پخش آنلاين و مستقيا آرسنال-دورتموند+راديوش

نویسنده: Hossein Y

وبلاگ من
نویسنده: Hossein Y
هر کار میکنم عوض نمیشه!!!!
کل بازدید: 138,479 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
لورن کوشیلنی مدافع فرانسوی باشگاه آرسنال رسما از بازی های ملی خداحافظی کرد. لورن کوشیلنی مدافع فرانسوی باشگاه آرسنال رسما از بازی های ملی خداحافظی کرد.
مدیر آتلانتا یونایتد: آرسنال باید مبلغ پیشنهادی خود برای میگل آلمیرون را حداقل سه برابر کند . دارن ایلز مدیر باشگاه آتلانتا یونایتد: خبرهایی مبنی بر علاقه‌ی باشگاه آرسنال به آلمیرون به گوش من رسیده است و گفته می‌شود این تیم قصد دارد پیشنهادی ۱۱ میلیون پوندی برای این بازیکن ارائه دهد.پیش از هر چیز باید بگویم آرسنال باید حداقل پیشنهادش را سه برابر کند تا راضی بشوم درباره‌ی این انتقال فکر کنم. مدیر آتلانتا یونایتد: آرسنال باید مبلغ پیشنهادی خود برای میگل آلمیرون را حداقل سه برابر کند . دارن ایلز مدیر باشگاه آتلانتا یونایتد: خبرهایی مبنی بر علاقه‌ی باشگاه آرسنال به آلمیرون به گوش من رسیده است و گفته می‌شود این تیم قصد دارد پیشنهادی ۱۱ میلیون پوندی برای این بازیکن ارائه دهد.پیش از هر چیز باید بگویم آرسنال باید حداقل پیشنهادش را سه برابر کند تا راضی بشوم درباره‌ی این انتقال فکر کنم.
طبق گزارش اسکای اسپرت، تیری هانری در حال انجام مراحل پایانی مذاکرات با باشگاه موناکو برای جانشینی لئوناردو یاردیم است، به نظر می‌رسد تا ۴۸ ساعت آینده این انتقال رسما اعلام می‌شود. طبق گزارش اسکای اسپرت، تیری هانری در حال انجام مراحل پایانی مذاکرات با باشگاه موناکو برای جانشینی لئوناردو یاردیم است، به نظر می‌رسد تا ۴۸ ساعت آینده این انتقال رسما اعلام می‌شود.
رادیو مونته کارلو (RMC):  سران باشگاه پاریس سنت ژرمن ملاقات هایی به صورت خصوصی با آرسن ونگر انجام داده اند تا از او در یکی از پستهای ورزشی باشگاه استفاده کنند. با این وجود هنوز نشانه ای از توافقی سریع وجود ندارد، اما سیاست گذاران باشگاه پاریسی می‌خواهند به ونگر یک پست ورزشی را پیشنهاد دهند که الزاما مدیریت فوتبال نیست، به او احتمالا پستی پیشنهاد خواهد شد که در سلسله مراتب باشگاه، یک رتبه پایین تر از ناصر الخلیفی خواهد بود. رادیو مونته کارلو (RMC): سران باشگاه پاریس سنت ژرمن ملاقات هایی به صورت خصوصی با آرسن ونگر انجام داده اند تا از او در یکی از پستهای ورزشی باشگاه استفاده کنند. با این وجود هنوز نشانه ای از توافقی سریع وجود ندارد، اما سیاست گذاران باشگاه پاریسی می‌خواهند به ونگر یک پست ورزشی را پیشنهاد دهند که الزاما مدیریت فوتبال نیست، به او احتمالا پستی پیشنهاد خواهد شد که در سلسله مراتب باشگاه، یک رتبه پایین تر از ناصر الخلیفی خواهد بود.
به دلیل مصدومیت کوین تراپ، برند لنو دروازه‌بان آرسنال به تیم ملی آلمان دعوت شد. به دلیل مصدومیت کوین تراپ، برند لنو دروازه‌بان آرسنال به تیم ملی آلمان دعوت شد.
