چقدر پست ميذارين!!!

نویسنده: Hossein Y

وبلاگ من
نویسنده: Hossein Y
هر کار میکنم عوض نمیشه!!!!
کل بازدید: 138,867 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
طبق گزارش فرانس فوتبال، باشگاه مارسی فرانسه در صدد است تا ناچو مونرئال یا آلبرتو مورنو (بازیکن لیورپول) را برای تقویت پست دفاع چپ خود جذب کند، با توجه به ۳۲ ساله بودن مونرئال و اینکه قراردادش رو به اتمام است، احتمال این انتقال بیشتر وجود دارد. طبق گزارش فرانس فوتبال، باشگاه مارسی فرانسه در صدد است تا ناچو مونرئال یا آلبرتو مورنو (بازیکن لیورپول) را برای تقویت پست دفاع چپ خود جذب کند، با توجه به ۳۲ ساله بودن مونرئال و اینکه قراردادش رو به اتمام است، احتمال این انتقال بیشتر وجود دارد.
طبق گزارش مترو، آرسنال و منچستر یونایتد وضعیت آرنه مایر هافبک هرتابرلین را زیر نظر دارند، این بازیکن ۱۹ ساله جزء ترکیب ثابت هرتابرلین در بوندسلیگا شده است و به تیم زیر ۲۱ ساله‌های آلمان نیز دعوت شده است.استعدادیاب‌های دو باشگاه آرسنال و منچستر یونایتد بازی این هفته این بازیکن را در آلمان از نزدیک مشاهده کرده‌اند، پیش بینی می‌شود مایر قیمتی در حدود ۳۰ میلیون یورو داشته باشد، اسون میسلینتات مدیر نقل و انتقالات باشگاه آرسنال شخصاً علاقه شدیدی به این بازیکن دارد و از او به عنوان تونی کروس جدید یاد می‌کند. طبق گزارش مترو، آرسنال و منچستر یونایتد وضعیت آرنه مایر هافبک هرتابرلین را زیر نظر دارند، این بازیکن ۱۹ ساله جزء ترکیب ثابت هرتابرلین در بوندسلیگا شده است و به تیم زیر ۲۱ ساله‌های آلمان نیز دعوت شده است.استعدادیاب‌های دو باشگاه آرسنال و منچستر یونایتد بازی این هفته این بازیکن را در آلمان از نزدیک مشاهده کرده‌اند، پیش بینی می‌شود مایر قیمتی در حدود ۳۰ میلیون یورو داشته باشد، اسون میسلینتات مدیر نقل و انتقالات باشگاه آرسنال شخصاً علاقه شدیدی به این بازیکن دارد و از او به عنوان تونی کروس جدید یاد می‌کند.
طبق گزارش سان، اینتر میلان آماده ارائه پیشنهادی برای جذب ستاره آلمانی توپچی‌ها در تابستان است، که در ژانویه گذشته بعد از تمدید قراردادش با آرسنال موفق به جذب این بازیکن نشدند.اوزیل در صحبت‌های اخیر خود اظهار کرده بود اگر شرایط فراهم باشد ممکن است در آرسنال خود را بازنشسته بکند، اما حالا مدتی است که شایعات اختلاف بین امری و اوزیل زیاد شده است و اینکه این بازیکن به درهای خروج باشگاه نزدیک شده است، اما مسوت اوزیل این بازیکن ۳۰ ساله خودش مایل است که تا پایان فصل در آرسنال بماند، اما او در تابستان پیش رو در مورد آینده خود تصمیم‌گیری خواهد کرد.
