فهرست بهترین تیمهای دنیا در ماه نوامبر

نویسنده: سید امین هاشمی

وبلاگ من
نویسنده: سید امین هاشمی
سید امین هاشمی زاده67،دانشجوی کارشناسی ارشد شیمی آلی،و دیوونه آرسنالم،بدجور.شعارم اینه.زندگی یعنی آرسنال=آرسنال یعنی زندگی
کل بازدید: 256,896 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
صحبت های وینای ونکتشام پس از انتصاب به عنوان مدیر اجرایی باشگاه آرسنال: "از زمانی که من به آرسنال پیوستم، من همیشه بهترین امتیازات را به این باشگاه فوتبال دادم، ما با کارکنان فوق العاده ای که در آرسنال داریم، احترام و بهبود تاریخ، منشور و ارزش های منحصر به فرد ما، با هدف کلی برای آوردن موفقیت به میلیون ها نفر از طرفداران خود در سراسر جهان و ایجاد افتخار آنها در باشگاه خود کار می کنند."
صحبت های وینای ونکتشام پس از انتصاب به عنوان مدیر اجرایی باشگاه آرسنال: "از زمانی که من به آرسنال پیوستم، من همیشه بهترین امتیازات را به این باشگاه فوتبال دادم، ما با کارکنان فوق العاده ای که در آرسنال داریم، احترام و بهبود تاریخ، منشور و ارزش های منحصر به فرد ما، با هدف کلی برای آوردن موفقیت به میلیون ها نفر از طرفداران خود در سراسر جهان و ایجاد افتخار آنها در باشگاه خود کار می کنند."
کانون رسمی هواداران آرسنال در ایران فرا رسیدن ایام تاسوعا و عاشورا حسینی را به رهروان واقعی آن حضرت تسلیت عرض میکند. انشالله عزاداری‌های شما مقبول درگاه حق قرار گرفته باشد. کانون رسمی هواداران آرسنال در ایران فرا رسیدن ایام تاسوعا و عاشورا حسینی را به رهروان واقعی آن حضرت تسلیت عرض میکند. انشالله عزاداری‌های شما مقبول درگاه حق قرار گرفته باشد.
اوزیل به ژاکا چه توصیه‌ای کرد ... ژاکا پیش از زدن ضربه آزاد از مسوت اوزیل اجازه خواست تا او ضربه را بزند. ژاکا در این مورد گفت: من به اوزیل گفتم که آیا میتوانم ضربه را بزنم و اوزیل گفت مشکلی نیست، تلاشت را بکن. ژاکا ادامه داد: بازی در ۲۰ دقیقه اول برای ما دشوار پیش رفت اما به هر ترتیب توانستیم بر بازی سوار شویم. نیم دوم کاملا مسلط بودیم و سه امتیاز مهم را کسب کردیم. اوزیل به ژاکا چه توصیه‌ای کرد ... ژاکا پیش از زدن ضربه آزاد از مسوت اوزیل اجازه خواست تا او ضربه را بزند. ژاکا در این مورد گفت: من به اوزیل گفتم که آیا میتوانم ضربه را بزنم و اوزیل گفت مشکلی نیست، تلاشت را بکن. ژاکا ادامه داد: بازی در ۲۰ دقیقه اول برای ما دشوار پیش رفت اما به هر ترتیب توانستیم بر بازی سوار شویم. نیم دوم کاملا مسلط بودیم و سه امتیاز مهم را کسب کردیم.
تعریف و پشتیبانی عجیب ازارد از ژیرو امروز خط اول اخبار تیم چلسی بود. این مهاجم پیشین آرسنال که فروخته شد تا اوبامیانگ به تیم بیآید توسط هازار "بهترین مهاجم نوک دنیا" نامیده شد !!!! ژیرو در تمام طول جام‌جهانی با اینکه فینالیست شدند، حتی نتوانست یک گل به ثمر رساند! اما ظاهرا هازارد در چلسی از او راضی است !!! تعریف و پشتیبانی عجیب ازارد از ژیرو امروز خط اول اخبار تیم چلسی بود. این مهاجم پیشین آرسنال که فروخته شد تا اوبامیانگ به تیم بیآید توسط هازار "بهترین مهاجم نوک دنیا" نامیده شد !!!! ژیرو در تمام طول جام‌جهانی با اینکه فینالیست شدند، حتی نتوانست یک گل به ثمر رساند! اما ظاهرا هازارد در چلسی از او راضی است !!!
