تركيب-تعويض-تاكتيك هاي يكنواخت

نویسنده: Hossein Y

وبلاگ من
نویسنده: Hossein Y
هر کار میکنم عوض نمیشه!!!!
کل بازدید: 145,479 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
آرسنال در ۱۱ بازی آخر خود در لیگ اروپا ٩ بار موفق شده است کلین‌شیت کند. آرسنال در ۱۱ بازی آخر خود در لیگ اروپا ٩ بار موفق شده است کلین‌شیت کند.
آرسنال در کارولینای شمالی و در شهر شارلوت به مصاف رم خواهد رفت. 
توپچی‌ها در ۱۷ جولای با بایرن‌مونیخ بازی خواهد کرد. این رقابت در لس‌آنجلس انجام خواهد شد. پس از بازی با مونیخ، آرسنال در روز ۲۰ جولای به مصاف رم خواهد رفت. آرسنال در کارولینای شمالی و در شهر شارلوت به مصاف رم خواهد رفت. توپچی‌ها در ۱۷ جولای با بایرن‌مونیخ بازی خواهد کرد. این رقابت در لس‌آنجلس انجام خواهد شد. پس از بازی با مونیخ، آرسنال در روز ۲۰ جولای به مصاف رم خواهد رفت.
آرسن ونگر هوادار ویژه‌ی آرسنال مقابل ناپولی!آرسنال و ناپولی در مرحله‌ی بعد لیگ اروپا  به مصاف یکدیگر میروند. آرسن ونگر معتقد است این امتحانی بزرگ برای بازیکنان ناپولی است تا از فشار خارج شوند و روند بد روزهای اخیر خود را تغییر دهند. صحبت های ونگر در مصاحبه با خبرگزاری ایتالیایی II mattino : "من در آن مسابقه طرفدار آرسنال خواهم بود درست مانند تمام بازی های این فصل.امری نیازی به نصیحت من ندارد. من یکی از طرفداران آنجلوتی هستم.او از تکنیکی ترین سرمربی های کل دوران است و در کارش یک استاد واقعی است. اما آرسنال تیم خوبی است و ناپولی کار آسانی نخواهد داشت."
آرسن ونگر هوادار ویژه‌ی آرسنال مقابل ناپولی!آرسنال و ناپولی در مرحله‌ی بعد لیگ اروپا به مصاف یکدیگر میروند. آرسن ونگر معتقد است این امتحانی بزرگ برای بازیکنان ناپولی است تا از فشار خارج شوند و روند بد روزهای اخیر خود را تغییر دهند. صحبت های ونگر در مصاحبه با خبرگزاری ایتالیایی II mattino : "من در آن مسابقه طرفدار آرسنال خواهم بود درست مانند تمام بازی های این فصل.امری نیازی به نصیحت من ندارد. من یکی از طرفداران آنجلوتی هستم.او از تکنیکی ترین سرمربی های کل دوران است و در کارش یک استاد واقعی است. اما آرسنال تیم خوبی است و ناپولی کار آسانی نخواهد داشت."
 آرسنال بدون هیچ شکی بازیکنانی که به دو سال آخر قراداد خود وارد میشوند را یا میفروشد یا با آنها تمدید میکند. توپچی‌ها طی دوسال اخیر ستارگانی مانند سانچز و رمزی را بدلیل عدم تعیین تکلیف قرارداد از دست داده اند و اصلا دوست ندارند این تجربه تکرار شود. این روند جدید سران باشگاه در مورد تمدید قراردادهاست آرسنال بدون هیچ شکی بازیکنانی که به دو سال آخر قراداد خود وارد میشوند را یا میفروشد یا با آنها تمدید میکند. توپچی‌ها طی دوسال اخیر ستارگانی مانند سانچز و رمزی را بدلیل عدم تعیین تکلیف قرارداد از دست داده اند و اصلا دوست ندارند این تجربه تکرار شود. این روند جدید سران باشگاه در مورد تمدید قراردادهاست
 با ۴۰% آرا ، هنریک مخیتاریان به عنوان بازیکن برتر ماه فوریه در باشگاه آرسنال انتخاب شد. سه پاس گل و دو گل در این ماه توسط هنریک برای آرسنال ثبت شد با ۴۰% آرا ، هنریک مخیتاریان به عنوان بازیکن برتر ماه فوریه در باشگاه آرسنال انتخاب شد. سه پاس گل و دو گل در این ماه توسط هنریک برای آرسنال ثبت شد
استادیوم تازه تاسیس النصر امارات که در تاریخ ۲٦ مارس میزبان دیدار تیم‌های النصر و آرسنال در روز افتتاحیه می‌باشد. استادیوم تازه تاسیس النصر امارات که در تاریخ ۲٦ مارس میزبان دیدار تیم‌های النصر و آرسنال در روز افتتاحیه می‌باشد.
 اخبار تیم برای بازی با رن در امارات  سوکراتیس : به دلیل کارت قرمز محروم است.مخیتاریان: مصدومیت از ناحیه ستون فقرات ... باید پیش از بازی با رن بررسی شود. بلرین، ولبک و هولدینگ هم در دوران ریکاوری بعد از عمل جراحی هستند.
اخبار تیم برای بازی با رن در امارات سوکراتیس : به دلیل کارت قرمز محروم است.مخیتاریان: مصدومیت از ناحیه ستون فقرات ... باید پیش از بازی با رن بررسی شود. بلرین، ولبک و هولدینگ هم در دوران ریکاوری بعد از عمل جراحی هستند.
رسانه‌های اسپانیایی خبر از پیشی گرفتن آرسنال در خرید نیکولاس تاگلیافیکو از رقبای دیگر می دهند.
پیش از این نام باشگاه‌های رئال مادرید و اتلتیکو مادرید نیز مطرح شده بود اما حالا وضعیت کمی تغییر کرده است و آرسنال به خرید این بازیکن آرژانتیتی نزدیک تر شده است. قیمت احتمالی دفاع‌چپ آژاکس ۸ میلیون خواهد بود که آرسنال سعی میکند تا پرداخت آن این بازیکن را به لندن بیاورد. رسانه‌های اسپانیایی خبر از پیشی گرفتن آرسنال در خرید نیکولاس تاگلیافیکو از رقبای دیگر می دهند. پیش از این نام باشگاه‌های رئال مادرید و اتلتیکو مادرید نیز مطرح شده بود اما حالا وضعیت کمی تغییر کرده است و آرسنال به خرید این بازیکن آرژانتیتی نزدیک تر شده است. قیمت احتمالی دفاع‌چپ آژاکس ۸ میلیون خواهد بود که آرسنال سعی میکند تا پرداخت آن این بازیکن را به لندن بیاورد.
 آرسنال در مرحله ی بعدی لیگ اروپا باید به مصاف رن فرانسه برود . آرسنال در مرحله ی بعدی لیگ اروپا باید به مصاف رن فرانسه برود .
آرسنال در این فصل رقابت های لیگ برتر تنها موفق به ثبت ۴ کلین شیت شده است ، یعنی تنها در حدود ۱۷ درصد از بازی ها آرسنال گل دریافت نکرده که بدترین آمار تاریخ آرسنال در لیگ جزیره است .تنها فولهام آماری بدتر از آرسنال دارد . آرسنال در این فصل رقابت های لیگ برتر تنها موفق به ثبت ۴ کلین شیت شده است ، یعنی تنها در حدود ۱۷ درصد از بازی ها آرسنال گل دریافت نکرده که بدترین آمار تاریخ آرسنال در لیگ جزیره است .تنها فولهام آماری بدتر از آرسنال دارد .

