اخباری از گوشه و کنار

نویسنده: سید امین هاشمی

وبلاگ من
نویسنده: سید امین هاشمی
سید امین هاشمی زاده67،دانشجوی کارشناسی ارشد شیمی آلی،و دیوونه آرسنالم،بدجور.شعارم اینه.زندگی یعنی آرسنال=آرسنال یعنی زندگی
کل بازدید: 258,049 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
لورن کوشیلنی مدافع فرانسوی باشگاه آرسنال رسما از بازی های ملی خداحافظی کرد. لورن کوشیلنی مدافع فرانسوی باشگاه آرسنال رسما از بازی های ملی خداحافظی کرد.
مدیر آتلانتا یونایتد: آرسنال باید مبلغ پیشنهادی خود برای میگل آلمیرون را حداقل سه برابر کند . دارن ایلز مدیر باشگاه آتلانتا یونایتد: خبرهایی مبنی بر علاقه‌ی باشگاه آرسنال به آلمیرون به گوش من رسیده است و گفته می‌شود این تیم قصد دارد پیشنهادی ۱۱ میلیون پوندی برای این بازیکن ارائه دهد.پیش از هر چیز باید بگویم آرسنال باید حداقل پیشنهادش را سه برابر کند تا راضی بشوم درباره‌ی این انتقال فکر کنم. مدیر آتلانتا یونایتد: آرسنال باید مبلغ پیشنهادی خود برای میگل آلمیرون را حداقل سه برابر کند . دارن ایلز مدیر باشگاه آتلانتا یونایتد: خبرهایی مبنی بر علاقه‌ی باشگاه آرسنال به آلمیرون به گوش من رسیده است و گفته می‌شود این تیم قصد دارد پیشنهادی ۱۱ میلیون پوندی برای این بازیکن ارائه دهد.پیش از هر چیز باید بگویم آرسنال باید حداقل پیشنهادش را سه برابر کند تا راضی بشوم درباره‌ی این انتقال فکر کنم.
طبق گزارش اسکای اسپرت، تیری هانری در حال انجام مراحل پایانی مذاکرات با باشگاه موناکو برای جانشینی لئوناردو یاردیم است، به نظر می‌رسد تا ۴۸ ساعت آینده این انتقال رسما اعلام می‌شود. طبق گزارش اسکای اسپرت، تیری هانری در حال انجام مراحل پایانی مذاکرات با باشگاه موناکو برای جانشینی لئوناردو یاردیم است، به نظر می‌رسد تا ۴۸ ساعت آینده این انتقال رسما اعلام می‌شود.
رادیو مونته کارلو (RMC):  سران باشگاه پاریس سنت ژرمن ملاقات هایی به صورت خصوصی با آرسن ونگر انجام داده اند تا از او در یکی از پستهای ورزشی باشگاه استفاده کنند. با این وجود هنوز نشانه ای از توافقی سریع وجود ندارد، اما سیاست گذاران باشگاه پاریسی می‌خواهند به ونگر یک پست ورزشی را پیشنهاد دهند که الزاما مدیریت فوتبال نیست، به او احتمالا پستی پیشنهاد خواهد شد که در سلسله مراتب باشگاه، یک رتبه پایین تر از ناصر الخلیفی خواهد بود. رادیو مونته کارلو (RMC): سران باشگاه پاریس سنت ژرمن ملاقات هایی به صورت خصوصی با آرسن ونگر انجام داده اند تا از او در یکی از پستهای ورزشی باشگاه استفاده کنند. با این وجود هنوز نشانه ای از توافقی سریع وجود ندارد، اما سیاست گذاران باشگاه پاریسی می‌خواهند به ونگر یک پست ورزشی را پیشنهاد دهند که الزاما مدیریت فوتبال نیست، به او احتمالا پستی پیشنهاد خواهد شد که در سلسله مراتب باشگاه، یک رتبه پایین تر از ناصر الخلیفی خواهد بود.
به دلیل مصدومیت کوین تراپ، برند لنو دروازه‌بان آرسنال به تیم ملی آلمان دعوت شد. به دلیل مصدومیت کوین تراپ، برند لنو دروازه‌بان آرسنال به تیم ملی آلمان دعوت شد.
