فهرست بهترین تیمهای دنیا در ماه نوامبر

نویسنده: سید امین هاشمی

وبلاگ من
نویسنده: سید امین هاشمی
سید امین هاشمی زاده67،دانشجوی کارشناسی ارشد شیمی آلی،و دیوونه آرسنالم،بدجور.شعارم اینه.زندگی یعنی آرسنال=آرسنال یعنی زندگی
کل بازدید: 263,056 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 وقتی لاکازت بازی را شروع نکرده، آرسنال ۳۵% بازی‌ها را برده است اما وقتی از ابتدا در ترکیب اصلی بوده است ٦۲% بازی‌ها با پیروزی آرسنال به پایان رسیده است وقتی لاکازت بازی را شروع نکرده، آرسنال ۳۵% بازی‌ها را برده است اما وقتی از ابتدا در ترکیب اصلی بوده است ٦۲% بازی‌ها با پیروزی آرسنال به پایان رسیده است
 آرسنال تابستان ۲۰۱۹ آدیداس پوش خواهد شد و به جمع تیم‌های بزرگ جهان می‌پیوندد که با این برند به میدان میروند.... آرسنال تابستان ۲۰۱۹ آدیداس پوش خواهد شد و به جمع تیم‌های بزرگ جهان می‌پیوندد که با این برند به میدان میروند....
گاردین نوشت: قرارداد رمزی و یوونتوس ۵ ساله خواهد بود. او هفتگی ۱۴۰ هزارپوند حقوق میگیرد که بعد از کریس رونالدو بیشترین حقوق در باشگاه یوونتوس بشمار میآید. آرون بصورت مجانی به یوونتوس میرود و آرسنال از این انتقال یک سنت هم درآمدزایی نخواهد کرد... ژسنی بازیکن قبلی آرسنال که به یوونتوس پیوسته است، بخوبی جانشین بوفون شده است.
گاردین نوشت: قرارداد رمزی و یوونتوس ۵ ساله خواهد بود. او هفتگی ۱۴۰ هزارپوند حقوق میگیرد که بعد از کریس رونالدو بیشترین حقوق در باشگاه یوونتوس بشمار میآید. آرون بصورت مجانی به یوونتوس میرود و آرسنال از این انتقال یک سنت هم درآمدزایی نخواهد کرد... ژسنی بازیکن قبلی آرسنال که به یوونتوس پیوسته است، بخوبی جانشین بوفون شده است.
 با اینکه خیلی از خبرگزاری‌ها از قطعی شدن انتقال رمزی صحبت میکنند، استاندارد نوشت: آرون قرارداد را قطعی نکرده و میخواهد پیشنهادات دیگر باشگاه‌ها را بشنود با اینکه خیلی از خبرگزاری‌ها از قطعی شدن انتقال رمزی صحبت میکنند، استاندارد نوشت: آرون قرارداد را قطعی نکرده و میخواهد پیشنهادات دیگر باشگاه‌ها را بشنود
طبق گزارش موندو دپورتیوو، با توجه به مذاکرات و نشانه‌های بدست آمده از آن به نظر می‌رسد دنیس سوارز به زودی به آرسنال می‌پیوندد. طبق گزارش موندو دپورتیوو، با توجه به مذاکرات و نشانه‌های بدست آمده از آن به نظر می‌رسد دنیس سوارز به زودی به آرسنال می‌پیوندد.
آرسنال در ۵ فصل گذشته از بازیکنان جوان و قرضی خود حدود ۴۰ میلیون پوند به دست آورده است، این در حالی است این رقم برای چلسی به ۱۵۰ میلیون پوند می‌رسد.آرسنال در تابستان حدود ۷۰ میلیون پوند بودجه در اختیار خواهد داشت، از نظر پرداخت حقوق بازیکنان آرسنال در مرز رعایت فرپلی مالی قرار دارد، عدم خرید بازیکن کار توپچی‌ها را برای کسب سهمیه لیگ قهرمانان دشوار می‌کند و به نظر می‌رسد هر سال که به این تورنومنت راه نیابند، بازگشت سخت‌تر و دشوارتر می‌شود.