تركيب-تعويض-تاكتيك هاي يكنواخت

تعويض تاريخي و شاهكار ونگرديگه دست ونگر براي همه رو شده.
به نظر من هر بچه اي كه بازي هاي آرسنال رو ديده باشه ميتونه به راحتي بگه كه الان چه تركيبي وارد زمين ميشه و ونگر چه تعويض هايي انجام ميده و تاكتيك تيم چيه!
اگه دقت كرده باشيد اولاي فصل بعد از بازي با منچستر كم كم تيم نتيجه هاي خوبي ميگرفت و به تدريج هر چه به انتهاي فصل و بازيها نزديك ميشيم نتايج بدتر و بدرت ميشه چون كخ ديگه تمام مربياني كه با آرسنال بازي دارن ميدونن كه بايد چييكار كنن كه آرسنال هيچ كاري توي زمين نتونه بكنه.
همونطور كه توي بازي ديشب ديدين ميلان با كنترل ولكات و ون پرسي نذاشت آرسنال هيچ كاري بكنه و آرسنال نتونست تاكتيك هاي هميشگيش رو انجام بده.
اين تاكتيك استفاده از سرعت ولكات و ختم تمام پاس ها به رابين ديگه خيلي وقه كه تكراري شده و ميشه با گذاشتن دو بازيكن سريع و قلدر جلوي اين دو بازيكن رو گرفت و وقتي اين دو بازيكن گرفته بشن ديگه تيم فلج ميشه.
تنها راه نجات از اين وضع خريد چند بازيكن جديد و بازي شاز براي اجراي تاكتيك هاي جديد توي تيم بود كه ونگر اين كار رو نكرد.
خدا آخر و عاقبتمون رو بخير كنه.
ميلان كه ديگه از بارسا قوي تر كه نيست كه!آرسنال پارسال با حضور فابرگاس و نصري و اوج آرشاوين و و خلاقيت هاي اين بازيكنان در حالي كه رابين هم نبود تونست بارسا رو ببره!
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

Hossein Y در 27/11/1390 | 20:24 گفت:

چرا ما بايد ابزارمون فقط همين بازيكن ها باشن؟؟؟
به خاطر خودخواهي ونگر و مسئولان تيم كه بازيكن نميخرن؟؟؟
آرسنال ديگه شده مهد كودك كه تا بچه ها بزرگ ميشن ميرن دبستان(تيم هاي بزرگ)

Hossein Y در 27/11/1390 | 20:22 گفت:

من منظورم خريد بازيكناي جديد براي طراوت تيم و پياده كردن تاكتيك هاي جديد و خلاقيت بود

احسان در 27/11/1390 | 18:08 گفت:

چیزی که حرصمو در اورده اون فریادای بازیکنای میلان بعد از گلاشون بود خیلی عقده این هستن

یعنی بازی برگشت باید حسابی غرورشون رو خورد کنیم حتی اگه صعود نکنیم!!

