چقدر پست ميذارين!!!

نویسنده: Hossein Y

وبلاگ من
نویسنده: Hossein Y
هر کار میکنم عوض نمیشه!!!!
کل بازدید: 138,483 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
لورن کوشیلنی مدافع فرانسوی باشگاه آرسنال رسما از بازی های ملی خداحافظی کرد. لورن کوشیلنی مدافع فرانسوی باشگاه آرسنال رسما از بازی های ملی خداحافظی کرد.
مدیر آتلانتا یونایتد: آرسنال باید مبلغ پیشنهادی خود برای میگل آلمیرون را حداقل سه برابر کند . دارن ایلز مدیر باشگاه آتلانتا یونایتد: خبرهایی مبنی بر علاقه‌ی باشگاه آرسنال به آلمیرون به گوش من رسیده است و گفته می‌شود این تیم قصد دارد پیشنهادی ۱۱ میلیون پوندی برای این بازیکن ارائه دهد.پیش از هر چیز باید بگویم آرسنال باید حداقل پیشنهادش را سه برابر کند تا راضی بشوم درباره‌ی این انتقال فکر کنم. مدیر آتلانتا یونایتد: آرسنال باید مبلغ پیشنهادی خود برای میگل آلمیرون را حداقل سه برابر کند . دارن ایلز مدیر باشگاه آتلانتا یونایتد: خبرهایی مبنی بر علاقه‌ی باشگاه آرسنال به آلمیرون به گوش من رسیده است و گفته می‌شود این تیم قصد دارد پیشنهادی ۱۱ میلیون پوندی برای این بازیکن ارائه دهد.پیش از هر چیز باید بگویم آرسنال باید حداقل پیشنهادش را سه برابر کند تا راضی بشوم درباره‌ی این انتقال فکر کنم.
طبق گزارش اسکای اسپرت، تیری هانری در حال انجام مراحل پایانی مذاکرات با باشگاه موناکو برای جانشینی لئوناردو یاردیم است، به نظر می‌رسد تا ۴۸ ساعت آینده این انتقال رسما اعلام می‌شود. طبق گزارش اسکای اسپرت، تیری هانری در حال انجام مراحل پایانی مذاکرات با باشگاه موناکو برای جانشینی لئوناردو یاردیم است، به نظر می‌رسد تا ۴۸ ساعت آینده این انتقال رسما اعلام می‌شود.
رادیو مونته کارلو (RMC):  سران باشگاه پاریس سنت ژرمن ملاقات هایی به صورت خصوصی با آرسن ونگر انجام داده اند تا از او در یکی از پستهای ورزشی باشگاه استفاده کنند. با این وجود هنوز نشانه ای از توافقی سریع وجود ندارد، اما سیاست گذاران باشگاه پاریسی می‌خواهند به ونگر یک پست ورزشی را پیشنهاد دهند که الزاما مدیریت فوتبال نیست، به او احتمالا پستی پیشنهاد خواهد شد که در سلسله مراتب باشگاه، یک رتبه پایین تر از ناصر الخلیفی خواهد بود. رادیو مونته کارلو (RMC): سران باشگاه پاریس سنت ژرمن ملاقات هایی به صورت خصوصی با آرسن ونگر انجام داده اند تا از او در یکی از پستهای ورزشی باشگاه استفاده کنند. با این وجود هنوز نشانه ای از توافقی سریع وجود ندارد، اما سیاست گذاران باشگاه پاریسی می‌خواهند به ونگر یک پست ورزشی را پیشنهاد دهند که الزاما مدیریت فوتبال نیست، به او احتمالا پستی پیشنهاد خواهد شد که در سلسله مراتب باشگاه، یک رتبه پایین تر از ناصر الخلیفی خواهد بود.
به دلیل مصدومیت کوین تراپ، برند لنو دروازه‌بان آرسنال به تیم ملی آلمان دعوت شد. به دلیل مصدومیت کوین تراپ، برند لنو دروازه‌بان آرسنال به تیم ملی آلمان دعوت شد.
