پخش مستقيم و آنلاين آرسنال-ساندرلند

نویسنده: Hossein Y

وبلاگ من
نویسنده: Hossein Y
هر کار میکنم عوض نمیشه!!!!
کل بازدید: 138,534 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 تیری آنری در اولین تجربه سرمربی‌گری خودش در قامت سرمربی موناکو، با نتیجه ۲-۱ در زمین استراسبورگ شکست خورد. تیری آنری در اولین تجربه سرمربی‌گری خودش در قامت سرمربی موناکو، با نتیجه ۲-۱ در زمین استراسبورگ شکست خورد.
لباس بازیکنان و دروازه‌بانان دو تیم آرسنال و لستر سیتی برای دیدار دوشنبه شب لباس بازیکنان و دروازه‌بانان دو تیم آرسنال و لستر سیتی برای دیدار دوشنبه شب
طبق گزارش پاریس یونایتد، آرسن ونگر صحبت‌هایی با پاریس سنت ژرمن بر سر اخذ جایگاهی در باشگاه داشته است و دور بعدی مذاکرات در نوامبر برگزار خواهد شد، ونگر برای مالکان قطری باشگاه در اولویت است.آرسن ونگر بیش از هر زمان دیگری در مرکز برنامه‌های آینده پاریس سنت ژرمن جای دارد، در حالی که شرایط برای آنترو هنریک متفاوت است، پاریسی‌ها نمی‌خواهند تا پنجره نقل و انتقالات ژانویه صبر کنند و احتمالاً تا پیش از پایان سال میلادی با ونگر به توافق برسند. طبق گزارش پاریس یونایتد، آرسن ونگر صحبت‌هایی با پاریس سنت ژرمن بر سر اخذ جایگاهی در باشگاه داشته است و دور بعدی مذاکرات در نوامبر برگزار خواهد شد، ونگر برای مالکان قطری باشگاه در اولویت است.آرسن ونگر بیش از هر زمان دیگری در مرکز برنامه‌های آینده پاریس سنت ژرمن جای دارد، در حالی که شرایط برای آنترو هنریک متفاوت است، پاریسی‌ها نمی‌خواهند تا پنجره نقل و انتقالات ژانویه صبر کنند و احتمالاً تا پیش از پایان سال میلادی با ونگر به توافق برسند.
طبق گزارش ESPN، مشخص است که اونای امری با توجه به استعداد لوفتوس چیک، خواهان جذب این بازیکن به صورت دائمی است، اما باشگاه چلسی تنها با انتقال قرضی این بازیکن به صورت شش ماهه موافق است تا بتواند فصل آینده جایگاه ثابتی به او در ترکیب تیم بدهد طبق گزارش ESPN، مشخص است که اونای امری با توجه به استعداد لوفتوس چیک، خواهان جذب این بازیکن به صورت دائمی است، اما باشگاه چلسی تنها با انتقال قرضی این بازیکن به صورت شش ماهه موافق است تا بتواند فصل آینده جایگاه ثابتی به او در ترکیب تیم بدهد
طبق گزارش دیلی میل، آرسن ونگر امروز به صورت رسمی به عنوان سرمربی جدید باشگاه بایرن مونیخ معرفی خواهد شد....بعد از ساعاتی ،  کنفرانس مطبوعاتی کارل هاینز و اولی هونز و حسن صالحمیدزیچ مدیران باشگاه بایرن مونیخ برگزار شد و آنها با صحبت هایی که انجام دادند، شایعات پیرامون پیوستن آرسن ونگر به این باشگاه را رد کردند.
طبق گزارش دیلی میل، آرسن ونگر امروز به صورت رسمی به عنوان سرمربی جدید باشگاه بایرن مونیخ معرفی خواهد شد....بعد از ساعاتی ، کنفرانس مطبوعاتی کارل هاینز و اولی هونز و حسن صالحمیدزیچ مدیران باشگاه بایرن مونیخ برگزار شد و آنها با صحبت هایی که انجام دادند، شایعات پیرامون پیوستن آرسن ونگر به این باشگاه را رد کردند.
