نظرتون درباره لباس آرسنال چيه؟

نویسنده: Hossein Y

وبلاگ من
نویسنده: Hossein Y
هر کار میکنم عوض نمیشه!!!!
کل بازدید: 138,508 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
طبق گزارش فوتبال لندن، سوکراتیس پاپاستاتوپولوس در حین بازی یونان و فنلاند که عصر روز دوشنبه برگزار شد دچار آسیب دیدگی شده است. این دفاع مرکزی با تجربه‌ی یونانی در جریان دیدار یونان و فنلاند از ناحیه قوزک پا دچار مصدومیت شده است و در حال حاضر این سوال مطرح است که آیا از لحاظ جسمانی و فیزیکی به بازی با لستر سیتی خواهد رسید یا خیر. طبق این شرایط پیش آمده راب هولدینگ و شکودران موستافی تنها مدافعان مرکزی در دسترس آرسنال هستند، و امری برای خرید تابستانه‌ی خود دعا خواهد کرد تا هر چه سریع‌تر به شرایط بازی بازگردد. طبق گزارش فوتبال لندن، سوکراتیس پاپاستاتوپولوس در حین بازی یونان و فنلاند که عصر روز دوشنبه برگزار شد دچار آسیب دیدگی شده است. این دفاع مرکزی با تجربه‌ی یونانی در جریان دیدار یونان و فنلاند از ناحیه قوزک پا دچار مصدومیت شده است و در حال حاضر این سوال مطرح است که آیا از لحاظ جسمانی و فیزیکی به بازی با لستر سیتی خواهد رسید یا خیر. طبق این شرایط پیش آمده راب هولدینگ و شکودران موستافی تنها مدافعان مرکزی در دسترس آرسنال هستند، و امری برای خرید تابستانه‌ی خود دعا خواهد کرد تا هر چه سریع‌تر به شرایط بازی بازگردد.
لورن کوشیلنی مدافع فرانسوی باشگاه آرسنال رسما از بازی های ملی خداحافظی کرد. لورن کوشیلنی مدافع فرانسوی باشگاه آرسنال رسما از بازی های ملی خداحافظی کرد.
مدیر آتلانتا یونایتد: آرسنال باید مبلغ پیشنهادی خود برای میگل آلمیرون را حداقل سه برابر کند . دارن ایلز مدیر باشگاه آتلانتا یونایتد: خبرهایی مبنی بر علاقه‌ی باشگاه آرسنال به آلمیرون به گوش من رسیده است و گفته می‌شود این تیم قصد دارد پیشنهادی ۱۱ میلیون پوندی برای این بازیکن ارائه دهد.پیش از هر چیز باید بگویم آرسنال باید حداقل پیشنهادش را سه برابر کند تا راضی بشوم درباره‌ی این انتقال فکر کنم. مدیر آتلانتا یونایتد: آرسنال باید مبلغ پیشنهادی خود برای میگل آلمیرون را حداقل سه برابر کند . دارن ایلز مدیر باشگاه آتلانتا یونایتد: خبرهایی مبنی بر علاقه‌ی باشگاه آرسنال به آلمیرون به گوش من رسیده است و گفته می‌شود این تیم قصد دارد پیشنهادی ۱۱ میلیون پوندی برای این بازیکن ارائه دهد.پیش از هر چیز باید بگویم آرسنال باید حداقل پیشنهادش را سه برابر کند تا راضی بشوم درباره‌ی این انتقال فکر کنم.
طبق گزارش اسکای اسپرت، تیری هانری در حال انجام مراحل پایانی مذاکرات با باشگاه موناکو برای جانشینی لئوناردو یاردیم است، به نظر می‌رسد تا ۴۸ ساعت آینده این انتقال رسما اعلام می‌شود. طبق گزارش اسکای اسپرت، تیری هانری در حال انجام مراحل پایانی مذاکرات با باشگاه موناکو برای جانشینی لئوناردو یاردیم است، به نظر می‌رسد تا ۴۸ ساعت آینده این انتقال رسما اعلام می‌شود.
رادیو مونته کارلو (RMC):  سران باشگاه پاریس سنت ژرمن ملاقات هایی به صورت خصوصی با آرسن ونگر انجام داده اند تا از او در یکی از پستهای ورزشی باشگاه استفاده کنند. با این وجود هنوز نشانه ای از توافقی سریع وجود ندارد، اما سیاست گذاران باشگاه پاریسی می‌خواهند به ونگر یک پست ورزشی را پیشنهاد دهند که الزاما مدیریت فوتبال نیست، به او احتمالا پستی پیشنهاد خواهد شد که در سلسله مراتب باشگاه، یک رتبه پایین تر از ناصر الخلیفی خواهد بود. رادیو مونته کارلو (RMC): سران باشگاه پاریس سنت ژرمن ملاقات هایی به صورت خصوصی با آرسن ونگر انجام داده اند تا از او در یکی از پستهای ورزشی باشگاه استفاده کنند. با این وجود هنوز نشانه ای از توافقی سریع وجود ندارد، اما سیاست گذاران باشگاه پاریسی می‌خواهند به ونگر یک پست ورزشی را پیشنهاد دهند که الزاما مدیریت فوتبال نیست، به او احتمالا پستی پیشنهاد خواهد شد که در سلسله مراتب باشگاه، یک رتبه پایین تر از ناصر الخلیفی خواهد بود.
