يك خواهش دوستانه

نویسنده: Hossein Y

وبلاگ من
نویسنده: Hossein Y
هر کار میکنم عوض نمیشه!!!!
کل بازدید: 138,335 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
اوسپینا به زودی تست های پزشکی باشگاه ناپولی را پشت سر خواهد گذاشت و با قراردادی قرضی با بند خرید به این تیم خواهد پیوست . اوسپینا به زودی تست های پزشکی باشگاه ناپولی را پشت سر خواهد گذاشت و با قراردادی قرضی با بند خرید به این تیم خواهد پیوست .
مارسی فرانسه قصد به خدمت گرفتن محمد الننی را دارد .به گزارش نشریه Espn با جذب گوندوزی و توریرا در پست هافبک به نظر میرسد الننی رقابت سختی برای قرار گرفتن در ترکیب تیم خواهد داشت و تلاش میکند از آرسنال جدا شود .مارسی فرانسه تلاش میکند پیش از بسته شدن پنجره ی نقل و انتقالات در این کشور محمد الننی را به خدمت بگیرد .الننی به تازگی قرارداد ۴ ساله ی جدیدی را با آرسنال امضا کرده است .
مارسی فرانسه قصد به خدمت گرفتن محمد الننی را دارد .به گزارش نشریه Espn با جذب گوندوزی و توریرا در پست هافبک به نظر میرسد الننی رقابت سختی برای قرار گرفتن در ترکیب تیم خواهد داشت و تلاش میکند از آرسنال جدا شود .مارسی فرانسه تلاش میکند پیش از بسته شدن پنجره ی نقل و انتقالات در این کشور محمد الننی را به خدمت بگیرد .الننی به تازگی قرارداد ۴ ساله ی جدیدی را با آرسنال امضا کرده است .
بیشترین میزان دوندگی در هفته ی آغازین رقابت های لیگ جزیره بیشترین میزان دوندگی در هفته ی آغازین رقابت های لیگ جزیره
آرسنال و باشگاه فروزینونه ایتالیا، دیشب بر سر انتقال جوئل کمپل، بازیکن فعلی آرسنال به توافق رسیدند و تا چند ساعت دیگر، این انتقال رسما اعلام می شود. آرسنال و باشگاه فروزینونه ایتالیا، دیشب بر سر انتقال جوئل کمپل، بازیکن فعلی آرسنال به توافق رسیدند و تا چند ساعت دیگر، این انتقال رسما اعلام می شود.
سهامدار سابق آرسنال، علیشر عثمانف، در نظر دارد تا در باشگاه اورتون سرمایه گذاری کند. سهامدار سابق آرسنال، علیشر عثمانف، در نظر دارد تا در باشگاه اورتون سرمایه گذاری کند.
در سال ۱٩٩٦ در چنین روزی: آرسنال با مبلغ ۳.۵ میلیون پوند پاتریک ویرا ۲۰ ساله را از آث میلان خرید. در سال ۱٩٩٦ در چنین روزی: آرسنال با مبلغ ۳.۵ میلیون پوند پاتریک ویرا ۲۰ ساله را از آث میلان خرید.
 الکس سانگ که از آرسنال به بارسلونا رفته بود و بعد از آن راهی وستهم شده بود در انتقالی رایگان به FC Sion سوئیس پیوست. او بیش از ۲۰۰ بار پیراهن آرسنال را در میادین بر تن کرده است.

الکس سانگ هم اکنون ۳۰ ساله است و طی قرارداد دوساله در لیگ سوئیس بازی خود را ادامه خواهد داد
الکس سانگ که از آرسنال به بارسلونا رفته بود و بعد از آن راهی وستهم شده بود در انتقالی رایگان به FC Sion سوئیس پیوست. او بیش از ۲۰۰ بار پیراهن آرسنال را در میادین بر تن کرده است. الکس سانگ هم اکنون ۳۰ ساله است و طی قرارداد دوساله در لیگ سوئیس بازی خود را ادامه خواهد داد
کمپانی آدیداس، مسئول تهیه اقلام ورزشی باشگاه آرسنال از فصل آینده شد. این قرار داد ۵ ساله و به مبلغ ٦۰ میلیون پوند بابت هر سال (مجموعا ۳۰۰ میلیون یورو) میباشد. کمپانی آدیداس، مسئول تهیه اقلام ورزشی باشگاه آرسنال از فصل آینده شد. این قرار داد ۵ ساله و به مبلغ ٦۰ میلیون پوند بابت هر سال (مجموعا ۳۰۰ میلیون یورو) میباشد.
انتظار میرود با جدایی چمبرز ، آرسنال به دنبال خرید یک مدافع وسط دیگر باشد . مدافع اهل کرواسی تیم بشیکتاش ، دوماگوج ویدا اصلی ترین گزینه ی آرسنال است .قیمت این بازیکن حدود ۱۸ میلیون پوند می باشد . انتظار میرود با جدایی چمبرز ، آرسنال به دنبال خرید یک مدافع وسط دیگر باشد . مدافع اهل کرواسی تیم بشیکتاش ، دوماگوج ویدا اصلی ترین گزینه ی آرسنال است .قیمت این بازیکن حدود ۱۸ میلیون پوند می باشد .
به نقل از سایت Goal : لوکاس پرز در حال پشت سر گذاشتن تست های پزشکی باشگاه وستهام است و به زودی به این تیم منتقل خواهد شد ./ به نقل از دی مارزیو : بشیکتاش سعی دارد داوید اوسپینا را به خدمت بگیرد و پیشنهاد انتقال قرضی + آپشن خرید را مطرح کرده که توسط آرسنال رد شده است .آرسنال قصد دارد اوسپینا را بفروشد . به نقل از سایت Goal : لوکاس پرز در حال پشت سر گذاشتن تست های پزشکی باشگاه وستهام است و به زودی به این تیم منتقل خواهد شد ./ به نقل از دی مارزیو : بشیکتاش سعی دارد داوید اوسپینا را به خدمت بگیرد و پیشنهاد انتقال قرضی + آپشن خرید را مطرح کرده که توسط آرسنال رد شده است .آرسنال قصد دارد اوسپینا را بفروشد .

