گراهام:جروینیو مرا تحت تأثیر قرار داد

نویسنده: سید امین هاشمی

وبلاگ من
نویسنده: سید امین هاشمی
سید امین هاشمی زاده67،دانشجوی کارشناسی ارشد شیمی آلی،و دیوونه آرسنالم،بدجور.شعارم اینه.زندگی یعنی آرسنال=آرسنال یعنی زندگی
کل بازدید: 267,895 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
آرسنال در کارولینای شمالی و در شهر شارلوت به مصاف رم خواهد رفت. 
توپچی‌ها در ۱۷ جولای با بایرن‌مونیخ بازی خواهد کرد. این رقابت در لس‌آنجلس انجام خواهد شد. پس از بازی با مونیخ، آرسنال در روز ۲۰ جولای به مصاف رم خواهد رفت. آرسنال در کارولینای شمالی و در شهر شارلوت به مصاف رم خواهد رفت. توپچی‌ها در ۱۷ جولای با بایرن‌مونیخ بازی خواهد کرد. این رقابت در لس‌آنجلس انجام خواهد شد. پس از بازی با مونیخ، آرسنال در روز ۲۰ جولای به مصاف رم خواهد رفت.
آرسن ونگر هوادار ویژه‌ی آرسنال مقابل ناپولی!آرسنال و ناپولی در مرحله‌ی بعد لیگ اروپا  به مصاف یکدیگر میروند. آرسن ونگر معتقد است این امتحانی بزرگ برای بازیکنان ناپولی است تا از فشار خارج شوند و روند بد روزهای اخیر خود را تغییر دهند. صحبت های ونگر در مصاحبه با خبرگزاری ایتالیایی II mattino : "من در آن مسابقه طرفدار آرسنال خواهم بود درست مانند تمام بازی های این فصل.امری نیازی به نصیحت من ندارد. من یکی از طرفداران آنجلوتی هستم.او از تکنیکی ترین سرمربی های کل دوران است و در کارش یک استاد واقعی است. اما آرسنال تیم خوبی است و ناپولی کار آسانی نخواهد داشت."
آرسن ونگر هوادار ویژه‌ی آرسنال مقابل ناپولی!آرسنال و ناپولی در مرحله‌ی بعد لیگ اروپا به مصاف یکدیگر میروند. آرسن ونگر معتقد است این امتحانی بزرگ برای بازیکنان ناپولی است تا از فشار خارج شوند و روند بد روزهای اخیر خود را تغییر دهند. صحبت های ونگر در مصاحبه با خبرگزاری ایتالیایی II mattino : "من در آن مسابقه طرفدار آرسنال خواهم بود درست مانند تمام بازی های این فصل.امری نیازی به نصیحت من ندارد. من یکی از طرفداران آنجلوتی هستم.او از تکنیکی ترین سرمربی های کل دوران است و در کارش یک استاد واقعی است. اما آرسنال تیم خوبی است و ناپولی کار آسانی نخواهد داشت."
 آرسنال بدون هیچ شکی بازیکنانی که به دو سال آخر قراداد خود وارد میشوند را یا میفروشد یا با آنها تمدید میکند. توپچی‌ها طی دوسال اخیر ستارگانی مانند سانچز و رمزی را بدلیل عدم تعیین تکلیف قرارداد از دست داده اند و اصلا دوست ندارند این تجربه تکرار شود. این روند جدید سران باشگاه در مورد تمدید قراردادهاست آرسنال بدون هیچ شکی بازیکنانی که به دو سال آخر قراداد خود وارد میشوند را یا میفروشد یا با آنها تمدید میکند. توپچی‌ها طی دوسال اخیر ستارگانی مانند سانچز و رمزی را بدلیل عدم تعیین تکلیف قرارداد از دست داده اند و اصلا دوست ندارند این تجربه تکرار شود. این روند جدید سران باشگاه در مورد تمدید قراردادهاست