آرسنال در ۵ فصل گذشته از بازیکنان جوان و قرضی خود حدود ۴۰ میلیون پوند به دست آورده است، این در حالی است این رقم برای چلسی به ۱۵۰ میلیون پوند می‌رسد.آرسنال در تابستان حدود ۷۰ میلیون پوند بودجه در اختیار خواهد داشت، از نظر پرداخت حقوق بازیکنان آرسنال در مرز رعایت فرپلی مالی قرار دارد، عدم خرید بازیکن کار توپچی‌ها را برای کسب سهمیه لیگ قهرمانان دشوار می‌کند و به نظر می‌رسد هر سال که به این تورنومنت راه نیابند، بازگشت سخت‌تر و دشوارتر می‌شود.
طبق گزارش ال دسمارک اسپانیا، آرسنال دیگر اور بانگا را نمی‌خواهد، البته یکی از دلایلش این است که آرسنال پولی برای خرید در پنجره زمستانی ندارد.
طبق گزارش ال دسمارک اسپانیا، آرسنال دیگر اور بانگا را نمی‌خواهد، البته یکی از دلایلش این است که آرسنال پولی برای خرید در پنجره زمستانی ندارد.
طبق گزارش کالچو مرکاتو، هنریک میخیتاریان که جایگاهش را در ترکیب اصلی آرسنال از دست داده است، به آث میلان لینک شده است، مینو رایولا مدیر برنامه‌های میخیتاریان رابطه خوبی با روسونری دارد اما با توجه به اینکه میخیتاریان در آرسنال دستمزد بسیار زیادی می‌گیرد، ممکن است مسائل مالی مشکلاتی را در سر راه این انتقال به وجود آورد. طبق گزارش کالچو مرکاتو، هنریک میخیتاریان که جایگاهش را در ترکیب اصلی آرسنال از دست داده است، به آث میلان لینک شده است، مینو رایولا مدیر برنامه‌های میخیتاریان رابطه خوبی با روسونری دارد اما با توجه به اینکه میخیتاریان در آرسنال دستمزد بسیار زیادی می‌گیرد، ممکن است مسائل مالی مشکلاتی را در سر راه این انتقال به وجود آورد.
جانلوکا دی مارزیو ژورنالیست معتبر اسکای اسپرت:آرسنال و بارسلونا بر سر انتقال دنیس سوارز هافبک اسپانیایی باشگاه بارسلونا در حال به توافق رسیدن هستند، این بازیکن یک سال در باشگاه سویا زیر نظر اونای امری فعالیت کرده است. جانلوکا دی مارزیو ژورنالیست معتبر اسکای اسپرت:آرسنال و بارسلونا بر سر انتقال دنیس سوارز هافبک اسپانیایی باشگاه بارسلونا در حال به توافق رسیدن هستند، این بازیکن یک سال در باشگاه سویا زیر نظر اونای امری فعالیت کرده است.
نیکو چیرا ژورنالیست گاتزتا دلو اسپرت:مهدی بن‌عطیه مدافع یوونتوس در هفته‌های گذشته پیشنهاداتی از آرسنال و شالکه داشته است، این بازیکن مراکشی پیشنهادات را بررسی خواهد کرد، اما چون یوونتوس نمی‌خواهد در ژانویه بازیکنی را بفروش برساند، انجام این انتقال به نظر می‌رسد در تابستان محتمل‌تر باشد. نیکو چیرا ژورنالیست گاتزتا دلو اسپرت:مهدی بن‌عطیه مدافع یوونتوس در هفته‌های گذشته پیشنهاداتی از آرسنال و شالکه داشته است، این بازیکن مراکشی پیشنهادات را بررسی خواهد کرد، اما چون یوونتوس نمی‌خواهد در ژانویه بازیکنی را بفروش برساند، انجام این انتقال به نظر می‌رسد در تابستان محتمل‌تر باشد.

