ويلشر هم بياد ديگه كم و كسري نداريم

نویسنده: Hossein Y

وبلاگ من
نویسنده: Hossein Y
هر کار میکنم عوض نمیشه!!!!
کل بازدید: 138,349 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
اوسپینا به زودی تست های پزشکی باشگاه ناپولی را پشت سر خواهد گذاشت و با قراردادی قرضی با بند خرید به این تیم خواهد پیوست . اوسپینا به زودی تست های پزشکی باشگاه ناپولی را پشت سر خواهد گذاشت و با قراردادی قرضی با بند خرید به این تیم خواهد پیوست .
مارسی فرانسه قصد به خدمت گرفتن محمد الننی را دارد .به گزارش نشریه Espn با جذب گوندوزی و توریرا در پست هافبک به نظر میرسد الننی رقابت سختی برای قرار گرفتن در ترکیب تیم خواهد داشت و تلاش میکند از آرسنال جدا شود .مارسی فرانسه تلاش میکند پیش از بسته شدن پنجره ی نقل و انتقالات در این کشور محمد الننی را به خدمت بگیرد .الننی به تازگی قرارداد ۴ ساله ی جدیدی را با آرسنال امضا کرده است .
مارسی فرانسه قصد به خدمت گرفتن محمد الننی را دارد .به گزارش نشریه Espn با جذب گوندوزی و توریرا در پست هافبک به نظر میرسد الننی رقابت سختی برای قرار گرفتن در ترکیب تیم خواهد داشت و تلاش میکند از آرسنال جدا شود .مارسی فرانسه تلاش میکند پیش از بسته شدن پنجره ی نقل و انتقالات در این کشور محمد الننی را به خدمت بگیرد .الننی به تازگی قرارداد ۴ ساله ی جدیدی را با آرسنال امضا کرده است .
بیشترین میزان دوندگی در هفته ی آغازین رقابت های لیگ جزیره بیشترین میزان دوندگی در هفته ی آغازین رقابت های لیگ جزیره
آرسنال و باشگاه فروزینونه ایتالیا، دیشب بر سر انتقال جوئل کمپل، بازیکن فعلی آرسنال به توافق رسیدند و تا چند ساعت دیگر، این انتقال رسما اعلام می شود. آرسنال و باشگاه فروزینونه ایتالیا، دیشب بر سر انتقال جوئل کمپل، بازیکن فعلی آرسنال به توافق رسیدند و تا چند ساعت دیگر، این انتقال رسما اعلام می شود.
سهامدار سابق آرسنال، علیشر عثمانف، در نظر دارد تا در باشگاه اورتون سرمایه گذاری کند. سهامدار سابق آرسنال، علیشر عثمانف، در نظر دارد تا در باشگاه اورتون سرمایه گذاری کند.
در سال ۱٩٩٦ در چنین روزی: آرسنال با مبلغ ۳.۵ میلیون پوند پاتریک ویرا ۲۰ ساله را از آث میلان خرید. در سال ۱٩٩٦ در چنین روزی: آرسنال با مبلغ ۳.۵ میلیون پوند پاتریک ویرا ۲۰ ساله را از آث میلان خرید.
 الکس سانگ که از آرسنال به بارسلونا رفته بود و بعد از آن راهی وستهم شده بود در انتقالی رایگان به FC Sion سوئیس پیوست. او بیش از ۲۰۰ بار پیراهن آرسنال را در میادین بر تن کرده است.