 با ۴۰% آرا ، هنریک مخیتاریان به عنوان بازیکن برتر ماه فوریه در باشگاه آرسنال انتخاب شد. سه پاس گل و دو گل در این ماه توسط هنریک برای آرسنال ثبت شد با ۴۰% آرا ، هنریک مخیتاریان به عنوان بازیکن برتر ماه فوریه در باشگاه آرسنال انتخاب شد. سه پاس گل و دو گل در این ماه توسط هنریک برای آرسنال ثبت شد
استادیوم تازه تاسیس النصر امارات که در تاریخ ۲٦ مارس میزبان دیدار تیم‌های النصر و آرسنال در روز افتتاحیه می‌باشد. استادیوم تازه تاسیس النصر امارات که در تاریخ ۲٦ مارس میزبان دیدار تیم‌های النصر و آرسنال در روز افتتاحیه می‌باشد.
 اخبار تیم برای بازی با رن در امارات  سوکراتیس : به دلیل کارت قرمز محروم است.مخیتاریان: مصدومیت از ناحیه ستون فقرات ... باید پیش از بازی با رن بررسی شود. بلرین، ولبک و هولدینگ هم در دوران ریکاوری بعد از عمل جراحی هستند.
اخبار تیم برای بازی با رن در امارات سوکراتیس : به دلیل کارت قرمز محروم است.مخیتاریان: مصدومیت از ناحیه ستون فقرات ... باید پیش از بازی با رن بررسی شود. بلرین، ولبک و هولدینگ هم در دوران ریکاوری بعد از عمل جراحی هستند.
رسانه‌های اسپانیایی خبر از پیشی گرفتن آرسنال در خرید نیکولاس تاگلیافیکو از رقبای دیگر می دهند.
پیش از این نام باشگاه‌های رئال مادرید و اتلتیکو مادرید نیز مطرح شده بود اما حالا وضعیت کمی تغییر کرده است و آرسنال به خرید این بازیکن آرژانتیتی نزدیک تر شده است. قیمت احتمالی دفاع‌چپ آژاکس ۸ میلیون خواهد بود که آرسنال سعی میکند تا پرداخت آن این بازیکن را به لندن بیاورد. رسانه‌های اسپانیایی خبر از پیشی گرفتن آرسنال در خرید نیکولاس تاگلیافیکو از رقبای دیگر می دهند. پیش از این نام باشگاه‌های رئال مادرید و اتلتیکو مادرید نیز مطرح شده بود اما حالا وضعیت کمی تغییر کرده است و آرسنال به خرید این بازیکن آرژانتیتی نزدیک تر شده است. قیمت احتمالی دفاع‌چپ آژاکس ۸ میلیون خواهد بود که آرسنال سعی میکند تا پرداخت آن این بازیکن را به لندن بیاورد.
 آرسنال در مرحله ی بعدی لیگ اروپا باید به مصاف رن فرانسه برود . آرسنال در مرحله ی بعدی لیگ اروپا باید به مصاف رن فرانسه برود .
آرسنال در این فصل رقابت های لیگ برتر تنها موفق به ثبت ۴ کلین شیت شده است ، یعنی تنها در حدود ۱۷ درصد از بازی ها آرسنال گل دریافت نکرده که بدترین آمار تاریخ آرسنال در لیگ جزیره است .تنها فولهام آماری بدتر از آرسنال دارد . آرسنال در این فصل رقابت های لیگ برتر تنها موفق به ثبت ۴ کلین شیت شده است ، یعنی تنها در حدود ۱۷ درصد از بازی ها آرسنال گل دریافت نکرده که بدترین آمار تاریخ آرسنال در لیگ جزیره است .تنها فولهام آماری بدتر از آرسنال دارد .
اوبامیانگ دیشب در بازی برابر کاردیف سیتی در ۳۷مین حضورش در لیگ جزیره ۲۵مین گلش را به ثمر رساند که یک رکورد در نسبت تعداد بازی/گل در تاریخ باشگاه آرسنال است .بازیکنانی از آرسنال که با کمترین تعداد بازی به رکورد ۲۵ گل رسیده اند اوبامیانگ دیشب در بازی برابر کاردیف سیتی در ۳۷مین حضورش در لیگ جزیره ۲۵مین گلش را به ثمر رساند که یک رکورد در نسبت تعداد بازی/گل در تاریخ باشگاه آرسنال است .بازیکنانی از آرسنال که با کمترین تعداد بازی به رکورد ۲۵ گل رسیده اند