به دلیل مصدومیت کوین تراپ، برند لنو دروازه‌بان آرسنال به تیم ملی آلمان دعوت شد. به دلیل مصدومیت کوین تراپ، برند لنو دروازه‌بان آرسنال به تیم ملی آلمان دعوت شد.
ستاره‌های جوان آرسنال به تیم ملی کشورشان دعوت شدند .ادی انکتیا و جو ویلوک برای دو دیدار مقابل تیم ملی ایتالیا و تیم ملی چک به تیم ملی زیر ۲۰ سال انگلستان دعوت شدند.امیل اسمیت روه برای دو دیدار مقابل تیم ملی پرتغال و تیم ملی مقدونیه به تیم ملی زیر ۱۹ سال انگلستان دعوت شد. فلورین بالوگُن، ونتای دیلی کمبل، تیریس جان جولز، آرتور اوکونکو، بوکایو ساکا برای دو دیدار مقابل تیم ملی سوئد و تیم ملی چک به تیم ملی زیر ۱۸ سال انگلستان دعوت شدند.میگل عزیز، سام گرینوود، یونس موسی به تیم ملی زیر ۱۷ سال انگلستان دعوت شدند تا در تورنمنت بین المللی جوانان در انگلستان که قرار است با تیم ملی های کشور آمریکا، روسیه و برزیل رو به رو شوند، به میدان بروند.
ستاره‌های جوان آرسنال به تیم ملی کشورشان دعوت شدند .ادی انکتیا و جو ویلوک برای دو دیدار مقابل تیم ملی ایتالیا و تیم ملی چک به تیم ملی زیر ۲۰ سال انگلستان دعوت شدند.امیل اسمیت روه برای دو دیدار مقابل تیم ملی پرتغال و تیم ملی مقدونیه به تیم ملی زیر ۱۹ سال انگلستان دعوت شد. فلورین بالوگُن، ونتای دیلی کمبل، تیریس جان جولز، آرتور اوکونکو، بوکایو ساکا برای دو دیدار مقابل تیم ملی سوئد و تیم ملی چک به تیم ملی زیر ۱۸ سال انگلستان دعوت شدند.میگل عزیز، سام گرینوود، یونس موسی به تیم ملی زیر ۱۷ سال انگلستان دعوت شدند تا در تورنمنت بین المللی جوانان در انگلستان که قرار است با تیم ملی های کشور آمریکا، روسیه و برزیل رو به رو شوند، به میدان بروند.
طبق گزارش میرور، میگل آلمیرون بازیکن ۲۴ ساله پاراگوئه ای باشگاه آتلانتا یونایتد، در ژانویه با مبلغ ۱۵ میلیون پوند به باشگاه آرسنال خواهد پیوست. طبق گزارش میرور، میگل آلمیرون بازیکن ۲۴ ساله پاراگوئه ای باشگاه آتلانتا یونایتد، در ژانویه با مبلغ ۱۵ میلیون پوند به باشگاه آرسنال خواهد پیوست.
باشگاه آرسنال رسما اعلام کرد که از اول ژوئیه ۲۰۱۹ با شرکت آدیداس همکاری خود را آغاز می کند.قرارداد باشگاه آرسنال با شرکت آدیداس ۵ ساله خواهد بود که ارزش این قرارداد ۳۰۰ میلیون پوند خواهد بود، این باشگاه به ازای هر فصل ۶۰ میلیون پوند از این برند بزرگ ورزشی دریافت خواهد کرد. باشگاه آرسنال رسما اعلام کرد که از اول ژوئیه ۲۰۱۹ با شرکت آدیداس همکاری خود را آغاز می کند.قرارداد باشگاه آرسنال با شرکت آدیداس ۵ ساله خواهد بود که ارزش این قرارداد ۳۰۰ میلیون پوند خواهد بود، این باشگاه به ازای هر فصل ۶۰ میلیون پوند از این برند بزرگ ورزشی دریافت خواهد کرد.
برای اولین بار در تاریخ لیگ جزیره دو بازیکن تعویضی در یک بازی از لیگ موفق شدند هم گل بزنند و هم پاس گل بدهند ، اوبامیانگ و رمزی پس از ورود به میدان به عنوان بازیکن تعویضی هر کدام یک گل و یک پاس گل را به نام خود ثبت کردند . برای اولین بار در تاریخ لیگ جزیره دو بازیکن تعویضی در یک بازی از لیگ موفق شدند هم گل بزنند و هم پاس گل بدهند ، اوبامیانگ و رمزی پس از ورود به میدان به عنوان بازیکن تعویضی هر کدام یک گل و یک پاس گل را به نام خود ثبت کردند .

