گوتزه در صدر خرید آرسنال

نویسنده: سید امین هاشمی

وبلاگ من
نویسنده: سید امین هاشمی
سید امین هاشمی زاده67،دانشجوی کارشناسی ارشد شیمی آلی،و دیوونه آرسنالم،بدجور.شعارم اینه.زندگی یعنی آرسنال=آرسنال یعنی زندگی
کل بازدید: 254,578 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
مارسی فرانسه قصد به خدمت گرفتن محمد الننی را دارد .به گزارش نشریه Espn با جذب گوندوزی و توریرا در پست هافبک به نظر میرسد الننی رقابت سختی برای قرار گرفتن در ترکیب تیم خواهد داشت و تلاش میکند از آرسنال جدا شود .مارسی فرانسه تلاش میکند پیش از بسته شدن پنجره ی نقل و انتقالات در این کشور محمد الننی را به خدمت بگیرد .الننی به تازگی قرارداد ۴ ساله ی جدیدی را با آرسنال امضا کرده است .
مارسی فرانسه قصد به خدمت گرفتن محمد الننی را دارد .به گزارش نشریه Espn با جذب گوندوزی و توریرا در پست هافبک به نظر میرسد الننی رقابت سختی برای قرار گرفتن در ترکیب تیم خواهد داشت و تلاش میکند از آرسنال جدا شود .مارسی فرانسه تلاش میکند پیش از بسته شدن پنجره ی نقل و انتقالات در این کشور محمد الننی را به خدمت بگیرد .الننی به تازگی قرارداد ۴ ساله ی جدیدی را با آرسنال امضا کرده است .
بیشترین میزان دوندگی در هفته ی آغازین رقابت های لیگ جزیره بیشترین میزان دوندگی در هفته ی آغازین رقابت های لیگ جزیره
آرسنال و باشگاه فروزینونه ایتالیا، دیشب بر سر انتقال جوئل کمپل، بازیکن فعلی آرسنال به توافق رسیدند و تا چند ساعت دیگر، این انتقال رسما اعلام می شود. آرسنال و باشگاه فروزینونه ایتالیا، دیشب بر سر انتقال جوئل کمپل، بازیکن فعلی آرسنال به توافق رسیدند و تا چند ساعت دیگر، این انتقال رسما اعلام می شود.
سهامدار سابق آرسنال، علیشر عثمانف، در نظر دارد تا در باشگاه اورتون سرمایه گذاری کند. سهامدار سابق آرسنال، علیشر عثمانف، در نظر دارد تا در باشگاه اورتون سرمایه گذاری کند.
در سال ۱٩٩٦ در چنین روزی: آرسنال با مبلغ ۳.۵ میلیون پوند پاتریک ویرا ۲۰ ساله را از آث میلان خرید. در سال ۱٩٩٦ در چنین روزی: آرسنال با مبلغ ۳.۵ میلیون پوند پاتریک ویرا ۲۰ ساله را از آث میلان خرید.
 الکس سانگ که از آرسنال به بارسلونا رفته بود و بعد از آن راهی وستهم شده بود در انتقالی رایگان به FC Sion سوئیس پیوست. او بیش از ۲۰۰ بار پیراهن آرسنال را در میادین بر تن کرده است.

الکس سانگ هم اکنون ۳۰ ساله است و طی قرارداد دوساله در لیگ سوئیس بازی خود را ادامه خواهد داد
الکس سانگ که از آرسنال به بارسلونا رفته بود و بعد از آن راهی وستهم شده بود در انتقالی رایگان به FC Sion سوئیس پیوست. او بیش از ۲۰۰ بار پیراهن آرسنال را در میادین بر تن کرده است. الکس سانگ هم اکنون ۳۰ ساله است و طی قرارداد دوساله در لیگ سوئیس بازی خود را ادامه خواهد داد
کمپانی آدیداس، مسئول تهیه اقلام ورزشی باشگاه آرسنال از فصل آینده شد. این قرار داد ۵ ساله و به مبلغ ٦۰ میلیون پوند بابت هر سال (مجموعا ۳۰۰ میلیون یورو) میباشد. کمپانی آدیداس، مسئول تهیه اقلام ورزشی باشگاه آرسنال از فصل آینده شد. این قرار داد ۵ ساله و به مبلغ ٦۰ میلیون پوند بابت هر سال (مجموعا ۳۰۰ میلیون یورو) میباشد.
انتظار میرود با جدایی چمبرز ، آرسنال به دنبال خرید یک مدافع وسط دیگر باشد . مدافع اهل کرواسی تیم بشیکتاش ، دوماگوج ویدا اصلی ترین گزینه ی آرسنال است .قیمت این بازیکن حدود ۱۸ میلیون پوند می باشد . انتظار میرود با جدایی چمبرز ، آرسنال به دنبال خرید یک مدافع وسط دیگر باشد . مدافع اهل کرواسی تیم بشیکتاش ، دوماگوج ویدا اصلی ترین گزینه ی آرسنال است .قیمت این بازیکن حدود ۱۸ میلیون پوند می باشد .
به نقل از سایت Goal : لوکاس پرز در حال پشت سر گذاشتن تست های پزشکی باشگاه وستهام است و به زودی به این تیم منتقل خواهد شد ./ به نقل از دی مارزیو : بشیکتاش سعی دارد داوید اوسپینا را به خدمت بگیرد و پیشنهاد انتقال قرضی + آپشن خرید را مطرح کرده که توسط آرسنال رد شده است .آرسنال قصد دارد اوسپینا را بفروشد . به نقل از سایت Goal : لوکاس پرز در حال پشت سر گذاشتن تست های پزشکی باشگاه وستهام است و به زودی به این تیم منتقل خواهد شد ./ به نقل از دی مارزیو : بشیکتاش سعی دارد داوید اوسپینا را به خدمت بگیرد و پیشنهاد انتقال قرضی + آپشن خرید را مطرح کرده که توسط آرسنال رد شده است .آرسنال قصد دارد اوسپینا را بفروشد .
کالوم چمبرز بصورت قرضی به مدت یک فصل به فولهام پیوست .انتقال چمبرز به فولهام بصورت قرضی انجام شد . آرسنال حالا در پست دفاع وسط  سوکراتیس ، موستافی ، هولدینگ و ماوروپانوس را دارد (تا زمانی که کوشیلنی از مصدومیت برگردد) .احساس میکنم آرسنال به جذب یک مدافع وسط دیگر احتیاج دارد . کالوم چمبرز بصورت قرضی به مدت یک فصل به فولهام پیوست .انتقال چمبرز به فولهام بصورت قرضی انجام شد . آرسنال حالا در پست دفاع وسط سوکراتیس ، موستافی ، هولدینگ و ماوروپانوس را دارد (تا زمانی که کوشیلنی از مصدومیت برگردد) .احساس میکنم آرسنال به جذب یک مدافع وسط دیگر احتیاج دارد .