فهرست بهترین تیمهای دنیا در ماه نوامبر

آرسنال کو پ؟


به انتخاب فدراسيون بين المللي تاريخ و آمار،رئال مادريد با کسب 40 امتياز يعني حداکثر امتياز ممکن به عنوان برترين تيم دنيا درماه نوامبر شناخته شد.


رئال مادرید از سوی فدراسیون بین المللی تاریخ و آمار فوتبال به عنوان برترین تیم ماه نوامبر در دنیا شناخته شد.
این درحالی است که بارسلونابا فاصله فراوانی نسبت به سایر تیمها در رده دوم است و اقتدار دو تیم اسپانیایی با فاصله فراوانی نسبت به سایرین مشخص است. ولس سارزفیلد آرژانتین در رده سوم است و منچستریونایتد در رده چهارم قرار دارد.
بارسلونا تا به امروز سی و نه بار در صدر رده بندی برترین تیمهای دنیا به انتخاب فدراسیون بین المللی تاریخ و آمار قرار گرفته است.
تیم ژوزه مورینیو درماه اکتبر هم برترین تیم ماه دنیا لقب گرفته بود. آنها با کسب پیروزی در تمام دیدارهایشان در ماه نوامبر و کسب هر 40 امتیاز ممکن درصدر قرار گرفتند. از زمان روی کار آمدن ژوزه مورینیو در رئال مادرید، رئال چهار بار به عنوان بهترین تیم ماه انتخاب شده و در طول این مدت پورتو و بارسلونا، هر کدام برای دوبار به عنوان برترین تیم دنیا در یک ماه برگزیده شده اند.
در لیست 100 تیم برتر ماه نوامبر، تیمهایی از 39 کشور قرار دارند که 68 تای آنها عضو یوفا هستند ،21 تا به قاره آمریکای جنوبی تعلق دارند؛ 5تیم از کنفدراسیون فوتبال آسیا هستند و 4 تیم از کنفدراسیون فوتبال آفریقا، 2باشگاه از کونکاکاف نیز دراین لیست دیده می شوند و قاره استرالیا نماینده ای در جمع 100 تیم برتر ماه نوامبر ندارد. 8 باشگاه از انگلیس، 7 باشگاه از اسپانیا، 6 باشگاه از برزیل، 6باشگاه از ایتالیا و 5 باشگاه از فرانسه و 5تیم از آلمان و کشورهای پرتغال، آرژانتین، هلند و روسیه هریک با 4 نماینده در این لیست خودنمایی می کنند.
لیست برترین تیمهای دنیا درماه نوامبر بدین ترتیب است:
1- رئال مادرید (332 امتیاز)
2-بارسلونا (316 امتیاز)
3 – ولس سارزفیلد (279 امتیاز)
4- منچستریونایتد (267 امتیاز)
5- پورتو (256 امتیاز)
6- منچسترسیتی (245 امتیاز)
7- بایرن مونیخ (239 امتیاز)
8- اینتر (232 امتیاز)
9- شالکه (231 امتیاز)
10- سانتوس (226 امتیاز)
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

سید امین هاشمی در 11/9/1390 | 12:30 گفت:

بچه ها میشه 1پست پ ن پ فوتبالی گذاشت تو سایت؟ کسی ایراد نمیگیره؟

HAMED toopchi در 11/9/1390 | 11:40 گفت:

كي گفت به اين ملعون + بدي؟ من كلي جون كندم تا اين بشه -40 حالا شما بيا مثبت بده به اين. اصلا يكي از هزار دليلي كه من از اين متنفرم يكيش همين سندروس گور به گور شده هست. كسي بازي 2007-2006 با چلسي يادش هست؟ الانم كه يه مدافع سويسي ديگه!!!! انگار هميشه يه اسكلي بايد باشه تا ما رو دق بده! اين سويسيا برن پنير بسازن، چكارشون به مدافع!

