شاهكار گزارشگري دنيا

نویسنده: Hossein Y

وبلاگ من
نویسنده: Hossein Y
هر کار میکنم عوض نمیشه!!!!
کل بازدید: 141,624 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 آرسنال در مرحله ی بعدی لیگ اروپا باید به مصاف رن فرانسه برود . آرسنال در مرحله ی بعدی لیگ اروپا باید به مصاف رن فرانسه برود .
آرسنال در این فصل رقابت های لیگ برتر تنها موفق به ثبت ۴ کلین شیت شده است ، یعنی تنها در حدود ۱۷ درصد از بازی ها آرسنال گل دریافت نکرده که بدترین آمار تاریخ آرسنال در لیگ جزیره است .تنها فولهام آماری بدتر از آرسنال دارد . آرسنال در این فصل رقابت های لیگ برتر تنها موفق به ثبت ۴ کلین شیت شده است ، یعنی تنها در حدود ۱۷ درصد از بازی ها آرسنال گل دریافت نکرده که بدترین آمار تاریخ آرسنال در لیگ جزیره است .تنها فولهام آماری بدتر از آرسنال دارد .
اوبامیانگ دیشب در بازی برابر کاردیف سیتی در ۳۷مین حضورش در لیگ جزیره ۲۵مین گلش را به ثمر رساند که یک رکورد در نسبت تعداد بازی/گل در تاریخ باشگاه آرسنال است .بازیکنانی از آرسنال که با کمترین تعداد بازی به رکورد ۲۵ گل رسیده اند اوبامیانگ دیشب در بازی برابر کاردیف سیتی در ۳۷مین حضورش در لیگ جزیره ۲۵مین گلش را به ثمر رساند که یک رکورد در نسبت تعداد بازی/گل در تاریخ باشگاه آرسنال است .بازیکنانی از آرسنال که با کمترین تعداد بازی به رکورد ۲۵ گل رسیده اند
هکتور بلرین زیر نظر پزشکان برای ترمیم پای آسیب دیده اش . هکتور بلرین زیر نظر پزشکان برای ترمیم پای آسیب دیده اش .
 باشگاه بارسلونا پیوستن دنیس سوارز به آرسنال رو رسماً اعلام کرد. باشگاه بارسلونا پیوستن دنیس سوارز به آرسنال رو رسماً اعلام کرد.
دنیس سوارز هم به باشگاه اسپانیایی های آرسنال اضافه شد . دنیس سوارز هم به باشگاه اسپانیایی های آرسنال اضافه شد .
طرح مربوط به ادامه رابطه آرسنال - بارسلونا با انتقال قرضی سوراز که بزودی رسمی میشود طرح مربوط به ادامه رابطه آرسنال - بارسلونا با انتقال قرضی سوراز که بزودی رسمی میشود
 وقتی لاکازت بازی را شروع نکرده، آرسنال ۳۵% بازی‌ها را برده است اما وقتی از ابتدا در ترکیب اصلی بوده است ٦۲% بازی‌ها با پیروزی آرسنال به پایان رسیده است وقتی لاکازت بازی را شروع نکرده، آرسنال ۳۵% بازی‌ها را برده است اما وقتی از ابتدا در ترکیب اصلی بوده است ٦۲% بازی‌ها با پیروزی آرسنال به پایان رسیده است
 آرسنال تابستان ۲۰۱۹ آدیداس پوش خواهد شد و به جمع تیم‌های بزرگ جهان می‌پیوندد که با این برند به میدان میروند.... آرسنال تابستان ۲۰۱۹ آدیداس پوش خواهد شد و به جمع تیم‌های بزرگ جهان می‌پیوندد که با این برند به میدان میروند....
گاردین نوشت: قرارداد رمزی و یوونتوس ۵ ساله خواهد بود. او هفتگی ۱۴۰ هزارپوند حقوق میگیرد که بعد از کریس رونالدو بیشترین حقوق در باشگاه یوونتوس بشمار میآید. آرون بصورت مجانی به یوونتوس میرود و آرسنال از این انتقال یک سنت هم درآمدزایی نخواهد کرد... ژسنی بازیکن قبلی آرسنال که به یوونتوس پیوسته است، بخوبی جانشین بوفون شده است.
گاردین نوشت: قرارداد رمزی و یوونتوس ۵ ساله خواهد بود. او هفتگی ۱۴۰ هزارپوند حقوق میگیرد که بعد از کریس رونالدو بیشترین حقوق در باشگاه یوونتوس بشمار میآید. آرون بصورت مجانی به یوونتوس میرود و آرسنال از این انتقال یک سنت هم درآمدزایی نخواهد کرد... ژسنی بازیکن قبلی آرسنال که به یوونتوس پیوسته است، بخوبی جانشین بوفون شده است.

