شاهكار گزارشگري دنيا

نویسنده: Hossein Y

وبلاگ من
نویسنده: Hossein Y
هر کار میکنم عوض نمیشه!!!!
کل بازدید: 138,314 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
مارسی فرانسه قصد به خدمت گرفتن محمد الننی را دارد .به گزارش نشریه Espn با جذب گوندوزی و توریرا در پست هافبک به نظر میرسد الننی رقابت سختی برای قرار گرفتن در ترکیب تیم خواهد داشت و تلاش میکند از آرسنال جدا شود .مارسی فرانسه تلاش میکند پیش از بسته شدن پنجره ی نقل و انتقالات در این کشور محمد الننی را به خدمت بگیرد .الننی به تازگی قرارداد ۴ ساله ی جدیدی را با آرسنال امضا کرده است .
مارسی فرانسه قصد به خدمت گرفتن محمد الننی را دارد .به گزارش نشریه Espn با جذب گوندوزی و توریرا در پست هافبک به نظر میرسد الننی رقابت سختی برای قرار گرفتن در ترکیب تیم خواهد داشت و تلاش میکند از آرسنال جدا شود .مارسی فرانسه تلاش میکند پیش از بسته شدن پنجره ی نقل و انتقالات در این کشور محمد الننی را به خدمت بگیرد .الننی به تازگی قرارداد ۴ ساله ی جدیدی را با آرسنال امضا کرده است .
بیشترین میزان دوندگی در هفته ی آغازین رقابت های لیگ جزیره بیشترین میزان دوندگی در هفته ی آغازین رقابت های لیگ جزیره
آرسنال و باشگاه فروزینونه ایتالیا، دیشب بر سر انتقال جوئل کمپل، بازیکن فعلی آرسنال به توافق رسیدند و تا چند ساعت دیگر، این انتقال رسما اعلام می شود. آرسنال و باشگاه فروزینونه ایتالیا، دیشب بر سر انتقال جوئل کمپل، بازیکن فعلی آرسنال به توافق رسیدند و تا چند ساعت دیگر، این انتقال رسما اعلام می شود.
سهامدار سابق آرسنال، علیشر عثمانف، در نظر دارد تا در باشگاه اورتون سرمایه گذاری کند. سهامدار سابق آرسنال، علیشر عثمانف، در نظر دارد تا در باشگاه اورتون سرمایه گذاری کند.
در سال ۱٩٩٦ در چنین روزی: آرسنال با مبلغ ۳.۵ میلیون پوند پاتریک ویرا ۲۰ ساله را از آث میلان خرید. در سال ۱٩٩٦ در چنین روزی: آرسنال با مبلغ ۳.۵ میلیون پوند پاتریک ویرا ۲۰ ساله را از آث میلان خرید.
 الکس سانگ که از آرسنال به بارسلونا رفته بود و بعد از آن راهی وستهم شده بود در انتقالی رایگان به FC Sion سوئیس پیوست. او بیش از ۲۰۰ بار پیراهن آرسنال را در میادین بر تن کرده است.

الکس سانگ هم اکنون ۳۰ ساله است و طی قرارداد دوساله در لیگ سوئیس بازی خود را ادامه خواهد داد
الکس سانگ که از آرسنال به بارسلونا رفته بود و بعد از آن راهی وستهم شده بود در انتقالی رایگان به FC Sion سوئیس پیوست. او بیش از ۲۰۰ بار پیراهن آرسنال را در میادین بر تن کرده است. الکس سانگ هم اکنون ۳۰ ساله است و طی قرارداد دوساله در لیگ سوئیس بازی خود را ادامه خواهد داد
کمپانی آدیداس، مسئول تهیه اقلام ورزشی باشگاه آرسنال از فصل آینده شد. این قرار داد ۵ ساله و به مبلغ ٦۰ میلیون پوند بابت هر سال (مجموعا ۳۰۰ میلیون یورو) میباشد. کمپانی آدیداس، مسئول تهیه اقلام ورزشی باشگاه آرسنال از فصل آینده شد. این قرار داد ۵ ساله و به مبلغ ٦۰ میلیون پوند بابت هر سال (مجموعا ۳۰۰ میلیون یورو) میباشد.
انتظار میرود با جدایی چمبرز ، آرسنال به دنبال خرید یک مدافع وسط دیگر باشد . مدافع اهل کرواسی تیم بشیکتاش ، دوماگوج ویدا اصلی ترین گزینه ی آرسنال است .قیمت این بازیکن حدود ۱۸ میلیون پوند می باشد . انتظار میرود با جدایی چمبرز ، آرسنال به دنبال خرید یک مدافع وسط دیگر باشد . مدافع اهل کرواسی تیم بشیکتاش ، دوماگوج ویدا اصلی ترین گزینه ی آرسنال است .قیمت این بازیکن حدود ۱۸ میلیون پوند می باشد .
به نقل از سایت Goal : لوکاس پرز در حال پشت سر گذاشتن تست های پزشکی باشگاه وستهام است و به زودی به این تیم منتقل خواهد شد ./ به نقل از دی مارزیو : بشیکتاش سعی دارد داوید اوسپینا را به خدمت بگیرد و پیشنهاد انتقال قرضی + آپشن خرید را مطرح کرده که توسط آرسنال رد شده است .آرسنال قصد دارد اوسپینا را بفروشد . به نقل از سایت Goal : لوکاس پرز در حال پشت سر گذاشتن تست های پزشکی باشگاه وستهام است و به زودی به این تیم منتقل خواهد شد ./ به نقل از دی مارزیو : بشیکتاش سعی دارد داوید اوسپینا را به خدمت بگیرد و پیشنهاد انتقال قرضی + آپشن خرید را مطرح کرده که توسط آرسنال رد شده است .آرسنال قصد دارد اوسپینا را بفروشد .
کالوم چمبرز بصورت قرضی به مدت یک فصل به فولهام پیوست .انتقال چمبرز به فولهام بصورت قرضی انجام شد . آرسنال حالا در پست دفاع وسط  سوکراتیس ، موستافی ، هولدینگ و ماوروپانوس را دارد (تا زمانی که کوشیلنی از مصدومیت برگردد) .احساس میکنم آرسنال به جذب یک مدافع وسط دیگر احتیاج دارد . کالوم چمبرز بصورت قرضی به مدت یک فصل به فولهام پیوست .انتقال چمبرز به فولهام بصورت قرضی انجام شد . آرسنال حالا در پست دفاع وسط سوکراتیس ، موستافی ، هولدینگ و ماوروپانوس را دارد (تا زمانی که کوشیلنی از مصدومیت برگردد) .احساس میکنم آرسنال به جذب یک مدافع وسط دیگر احتیاج دارد .

