پیش بازی.آرسنال-المپیاکوس

نویسنده: سید امین هاشمی

وبلاگ من
نویسنده: سید امین هاشمی
سید امین هاشمی زاده67،دانشجوی کارشناسی ارشد شیمی آلی،و دیوونه آرسنالم،بدجور.شعارم اینه.زندگی یعنی آرسنال=آرسنال یعنی زندگی
کل بازدید: 254,487 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
کمپانی آدیداس، مسئول تهیه اقلام ورزشی باشگاه آرسنال از فصل آینده شد. این قرار داد ۵ ساله و به مبلغ ٦۰ میلیون پوند بابت هر سال (مجموعا ۳۰۰ میلیون یورو) میباشد. کمپانی آدیداس، مسئول تهیه اقلام ورزشی باشگاه آرسنال از فصل آینده شد. این قرار داد ۵ ساله و به مبلغ ٦۰ میلیون پوند بابت هر سال (مجموعا ۳۰۰ میلیون یورو) میباشد.
انتظار میرود با جدایی چمبرز ، آرسنال به دنبال خرید یک مدافع وسط دیگر باشد . مدافع اهل کرواسی تیم بشیکتاش ، دوماگوج ویدا اصلی ترین گزینه ی آرسنال است .قیمت این بازیکن حدود ۱۸ میلیون پوند می باشد . انتظار میرود با جدایی چمبرز ، آرسنال به دنبال خرید یک مدافع وسط دیگر باشد . مدافع اهل کرواسی تیم بشیکتاش ، دوماگوج ویدا اصلی ترین گزینه ی آرسنال است .قیمت این بازیکن حدود ۱۸ میلیون پوند می باشد .
به نقل از سایت Goal : لوکاس پرز در حال پشت سر گذاشتن تست های پزشکی باشگاه وستهام است و به زودی به این تیم منتقل خواهد شد ./ به نقل از دی مارزیو : بشیکتاش سعی دارد داوید اوسپینا را به خدمت بگیرد و پیشنهاد انتقال قرضی + آپشن خرید را مطرح کرده که توسط آرسنال رد شده است .آرسنال قصد دارد اوسپینا را بفروشد . به نقل از سایت Goal : لوکاس پرز در حال پشت سر گذاشتن تست های پزشکی باشگاه وستهام است و به زودی به این تیم منتقل خواهد شد ./ به نقل از دی مارزیو : بشیکتاش سعی دارد داوید اوسپینا را به خدمت بگیرد و پیشنهاد انتقال قرضی + آپشن خرید را مطرح کرده که توسط آرسنال رد شده است .آرسنال قصد دارد اوسپینا را بفروشد .
کالوم چمبرز بصورت قرضی به مدت یک فصل به فولهام پیوست .انتقال چمبرز به فولهام بصورت قرضی انجام شد . آرسنال حالا در پست دفاع وسط  سوکراتیس ، موستافی ، هولدینگ و ماوروپانوس را دارد (تا زمانی که کوشیلنی از مصدومیت برگردد) .احساس میکنم آرسنال به جذب یک مدافع وسط دیگر احتیاج دارد . کالوم چمبرز بصورت قرضی به مدت یک فصل به فولهام پیوست .انتقال چمبرز به فولهام بصورت قرضی انجام شد . آرسنال حالا در پست دفاع وسط سوکراتیس ، موستافی ، هولدینگ و ماوروپانوس را دارد (تا زمانی که کوشیلنی از مصدومیت برگردد) .احساس میکنم آرسنال به جذب یک مدافع وسط دیگر احتیاج دارد .
مارتین کیون درمورد اینکه آیا آرسنال بازیکن دیگری جذب میکند یا نه :

"نمیدانم که آیا بودجه کافی وجود دارد یا نه. فکر میکنم اگر امری بخواهد بازیکنی جذب کند باید چند بازیکن را بفروشد. بنظر نمیرسد که این اتفاق در پنجره نقل انتقالات اتفاق بیوفتد. فکر میکنم که او احتمالا کار خود در بازار به خوبی انجام داده است.