يك خواهش دوستانه

دوستان اشتباه نكنيدسلام.خواهش ميكنم اين مطلب رو تا آخر بخونيد و بعد قضاوت كنيد.
ميخواستم درباره اون آقايوني صحبت كنم كه هي بيانيه ميدن و ميگن فلان كس طرفدار واقعي آرسناله و ......
دوستان اشتباه نكنيد اين هم كه بچه ها پست ميزنن و فحش ميدن و حرص و جوش ميخورن به خاطر اينه كه تيمشون رو دوست دارن و واقعا از باخت تيمشون ناراحت ميشن نه بخاطر اين كه طرفدار واقعي نيستن و اوني كه مياد به يه بازيكن يا ونگر يا هر كسي فحش ميده و حرص ميخوره به خاطر اينه كه آرسنال رو دقت كنيد آرسنال رو دوست داره و به فكر اينه كه تيمش خوب بازي كنه و ببره يا حتي اگه ميبازه خوب بازي كنه و ببازه.تو باي ديشب واقعا افتضاح بازي كرديم و باختيم.خوب بد بازي كردن و باختن هر تيمي طرفداراشو ناراحت ميكنه و همه هم بايد تحمل كنن ولي تا كي؟؟؟تا چند فصل تو خودشون بريزن و ناراحتيشونو ابراز نكنن؟آره حرف جنبه هست و بايد جنبه ها بالا باشه اما چقدر و تا كي؟بله بعضي ها صبرشون خيلي بالاست و 100 فصل هم كه همينطوري بد بازي كنيم هيچ نميگن اما بعضي ها هم نميتونن تحمل كنن و اين نشونه اين كه طرفدار نيستن و ... نيست.ما بايد با هم متحد باشيم و بجاي اين كه براي هم ديگه بيانيه بديم رو همديگر رو متهم كنيم بجاش همدگر رو آروم كنيم.
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

محسن آزاده در 26/10/1390 | 19:47 گفت:

یعنی این که بیایم تو سایت رسمی ، تو یه جای عمومی فحش بدیم رو تایید می کنید ؟!
توجیهتونم اینه که تعصبتون زیاده . . . ؟!
بعدشم این که بیاید اینجا فحش بدید باعث میشه تیم اون ور دنیا اوضاش عوض شه و بازی بعدیشو ببره ؟!

شاهین فدوی در 26/10/1390 | 19:22 گفت:

ارسنال عاااااااااااااااشقتم ونگر عاشقتم

hamid mehdizadeh در 26/10/1390 | 18:37 گفت:

ولی خدایی خیلی هم سخت نگیرین مقابله تیمی باختیم(داور+مصدومان) که تو خونه بهترین بوده

امیررضا در 26/10/1390 | 17:00 گفت:

like

علی ارشدی در 26/10/1390 | 16:19 گفت:

اصلا آرسنالیا تو این چند فصل اینقد تو سری خوردن از خودی و بیگانه که همه سرسخت شدن گردنو تبر نمیزنه بابا :))

ایمان بهادران در 26/10/1390 | 15:03 گفت:

sali dige bayad vase 5ta 8 bejangim be khoda dar hali ke yezamani bedone shekast ghahreman mishodim ye zamaniiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii

ایمان بهادران در 26/10/1390 | 15:01 گفت:

baba har sal tima ghavitar mishan ma khak tosar tar mishim

ali jamshidi در 26/10/1390 | 14:29 گفت:

بیشتر نظر حمید توپچی رو با هم بودن و با هم موندن و با ادب بودن بود. والا هر کسی اینجاست مطمئناً هوادار سر سخته

محمد اصغری در 26/10/1390 | 13:44 گفت:

فقط امیدوارم مصدوم هامون زودتر برگردن تا تیم بتونه به وضعیت عادیش برگرده.واقعا بعضی بازیکن ها شخصیت بازی تو یه تیم بزرگ رو ندارن پس به طبع نتیجش میشه این و ما هم باید هی حرص بخوریم و بزنیم تو سر خودمون.

Saeed Milani در 26/10/1390 | 13:21 گفت:

کسی که بیشتر حرص و جوش می زنه طرفدار واقعی و متعصبه به نظر منم. نه اونایی که میان میگن عیب نداره تیم خوبه!

sepehr najafian در 26/10/1390 | 12:16 گفت:

درسته

mohammad ali در 26/10/1390 | 11:58 گفت:

like...