گراهام:جروینیو مرا تحت تأثیر قرار داد

صحبتهای سرمربی اسبق توپچی ها


گراهام: جروینیو مرا تحت تاثیر قرار داده


مرتبط با : اخبار باشگاه

مربی سابق باشگاه آرسنال اذعان می کند تحت تاثیر عملکرد بازیکن ساحل عاجی قرار گرفته استآرسن ونگر تابستان امسال با 10.5 میلیون پوند مهاجم سابق باشگاه لیل را به خدمت گرفت که فصل گذشته با زدن 15 گل به قهرمانی این تیم در فرانسه کمک کرده بود.
جروینیو تا اینجای فصل یکی از موثرترین بایکنا آرسنال بوده و بیشترین تعداد پاس گل را برای هم تیمی هایش فراهم کرده. این مساله موجب شده جورج گراهام اعتراف کند تحت تاثیر عملکرد این بازیکن قرار گرفته. سرمربی سابق باشگاه آرسنال همچنین اعتقاد دارد باید به دیگر بازیکنان جدید فرصتی برای هماهنگی داد.
" باید به آنها زمان بدهید. سیاست آرسن ونگر در نقل و انتقالات از زمان ورودش به آرسنال خارق العاده بوده، خرید بازیکنان گمنام غیر بریتانیایی مانند هانری، پیرس و لیونگبرگ.
هیچ کس این بازیکنان را نمی شناخت، حتی ویرا، هیچ کسی او را در انگلستان نمی شناخت و او آنها را خرید و به بازیکنان کلاس جهانی تبدیل کرد.
شما باید در این مسیر او راهمراهی کنید اما گذشت زمان قضاوت خواهد کرد که آیا آنها واقعا در دسته ای از بازیکنان کلاس جهانی که آرسنال نیاز دارد رشد می کنند یا نه.
با بازی هایی که از جروینیو دیدم خیلی تحت تاثیر عملکردش قرار گرفتم. او در بال کناری می ماند و سپس به عمق می آید و به مهاجم مرکزی ملحق می شود. دیدن چنین چیزی از یک بازیکن گوش لذت بخش است.
در مصاف های تک به تک او خیلی خوب عمل می کند که دیدن آن در هر تیمی لذت بخش است. بازیکنانی که دیگران را از پیش رو بر می دارند، او در این کار خیلی خوب به نظر می رسد و بعد به عمق می آید و یک و دو را با ونپرسی انجام می دهد."
با این وجود گراهام اعتقاد دارد آرسنال هیچ شانسی برای قهرمانی در این فصل از لیگ برتر ندارد!
" بی تردید شانس قهرمانی آرسنال از بین رفته است! معتقدم اگر انها در جمع 4 تیم برتر این فصل قرار گیریند واقعا دستاوردی است که من در نظر گرفته ام، این بهترین کاری است که آنها می توانند در این فصل انجام دهند!"
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

سید امین هاشمی در 15/9/1390 | 13:41 گفت:

منم احساس میکنم که خیلی شبیه گلب میمونه.به هر حال بهتر از نصریه!

HAMED toopchi در 15/9/1390 | 12:18 گفت:

تو جام جهاني كه ديدمش، گفتم كاش ميومد آرسنال! با ديدنش ياد ماركو كانو ميوفتم! يادش بخير

حمید فرازی در 15/9/1390 | 08:40 گفت:

مرسی داداش امین.البته فکر کنم منبع خبرت خیلی دیر آپ دیت شده چون این مصاحبه یک ماه پیش گراهام بوده.البته گراهام یه مصاحبه جدید دیگه کرده

محسن در 15/9/1390 | 02:33 گفت:

بازیکن خوبی اگه یه کم بیشتر از مخش استفاده کنه فوق العاده میشه

علی ارشدی در 15/9/1390 | 02:18 گفت:

جروین همه رو تحت تاثیر قرار داده