بازهم سانگ و پاس های طلایی

نویسنده: Hossein Y

وبلاگ من
نویسنده: Hossein Y
هر کار میکنم عوض نمیشه!!!!
کل بازدید: 138,462 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
لورن کوشیلنی مدافع فرانسوی باشگاه آرسنال رسما از بازی های ملی خداحافظی کرد. لورن کوشیلنی مدافع فرانسوی باشگاه آرسنال رسما از بازی های ملی خداحافظی کرد.
مدیر آتلانتا یونایتد: آرسنال باید مبلغ پیشنهادی خود برای میگل آلمیرون را حداقل سه برابر کند . دارن ایلز مدیر باشگاه آتلانتا یونایتد: خبرهایی مبنی بر علاقه‌ی باشگاه آرسنال به آلمیرون به گوش من رسیده است و گفته می‌شود این تیم قصد دارد پیشنهادی ۱۱ میلیون پوندی برای این بازیکن ارائه دهد.پیش از هر چیز باید بگویم آرسنال باید حداقل پیشنهادش را سه برابر کند تا راضی بشوم درباره‌ی این انتقال فکر کنم. مدیر آتلانتا یونایتد: آرسنال باید مبلغ پیشنهادی خود برای میگل آلمیرون را حداقل سه برابر کند . دارن ایلز مدیر باشگاه آتلانتا یونایتد: خبرهایی مبنی بر علاقه‌ی باشگاه آرسنال به آلمیرون به گوش من رسیده است و گفته می‌شود این تیم قصد دارد پیشنهادی ۱۱ میلیون پوندی برای این بازیکن ارائه دهد.پیش از هر چیز باید بگویم آرسنال باید حداقل پیشنهادش را سه برابر کند تا راضی بشوم درباره‌ی این انتقال فکر کنم.
طبق گزارش اسکای اسپرت، تیری هانری در حال انجام مراحل پایانی مذاکرات با باشگاه موناکو برای جانشینی لئوناردو یاردیم است، به نظر می‌رسد تا ۴۸ ساعت آینده این انتقال رسما اعلام می‌شود. طبق گزارش اسکای اسپرت، تیری هانری در حال انجام مراحل پایانی مذاکرات با باشگاه موناکو برای جانشینی لئوناردو یاردیم است، به نظر می‌رسد تا ۴۸ ساعت آینده این انتقال رسما اعلام می‌شود.
رادیو مونته کارلو (RMC):  سران باشگاه پاریس سنت ژرمن ملاقات هایی به صورت خصوصی با آرسن ونگر انجام داده اند تا از او در یکی از پستهای ورزشی باشگاه استفاده کنند. با این وجود هنوز نشانه ای از توافقی سریع وجود ندارد، اما سیاست گذاران باشگاه پاریسی می‌خواهند به ونگر یک پست ورزشی را پیشنهاد دهند که الزاما مدیریت فوتبال نیست، به او احتمالا پستی پیشنهاد خواهد شد که در سلسله مراتب باشگاه، یک رتبه پایین تر از ناصر الخلیفی خواهد بود. رادیو مونته کارلو (RMC): سران باشگاه پاریس سنت ژرمن ملاقات هایی به صورت خصوصی با آرسن ونگر انجام داده اند تا از او در یکی از پستهای ورزشی باشگاه استفاده کنند. با این وجود هنوز نشانه ای از توافقی سریع وجود ندارد، اما سیاست گذاران باشگاه پاریسی می‌خواهند به ونگر یک پست ورزشی را پیشنهاد دهند که الزاما مدیریت فوتبال نیست، به او احتمالا پستی پیشنهاد خواهد شد که در سلسله مراتب باشگاه، یک رتبه پایین تر از ناصر الخلیفی خواهد بود.
به دلیل مصدومیت کوین تراپ، برند لنو دروازه‌بان آرسنال به تیم ملی آلمان دعوت شد. به دلیل مصدومیت کوین تراپ، برند لنو دروازه‌بان آرسنال به تیم ملی آلمان دعوت شد.
