تركيب-تعويض-تاكتيك هاي يكنواخت

نویسنده: Hossein Y

وبلاگ من
نویسنده: Hossein Y
هر کار میکنم عوض نمیشه!!!!
کل بازدید: 138,359 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
اوسپینا به زودی تست های پزشکی باشگاه ناپولی را پشت سر خواهد گذاشت و با قراردادی قرضی با بند خرید به این تیم خواهد پیوست . اوسپینا به زودی تست های پزشکی باشگاه ناپولی را پشت سر خواهد گذاشت و با قراردادی قرضی با بند خرید به این تیم خواهد پیوست .
مارسی فرانسه قصد به خدمت گرفتن محمد الننی را دارد .به گزارش نشریه Espn با جذب گوندوزی و توریرا در پست هافبک به نظر میرسد الننی رقابت سختی برای قرار گرفتن در ترکیب تیم خواهد داشت و تلاش میکند از آرسنال جدا شود .مارسی فرانسه تلاش میکند پیش از بسته شدن پنجره ی نقل و انتقالات در این کشور محمد الننی را به خدمت بگیرد .الننی به تازگی قرارداد ۴ ساله ی جدیدی را با آرسنال امضا کرده است .
مارسی فرانسه قصد به خدمت گرفتن محمد الننی را دارد .به گزارش نشریه Espn با جذب گوندوزی و توریرا در پست هافبک به نظر میرسد الننی رقابت سختی برای قرار گرفتن در ترکیب تیم خواهد داشت و تلاش میکند از آرسنال جدا شود .مارسی فرانسه تلاش میکند پیش از بسته شدن پنجره ی نقل و انتقالات در این کشور محمد الننی را به خدمت بگیرد .الننی به تازگی قرارداد ۴ ساله ی جدیدی را با آرسنال امضا کرده است .
بیشترین میزان دوندگی در هفته ی آغازین رقابت های لیگ جزیره بیشترین میزان دوندگی در هفته ی آغازین رقابت های لیگ جزیره
آرسنال و باشگاه فروزینونه ایتالیا، دیشب بر سر انتقال جوئل کمپل، بازیکن فعلی آرسنال به توافق رسیدند و تا چند ساعت دیگر، این انتقال رسما اعلام می شود. آرسنال و باشگاه فروزینونه ایتالیا، دیشب بر سر انتقال جوئل کمپل، بازیکن فعلی آرسنال به توافق رسیدند و تا چند ساعت دیگر، این انتقال رسما اعلام می شود.
سهامدار سابق آرسنال، علیشر عثمانف، در نظر دارد تا در باشگاه اورتون سرمایه گذاری کند. سهامدار سابق آرسنال، علیشر عثمانف، در نظر دارد تا در باشگاه اورتون سرمایه گذاری کند.
در سال ۱٩٩٦ در چنین روزی: آرسنال با مبلغ ۳.۵ میلیون پوند پاتریک ویرا ۲۰ ساله را از آث میلان خرید. در سال ۱٩٩٦ در چنین روزی: آرسنال با مبلغ ۳.۵ میلیون پوند پاتریک ویرا ۲۰ ساله را از آث میلان خرید.
 الکس سانگ که از آرسنال به بارسلونا رفته بود و بعد از آن راهی وستهم شده بود در انتقالی رایگان به FC Sion سوئیس پیوست. او بیش از ۲۰۰ بار پیراهن آرسنال را در میادین بر تن کرده است.