محمد اصغری در 11/9/1390 | 10:23 گفت:

خاک بر سرشون با این رتبه بندی شون

aso در 11/9/1390 | 09:39 گفت:

... به این ریده بندیشون!
آرسنال پاینتر از اینتره!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!11

حمید فرازی در 11/9/1390 | 09:12 گفت:

یعنی آرسنال بهتر از شالکه سانتوس ولس سازفیلد پورتو و اینتر نیست؟

رضاشاماخ چوک بندر در 11/9/1390 | 01:50 گفت:

آره قدرتش فوق العادست منم دوستش دارم

سید امین هاشمی در 11/9/1390 | 01:15 گفت:

تمام نکاتش درسته علی جان;-) نمیدونم چرا ولی ژورو رو دوس دارم

ali در 11/9/1390 | 01:08 گفت:

میگم این چیه نوشت برا جورو ، همین جورو خودمون رو میگه یا منظورش کس دیگست!!!!!

20 . Johan Djourou
یوهان به آرامی و بدون سر و صدا مراحل پیشرفت در باشگاه را طی کرده و هم اکنون می خواهد جا پای کولو توره بگذارد و به ترکیب یازده نفره آرسنال برسد.
از ویژگی های یوهان می توان به بازی با پای مطمئن،توانایی بالا در نبرد های تن به تن و سرعت و قابلیت های او در قلب دفاع اشاره کرد.
قابلیت های او زمانی آشکار شد که از سایه هموطن سوئیسی خود،فیلیپ سندروس در فصل 2009-2008 خارج شد و در بازی هایی از لیگ برتر و اروپا به میدان رفت.
وی همچنین مدتی را هم بطور قرضی برای بیرمنگهام بازی کرد.مصدومیت های پیاپی تا حدودی جلوی پیشرفت سریع او را گرفتند،بطوریکه او فصل 2010-2009 به خاطر مصدومیت از دست داد.
.
.
.

بعد ما باید با استفاده از این تفاسیر و تعریف ها به ایشون امتیاز بدیم.امتیاز کنونی 38-
مگه حامد نیستش که اینطور نوشتن؟!!؟بابا این رو پاک کنید اگه حامد دیدش یه کاری میده دست خودش.
نه حالا جدا از شوخی این ویژگی ها و معرفی جورو به هوادارا بود ، من که به شخص با خوندن این متن بهش یه مثبت دادم.
فکر کنم منظورش یکی دیگه بود!!! امکان نداره جورو اینقدر خوب بوده باشه و الان اینطور شده باشه!!!

رضاشاماخ چوک بندر در 11/9/1390 | 00:58 گفت:

قربونت سیدجان منم بایدبخوابم تاصبح برم مغازه لعنتی

سید امین هاشمی در 11/9/1390 | 00:54 گفت:

آها.آخه از آرمان بیشتر گیر میدی،خیلی سنگشو به سینه میزنی.مشکوکم بهت بدجور! من که میدونم تو خودشی ماه پشت ابر!

علی ارشدی در 11/9/1390 | 00:46 گفت:

فقط نگقتی چرا اون سوالو پرسیدی

علی ارشدی در 11/9/1390 | 00:45 گفت:

برو بخواب شب خوشت

سید امین هاشمی در 11/9/1390 | 00:33 گفت:

جدیداشو صبح میدم رو سایت داداش.الآن میخوابم واسه نماز صبح و بازی والیبال پا میشم.واسه همتونم دعا کردم،کل بچه های کانون

علی ارشدی در 11/9/1390 | 00:32 گفت:

نه بابا خدا نکنه آرمان همچه فامیل داغونی مثل من داشته باشه :)) چطور مگه؟

رضا کاظمی در 11/9/1390 | 00:32 گفت:

آرسنال خودم چندمه؟؟؟؟؟؟از نظر ما آرسنال اوله!!

سید امین هاشمی در 11/9/1390 | 00:31 گفت:

برو دیوونه.جون علی از صبح حسینیه بودم. علی 1سوالی دارم؟ تو با آرمان مدیر سایت فامیلی؟ یا اصلا خودشی ولی نام کاربریت اینه؟؟

علی ارشدی در 11/9/1390 | 00:28 گفت:

تکراریه! نکنه این وقت شبم داری از سر کلاس مینویسی؟ :))