ستاره‌های جوان آرسنال به تیم ملی کشورشان دعوت شدند .ادی انکتیا و جو ویلوک برای دو دیدار مقابل تیم ملی ایتالیا و تیم ملی چک به تیم ملی زیر ۲۰ سال انگلستان دعوت شدند.امیل اسمیت روه برای دو دیدار مقابل تیم ملی پرتغال و تیم ملی مقدونیه به تیم ملی زیر ۱۹ سال انگلستان دعوت شد. فلورین بالوگُن، ونتای دیلی کمبل، تیریس جان جولز، آرتور اوکونکو، بوکایو ساکا برای دو دیدار مقابل تیم ملی سوئد و تیم ملی چک به تیم ملی زیر ۱۸ سال انگلستان دعوت شدند.میگل عزیز، سام گرینوود، یونس موسی به تیم ملی زیر ۱۷ سال انگلستان دعوت شدند تا در تورنمنت بین المللی جوانان در انگلستان که قرار است با تیم ملی های کشور آمریکا، روسیه و برزیل رو به رو شوند، به میدان بروند.
ستاره‌های جوان آرسنال به تیم ملی کشورشان دعوت شدند .ادی انکتیا و جو ویلوک برای دو دیدار مقابل تیم ملی ایتالیا و تیم ملی چک به تیم ملی زیر ۲۰ سال انگلستان دعوت شدند.امیل اسمیت روه برای دو دیدار مقابل تیم ملی پرتغال و تیم ملی مقدونیه به تیم ملی زیر ۱۹ سال انگلستان دعوت شد. فلورین بالوگُن، ونتای دیلی کمبل، تیریس جان جولز، آرتور اوکونکو، بوکایو ساکا برای دو دیدار مقابل تیم ملی سوئد و تیم ملی چک به تیم ملی زیر ۱۸ سال انگلستان دعوت شدند.میگل عزیز، سام گرینوود، یونس موسی به تیم ملی زیر ۱۷ سال انگلستان دعوت شدند تا در تورنمنت بین المللی جوانان در انگلستان که قرار است با تیم ملی های کشور آمریکا، روسیه و برزیل رو به رو شوند، به میدان بروند.
طبق گزارش میرور، میگل آلمیرون بازیکن ۲۴ ساله پاراگوئه ای باشگاه آتلانتا یونایتد، در ژانویه با مبلغ ۱۵ میلیون پوند به باشگاه آرسنال خواهد پیوست. طبق گزارش میرور، میگل آلمیرون بازیکن ۲۴ ساله پاراگوئه ای باشگاه آتلانتا یونایتد، در ژانویه با مبلغ ۱۵ میلیون پوند به باشگاه آرسنال خواهد پیوست.
باشگاه آرسنال رسما اعلام کرد که از اول ژوئیه ۲۰۱۹ با شرکت آدیداس همکاری خود را آغاز می کند.قرارداد باشگاه آرسنال با شرکت آدیداس ۵ ساله خواهد بود که ارزش این قرارداد ۳۰۰ میلیون پوند خواهد بود، این باشگاه به ازای هر فصل ۶۰ میلیون پوند از این برند بزرگ ورزشی دریافت خواهد کرد. باشگاه آرسنال رسما اعلام کرد که از اول ژوئیه ۲۰۱۹ با شرکت آدیداس همکاری خود را آغاز می کند.قرارداد باشگاه آرسنال با شرکت آدیداس ۵ ساله خواهد بود که ارزش این قرارداد ۳۰۰ میلیون پوند خواهد بود، این باشگاه به ازای هر فصل ۶۰ میلیون پوند از این برند بزرگ ورزشی دریافت خواهد کرد.
برای اولین بار در تاریخ لیگ جزیره دو بازیکن تعویضی در یک بازی از لیگ موفق شدند هم گل بزنند و هم پاس گل بدهند ، اوبامیانگ و رمزی پس از ورود به میدان به عنوان بازیکن تعویضی هر کدام یک گل و یک پاس گل را به نام خود ثبت کردند . برای اولین بار در تاریخ لیگ جزیره دو بازیکن تعویضی در یک بازی از لیگ موفق شدند هم گل بزنند و هم پاس گل بدهند ، اوبامیانگ و رمزی پس از ورود به میدان به عنوان بازیکن تعویضی هر کدام یک گل و یک پاس گل را به نام خود ثبت کردند .
آرون رمزی گل سوم آرسنال را تنها ۳۹ ثانیه پس از ورودش به زمین به ثمر رساند . سریعترین گل در لیگ برای آرسنال توسط یک بازیکن تعویضی پس از دسامبر ۲۰۰۷ . در دسامبر ۲۰۰۷ نیکلاس بندتنر پس از ۳۵ ثانیه از ورودش به زمین توانست دروازه تاتنهام را باز کند . آرون رمزی گل سوم آرسنال را تنها ۳۹ ثانیه پس از ورودش به زمین به ثمر رساند . سریعترین گل در لیگ برای آرسنال توسط یک بازیکن تعویضی پس از دسامبر ۲۰۰۷ . در دسامبر ۲۰۰۷ نیکلاس بندتنر پس از ۳۵ ثانیه از ورودش به زمین توانست دروازه تاتنهام را باز کند .

