اخباری از گوشه و کنار

نویسنده: سید امین هاشمی

وبلاگ من
نویسنده: سید امین هاشمی
سید امین هاشمی زاده67،دانشجوی کارشناسی ارشد شیمی آلی،و دیوونه آرسنالم،بدجور.شعارم اینه.زندگی یعنی آرسنال=آرسنال یعنی زندگی
کل بازدید: 258,015 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
لورن کوشیلنی مدافع فرانسوی باشگاه آرسنال رسما از بازی های ملی خداحافظی کرد. لورن کوشیلنی مدافع فرانسوی باشگاه آرسنال رسما از بازی های ملی خداحافظی کرد.
مدیر آتلانتا یونایتد: آرسنال باید مبلغ پیشنهادی خود برای میگل آلمیرون را حداقل سه برابر کند . دارن ایلز مدیر باشگاه آتلانتا یونایتد: خبرهایی مبنی بر علاقه‌ی باشگاه آرسنال به آلمیرون به گوش من رسیده است و گفته می‌شود این تیم قصد دارد پیشنهادی ۱۱ میلیون پوندی برای این بازیکن ارائه دهد.پیش از هر چیز باید بگویم آرسنال باید حداقل پیشنهادش را سه برابر کند تا راضی بشوم درباره‌ی این انتقال فکر کنم. مدیر آتلانتا یونایتد: آرسنال باید مبلغ پیشنهادی خود برای میگل آلمیرون را حداقل سه برابر کند . دارن ایلز مدیر باشگاه آتلانتا یونایتد: خبرهایی مبنی بر علاقه‌ی باشگاه آرسنال به آلمیرون به گوش من رسیده است و گفته می‌شود این تیم قصد دارد پیشنهادی ۱۱ میلیون پوندی برای این بازیکن ارائه دهد.پیش از هر چیز باید بگویم آرسنال باید حداقل پیشنهادش را سه برابر کند تا راضی بشوم درباره‌ی این انتقال فکر کنم.
طبق گزارش اسکای اسپرت، تیری هانری در حال انجام مراحل پایانی مذاکرات با باشگاه موناکو برای جانشینی لئوناردو یاردیم است، به نظر می‌رسد تا ۴۸ ساعت آینده این انتقال رسما اعلام می‌شود. طبق گزارش اسکای اسپرت، تیری هانری در حال انجام مراحل پایانی مذاکرات با باشگاه موناکو برای جانشینی لئوناردو یاردیم است، به نظر می‌رسد تا ۴۸ ساعت آینده این انتقال رسما اعلام می‌شود.
رادیو مونته کارلو (RMC):  سران باشگاه پاریس سنت ژرمن ملاقات هایی به صورت خصوصی با آرسن ونگر انجام داده اند تا از او در یکی از پستهای ورزشی باشگاه استفاده کنند. با این وجود هنوز نشانه ای از توافقی سریع وجود ندارد، اما سیاست گذاران باشگاه پاریسی می‌خواهند به ونگر یک پست ورزشی را پیشنهاد دهند که الزاما مدیریت فوتبال نیست، به او احتمالا پستی پیشنهاد خواهد شد که در سلسله مراتب باشگاه، یک رتبه پایین تر از ناصر الخلیفی خواهد بود. رادیو مونته کارلو (RMC): سران باشگاه پاریس سنت ژرمن ملاقات هایی به صورت خصوصی با آرسن ونگر انجام داده اند تا از او در یکی از پستهای ورزشی باشگاه استفاده کنند. با این وجود هنوز نشانه ای از توافقی سریع وجود ندارد، اما سیاست گذاران باشگاه پاریسی می‌خواهند به ونگر یک پست ورزشی را پیشنهاد دهند که الزاما مدیریت فوتبال نیست، به او احتمالا پستی پیشنهاد خواهد شد که در سلسله مراتب باشگاه، یک رتبه پایین تر از ناصر الخلیفی خواهد بود.
به دلیل مصدومیت کوین تراپ، برند لنو دروازه‌بان آرسنال به تیم ملی آلمان دعوت شد. به دلیل مصدومیت کوین تراپ، برند لنو دروازه‌بان آرسنال به تیم ملی آلمان دعوت شد.