ستاره‌های جوان آرسنال به تیم ملی کشورشان دعوت شدند .ادی انکتیا و جو ویلوک برای دو دیدار مقابل تیم ملی ایتالیا و تیم ملی چک به تیم ملی زیر ۲۰ سال انگلستان دعوت شدند.امیل اسمیت روه برای دو دیدار مقابل تیم ملی پرتغال و تیم ملی مقدونیه به تیم ملی زیر ۱۹ سال انگلستان دعوت شد. فلورین بالوگُن، ونتای دیلی کمبل، تیریس جان جولز، آرتور اوکونکو، بوکایو ساکا برای دو دیدار مقابل تیم ملی سوئد و تیم ملی چک به تیم ملی زیر ۱۸ سال انگلستان دعوت شدند.میگل عزیز، سام گرینوود، یونس موسی به تیم ملی زیر ۱۷ سال انگلستان دعوت شدند تا در تورنمنت بین المللی جوانان در انگلستان که قرار است با تیم ملی های کشور آمریکا، روسیه و برزیل رو به رو شوند، به میدان بروند.
ستاره‌های جوان آرسنال به تیم ملی کشورشان دعوت شدند .ادی انکتیا و جو ویلوک برای دو دیدار مقابل تیم ملی ایتالیا و تیم ملی چک به تیم ملی زیر ۲۰ سال انگلستان دعوت شدند.امیل اسمیت روه برای دو دیدار مقابل تیم ملی پرتغال و تیم ملی مقدونیه به تیم ملی زیر ۱۹ سال انگلستان دعوت شد. فلورین بالوگُن، ونتای دیلی کمبل، تیریس جان جولز، آرتور اوکونکو، بوکایو ساکا برای دو دیدار مقابل تیم ملی سوئد و تیم ملی چک به تیم ملی زیر ۱۸ سال انگلستان دعوت شدند.میگل عزیز، سام گرینوود، یونس موسی به تیم ملی زیر ۱۷ سال انگلستان دعوت شدند تا در تورنمنت بین المللی جوانان در انگلستان که قرار است با تیم ملی های کشور آمریکا، روسیه و برزیل رو به رو شوند، به میدان بروند.
طبق گزارش میرور، میگل آلمیرون بازیکن ۲۴ ساله پاراگوئه ای باشگاه آتلانتا یونایتد، در ژانویه با مبلغ ۱۵ میلیون پوند به باشگاه آرسنال خواهد پیوست. طبق گزارش میرور، میگل آلمیرون بازیکن ۲۴ ساله پاراگوئه ای باشگاه آتلانتا یونایتد، در ژانویه با مبلغ ۱۵ میلیون پوند به باشگاه آرسنال خواهد پیوست.
باشگاه آرسنال رسما اعلام کرد که از اول ژوئیه ۲۰۱۹ با شرکت آدیداس همکاری خود را آغاز می کند.قرارداد باشگاه آرسنال با شرکت آدیداس ۵ ساله خواهد بود که ارزش این قرارداد ۳۰۰ میلیون پوند خواهد بود، این باشگاه به ازای هر فصل ۶۰ میلیون پوند از این برند بزرگ ورزشی دریافت خواهد کرد. باشگاه آرسنال رسما اعلام کرد که از اول ژوئیه ۲۰۱۹ با شرکت آدیداس همکاری خود را آغاز می کند.قرارداد باشگاه آرسنال با شرکت آدیداس ۵ ساله خواهد بود که ارزش این قرارداد ۳۰۰ میلیون پوند خواهد بود، این باشگاه به ازای هر فصل ۶۰ میلیون پوند از این برند بزرگ ورزشی دریافت خواهد کرد.
برای اولین بار در تاریخ لیگ جزیره دو بازیکن تعویضی در یک بازی از لیگ موفق شدند هم گل بزنند و هم پاس گل بدهند ، اوبامیانگ و رمزی پس از ورود به میدان به عنوان بازیکن تعویضی هر کدام یک گل و یک پاس گل را به نام خود ثبت کردند . برای اولین بار در تاریخ لیگ جزیره دو بازیکن تعویضی در یک بازی از لیگ موفق شدند هم گل بزنند و هم پاس گل بدهند ، اوبامیانگ و رمزی پس از ورود به میدان به عنوان بازیکن تعویضی هر کدام یک گل و یک پاس گل را به نام خود ثبت کردند .
آرون رمزی گل سوم آرسنال را تنها ۳۹ ثانیه پس از ورودش به زمین به ثمر رساند . سریعترین گل در لیگ برای آرسنال توسط یک بازیکن تعویضی پس از دسامبر ۲۰۰۷ . در دسامبر ۲۰۰۷ نیکلاس بندتنر پس از ۳۵ ثانیه از ورودش به زمین توانست دروازه تاتنهام را باز کند . آرون رمزی گل سوم آرسنال را تنها ۳۹ ثانیه پس از ورودش به زمین به ثمر رساند . سریعترین گل در لیگ برای آرسنال توسط یک بازیکن تعویضی پس از دسامبر ۲۰۰۷ . در دسامبر ۲۰۰۷ نیکلاس بندتنر پس از ۳۵ ثانیه از ورودش به زمین توانست دروازه تاتنهام را باز کند .

