نظرتون درباره آندري سانتوس چيه؟

نویسنده: Hossein Y

وبلاگ من
نویسنده: Hossein Y
هر کار میکنم عوض نمیشه!!!!
کل بازدید: 142,962 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
آرسن ونگر هوادار ویژه‌ی آرسنال مقابل ناپولی!آرسنال و ناپولی در مرحله‌ی بعد لیگ اروپا  به مصاف یکدیگر میروند. آرسن ونگر معتقد است این امتحانی بزرگ برای بازیکنان ناپولی است تا از فشار خارج شوند و روند بد روزهای اخیر خود را تغییر دهند. صحبت های ونگر در مصاحبه با خبرگزاری ایتالیایی II mattino : "من در آن مسابقه طرفدار آرسنال خواهم بود درست مانند تمام بازی های این فصل.امری نیازی به نصیحت من ندارد. من یکی از طرفداران آنجلوتی هستم.او از تکنیکی ترین سرمربی های کل دوران است و در کارش یک استاد واقعی است. اما آرسنال تیم خوبی است و ناپولی کار آسانی نخواهد داشت."
آرسن ونگر هوادار ویژه‌ی آرسنال مقابل ناپولی!آرسنال و ناپولی در مرحله‌ی بعد لیگ اروپا به مصاف یکدیگر میروند. آرسن ونگر معتقد است این امتحانی بزرگ برای بازیکنان ناپولی است تا از فشار خارج شوند و روند بد روزهای اخیر خود را تغییر دهند. صحبت های ونگر در مصاحبه با خبرگزاری ایتالیایی II mattino : "من در آن مسابقه طرفدار آرسنال خواهم بود درست مانند تمام بازی های این فصل.امری نیازی به نصیحت من ندارد. من یکی از طرفداران آنجلوتی هستم.او از تکنیکی ترین سرمربی های کل دوران است و در کارش یک استاد واقعی است. اما آرسنال تیم خوبی است و ناپولی کار آسانی نخواهد داشت."
 آرسنال بدون هیچ شکی بازیکنانی که به دو سال آخر قراداد خود وارد میشوند را یا میفروشد یا با آنها تمدید میکند. توپچی‌ها طی دوسال اخیر ستارگانی مانند سانچز و رمزی را بدلیل عدم تعیین تکلیف قرارداد از دست داده اند و اصلا دوست ندارند این تجربه تکرار شود. این روند جدید سران باشگاه در مورد تمدید قراردادهاست آرسنال بدون هیچ شکی بازیکنانی که به دو سال آخر قراداد خود وارد میشوند را یا میفروشد یا با آنها تمدید میکند. توپچی‌ها طی دوسال اخیر ستارگانی مانند سانچز و رمزی را بدلیل عدم تعیین تکلیف قرارداد از دست داده اند و اصلا دوست ندارند این تجربه تکرار شود. این روند جدید سران باشگاه در مورد تمدید قراردادهاست
 با ۴۰% آرا ، هنریک مخیتاریان به عنوان بازیکن برتر ماه فوریه در باشگاه آرسنال انتخاب شد. سه پاس گل و دو گل در این ماه توسط هنریک برای آرسنال ثبت شد با ۴۰% آرا ، هنریک مخیتاریان به عنوان بازیکن برتر ماه فوریه در باشگاه آرسنال انتخاب شد. سه پاس گل و دو گل در این ماه توسط هنریک برای آرسنال ثبت شد
استادیوم تازه تاسیس النصر امارات که در تاریخ ۲٦ مارس میزبان دیدار تیم‌های النصر و آرسنال در روز افتتاحیه می‌باشد. استادیوم تازه تاسیس النصر امارات که در تاریخ ۲٦ مارس میزبان دیدار تیم‌های النصر و آرسنال در روز افتتاحیه می‌باشد.
