نمره آرسنالی ها

نویسنده: سید امین هاشمی

وبلاگ من
نویسنده: سید امین هاشمی
سید امین هاشمی زاده67،دانشجوی کارشناسی ارشد شیمی آلی،و دیوونه آرسنالم،بدجور.شعارم اینه.زندگی یعنی آرسنال=آرسنال یعنی زندگی
کل بازدید: 268,086 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
آرسنال در ۱۱ بازی آخر خود در لیگ اروپا ٩ بار موفق شده است کلین‌شیت کند. آرسنال در ۱۱ بازی آخر خود در لیگ اروپا ٩ بار موفق شده است کلین‌شیت کند.
آرسنال در کارولینای شمالی و در شهر شارلوت به مصاف رم خواهد رفت. 
توپچی‌ها در ۱۷ جولای با بایرن‌مونیخ بازی خواهد کرد. این رقابت در لس‌آنجلس انجام خواهد شد. پس از بازی با مونیخ، آرسنال در روز ۲۰ جولای به مصاف رم خواهد رفت. آرسنال در کارولینای شمالی و در شهر شارلوت به مصاف رم خواهد رفت. توپچی‌ها در ۱۷ جولای با بایرن‌مونیخ بازی خواهد کرد. این رقابت در لس‌آنجلس انجام خواهد شد. پس از بازی با مونیخ، آرسنال در روز ۲۰ جولای به مصاف رم خواهد رفت.
آرسن ونگر هوادار ویژه‌ی آرسنال مقابل ناپولی!آرسنال و ناپولی در مرحله‌ی بعد لیگ اروپا  به مصاف یکدیگر میروند. آرسن ونگر معتقد است این امتحانی بزرگ برای بازیکنان ناپولی است تا از فشار خارج شوند و روند بد روزهای اخیر خود را تغییر دهند. صحبت های ونگر در مصاحبه با خبرگزاری ایتالیایی II mattino : "من در آن مسابقه طرفدار آرسنال خواهم بود درست مانند تمام بازی های این فصل.امری نیازی به نصیحت من ندارد. من یکی از طرفداران آنجلوتی هستم.او از تکنیکی ترین سرمربی های کل دوران است و در کارش یک استاد واقعی است. اما آرسنال تیم خوبی است و ناپولی کار آسانی نخواهد داشت."
آرسن ونگر هوادار ویژه‌ی آرسنال مقابل ناپولی!آرسنال و ناپولی در مرحله‌ی بعد لیگ اروپا به مصاف یکدیگر میروند. آرسن ونگر معتقد است این امتحانی بزرگ برای بازیکنان ناپولی است تا از فشار خارج شوند و روند بد روزهای اخیر خود را تغییر دهند. صحبت های ونگر در مصاحبه با خبرگزاری ایتالیایی II mattino : "من در آن مسابقه طرفدار آرسنال خواهم بود درست مانند تمام بازی های این فصل.امری نیازی به نصیحت من ندارد. من یکی از طرفداران آنجلوتی هستم.او از تکنیکی ترین سرمربی های کل دوران است و در کارش یک استاد واقعی است. اما آرسنال تیم خوبی است و ناپولی کار آسانی نخواهد داشت."
 آرسنال بدون هیچ شکی بازیکنانی که به دو سال آخر قراداد خود وارد میشوند را یا میفروشد یا با آنها تمدید میکند. توپچی‌ها طی دوسال اخیر ستارگانی مانند سانچز و رمزی را بدلیل عدم تعیین تکلیف قرارداد از دست داده اند و اصلا دوست ندارند این تجربه تکرار شود. این روند جدید سران باشگاه در مورد تمدید قراردادهاست آرسنال بدون هیچ شکی بازیکنانی که به دو سال آخر قراداد خود وارد میشوند را یا میفروشد یا با آنها تمدید میکند. توپچی‌ها طی دوسال اخیر ستارگانی مانند سانچز و رمزی را بدلیل عدم تعیین تکلیف قرارداد از دست داده اند و اصلا دوست ندارند این تجربه تکرار شود. این روند جدید سران باشگاه در مورد تمدید قراردادهاست
