پ ن پ های فوتبالی.

نویسنده: سید امین هاشمی

وبلاگ من
نویسنده: سید امین هاشمی
سید امین هاشمی زاده67،دانشجوی کارشناسی ارشد شیمی آلی،و دیوونه آرسنالم،بدجور.شعارم اینه.زندگی یعنی آرسنال=آرسنال یعنی زندگی
کل بازدید: 268,164 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
آرسنال در ۱۱ بازی آخر خود در لیگ اروپا ٩ بار موفق شده است کلین‌شیت کند. آرسنال در ۱۱ بازی آخر خود در لیگ اروپا ٩ بار موفق شده است کلین‌شیت کند.
آرسنال در کارولینای شمالی و در شهر شارلوت به مصاف رم خواهد رفت. 
توپچی‌ها در ۱۷ جولای با بایرن‌مونیخ بازی خواهد کرد. این رقابت در لس‌آنجلس انجام خواهد شد. پس از بازی با مونیخ، آرسنال در روز ۲۰ جولای به مصاف رم خواهد رفت. آرسنال در کارولینای شمالی و در شهر شارلوت به مصاف رم خواهد رفت. توپچی‌ها در ۱۷ جولای با بایرن‌مونیخ بازی خواهد کرد. این رقابت در لس‌آنجلس انجام خواهد شد. پس از بازی با مونیخ، آرسنال در روز ۲۰ جولای به مصاف رم خواهد رفت.
آرسن ونگر هوادار ویژه‌ی آرسنال مقابل ناپولی!آرسنال و ناپولی در مرحله‌ی بعد لیگ اروپا  به مصاف یکدیگر میروند. آرسن ونگر معتقد است این امتحانی بزرگ برای بازیکنان ناپولی است تا از فشار خارج شوند و روند بد روزهای اخیر خود را تغییر دهند. صحبت های ونگر در مصاحبه با خبرگزاری ایتالیایی II mattino : "من در آن مسابقه طرفدار آرسنال خواهم بود درست مانند تمام بازی های این فصل.امری نیازی به نصیحت من ندارد. من یکی از طرفداران آنجلوتی هستم.او از تکنیکی ترین سرمربی های کل دوران است و در کارش یک استاد واقعی است. اما آرسنال تیم خوبی است و ناپولی کار آسانی نخواهد داشت."
آرسن ونگر هوادار ویژه‌ی آرسنال مقابل ناپولی!آرسنال و ناپولی در مرحله‌ی بعد لیگ اروپا به مصاف یکدیگر میروند. آرسن ونگر معتقد است این امتحانی بزرگ برای بازیکنان ناپولی است تا از فشار خارج شوند و روند بد روزهای اخیر خود را تغییر دهند. صحبت های ونگر در مصاحبه با خبرگزاری ایتالیایی II mattino : "من در آن مسابقه طرفدار آرسنال خواهم بود درست مانند تمام بازی های این فصل.امری نیازی به نصیحت من ندارد. من یکی از طرفداران آنجلوتی هستم.او از تکنیکی ترین سرمربی های کل دوران است و در کارش یک استاد واقعی است. اما آرسنال تیم خوبی است و ناپولی کار آسانی نخواهد داشت."
 آرسنال بدون هیچ شکی بازیکنانی که به دو سال آخر قراداد خود وارد میشوند را یا میفروشد یا با آنها تمدید میکند. توپچی‌ها طی دوسال اخیر ستارگانی مانند سانچز و رمزی را بدلیل عدم تعیین تکلیف قرارداد از دست داده اند و اصلا دوست ندارند این تجربه تکرار شود. این روند جدید سران باشگاه در مورد تمدید قراردادهاست آرسنال بدون هیچ شکی بازیکنانی که به دو سال آخر قراداد خود وارد میشوند را یا میفروشد یا با آنها تمدید میکند. توپچی‌ها طی دوسال اخیر ستارگانی مانند سانچز و رمزی را بدلیل عدم تعیین تکلیف قرارداد از دست داده اند و اصلا دوست ندارند این تجربه تکرار شود. این روند جدید سران باشگاه در مورد تمدید قراردادهاست