آرسنال جایدن آدتیبای نیجریه ای که فقط ۹ سال سن دارد را به خدمت گرفت . به گزارش نشریه گاردین ، آدتیبا که ۵ هفته در آکادمی باشگاه در لندن حضور داشت و تمرین میکرد با تشخیص کارد فنی با باشگاه آرسنال قرارداد امضا کرد . آرسنال جایدن آدتیبای نیجریه ای که فقط ۹ سال سن دارد را به خدمت گرفت . به گزارش نشریه گاردین ، آدتیبا که ۵ هفته در آکادمی باشگاه در لندن حضور داشت و تمرین میکرد با تشخیص کارد فنی با باشگاه آرسنال قرارداد امضا کرد .
الکساندر لاکازت بهترین بازیکن هفته اخیر لیگ انگلستان از دیدگاه گل شد.لاکازت، مهاجم تیم آرسنال در بازی مقابل کاردیف سیتی، یکی از ارکان اصلی دومین پیروزی متوالی شاگردان امری در لیگ بود. او با به ثمر رساندن یک گل و فراهم ساختن یک پاس گل برای اوبامیانگ، یکی از موثرترین بازیکنان تیم در پیروزی ۳-۲ آرسنال مقابل کاردیف بود. او از اوپتا و شور نمره فوق العاده ٩۴/۱۰۰ را گرفت. او بالاتر از ادن آزارد با ٩۳ امتیاز و موتینیو هافبک ولوز با ٩۱ امتیاز قرار گرفت و عنوان بهترین بازیکن هفته را از آن خود کرد.
الکساندر لاکازت بهترین بازیکن هفته اخیر لیگ انگلستان از دیدگاه گل شد.لاکازت، مهاجم تیم آرسنال در بازی مقابل کاردیف سیتی، یکی از ارکان اصلی دومین پیروزی متوالی شاگردان امری در لیگ بود. او با به ثمر رساندن یک گل و فراهم ساختن یک پاس گل برای اوبامیانگ، یکی از موثرترین بازیکنان تیم در پیروزی ۳-۲ آرسنال مقابل کاردیف بود. او از اوپتا و شور نمره فوق العاده ٩۴/۱۰۰ را گرفت. او بالاتر از ادن آزارد با ٩۳ امتیاز و موتینیو هافبک ولوز با ٩۱ امتیاز قرار گرفت و عنوان بهترین بازیکن هفته را از آن خود کرد.
کالچومرکاتو :آرسنال در چند ساعت آینده انتقال یحیی توره به این تیم را اعلام رسمی خواهد کرد[مجله آرسنال] کالچومرکاتو :آرسنال در چند ساعت آینده انتقال یحیی توره به این تیم را اعلام رسمی خواهد کرد[مجله آرسنال]
نشریه سان در گزارشی به جایگزین ایوان گازیدیس در آرسنال پرداخته است وگفته که با رفتن ایوان گازیدیس از آرسنال، احتمال اینکه شخصی مشهور جایگزین او شود بسیار کم است. احتمالا فردی نزدیک به باشگاه (مثل جاش کرونکه) جایگزین او شود. اینطور که بنظر میرسد جاش کرونکه جایگزین ایوان گازیدیس در آرسنال خواهد شد.[مجله آرسنال] نشریه سان در گزارشی به جایگزین ایوان گازیدیس در آرسنال پرداخته است وگفته که با رفتن ایوان گازیدیس از آرسنال، احتمال اینکه شخصی مشهور جایگزین او شود بسیار کم است. احتمالا فردی نزدیک به باشگاه (مثل جاش کرونکه) جایگزین او شود. اینطور که بنظر میرسد جاش کرونکه جایگزین ایوان گازیدیس در آرسنال خواهد شد.[مجله آرسنال]
برند لنو راجع به پیوستن به آرسنال:من دیوانه نیستم، متقاعد شدم که تصمیم درست بوده است و مدت زمانی کمی یا چند ماه باید بگذرد تا زمان بازی من فرا برسد.[مجله آرسنال] برند لنو راجع به پیوستن به آرسنال:من دیوانه نیستم، متقاعد شدم که تصمیم درست بوده است و مدت زمانی کمی یا چند ماه باید بگذرد تا زمان بازی من فرا برسد.[مجله آرسنال]
به گزارش Le۱۰sport فرانسه:لاکازت تصمیم جدی برای آینده اش در آرسنال گرفته است. خروج او از باشگاه در روزهای آینده دور از ذهن نیست اگر چه باشگاه به فروش او بدون خرید جانشین راضی نیست. تیم های اروپایی به دنبال او هستند.[مجله آرسنال] به گزارش Le۱۰sport فرانسه:لاکازت تصمیم جدی برای آینده اش در آرسنال گرفته است. خروج او از باشگاه در روزهای آینده دور از ذهن نیست اگر چه باشگاه به فروش او بدون خرید جانشین راضی نیست. تیم های اروپایی به دنبال او هستند.[مجله آرسنال]