شاهكار گزارشگري دنيا

شاهكار گزارشگري دنياباز هم خياباني و گزارش بازي آرسنال!!!!
همانگونه كه توي بازي قبلي كه از شبكه 3 پخش شد شاهد گزارش زيباي خياباني بوديم با تلفظ هاي جديد اسم بازيكنان كه هيچ جاي دنيا نشنيده بوديم كه مهمترين هم شزني و رمزي بود كه از اول تا آخر بازي حدود 10 نوع تلفظ براي يان دو بازيكن به كار برد!!!
 و اشتباهات در گزارشگري!!!
اما توي بازي امروز......
1-تلفظهاي جديد براي اسم ونگر و چمبرلين و باقي بازيكنان
2-سه بار اشتباه گرفتن تماشاگران آرسنال و تاتنهام
3-اعلام تعويض پاركر در حالي كه تا پايان بازي بازي كرد و توي دقايق پاياني اخراج شد
4-وقتي دوربين تصوير لنون رو روي نيمكت تاتنهام نشون ميداد گفت چهره ي پاركر شماره 8 تاتنهام رو ميبينيد در حالي كه پاركر اصلا توي زمين بود
5-وقتي دوربين تماشاگران تاتنهام رو نشون ميداد كه ناراحت بودن گفت سگرمه هاي درهم رفته ي تماشاگران آرسنال رو ميبينيد و خوشحالي تماشاگران آرسنال
6-بعد از اين كه ولكات گل زد گفت گفت ضربه ي اشتباه ولكات رو ديديد!!!!!
7-تمام صحبت هاي نيمه اولش رو در نيمه دوم عوض كرد!
و ....
در هر حال ......

تبريك ميگم.
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

sam baygan در 7/12/1390 | 21:27 گفت:

تو نیمه اول،بنایون قبل از اینکه به روسیچکی پاس بده خیابانی گفت:بنایون پاس میده به روسیچکی! ... یکی دو ثانیه بعد که پاس داده شد خیابانی ام گفت:به این صورت!!

علی ارشدی در 7/12/1390 | 21:12 گفت:

خیابانی ته سوتیه ولی برد امروزو بچسبید
من چرا باید سر کلاس باشم؟ اه

محمد جویبار در 7/12/1390 | 20:06 گفت:

حمید؟جواد خیابانی آرسنالیه؟
من در یکی از بنامه های تلویزیون دیدم که خیابانی میگفت من از لیگ انگلیس خوشم نمیاد و نمیدونم چرا این لیگو به عنوان بهترین لیگ فوتبال دنیا انتخاب میکنن.
خیلی سرد گزارش میکرد.

حمید فرازی در 7/12/1390 | 19:44 گفت:

چیکار به جواد دارین؟ بنده خدا یه آرسنالیه قدیمیه

میثم در 7/12/1390 | 19:44 گفت:

ای بابا برد رو بچسپید

شایان در 7/12/1390 | 19:27 گفت:

کل جوک خوبیه

Roohollah Nazari در 7/12/1390 | 19:18 گفت:

در حالی که لباس تیم تاتنهام تنه تماشاگرای تاتنهام هس میگه هوادارهای آرسنال رو ببینید!!!
به چشاش شک دارم!!

Roohollah Nazari در 7/12/1390 | 19:18 گفت:

در حالی که لباس تیم تاتنهام تنه تماشاگرای تاتنهام هس میگه هوادارهای آرسنال رو ببینید!!!
به چشاش شک دارم!!

milad foadiyan در 7/12/1390 | 19:17 گفت:

بنده خدا نا خواسته جوکه

hamed در 7/12/1390 | 19:16 گفت:

همه این حرفا درست ولی مهم اینه بازی رو بردیم...

حالا خیابانی گزارشگر باشه یا فردوسی پور...

Saeed Milani در 7/12/1390 | 19:14 گفت:

آقا درسته خیابانی سوتیه اما واقعا دمش گرم ، یه آرسنالیه تمام عیاره ، تو این بازی هم کاملا طرفداریش رو از آرسنال نشون داد ، از اون تک جمله ای که گفت : " رگ گردن والکات رو ببینین که چطور بیرون زده ، این نشون دهنده غیرت یک بازیکنه " به سادگی نمیشه گذشت. دمش گرم ، برای معدود دفعاتی بود که با گزارشش حال کردم :-)

sepehr najafian در 7/12/1390 | 19:13 گفت:

ها ها ها

مرتضی در 7/12/1390 | 19:11 گفت:

اینکه چیزی نیست

کرانچکار ضربه سر رو زد بعد گفت : و توپی که به مودریچ نرسید