گوتزه در صدر خرید آرسنال

ماریو گوتزه


به نظر مي رسد "آرسن ونگر"، سرمربي آرسنال از خريدهاي خود در روز پاياني مهلت نقل و انتقالات تابستاني راضي است و طعم شيرين خريدهاي ميلييوني باعث شده باز هم به دنبال چنين خريدهايي باشد.به نوشته روزنامه "دیلی میرر"، سرمربی توپچی‌ها قصد دارد ماریو گوتزه، ستاره جوان دورتموند را به خدمت بگیرد اما برای جذب او باید با تیم‌های بزرگ اروپایی نظیر بایرن مونیخ و رئال رقابت کند.
گوتزه نفر اول فهرست خرید آرسنال در ژانویه است. این در حالی است که "یورگن کلوپ"، سرمربی دورتموند اعلام کرده قصد ندارد این بازیکن را در مهلت نقل و انتقالات زمستانی بفروشد. کلوپ معتقد است شانس آرسنال برای جذب گوتزه به اندازه تیم‌های دیگر مثل بایرن مونیخ و رئال مادرید ناچیز است.
امیدوارم که بیاد.به امید پیروزی امشب
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

علی ارشدی در 6/9/1390 | 02:04 گفت:

آره آرمان خودش وام میده

سید امین هاشمی در 5/9/1390 | 23:55 گفت:

رفتم داداش.علی مگه بازدید بلاگ هرکس بالا باشه 3000000000000 وام میدن؟

sam baygan در 5/9/1390 | 23:16 گفت:

سید برو تو کار نمره!

علی ارشدی در 5/9/1390 | 23:16 گفت:

ای ناقلا میخوای بازدید بلاگتو ببری بالا؟؟؟؟ :))

سید امین هاشمی در 5/9/1390 | 21:26 گفت:

آره دیگه دکتر.سعی میکنیم اخبار داغ رو بازتاب بدیم

sam baygan در 5/9/1390 | 19:53 گفت:

این n امین پست درمورد گوتزست!
کار طرف از گل چیدن و گلاب اوردن گذشته دیگه!

رضاشاماخ چوک بندر در 5/9/1390 | 19:53 گفت:

بچه هاشبکه 3بازی منچسترپخش کرده

سید امین هاشمی در 5/9/1390 | 19:41 گفت:

کلی گویی بود عزیزم.ما دوست داریم علی جوننننن

حسین عسگریان در 5/9/1390 | 19:39 گفت:

باشه حالاکه ایطور شد باید یه بازیساز توپ بخریم

علی ارشدی در 5/9/1390 | 19:36 گفت:

سید جان من که گفتم این فصل کمبود داریم فقط میگم لطفا بیخیال گوتزه همین حالا از کجای جمله من اینطور برداشت میشه که من گفتم نباید بازیکن بخریم خدا میدونه

سید امین هاشمی در 5/9/1390 | 19:31 گفت:

علی و حسین عزیز ما باید 2تا بازیکن جانشین این بازیکنای اصلی داشته باشیم ها نه؟ خدایی نکرده مصدوم شن یا محروم شن من چه گلی به سرم بریزم

علی ارشدی در 5/9/1390 | 19:31 گفت:

در مورد بازیساز که شکی نیست باید یکی بخریم ولی خواهشا دست از سر این گوتزه بردارین

سید امین هاشمی در 5/9/1390 | 19:28 گفت:

سعید جان ما 100% باید یه پلی میکر(بازیساز) بخریم.حالا اگه این نشد یکی دیگه فقط تو ژانویه لازم داریم که از بقیه عقب نمونیم

حسین عسگریان در 5/9/1390 | 19:28 گفت:

سید جان بیاد ونیادزیاد مهم نیست مهم اینه که انشاالله اخرفصل حداقل یه قهرمانی بیاریم

علی ارشدی در 5/9/1390 | 19:26 گفت:

آقا میشه دست بردارین از سر غیر کچل این یارو ؟؟؟؟ شب خواب گوتزه میبینم از بس گفتن میاد نمیاد میاد نمیاد

از آخرم نمیاد

Saeed Milani در 5/9/1390 | 19:25 گفت:

نمــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــیاد!