خودتون قضاوت کنید...

نویسنده: Hossein Y

وبلاگ من
نویسنده: Hossein Y
هر کار میکنم عوض نمیشه!!!!
کل بازدید: 172,477 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
اسکای اسپورت گفته که صحنه اصلا چک هم نشده! افراد زیادی در شبکه مجازی واکنش نشون دادن به این تصمیم عجیب داور اسکای اسپورت گفته که صحنه اصلا چک هم نشده! افراد زیادی در شبکه مجازی واکنش نشون دادن به این تصمیم عجیب داور
در چنین روزی یعنی ۱۸ اکتبر ۲۰۰۵، تیری آنری با زدن دو گل در مقابل اسپارتا پراگ توانست صد و هشتاد و ششمین گل خود را به ثمر برساند و رکورد گلزنی ایان رایت را شکست دهد و به تنهایی به عنوان بهترین گلزن تاریخ آرسنال شناخته شود. در چنین روزی یعنی ۱۸ اکتبر ۲۰۰۵، تیری آنری با زدن دو گل در مقابل اسپارتا پراگ توانست صد و هشتاد و ششمین گل خود را به ثمر برساند و رکورد گلزنی ایان رایت را شکست دهد و به تنهایی به عنوان بهترین گلزن تاریخ آرسنال شناخته شود.
لنو:"وقتی بعد از قرنطینه به اینجا آمدیم ۳ ۰ باختیم و شانسی نداشتیم ولی امروز بازی بسیار نزدیک بود و می توانستیم مساوی کنیم یا حتی ببریم.ما در مسیر درست هستیم و سیتی هم این را حس کرده است." لنو:"وقتی بعد از قرنطینه به اینجا آمدیم ۳ ۰ باختیم و شانسی نداشتیم ولی امروز بازی بسیار نزدیک بود و می توانستیم مساوی کنیم یا حتی ببریم.ما در مسیر درست هستیم و سیتی هم این را حس کرده است."
 اسطوره ایان رایت راجع به اوبا : برای ما هواداران آرسنال، وقتی بیشتر از هر زمانی به تو احتیاج داشتیم، و در زمانی که دیده بودیم اسطوره ها وقتی به آنها احتیاج داشتیم ترکمان کردند، تو برای ما تا ابد مقام اسطوره را داری. عاشقتم کاپیتان. اسطوره ایان رایت راجع به اوبا : برای ما هواداران آرسنال، وقتی بیشتر از هر زمانی به تو احتیاج داشتیم، و در زمانی که دیده بودیم اسطوره ها وقتی به آنها احتیاج داشتیم ترکمان کردند، تو برای ما تا ابد مقام اسطوره را داری. عاشقتم کاپیتان.
در دوران جوانی من هم هوادار بوده‌ام، من احساس آنها را درک میکنم وقتی تیم برنده میشود یا شکست میخورد. من آنها را میفهمم و دلیل ماندن من همین است. چون من عاشق آنها هستم در دوران جوانی من هم هوادار بوده‌ام، من احساس آنها را درک میکنم وقتی تیم برنده میشود یا شکست میخورد. من آنها را میفهمم و دلیل ماندن من همین است. چون من عاشق آنها هستم
پیر امریک اوبامیانگ در مورد جام‌های بیشتر: "احساس خیلی خوبی است.  اول از همه ، من باید بگویم تولدت مبارک برادر [نایلز].  او بهترین بازیکن مسابقه بود ، من واقعاً برای او خوشحالم ، او شایسته آن است.  ما این جام را خواهیم گرفت و این بار امیدوارم که آن را رها نکنم! "  [مصاحبه با BT قبل از لیفت کردن جام بود] پیر امریک اوبامیانگ در مورد جام‌های بیشتر: "احساس خیلی خوبی است. اول از همه ، من باید بگویم تولدت مبارک برادر [نایلز]. او بهترین بازیکن مسابقه بود ، من واقعاً برای او خوشحالم ، او شایسته آن است. ما این جام را خواهیم گرفت و این بار امیدوارم که آن را رها نکنم! " [مصاحبه با BT قبل از لیفت کردن جام بود]
 آرسن ونگر درباره محمد الننی : "او یک بازیکن در خدمت تیم خارق العاده است و اگر مصری باشید ، به کشور شما اعتبار داده است. او یک پسر خارق العاده است ، ما او را در اینجا دوست داریم." آرسن ونگر درباره محمد الننی : "او یک بازیکن در خدمت تیم خارق العاده است و اگر مصری باشید ، به کشور شما اعتبار داده است. او یک پسر خارق العاده است ، ما او را در اینجا دوست داریم."
✅ ونگر اخبار مربوط به احتمال جانشینی مربی تیم ملی هلند را تکذیب کرد و گفت: من در حال حاضر برای فیفا کار میکنم و در دسترس نیستم... واقعا نمی‌دانم این خبرها از کجا میآیند. هیچکس با من تماس نداشته است. ✅ ونگر اخبار مربوط به احتمال جانشینی مربی تیم ملی هلند را تکذیب کرد و گفت: من در حال حاضر برای فیفا کار میکنم و در دسترس نیستم... واقعا نمی‌دانم این خبرها از کجا میآیند. هیچکس با من تماس نداشته است.
💢 به نقل از برخی خبرگذاری‌ها آرسنال و لیل بر سر مبلغ ۳۰ میلیون یورو برای گابریل به توافق رسیده‌اند و گابریل فردا تستهای پزشکی پیش از قرارداد را خواهد گذارند.