ستاره‌های جوان آرسنال به تیم ملی کشورشان دعوت شدند .ادی انکتیا و جو ویلوک برای دو دیدار مقابل تیم ملی ایتالیا و تیم ملی چک به تیم ملی زیر ۲۰ سال انگلستان دعوت شدند.امیل اسمیت روه برای دو دیدار مقابل تیم ملی پرتغال و تیم ملی مقدونیه به تیم ملی زیر ۱۹ سال انگلستان دعوت شد. فلورین بالوگُن، ونتای دیلی کمبل، تیریس جان جولز، آرتور اوکونکو، بوکایو ساکا برای دو دیدار مقابل تیم ملی سوئد و تیم ملی چک به تیم ملی زیر ۱۸ سال انگلستان دعوت شدند.میگل عزیز، سام گرینوود، یونس موسی به تیم ملی زیر ۱۷ سال انگلستان دعوت شدند تا در تورنمنت بین المللی جوانان در انگلستان که قرار است با تیم ملی های کشور آمریکا، روسیه و برزیل رو به رو شوند، به میدان بروند.
ستاره‌های جوان آرسنال به تیم ملی کشورشان دعوت شدند .ادی انکتیا و جو ویلوک برای دو دیدار مقابل تیم ملی ایتالیا و تیم ملی چک به تیم ملی زیر ۲۰ سال انگلستان دعوت شدند.امیل اسمیت روه برای دو دیدار مقابل تیم ملی پرتغال و تیم ملی مقدونیه به تیم ملی زیر ۱۹ سال انگلستان دعوت شد. فلورین بالوگُن، ونتای دیلی کمبل، تیریس جان جولز، آرتور اوکونکو، بوکایو ساکا برای دو دیدار مقابل تیم ملی سوئد و تیم ملی چک به تیم ملی زیر ۱۸ سال انگلستان دعوت شدند.میگل عزیز، سام گرینوود، یونس موسی به تیم ملی زیر ۱۷ سال انگلستان دعوت شدند تا در تورنمنت بین المللی جوانان در انگلستان که قرار است با تیم ملی های کشور آمریکا، روسیه و برزیل رو به رو شوند، به میدان بروند.
طبق گزارش میرور، میگل آلمیرون بازیکن ۲۴ ساله پاراگوئه ای باشگاه آتلانتا یونایتد، در ژانویه با مبلغ ۱۵ میلیون پوند به باشگاه آرسنال خواهد پیوست. طبق گزارش میرور، میگل آلمیرون بازیکن ۲۴ ساله پاراگوئه ای باشگاه آتلانتا یونایتد، در ژانویه با مبلغ ۱۵ میلیون پوند به باشگاه آرسنال خواهد پیوست.
باشگاه آرسنال رسما اعلام کرد که از اول ژوئیه ۲۰۱۹ با شرکت آدیداس همکاری خود را آغاز می کند.قرارداد باشگاه آرسنال با شرکت آدیداس ۵ ساله خواهد بود که ارزش این قرارداد ۳۰۰ میلیون پوند خواهد بود، این باشگاه به ازای هر فصل ۶۰ میلیون پوند از این برند بزرگ ورزشی دریافت خواهد کرد. باشگاه آرسنال رسما اعلام کرد که از اول ژوئیه ۲۰۱۹ با شرکت آدیداس همکاری خود را آغاز می کند.قرارداد باشگاه آرسنال با شرکت آدیداس ۵ ساله خواهد بود که ارزش این قرارداد ۳۰۰ میلیون پوند خواهد بود، این باشگاه به ازای هر فصل ۶۰ میلیون پوند از این برند بزرگ ورزشی دریافت خواهد کرد.
برای اولین بار در تاریخ لیگ جزیره دو بازیکن تعویضی در یک بازی از لیگ موفق شدند هم گل بزنند و هم پاس گل بدهند ، اوبامیانگ و رمزی پس از ورود به میدان به عنوان بازیکن تعویضی هر کدام یک گل و یک پاس گل را به نام خود ثبت کردند . برای اولین بار در تاریخ لیگ جزیره دو بازیکن تعویضی در یک بازی از لیگ موفق شدند هم گل بزنند و هم پاس گل بدهند ، اوبامیانگ و رمزی پس از ورود به میدان به عنوان بازیکن تعویضی هر کدام یک گل و یک پاس گل را به نام خود ثبت کردند .
آرون رمزی گل سوم آرسنال را تنها ۳۹ ثانیه پس از ورودش به زمین به ثمر رساند . سریعترین گل در لیگ برای آرسنال توسط یک بازیکن تعویضی پس از دسامبر ۲۰۰۷ . در دسامبر ۲۰۰۷ نیکلاس بندتنر پس از ۳۵ ثانیه از ورودش به زمین توانست دروازه تاتنهام را باز کند . آرون رمزی گل سوم آرسنال را تنها ۳۹ ثانیه پس از ورودش به زمین به ثمر رساند . سریعترین گل در لیگ برای آرسنال توسط یک بازیکن تعویضی پس از دسامبر ۲۰۰۷ . در دسامبر ۲۰۰۷ نیکلاس بندتنر پس از ۳۵ ثانیه از ورودش به زمین توانست دروازه تاتنهام را باز کند .

