بارسلونا در آستانه چذب یک آرسنالی دیگر!

نویسنده: سید امین هاشمی

وبلاگ من
نویسنده: سید امین هاشمی
سید امین هاشمی زاده67،دانشجوی کارشناسی ارشد شیمی آلی،و دیوونه آرسنالم،بدجور.شعارم اینه.زندگی یعنی آرسنال=آرسنال یعنی زندگی
کل بازدید: 269,117 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
آرسنال در ۱۱ بازی آخر خود در لیگ اروپا ٩ بار موفق شده است کلین‌شیت کند. آرسنال در ۱۱ بازی آخر خود در لیگ اروپا ٩ بار موفق شده است کلین‌شیت کند.
آرسنال در کارولینای شمالی و در شهر شارلوت به مصاف رم خواهد رفت. 
توپچی‌ها در ۱۷ جولای با بایرن‌مونیخ بازی خواهد کرد. این رقابت در لس‌آنجلس انجام خواهد شد. پس از بازی با مونیخ، آرسنال در روز ۲۰ جولای به مصاف رم خواهد رفت. آرسنال در کارولینای شمالی و در شهر شارلوت به مصاف رم خواهد رفت. توپچی‌ها در ۱۷ جولای با بایرن‌مونیخ بازی خواهد کرد. این رقابت در لس‌آنجلس انجام خواهد شد. پس از بازی با مونیخ، آرسنال در روز ۲۰ جولای به مصاف رم خواهد رفت.
آرسن ونگر هوادار ویژه‌ی آرسنال مقابل ناپولی!آرسنال و ناپولی در مرحله‌ی بعد لیگ اروپا  به مصاف یکدیگر میروند. آرسن ونگر معتقد است این امتحانی بزرگ برای بازیکنان ناپولی است تا از فشار خارج شوند و روند بد روزهای اخیر خود را تغییر دهند. صحبت های ونگر در مصاحبه با خبرگزاری ایتالیایی II mattino : "من در آن مسابقه طرفدار آرسنال خواهم بود درست مانند تمام بازی های این فصل.امری نیازی به نصیحت من ندارد. من یکی از طرفداران آنجلوتی هستم.او از تکنیکی ترین سرمربی های کل دوران است و در کارش یک استاد واقعی است. اما آرسنال تیم خوبی است و ناپولی کار آسانی نخواهد داشت."
آرسن ونگر هوادار ویژه‌ی آرسنال مقابل ناپولی!آرسنال و ناپولی در مرحله‌ی بعد لیگ اروپا به مصاف یکدیگر میروند. آرسن ونگر معتقد است این امتحانی بزرگ برای بازیکنان ناپولی است تا از فشار خارج شوند و روند بد روزهای اخیر خود را تغییر دهند. صحبت های ونگر در مصاحبه با خبرگزاری ایتالیایی II mattino : "من در آن مسابقه طرفدار آرسنال خواهم بود درست مانند تمام بازی های این فصل.امری نیازی به نصیحت من ندارد. من یکی از طرفداران آنجلوتی هستم.او از تکنیکی ترین سرمربی های کل دوران است و در کارش یک استاد واقعی است. اما آرسنال تیم خوبی است و ناپولی کار آسانی نخواهد داشت."
 آرسنال بدون هیچ شکی بازیکنانی که به دو سال آخر قراداد خود وارد میشوند را یا میفروشد یا با آنها تمدید میکند. توپچی‌ها طی دوسال اخیر ستارگانی مانند سانچز و رمزی را بدلیل عدم تعیین تکلیف قرارداد از دست داده اند و اصلا دوست ندارند این تجربه تکرار شود. این روند جدید سران باشگاه در مورد تمدید قراردادهاست آرسنال بدون هیچ شکی بازیکنانی که به دو سال آخر قراداد خود وارد میشوند را یا میفروشد یا با آنها تمدید میکند. توپچی‌ها طی دوسال اخیر ستارگانی مانند سانچز و رمزی را بدلیل عدم تعیین تکلیف قرارداد از دست داده اند و اصلا دوست ندارند این تجربه تکرار شود. این روند جدید سران باشگاه در مورد تمدید قراردادهاست