El Pistolero در 27/11/1390 | 16:39 گفت:

اگه ناراحت نمیشی باید بگم که با حرفت مخالفم.تنها دلیل این افت نیمکت ضعیفه چون بازیکن خوب به اندازه کافی وجود نداره و چون بازیکنان اصلی زیاد بازی میکنن و لیگ انگلیس هم خیلی فرسایشیه به همین دلیله که تیم اواخر فصل افت میکنه داداش.

این فقط ظاهر قضیس که میگی تاکتیکاش قدیمی شده.

حمید فرازی در 27/11/1390 | 16:28 گفت:

آرسناتل شرایط مشابهی هم داشته.یه نیم نگاهی به تاریخ باشگاه بندازید متوجه میشید

محتشم تمیزی در 27/11/1390 | 16:07 گفت:

حمید جان حالا گزینه هایی که به ذهنم اومد گفتم شاید گزینه های خیلی بهتری هم باشن ولی باید یه فکری کرد من میترسم این باختا عادی شن مثلا اگه 10 سال پیش آرسنال اینجوری می باخت طرفدارا اصلا تحمل نمیکردن ولی الان داریم میشیم نیوکاسل که فقط چهارم شدن آرزومون باشه.... باید آرزوی آرسنال بهترین بودن باشه نه چهارم شدن

حمید فرازی در 27/11/1390 | 15:24 گفت:

محتشم منم قبلا گفتم جام گرفتن خیلی درآمدزایی بهتری داره ولی این کار برنامه رزی بلند مدت میخواد که اینجوری نیمشه بدهی باشگاهو داد.
در مورد گزینه های پیشنهادیت گراهام که هم دورش نبودم ولی اونقدر خوب کار نکرد و بعدا نتایجشو با ونگر مقایسه میکنم.
خوزه یا آغای خاس هم اگه مربی بود اینقدر جلو بارسا تحقیر نمیشد

محتشم تمیزی در 27/11/1390 | 14:51 گفت:

گور بابای ونگر و این رمسی عوضی ... آقا فقط میگه داریم بدهی ورزشگاه رو میدیم .. پیش خودشون فکر نمیکنن اگه قهرمان لیگ برتر و اروپا شن مجموعا 200 میلیون یورو فقط جایزه میگیرن حالا گذشته از تبلیغات و این حرفا .... به نظر من باید یا گراهامو بیارن یا خوزه رو

محمد حسینی در 27/11/1390 | 14:46 گفت:

حمید لایک

غلامحسین ایمانی در 27/11/1390 | 14:45 گفت:

من کاملا با حمید موافقم...

غلامحسین ایمانی در 27/11/1390 | 14:43 گفت:

اصلا این موضوعو قبول ندارم.حالا شما جای ونگر کیو میخواستید بزارید؟!
بیایید منصف باشیم و با باخت هایی که تیم میاره الکی همرو زیر سوال نبریم.من باید همین جا یه چیزیو این جا اعتراف کنم من عاشق این غیر قابل پیش بینی بودن ارسنال تو نتایجم.اخه خدایی طرفدار بارسا و ریال چه لذتی میخوان از فوتبال ببرن.زمانی فوتبال شیرینه که هیجان داشته باشه مثل ارسنال کنونی.بچه ها تو سختی ها کنار تیم بودن مهم نه تو خوشی ها...من به این فلسفه فوتبال ونگر ایمان دارم و به خاطر همین فلسفه هم طرفدار ارسنال شدم.

حمید فرازی در 27/11/1390 | 14:36 گفت:

اول که پست مشابهیو گذاشته بودی که میشد اینا رو همونجا هم گفت.
در مورد تاکتیک واقعا الان ابزارمون همینه و نمیشه بهتر از این کار کرد.مگه تاکتیک منچستر در 20 سال اخیر تکیه بر بال و وینگاش نبوده؟ همیشه هم جواب داده.یا بارسا همیشه تیکی تاکا بازی کرده و هیمشه هم جواب داده.تاکتیک ما هم همیشه خوب بوده ولی وقتی ولکات اینقدر ضعیف ظاهر میشه دیگه باید چیکارد کرد.فصل گذشته نصری خوب بود و همین تاکتیک جواب میداد ولی وقتی در انتهای فصل افت کرد به قول خودت تیممونم افت کرد.با این ابزار بهتر از این نمیشه کار کرد