طبق گزارش فوتبال لندن، سوکراتیس پاپاستاتوپولوس در حین بازی یونان و فنلاند که عصر روز دوشنبه برگزار شد دچار آسیب دیدگی شده است. این دفاع مرکزی با تجربه‌ی یونانی در جریان دیدار یونان و فنلاند از ناحیه قوزک پا دچار مصدومیت شده است و در حال حاضر این سوال مطرح است که آیا از لحاظ جسمانی و فیزیکی به بازی با لستر سیتی خواهد رسید یا خیر. طبق این شرایط پیش آمده راب هولدینگ و شکودران موستافی تنها مدافعان مرکزی در دسترس آرسنال هستند، و امری برای خرید تابستانه‌ی خود دعا خواهد کرد تا هر چه سریع‌تر به شرایط بازی بازگردد. طبق گزارش فوتبال لندن، سوکراتیس پاپاستاتوپولوس در حین بازی یونان و فنلاند که عصر روز دوشنبه برگزار شد دچار آسیب دیدگی شده است. این دفاع مرکزی با تجربه‌ی یونانی در جریان دیدار یونان و فنلاند از ناحیه قوزک پا دچار مصدومیت شده است و در حال حاضر این سوال مطرح است که آیا از لحاظ جسمانی و فیزیکی به بازی با لستر سیتی خواهد رسید یا خیر. طبق این شرایط پیش آمده راب هولدینگ و شکودران موستافی تنها مدافعان مرکزی در دسترس آرسنال هستند، و امری برای خرید تابستانه‌ی خود دعا خواهد کرد تا هر چه سریع‌تر به شرایط بازی بازگردد.
لورن کوشیلنی مدافع فرانسوی باشگاه آرسنال رسما از بازی های ملی خداحافظی کرد. لورن کوشیلنی مدافع فرانسوی باشگاه آرسنال رسما از بازی های ملی خداحافظی کرد.
مدیر آتلانتا یونایتد: آرسنال باید مبلغ پیشنهادی خود برای میگل آلمیرون را حداقل سه برابر کند . دارن ایلز مدیر باشگاه آتلانتا یونایتد: خبرهایی مبنی بر علاقه‌ی باشگاه آرسنال به آلمیرون به گوش من رسیده است و گفته می‌شود این تیم قصد دارد پیشنهادی ۱۱ میلیون پوندی برای این بازیکن ارائه دهد.پیش از هر چیز باید بگویم آرسنال باید حداقل پیشنهادش را سه برابر کند تا راضی بشوم درباره‌ی این انتقال فکر کنم. مدیر آتلانتا یونایتد: آرسنال باید مبلغ پیشنهادی خود برای میگل آلمیرون را حداقل سه برابر کند . دارن ایلز مدیر باشگاه آتلانتا یونایتد: خبرهایی مبنی بر علاقه‌ی باشگاه آرسنال به آلمیرون به گوش من رسیده است و گفته می‌شود این تیم قصد دارد پیشنهادی ۱۱ میلیون پوندی برای این بازیکن ارائه دهد.پیش از هر چیز باید بگویم آرسنال باید حداقل پیشنهادش را سه برابر کند تا راضی بشوم درباره‌ی این انتقال فکر کنم.
طبق گزارش اسکای اسپرت، تیری هانری در حال انجام مراحل پایانی مذاکرات با باشگاه موناکو برای جانشینی لئوناردو یاردیم است، به نظر می‌رسد تا ۴۸ ساعت آینده این انتقال رسما اعلام می‌شود. طبق گزارش اسکای اسپرت، تیری هانری در حال انجام مراحل پایانی مذاکرات با باشگاه موناکو برای جانشینی لئوناردو یاردیم است، به نظر می‌رسد تا ۴۸ ساعت آینده این انتقال رسما اعلام می‌شود.
رادیو مونته کارلو (RMC):  سران باشگاه پاریس سنت ژرمن ملاقات هایی به صورت خصوصی با آرسن ونگر انجام داده اند تا از او در یکی از پستهای ورزشی باشگاه استفاده کنند. با این وجود هنوز نشانه ای از توافقی سریع وجود ندارد، اما سیاست گذاران باشگاه پاریسی می‌خواهند به ونگر یک پست ورزشی را پیشنهاد دهند که الزاما مدیریت فوتبال نیست، به او احتمالا پستی پیشنهاد خواهد شد که در سلسله مراتب باشگاه، یک رتبه پایین تر از ناصر الخلیفی خواهد بود. رادیو مونته کارلو (RMC): سران باشگاه پاریس سنت ژرمن ملاقات هایی به صورت خصوصی با آرسن ونگر انجام داده اند تا از او در یکی از پستهای ورزشی باشگاه استفاده کنند. با این وجود هنوز نشانه ای از توافقی سریع وجود ندارد، اما سیاست گذاران باشگاه پاریسی می‌خواهند به ونگر یک پست ورزشی را پیشنهاد دهند که الزاما مدیریت فوتبال نیست، به او احتمالا پستی پیشنهاد خواهد شد که در سلسله مراتب باشگاه، یک رتبه پایین تر از ناصر الخلیفی خواهد بود.

