پیش بازی.آرسنال-المپیاکوس

نویسنده: سید امین هاشمی

وبلاگ من
نویسنده: سید امین هاشمی
سید امین هاشمی زاده67،دانشجوی کارشناسی ارشد شیمی آلی،و دیوونه آرسنالم،بدجور.شعارم اینه.زندگی یعنی آرسنال=آرسنال یعنی زندگی
کل بازدید: 258,495 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 تیری آنری در اولین تجربه سرمربی‌گری خودش در قامت سرمربی موناکو، با نتیجه ۲-۱ در زمین استراسبورگ شکست خورد. تیری آنری در اولین تجربه سرمربی‌گری خودش در قامت سرمربی موناکو، با نتیجه ۲-۱ در زمین استراسبورگ شکست خورد.
لباس بازیکنان و دروازه‌بانان دو تیم آرسنال و لستر سیتی برای دیدار دوشنبه شب لباس بازیکنان و دروازه‌بانان دو تیم آرسنال و لستر سیتی برای دیدار دوشنبه شب
طبق گزارش پاریس یونایتد، آرسن ونگر صحبت‌هایی با پاریس سنت ژرمن بر سر اخذ جایگاهی در باشگاه داشته است و دور بعدی مذاکرات در نوامبر برگزار خواهد شد، ونگر برای مالکان قطری باشگاه در اولویت است.آرسن ونگر بیش از هر زمان دیگری در مرکز برنامه‌های آینده پاریس سنت ژرمن جای دارد، در حالی که شرایط برای آنترو هنریک متفاوت است، پاریسی‌ها نمی‌خواهند تا پنجره نقل و انتقالات ژانویه صبر کنند و احتمالاً تا پیش از پایان سال میلادی با ونگر به توافق برسند. طبق گزارش پاریس یونایتد، آرسن ونگر صحبت‌هایی با پاریس سنت ژرمن بر سر اخذ جایگاهی در باشگاه داشته است و دور بعدی مذاکرات در نوامبر برگزار خواهد شد، ونگر برای مالکان قطری باشگاه در اولویت است.آرسن ونگر بیش از هر زمان دیگری در مرکز برنامه‌های آینده پاریس سنت ژرمن جای دارد، در حالی که شرایط برای آنترو هنریک متفاوت است، پاریسی‌ها نمی‌خواهند تا پنجره نقل و انتقالات ژانویه صبر کنند و احتمالاً تا پیش از پایان سال میلادی با ونگر به توافق برسند.
طبق گزارش ESPN، مشخص است که اونای امری با توجه به استعداد لوفتوس چیک، خواهان جذب این بازیکن به صورت دائمی است، اما باشگاه چلسی تنها با انتقال قرضی این بازیکن به صورت شش ماهه موافق است تا بتواند فصل آینده جایگاه ثابتی به او در ترکیب تیم بدهد طبق گزارش ESPN، مشخص است که اونای امری با توجه به استعداد لوفتوس چیک، خواهان جذب این بازیکن به صورت دائمی است، اما باشگاه چلسی تنها با انتقال قرضی این بازیکن به صورت شش ماهه موافق است تا بتواند فصل آینده جایگاه ثابتی به او در ترکیب تیم بدهد
طبق گزارش دیلی میل، آرسن ونگر امروز به صورت رسمی به عنوان سرمربی جدید باشگاه بایرن مونیخ معرفی خواهد شد....بعد از ساعاتی ،  کنفرانس مطبوعاتی کارل هاینز و اولی هونز و حسن صالحمیدزیچ مدیران باشگاه بایرن مونیخ برگزار شد و آنها با صحبت هایی که انجام دادند، شایعات پیرامون پیوستن آرسن ونگر به این باشگاه را رد کردند.
طبق گزارش دیلی میل، آرسن ونگر امروز به صورت رسمی به عنوان سرمربی جدید باشگاه بایرن مونیخ معرفی خواهد شد....بعد از ساعاتی ، کنفرانس مطبوعاتی کارل هاینز و اولی هونز و حسن صالحمیدزیچ مدیران باشگاه بایرن مونیخ برگزار شد و آنها با صحبت هایی که انجام دادند، شایعات پیرامون پیوستن آرسن ونگر به این باشگاه را رد کردند.