 با ۴۰% آرا ، هنریک مخیتاریان به عنوان بازیکن برتر ماه فوریه در باشگاه آرسنال انتخاب شد. سه پاس گل و دو گل در این ماه توسط هنریک برای آرسنال ثبت شد با ۴۰% آرا ، هنریک مخیتاریان به عنوان بازیکن برتر ماه فوریه در باشگاه آرسنال انتخاب شد. سه پاس گل و دو گل در این ماه توسط هنریک برای آرسنال ثبت شد
استادیوم تازه تاسیس النصر امارات که در تاریخ ۲٦ مارس میزبان دیدار تیم‌های النصر و آرسنال در روز افتتاحیه می‌باشد. استادیوم تازه تاسیس النصر امارات که در تاریخ ۲٦ مارس میزبان دیدار تیم‌های النصر و آرسنال در روز افتتاحیه می‌باشد.
 اخبار تیم برای بازی با رن در امارات  سوکراتیس : به دلیل کارت قرمز محروم است.مخیتاریان: مصدومیت از ناحیه ستون فقرات ... باید پیش از بازی با رن بررسی شود. بلرین، ولبک و هولدینگ هم در دوران ریکاوری بعد از عمل جراحی هستند.
اخبار تیم برای بازی با رن در امارات سوکراتیس : به دلیل کارت قرمز محروم است.مخیتاریان: مصدومیت از ناحیه ستون فقرات ... باید پیش از بازی با رن بررسی شود. بلرین، ولبک و هولدینگ هم در دوران ریکاوری بعد از عمل جراحی هستند.
رسانه‌های اسپانیایی خبر از پیشی گرفتن آرسنال در خرید نیکولاس تاگلیافیکو از رقبای دیگر می دهند.
پیش از این نام باشگاه‌های رئال مادرید و اتلتیکو مادرید نیز مطرح شده بود اما حالا وضعیت کمی تغییر کرده است و آرسنال به خرید این بازیکن آرژانتیتی نزدیک تر شده است. قیمت احتمالی دفاع‌چپ آژاکس ۸ میلیون خواهد بود که آرسنال سعی میکند تا پرداخت آن این بازیکن را به لندن بیاورد. رسانه‌های اسپانیایی خبر از پیشی گرفتن آرسنال در خرید نیکولاس تاگلیافیکو از رقبای دیگر می دهند. پیش از این نام باشگاه‌های رئال مادرید و اتلتیکو مادرید نیز مطرح شده بود اما حالا وضعیت کمی تغییر کرده است و آرسنال به خرید این بازیکن آرژانتیتی نزدیک تر شده است. قیمت احتمالی دفاع‌چپ آژاکس ۸ میلیون خواهد بود که آرسنال سعی میکند تا پرداخت آن این بازیکن را به لندن بیاورد.
 آرسنال در مرحله ی بعدی لیگ اروپا باید به مصاف رن فرانسه برود . آرسنال در مرحله ی بعدی لیگ اروپا باید به مصاف رن فرانسه برود .
آرسنال در این فصل رقابت های لیگ برتر تنها موفق به ثبت ۴ کلین شیت شده است ، یعنی تنها در حدود ۱۷ درصد از بازی ها آرسنال گل دریافت نکرده که بدترین آمار تاریخ آرسنال در لیگ جزیره است .تنها فولهام آماری بدتر از آرسنال دارد . آرسنال در این فصل رقابت های لیگ برتر تنها موفق به ثبت ۴ کلین شیت شده است ، یعنی تنها در حدود ۱۷ درصد از بازی ها آرسنال گل دریافت نکرده که بدترین آمار تاریخ آرسنال در لیگ جزیره است .تنها فولهام آماری بدتر از آرسنال دارد .