پخش مستقيم و آنلاين آرسنال-ساندرلند

پخش مستقيم و آنلاين آرسنال-ساندرلندسلام.از اين لينك ميتونين بازي رو 
مستقيم مشاهده كنيد با ADSL اين بازي 8 لينك داره كه ميتونين لينك مناسب با
سرعتتون رو انتخاب كنيد.
آدرس:
http://www.firstrowsports.eu/watch/108372/1/watch-sunderland-vs-arsenal.html
به اميد پيروزي پر گل
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

mohsen در 29/11/1390 | 21:50 گفت:

بازم باختيم به خدا الان كم كم دارم احساس ميكنم اين غرور ارسناليم داره از بين ميره

حمید فرازی در 29/11/1390 | 21:12 گفت:

بچه ها یه پست گذاشتن که بازیو گزارش میکنن.میتونید اونجا از وضعیت مسابقه اطلاع پیدا کنید

masoud mahmudpur در 29/11/1390 | 21:09 گفت:

ژروینیو داره نقش پیاز رو ایفا میکنه!

masoud mahmudpur در 29/11/1390 | 21:06 گفت:

بچه ها hahasport.com خیلی بهتر نشون میده

masoud mahmudpur در 29/11/1390 | 21:04 گفت:

همه که دارن مصدوم میشن!

Hossein Y در 29/11/1390 | 21:04 گفت:

12 تا لينك شد ولي 2 از همه بهتره

حمید فرازی در 29/11/1390 | 21:02 گفت:

ببخشید من الان خونه نیستم و با گوشی آن هستم که بخوام گزارش بازیو بذارم.ولی سعی میکنم اگه اتفاق خاصی افتاد بگم

فعلا کوکلن مصدوم شد و اسکیلاچی به جاش اومد و ورما باز رفت دفاع چپ.عج دفاع توپی داریم.ژورو هم دوتا سوتی داد

حمید فرازی در 29/11/1390 | 21:00 گفت:

بله.شبکه راه فردا رو ماهواره ترکست هست و فرکانسش اینه:

Rahe Farde TV

11986 H 02222 5/6
اگه 11986 نبود 11988 رو بزنین

sepehr najafian در 29/11/1390 | 20:59 گفت:

درست شد

sepehr najafian در 29/11/1390 | 20:55 گفت:

من ميخوام بازي رو ببينم ولي نمياد.يکي کمک کنه

Benyamin Esmaili در 29/11/1390 | 20:54 گفت:

راه فردا چیه دیگه؟

محسن آزاده در 29/11/1390 | 20:51 گفت:

خب دوستان . . . ما منتظر گزارش بازی هستیم ، یکی که میبینه لطف کنه یه پست بزاره !!!

masoud mahmudpur در 29/11/1390 | 20:51 گفت:

اقا حمید شبکه راه فردا واسه ماهوارست؟

احسان در 29/11/1390 | 20:49 گفت:

راه فردا بازی رو گذاشته من رفتم ببینم

sepehr najafian در 29/11/1390 | 20:47 گفت:

آره شروين سايت گل هرزگاهي قاط ميزنه.5 دقيقه پيش خراب بود اما الان سالمه.

حمید فرازی در 29/11/1390 | 20:46 گفت:

مشکلی نداره که شروین

حمید فرازی در 29/11/1390 | 20:45 گفت:

مرسی حسین جان.در ضمن شبکه راه فردا هم این بازیو پخش میکنه

sepehr najafian در 29/11/1390 | 20:45 گفت:

منم همينطور.احساس ميکنم ژورو امروز بترکونه.

shervin در 29/11/1390 | 20:45 گفت:

بچه ها سایت گل چرا اینجوری شده؟
شما هم دسترسی ندارین؟

mohsen در 29/11/1390 | 20:42 گفت:

نميدونم جرا يه حسي به هم ميكه جورو تو اين بازي بهترين بازي بهترين بازيكن انتخاب ميشه

sepehr najafian در 29/11/1390 | 20:40 گفت:

زورو.رمزي بهتر ميشه.

Hossein Y در 29/11/1390 | 20:31 گفت:

اين بازي 10 تا لينك داره البته چند تاش بسته است!!!

فرهاد در 29/11/1390 | 20:26 گفت:

ترکیب امشب...فابی<سانی>ورما>زورو>کوکلین<سونگ<آرتتا<رمزی پدرسگ>جروینیو<اوکسلاد<ون پرسی

sepehr najafian در 29/11/1390 | 20:15 گفت:

ايشالا