بازهم سانگ و پاس های طلایی

نویسنده: Hossein Y

وبلاگ من
نویسنده: Hossein Y
هر کار میکنم عوض نمیشه!!!!
کل بازدید: 138,319 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
مارسی فرانسه قصد به خدمت گرفتن محمد الننی را دارد .به گزارش نشریه Espn با جذب گوندوزی و توریرا در پست هافبک به نظر میرسد الننی رقابت سختی برای قرار گرفتن در ترکیب تیم خواهد داشت و تلاش میکند از آرسنال جدا شود .مارسی فرانسه تلاش میکند پیش از بسته شدن پنجره ی نقل و انتقالات در این کشور محمد الننی را به خدمت بگیرد .الننی به تازگی قرارداد ۴ ساله ی جدیدی را با آرسنال امضا کرده است .
مارسی فرانسه قصد به خدمت گرفتن محمد الننی را دارد .به گزارش نشریه Espn با جذب گوندوزی و توریرا در پست هافبک به نظر میرسد الننی رقابت سختی برای قرار گرفتن در ترکیب تیم خواهد داشت و تلاش میکند از آرسنال جدا شود .مارسی فرانسه تلاش میکند پیش از بسته شدن پنجره ی نقل و انتقالات در این کشور محمد الننی را به خدمت بگیرد .الننی به تازگی قرارداد ۴ ساله ی جدیدی را با آرسنال امضا کرده است .
بیشترین میزان دوندگی در هفته ی آغازین رقابت های لیگ جزیره بیشترین میزان دوندگی در هفته ی آغازین رقابت های لیگ جزیره
آرسنال و باشگاه فروزینونه ایتالیا، دیشب بر سر انتقال جوئل کمپل، بازیکن فعلی آرسنال به توافق رسیدند و تا چند ساعت دیگر، این انتقال رسما اعلام می شود. آرسنال و باشگاه فروزینونه ایتالیا، دیشب بر سر انتقال جوئل کمپل، بازیکن فعلی آرسنال به توافق رسیدند و تا چند ساعت دیگر، این انتقال رسما اعلام می شود.
سهامدار سابق آرسنال، علیشر عثمانف، در نظر دارد تا در باشگاه اورتون سرمایه گذاری کند. سهامدار سابق آرسنال، علیشر عثمانف، در نظر دارد تا در باشگاه اورتون سرمایه گذاری کند.
در سال ۱٩٩٦ در چنین روزی: آرسنال با مبلغ ۳.۵ میلیون پوند پاتریک ویرا ۲۰ ساله را از آث میلان خرید. در سال ۱٩٩٦ در چنین روزی: آرسنال با مبلغ ۳.۵ میلیون پوند پاتریک ویرا ۲۰ ساله را از آث میلان خرید.
 الکس سانگ که از آرسنال به بارسلونا رفته بود و بعد از آن راهی وستهم شده بود در انتقالی رایگان به FC Sion سوئیس پیوست. او بیش از ۲۰۰ بار پیراهن آرسنال را در میادین بر تن کرده است.