💢آرسنال قصد دارد در صورت مهیا شدن شرایط در هفته آینده اقدامات مربوط به فعال کردن بند آزادسازی توماس پارتی را انجام دهد. پیش از این اتلتیکو گفته بود تنها با فعالسازی بند آزادسازی قرارداد حاضر به فروش توماس پارتی میباشد.

💢 برخی از خبرگزاری‌ها مبلغ توافق شده برای خرید گابریل دفاع لیل را رقمی بین ۲۳ تا ۲۵ میلیون یورو اعلام کرده اند، اما چیزی که تقریبا همه روی آن اتفاق نظر دارند این است که باید گابریل را آرسنالی بدانیم زیرا او به زودی تستهای پزشکی را پشت سر خواهد گذاشت و با قراردادی ۵ ساله به آرسنال ملحق خواهد شد. 💢 به نقل از برخی خبرگذاری‌ها آرسنال و لیل بر سر مبلغ ۳۰ میلیون یورو برای گابریل به توافق رسیده‌اند و گابریل فردا تستهای پزشکی پیش از قرارداد را خواهد گذارند. 💢آرسنال قصد دارد در صورت مهیا شدن شرایط در هفته آینده اقدامات مربوط به فعال کردن بند آزادسازی توماس پارتی را انجام دهد. پیش از این اتلتیکو گفته بود تنها با فعالسازی بند آزادسازی قرارداد حاضر به فروش توماس پارتی میباشد. 💢 برخی از خبرگزاری‌ها مبلغ توافق شده برای خرید گابریل دفاع لیل را رقمی بین ۲۳ تا ۲۵ میلیون یورو اعلام کرده اند، اما چیزی که تقریبا همه روی آن اتفاق نظر دارند این است که باید گابریل را آرسنالی بدانیم زیرا او به زودی تستهای پزشکی را پشت سر خواهد گذاشت و با قراردادی ۵ ساله به آرسنال ملحق خواهد شد.
مربی جدید بارسلونا از اظهار نظر در مورد کوتینیو خودداری کرده اما مشخص است می‌خواهد تیمش را بر اساس "دی‌یانگ" بچیند.با توجه به مجموعه گزارشات موجود ...‌ می‌توان همچنان به انتقال دیر هنگام فیلیپ به آرسنال امیدوار بود. انتظار می‌رود طی هفته پیش‌رو گابریل معرفی شود. آرسنال احتمالا چند بازیکن از جمله سوکراتیس، گندوزی، توریرا  (و احتمالا لاکازت) را بفروشد و در خرید بعدی توماس پارتی را به لندن بیاورد و در نهایت کوتینیو به یک توپچی تبدیل شود.