او [ امری ] قرار است با آرسنال و گروهی که کار میکند آماده شود و خواهند دید که تا چه حدی پیش میروند و احتمالا در نقل انتقالات زمستانی به بازار برگردند و بازیکن به خدمت بگیرند. فقط زمانی که فصل شروع بشود و آنها بازی های واقعی خود را انجام بدهند شما خواهید فهمید چه کسانی (بازیکنانی) میتوانند کار خود را انجام بدهند و چه کسانی نمیتوانند."[مجله آرسنال] مارتین کیون درمورد اینکه آیا آرسنال بازیکن دیگری جذب میکند یا نه : "نمیدانم که آیا بودجه کافی وجود دارد یا نه. فکر میکنم اگر امری بخواهد بازیکنی جذب کند باید چند بازیکن را بفروشد. بنظر نمیرسد که این اتفاق در پنجره نقل انتقالات اتفاق بیوفتد. فکر میکنم که او احتمالا کار خود در بازار به خوبی انجام داده است. او [ امری ] قرار است با آرسنال و گروهی که کار میکند آماده شود و خواهند دید که تا چه حدی پیش میروند و احتمالا در نقل انتقالات زمستانی به بازار برگردند و بازیکن به خدمت بگیرند. فقط زمانی که فصل شروع بشود و آنها بازی های واقعی خود را انجام بدهند شما خواهید فهمید چه کسانی (بازیکنانی) میتوانند کار خود را انجام بدهند و چه کسانی نمیتوانند."[مجله آرسنال]
برنامه تیم بانوان آرسنال در فصل جدید اعلام شد. دختران پیش از شروع فصل ۱٩ آگوست برای دفاع از عنوان قهرمانی خود در جام کانتیننشال تایر به مصاف وستهام بروند و در اولین دیدار لیگ با لیورپول دیدار کنند. برنامه تیم بانوان آرسنال در فصل جدید اعلام شد. دختران پیش از شروع فصل ۱٩ آگوست برای دفاع از عنوان قهرمانی خود در جام کانتیننشال تایر به مصاف وستهام بروند و در اولین دیدار لیگ با لیورپول دیدار کنند.
بازی‌های قابل قبول اسمیت باعث شد تا بعد از بازگشت تیم به لندن ، آرسنال با او قرارداد حرفه‌ای امضا کند. بازی‌های قابل قبول اسمیت باعث شد تا بعد از بازگشت تیم به لندن ، آرسنال با او قرارداد حرفه‌ای امضا کند.
پیروزی ۳-۱ اتلتیکو مقابل آرسنال در ضربات پنالتی - بازی در ۹۰ دقیقه ۱-۱ مساوی به پایان رسیده بود. آرسنال ۱ امتیاز و اتلتیکو ۲ امتیاز از این بازی دریافت کردند. پیروزی ۳-۱ اتلتیکو مقابل آرسنال در ضربات پنالتی - بازی در ۹۰ دقیقه ۱-۱ مساوی به پایان رسیده بود. آرسنال ۱ امتیاز و اتلتیکو ۲ امتیاز از این بازی دریافت کردند.
الکس ایوبی در آستانه ی تمدید قراداد با باشگاه قرار دارد. به گزارش نشریه میرور ، به نظر میرسد اونای امری سرمربی جدید آرسنال به الکس ایوبی اعتقاد دارد و با وجود داشتن چندیدن پیشنهاد مختلف قصد دارد او را در باشگاه نگه دارد .ایوبی در سال ۲۰۱۵ قرارداد ۵ ساله ای با باشگاه به امضا رسانید که او را تا سال ۲۰۲۰ در باشگاه نگه میداشت . حال سرمربی جدید تیم تصمیم گرفته است که قراداد او را مجددا تا سال ۲۰۲۲ تمدید کند. سه تیم میلان ، لاتزیو و اورتون به جذب الکس ایوبی علاقه مند بودند . الکس ایوبی در آستانه ی تمدید قراداد با باشگاه قرار دارد. به گزارش نشریه میرور ، به نظر میرسد اونای امری سرمربی جدید آرسنال به الکس ایوبی اعتقاد دارد و با وجود داشتن چندیدن پیشنهاد مختلف قصد دارد او را در باشگاه نگه دارد .ایوبی در سال ۲۰۱۵ قرارداد ۵ ساله ای با باشگاه به امضا رسانید که او را تا سال ۲۰۲۰ در باشگاه نگه میداشت . حال سرمربی جدید تیم تصمیم گرفته است که قراداد او را مجددا تا سال ۲۰۲۲ تمدید کند. سه تیم میلان ، لاتزیو و اورتون به جذب الکس ایوبی علاقه مند بودند .
ایوبی مورد توجه لازیو قرار گرفته است.لازیو باید حدود ۲۵ میلیون یورو برای خرید ایوبی هزینه کند. ایوبی زیر نظر یکی از قدرتمندترین تیم های سری‌آ قرار دارد. لازیو پیش از این یک بازیکن نیجریه‌ای دیگر به نام "اونازی" داشته است و میخواهد تا یک بازیکن دیگر از همین کشور را به خدمت بگیرد. ایوبی هم اکنون همراه آرسنال و اونای امری در تور سنگاپور به سر میبرد، اما علاقه امری به اشتن یک ویـــنگر و یک هافبک دفاعی شاید بتواند دلیل خوبی برای فروش ایوبی باشد.
ایوبی مورد توجه لازیو قرار گرفته است.لازیو باید حدود ۲۵ میلیون یورو برای خرید ایوبی هزینه کند. ایوبی زیر نظر یکی از قدرتمندترین تیم های سری‌آ قرار دارد. لازیو پیش از این یک بازیکن نیجریه‌ای دیگر به نام "اونازی" داشته است و میخواهد تا یک بازیکن دیگر از همین کشور را به خدمت بگیرد. ایوبی هم اکنون همراه آرسنال و اونای امری در تور سنگاپور به سر میبرد، اما علاقه امری به اشتن یک ویـــنگر و یک هافبک دفاعی شاید بتواند دلیل خوبی برای فروش ایوبی باشد.