طبق گزارش سان، اینتر میلان آماده ارائه پیشنهادی برای جذب ستاره آلمانی توپچی‌ها در تابستان است، که در ژانویه گذشته بعد از تمدید قراردادش با آرسنال موفق به جذب این بازیکن نشدند.اوزیل در صحبت‌های اخیر خود اظهار کرده بود اگر شرایط فراهم باشد ممکن است در آرسنال خود را بازنشسته بکند، اما حالا مدتی است که شایعات اختلاف بین امری و اوزیل زیاد شده است و اینکه این بازیکن به درهای خروج باشگاه نزدیک شده است، اما مسوت اوزیل این بازیکن ۳۰ ساله خودش مایل است که تا پایان فصل در آرسنال بماند، اما او در تابستان پیش رو در مورد آینده خود تصمیم‌گیری خواهد کرد.
قرعه‌کشی دور سوم جام حذفی انگلستان برگزار شد و آرسنال در دور سوم جام حذفی با برنده سولی هال و بلکپول رقابت خواهد کرد. قرعه‌کشی دور سوم جام حذفی انگلستان برگزار شد و آرسنال در دور سوم جام حذفی با برنده سولی هال و بلکپول رقابت خواهد کرد.
آرسنال اکنون در ۱۹ بازی اخیر خود بازنده نبوده است و این طولانی‌ترین روند شکست ناپذیری تیم از سال ۲۰۱۶ بوده است. آرسنال اکنون در ۱۹ بازی اخیر خود بازنده نبوده است و این طولانی‌ترین روند شکست ناپذیری تیم از سال ۲۰۱۶ بوده است.
پیر امریک اوبامیانگ و الکس ایوبی نامزد بهترین بازیکن سال آفریقا انتخاب شدند، این دو بازیکن از طرف اعضای کنفدراسیون فوتبال آفریقا، رسانه‌ها، کمیته فنی و پیشرفت و گروهی از مسئولان صاحب نظر انتخاب شدند. پیر امریک اوبامیانگ و الکس ایوبی نامزد بهترین بازیکن سال آفریقا انتخاب شدند، این دو بازیکن از طرف اعضای کنفدراسیون فوتبال آفریقا، رسانه‌ها، کمیته فنی و پیشرفت و گروهی از مسئولان صاحب نظر انتخاب شدند.
سول کمپل اسطوره‌ی آرسنال رسماً به عنوان سرمربی باشگاه مکلسفیلد تاون در لیگ دو انگلستان انتخاب شد. سول کمپل اسطوره‌ی آرسنال رسماً به عنوان سرمربی باشگاه مکلسفیلد تاون در لیگ دو انگلستان انتخاب شد.
لورن کوشیلنی پس از ۶ ماه دوران مصدومیت دیشب در دیدار تیم زیر ۲۳ سال‌های آرسنال و دربی کانتی به مدت ۴۵ دقیقه (نیمه نخست) به میدان رفت، آرسنال در این دیدار با نتیجه ۰-۵ از این تیم صدرنشین جدول شکست خورد.
لورن کوشیلنی پس از ۶ ماه دوران مصدومیت دیشب در دیدار تیم زیر ۲۳ سال‌های آرسنال و دربی کانتی به مدت ۴۵ دقیقه (نیمه نخست) به میدان رفت، آرسنال در این دیدار با نتیجه ۰-۵ از این تیم صدرنشین جدول شکست خورد.
 پیر امریک اوبامیانگ در ۱٦ بازی لیگ برتری آرسنال که در روز یکشنبه انجام شده است، ۱۴ گل بثمر رسانده است که تقریبا ۷۸ درصد تمام گلهای او برای آرسنال در لیگ را شامل می شود. پیر امریک اوبامیانگ در ۱٦ بازی لیگ برتری آرسنال که در روز یکشنبه انجام شده است، ۱۴ گل بثمر رسانده است که تقریبا ۷۸ درصد تمام گلهای او برای آرسنال در لیگ را شامل می شود.
گل اوبامیانگ به بورنموث، هزار و هشتصدمین گل آرسنال در تاریخ لیگ برتر بود، تنها تیم منچستر یونایتد با ۱۹۴۴ گل در لیگ، بیشتر از آرسنال گل زده است. گل اوبامیانگ به بورنموث، هزار و هشتصدمین گل آرسنال در تاریخ لیگ برتر بود، تنها تیم منچستر یونایتد با ۱۹۴۴ گل در لیگ، بیشتر از آرسنال گل زده است.