الکس سانگ هم اکنون ۳۰ ساله است و طی قرارداد دوساله در لیگ سوئیس بازی خود را ادامه خواهد داد
الکس سانگ که از آرسنال به بارسلونا رفته بود و بعد از آن راهی وستهم شده بود در انتقالی رایگان به FC Sion سوئیس پیوست. او بیش از ۲۰۰ بار پیراهن آرسنال را در میادین بر تن کرده است. الکس سانگ هم اکنون ۳۰ ساله است و طی قرارداد دوساله در لیگ سوئیس بازی خود را ادامه خواهد داد
کمپانی آدیداس، مسئول تهیه اقلام ورزشی باشگاه آرسنال از فصل آینده شد. این قرار داد ۵ ساله و به مبلغ ٦۰ میلیون پوند بابت هر سال (مجموعا ۳۰۰ میلیون یورو) میباشد. کمپانی آدیداس، مسئول تهیه اقلام ورزشی باشگاه آرسنال از فصل آینده شد. این قرار داد ۵ ساله و به مبلغ ٦۰ میلیون پوند بابت هر سال (مجموعا ۳۰۰ میلیون یورو) میباشد.
انتظار میرود با جدایی چمبرز ، آرسنال به دنبال خرید یک مدافع وسط دیگر باشد . مدافع اهل کرواسی تیم بشیکتاش ، دوماگوج ویدا اصلی ترین گزینه ی آرسنال است .قیمت این بازیکن حدود ۱۸ میلیون پوند می باشد . انتظار میرود با جدایی چمبرز ، آرسنال به دنبال خرید یک مدافع وسط دیگر باشد . مدافع اهل کرواسی تیم بشیکتاش ، دوماگوج ویدا اصلی ترین گزینه ی آرسنال است .قیمت این بازیکن حدود ۱۸ میلیون پوند می باشد .
به نقل از سایت Goal : لوکاس پرز در حال پشت سر گذاشتن تست های پزشکی باشگاه وستهام است و به زودی به این تیم منتقل خواهد شد ./ به نقل از دی مارزیو : بشیکتاش سعی دارد داوید اوسپینا را به خدمت بگیرد و پیشنهاد انتقال قرضی + آپشن خرید را مطرح کرده که توسط آرسنال رد شده است .آرسنال قصد دارد اوسپینا را بفروشد . به نقل از سایت Goal : لوکاس پرز در حال پشت سر گذاشتن تست های پزشکی باشگاه وستهام است و به زودی به این تیم منتقل خواهد شد ./ به نقل از دی مارزیو : بشیکتاش سعی دارد داوید اوسپینا را به خدمت بگیرد و پیشنهاد انتقال قرضی + آپشن خرید را مطرح کرده که توسط آرسنال رد شده است .آرسنال قصد دارد اوسپینا را بفروشد .
کالوم چمبرز بصورت قرضی به مدت یک فصل به فولهام پیوست .انتقال چمبرز به فولهام بصورت قرضی انجام شد . آرسنال حالا در پست دفاع وسط  سوکراتیس ، موستافی ، هولدینگ و ماوروپانوس را دارد (تا زمانی که کوشیلنی از مصدومیت برگردد) .احساس میکنم آرسنال به جذب یک مدافع وسط دیگر احتیاج دارد . کالوم چمبرز بصورت قرضی به مدت یک فصل به فولهام پیوست .انتقال چمبرز به فولهام بصورت قرضی انجام شد . آرسنال حالا در پست دفاع وسط سوکراتیس ، موستافی ، هولدینگ و ماوروپانوس را دارد (تا زمانی که کوشیلنی از مصدومیت برگردد) .احساس میکنم آرسنال به جذب یک مدافع وسط دیگر احتیاج دارد .

بازهم سانگ و پاس های طلایی

بازهم سانگ و پاس های طلاییبازم سانگ.....
به جرئات  میتونم بگم که 50 درصد گلهای رابین مخصوصا گل هایی که با شوت تک ضرب زده روی پاس های توی عمق و سانتر های فوق العاده سانگ بوده....
انصافا سانگ توی این فصل ÷اس های خیلی زیاد و خوبی داده که اکثرا مصبر به ثمر بوده....
برای همین هم همه بازیها توی ترکیب اصلی بوده وگرنه سوتی زیاد میده
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

ali jamshidi در 14/12/1390 | 07:11 گفت:

پاس هاش واقعاً طلائی بوده. چند تا هم به والکات و هانری داده. ولی تو همین بازی با لیورپول یا بازی با میلان خیلی توپ های بدی لو داد. درسته پاس هاش خوبه ولی واقعاً نباید از سوتی هاش هم گذشته چون پست خیلی حساسه. تو چند تا صحنه عجیب به دردسر انداختمون.

مجتبی عابدی در 13/12/1390 | 22:38 گفت:

سانگ نه بهتره بگیم پادشاه پاس های طلایی . محشره . عاشقشم . ام ویلا کیلو چنده ؟؟ تا الکس رو داریم کاکا رو هم نمی خوایم . خیلی جا داره بهتر هم بشه . شاهکاره رئیسه . از 2008 2009 که فیکس شد باورم نمیشد انفـــــــــــدر پتانسیل داشته باشه . پیرهن شماره 17 و 15 امسال خریدن داره .

سید محمد صادق موسوی در 13/12/1390 | 22:06 گفت:

از همون وقتی که آرسنال اومد بهش اعتقاد داشتم

hamed در 13/12/1390 | 21:49 گفت:

واقعا از سانگ خوشم میاد...

مرتضی در 13/12/1390 | 21:46 گفت:

سانگ امروز هم فیزیکی بازی کرد هم اینکه خیلی از پاسهای لیورپولی ها رو قطع کرد . به نظرم سانگ عالی بود

حمید پیرنیا در 13/12/1390 | 21:24 گفت:

سانگ عالیه به نظرم باید تلاش کنیم حفظش کنیم . بدون شک بهترین هافبک دفاعی انگلیس و شاید دنیا باشه الان.