بازهم سانگ و پاس های طلایی

بازهم سانگ و پاس های طلاییبازم سانگ.....
به جرئات  میتونم بگم که 50 درصد گلهای رابین مخصوصا گل هایی که با شوت تک ضرب زده روی پاس های توی عمق و سانتر های فوق العاده سانگ بوده....
انصافا سانگ توی این فصل ÷اس های خیلی زیاد و خوبی داده که اکثرا مصبر به ثمر بوده....
برای همین هم همه بازیها توی ترکیب اصلی بوده وگرنه سوتی زیاد میده
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

ali jamshidi در 14/12/1390 | 07:11 گفت:

پاس هاش واقعاً طلائی بوده. چند تا هم به والکات و هانری داده. ولی تو همین بازی با لیورپول یا بازی با میلان خیلی توپ های بدی لو داد. درسته پاس هاش خوبه ولی واقعاً نباید از سوتی هاش هم گذشته چون پست خیلی حساسه. تو چند تا صحنه عجیب به دردسر انداختمون.

مجتبی عابدی در 13/12/1390 | 22:38 گفت:

سانگ نه بهتره بگیم پادشاه پاس های طلایی . محشره . عاشقشم . ام ویلا کیلو چنده ؟؟ تا الکس رو داریم کاکا رو هم نمی خوایم . خیلی جا داره بهتر هم بشه . شاهکاره رئیسه . از 2008 2009 که فیکس شد باورم نمیشد انفـــــــــــدر پتانسیل داشته باشه . پیرهن شماره 17 و 15 امسال خریدن داره .

سید محمد صادق موسوی در 13/12/1390 | 22:06 گفت:

از همون وقتی که آرسنال اومد بهش اعتقاد داشتم

hamed در 13/12/1390 | 21:49 گفت:

واقعا از سانگ خوشم میاد...

مرتضی در 13/12/1390 | 21:46 گفت:

سانگ امروز هم فیزیکی بازی کرد هم اینکه خیلی از پاسهای لیورپولی ها رو قطع کرد . به نظرم سانگ عالی بود

حمید پیرنیا در 13/12/1390 | 21:24 گفت:

سانگ عالیه به نظرم باید تلاش کنیم حفظش کنیم . بدون شک بهترین هافبک دفاعی انگلیس و شاید دنیا باشه الان.

T.Vermaelen در 13/12/1390 | 21:08 گفت:

عالیه سانگ...
حمید ببین سانگ پست اصلیش هافبک دفاع نیست, پست اصلیش هافبک مرکزیه و اگه فقط وظیفه اصلیش مرکز زمین باشه عالیه تو همه بازیها... ولی بیچاره بعدی که فبرگاس رفته و دیابی هم مصدومه مجبوره هم تو حمله کمک کنه و تو گل زدن ها ÷اس هاس عمقی رو بده هم اینکه برگرده دفاع کنه... وقتی که دفاع های مرکزی مصدوم میشن بیچاره باید دفاع وسط هم بازی کنه.. پس چیکار باید بکنه دیگه که بهش بگید خوبه؟
تو بازی تاتنهام هم چه پاس بلند و دقیقی واسه والکات انداخت و گلش کرد تئو؟

علیرضا در 13/12/1390 | 20:55 گفت:

سانگ فوق العاده هست...........فقط یه ذره به تجربه نیاز داره............
این فصل هم خیلی خوب پاس گل داده..............