 اخبار تیم برای بازی با رن در امارات  سوکراتیس : به دلیل کارت قرمز محروم است.مخیتاریان: مصدومیت از ناحیه ستون فقرات ... باید پیش از بازی با رن بررسی شود. بلرین، ولبک و هولدینگ هم در دوران ریکاوری بعد از عمل جراحی هستند.
اخبار تیم برای بازی با رن در امارات سوکراتیس : به دلیل کارت قرمز محروم است.مخیتاریان: مصدومیت از ناحیه ستون فقرات ... باید پیش از بازی با رن بررسی شود. بلرین، ولبک و هولدینگ هم در دوران ریکاوری بعد از عمل جراحی هستند.
رسانه‌های اسپانیایی خبر از پیشی گرفتن آرسنال در خرید نیکولاس تاگلیافیکو از رقبای دیگر می دهند.
پیش از این نام باشگاه‌های رئال مادرید و اتلتیکو مادرید نیز مطرح شده بود اما حالا وضعیت کمی تغییر کرده است و آرسنال به خرید این بازیکن آرژانتیتی نزدیک تر شده است. قیمت احتمالی دفاع‌چپ آژاکس ۸ میلیون خواهد بود که آرسنال سعی میکند تا پرداخت آن این بازیکن را به لندن بیاورد. رسانه‌های اسپانیایی خبر از پیشی گرفتن آرسنال در خرید نیکولاس تاگلیافیکو از رقبای دیگر می دهند. پیش از این نام باشگاه‌های رئال مادرید و اتلتیکو مادرید نیز مطرح شده بود اما حالا وضعیت کمی تغییر کرده است و آرسنال به خرید این بازیکن آرژانتیتی نزدیک تر شده است. قیمت احتمالی دفاع‌چپ آژاکس ۸ میلیون خواهد بود که آرسنال سعی میکند تا پرداخت آن این بازیکن را به لندن بیاورد.
 آرسنال در مرحله ی بعدی لیگ اروپا باید به مصاف رن فرانسه برود . آرسنال در مرحله ی بعدی لیگ اروپا باید به مصاف رن فرانسه برود .
آرسنال در این فصل رقابت های لیگ برتر تنها موفق به ثبت ۴ کلین شیت شده است ، یعنی تنها در حدود ۱۷ درصد از بازی ها آرسنال گل دریافت نکرده که بدترین آمار تاریخ آرسنال در لیگ جزیره است .تنها فولهام آماری بدتر از آرسنال دارد . آرسنال در این فصل رقابت های لیگ برتر تنها موفق به ثبت ۴ کلین شیت شده است ، یعنی تنها در حدود ۱۷ درصد از بازی ها آرسنال گل دریافت نکرده که بدترین آمار تاریخ آرسنال در لیگ جزیره است .تنها فولهام آماری بدتر از آرسنال دارد .
اوبامیانگ دیشب در بازی برابر کاردیف سیتی در ۳۷مین حضورش در لیگ جزیره ۲۵مین گلش را به ثمر رساند که یک رکورد در نسبت تعداد بازی/گل در تاریخ باشگاه آرسنال است .بازیکنانی از آرسنال که با کمترین تعداد بازی به رکورد ۲۵ گل رسیده اند اوبامیانگ دیشب در بازی برابر کاردیف سیتی در ۳۷مین حضورش در لیگ جزیره ۲۵مین گلش را به ثمر رساند که یک رکورد در نسبت تعداد بازی/گل در تاریخ باشگاه آرسنال است .بازیکنانی از آرسنال که با کمترین تعداد بازی به رکورد ۲۵ گل رسیده اند
هکتور بلرین زیر نظر پزشکان برای ترمیم پای آسیب دیده اش . هکتور بلرین زیر نظر پزشکان برای ترمیم پای آسیب دیده اش .