نظرتون درباره لباس آرسنال چيه؟

نظرتون درباره لباس آرسنال چيه؟


سلام
نظر شما درباره ليباس اين فصل وكلا چند فصل اخير چيه؟
به نظر من لباس اول آرسنال زيادي ساده است و هيچي نداره!يه لباس قرمز و سفيد با شرت و جوراب سفيد خيلي خيلي ساده!خيلي از تيم هاي ديگه كه قرمز و سفيد ميپوشن لباس هاشون طرح هاي مختلف و قشنگي داره ولي لباس هاي آرسنال مخصوصا لباس او تيم خوب نيست.من نميدونم طراح لباس تيم كيه!ميتونستن طرح هاي خيلي قشنگ تري درست كنن!
نظر شما چيه؟چه طرحي براي لباس اول آرسنال خوبه؟
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

Hossein Y در 5/11/1390 | 17:42 گفت:

به نظر من كه آرم باشگاه خيلي قشنگتر شده

مهدی احتشام در 5/11/1390 | 13:51 گفت:

كاش مي شد اين fly emirets لعنتي رو مي كنديم بجاش O2 محبوب رو مي زاشتيم هنوزم هم كه هنوزه اين لباس با آرم O2 تو كمدمه

محسن آزاده در 5/11/1390 | 12:18 گفت:

02 خطوط مخابراتیه حمید جان

♥Arsenal♥ در 5/11/1390 | 11:01 گفت:

o2 چیه شرکت که موبایل و از اینچیزا میزنه؟؟

ali jamshidi در 5/11/1390 | 08:48 گفت:

ای بابا حسین جان قشنگه که. به نظر من قشنگ ترین لباس قرمز دنیا رو داریم. لباس دوم هم که خیلی طراحیش زیباس.

توپچی جنوب در 5/11/1390 | 02:30 گفت:

: لوگوی این فصل به خاطر 125 سالگی باشگاه طراحی شده همینطور خط های قرمز قسمت های سفید آستین و شرت.
سادگی لباس آرسنال مال اینه که آرسنال یه تیم پر پرستیژ و کلاسیک.
اون سالم که لباس جیگری بود به خاطر آخرین حضور در هایبوری بود.
لباس تیم باید ساده ولی شیک باشه که همینطور هم هست. فقط اگه دوباره O2 بشیم خیلی عالی میشه.
####################################################################
هم سلیقه ایم و قبولت دارم شروین.