☝️ پاراگراف آخر مجموعه‌ای از گزارشات از تعدادی توئیت و خبر از پایگاه‌های مختلف خبری است و فعلا چیزی قطعی نیست. مربی جدید بارسلونا از اظهار نظر در مورد کوتینیو خودداری کرده اما مشخص است می‌خواهد تیمش را بر اساس "دی‌یانگ" بچیند.با توجه به مجموعه گزارشات موجود ...‌ می‌توان همچنان به انتقال دیر هنگام فیلیپ به آرسنال امیدوار بود. انتظار می‌رود طی هفته پیش‌رو گابریل معرفی شود. آرسنال احتمالا چند بازیکن از جمله سوکراتیس، گندوزی، توریرا (و احتمالا لاکازت) را بفروشد و در خرید بعدی توماس پارتی را به لندن بیاورد و در نهایت کوتینیو به یک توپچی تبدیل شود. ☝️ پاراگراف آخر مجموعه‌ای از گزارشات از تعدادی توئیت و خبر از پایگاه‌های مختلف خبری است و فعلا چیزی قطعی نیست.

خودتون قضاوت کنید...

خودتون قضاوت کنید...سلام.اول لز همه بگم که قصدم اصلا و اصلا به هم زدن سایت و طرفداری از بازیکنی نیست.......فقط یخوام نظر شما رو بدونم....
یک نگاه به همین 3 تا بازی انجام شده توی لیگ من یونایتد و آرسنال بندازین......
بعضی ها میگن که ژیرو کاری میکنه که رابین رو فراموش کنیم!!!!!!!!!!!
خودتون هم میدونید که نمیشه.......
الان وضعیت رابین و ژیرو دقیقا مثل هم هست........
هردو تازه  به تیم های جدیدشون پیوستن و هر دو طول میکشه تا توی تیم جا بیفتند....
ام رابین توی 3 بازی که دقیقا مثل ژیرو کامل بازی نکرده 4 گل زده و 1 هت ریک کررده.....
اما ژیرو چند موقعیت خوب از دست داده......
خوب حالا به نظرتون میشه فراموشش کرد/؟؟؟؟؟
میشه به ژیرو دل بست؟؟؟؟؟؟
من که به شخصه حسرتشو میخورم.....
نظر شما چیه/؟؟
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

سالار لاری در 18/6/1391 | 19:06 گفت:

حسرت داره ولی باید به ونگر اعتماد کرد
ونگر میدونه چی خریده ژیرو هم ستاره میشه حالا ببينيد

محمد رستگار در 18/6/1391 | 10:22 گفت:

باید بهش فرصت داد

علی ارشدی در 18/6/1391 | 01:01 گفت:

حسین@ مسلما ون پرسی مهاجم کلاس بالایی بود کسی منکر این نیست و ژیرو هم اصلا قرار نیست جای کسی رو پر کنه

علی در 18/6/1391 | 00:50 گفت:

داداش حسین زیاد خودتو ناراحت نکن..
اونروز که دیدم این بیشرف با لباس انچستر شادی میکنه بخدا باورم نشد فهمیدم که قیمت انسان واقعا کم شده تازه گل هایی که واسه آرسنال رو هم زده بوده رو فراموش کردم ایشالا ژیرو بتونه خوب کار کنه نکردم فدای سرت

reza در 18/6/1391 | 00:44 گفت:

seneshoonam begu

Hossein Y در 18/6/1391 | 00:37 گفت:

به هر حال این نظر من بود.....من که به شخصه رابین رو خیلی خیلی به ژیرو ترجیح میدم....حتی اگه ژیرو امسال آقای گل شه.....
اگه گل های رابین رو ببینید واقعا به جز یکیش که مرده خوری بود گل های خیلی خوبی زده....

Hossein Y در 18/6/1391 | 00:35 گفت:

بابا من فقط همین 3 بازی رو مقایسه کردم!!!!
ولی قبول کنین رابین از ژیرو بهتر بود....خدایی نبود؟؟؟

پوریا در 17/6/1391 | 23:13 گفت:

نمیدونم والا معیارتون از مقایسه چی بود اول که رابین اومد تو تیم که چیزی نبود الانم همین دو فصل سه فصل چیزی شد بعدشم یعنی بد یازی کرد ژیرو ؟ اونوقت از چه نظر ؟

Morteza Bauer در 17/6/1391 | 21:27 گفت:

مقایست مسخره بود.شک نکن جیرود بهتر ازاین خواهد شد.

حسین در 17/6/1391 | 20:49 گفت:

عجب مقایسه ی مسخره ای ! رابین 7 سال طول کشید تا این بشه ! من نمیدونم شاید ژیرو نتونه مثل اون بشه ولی مسخره ترین مقایسه بود !