 با ۴۰% آرا ، هنریک مخیتاریان به عنوان بازیکن برتر ماه فوریه در باشگاه آرسنال انتخاب شد. سه پاس گل و دو گل در این ماه توسط هنریک برای آرسنال ثبت شد با ۴۰% آرا ، هنریک مخیتاریان به عنوان بازیکن برتر ماه فوریه در باشگاه آرسنال انتخاب شد. سه پاس گل و دو گل در این ماه توسط هنریک برای آرسنال ثبت شد
استادیوم تازه تاسیس النصر امارات که در تاریخ ۲٦ مارس میزبان دیدار تیم‌های النصر و آرسنال در روز افتتاحیه می‌باشد. استادیوم تازه تاسیس النصر امارات که در تاریخ ۲٦ مارس میزبان دیدار تیم‌های النصر و آرسنال در روز افتتاحیه می‌باشد.
 اخبار تیم برای بازی با رن در امارات  سوکراتیس : به دلیل کارت قرمز محروم است.مخیتاریان: مصدومیت از ناحیه ستون فقرات ... باید پیش از بازی با رن بررسی شود. بلرین، ولبک و هولدینگ هم در دوران ریکاوری بعد از عمل جراحی هستند.
اخبار تیم برای بازی با رن در امارات سوکراتیس : به دلیل کارت قرمز محروم است.مخیتاریان: مصدومیت از ناحیه ستون فقرات ... باید پیش از بازی با رن بررسی شود. بلرین، ولبک و هولدینگ هم در دوران ریکاوری بعد از عمل جراحی هستند.
رسانه‌های اسپانیایی خبر از پیشی گرفتن آرسنال در خرید نیکولاس تاگلیافیکو از رقبای دیگر می دهند.
پیش از این نام باشگاه‌های رئال مادرید و اتلتیکو مادرید نیز مطرح شده بود اما حالا وضعیت کمی تغییر کرده است و آرسنال به خرید این بازیکن آرژانتیتی نزدیک تر شده است. قیمت احتمالی دفاع‌چپ آژاکس ۸ میلیون خواهد بود که آرسنال سعی میکند تا پرداخت آن این بازیکن را به لندن بیاورد. رسانه‌های اسپانیایی خبر از پیشی گرفتن آرسنال در خرید نیکولاس تاگلیافیکو از رقبای دیگر می دهند. پیش از این نام باشگاه‌های رئال مادرید و اتلتیکو مادرید نیز مطرح شده بود اما حالا وضعیت کمی تغییر کرده است و آرسنال به خرید این بازیکن آرژانتیتی نزدیک تر شده است. قیمت احتمالی دفاع‌چپ آژاکس ۸ میلیون خواهد بود که آرسنال سعی میکند تا پرداخت آن این بازیکن را به لندن بیاورد.
 آرسنال در مرحله ی بعدی لیگ اروپا باید به مصاف رن فرانسه برود . آرسنال در مرحله ی بعدی لیگ اروپا باید به مصاف رن فرانسه برود .
آرسنال در این فصل رقابت های لیگ برتر تنها موفق به ثبت ۴ کلین شیت شده است ، یعنی تنها در حدود ۱۷ درصد از بازی ها آرسنال گل دریافت نکرده که بدترین آمار تاریخ آرسنال در لیگ جزیره است .تنها فولهام آماری بدتر از آرسنال دارد . آرسنال در این فصل رقابت های لیگ برتر تنها موفق به ثبت ۴ کلین شیت شده است ، یعنی تنها در حدود ۱۷ درصد از بازی ها آرسنال گل دریافت نکرده که بدترین آمار تاریخ آرسنال در لیگ جزیره است .تنها فولهام آماری بدتر از آرسنال دارد .

بارسلونا در آستانه چذب یک آرسنالی دیگر!