الکس سانگ هم اکنون ۳۰ ساله است و طی قرارداد دوساله در لیگ سوئیس بازی خود را ادامه خواهد داد
الکس سانگ که از آرسنال به بارسلونا رفته بود و بعد از آن راهی وستهم شده بود در انتقالی رایگان به FC Sion سوئیس پیوست. او بیش از ۲۰۰ بار پیراهن آرسنال را در میادین بر تن کرده است. الکس سانگ هم اکنون ۳۰ ساله است و طی قرارداد دوساله در لیگ سوئیس بازی خود را ادامه خواهد داد
کمپانی آدیداس، مسئول تهیه اقلام ورزشی باشگاه آرسنال از فصل آینده شد. این قرار داد ۵ ساله و به مبلغ ٦۰ میلیون پوند بابت هر سال (مجموعا ۳۰۰ میلیون یورو) میباشد. کمپانی آدیداس، مسئول تهیه اقلام ورزشی باشگاه آرسنال از فصل آینده شد. این قرار داد ۵ ساله و به مبلغ ٦۰ میلیون پوند بابت هر سال (مجموعا ۳۰۰ میلیون یورو) میباشد.
انتظار میرود با جدایی چمبرز ، آرسنال به دنبال خرید یک مدافع وسط دیگر باشد . مدافع اهل کرواسی تیم بشیکتاش ، دوماگوج ویدا اصلی ترین گزینه ی آرسنال است .قیمت این بازیکن حدود ۱۸ میلیون پوند می باشد . انتظار میرود با جدایی چمبرز ، آرسنال به دنبال خرید یک مدافع وسط دیگر باشد . مدافع اهل کرواسی تیم بشیکتاش ، دوماگوج ویدا اصلی ترین گزینه ی آرسنال است .قیمت این بازیکن حدود ۱۸ میلیون پوند می باشد .
به نقل از سایت Goal : لوکاس پرز در حال پشت سر گذاشتن تست های پزشکی باشگاه وستهام است و به زودی به این تیم منتقل خواهد شد ./ به نقل از دی مارزیو : بشیکتاش سعی دارد داوید اوسپینا را به خدمت بگیرد و پیشنهاد انتقال قرضی + آپشن خرید را مطرح کرده که توسط آرسنال رد شده است .آرسنال قصد دارد اوسپینا را بفروشد . به نقل از سایت Goal : لوکاس پرز در حال پشت سر گذاشتن تست های پزشکی باشگاه وستهام است و به زودی به این تیم منتقل خواهد شد ./ به نقل از دی مارزیو : بشیکتاش سعی دارد داوید اوسپینا را به خدمت بگیرد و پیشنهاد انتقال قرضی + آپشن خرید را مطرح کرده که توسط آرسنال رد شده است .آرسنال قصد دارد اوسپینا را بفروشد .

ويلشر هم بياد ديگه كم و كسري نداريم

ويلشر بياد ديگه كم و كسري نداريم


اين روزها ديگه هم بازيكنان جديدمون مثل آرتتا و سانتوس و مرتساكر خيلي خوب تو تيم جا افتادن و هم بازيكناني كه از مصدوميت رها شدن دارن مثل فرمائن كه فوق العاده بازي كرده جا ميفتن.الان فقط اگه ويلشر و سانيا به تيم اضافه بشن ديگه كم و كسري نداريم و ميتونيم نتايج خيلي خوبي بگيريم و ديگه اين تيم هرگز اون تيمي نيست كه از منچستر 8 تا خورد!اگه الان با منچستر بازي ميكرديم فكر كنم ميبرديمشون!فقط دعا كنيد هرچه زود تر ويلشر و سانيا برگردن!
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

Nima در 15/8/1390 | 22:16 گفت:

من میدونم با این بازیکن ها این نتیجه گرفتن فوق العاده هستش
این همانگی فوق العاده هستش
ولی میگم که میتونست بهتر باشه
با افزایش بودجه برای خرید بازیکن بیشتر
که نیمکت خالی نباشه از بازیکن با تجربه

sam baygan در 15/8/1390 | 21:14 گفت:

توقعتون از تیم زیاده دوستان!

Nima در 15/8/1390 | 20:25 گفت:

علی ارشدی
بهترین حرف رو زد به نظر من ما اصلا نیمکت فوق العاده ای نداریم
ما داریم از نیمکت ضربه میخوریم
سهام دار های پولداری رو داریم(مانند اونم روسیه ایه)ولی نمیدونم چرا
میگن پول زیادی میذاریم برای خرید اما نمیخرن
از یک طرف میگن پول کم داریم
واقعا نیمکت ضعیفی داریم که شاید با خرید یکی دو بازیکن با تجربه بشه نیمکت رو یکم بهتر کرد که اگر یکی به مصدومی خورد تیم ضعیف نشه

Saeed Milani در 15/8/1390 | 18:38 گفت:

پشتوانه نداریم.

Ali&MT در 15/8/1390 | 18:34 گفت:

ارسنال بايد نيمكت قوي داشته باشه تا توي مصدوميت بازيكن هاي اصليش كم نياره ...

علیرضا در 15/8/1390 | 15:14 گفت:

دقیقا زدی تو خال.........ویلشر که خداییش فصل قبل ثابت کرد چیزی کمتر از فابرگاس نداره.........
سانیا هم که دیگه جای خودش..........

محتشم تمیزی در 15/8/1390 | 14:57 گفت:

ایول

علی ارشدی در 15/8/1390 | 14:11 گفت:

اگه ویلشر بیاد تو ترکیب اصلی کمبودی نداریم ولی یادتون باشه سالهاست داریم از نیمکت ضربه میخوریم همین فصل اگه رابین مصدوم بشه کی جاشو پر میکنه؟ هافبک هم کم داریم رقابت تو 4 تا جام نیازمند یک خط هافبک خوبه( هم از نظر کیفی و هم کمی) بله قبول دارم تیم اولمون همه تیما رو میتونه ببره بارسا من یو یا چلسی ولی ذخیره هامون چی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

mostafaa در 15/8/1390 | 14:03 گفت:

کاملا باهات موافقم دوست من