 با ۴۰% آرا ، هنریک مخیتاریان به عنوان بازیکن برتر ماه فوریه در باشگاه آرسنال انتخاب شد. سه پاس گل و دو گل در این ماه توسط هنریک برای آرسنال ثبت شد با ۴۰% آرا ، هنریک مخیتاریان به عنوان بازیکن برتر ماه فوریه در باشگاه آرسنال انتخاب شد. سه پاس گل و دو گل در این ماه توسط هنریک برای آرسنال ثبت شد
استادیوم تازه تاسیس النصر امارات که در تاریخ ۲٦ مارس میزبان دیدار تیم‌های النصر و آرسنال در روز افتتاحیه می‌باشد. استادیوم تازه تاسیس النصر امارات که در تاریخ ۲٦ مارس میزبان دیدار تیم‌های النصر و آرسنال در روز افتتاحیه می‌باشد.
 اخبار تیم برای بازی با رن در امارات  سوکراتیس : به دلیل کارت قرمز محروم است.مخیتاریان: مصدومیت از ناحیه ستون فقرات ... باید پیش از بازی با رن بررسی شود. بلرین، ولبک و هولدینگ هم در دوران ریکاوری بعد از عمل جراحی هستند.
اخبار تیم برای بازی با رن در امارات سوکراتیس : به دلیل کارت قرمز محروم است.مخیتاریان: مصدومیت از ناحیه ستون فقرات ... باید پیش از بازی با رن بررسی شود. بلرین، ولبک و هولدینگ هم در دوران ریکاوری بعد از عمل جراحی هستند.
رسانه‌های اسپانیایی خبر از پیشی گرفتن آرسنال در خرید نیکولاس تاگلیافیکو از رقبای دیگر می دهند.
پیش از این نام باشگاه‌های رئال مادرید و اتلتیکو مادرید نیز مطرح شده بود اما حالا وضعیت کمی تغییر کرده است و آرسنال به خرید این بازیکن آرژانتیتی نزدیک تر شده است. قیمت احتمالی دفاع‌چپ آژاکس ۸ میلیون خواهد بود که آرسنال سعی میکند تا پرداخت آن این بازیکن را به لندن بیاورد. رسانه‌های اسپانیایی خبر از پیشی گرفتن آرسنال در خرید نیکولاس تاگلیافیکو از رقبای دیگر می دهند. پیش از این نام باشگاه‌های رئال مادرید و اتلتیکو مادرید نیز مطرح شده بود اما حالا وضعیت کمی تغییر کرده است و آرسنال به خرید این بازیکن آرژانتیتی نزدیک تر شده است. قیمت احتمالی دفاع‌چپ آژاکس ۸ میلیون خواهد بود که آرسنال سعی میکند تا پرداخت آن این بازیکن را به لندن بیاورد.
 آرسنال در مرحله ی بعدی لیگ اروپا باید به مصاف رن فرانسه برود . آرسنال در مرحله ی بعدی لیگ اروپا باید به مصاف رن فرانسه برود .
آرسنال در این فصل رقابت های لیگ برتر تنها موفق به ثبت ۴ کلین شیت شده است ، یعنی تنها در حدود ۱۷ درصد از بازی ها آرسنال گل دریافت نکرده که بدترین آمار تاریخ آرسنال در لیگ جزیره است .تنها فولهام آماری بدتر از آرسنال دارد . آرسنال در این فصل رقابت های لیگ برتر تنها موفق به ثبت ۴ کلین شیت شده است ، یعنی تنها در حدود ۱۷ درصد از بازی ها آرسنال گل دریافت نکرده که بدترین آمار تاریخ آرسنال در لیگ جزیره است .تنها فولهام آماری بدتر از آرسنال دارد .