این بارسای آشغال


سلام دوستان.
به نقل از دیلی‌میرر، تابستان سال جاری تیم قهرمان اروپا و اسپانیا توانست به آرزوی خود برای جذب سسک فابرگاس، کاپیتان تیم لندنی جامه عمل بپوشاند. بارسلونا که در سه تابستان گذشته تلاش نافرجامی برای جذب این هافبک بازیگردان ۲۴ ساله از تیم لندنی داشت، عاقبت به هدف خود رسید.
با توجه به یکسری نیازهای که پپ گواردیولا، سرمربی کاتالانی‌‌ها اکنون در تیمش احساس می کند، او علاقمند به جذب تئو والکات، بازیکن کناری لندنی‌ها می تواند به افزایش توان تهاجمی تیم کمک کند.
براساس این گزارش بازیکن تیم انلگیسی تا پایان فصل جاری قرارداد دارد و تابستان سال آینده می تواند به هر تیم دیگری منتقل شود.
گفته می شود والکات از زمانی که در لیگ قهرمانان اروپا مقابل بارسا بازی درخشانی ارائه کرد، باعث جلب توجه سرمربی کاتالان‌ها شده..
این بارسا بعد از آنری-سسک-گلب دوباره باز شاخ شده.لاپورتا-روسل-گواردیولا برید به جهنم...
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

sam baygan در 4/9/1390 | 16:13 گفت:

رفتن که نمیره ولی این بیثباتی یه تیمو نشون میده که اینقد شایعه دور بازیکناشه.امیدوارم این ثبات حفظ شه.

hamidtopchi در 4/9/1390 | 16:02 گفت:

1001مین پست سایت همین پسته؟.... جالبه نه؟

hamidtopchi در 4/9/1390 | 15:57 گفت:

خدایا خدایا تا انقلاب مهدی از بازیکنای ما در برابر یاغی های اسپانیا محافظت بفرما بارسلونای نامرد غرق در عذاب بگردان ونگر با شهامت نصرت عطا بفرما!:)

رضاشاماخ چوک بندر در 4/9/1390 | 15:38 گفت:

غلط کردن آشغالای خربااون هوادارای تازه به دوران رسیده ومامانیشون

Lotfali khan zand در 4/9/1390 | 13:43 گفت:

تئو انگلیسیه، پس هیچ جا نمیره بتون تضمین میدم، این شایعات رو هم پخش نکنین رو نرو ملته............

EMRAN در 4/9/1390 | 13:11 گفت:

والکات مال ماسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسست....

علیرضا در 4/9/1390 | 13:04 گفت:

تئو هیجا نمیره.........چون خیلی تعصبی هست و مثل فابرگاس سیبزمینی و بیرگ نیست..........

حمید فرازی در 4/9/1390 | 12:47 گفت:

با توجه به رابطه بد انگلیس و اسپانیا و نژادپرستی اسپانیایی ها بعیده که بره

سید امین هاشمی در 4/9/1390 | 12:34 گفت:

منم آرزومه که کسی از تیم خارج نشه و ده عوض چنتا بخریم

رضا کاظمی در 4/9/1390 | 12:26 گفت:

مسی رو بدن با 100میلیون یورو ژورو رو بهشون میدیم تا دست از سر کچ ما بر دارن

ناصر در 4/9/1390 | 12:20 گفت:

مطمئن باش تئو به بارسا نمیره.اونا توی پست تئو-پدرو و سانچز و مسی رو دارن.
در ضمن فرق تئو با اون سه بازیکن دیگه ایی که رفتن در اینه که تئو انگلیسیه و تعصب داره.

علی ارشدی در 4/9/1390 | 12:08 گفت:

تئو هیچ جا نمیره بارسا هم میتونه بره بمیره فکر کردن تئو مثل اون بازیکن خائن خودشون بی بته و سست عنصره ولی کور خوندن

حبیب در 4/9/1390 | 12:03 گفت:

بارسا و طرفداراش غلط کردند...خواهشا شایعات ورزش 3 رو اینجا نزنید