الکس سانگ هم اکنون ۳۰ ساله است و طی قرارداد دوساله در لیگ سوئیس بازی خود را ادامه خواهد داد
الکس سانگ که از آرسنال به بارسلونا رفته بود و بعد از آن راهی وستهم شده بود در انتقالی رایگان به FC Sion سوئیس پیوست. او بیش از ۲۰۰ بار پیراهن آرسنال را در میادین بر تن کرده است. الکس سانگ هم اکنون ۳۰ ساله است و طی قرارداد دوساله در لیگ سوئیس بازی خود را ادامه خواهد داد
کمپانی آدیداس، مسئول تهیه اقلام ورزشی باشگاه آرسنال از فصل آینده شد. این قرار داد ۵ ساله و به مبلغ ٦۰ میلیون پوند بابت هر سال (مجموعا ۳۰۰ میلیون یورو) میباشد. کمپانی آدیداس، مسئول تهیه اقلام ورزشی باشگاه آرسنال از فصل آینده شد. این قرار داد ۵ ساله و به مبلغ ٦۰ میلیون پوند بابت هر سال (مجموعا ۳۰۰ میلیون یورو) میباشد.
انتظار میرود با جدایی چمبرز ، آرسنال به دنبال خرید یک مدافع وسط دیگر باشد . مدافع اهل کرواسی تیم بشیکتاش ، دوماگوج ویدا اصلی ترین گزینه ی آرسنال است .قیمت این بازیکن حدود ۱۸ میلیون پوند می باشد . انتظار میرود با جدایی چمبرز ، آرسنال به دنبال خرید یک مدافع وسط دیگر باشد . مدافع اهل کرواسی تیم بشیکتاش ، دوماگوج ویدا اصلی ترین گزینه ی آرسنال است .قیمت این بازیکن حدود ۱۸ میلیون پوند می باشد .
به نقل از سایت Goal : لوکاس پرز در حال پشت سر گذاشتن تست های پزشکی باشگاه وستهام است و به زودی به این تیم منتقل خواهد شد ./ به نقل از دی مارزیو : بشیکتاش سعی دارد داوید اوسپینا را به خدمت بگیرد و پیشنهاد انتقال قرضی + آپشن خرید را مطرح کرده که توسط آرسنال رد شده است .آرسنال قصد دارد اوسپینا را بفروشد . به نقل از سایت Goal : لوکاس پرز در حال پشت سر گذاشتن تست های پزشکی باشگاه وستهام است و به زودی به این تیم منتقل خواهد شد ./ به نقل از دی مارزیو : بشیکتاش سعی دارد داوید اوسپینا را به خدمت بگیرد و پیشنهاد انتقال قرضی + آپشن خرید را مطرح کرده که توسط آرسنال رد شده است .آرسنال قصد دارد اوسپینا را بفروشد .

تركيب-تعويض-تاكتيك هاي يكنواخت

تعويض تاريخي و شاهكار ونگرديگه دست ونگر براي همه رو شده.
به نظر من هر بچه اي كه بازي هاي آرسنال رو ديده باشه ميتونه به راحتي بگه كه الان چه تركيبي وارد زمين ميشه و ونگر چه تعويض هايي انجام ميده و تاكتيك تيم چيه!
اگه دقت كرده باشيد اولاي فصل بعد از بازي با منچستر كم كم تيم نتيجه هاي خوبي ميگرفت و به تدريج هر چه به انتهاي فصل و بازيها نزديك ميشيم نتايج بدتر و بدرت ميشه چون كخ ديگه تمام مربياني كه با آرسنال بازي دارن ميدونن كه بايد چييكار كنن كه آرسنال هيچ كاري توي زمين نتونه بكنه.
همونطور كه توي بازي ديشب ديدين ميلان با كنترل ولكات و ون پرسي نذاشت آرسنال هيچ كاري بكنه و آرسنال نتونست تاكتيك هاي هميشگيش رو انجام بده.
اين تاكتيك استفاده از سرعت ولكات و ختم تمام پاس ها به رابين ديگه خيلي وقه كه تكراري شده و ميشه با گذاشتن دو بازيكن سريع و قلدر جلوي اين دو بازيكن رو گرفت و وقتي اين دو بازيكن گرفته بشن ديگه تيم فلج ميشه.
تنها راه نجات از اين وضع خريد چند بازيكن جديد و بازي شاز براي اجراي تاكتيك هاي جديد توي تيم بود كه ونگر اين كار رو نكرد.
خدا آخر و عاقبتمون رو بخير كنه.
ميلان كه ديگه از بارسا قوي تر كه نيست كه!آرسنال پارسال با حضور فابرگاس و نصري و اوج آرشاوين و و خلاقيت هاي اين بازيكنان در حالي كه رابين هم نبود تونست بارسا رو ببره!
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

Hossein Y در 27/11/1390 | 20:24 گفت:

چرا ما بايد ابزارمون فقط همين بازيكن ها باشن؟؟؟
به خاطر خودخواهي ونگر و مسئولان تيم كه بازيكن نميخرن؟؟؟
آرسنال ديگه شده مهد كودك كه تا بچه ها بزرگ ميشن ميرن دبستان(تيم هاي بزرگ)

Hossein Y در 27/11/1390 | 20:22 گفت:

من منظورم خريد بازيكناي جديد براي طراوت تيم و پياده كردن تاكتيك هاي جديد و خلاقيت بود

احسان در 27/11/1390 | 18:08 گفت:

چیزی که حرصمو در اورده اون فریادای بازیکنای میلان بعد از گلاشون بود خیلی عقده این هستن

یعنی بازی برگشت باید حسابی غرورشون رو خورد کنیم حتی اگه صعود نکنیم!!

