تمجید ون پرسی از آرتتا

نویسنده: سید امین هاشمی

وبلاگ من
نویسنده: سید امین هاشمی
سید امین هاشمی زاده67،دانشجوی کارشناسی ارشد شیمی آلی،و دیوونه آرسنالم،بدجور.شعارم اینه.زندگی یعنی آرسنال=آرسنال یعنی زندگی
کل بازدید: 254,814 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
اوسپینا به زودی تست های پزشکی باشگاه ناپولی را پشت سر خواهد گذاشت و با قراردادی قرضی با بند خرید به این تیم خواهد پیوست . اوسپینا به زودی تست های پزشکی باشگاه ناپولی را پشت سر خواهد گذاشت و با قراردادی قرضی با بند خرید به این تیم خواهد پیوست .
مارسی فرانسه قصد به خدمت گرفتن محمد الننی را دارد .به گزارش نشریه Espn با جذب گوندوزی و توریرا در پست هافبک به نظر میرسد الننی رقابت سختی برای قرار گرفتن در ترکیب تیم خواهد داشت و تلاش میکند از آرسنال جدا شود .مارسی فرانسه تلاش میکند پیش از بسته شدن پنجره ی نقل و انتقالات در این کشور محمد الننی را به خدمت بگیرد .الننی به تازگی قرارداد ۴ ساله ی جدیدی را با آرسنال امضا کرده است .
مارسی فرانسه قصد به خدمت گرفتن محمد الننی را دارد .به گزارش نشریه Espn با جذب گوندوزی و توریرا در پست هافبک به نظر میرسد الننی رقابت سختی برای قرار گرفتن در ترکیب تیم خواهد داشت و تلاش میکند از آرسنال جدا شود .مارسی فرانسه تلاش میکند پیش از بسته شدن پنجره ی نقل و انتقالات در این کشور محمد الننی را به خدمت بگیرد .الننی به تازگی قرارداد ۴ ساله ی جدیدی را با آرسنال امضا کرده است .
بیشترین میزان دوندگی در هفته ی آغازین رقابت های لیگ جزیره بیشترین میزان دوندگی در هفته ی آغازین رقابت های لیگ جزیره
آرسنال و باشگاه فروزینونه ایتالیا، دیشب بر سر انتقال جوئل کمپل، بازیکن فعلی آرسنال به توافق رسیدند و تا چند ساعت دیگر، این انتقال رسما اعلام می شود. آرسنال و باشگاه فروزینونه ایتالیا، دیشب بر سر انتقال جوئل کمپل، بازیکن فعلی آرسنال به توافق رسیدند و تا چند ساعت دیگر، این انتقال رسما اعلام می شود.
سهامدار سابق آرسنال، علیشر عثمانف، در نظر دارد تا در باشگاه اورتون سرمایه گذاری کند. سهامدار سابق آرسنال، علیشر عثمانف، در نظر دارد تا در باشگاه اورتون سرمایه گذاری کند.
در سال ۱٩٩٦ در چنین روزی: آرسنال با مبلغ ۳.۵ میلیون پوند پاتریک ویرا ۲۰ ساله را از آث میلان خرید. در سال ۱٩٩٦ در چنین روزی: آرسنال با مبلغ ۳.۵ میلیون پوند پاتریک ویرا ۲۰ ساله را از آث میلان خرید.
 الکس سانگ که از آرسنال به بارسلونا رفته بود و بعد از آن راهی وستهم شده بود در انتقالی رایگان به FC Sion سوئیس پیوست. او بیش از ۲۰۰ بار پیراهن آرسنال را در میادین بر تن کرده است.