ستاره‌های جوان آرسنال به تیم ملی کشورشان دعوت شدند .ادی انکتیا و جو ویلوک برای دو دیدار مقابل تیم ملی ایتالیا و تیم ملی چک به تیم ملی زیر ۲۰ سال انگلستان دعوت شدند.امیل اسمیت روه برای دو دیدار مقابل تیم ملی پرتغال و تیم ملی مقدونیه به تیم ملی زیر ۱۹ سال انگلستان دعوت شد. فلورین بالوگُن، ونتای دیلی کمبل، تیریس جان جولز، آرتور اوکونکو، بوکایو ساکا برای دو دیدار مقابل تیم ملی سوئد و تیم ملی چک به تیم ملی زیر ۱۸ سال انگلستان دعوت شدند.میگل عزیز، سام گرینوود، یونس موسی به تیم ملی زیر ۱۷ سال انگلستان دعوت شدند تا در تورنمنت بین المللی جوانان در انگلستان که قرار است با تیم ملی های کشور آمریکا، روسیه و برزیل رو به رو شوند، به میدان بروند.
ستاره‌های جوان آرسنال به تیم ملی کشورشان دعوت شدند .ادی انکتیا و جو ویلوک برای دو دیدار مقابل تیم ملی ایتالیا و تیم ملی چک به تیم ملی زیر ۲۰ سال انگلستان دعوت شدند.امیل اسمیت روه برای دو دیدار مقابل تیم ملی پرتغال و تیم ملی مقدونیه به تیم ملی زیر ۱۹ سال انگلستان دعوت شد. فلورین بالوگُن، ونتای دیلی کمبل، تیریس جان جولز، آرتور اوکونکو، بوکایو ساکا برای دو دیدار مقابل تیم ملی سوئد و تیم ملی چک به تیم ملی زیر ۱۸ سال انگلستان دعوت شدند.میگل عزیز، سام گرینوود، یونس موسی به تیم ملی زیر ۱۷ سال انگلستان دعوت شدند تا در تورنمنت بین المللی جوانان در انگلستان که قرار است با تیم ملی های کشور آمریکا، روسیه و برزیل رو به رو شوند، به میدان بروند.
طبق گزارش میرور، میگل آلمیرون بازیکن ۲۴ ساله پاراگوئه ای باشگاه آتلانتا یونایتد، در ژانویه با مبلغ ۱۵ میلیون پوند به باشگاه آرسنال خواهد پیوست. طبق گزارش میرور، میگل آلمیرون بازیکن ۲۴ ساله پاراگوئه ای باشگاه آتلانتا یونایتد، در ژانویه با مبلغ ۱۵ میلیون پوند به باشگاه آرسنال خواهد پیوست.
باشگاه آرسنال رسما اعلام کرد که از اول ژوئیه ۲۰۱۹ با شرکت آدیداس همکاری خود را آغاز می کند.قرارداد باشگاه آرسنال با شرکت آدیداس ۵ ساله خواهد بود که ارزش این قرارداد ۳۰۰ میلیون پوند خواهد بود، این باشگاه به ازای هر فصل ۶۰ میلیون پوند از این برند بزرگ ورزشی دریافت خواهد کرد. باشگاه آرسنال رسما اعلام کرد که از اول ژوئیه ۲۰۱۹ با شرکت آدیداس همکاری خود را آغاز می کند.قرارداد باشگاه آرسنال با شرکت آدیداس ۵ ساله خواهد بود که ارزش این قرارداد ۳۰۰ میلیون پوند خواهد بود، این باشگاه به ازای هر فصل ۶۰ میلیون پوند از این برند بزرگ ورزشی دریافت خواهد کرد.
برای اولین بار در تاریخ لیگ جزیره دو بازیکن تعویضی در یک بازی از لیگ موفق شدند هم گل بزنند و هم پاس گل بدهند ، اوبامیانگ و رمزی پس از ورود به میدان به عنوان بازیکن تعویضی هر کدام یک گل و یک پاس گل را به نام خود ثبت کردند . برای اولین بار در تاریخ لیگ جزیره دو بازیکن تعویضی در یک بازی از لیگ موفق شدند هم گل بزنند و هم پاس گل بدهند ، اوبامیانگ و رمزی پس از ورود به میدان به عنوان بازیکن تعویضی هر کدام یک گل و یک پاس گل را به نام خود ثبت کردند .
آرون رمزی گل سوم آرسنال را تنها ۳۹ ثانیه پس از ورودش به زمین به ثمر رساند . سریعترین گل در لیگ برای آرسنال توسط یک بازیکن تعویضی پس از دسامبر ۲۰۰۷ . در دسامبر ۲۰۰۷ نیکلاس بندتنر پس از ۳۵ ثانیه از ورودش به زمین توانست دروازه تاتنهام را باز کند . آرون رمزی گل سوم آرسنال را تنها ۳۹ ثانیه پس از ورودش به زمین به ثمر رساند . سریعترین گل در لیگ برای آرسنال توسط یک بازیکن تعویضی پس از دسامبر ۲۰۰۷ . در دسامبر ۲۰۰۷ نیکلاس بندتنر پس از ۳۵ ثانیه از ورودش به زمین توانست دروازه تاتنهام را باز کند .