علی قاسمی در 17/6/1391 | 19:58 گفت:

داداش رابین شاید بهتر از جیرود باشه اما دلیلش این سه بازی نیست

Esmaeil در 17/6/1391 | 17:47 گفت:

نمی خوام پیش بینی کنم که ژیرو چی میشه.(مگه من نوستراداموسم!)
اما فرق بین ژیرو و رابین اینه که ون قبلا تو لیگ برتر بازی کرده.
تازه ونگر قبل از خوب شدن رابین شاماخ رو ستاره کرده بود (بازیهای پر گل اول اون فصل یادتونه.)
من به رییس اطمینان دارم ،اگر خود تو هم بری ازت رابین می سازه

Esmaeil در 17/6/1391 | 17:47 گفت:

نمی خوام پیش بینی کنم که ژیرو چی میشه.(مگه من نوستراداموسم!)
اما فرق بین ژیرو و رابین اینه که ون قبلا تو لیگ برتر بازی کرده.
تازه ونگر قبل از خوب شدن رابین شاماخ رو ستاره کرده بود (بازیهای پر گل اول اون فصل یادتونه.)
من به رییس اطمینان دارم ،اگر خود تو هم بری ازت رابین می سازه

Esmaeil در 17/6/1391 | 17:47 گفت:

نمی خوام پیش بینی کنم که ژیرو چی میشه.(مگه من نوستراداموسم!)
اما فرق بین ژیرو و رابین اینه که ون قبلا تو لیگ برتر بازی کرده.
تازه ونگر قبل از خوب شدن رابین شاماخ رو ستاره کرده بود (بازیهای پر گل اول اون فصل یادتونه.)
من به رییس اطمینان دارم ،اگر خود تو هم بری ازت رابین می سازه

Bijan در 17/6/1391 | 17:43 گفت:

به فکر تیم محبوبتون باشین نه اون نامردها و رفقای نیمه راه

Bijan در 17/6/1391 | 17:42 گفت:

این تیم امسال مدعیه،شک نکنید؛ فقط باید حمایت کنید

Bijan در 17/6/1391 | 17:42 گفت:

با کامنت علی ارشدی جای هیچ صحبتی نمیمونه

اگه امکان داره دوستان اسامی انسان نماهایی مثل نصری، فابرگاس، ملعون پرسی، کلیشی، گلب، فلامینی و ... رو تو سایت نیارید
اینا برن به پول و جام وعنوانشون برسن
ما هم هوای باشگاه محبوب خودمون رو داشته باشیم
حالا هر انی تو شانچستر هر چیزی خورده به تیم ما مربوط نیست
لطفا در مورد دفاع خوبمون تو این فصل ، هافبکهای آماده ای که داریم (مخصوصا ویلشر عزیز) و مهاجمهامون بگین
از چمبرلین بگین که مطمئنم یکی از ستون های تیم خواهد شد

این تیم امسال مدعیه،شک نکنید؛ فقط باید حمایت کنید

مهران کاظمی در 17/6/1391 | 16:35 گفت:

ایشالا که ژیرو هم جواب میده، ون پرسی که تو هر بازی حداقل 3 4 موقعیت عالی خراب می کرد

حمید پیرنیا در 17/6/1391 | 16:27 گفت:

چرت و پرت. در ضمن اسم این یارو نکبت رو دیگه نیار

حمید پیرنیا در 17/6/1391 | 16:27 گفت:

چرت و پرت. در ضمن اسم این یارو نکبت رو دیگه نیار

hesam در 17/6/1391 | 16:20 گفت:

چرا چرت میگی...رابین 8 سال تو انگیس بازی کرده...این فقط 3 تا کرده.
ولی به نظر من هم 20 سال بازی کنه تسلط رابینو نداره...

مجتبی عابدی در 17/6/1391 | 15:39 گفت:

چه بخوایم چه نخوایم مجبوریم !!! رابین دوی داشتنی گلزن حرفه ای اما گربه صفت بود . منم حسرتشو میخورم حقیقتا بد جورم حسرتشو میخورم . اما جیرود خوش استایل و حرفه ایه و تو هر تیمی بوده گلزن اول تیمش بوده حالا تو هر سطحی . حسین جان به جیرود دل نبندیم چی کار کنیم ؟؟؟ من خدایی تا اعماق تهم میسوزه رابین و تو شانچس تر میبینم . کابوسشم نمی دیدم اما ... . حرفت کاملا درسته اما راه حل ؟؟؟ چاره ای نداریم .