شاهكار گزارشگري دنيا

شاهكار گزارشگري دنياباز هم خياباني و گزارش بازي آرسنال!!!!
همانگونه كه توي بازي قبلي كه از شبكه 3 پخش شد شاهد گزارش زيباي خياباني بوديم با تلفظ هاي جديد اسم بازيكنان كه هيچ جاي دنيا نشنيده بوديم كه مهمترين هم شزني و رمزي بود كه از اول تا آخر بازي حدود 10 نوع تلفظ براي يان دو بازيكن به كار برد!!!
 و اشتباهات در گزارشگري!!!
اما توي بازي امروز......
1-تلفظهاي جديد براي اسم ونگر و چمبرلين و باقي بازيكنان
2-سه بار اشتباه گرفتن تماشاگران آرسنال و تاتنهام
3-اعلام تعويض پاركر در حالي كه تا پايان بازي بازي كرد و توي دقايق پاياني اخراج شد
4-وقتي دوربين تصوير لنون رو روي نيمكت تاتنهام نشون ميداد گفت چهره ي پاركر شماره 8 تاتنهام رو ميبينيد در حالي كه پاركر اصلا توي زمين بود
5-وقتي دوربين تماشاگران تاتنهام رو نشون ميداد كه ناراحت بودن گفت سگرمه هاي درهم رفته ي تماشاگران آرسنال رو ميبينيد و خوشحالي تماشاگران آرسنال
6-بعد از اين كه ولكات گل زد گفت گفت ضربه ي اشتباه ولكات رو ديديد!!!!!
7-تمام صحبت هاي نيمه اولش رو در نيمه دوم عوض كرد!
و ....
در هر حال ......

تبريك ميگم.
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

sam baygan در 7/12/1390 | 21:27 گفت:

تو نیمه اول،بنایون قبل از اینکه به روسیچکی پاس بده خیابانی گفت:بنایون پاس میده به روسیچکی! ... یکی دو ثانیه بعد که پاس داده شد خیابانی ام گفت:به این صورت!!

علی ارشدی در 7/12/1390 | 21:12 گفت:

خیابانی ته سوتیه ولی برد امروزو بچسبید
من چرا باید سر کلاس باشم؟ اه

محمد جویبار در 7/12/1390 | 20:06 گفت:

حمید؟جواد خیابانی آرسنالیه؟
من در یکی از بنامه های تلویزیون دیدم که خیابانی میگفت من از لیگ انگلیس خوشم نمیاد و نمیدونم چرا این لیگو به عنوان بهترین لیگ فوتبال دنیا انتخاب میکنن.
خیلی سرد گزارش میکرد.

حمید فرازی در 7/12/1390 | 19:44 گفت:

چیکار به جواد دارین؟ بنده خدا یه آرسنالیه قدیمیه

میثم در 7/12/1390 | 19:44 گفت:

ای بابا برد رو بچسپید

شایان در 7/12/1390 | 19:27 گفت:

کل جوک خوبیه

Roohollah Nazari در 7/12/1390 | 19:18 گفت:

در حالی که لباس تیم تاتنهام تنه تماشاگرای تاتنهام هس میگه هوادارهای آرسنال رو ببینید!!!
به چشاش شک دارم!!

Roohollah Nazari در 7/12/1390 | 19:18 گفت:

در حالی که لباس تیم تاتنهام تنه تماشاگرای تاتنهام هس میگه هوادارهای آرسنال رو ببینید!!!
به چشاش شک دارم!!

milad foadiyan در 7/12/1390 | 19:17 گفت:

بنده خدا نا خواسته جوکه

hamed در 7/12/1390 | 19:16 گفت:

همه این حرفا درست ولی مهم اینه بازی رو بردیم...

حالا خیابانی گزارشگر باشه یا فردوسی پور...

Saeed Milani در 7/12/1390 | 19:14 گفت:

آقا درسته خیابانی سوتیه اما واقعا دمش گرم ، یه آرسنالیه تمام عیاره ، تو این بازی هم کاملا طرفداریش رو از آرسنال نشون داد ، از اون تک جمله ای که گفت : " رگ گردن والکات رو ببینین که چطور بیرون زده ، این نشون دهنده غیرت یک بازیکنه " به سادگی نمیشه گذشت. دمش گرم ، برای معدود دفعاتی بود که با گزارشش حال کردم :-)

sepehr najafian در 7/12/1390 | 19:13 گفت:

ها ها ها

مرتضی در 7/12/1390 | 19:11 گفت:

اینکه چیزی نیست

کرانچکار ضربه سر رو زد بعد گفت : و توپی که به مودریچ نرسید