El Pistolero در 27/11/1390 | 16:39 گفت:

اگه ناراحت نمیشی باید بگم که با حرفت مخالفم.تنها دلیل این افت نیمکت ضعیفه چون بازیکن خوب به اندازه کافی وجود نداره و چون بازیکنان اصلی زیاد بازی میکنن و لیگ انگلیس هم خیلی فرسایشیه به همین دلیله که تیم اواخر فصل افت میکنه داداش.

این فقط ظاهر قضیس که میگی تاکتیکاش قدیمی شده.

حمید فرازی در 27/11/1390 | 16:28 گفت:

آرسناتل شرایط مشابهی هم داشته.یه نیم نگاهی به تاریخ باشگاه بندازید متوجه میشید

محتشم تمیزی در 27/11/1390 | 16:07 گفت:

حمید جان حالا گزینه هایی که به ذهنم اومد گفتم شاید گزینه های خیلی بهتری هم باشن ولی باید یه فکری کرد من میترسم این باختا عادی شن مثلا اگه 10 سال پیش آرسنال اینجوری می باخت طرفدارا اصلا تحمل نمیکردن ولی الان داریم میشیم نیوکاسل که فقط چهارم شدن آرزومون باشه.... باید آرزوی آرسنال بهترین بودن باشه نه چهارم شدن

حمید فرازی در 27/11/1390 | 15:24 گفت:

محتشم منم قبلا گفتم جام گرفتن خیلی درآمدزایی بهتری داره ولی این کار برنامه رزی بلند مدت میخواد که اینجوری نیمشه بدهی باشگاهو داد.
در مورد گزینه های پیشنهادیت گراهام که هم دورش نبودم ولی اونقدر خوب کار نکرد و بعدا نتایجشو با ونگر مقایسه میکنم.
خوزه یا آغای خاس هم اگه مربی بود اینقدر جلو بارسا تحقیر نمیشد

محتشم تمیزی در 27/11/1390 | 14:51 گفت:

گور بابای ونگر و این رمسی عوضی ... آقا فقط میگه داریم بدهی ورزشگاه رو میدیم .. پیش خودشون فکر نمیکنن اگه قهرمان لیگ برتر و اروپا شن مجموعا 200 میلیون یورو فقط جایزه میگیرن حالا گذشته از تبلیغات و این حرفا .... به نظر من باید یا گراهامو بیارن یا خوزه رو

محمد حسینی در 27/11/1390 | 14:46 گفت:

حمید لایک

غلامحسین ایمانی در 27/11/1390 | 14:45 گفت:

من کاملا با حمید موافقم...

غلامحسین ایمانی در 27/11/1390 | 14:43 گفت:

اصلا این موضوعو قبول ندارم.حالا شما جای ونگر کیو میخواستید بزارید؟!
بیایید منصف باشیم و با باخت هایی که تیم میاره الکی همرو زیر سوال نبریم.من باید همین جا یه چیزیو این جا اعتراف کنم من عاشق این غیر قابل پیش بینی بودن ارسنال تو نتایجم.اخه خدایی طرفدار بارسا و ریال چه لذتی میخوان از فوتبال ببرن.زمانی فوتبال شیرینه که هیجان داشته باشه مثل ارسنال کنونی.بچه ها تو سختی ها کنار تیم بودن مهم نه تو خوشی ها...من به این فلسفه فوتبال ونگر ایمان دارم و به خاطر همین فلسفه هم طرفدار ارسنال شدم.

حمید فرازی در 27/11/1390 | 14:36 گفت:

اول که پست مشابهیو گذاشته بودی که میشد اینا رو همونجا هم گفت.
در مورد تاکتیک واقعا الان ابزارمون همینه و نمیشه بهتر از این کار کرد.مگه تاکتیک منچستر در 20 سال اخیر تکیه بر بال و وینگاش نبوده؟ همیشه هم جواب داده.یا بارسا همیشه تیکی تاکا بازی کرده و هیمشه هم جواب داده.تاکتیک ما هم همیشه خوب بوده ولی وقتی ولکات اینقدر ضعیف ظاهر میشه دیگه باید چیکارد کرد.فصل گذشته نصری خوب بود و همین تاکتیک جواب میداد ولی وقتی در انتهای فصل افت کرد به قول خودت تیممونم افت کرد.با این ابزار بهتر از این نمیشه کار کرد