T.Vermaelen در 17/6/1391 | 15:28 گفت:

حسین جان رابین چند سال زیر نظر رئیس بوده الان جیرو چه مدته توپچی شده؟
البته بگم که رابین از همان اوایل هم استعدادش مشخص بود و شوت های پای چپ رابین رو هیچ کسی نیمتونه بزنه..( حتی روبن) کی نمیدونه که رابین بهترین ضربه پای چپو داره؟
اینارو میدونیم اما به هر حال رفت ولی ما الان 2 بازیکن چپ پای عالی داریم که جاشو خواهن گرفت به زودی، ویلشر هم که بیاد دیگه اله اکبر تیم عالی میشه..

aYaD در 17/6/1391 | 15:25 گفت:

اسپم!!

hamid saadi در 17/6/1391 | 15:18 گفت:

درسته من هم قبول دارم 3 بازی ملاک قضاوت نیست.
و مطمئنم جیروید به زودی گل زنی هاش رو شروع میکنه ولی تا به حد و اندازه رابین برسه زمان میبره

حسین در 17/6/1391 | 15:17 گفت:

اتفاقا بازیکن هایی که از لالیگا میان جزیره موفق تر هستن تا بازیکن هایی که از جزیره میرن لالیگا.چون بازیکن های لالیگا تکنیک دارن و توی جزیره چیزی که برای تکنیک لازم هست(یعنی فضا) بیشتر براشون مهیا هست و برای همین شکوفاتر میشن.

یحیی توره داوید سیلوا آگرو فقط چند نمونه کوچیک از ستاره لالیگا(تازه نه ستاره تاپ لالیگا) هستن که اومدن توی جزیره و شدن سوپر استار.

ولی این طرف فقط رونالدو رفت لالیگا و موفق شد.که رونالدو اگر با این سطح بازی از لیگ مغولستان هم می رفت لالیگا موفق میشد.ولی روبن نیستلروی هلب و خیلی های دیگه از جزیره رفتن لالیگا و ناکام شدن.

حسین در 17/6/1391 | 15:12 گفت:

غلی=علی

حسین در 17/6/1391 | 15:12 گفت:

غلی ارشدی دیگه از این مقایسه ها نکن لطفا برادر...

کریس رونالدو بعناون "بهترین" بازیکن جزیره رفت لالیگا و موفق شد.ولی اونطرف سرخیو آگرو که توی لالیگا همچین مالی هم نبود اومد لیگ جزیره و شد یکی از ستاره های جزیره و گل قهرمانی سیتی رو زد.

پس این موضوع ربطی به درپیت بودن و فلان نداره.

ArSeNaL در 17/6/1391 | 15:10 گفت:

کی شبکه ی پرمیر لیگو داره هر کی داره حرکت های بدون توپشو ببنید خودتون میبیند چه قدر از هوش بالای برخورداره
من خودم نگاه کردم همیه بازی ها رو ولی به ژیرود دقت نکردم ولی وقتی کارشناسا حرکات ژیردو میدیدند متعجب میشدن و میگفتن خیلی باهوشه
مشکلش فقط تموم کردنه که درست میشه

ramin kazemi در 17/6/1391 | 15:05 گفت:

9 بازی طول کشید تا تیری هانری گل اول برای ارسنال بزنه.6 بازی طول کشید تا دنیس برگکمپ گل اولش برای ارسنال بزنه.زوده برای قضاوت کردن.ون پرسی 8 سال توی جزیره بازی کرده اما ژیرود فقط 2 بازی انجام داده!

علی آقاشاهی در 17/6/1391 | 14:55 گفت:

اولا 3 تا بازی ملاک قضاوت نیست
در ثانی چرا انقدر به افتخارات فردی اهمیت می دی؟؟؟؟؟
مهم تاثیر یک بازیکن تو تیم و نتایج اون تیمه. شاید در نگاه اول تو 2 بازی اول گل نزدنمون رو از چشم ژیرو ببینی ولی 3تا بازی بدون گل خورده بخاطر زحمت کل تیمه نه فقط خط دفاعی

good luck

محمد حسینی در 17/6/1391 | 14:42 گفت:

دوستان جواب هارو گفتن منم این رو بهت میگم که آنری کبیر هم مدت ها طول کشید تا بتونه اولین گلش رو بزنه دیگه ژیرو و ان پرسی دیگه کین
بعد بیا ژیرو رو با هم بازیش مقایسه کن! کوشیلنی که یک زمان کابوس بود الان نبودش کابوسِ واسمون

یحیی جان قیاس مع الفارق منظورتِ دیگه

Hossein Y در 17/6/1391 | 14:38 گفت:

منظور من اینه که جای رابین به این راحتی و به این سرعت پر نمیشه.....