نمره آرسنالی ها

نمره بازه امشب


سلام دوستان.با این نتیجه بهترین فرصت کاهش امتیاز با تیمای بالایی از دس رفت و علتشم فقط خستگی بود که آرسنالی ها 2روز استراحت کردن بقیه تیما 3روز!
نمره بدین شرحه;
ژسنی=7 سانتوس= 6/5 فرمائلن=6/5 مرتساکر= 6/5 ژورو=7 رمزی =6 آرتتا 7/5 سانگ=7/5 آرشاوین=5/5 ون پرسی=7 والکات=8
فیلیپ سندروس بهترین بازیکن شد! آرشاوین بدترین!
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

hamidtopchi در 6/9/1390 | 12:43 گفت:

ممنون آقا امین!!

سید امین هاشمی در 6/9/1390 | 12:20 گفت:

فکر کنم اتحادیه حمید جان

hamidtopchi در 6/9/1390 | 10:31 گفت:

راستی بازی بعد با السیتی جام حذفیه؟یا اتحادیه؟

hamidtopchi در 6/9/1390 | 10:29 گفت:

با این وجود تیم ما عالی بوده که همه نمره بالا 6/5 گرفتن!!!همین که تیم روند خوب روبه رشد خودشو حفظ کرده خودش خوبه!!
ولی حیف شد فکر نمیکردم مساوی کنیم!!!

hamidtopchi در 6/9/1390 | 10:29 گفت:

با این وجود تیم ما عالی بوده که همه نمره بالا 6/5 گرفتن!!!همین که تیم روند خوب روبه رشد خودشو حفظ کرده خودش خوبه!!
ولی حیف شد فکر نمیکردم مساوی کنیم!!!

سید امین هاشمی در 6/9/1390 | 01:22 گفت:

قربونت حسین جان

حسین عسگریان در 6/9/1390 | 01:14 گفت:

مرسی سید جان

سید امین هاشمی در 6/9/1390 | 00:50 گفت:

محمد رضا جان نبودی رفیق یه مدت.دلمون واست تنگید داداش.
100%‏ موافقم باهات.اون بازیکن کسی نیس جز دی ناتاله

محمدرضاجاشي در 6/9/1390 | 00:40 گفت:

ما به يك بازيكن كه تفاوت ايجاد كنه نيازمنديم

سید امین هاشمی در 6/9/1390 | 00:29 گفت:

نکته بسیار مهم;سیتی فردا بازی سختی داره و حتما با نفرات اصلی حاضر میشه.پس میشه رو خستگیشون واسه جام اتحادیه حسا ب قرض الحسنه وا کرد

sam baygan در 6/9/1390 | 00:27 گفت:

این بازی یه نکته داشت اونم این که هر دو بازیکن محبوب اقا حامد 90 دقیقه بازی کردن!
بهترین بازیکن زمینم که شد سندروس...تبریک حامد توپچی!

sam baygan در 6/9/1390 | 00:25 گفت:

این سری ای رو با یه من عسل نمیشه خورد!
سید وسط بحث زدی والیبالو گرفتی!البته من برا بازی بیدار میشم...
البته اقا حمید من زیاد با حرفت موافق نیستم.ونگر برا همین امشب کوسینلی و جروینهو رو استراحت داد که تو بازی سیتی با امادگی کامل بازی کنن.ونگرم قطعا دیگه نیخواد بیشتر از این بی جامی و فشار ناشی از اونو تحمل کنه.برا همین امسال دیگه او جدی میگیره.تازه،اگه بخوایم بخوایم این بازی رو دست کم بگیریم چه بسا به سرنوشت یونایتد دچار بشیم!
این سیتی رو باید فعلا جدی گرفت...

حبیب در 5/9/1390 | 23:43 گفت:

شک نکنید اگه آرشاوین بازی نمیکرد قطعا میبردیم...تو 70 دیقه تنها کاری کرد توپ لو داد...رمزی تو موقعیت بالای 90% خراب کرد...خاک بر سر اون فدراسیونشون با این برنامه ریزیش...کامل خسته بودن

حمید فرازی در 5/9/1390 | 23:37 گفت:

واقعا ما چیز زیادی رو از دست ندادیم.بعد از این همه برد متوالی یه تساوی تو این شرایط خستگی اصلا نمیتونه تاسف داشته باشه.

سید امین هاشمی در 5/9/1390 | 23:28 گفت:

علی جان نیمکت ضعیفه درست.ولی این نتیجه علتش خستگی لیگ قهرمانان بود! همه اینگلیسی ها 3شنبه بازی داشتن ما 4شنبه.. بریم والیبال ایران-آمریکا ببینیم ان شا الله ببریم

حمید فرازی در 5/9/1390 | 23:25 گفت:

الان با توجه به زمان اندک برای بازی با سیتی بعیده رئیس از بازیکنان اصلی استفاده کنه.

علی ارشدی در 5/9/1390 | 23:23 گفت:

وقتی نیمکتمون ضعیفه همین میشه