پ ن پ های فوتبالی.

با اجازه مدیریت سایت


سلام دوستای گلم.امروز میخوام با کسب اجازه از مدیریت سایت چندتا پ ن پ آرنسالی بذارم.
1.اسکیلاچی به ونگر میگه میخوای بفروشی منو؟ونگر میگه پ ن پ میخوام کاپیتان تیمم شی واسم جام ببری بالا.
2.ویلشر به پروفسور میگه منو تو چمن فوتبال کشف کردی؟پروفسور(ونگر) میگه پ ن پ تو آزمایشگاه علوم تحقیقات تهران کشفت کردم.
3.تو تونل امارات نصری به فریمپونگ میگه میخوای منو بزنی؟فریمپونگ میگه پ ن پ میخوام نازت کنم.
4.ونگر واسه زنش کرم سفید کننده میخره،ژورو میگه واسه زنت خریدی؟ونگر میگه پ ن پ خریدم تو بمالی سفید شی.
5.تو روزای تعطیلات تابستون ژورو و شاماخ میرن مسابقه راجر فدرر رو از نزدیک ببینن! ژورو میگه این مسابقه تنیسه؟ شاماخ میگه پینگ پونگه از نوع پیشرفته..
خوش باشین دوستان
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

سید امین هاشمی در 12/9/1390 | 08:28 گفت:

ممنون علی جان خیلی زیبا بود داداش

علی قاسمی در 11/9/1390 | 21:50 گفت:

مرسی
بچه ها هم تو نظراشون به این پ ن پ ها ادامه بدند و اگه کسی بلده بگه نو نظرات

یروز ون پرسی دندون عقلش میشکنه دست میگیره رو لپش پزشک آرسنال میاد بالا سرش میگه شکسته ؟! ون پرسی میگه
پ ن پ دارم بی صدا اذان میگم

یروز فابرگاس به ویلشر میگه میخوام برم بارسا . ویلشر تو همه خبرگزاری ها افشا میکنه . فابرگاس بهش میگه از بچگیت اینقد دهن لق بودی؟ ویلشر میگه پ ن پ از دیروز که تصادف کردم فکم لق شده

سید امین هاشمی در 11/9/1390 | 21:27 گفت:

منظورم دستون درد نکنه بودا!

سید امین هاشمی در 11/9/1390 | 21:26 گفت:

دسته دز نکنه رفقا.راستی به آخریش 1 پ ن پ اضاف کنید ممنون

حمید فرازی در 11/9/1390 | 21:25 گفت:

داداش امین عالی بود.اینجا همه عاشق آرسنالیم و آرسنال باید به این هوادارا افتخار کنه.

HAMED toopchi در 11/9/1390 | 20:55 گفت:

خوب بود عزيز. فقط يه تيكه ش آلرژي زا بود!!

سید امین هاشمی در 11/9/1390 | 16:15 گفت:

در مورد تعصب علی جان.من به اندازه ای عاشق آرسنالم که براش حاضرم از همه چیزم بگذرم.من اینقد رو آرسنال شرط بستم ولی متاسفانه بیشترشو باختم.من دیوونه وار آرسنالو میخوام داداش

سید امین هاشمی در 11/9/1390 | 16:08 گفت:

خواهش میکنم علی آقا نظر شما قابل احترامه داداش. بله ارشد شیمی آلی میخونم داداش.نه درس کجا بود فقط 5-4شنبه ها از صبح تا شب فشرده کلاس دارم داداش که از دانشگاه با گوشی به سایت و شما دوستای گل سر میزنم

سید امین هاشمی در 11/9/1390 | 16:05 گفت:

بله علی ارشدی کار خودمه معلومه که ضایست.ممنون علی جون

ali در 11/9/1390 | 15:50 گفت:

دادا امین زیاد ناراحت نشی ولی به نظرم زیاد جالب نبود ولی خوب در عوضش خلاقیت خوبی داری.
کلا من با هر جمله ای که پ نه پ توش باشه مخالفم.
فکر کنم پ نه پ رو رادیو جوان مد کرده باشه.من که از رادیو و صدا و سیما متنفرم و به همین خاطر هیچ وقت چیزای که اونا میگن رو تکرار نمی کنم و سعی میکنم توی جامعه به این تیکه کلام و جملاتی که این آقایون باب میکنن ، دامنه نزنم و من هم بخوام یکی از کسانی باشم که این کلمات رو باب کنم.
راستی دادا امین شنیده بودم که داری برای کارشناسی ارشد میخونی؟چه رشته ای هست؟ولله خوب وقت میکنی میای به سایت سر میزنی و همیشه فعالیت داری!واقعا که به تو میگن هوادار.من وقتی امثال شما رو میبینم ، به خودم این اجازه رو نمیدم که بخوام اسم هوادار متعصب روی خودم بذارم.

علی ارشدی در 11/9/1390 | 15:41 گفت:

جالب بود ساخته خودته؟

سید امین هاشمی در 11/9/1390 | 15:26 گفت:

حامد یعنی چی؟ خیلی ضایع بود؟ شما ببخشین

HAMED toopchi در 11/9/1390 | 15:17 گفت:

:D