چقدر پست ميذارين!!!

چقدر پست ميذارين!!!


بابا اين چه وعضيه تا آدم يه پست ميذاره دو ساعت ديگه مياد ميبينه هزار تا پست جديد گذاشتن پستت با چنتا بازديد ديگه جزو جديدا نيست و ديگه هم كسي بازديد نميكنه!!!فقط 6 تا پست يكي هر روز هست!!!
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

Lotfali khan zand در 27/8/1390 | 13:08 گفت:

یکی از بچه ها پیشنهاد گروه داده بود فک کنم راه موثری برا کمتر شدن پست ها باشه. اگه بچه ها بتونن خارج از پست گذاشتن نظراتشون رو بگن این مشکلات هم کمتر پیش میاد.

محمد رستگار در 27/8/1390 | 09:35 گفت:

یه کار دیگه هم میشه کرد.تعداد پست های روی صفحه اصلی نمایش داده می شن رو افزایش داد.از هشت تا کرد دوازده تا یا بیشتر.یا یه گزینه ی more زیرش گذاشت

توپچی جنوب در 27/8/1390 | 01:55 گفت:

حسین جون شرمنده که این پستو اینجا میزارم میدونم که به بحث ربطی نداره بازم معذرت میخوام واجبه اخه فردا نیستم
: امیر حسین فردا من نیستم که جواب پستت رو بدم البته اگه ببودم هم نمیدادم ولی نیستم .
اگر تو اون بازی داور ونپرسی رو اخراج نمیکرد و جای بنتر ونپرسی تو زمین بود شک نکن اون توپ دقایق اخر که بنتر از استب کردنش عاجز بود رو به گل تبدیل میکرد و بارسلون...........
داور بازی فینال هم که بعد از بازی از ارسنالیها بابت اخراج لمن عذرخواهی کرد و گفت باید گل رو حساب میکردم و لمن رو اخراج نمیکردم اگه یادت باشه لمن اون دوران کمر و ستاره تیم بود گلهایی که ارسنال خورد هردو زاویه بسته و اشتباه المونیا بود
اما امان از دست این داوران که همیشه سهوا به سود بارسلون سوت میزنن !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

من شخصا نه به دلیل اینکه تو 2تا بازی از بارسلون باختیم از این تیم متنفر باشم بلکه:
1-نحوه جذب بازیکن از تیم های دیگه (خصوصا ارسنال)خیلی سیایت کثیفی دارین بازیکن 2سال دیگه قرارداد داره مثل زیگیل میچسبد بهش که بیاد بارسلون که بازیکنان کل تمرکز روی تیم خودش و فوتبالش از بین میره
2-تیمی که با داوری قهرمانی بیاره خود به خود ادم ازش متنفر میشه
3-شما رو نمیدونم ولی اکثر هواداران ,هوادار که نه اکثر طرفداران بارسلون مثل قارچ یه هو رشد کردن و فقط تو این 4 سال پیداشون شده و تقریبا 87%شون از فوتبال فقط جام رو میبینن واز درک و فهم فوتبالی ان محرومن!!!!

ودر اخر یه نصیحت دوستانه اینجا سایت ارسناله و برای هواداران ارسنال پس لطف کن با احترام کامل از این سایت برو بیرون ودیگه پست نزار تاکید میکنم با احترام وگرنه اگه فردا پست بزاری و یه چیز بد در مورد ارسنال بگی مثل اونیکی دوستت سرت میاد که با ذلت و خاری از سایت انداختنش بیرون.