اخباری از گوشه و کنار

news


با سلام به دوستای خوبم.امیدوارم هر جا که هستین شاد زیستن رو تجربه کنین..
اخبار بدین شرحه:
1.ژسنی گفته دوس دارم شبیه tomaszewski‏ بلند شود!
2.لوکاس پودولسکی از سانحه رانندگی جان سالم به در برد(حالا یکیرو میخوایم بخریما)
3.بکهام=من سیتی شانسی برای قهرمانی در جزیره ندارد.
4.ون پرسی=آرتتا خرید خوبی بود.او بسیار با تجربه-باهوش و کار آزموده است.
5.تو بازی دیشب 60028نفر به ورزشگاه اومده بودن
6.ونگر=نتیجه بازی با سیتی منصفانه نبود.
7.از اونجائیکه گورکوف به آرسنال بسیار نزدیکه،این امکان میره که اولین خرید آرسنال تو ژانویه لقب بگیره.
8.امکان داره ابوئه به آرسنال برگرده و جای خالی سانیا رو تا زمانی که مصدومیتش بر طرف شه رو پر کنه.
9.گوتزه:به آرسنال یا بارسا میروم.زیرا دارای تماشاگران زیاد و بازی چشم نوازی هستند(انواع شیوه بازی)
10.کاپیتان بازی دیشب بنایون بود(راستی چرا اون؟)
‏*‏** در آخر..
گری اسپید هم رفت(روحش شاد و یادش گرامی باد)
گری اسپید 1969-2011
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

حمید فرازی در 9/9/1390 | 22:11 گفت:

با من بودی شاماخ.فقط اسم نحس شاماخو از رو کاربریت بردار من خودم یه لباس خوشگل فرانسه واست میخرم.این ار ژورو هم بدتره

رضاشاماخ چوک بندر در 9/9/1390 | 21:49 گفت:

بچه هاکی بودکه من باهاش شرط بستم؟

علی ارشدی در 9/9/1390 | 19:27 گفت:

حامد جون بعدش نشون دادن :)

حمید فرازی در 9/9/1390 | 17:08 گفت:

مرسی سید.فکر کنم گورکوف میتونه یه بازیکن تاثیرگذار باشه.درضمن این رضا شاماخو ول نکن.واقعا چی از این شاماخ دیدید؟به خدا فقط به تیم ضربه میزنه.دیشب تو اون موقعیت هربازیکنی بود گلش میکرد.راستی رضاشاماخ با یه نفر شرط بسته باید واسش لباس بخره

محسن شعبانی در 9/9/1390 | 17:00 گفت:

من عاشق پودولفسکیم خوب شد نمرد

HAMED toopchi در 9/9/1390 | 16:57 گفت:

ااااااا، به جون خودم من ديشب 11.30 شبكه 3 رو زدم يكي از اين حضرات آيات داشت سخنراني ميكرد.!!!! شايدم خواب ديدم؟!

saeed در 9/9/1390 | 16:46 گفت:

بازی بارسا که دیشب پخش شد 4-0 بردند فکر کن اینا بازی بارسا رو پخش نکنن

HAMED toopchi در 9/9/1390 | 16:34 گفت:

دوستان من ناراحت نيستم.سيتي تيم دوم مارو به زور برد.! ولي ميدونيد ديشب چي حال داد؟ اينكه بازي بارسا پخش نشد جاش يه حاج آقا آوردن!

سید امین هاشمی در 9/9/1390 | 14:24 گفت:

ای ناقولا.ذکایی رو که با دستام باید خفش کنم.رضا جان الآن کلاسم.شب اومدم خونه بهت اس میدم داداش

رضاشاماخ چوک بندر در 9/9/1390 | 14:17 گفت:

سیداشتباهاتت قابل بخشش نیست اگه میخوای ببخشیم بایدبه خودت نارنجک ببندی وبری زیرماشین ذکایی

سید امین هاشمی در 9/9/1390 | 14:11 گفت:

شهرام عزیز و علی جان شما لطف دارین داداشای گلم.در ضمن شهرام جان اینطوریکه دلمون خیلی واست تنگ میشه.. ولی به جاش امیدوارم که به سلامت بری و برگردی.واسه آرسنالیام سلام برسون.یا علی

سید امین هاشمی در 9/9/1390 | 14:08 گفت:

دوستان اگه اشتباهی تو تایپ هست به بزرگیتون ببخشید آخه تو کلاسم با گوشی مینویسم.ممنون

توپچی جنوب در 9/9/1390 | 14:04 گفت:

مثل همیشه عالی بود سید امیدوارم ژانویه هم گورکف بیاد و هم گوتزه خیلی به تیم میتونند کمک کنند .
راستی بچه ها ممکن من تا یه هفته نتونم بیام به سایت میرم بندر رستمی اونجا کانکت نیستم کلی دلم واستون تنگ میشه ولی با هر برد ارسنال به یاد شما هستم و اونجا پیش دوستام همش از شما تعریف میکنم اونجا هم ارسنالی زیاده....

به امید روز های خوب و خوش با ارسنال ,همیشه سعی کنین بخندین حتی تو بد ترین شرایط زندگی حتی بعد از باخت ارسنال میدونم خیلی سخته ولی خیلی مفیده!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

علی ارشدی در 9/9/1390 | 14:01 گفت:

کارت درسته

سید امین هاشمی در 9/9/1390 | 14:00 گفت:

گوشیم فکر کنم ویروسی شده.. بله علی جان دیدم کسی بهش نپرداخبه بچه ها واسش دعا کنن چون دوسش داشتم.. فکر کنم اون اسم یه دروازه بان قدیمیه

سید امین هاشمی در 9/9/1390 | 13:57 گفت:

دوستان شماره 1 موهایم رو فراموش کردم،ببخشید

سید امین هاشمی در 9/9/1390 | 13:55 گفت:

دوستان شماره 1 موهایم رو فراموش کردم،ببخشید

علی ارشدی در 9/9/1390 | 13:55 گفت:

حالا درست شد گفتم این شماره یک مبهمه

سید امین هاشمی در 9/9/1390 | 13:54 گفت:

دوستان شماره 1 موهایم رو فراموش کردم،ببخشید

علی ارشدی در 9/9/1390 | 13:54 گفت:

مگه بنایون چشه؟
1.ژسنی گفته دوس دارم شبیه tomaszewski‏ بلند شود این جمله رو نفهمیدم میشه توضیح بدی؟

خبر گری اسپید که مال چند روز پیشه سید :)

سید امین هاشمی در 9/9/1390 | 13:53 گفت:

دوستان شماره 1 موهایم رو فراموش کردم،ببخشید