T.Vermaelen در 13/12/1390 | 21:08 گفت:

عالیه سانگ...
حمید ببین سانگ پست اصلیش هافبک دفاع نیست, پست اصلیش هافبک مرکزیه و اگه فقط وظیفه اصلیش مرکز زمین باشه عالیه تو همه بازیها... ولی بیچاره بعدی که فبرگاس رفته و دیابی هم مصدومه مجبوره هم تو حمله کمک کنه و تو گل زدن ها ÷اس هاس عمقی رو بده هم اینکه برگرده دفاع کنه... وقتی که دفاع های مرکزی مصدوم میشن بیچاره باید دفاع وسط هم بازی کنه.. پس چیکار باید بکنه دیگه که بهش بگید خوبه؟
تو بازی تاتنهام هم چه پاس بلند و دقیقی واسه والکات انداخت و گلش کرد تئو؟

علیرضا در 13/12/1390 | 20:55 گفت:

سانگ فوق العاده هست...........فقط یه ذره به تجربه نیاز داره............
این فصل هم خیلی خوب پاس گل داده..............

(Hooman sam (Dark metal در 13/12/1390 | 20:55 گفت:

فقط و فقط خداروشکر...
خدایا شکرررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررتـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ

علی ارشدی در 13/12/1390 | 20:25 گفت:

آفرین حسین در مورد سانگ با تو موافقم فقط مصبر به ثمر؟؟؟؟

mohsen abbasi در 13/12/1390 | 20:25 گفت:

بابا حلا چرا همذدیگرو می زنین شما ها مثلا رفیقین

محمد حسینی در 13/12/1390 | 20:15 گفت:

Song khoobe

توپچی جنوب در 13/12/1390 | 20:03 گفت:

نه سانگ امسال پاس های تو عمق زیبایی میده این دومین پاسیه که سانگ اینجوری میده و رابین اینجوری گلش میکنه

پاسش به تی تی بازی با لیدز هم هیچ وقت فراموشش نمیکنم من!!!!!!!!!!!!

hesam در 13/12/1390 | 19:58 گفت:

واقعن سانگ يه دونه داده!!!!!!!تا الان هزار تا از اين پاسا داده:به هنري بازي ليدز,به سانتوز بازي چلسي,به والكات هفته پيش,به رابين تو بازي امروز و اورتون و دورتموند و ..... بازم بگم!واقعن متاسفم براي اونايي كه به بازيكن خودي هم رحم.نميكنه.

محتشم تمیزی در 13/12/1390 | 19:50 گفت:

دمش گرم

soroosh در 13/12/1390 | 19:47 گفت:

به شخصه از سانگ اصلا خوشم نمیاد... یه بازی خیلی خوبه در کارهای دفاعی و تهاجمی و یه بازی تو کارای دفاعی افتضاحه ... در ضمن یه هافبک دفاعی باید بیشتر تخریبی باشه تا هجومی چون اگه فقط تهاجمی باشه تیم رسما بدبخت میشه... به بازی هایی که سانگ تو مرکز خط دفاعی بازی می کنه دقت کنین ... همه اش عاشق اینه که از خط دفاع جدا شه ... بازم میگم هی نگید سانگ جوونه ... همین فرصت، شایدم خیلی کمترشو به خیلیا دادن و خیلی بهتر از سانگ کار کردن ... فلامینی یه فصل فیکس بازی کرد و تو اون فصل از اول تا آخر فصل عالی بود. بازی با میلان رو که یادتونه چی کار کرد با کاکا... این کارا از سانگ بر میاد؟؟؟؟ فکر نکنم :(

حبیب در 13/12/1390 | 19:46 گفت:

داش حسین با اینکه یه کوچولو غلو کردی ولی به نظر منم پاس هاس سانگ فوق العادس! اگه یادت باشه دیقه 80 بازی با اورتون هم یه همچین پاسی داد و رابین زد تو گل و 3 امتیاز حساس... البته بازی با تاتنهامم یه همچین پاسی به تئو داد که اونم گل شد...

moeinem در 13/12/1390 | 19:39 گفت:

حمید خان نوکرتم ببخشید دیگه.

حمید فرازی در 13/12/1390 | 19:37 گفت:

معین جان همینطور که اشاره کردم این دوازدهمین پاس گل سانگ بود که بیش از 90 درصدش به فن پرسی ختم شده.پس فکر نکنم 1 اس گل داده باشه :)

حمید فرازی در 13/12/1390 | 19:36 گفت:

سانگ آینده خوبی دراه و فقط اون وسط یه کم کم تجربه هست.برخلاف نظر خیلی از دوستان سبک بازیشو میپسندم و ایمدوارم بتونیم یه هافبک دفاعی دیگه به سبک ویرا و گیلبرتو داشته باشیم. اگه اشتباه نکنم این پاس گل دوازدهمین پاس گل سانگ در این فصل(در کل رقابت ها) بود که براش یه آمار خیلی خوبه.
البته در این مسابقه متوسط بود و نمیشه گفت خیلی خوب کار کرد

moeinem در 13/12/1390 | 19:33 گفت:

بابا بیشتر پاساشو تئو میده.حالا یه دونه پاس داده سانگ بزرگش نکنید دیگه!