فهرست بهترین تیمهای دنیا در ماه نوامبر

آرسنال کو پ؟


به انتخاب فدراسيون بين المللي تاريخ و آمار،رئال مادريد با کسب 40 امتياز يعني حداکثر امتياز ممکن به عنوان برترين تيم دنيا درماه نوامبر شناخته شد.


رئال مادرید از سوی فدراسیون بین المللی تاریخ و آمار فوتبال به عنوان برترین تیم ماه نوامبر در دنیا شناخته شد.
این درحالی است که بارسلونابا فاصله فراوانی نسبت به سایر تیمها در رده دوم است و اقتدار دو تیم اسپانیایی با فاصله فراوانی نسبت به سایرین مشخص است. ولس سارزفیلد آرژانتین در رده سوم است و منچستریونایتد در رده چهارم قرار دارد.
بارسلونا تا به امروز سی و نه بار در صدر رده بندی برترین تیمهای دنیا به انتخاب فدراسیون بین المللی تاریخ و آمار قرار گرفته است.
تیم ژوزه مورینیو درماه اکتبر هم برترین تیم ماه دنیا لقب گرفته بود. آنها با کسب پیروزی در تمام دیدارهایشان در ماه نوامبر و کسب هر 40 امتیاز ممکن درصدر قرار گرفتند. از زمان روی کار آمدن ژوزه مورینیو در رئال مادرید، رئال چهار بار به عنوان بهترین تیم ماه انتخاب شده و در طول این مدت پورتو و بارسلونا، هر کدام برای دوبار به عنوان برترین تیم دنیا در یک ماه برگزیده شده اند.
در لیست 100 تیم برتر ماه نوامبر، تیمهایی از 39 کشور قرار دارند که 68 تای آنها عضو یوفا هستند ،21 تا به قاره آمریکای جنوبی تعلق دارند؛ 5تیم از کنفدراسیون فوتبال آسیا هستند و 4 تیم از کنفدراسیون فوتبال آفریقا، 2باشگاه از کونکاکاف نیز دراین لیست دیده می شوند و قاره استرالیا نماینده ای در جمع 100 تیم برتر ماه نوامبر ندارد. 8 باشگاه از انگلیس، 7 باشگاه از اسپانیا، 6 باشگاه از برزیل، 6باشگاه از ایتالیا و 5 باشگاه از فرانسه و 5تیم از آلمان و کشورهای پرتغال، آرژانتین، هلند و روسیه هریک با 4 نماینده در این لیست خودنمایی می کنند.
لیست برترین تیمهای دنیا درماه نوامبر بدین ترتیب است:
1- رئال مادرید (332 امتیاز)
2-بارسلونا (316 امتیاز)
3 – ولس سارزفیلد (279 امتیاز)
4- منچستریونایتد (267 امتیاز)
5- پورتو (256 امتیاز)
6- منچسترسیتی (245 امتیاز)
7- بایرن مونیخ (239 امتیاز)
8- اینتر (232 امتیاز)
9- شالکه (231 امتیاز)
10- سانتوس (226 امتیاز)
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

سید امین هاشمی در 11/9/1390 | 12:30 گفت:

بچه ها میشه 1پست پ ن پ فوتبالی گذاشت تو سایت؟ کسی ایراد نمیگیره؟

HAMED toopchi در 11/9/1390 | 11:40 گفت:

كي گفت به اين ملعون + بدي؟ من كلي جون كندم تا اين بشه -40 حالا شما بيا مثبت بده به اين. اصلا يكي از هزار دليلي كه من از اين متنفرم يكيش همين سندروس گور به گور شده هست. كسي بازي 2007-2006 با چلسي يادش هست؟ الانم كه يه مدافع سويسي ديگه!!!! انگار هميشه يه اسكلي بايد باشه تا ما رو دق بده! اين سويسيا برن پنير بسازن، چكارشون به مدافع!

