درگیری نصری با بازیکن آرسنال!!!

نویسنده: سید امین هاشمی

وبلاگ من
نویسنده: سید امین هاشمی
سید امین هاشمی زاده67،دانشجوی کارشناسی ارشد شیمی آلی،و دیوونه آرسنالم،بدجور.شعارم اینه.زندگی یعنی آرسنال=آرسنال یعنی زندگی
کل بازدید: 254,565 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
مارسی فرانسه قصد به خدمت گرفتن محمد الننی را دارد .به گزارش نشریه Espn با جذب گوندوزی و توریرا در پست هافبک به نظر میرسد الننی رقابت سختی برای قرار گرفتن در ترکیب تیم خواهد داشت و تلاش میکند از آرسنال جدا شود .مارسی فرانسه تلاش میکند پیش از بسته شدن پنجره ی نقل و انتقالات در این کشور محمد الننی را به خدمت بگیرد .الننی به تازگی قرارداد ۴ ساله ی جدیدی را با آرسنال امضا کرده است .
مارسی فرانسه قصد به خدمت گرفتن محمد الننی را دارد .به گزارش نشریه Espn با جذب گوندوزی و توریرا در پست هافبک به نظر میرسد الننی رقابت سختی برای قرار گرفتن در ترکیب تیم خواهد داشت و تلاش میکند از آرسنال جدا شود .مارسی فرانسه تلاش میکند پیش از بسته شدن پنجره ی نقل و انتقالات در این کشور محمد الننی را به خدمت بگیرد .الننی به تازگی قرارداد ۴ ساله ی جدیدی را با آرسنال امضا کرده است .
بیشترین میزان دوندگی در هفته ی آغازین رقابت های لیگ جزیره بیشترین میزان دوندگی در هفته ی آغازین رقابت های لیگ جزیره
آرسنال و باشگاه فروزینونه ایتالیا، دیشب بر سر انتقال جوئل کمپل، بازیکن فعلی آرسنال به توافق رسیدند و تا چند ساعت دیگر، این انتقال رسما اعلام می شود. آرسنال و باشگاه فروزینونه ایتالیا، دیشب بر سر انتقال جوئل کمپل، بازیکن فعلی آرسنال به توافق رسیدند و تا چند ساعت دیگر، این انتقال رسما اعلام می شود.
سهامدار سابق آرسنال، علیشر عثمانف، در نظر دارد تا در باشگاه اورتون سرمایه گذاری کند. سهامدار سابق آرسنال، علیشر عثمانف، در نظر دارد تا در باشگاه اورتون سرمایه گذاری کند.
در سال ۱٩٩٦ در چنین روزی: آرسنال با مبلغ ۳.۵ میلیون پوند پاتریک ویرا ۲۰ ساله را از آث میلان خرید. در سال ۱٩٩٦ در چنین روزی: آرسنال با مبلغ ۳.۵ میلیون پوند پاتریک ویرا ۲۰ ساله را از آث میلان خرید.
 الکس سانگ که از آرسنال به بارسلونا رفته بود و بعد از آن راهی وستهم شده بود در انتقالی رایگان به FC Sion سوئیس پیوست. او بیش از ۲۰۰ بار پیراهن آرسنال را در میادین بر تن کرده است.

الکس سانگ هم اکنون ۳۰ ساله است و طی قرارداد دوساله در لیگ سوئیس بازی خود را ادامه خواهد داد
الکس سانگ که از آرسنال به بارسلونا رفته بود و بعد از آن راهی وستهم شده بود در انتقالی رایگان به FC Sion سوئیس پیوست. او بیش از ۲۰۰ بار پیراهن آرسنال را در میادین بر تن کرده است. الکس سانگ هم اکنون ۳۰ ساله است و طی قرارداد دوساله در لیگ سوئیس بازی خود را ادامه خواهد داد
کمپانی آدیداس، مسئول تهیه اقلام ورزشی باشگاه آرسنال از فصل آینده شد. این قرار داد ۵ ساله و به مبلغ ٦۰ میلیون پوند بابت هر سال (مجموعا ۳۰۰ میلیون یورو) میباشد. کمپانی آدیداس، مسئول تهیه اقلام ورزشی باشگاه آرسنال از فصل آینده شد. این قرار داد ۵ ساله و به مبلغ ٦۰ میلیون پوند بابت هر سال (مجموعا ۳۰۰ میلیون یورو) میباشد.
انتظار میرود با جدایی چمبرز ، آرسنال به دنبال خرید یک مدافع وسط دیگر باشد . مدافع اهل کرواسی تیم بشیکتاش ، دوماگوج ویدا اصلی ترین گزینه ی آرسنال است .قیمت این بازیکن حدود ۱۸ میلیون پوند می باشد . انتظار میرود با جدایی چمبرز ، آرسنال به دنبال خرید یک مدافع وسط دیگر باشد . مدافع اهل کرواسی تیم بشیکتاش ، دوماگوج ویدا اصلی ترین گزینه ی آرسنال است .قیمت این بازیکن حدود ۱۸ میلیون پوند می باشد .
به نقل از سایت Goal : لوکاس پرز در حال پشت سر گذاشتن تست های پزشکی باشگاه وستهام است و به زودی به این تیم منتقل خواهد شد ./ به نقل از دی مارزیو : بشیکتاش سعی دارد داوید اوسپینا را به خدمت بگیرد و پیشنهاد انتقال قرضی + آپشن خرید را مطرح کرده که توسط آرسنال رد شده است .آرسنال قصد دارد اوسپینا را بفروشد . به نقل از سایت Goal : لوکاس پرز در حال پشت سر گذاشتن تست های پزشکی باشگاه وستهام است و به زودی به این تیم منتقل خواهد شد ./ به نقل از دی مارزیو : بشیکتاش سعی دارد داوید اوسپینا را به خدمت بگیرد و پیشنهاد انتقال قرضی + آپشن خرید را مطرح کرده که توسط آرسنال رد شده است .آرسنال قصد دارد اوسپینا را بفروشد .
کالوم چمبرز بصورت قرضی به مدت یک فصل به فولهام پیوست .انتقال چمبرز به فولهام بصورت قرضی انجام شد . آرسنال حالا در پست دفاع وسط  سوکراتیس ، موستافی ، هولدینگ و ماوروپانوس را دارد (تا زمانی که کوشیلنی از مصدومیت برگردد) .احساس میکنم آرسنال به جذب یک مدافع وسط دیگر احتیاج دارد . کالوم چمبرز بصورت قرضی به مدت یک فصل به فولهام پیوست .انتقال چمبرز به فولهام بصورت قرضی انجام شد . آرسنال حالا در پست دفاع وسط سوکراتیس ، موستافی ، هولدینگ و ماوروپانوس را دارد (تا زمانی که کوشیلنی از مصدومیت برگردد) .احساس میکنم آرسنال به جذب یک مدافع وسط دیگر احتیاج دارد .