طبق گزارش فوتبال لندن، سوکراتیس پاپاستاتوپولوس در حین بازی یونان و فنلاند که عصر روز دوشنبه برگزار شد دچار آسیب دیدگی شده است. این دفاع مرکزی با تجربه‌ی یونانی در جریان دیدار یونان و فنلاند از ناحیه قوزک پا دچار مصدومیت شده است و در حال حاضر این سوال مطرح است که آیا از لحاظ جسمانی و فیزیکی به بازی با لستر سیتی خواهد رسید یا خیر. طبق این شرایط پیش آمده راب هولدینگ و شکودران موستافی تنها مدافعان مرکزی در دسترس آرسنال هستند، و امری برای خرید تابستانه‌ی خود دعا خواهد کرد تا هر چه سریع‌تر به شرایط بازی بازگردد. طبق گزارش فوتبال لندن، سوکراتیس پاپاستاتوپولوس در حین بازی یونان و فنلاند که عصر روز دوشنبه برگزار شد دچار آسیب دیدگی شده است. این دفاع مرکزی با تجربه‌ی یونانی در جریان دیدار یونان و فنلاند از ناحیه قوزک پا دچار مصدومیت شده است و در حال حاضر این سوال مطرح است که آیا از لحاظ جسمانی و فیزیکی به بازی با لستر سیتی خواهد رسید یا خیر. طبق این شرایط پیش آمده راب هولدینگ و شکودران موستافی تنها مدافعان مرکزی در دسترس آرسنال هستند، و امری برای خرید تابستانه‌ی خود دعا خواهد کرد تا هر چه سریع‌تر به شرایط بازی بازگردد.
لورن کوشیلنی مدافع فرانسوی باشگاه آرسنال رسما از بازی های ملی خداحافظی کرد. لورن کوشیلنی مدافع فرانسوی باشگاه آرسنال رسما از بازی های ملی خداحافظی کرد.
مدیر آتلانتا یونایتد: آرسنال باید مبلغ پیشنهادی خود برای میگل آلمیرون را حداقل سه برابر کند . دارن ایلز مدیر باشگاه آتلانتا یونایتد: خبرهایی مبنی بر علاقه‌ی باشگاه آرسنال به آلمیرون به گوش من رسیده است و گفته می‌شود این تیم قصد دارد پیشنهادی ۱۱ میلیون پوندی برای این بازیکن ارائه دهد.پیش از هر چیز باید بگویم آرسنال باید حداقل پیشنهادش را سه برابر کند تا راضی بشوم درباره‌ی این انتقال فکر کنم. مدیر آتلانتا یونایتد: آرسنال باید مبلغ پیشنهادی خود برای میگل آلمیرون را حداقل سه برابر کند . دارن ایلز مدیر باشگاه آتلانتا یونایتد: خبرهایی مبنی بر علاقه‌ی باشگاه آرسنال به آلمیرون به گوش من رسیده است و گفته می‌شود این تیم قصد دارد پیشنهادی ۱۱ میلیون پوندی برای این بازیکن ارائه دهد.پیش از هر چیز باید بگویم آرسنال باید حداقل پیشنهادش را سه برابر کند تا راضی بشوم درباره‌ی این انتقال فکر کنم.
طبق گزارش اسکای اسپرت، تیری هانری در حال انجام مراحل پایانی مذاکرات با باشگاه موناکو برای جانشینی لئوناردو یاردیم است، به نظر می‌رسد تا ۴۸ ساعت آینده این انتقال رسما اعلام می‌شود. طبق گزارش اسکای اسپرت، تیری هانری در حال انجام مراحل پایانی مذاکرات با باشگاه موناکو برای جانشینی لئوناردو یاردیم است، به نظر می‌رسد تا ۴۸ ساعت آینده این انتقال رسما اعلام می‌شود.
رادیو مونته کارلو (RMC):  سران باشگاه پاریس سنت ژرمن ملاقات هایی به صورت خصوصی با آرسن ونگر انجام داده اند تا از او در یکی از پستهای ورزشی باشگاه استفاده کنند. با این وجود هنوز نشانه ای از توافقی سریع وجود ندارد، اما سیاست گذاران باشگاه پاریسی می‌خواهند به ونگر یک پست ورزشی را پیشنهاد دهند که الزاما مدیریت فوتبال نیست، به او احتمالا پستی پیشنهاد خواهد شد که در سلسله مراتب باشگاه، یک رتبه پایین تر از ناصر الخلیفی خواهد بود. رادیو مونته کارلو (RMC): سران باشگاه پاریس سنت ژرمن ملاقات هایی به صورت خصوصی با آرسن ونگر انجام داده اند تا از او در یکی از پستهای ورزشی باشگاه استفاده کنند. با این وجود هنوز نشانه ای از توافقی سریع وجود ندارد، اما سیاست گذاران باشگاه پاریسی می‌خواهند به ونگر یک پست ورزشی را پیشنهاد دهند که الزاما مدیریت فوتبال نیست، به او احتمالا پستی پیشنهاد خواهد شد که در سلسله مراتب باشگاه، یک رتبه پایین تر از ناصر الخلیفی خواهد بود.