محمد اصغری در 11/9/1390 | 10:23 گفت:

خاک بر سرشون با این رتبه بندی شون

aso در 11/9/1390 | 09:39 گفت:

... به این ریده بندیشون!
آرسنال پاینتر از اینتره!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!11

حمید فرازی در 11/9/1390 | 09:12 گفت:

یعنی آرسنال بهتر از شالکه سانتوس ولس سازفیلد پورتو و اینتر نیست؟

رضاشاماخ چوک بندر در 11/9/1390 | 01:50 گفت:

آره قدرتش فوق العادست منم دوستش دارم

سید امین هاشمی در 11/9/1390 | 01:15 گفت:

تمام نکاتش درسته علی جان;-) نمیدونم چرا ولی ژورو رو دوس دارم

ali در 11/9/1390 | 01:08 گفت:

میگم این چیه نوشت برا جورو ، همین جورو خودمون رو میگه یا منظورش کس دیگست!!!!!

20 . Johan Djourou
یوهان به آرامی و بدون سر و صدا مراحل پیشرفت در باشگاه را طی کرده و هم اکنون می خواهد جا پای کولو توره بگذارد و به ترکیب یازده نفره آرسنال برسد.
از ویژگی های یوهان می توان به بازی با پای مطمئن،توانایی بالا در نبرد های تن به تن و سرعت و قابلیت های او در قلب دفاع اشاره کرد.
قابلیت های او زمانی آشکار شد که از سایه هموطن سوئیسی خود،فیلیپ سندروس در فصل 2009-2008 خارج شد و در بازی هایی از لیگ برتر و اروپا به میدان رفت.
وی همچنین مدتی را هم بطور قرضی برای بیرمنگهام بازی کرد.مصدومیت های پیاپی تا حدودی جلوی پیشرفت سریع او را گرفتند،بطوریکه او فصل 2010-2009 به خاطر مصدومیت از دست داد.
.
.
.

بعد ما باید با استفاده از این تفاسیر و تعریف ها به ایشون امتیاز بدیم.امتیاز کنونی 38-
مگه حامد نیستش که اینطور نوشتن؟!!؟بابا این رو پاک کنید اگه حامد دیدش یه کاری میده دست خودش.
نه حالا جدا از شوخی این ویژگی ها و معرفی جورو به هوادارا بود ، من که به شخص با خوندن این متن بهش یه مثبت دادم.
فکر کنم منظورش یکی دیگه بود!!! امکان نداره جورو اینقدر خوب بوده باشه و الان اینطور شده باشه!!!

رضاشاماخ چوک بندر در 11/9/1390 | 00:58 گفت:

قربونت سیدجان منم بایدبخوابم تاصبح برم مغازه لعنتی

سید امین هاشمی در 11/9/1390 | 00:54 گفت:

آها.آخه از آرمان بیشتر گیر میدی،خیلی سنگشو به سینه میزنی.مشکوکم بهت بدجور! من که میدونم تو خودشی ماه پشت ابر!

علی ارشدی در 11/9/1390 | 00:46 گفت:

فقط نگقتی چرا اون سوالو پرسیدی

علی ارشدی در 11/9/1390 | 00:45 گفت:

برو بخواب شب خوشت

سید امین هاشمی در 11/9/1390 | 00:33 گفت:

جدیداشو صبح میدم رو سایت داداش.الآن میخوابم واسه نماز صبح و بازی والیبال پا میشم.واسه همتونم دعا کردم،کل بچه های کانون

علی ارشدی در 11/9/1390 | 00:32 گفت:

نه بابا خدا نکنه آرمان همچه فامیل داغونی مثل من داشته باشه :)) چطور مگه؟

رضا کاظمی در 11/9/1390 | 00:32 گفت:

آرسنال خودم چندمه؟؟؟؟؟؟از نظر ما آرسنال اوله!!

سید امین هاشمی در 11/9/1390 | 00:31 گفت:

برو دیوونه.جون علی از صبح حسینیه بودم. علی 1سوالی دارم؟ تو با آرمان مدیر سایت فامیلی؟ یا اصلا خودشی ولی نام کاربریت اینه؟؟

علی ارشدی در 11/9/1390 | 00:28 گفت:

تکراریه! نکنه این وقت شبم داری از سر کلاس مینویسی؟ :))