الکس سانگ هم اکنون ۳۰ ساله است و طی قرارداد دوساله در لیگ سوئیس بازی خود را ادامه خواهد داد
الکس سانگ که از آرسنال به بارسلونا رفته بود و بعد از آن راهی وستهم شده بود در انتقالی رایگان به FC Sion سوئیس پیوست. او بیش از ۲۰۰ بار پیراهن آرسنال را در میادین بر تن کرده است. الکس سانگ هم اکنون ۳۰ ساله است و طی قرارداد دوساله در لیگ سوئیس بازی خود را ادامه خواهد داد
کمپانی آدیداس، مسئول تهیه اقلام ورزشی باشگاه آرسنال از فصل آینده شد. این قرار داد ۵ ساله و به مبلغ ٦۰ میلیون پوند بابت هر سال (مجموعا ۳۰۰ میلیون یورو) میباشد. کمپانی آدیداس، مسئول تهیه اقلام ورزشی باشگاه آرسنال از فصل آینده شد. این قرار داد ۵ ساله و به مبلغ ٦۰ میلیون پوند بابت هر سال (مجموعا ۳۰۰ میلیون یورو) میباشد.
انتظار میرود با جدایی چمبرز ، آرسنال به دنبال خرید یک مدافع وسط دیگر باشد . مدافع اهل کرواسی تیم بشیکتاش ، دوماگوج ویدا اصلی ترین گزینه ی آرسنال است .قیمت این بازیکن حدود ۱۸ میلیون پوند می باشد . انتظار میرود با جدایی چمبرز ، آرسنال به دنبال خرید یک مدافع وسط دیگر باشد . مدافع اهل کرواسی تیم بشیکتاش ، دوماگوج ویدا اصلی ترین گزینه ی آرسنال است .قیمت این بازیکن حدود ۱۸ میلیون پوند می باشد .
به نقل از سایت Goal : لوکاس پرز در حال پشت سر گذاشتن تست های پزشکی باشگاه وستهام است و به زودی به این تیم منتقل خواهد شد ./ به نقل از دی مارزیو : بشیکتاش سعی دارد داوید اوسپینا را به خدمت بگیرد و پیشنهاد انتقال قرضی + آپشن خرید را مطرح کرده که توسط آرسنال رد شده است .آرسنال قصد دارد اوسپینا را بفروشد . به نقل از سایت Goal : لوکاس پرز در حال پشت سر گذاشتن تست های پزشکی باشگاه وستهام است و به زودی به این تیم منتقل خواهد شد ./ به نقل از دی مارزیو : بشیکتاش سعی دارد داوید اوسپینا را به خدمت بگیرد و پیشنهاد انتقال قرضی + آپشن خرید را مطرح کرده که توسط آرسنال رد شده است .آرسنال قصد دارد اوسپینا را بفروشد .

تمجید ون پرسی از آرتتا

میکل آرتتا


روبین فان پرسی، کاپیتان هلندی آرسنال معتقد است که میکل آرتتا، به تجربه و ذکاوت خط میانی آرسنال افزوده است

این درحالی است که روبین فان پرسی در رقابتهای این فصل لیگ برتر در اوج آمادگی است ولی این ستاره هلندی معتقد است که پیشرفت عملکرد آرسنال از ابتدای رقابتهای این فصل تا به امروز،نتیجه تلاشهای تیمی بوده و فقط به عملکرد او بستگی نداشته است

فان پرسی در صحبتهایی دراین باره گفت:« این روزها واقعا از اینکه می بینیم که هم تیمی هایم یک پله بالاتر رفته و اعتماد به نفس بیشتری کسب کرده اند واقعا خوشحالم.این کاملا در تیم ما محسوس است.»

ستاره هلندی آرسنال ادامه داد:« به عنوان مثال، میکل آرتتا خیلی خوب بازی می کند. او واقعا باهوش است و می داند که چه زمانی جلو برود و چه زمانی به عقب بازگردد. گاهی وقتها الکس سانگ رو به جلو حرکت می کند و میکل به خاطر تجربه ای که دارد می تواند جریان بازی را خیلی سریع بخواند. او دقیقا می داند که کی باید به جلو برود و کی به تیم کمک کند و کی با سایر بازیکنان تیم به بازی بپردازد.»
فان پرسی در بخش پایانی صحبتهایش گفت:« همه می توانند این را حس کنند که میکل در پست خودش رشد و پیشرفت زیادی داشته و می توانی بگوئی که او در بازیهای زیادی در لیگ برترحضور داشت
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

علی ارشدی در 8/9/1390 | 18:04 گفت:

حالا ببینیم ;-)

سید امین هاشمی در 8/9/1390 | 17:18 گفت:

ممنون دوستان خوبم.بازم عذر میخوام. علی اینطوریه دیگه،دارم واست ؛-)

حسین عسگریان در 8/9/1390 | 14:46 گفت:

فدای سرت سید جون .به این میگن کاپیتان نه اون گالاس یابو که تورختکن بپره به هم تیمی هاش یا اون خائن که اصلا صداش درنمیومد

علی ارشدی در 8/9/1390 | 14:42 گفت:

سید میدونی که ما بخشنده ایم تازه راضی نیستیم شما از درست بزنی واسه ما پست بذاری :))

sam baygan در 8/9/1390 | 14:36 گفت:

دیگه اینجورم نه دیگه!

رضاشاماخ چوک بندر در 8/9/1390 | 13:07 گفت:

واقعاازفابرگاس بهتره سیدجان

سید امین هاشمی در 8/9/1390 | 12:53 گفت:

واقعا؟ درسا سنگینه فشار آورده روم ببخشید دوستای گل

علی ارشدی در 8/9/1390 | 12:50 گفت:

سید امروز این دومین خبر تکراریه که کار میکنی دقت کن پسرم