(Hooman sam (Dark metal در 13/12/1390 | 20:55 گفت:

فقط و فقط خداروشکر...
خدایا شکرررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررتـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ

علی ارشدی در 13/12/1390 | 20:25 گفت:

آفرین حسین در مورد سانگ با تو موافقم فقط مصبر به ثمر؟؟؟؟

mohsen abbasi در 13/12/1390 | 20:25 گفت:

بابا حلا چرا همذدیگرو می زنین شما ها مثلا رفیقین

محمد حسینی در 13/12/1390 | 20:15 گفت:

Song khoobe

توپچی جنوب در 13/12/1390 | 20:03 گفت:

نه سانگ امسال پاس های تو عمق زیبایی میده این دومین پاسیه که سانگ اینجوری میده و رابین اینجوری گلش میکنه

پاسش به تی تی بازی با لیدز هم هیچ وقت فراموشش نمیکنم من!!!!!!!!!!!!

hesam در 13/12/1390 | 19:58 گفت:

واقعن سانگ يه دونه داده!!!!!!!تا الان هزار تا از اين پاسا داده:به هنري بازي ليدز,به سانتوز بازي چلسي,به والكات هفته پيش,به رابين تو بازي امروز و اورتون و دورتموند و ..... بازم بگم!واقعن متاسفم براي اونايي كه به بازيكن خودي هم رحم.نميكنه.

محتشم تمیزی در 13/12/1390 | 19:50 گفت:

دمش گرم

soroosh در 13/12/1390 | 19:47 گفت:

به شخصه از سانگ اصلا خوشم نمیاد... یه بازی خیلی خوبه در کارهای دفاعی و تهاجمی و یه بازی تو کارای دفاعی افتضاحه ... در ضمن یه هافبک دفاعی باید بیشتر تخریبی باشه تا هجومی چون اگه فقط تهاجمی باشه تیم رسما بدبخت میشه... به بازی هایی که سانگ تو مرکز خط دفاعی بازی می کنه دقت کنین ... همه اش عاشق اینه که از خط دفاع جدا شه ... بازم میگم هی نگید سانگ جوونه ... همین فرصت، شایدم خیلی کمترشو به خیلیا دادن و خیلی بهتر از سانگ کار کردن ... فلامینی یه فصل فیکس بازی کرد و تو اون فصل از اول تا آخر فصل عالی بود. بازی با میلان رو که یادتونه چی کار کرد با کاکا... این کارا از سانگ بر میاد؟؟؟؟ فکر نکنم :(

حبیب در 13/12/1390 | 19:46 گفت:

داش حسین با اینکه یه کوچولو غلو کردی ولی به نظر منم پاس هاس سانگ فوق العادس! اگه یادت باشه دیقه 80 بازی با اورتون هم یه همچین پاسی داد و رابین زد تو گل و 3 امتیاز حساس... البته بازی با تاتنهامم یه همچین پاسی به تئو داد که اونم گل شد...

moeinem در 13/12/1390 | 19:39 گفت:

حمید خان نوکرتم ببخشید دیگه.

حمید فرازی در 13/12/1390 | 19:37 گفت:

معین جان همینطور که اشاره کردم این دوازدهمین پاس گل سانگ بود که بیش از 90 درصدش به فن پرسی ختم شده.پس فکر نکنم 1 اس گل داده باشه :)

حمید فرازی در 13/12/1390 | 19:36 گفت:

سانگ آینده خوبی دراه و فقط اون وسط یه کم کم تجربه هست.برخلاف نظر خیلی از دوستان سبک بازیشو میپسندم و ایمدوارم بتونیم یه هافبک دفاعی دیگه به سبک ویرا و گیلبرتو داشته باشیم. اگه اشتباه نکنم این پاس گل دوازدهمین پاس گل سانگ در این فصل(در کل رقابت ها) بود که براش یه آمار خیلی خوبه.
البته در این مسابقه متوسط بود و نمیشه گفت خیلی خوب کار کرد

moeinem در 13/12/1390 | 19:33 گفت:

بابا بیشتر پاساشو تئو میده.حالا یه دونه پاس داده سانگ بزرگش نکنید دیگه!