پیش بازی.آرسنال-المپیاکوس

دیدار امشب


المپیاکوس آریل ایباگازا، بازی‌ساز آرژانتینی خود را برای این دیدار مهم در اختیار ندارد. این بازیکن سابق مایورکا در اوایل نوامبر دچار مصدومیت ران شد و در کنار لیوبومیر فیسا و دیوید فاستر جزو غایبان تیم یونانی خواهد بود.

المپیاکوس هرچند با سیستم 1-5-4 توانست برد شگفت‌انگیزی مقابل مارسی به دست بیاورد، اما این بار از آرایش 2-4-4 برای بازی با آرسنال استفاده خواهد کرد و رفیق زهیر جبور و مارکو پانته‌لیچ به احتمال فراوان در خط حمله قرار خواهند گرفت. این دو نفر در دیدار این هفته لیگ یونان مقابل پانایتولیکوس گل‌زنی کردند.

آرسن ونگر که تیمش اول شدن خود را در گروه مسجل کرده، به دنبال بازی دادن به چند بازیکن است که چندان به آنها بازی نرسیده. فرانسیس کوکلان احتمالا به جای الکس سونگ هافبک دفاعی تیم خواهد بود و مروانه شماخ هم احتمالا جای روبین فان‌پرسی را به عنوان مهاجم اصلی آرسنال می‌گیرد.

یک یا دو توپچی ممکن است در این بازی به میادین برگردند. توماس روسیچکی مقابل وست بروم آسیب دید و حالا که به شرایط خوبی رسیده احتمالا در این دیدار بازی خواهد کرد، در حالی که آبو دیابی می‌تواند پس از آن که دیدار مقابل ویگان را از دست داد در این بازی به میدان برود.
آیا مي‌دانستید؟

المپیاکوس از 9 بازی خانگی مقابل رقبای انگلیسی تنها در 3 بازی برنده شده، از جمله یک بار مقابل لیورپول در لیگ قهرمانان 05-2004، و یک بار هم در سال 1972 در جام یوفا تاتنهام را برده است.
تیم یونانی می‌خواهد برای سومین بار پیاپی به مرحله حذفی لیگ قهرمانان برسد، هرچند که آنها به لطف بروسیا دورتموند مقابل مارسی نیاز خواهند داشت.
آرسنال از شش سفر قبلی خود به یونان تنها در دو دیدار پیروز شده، که هر دو مقابل پاناتینایکوس بوده است.
هرچند سرنوشت حریف مشخص نیست، اما آرسنالی‌ها به عنوان فاتح گروه پا به مرحله حذفی می‌گذارند. این هشتمین بار در 12 فصل گذشته است که آنها صدرنشین گروه خود می‌شوند.
روبین فان‌پرسی در 24 بازی گذشته خود برای آرسنال و تیم ملی هلند 22 گل زده و رکورد خود را در لیگ برتر به 32 گل در 31 بازی پیاپی رسانده است.
آرسنال در 28 سپتامبر در دیدار رفت دو بر یک پیروز شد و الکس اوکسلاد چمبرلن در اولین بازی‌اش در لیگ قهرمانان در ورزشگاه امارات گل‌زنی کرد.
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