سمک! در 17/6/1391 | 14:06 گفت:

مقایسه ژیرو و سانتی و پودولسکی قیاس مع الفارغه...سانتی و پودولسکی 2-3 سال از ژیرو سنشون و تجربشون بیشتره،ژیرو فقط یه فصل تو فوتبال حرفه ای واقعا فوتبال بازی کرده ولی پودولسکی و کازورلا نه...ژیرو تو لوشامپیونه بوده ولی پودولسکی تو بوندس لیگا بوده و برای بایرن هم بازی کرده رو هم داره...کازورلا هم تو بهترین لیگ بعد از لیگ برتر بازی میکرده.تا 1-2 سال پیش کی ژیرو رو می شناخت؟ولی الان به هر بچه ای بگی پودولسکی و کازورلا کی هستن بهت میگن....
این خائن 7 سال پیش میتونست مثل پیرو حرکت بدون تو داشته باشه؟؟؟؟؟؟؟
یک کلام:ون پرسی بت نیست...هتریک هم کرده که کرده،به درک،وقتی رونی بیاد تمام پاسا بهش ختم نمیشه.
ژیرو هیچ وقت و به هیچ عنوان نقش فن پرسی رو بازی نمی کنه و نخواهد کردژیرو، ژیروه،نه فن پرسی!

ali در 17/6/1391 | 13:47 گفت:

اساسا ژیرو اصلا تو لیگ برتر بازی نکرده بود و تو لیگ فرانسه بازی میکرد
اساسا رابین دست پرورده رئیس بود و چندین سال زیر نظرش بود تا آدم شد
اساسا اون خائن تو اوج فوتبالشه
اساسا تو تیم اون خائن هافبکهایی هستن که چندین ساله باهم بازی میکنن
اساسا هرکی فک کرده ژیرو جای رابین اومنده اشتباه کرده
اساسا پولدی جای رابین اومد
اساسا .....

علی ارشدی در 17/6/1391 | 13:45 گفت:

مگه کریس رونالدو از همین لیگ جزیره نرفت لالیگا بهترین شد تو همون اولین فصل؟؟؟؟؟یا هزار نفر دیگه!!!!
ـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ
خیلی عذر می خوام الان داری بهترین لیگ دنیا رو با لالیگای درپیت مقایسه می کنی؟ معلومه که کسی از یه شرایط سخت بره به شرایط آسون بهتر میشه یعنی باید بهتر بشه مثلا من تو فیفا با درجه سختی ورلد کلاس اگه 2-0 می برم با درجه ی آماتور باید 7-0 ببرمیه مثال دیگه...همین پودولسکی!!!!!مگه از بوندسلیگا نیومد؟؟؟؟؟؟ولی هم خوب بازی میکنه هم خوب گل میزنه.....
یا همین کارزولا!!!!!!!
ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ
کی گفته ژیرو بد بازی کرده اصلا؟ اگه بازیا رو دوباره ببینی اینو نمیگی رو گل اول به لویرپول ژیرو با یه حرکت بدون توپ خوب یه مدافعو برد اون ور و فضا ایجاد کرد.
تنها مشکل ژیرو اینه که هنوز گل نزده ولی یادمون باشه که همین ان پرسی که 30 گل زده برامون 30 تا گل هم نزده دست کم

حسین در 17/6/1391 | 13:43 گفت:

منم با مسعود موافقم.ولی واقعا باید به ونگر افتخار کرد.

رابین رو سال 2004 از زندان در آورد کرد اینی که الان هست.رابین بچه خلاف محلشون بود الان شده یه ستاره فوتبال.