درگیری نصری با بازیکن آرسنال!!!

این نمک نشناس ملعون


سمیر نصری پس از پایان بازی جام اتحادیه که به برتری یک بر صفر منچسترسیتی مقابل آرسنال انجامید با بازیکن حریف زد و خورد کرد.

تیم من سیتی سه شنبه شب در مرحله یک چهارم نهایی رقابت‌های جام اتحادیه انگلستان در ورزشگاه امارات با یک گل از سد آرسنال گذشت و این در حالی است که سمیر نصری برای نخستین بار از زمانی که از آرسنال جدا شد به این ورزشگاه بازمی گشت.

امانوئل فریمپونگ، هم تیمی پیشین نصری در این بازی 90 دقیقه برای مهاجم من سیتی مزاحمت ایجاد کرد و در نهایت این دو بازیکن پس از پایان بازی در تونل ورزشگاه با یکدیگر به زد و خورد پرداختند.

فریمپونگ پیش تر در توییتر خود نارضایتی‌اش را از جدایی نصری اعلام کرده بود و در طول بازی نیز برخورد نامهربانه‌ای با یکدیگر داشتند.

البته سخنگوی باشگاه آرسنال که در صحنه حاضر بوده گفته که زد و خورد فیزیکی در کار نبوده و بازیکنان فقط حرف رد و بدل کرده‌‎اند اما گزارش ها حاکی از این است که نصری یک مشت به هم تیمی غنایی پیشین خود زده است.
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

reza najm در 10/9/1390 | 16:26 گفت:

من اونجا بودم پای نصری رو تو بازی میشکوندم!

sam baygan در 10/9/1390 | 01:54 گفت:

شمام اگه نود دقیقه هو بشین و فحش بشنوین و فقط از جورو و فریمپونگ لگد بخورین،اخرشم طرف (بچه غوله) لباسشو بزنه بالا و bench-و بهتون نشون بده و یکی تو صورتتونم بزنه (همون بچه غوله) ،خداوکیلی چیکار میکنین؟؟!!

---------------
بچه غوله=فریمپونگ!
با بازی که دیشب کرد رفت تو ایست بازیکنای محبوبم.قبل اونم گومیس رفته بود تو لیستم!

امیر مجاهد در 10/9/1390 | 01:08 گفت:

vaghean bache ha khub budan ama kasi nadashtim ke tamam kone defa ke khub bud. ama chamakh kheili mozakhraf bud. ali daei behtaresh bazi mikard!!

امیر مجاهد در 10/9/1390 | 01:07 گفت:

salam bax man mini own gereftam tamame bazi haro az mahvare online mibinam! age modiraye sit ejaze bedan o khoda bekhad bazi haro zabt mikonam va tu site arsenal.ir mizarim

reza در 9/9/1390 | 23:03 گفت:

مار تو استین پرورش دادیم

حمید فرازی در 9/9/1390 | 21:01 گفت:

پس نصری هم دستش شکسته.آخه با اون دست مامانیش اگه مشت زده تو صورت تانک باید حالا مصدوم شده باشه وگرنه خبر دروغه و اصلا نصری نتونسته به فریمپونگ چیزی بگه.ولی انصافا فریمپونگ عالی بازی کرد.

(Hooman sam (Dark metal در 9/9/1390 | 20:57 گفت:

اگه اونجا بودم به صورت.... ترتیب این یارو نصری پول پرست رو می دادم!!!

Saeed Milani در 9/9/1390 | 20:27 گفت:

مشت اول 1000

reza در 9/9/1390 | 19:58 گفت:

دمت کرم بابا

رضاشاماخ چوک بندر در 9/9/1390 | 19:53 گفت:

مانچینی محل سگشم نمیده

علی ارشدی در 9/9/1390 | 19:28 گفت:

متاسفم برای آرسنال که همچین نمک به حرومی توش بازی میکرده

علیرضا در 9/9/1390 | 19:05 گفت:

آخه یکی بهش بگه بچه سوسول تورو چه به فریمپونگ.........
میزنه له و لوردت میکنه...........

Lotfali khan zand در 9/9/1390 | 18:35 گفت:

خوشم میاد امسال رفته با نیمکت نشینی جام بگیره، ای حال میده چیزی گیرش نیاد از این ورم آرسنال لیگو بگیره.