ستاره‌های جوان آرسنال به تیم ملی کشورشان دعوت شدند .ادی انکتیا و جو ویلوک برای دو دیدار مقابل تیم ملی ایتالیا و تیم ملی چک به تیم ملی زیر ۲۰ سال انگلستان دعوت شدند.امیل اسمیت روه برای دو دیدار مقابل تیم ملی پرتغال و تیم ملی مقدونیه به تیم ملی زیر ۱۹ سال انگلستان دعوت شد. فلورین بالوگُن، ونتای دیلی کمبل، تیریس جان جولز، آرتور اوکونکو، بوکایو ساکا برای دو دیدار مقابل تیم ملی سوئد و تیم ملی چک به تیم ملی زیر ۱۸ سال انگلستان دعوت شدند.میگل عزیز، سام گرینوود، یونس موسی به تیم ملی زیر ۱۷ سال انگلستان دعوت شدند تا در تورنمنت بین المللی جوانان در انگلستان که قرار است با تیم ملی های کشور آمریکا، روسیه و برزیل رو به رو شوند، به میدان بروند.
ستاره‌های جوان آرسنال به تیم ملی کشورشان دعوت شدند .ادی انکتیا و جو ویلوک برای دو دیدار مقابل تیم ملی ایتالیا و تیم ملی چک به تیم ملی زیر ۲۰ سال انگلستان دعوت شدند.امیل اسمیت روه برای دو دیدار مقابل تیم ملی پرتغال و تیم ملی مقدونیه به تیم ملی زیر ۱۹ سال انگلستان دعوت شد. فلورین بالوگُن، ونتای دیلی کمبل، تیریس جان جولز، آرتور اوکونکو، بوکایو ساکا برای دو دیدار مقابل تیم ملی سوئد و تیم ملی چک به تیم ملی زیر ۱۸ سال انگلستان دعوت شدند.میگل عزیز، سام گرینوود، یونس موسی به تیم ملی زیر ۱۷ سال انگلستان دعوت شدند تا در تورنمنت بین المللی جوانان در انگلستان که قرار است با تیم ملی های کشور آمریکا، روسیه و برزیل رو به رو شوند، به میدان بروند.
طبق گزارش میرور، میگل آلمیرون بازیکن ۲۴ ساله پاراگوئه ای باشگاه آتلانتا یونایتد، در ژانویه با مبلغ ۱۵ میلیون پوند به باشگاه آرسنال خواهد پیوست. طبق گزارش میرور، میگل آلمیرون بازیکن ۲۴ ساله پاراگوئه ای باشگاه آتلانتا یونایتد، در ژانویه با مبلغ ۱۵ میلیون پوند به باشگاه آرسنال خواهد پیوست.
باشگاه آرسنال رسما اعلام کرد که از اول ژوئیه ۲۰۱۹ با شرکت آدیداس همکاری خود را آغاز می کند.قرارداد باشگاه آرسنال با شرکت آدیداس ۵ ساله خواهد بود که ارزش این قرارداد ۳۰۰ میلیون پوند خواهد بود، این باشگاه به ازای هر فصل ۶۰ میلیون پوند از این برند بزرگ ورزشی دریافت خواهد کرد. باشگاه آرسنال رسما اعلام کرد که از اول ژوئیه ۲۰۱۹ با شرکت آدیداس همکاری خود را آغاز می کند.قرارداد باشگاه آرسنال با شرکت آدیداس ۵ ساله خواهد بود که ارزش این قرارداد ۳۰۰ میلیون پوند خواهد بود، این باشگاه به ازای هر فصل ۶۰ میلیون پوند از این برند بزرگ ورزشی دریافت خواهد کرد.
برای اولین بار در تاریخ لیگ جزیره دو بازیکن تعویضی در یک بازی از لیگ موفق شدند هم گل بزنند و هم پاس گل بدهند ، اوبامیانگ و رمزی پس از ورود به میدان به عنوان بازیکن تعویضی هر کدام یک گل و یک پاس گل را به نام خود ثبت کردند . برای اولین بار در تاریخ لیگ جزیره دو بازیکن تعویضی در یک بازی از لیگ موفق شدند هم گل بزنند و هم پاس گل بدهند ، اوبامیانگ و رمزی پس از ورود به میدان به عنوان بازیکن تعویضی هر کدام یک گل و یک پاس گل را به نام خود ثبت کردند .
آرون رمزی گل سوم آرسنال را تنها ۳۹ ثانیه پس از ورودش به زمین به ثمر رساند . سریعترین گل در لیگ برای آرسنال توسط یک بازیکن تعویضی پس از دسامبر ۲۰۰۷ . در دسامبر ۲۰۰۷ نیکلاس بندتنر پس از ۳۵ ثانیه از ورودش به زمین توانست دروازه تاتنهام را باز کند . آرون رمزی گل سوم آرسنال را تنها ۳۹ ثانیه پس از ورودش به زمین به ثمر رساند . سریعترین گل در لیگ برای آرسنال توسط یک بازیکن تعویضی پس از دسامبر ۲۰۰۷ . در دسامبر ۲۰۰۷ نیکلاس بندتنر پس از ۳۵ ثانیه از ورودش به زمین توانست دروازه تاتنهام را باز کند .