جیرو تازه امده به تیم.درسته سخته و تلخ ولی باید صبر کرد تا دوباره زیر نظر ونگر از اینم یه ستاره در بیاد که امیدوارم اینم ول نکنه بره.

parsa در 17/6/1391 | 13:42 گفت:

اون ملعون آشغال مگه اون موقعی که اومد آرسنال خوب بازی میکرد
خوب یک سال برا ما خوب بازی کرد
از هفته 5یا6 به بعد جیرود رو ببین
خواهشا زود قضاوت نکن

masoud mahmudpur در 17/6/1391 | 13:39 گفت:

رابین 8 سال زیر دست ونگر کار کرده بود شد این.یه ذره به ژیرو فرصت بدیم مطمئنا جا میفته

ایمان بهادران در 17/6/1391 | 13:36 گفت:

zaman mikhad

ایمان بهادران در 17/6/1391 | 13:36 گفت:

zaman mikhad

سید امین هاشمی در 17/6/1391 | 13:35 گفت:

ببین حسین جان،پر کردن جای خالی رابین خیلی سخته،ولی ژیرو هم بازیکن خوبیه که به زمان نیاز داره

soroosh در 17/6/1391 | 13:32 گفت:

اشتباه گفتم
اون بی پدر مادر بهترین بازیکن لیگ فصل قبل بود

soroosh در 17/6/1391 | 13:30 گفت:

چه ربطی داشت ؟؟؟
ژیرو بهترین بازیکن لیگ فصل پیش بود
ژیرو نیاز به زمان داره
_________________
گفتن یا نگفتنِ ما هم فایده نداره
اون بی پدر مادر گورش رو گم کرد رفت
حالا باید به ژیرو امید داشته باشیم

Hossein Y در 17/6/1391 | 13:30 گفت:

داش جوابتو تو نظرای قبلی دادم......
بعدشم اگه قرار بود با نظر یه نفر پست حذف کنم الان هیچی پست نداشتم.....

مهرداد در 17/6/1391 | 13:27 گفت:

شرایط ژیرو و اون پست فطرت مثل هم نیست تو باید ژیرو رو با 7 سال پیش

اون پست فطرت مقایسه کنی چون ژیرو تازه بازی تو لیگ جزیره رو شروع کرده

اگه پیشنهاد منو میخوای اول یه کم فکر کن به قضیه بعد پستت رو زود پاک کن

.

Hossein Y در 17/6/1391 | 13:24 گفت:

یه مثال دیگه...همین پودولسکی!!!!!مگه از بوندسلیگا نیومد؟؟؟؟؟؟ولی هم خوب بازی میکنه هم خوب گل میزنه.....
یا همین کارزولا!!!!!!!

سمک! در 17/6/1391 | 13:22 گفت:

مشکلی نیس که...فوقش همین کریم انصاری فرد خودمونو می فرستیم دیگه...ناسلامتی میلیارد میلیارد پول میگیره که گل بزنه،نه اینکه تو باشگاه و تیم ملی نقش هویجو بازی کنه!!!!!!
راستی...اون خائن 29 سالشه،10 برابر ژیرو تو لیگ برتر و فوتبال و .. تجربه داره،این ژیرو هنوز تو حال و هوای لوشامپیونه هست،امون بده جانم،امون بده

Hossein Y در 17/6/1391 | 13:22 گفت:

مگه کریس رونالدو از همین لیگ جزیره نرفت لالیگا بهترین شد تو همون اولین فصل؟؟؟؟؟یا هزار نفر دیگه!!!!

Hossein Y در 17/6/1391 | 13:20 گفت:

بازیکن اگه بازیکن باشه بدشانسی حالیش نیست گل میزنه!!!!!

محمد جویبار در 17/6/1391 | 13:20 گفت:

آقا حسین من به ژیرو اعتقاد دارم.
وضعیت این دو بازیکن ابدا مشابه نیست.
ون پرسی از سال 2007 داره تو لیگ جزیره بازی میکنه وژِیرو تازه از لوشامپیونه به انگلیس اومده.
مسلما تفاوت این دوتا لیگ خیلی زیاده.

مطمئنم روزی به ژیرو افتخار میکنیم.
فقط باید گل اول رو بزنه اعتماد به نفسش برگرده

سید محمد رضا در 17/6/1391 | 13:19 گفت:

غاشق رابین بودم ولی دوست داشتم بره!
الان هم مطمئنم که ژیرو خیلی سرتر از رابینه ، فقط کمی بدشانسی آورده تا الان