آرمان امیراحمدی در 5/11/1390 | 02:16 گفت:

لوگومون خویه ! لیاس دوم بده ! اما لباس 1 عالیه !

shervin در 5/11/1390 | 01:58 گفت:

لوگوی این فصل به خاطر 125 سالگی باشگاه طراحی شده همینطور خط های قرمز قسمت های سفید آستین و شرت.
سادگی لباس آرسنال مال اینه که آرسنال یه تیم پر پرستیژ و کلاسیک.
اون سالم که لباس جیگری بود به خاطر آخرین حضور در هایبوری بود.
لباس تیم باید ساده ولی شیک باشه که همینطور هم هست. فقط اگه دوباره O2 بشیم خیلی عالی میشه.

رضاشاماخ چوک بندر در 5/11/1390 | 01:48 گفت:

برای فصل بعدبایدپیراهن صورتی پاشورت سبزوجوراب بنفش بپوشیم خیلی قشنگ میشه

mohsen abbasi در 5/11/1390 | 00:59 گفت:

ه نظر من قشنگ ترین لباس سرخ ماله ماست خیلی خوبه
بهترین لباس ابیم ماله چلسیه من از لباس چلسی خوشم میاد مثل ماله ما کشش داره

شایان در 5/11/1390 | 00:40 گفت:

به نظرم برای فصل بعد لباس دوم رو باید مثل اون کلیپی که از افرادی که باشگاه آرسنال رو تاسیس کرده بودن با6 پنس باید طراحی کنند

شایان در 5/11/1390 | 00:35 گفت:

آرسنال باید یک طرح لباس برای فصل بعد بده شبیه آخرین فصلی که قهرمان لیگ شده!! لباس اول امسال ساده است و لباس دوم عجیب غریب!!!

Poorya در 5/11/1390 | 00:33 گفت:

لباس دوم تیم باحاله ولی‌ هرچقدر گشتم نبود هرجا میرم میگه بارسا یا رئال...ولی‌ کلا نایک باحال لباس نمی‌زنه طرح آدیداس و کاپا خیلی‌ خوشگلتره

محسن در 4/11/1390 | 23:42 گفت:

لباس اول سادس اما جالبه لباسه دومم که خداییش خیلی قشنگه

محمد اصغری در 4/11/1390 | 23:30 گفت:

به نظر من سادگی لباس اول زیبا ترش کرده.ولی لوگوی قدیمیش به نظرم بهتر بود

Saeed Milani در 4/11/1390 | 23:27 گفت:

لباس دوم این فصل نوستالژی داره چون سال های قبل هم این دورنگ رو پوشیده بودیم اما لباس خاطره انگیز برای من O2 هست بعد JVC در آخر هم این FLY :-)

علی ارشدی در 4/11/1390 | 23:19 گفت:

امسال لباسا محشر بودن مخصوصا لباس دوم که بی نظیره
به قول محسن لباس اول ساده باشه بهتره
راستی اون لباس راه راه بنفش زرشکی(همون که تو کلیپ درگیری رابین و ورما تن رابین بود) هم خیلی قشنگ بود

سید سجاد حسینی در 4/11/1390 | 23:14 گفت:

زیباترین لباس رو داشته باشی وقتی تیمت ضعیف باشه چه فایده ای داره؟!!!

محسن آزاده در 4/11/1390 | 23:06 گفت:

اما در کل فکر می کنم کار خوبی نیست که خیلی رو لباس اول تیم کار کنن و هی تغییرش بدن و اصطلاحا بَزَکِش کنن ! بهتره که بیشتر رو لیاس دوم وسوم تنوع به خرج بدن که همین کار رو هم دارن می کنن !

حمید فرازی در 4/11/1390 | 23:03 گفت:

من که عاشق این لباسم.فقط یه کم از طرح لوگوی روش خوشم نمیاد همون قبلیه بهتر بود ولی اون لباس زرد با شورت مشکیم خیلی دوس دارم بادش بخیر

محسن آزاده در 4/11/1390 | 23:02 گفت:

لباس اولمون دو فصل پیش ، لباس قشنگی بود ، واسه همین هم من واسه اولین بار لباس اول تیمو خریدم ، اما معمولا لباسای دوم یا سوممون قشنگ ترن ، علی الخصوص امسال ، واسه همین هم من معمولا مشتری لباس دوم یا سوممون هستم