/1390 | 14:29 گفت:

بیشتر نظر حمید توپچی رو با هم بودن و با هم موندن و با ادب بودن بود. والا هر کسی اینجاست مطمئناً هوادار سر سخته

محمد اصغری در 26/10/1390 | 13:44 گفت:

فقط امیدوارم مصدوم هامون زودتر برگردن تا تیم بتونه به وضعیت عادیش برگرده.واقعا بعضی بازیکن ها شخصیت بازی تو یه تیم بزرگ رو ندارن پس به طبع نتیجش میشه این و ما هم باید هی حرص بخوریم و بزنیم تو سر خودمون.

Saeed Milani در 26/10/1390 | 13:21 گفت:

کسی که بیشتر حرص و جوش می زنه طرفدار واقعی و متعصبه به نظر منم. نه اونایی که میان میگن عیب نداره تیم خوبه!

sepehr najafian در 26/10/1390 | 12:16 گفت:

درسته

mohammad ali در 26/10/1390 | 11:58 گفت:

like...