پخش آنلاين و مستقيا آرسنال-دورتموند+راديوش

پخش آنلاين و مستقيا آرسنال-دورتموند+راديوش


سلام.از اين لينك ميتونيد آنلاين بازي رو ببينيد:
http://www.firstrowsports.tv/watch/93794/1/watch-arsenal-vs-borussia-dortmund.html
از اين لينك هم ميتونيد بازي رو بصورت راديو و گزارش زنده بشنويد:
http://gunnerstrust.net/fa/topic-4.html
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

Meysam Kor در 3/9/1390 | 01:22 گفت:

تبریک به همه عشق همیشگی ما آرس.......................نال زنده باد آرسن ونگر

Meysam Kor در 3/9/1390 | 01:21 گفت:

تبریک به همه عشق همیشگی ما آرس.......................نال زنده باد آرسن ونگر

reza najm در 3/9/1390 | 01:19 گفت:

تبریک عجب بردی بود!!!

رضاشاماخ چوک بندر در 3/9/1390 | 01:18 گفت:

بچه هابابت باخت چلسی ناراحتم

hamed در 3/9/1390 | 01:11 گفت:

تبریک به همه...........

رضاشاماخ چوک بندر در 3/9/1390 | 01:07 گفت:

2.1شد

رضاشاماخ چوک بندر در 3/9/1390 | 01:01 گفت:

گل دوم بازم فانپرسی

رضاشاماخ چوک بندر در 3/9/1390 | 01:00 گفت:

یه خبرخوب.کوشلنی اومدبیرون ژورورفت داخل.والکوت اومدبیرون دیابی رفت داخل.جرونیواومدبیرون بنایون رفت داخل.

hamed در 3/9/1390 | 00:28 گفت:

آرسنال....................


بازم ون پرسی یک گل زد.........

رضاشاماخ چوک بندر در 3/9/1390 | 00:28 گفت:

توی دربازه.چراشاماخ نمیاد؟

رضاشاماخ چوک بندر در 3/9/1390 | 00:06 گفت:

خیلی داریم بدبازی میکنیم آخه توزمین خودبایه مهاجم ؟گندزدی ونگر.چرامیترسه؟

sepehr najafian در 3/9/1390 | 00:00 گفت:

شانسلونا.

رضاشاماخ چوک بندر در 2/9/1390 | 23:58 گفت:

سرمیلان هم دارن میبرن یه پنالتی برای میلان نگرفتن

رضاشاماخ چوک بندر در 2/9/1390 | 23:53 گفت:

بازی مارسی والمپیاکو0.0.اگه اونامساوی کنن.ماهم مساوی کنیم صعودمیکنیم.الان.آرسنال 8امتیاز.مارسی7امتیاز.دورتموند4امتیاز.المپیاکو3

رضاشاماخ چوک بندر در 2/9/1390 | 23:46 گفت:

بچه هادقیقه 28گوتزه مصدوم شدتعویضش کردن

علی ارشدی در 2/9/1390 | 23:42 گفت:

آهان حالا داره کار میکنه عجب اسمیه! دم بچه های گانرز تراست گرم واقعا جالبه این حرکتشون

رضاشاماخ چوک بندر در 2/9/1390 | 23:38 گفت:

فرکانس الجزیره اسپورت.هاتبرد.11296...27500H

علی ارشدی در 2/9/1390 | 23:25 گفت:

سلام این رادیو کار میکنه حسین؟

رضاشاماخ چوک بندر در 2/9/1390 | 23:19 گفت:

آقامیلادجان دلم برودانگل بخر.الجزیره1.چلسی.لورکوزن.الجزیره2.والنسیا.خنک.الجزیره3.آرسنال.دورتموند.الجزیره4.بارسلونا.میلان.الجزیره5.آرسنال .دورتموندزبان عربی.الجزیره6.پورتو.شاختار.الجزیره7.باتی بوریسف.بلژن.الجزیره8.جام حذفی انگلیس.الجزیره9.مارسی لیون.الجزیره10.بازی حاکی.

Ali&MT در 2/9/1390 | 23:16 گفت:

كدوم لينكش بهتره؟

Hossein Y در 2/9/1390 | 23:14 گفت:

اين بازي 8 تا لينك داره كه 1 بهتره.

علی ارشدی در 2/9/1390 | 23:10 گفت:

میلاد حسینی بچه کجایی؟

میلاد حسینی در 2/9/1390 | 23:05 گفت:

رضا شاماخ کوفتت بشه ما باید با کلی بد بختی بازی رو از لایواسکور دنبال کنیم

رضاشاماخ چوک بندر در 2/9/1390 | 22:48 گفت:

ماکه الجزیره اسپورت داریم بازی روبه زبان شیرین عربی وباکیفیت اچ دی میبینیم

محمد اصغری در 2/9/1390 | 22:39 گفت:

به اندازه یه فایل mp3 نود دقیقه ای با بیت ریت 32 یا 24

Hossein Y در 2/9/1390 | 22:37 گفت:

نميدونم اما خيلي كمه با دايل آپ هم ميشه گوش كرد.

arman omidian در 2/9/1390 | 22:18 گفت:

گوش دادن از رادیو چقدر از حجم رو کم میکنه؟