نظرتون درباره آندري سانتوس چيه؟

آندري سانتوسسلام.نظرتون درباره بازي سانتوس چيه؟؟؟
به نطر من كه خيلي خوبه توي تيم ملي برزيل هم خيلي خوب بازي ميكرد.هم دفعش خيلي خوبه هم توي كار هاي هجومي خيلي خوب شركت ميكنه و در كل هم خوب گل ميزنه.من كه از بازيش خيلي خوشم مياد.به نظرم از گيبز خيلي بهتره.توي همين چند ماهي كه تو آرسنال بوده و بازي هايي كه بازي كرده خيلي خوب بوده و الانا كه نيست جاي خاليش خيلي احساس ميشه فقط يه مشكل بزرگ داره كه زود مصروم ميشه!
حالا خدا كنه زود تر برگرده و به تيم كمك كنه.
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

عليرضا عمراني در 1/11/1390 | 15:59 گفت:

من كه از وقتي مصدوم شده و نيست خيلي دلم براي بازيش تنگ شده.تكنيك خوبي داره و با تجربه هم هست.

nima در 1/11/1390 | 15:02 گفت:

بازیکن مورد علاقم تو این پسته.خیلی دوست داشتم بیاد آرسنال .وقتی سایت خبر امدنشو داد خیلی خوشحابل شدم . تنها خرید این چند سال آرسنال که با رفتن یه بازیکن یه بازیکن بهتر جانشینش کردن. فوق العاده است.جنگنده.تکنیکی.محکم تو دفاع.سریع تو حمله.شوت زن.در کل خلیییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییی خوبه

فرزین سلامي در 1/11/1390 | 13:46 گفت:

من که زیاد بازیش رو ندیدم ولی اینجور که معلومه و تو تیم ملیشون هم هست ایشاله وقتی برگرده خیلی به تیم کمک میکنه

mohsen abbasi در 1/11/1390 | 01:13 گفت:

بهتر از کلیشیه حداقل پنالتی نمیده
بازیکن خوبیه به نظرمن راضی کنندست
فقط من تو این موندم این با این کیفیت بازی ترکیه چه کار می کرد انصافا کلاس بازیش خیلی بالاتره

محسن در 30/10/1390 | 23:33 گفت:

انصافا فوق العاده با اعتماد به نفس بالا

علی ارشدی در 30/10/1390 | 21:58 گفت:

منم با حمید موافقم بهتر از سانتوس فقط بینز بود ولی سانتوس هم خوب بازیکنیه

حمید فرازی در 30/10/1390 | 21:39 گفت:

خوبه ولی خیلی خوب نیست.البته در شرایط کنونی بازار و کمبود دفاع چپ قطعا گزینه ی مناسبی واسه آرسناله.با این حال نیمشه فقط خوبیشو دید و باید یه سری ضعفاش مثل اضافه وزن و کندیش در دفاع کردنو بهبود بخشه.یه آنالیز از بازی با چلسی که دیدم تو چندصحنه خیلی کند بود همین ضعف سرعتش چند موقعیت خطرناک واسه حریف ایجاد کرد که رو گل اول کاملا مشهود بود.با ین حال نقاط قوتش هم نمیشه نادیده گرفت اما من خیلی دوست داشتم لیتون بینزو با پیراهن آرسنال ببینم.

sam baygan در 30/10/1390 | 21:21 گفت:

خوبه،بهتر از اونو پیدا نمیکنیم تو پستش.

Saeed Milani در 30/10/1390 | 21:03 گفت:

خوبه ، ملی پوش هم هست گاها ، یعنی کیفیت خوبی داره ، حیف که از ناحیه بدی مصدوم شد.

Ashkan در 30/10/1390 | 20:54 گفت:

senesh balast yekam
age javoon tar bood behtar bood

حمیدرضا در 30/10/1390 | 20:08 گفت:

santos bazikone kamelie. man k bazisho mipaziram

توپچی جنوب در 30/10/1390 | 19:22 گفت:

بازیکن خوبیه این میتونه بهترین خرید ونگرباشه اخه دفاع کناری تولیگ انگلیس خیلی مهمه یه بدی که داره زود مصدوم میشه تو فصل های بعدی هم مطمئنم بهتر میشه وقابلیت تبدیل شدن به یکی از بهترین دفاع چپ های جهان رو داره.

فرهاد در 30/10/1390 | 19:20 گفت:

بازیکن خیلی خوبیه..تازه داشت اوج می گرفت که مصدوم شد حیف

Farhad Rahbari در 30/10/1390 | 19:17 گفت:

بازیکنی هستش که بالا پایین نداره مثل فریرای چلسی
زود خسته میشه
کارای هجومیش می چربه به دفاعی
ولی تو شرایط فعلی کمک خوبی واسه تیم میتونه باشه