محمدرضاجاشي در 27/8/1390 | 01:50 گفت:

مهم تر از اين اين كه هر كسي نتونه بياد هر چي دلش ميخواد بگه مگه اينجا سايت ازاد انديشيه يا دفاع از بارسا يا توهين به شخص اول تيم ومحيوب ارسنالي ها ونگر بزرگ ويا محلي براي توهين به تيم ترويج نا اميدي
اينجا سايت رسمي هواداران ارسنال در ايرانه بابا اينو به همه بگيد بدونن ديگه دارم ديوونه ميشم
هر با از اين چرتو پرتا ي گاليوري يا ضد ارسنالي ميبينم دلم ميخواد پستاي شهرام عمويي رو دوباره بخونم

علی ارشدی در 27/8/1390 | 00:20 گفت:

قاسمی جان غیر فوتبالی نه داداش بگو غیر آرسنالی!
در ضمن منتظر پستت هستم اتفاقن خودم میخواستم بت بگم اینکارو بکنی

علی قاسمی در 27/8/1390 | 00:18 گفت:

تا نیم ساعت دیگه 1 پست میذارم
ببینید چطور میشه بدون دیدن بازی هم بازی ها رو تحلیل کرد
بچه ها
باید بازی ها رو تحلیل کنیم
رو تیم ها و بازی های متفاوت و بازیکن های متفاوت بحث کنیم و نباید پستی خارج از بحث فوتبال باشه
اینکه حتی 1 پست با تیتر غیر فوتبالی باشه خوب نیست

علی ارشدی در 27/8/1390 | 00:12 گفت:

منم با علی قاسمی موافقم فقط کارآرمان تنها نیست خودمونم باید تذکر بدیم به کسانی که تازه واردن تازه کارن و نظارت کنیم

سید امین هاشمی در 27/8/1390 | 00:08 گفت:

دیگه چیکار میشه کرد.جز اینکه مدیریت سایت نظارت کنه و 1فکری کنه به حالش

سید امین هاشمی در 27/8/1390 | 00:07 گفت:

دیگه چیکار میشه کرد.جز اینکه مدیریت سایت نظارت کنه و 1فکری کنه به حالش

sam baygan در 26/8/1390 | 23:57 گفت:

بی تقصیر نیست یعنی یه کاری نمیکنه بشه راحت به پستای قبلی دسترسی داشت.الان مثلا من میخواستم تو پست علی ارشدی یه کامنت بذارم که دیگه نیست!

Hossein Y در 26/8/1390 | 23:44 گفت:

من اون دفه هزار ساعت نشستم يه پست تايپ كردم يه ساعت ديگه اومدم ديدم با 20 تا بازديد روش صد تا پست جديد اومده و ديگه پستم بقل صفحه نيست!

علی قاسمی در 26/8/1390 | 23:28 گفت:

بچه ها آرمان به تنهایی نمیتونه به کلیه مطالب سایت نظارت کنه
آخه وقت زیادی میخواد
باید خود بچ ها عقلشون برسه و مطالب خوب بذارند

sam baygan در 26/8/1390 | 23:27 گفت:

کاملا قبول دارم!ارمانم البته بی تقصیر نیست!

ناصر در 26/8/1390 | 23:20 گفت:

Because It's Arsenal

ramin kazemi در 26/8/1390 | 23:20 گفت:

به غیر از این, به نظر من, باید طوری باشه که هیچ کس به غیر از کاربرهای سایت نتونن پست ها رو بخونن.

علی قاسمی در 26/8/1390 | 23:04 گفت:

محمد جون یا حسین جون
تازه به این حرف من رسیدید ؟؟
من 1 هفته پیش این نظر رو داده بودم که پست های بی مصرف باید کنار گذاشته بشه

باید یه نفر مسئول تشخیص صلاحیت پست ها بشه یا خود بچه ها پست های جون دار بذارند

علی ارشدی در 26/8/1390 | 23:02 گفت:

راست میگه حسین کاش آرمان محدویت کاراکتر رو بکنه حداقل 500 تا هر کسی هر چیزی رو پست نکنه

hamidtopchi در 26/8/1390 | 22:54 گفت:

بابا دوست داریم میزاریم

محمد رستگار در 26/8/1390 | 22:16 گفت:

فکر کنم موقع نظر سنجی مسخره سایت گل بیست سی تا پست واسش نوشتن دوستان!

محمد رستگار در 26/8/1390 | 22:15 گفت:

جالب اینجاست که این پست ها کاملا بی مصرفن و در حد متن روی wall هستن