چقدر پست ميذارين!!!

چقدر پست ميذارين!!!


بابا اين چه وعضيه تا آدم يه پست ميذاره دو ساعت ديگه مياد ميبينه هزار تا پست جديد گذاشتن پستت با چنتا بازديد ديگه جزو جديدا نيست و ديگه هم كسي بازديد نميكنه!!!فقط 6 تا پست يكي هر روز هست!!!
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

Lotfali khan zand در 27/8/1390 | 13:08 گفت:

یکی از بچه ها پیشنهاد گروه داده بود فک کنم راه موثری برا کمتر شدن پست ها باشه. اگه بچه ها بتونن خارج از پست گذاشتن نظراتشون رو بگن این مشکلات هم کمتر پیش میاد.

محمد رستگار در 27/8/1390 | 09:35 گفت:

یه کار دیگه هم میشه کرد.تعداد پست های روی صفحه اصلی نمایش داده می شن رو افزایش داد.از هشت تا کرد دوازده تا یا بیشتر.یا یه گزینه ی more زیرش گذاشت

توپچی جنوب در 27/8/1390 | 01:55 گفت:

حسین جون شرمنده که این پستو اینجا میزارم میدونم که به بحث ربطی نداره بازم معذرت میخوام واجبه اخه فردا نیستم
: امیر حسین فردا من نیستم که جواب پستت رو بدم البته اگه ببودم هم نمیدادم ولی نیستم .
اگر تو اون بازی داور ونپرسی رو اخراج نمیکرد و جای بنتر ونپرسی تو زمین بود شک نکن اون توپ دقایق اخر که بنتر از استب کردنش عاجز بود رو به گل تبدیل میکرد و بارسلون...........
داور بازی فینال هم که بعد از بازی از ارسنالیها بابت اخراج لمن عذرخواهی کرد و گفت باید گل رو حساب میکردم و لمن رو اخراج نمیکردم اگه یادت باشه لمن اون دوران کمر و ستاره تیم بود گلهایی که ارسنال خورد هردو زاویه بسته و اشتباه المونیا بود
اما امان از دست این داوران که همیشه سهوا به سود بارسلون سوت میزنن !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

من شخصا نه به دلیل اینکه تو 2تا بازی از بارسلون باختیم از این تیم متنفر باشم بلکه:
1-نحوه جذب بازیکن از تیم های دیگه (خصوصا ارسنال)خیلی سیایت کثیفی دارین بازیکن 2سال دیگه قرارداد داره مثل زیگیل میچسبد بهش که بیاد بارسلون که بازیکنان کل تمرکز روی تیم خودش و فوتبالش از بین میره
2-تیمی که با داوری قهرمانی بیاره خود به خود ادم ازش متنفر میشه
3-شما رو نمیدونم ولی اکثر هواداران ,هوادار که نه اکثر طرفداران بارسلون مثل قارچ یه هو رشد کردن و فقط تو این 4 سال پیداشون شده و تقریبا 87%شون از فوتبال فقط جام رو میبینن واز درک و فهم فوتبالی ان محرومن!!!!

ودر اخر یه نصیحت دوستانه اینجا سایت ارسناله و برای هواداران ارسنال پس لطف کن با احترام کامل از این سایت برو بیرون ودیگه پست نزار تاکید میکنم با احترام وگرنه اگه فردا پست بزاری و یه چیز بد در مورد ارسنال بگی مثل اونیکی دوستت سرت میاد که با ذلت و خاری از سایت انداختنش بیرون.