سید امین هاشمی در 15/9/1390 | 22:42 گفت:

رضا جان منم خیلی شاماخو دوس دارم.پارسالم اول فصل عالی بود ولی متاسفانه.. امیدوارم تو آرسنال بمونه و دوباره به اوج برگرده

ايمان عليمي در 15/9/1390 | 22:10 گفت:

ما كه اول شديم و نتيجه بازي زياد واسمون مهم نيست ولي اميدوارم همه بازيكنا و بخصوص شاماخ عالي كار كنن . چون واقعا به يه نيمكت قوي نياز داريم. اين بهترين فرصت واسه اين بازيكناست كه خودشون رو نشون بدن بخصوص آرشاوين

رضاشاماخ چوک بندر در 15/9/1390 | 22:02 گفت:

ببخشید.محوطه

رضاشاماخ چوک بندر در 15/9/1390 | 22:01 گفت:

وای آقاسیدوآقاایمان اگه گل شاماخ تومقدماتی جام جهانی دیده بودی عاشقش میشدی ازپشت محبطه جریمه که همه شوت میزنن ولی شاماخ باسرگل زدقشنگترین گلی بودکه دیدم.مدل موهام شبیه شاماخ کردم امشبم کولاک میکنه

علی ارشدی در 15/9/1390 | 21:57 گفت:

در مورد کپی پیست منم موافقم
اگر هم کپی میکنید لا اقل تهش دو سه خطم خودتون اضافه کنید مثلا تحلیلی نظری که فقط یک مطلب کپی پیست شده نباشه

سید امین هاشمی در 15/9/1390 | 21:47 گفت:

من نمیدونم این چرا رضا عاشق شاماخه؟

ايمان عليمي در 15/9/1390 | 21:43 گفت:

مرسي سيد جان

ايمان عليمي در 15/9/1390 | 21:43 گفت:

رضا ميخام ببينم شاماخ امشب چيكار ميكنه

سید امین هاشمی در 15/9/1390 | 21:43 گفت:

انشا الله.قربونت

ايمان عليمي در 15/9/1390 | 21:41 گفت:

امين جان ميدونم نيتت خيره . ولي واسه اين اخبار نيازي به نت گردي نيست فقط كافيه كه يه سري به سايت ورزش 3بزنن.تازه چون ميدونم كار هر روز خيلي از بچه هاست واسه همين گفتم "از همه دوستان عزيز"
بياييد دست به دست هم بديم و بار فني سايت رو بالا ببريم
ممنون

رضاشاماخ چوک بندر در 15/9/1390 | 21:38 گفت:

حالاچراکتک کاری میکنین بچه هاآقاسیدآقاایمان کارتون به خون ریزی نکشه

سید امین هاشمی در 15/9/1390 | 21:35 گفت:

جناب ایمان داداش گلم.این کار هر روز خیلی از بچه های سایته!اولین بار که نیس داداشم.شاید خیلی ها وقت نت گردی نداشته باشن.سعی میکنیم که تمام اخبار مربوط به آرسنالو اینجا منعکس کنیم

ايمان عليمي در 15/9/1390 | 21:30 گفت:

از همه دوستان عزيز خواهش ميكنم اخبار ساير سايتها رو در اينجا كپي- پيست نكنند.لطفا ازخودتون مطلب بنويسيد تحليل كنيد و نظر بدهيد .
ممنون

رضاشاماخ چوک بندر در 15/9/1390 | 21:27 گفت:

مساوی میشه

سید امین هاشمی در 15/9/1390 | 20:50 گفت:

سلام داداشم.انشا الله

حمیدرضا در 15/9/1390 | 20:47 گفت:

سلام 3_1 میبریم