اخباری از گوشه و کنار

news


سلام دوستان.میدونم که بعد از بازی دیشب زیاد میزون نیستین.حالا امیدوارم با برد من سیتی روحیه جنگندگی به تیم برگرده.
دوستان اخبار بدین شرحه:
1.مارتین یول مربی فولهام گفته ون پرسی برای آرسنال یک تیری آنری دیگر است.
2.من سیتی آماده ارائه پیشنهاد 200هزار پوندی در هفته برای کاپیتانه.البته به نظر میرسه اونا خواستن قبل از بازی جنگ روانی به پا کنن.
3.دیشت تعداد نفراتی که به استادیوم emirates‏ اومدن 60043 نفر بودن.
4.آرسنال بدنبال alejandro faurlin هافبک کوئینزپارک رنجرزه‎ ‎‏ و باید با تیمهای ناپولی-اینتر-تاتنهام برای خریدش رقابت کنه.قیمتشو دور و بر 10میلیون اعلام کردن.
5.‏ دیشب دیابی نمره 7 و جروینیو 6/5 گرفت که ببخشید یادم رفت عرض کنم خدمتتون.و آندره سانتوس کارت زرد گرفت.
6.تو نظر سنجی سایت premierleague.com ‎‏ آرسنال خلاصه بعد از چند روز از منچستر جلو افتاد و هم اکنون اوله..
در آخر ماه محرم رو به همه شما دوستان و مدیریت سایت تسلیت میگم.
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

سید امین هاشمی در 7/9/1390 | 12:39 گفت:

قربونت علیرضا جان،لطف دارین.فدای همه آرسنالی ها

علیرضا در 7/9/1390 | 10:05 گفت:

دمت گرم...........با این خبرات خیلی حال میکنم..........

سید امین هاشمی در 7/9/1390 | 08:40 گفت:

آره چند روزه مشکل داره سایت.منون جسین جان

حسین عسگریان در 7/9/1390 | 01:05 گفت:

اول دست درس سید واسه خبرای که گذاشتی بعدش منم ماه محرمو به شما وتمامیه اعضای کانون تسلیت میگم

علی ارشدی در 7/9/1390 | 00:57 گفت:

راستی چرا سایت چند روزه بازی در میاره کسی خبر داره ماجرا چیه؟

سید امین هاشمی در 6/9/1390 | 21:31 گفت:

حامد جان حالا که عاشق شایعاتی اینو گوش کن.. ونگر گفته بازوبند کاپیتانی رو از ون پرسی میگیره میده به عشقت ژورو!
.
.
.
.
شوخی بود حامد جان!

سید امین هاشمی در 6/9/1390 | 21:28 گفت:

خواهش میکنم فاطمه خانم

HAMED toopchi در 6/9/1390 | 21:19 گفت:

آخ جون من عاشق شايعاتم. دوس دارم شايعه :D

Fateme در 6/9/1390 | 20:52 گفت:

امین جان ممنون واسه خبرات :دی

سید امین هاشمی در 6/9/1390 | 19:39 گفت:

ممنون حمید جان.انگار آرژانتینیه.و فکر کنم بازیسازه.حالا خبرهای دقیقتر بعدا به اطلاعتون میرسونم

حمید فرازی در 6/9/1390 | 19:36 گفت:

اینم بهش اضافه کنم که امروز پاریسن ژرمن پیشنهاد خوب 10 میلیون پوندو واسه شاماخ داده.

حمید فرازی در 6/9/1390 | 19:35 گفت:

مرسی از اخبار خوبت سید.راستی در مورد بازکن رنجرز بیشتر توضیح بده

علی ارشدی در 6/9/1390 | 19:10 گفت:

خوشم میاد آمارشون دقیقه 60043 نفر یعنی جای هر کسی معلومه حالا اینجا بری استادیوم وقتی نشستی دیگه نباس پاشی پاشی جات از دستت رفته
منم ماه محرم رو به همه عزاداران حسینی تسلیت میگم
محرم آمد و ماه عزا شد/مه جانبازی خون خدا شد/جوانمردان عالم را بگویید/دوباره شور عاشورا به پا شد

sepehr najafian در 6/9/1390 | 18:48 گفت:

حالا یه کاریش میکنم.

سید امین هاشمی در 6/9/1390 | 18:43 گفت:

اونوقت با چه مارک یا لبلی سپهر جان؟

sepehr najafian در 6/9/1390 | 18:41 گفت:

ضمن اخبار خوبت اگر من سیتی رو ببریم خودم اسپانسر آرسنال میشم.