محمدرضاجاشي در 27/8/1390 | 01:50 گفت:

مهم تر از اين اين كه هر كسي نتونه بياد هر چي دلش ميخواد بگه مگه اينجا سايت ازاد انديشيه يا دفاع از بارسا يا توهين به شخص اول تيم ومحيوب ارسنالي ها ونگر بزرگ ويا محلي براي توهين به تيم ترويج نا اميدي
اينجا سايت رسمي هواداران ارسنال در ايرانه بابا اينو به همه بگيد بدونن ديگه دارم ديوونه ميشم
هر با از اين چرتو پرتا ي گاليوري يا ضد ارسنالي ميبينم دلم ميخواد پستاي شهرام عمويي رو دوباره بخونم

علی ارشدی در 27/8/1390 | 00:20 گفت:

قاسمی جان غیر فوتبالی نه داداش بگو غیر آرسنالی!
در ضمن منتظر پستت هستم اتفاقن خودم میخواستم بت بگم اینکارو بکنی

علی قاسمی در 27/8/1390 | 00:18 گفت:

تا نیم ساعت دیگه 1 پست میذارم
ببینید چطور میشه بدون دیدن بازی هم بازی ها رو تحلیل کرد
بچه ها
باید بازی ها رو تحلیل کنیم
رو تیم ها و بازی های متفاوت و بازیکن های متفاوت بحث کنیم و نباید پستی خارج از بحث فوتبال باشه
اینکه حتی 1 پست با تیتر غیر فوتبالی باشه خوب نیست

علی ارشدی در 27/8/1390 | 00:12 گفت:

منم با علی قاسمی موافقم فقط کارآرمان تنها نیست خودمونم باید تذکر بدیم به کسانی که تازه واردن تازه کارن و نظارت کنیم

سید امین هاشمی در 27/8/1390 | 00:08 گفت:

دیگه چیکار میشه کرد.جز اینکه مدیریت سایت نظارت کنه و 1فکری کنه به حالش

سید امین هاشمی در 27/8/1390 | 00:07 گفت:

دیگه چیکار میشه کرد.جز اینکه مدیریت سایت نظارت کنه و 1فکری کنه به حالش

sam baygan در 26/8/1390 | 23:57 گفت:

بی تقصیر نیست یعنی یه کاری نمیکنه بشه راحت به پستای قبلی دسترسی داشت.الان مثلا من میخواستم تو پست علی ارشدی یه کامنت بذارم که دیگه نیست!

Hossein Y در 26/8/1390 | 23:44 گفت:

من اون دفه هزار ساعت نشستم يه پست تايپ كردم يه ساعت ديگه اومدم ديدم با 20 تا بازديد روش صد تا پست جديد اومده و ديگه پستم بقل صفحه نيست!

علی قاسمی در 26/8/1390 | 23:28 گفت:

بچه ها آرمان به تنهایی نمیتونه به کلیه مطالب سایت نظارت کنه
آخه وقت زیادی میخواد
باید خود بچ ها عقلشون برسه و مطالب خوب بذارند

sam baygan در 26/8/1390 | 23:27 گفت:

کاملا قبول دارم!ارمانم البته بی تقصیر نیست!

ناصر در 26/8/1390 | 23:20 گفت:

Because It's Arsenal

ramin kazemi در 26/8/1390 | 23:20 گفت:

به غیر از این, به نظر من, باید طوری باشه که هیچ کس به غیر از کاربرهای سایت نتونن پست ها رو بخونن.

علی قاسمی در 26/8/1390 | 23:04 گفت:

محمد جون یا حسین جون
تازه به این حرف من رسیدید ؟؟
من 1 هفته پیش این نظر رو داده بودم که پست های بی مصرف باید کنار گذاشته بشه

باید یه نفر مسئول تشخیص صلاحیت پست ها بشه یا خود بچه ها پست های جون دار بذارند

علی ارشدی در 26/8/1390 | 23:02 گفت:

راست میگه حسین کاش آرمان محدویت کاراکتر رو بکنه حداقل 500 تا هر کسی هر چیزی رو پست نکنه

hamidtopchi در 26/8/1390 | 22:54 گفت:

بابا دوست داریم میزاریم

محمد رستگار در 26/8/1390 | 22:16 گفت:

فکر کنم موقع نظر سنجی مسخره سایت گل بیست سی تا پست واسش نوشتن دوستان!

محمد رستگار در 26/8/1390 | 22:15 گفت:

جالب اینجاست که این پست ها کاملا بی مصرفن و در حد متن روی wall هستن