پیش بازی.آرسنال-المپیاکوس

دیدار امشب


المپیاکوس آریل ایباگازا، بازی‌ساز آرژانتینی خود را برای این دیدار مهم در اختیار ندارد. این بازیکن سابق مایورکا در اوایل نوامبر دچار مصدومیت ران شد و در کنار لیوبومیر فیسا و دیوید فاستر جزو غایبان تیم یونانی خواهد بود.

المپیاکوس هرچند با سیستم 1-5-4 توانست برد شگفت‌انگیزی مقابل مارسی به دست بیاورد، اما این بار از آرایش 2-4-4 برای بازی با آرسنال استفاده خواهد کرد و رفیق زهیر جبور و مارکو پانته‌لیچ به احتمال فراوان در خط حمله قرار خواهند گرفت. این دو نفر در دیدار این هفته لیگ یونان مقابل پانایتولیکوس گل‌زنی کردند.

آرسن ونگر که تیمش اول شدن خود را در گروه مسجل کرده، به دنبال بازی دادن به چند بازیکن است که چندان به آنها بازی نرسیده. فرانسیس کوکلان احتمالا به جای الکس سونگ هافبک دفاعی تیم خواهد بود و مروانه شماخ هم احتمالا جای روبین فان‌پرسی را به عنوان مهاجم اصلی آرسنال می‌گیرد.

یک یا دو توپچی ممکن است در این بازی به میادین برگردند. توماس روسیچکی مقابل وست بروم آسیب دید و حالا که به شرایط خوبی رسیده احتمالا در این دیدار بازی خواهد کرد، در حالی که آبو دیابی می‌تواند پس از آن که دیدار مقابل ویگان را از دست داد در این بازی به میدان برود.
آیا مي‌دانستید؟

المپیاکوس از 9 بازی خانگی مقابل رقبای انگلیسی تنها در 3 بازی برنده شده، از جمله یک بار مقابل لیورپول در لیگ قهرمانان 05-2004، و یک بار هم در سال 1972 در جام یوفا تاتنهام را برده است.
تیم یونانی می‌خواهد برای سومین بار پیاپی به مرحله حذفی لیگ قهرمانان برسد، هرچند که آنها به لطف بروسیا دورتموند مقابل مارسی نیاز خواهند داشت.
آرسنال از شش سفر قبلی خود به یونان تنها در دو دیدار پیروز شده، که هر دو مقابل پاناتینایکوس بوده است.
هرچند سرنوشت حریف مشخص نیست، اما آرسنالی‌ها به عنوان فاتح گروه پا به مرحله حذفی می‌گذارند. این هشتمین بار در 12 فصل گذشته است که آنها صدرنشین گروه خود می‌شوند.
روبین فان‌پرسی در 24 بازی گذشته خود برای آرسنال و تیم ملی هلند 22 گل زده و رکورد خود را در لیگ برتر به 32 گل در 31 بازی پیاپی رسانده است.
آرسنال در 28 سپتامبر در دیدار رفت دو بر یک پیروز شد و الکس اوکسلاد چمبرلن در اولین بازی‌اش در لیگ قهرمانان در ورزشگاه امارات گل‌زنی کرد.
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

سید امین هاشمی در 15/9/1390 | 22:42 گفت:

رضا جان منم خیلی شاماخو دوس دارم.پارسالم اول فصل عالی بود ولی متاسفانه.. امیدوارم تو آرسنال بمونه و دوباره به اوج برگرده

ايمان عليمي در 15/9/1390 | 22:10 گفت:

ما كه اول شديم و نتيجه بازي زياد واسمون مهم نيست ولي اميدوارم همه بازيكنا و بخصوص شاماخ عالي كار كنن . چون واقعا به يه نيمكت قوي نياز داريم. اين بهترين فرصت واسه اين بازيكناست كه خودشون رو نشون بدن بخصوص آرشاوين

رضاشاماخ چوک بندر در 15/9/1390 | 22:02 گفت:

ببخشید.محوطه

رضاشاماخ چوک بندر در 15/9/1390 | 22:01 گفت:

وای آقاسیدوآقاایمان اگه گل شاماخ تومقدماتی جام جهانی دیده بودی عاشقش میشدی ازپشت محبطه جریمه که همه شوت میزنن ولی شاماخ باسرگل زدقشنگترین گلی بودکه دیدم.مدل موهام شبیه شاماخ کردم امشبم کولاک میکنه

علی ارشدی در 15/9/1390 | 21:57 گفت:

در مورد کپی پیست منم موافقم
اگر هم کپی میکنید لا اقل تهش دو سه خطم خودتون اضافه کنید مثلا تحلیلی نظری که فقط یک مطلب کپی پیست شده نباشه

سید امین هاشمی در 15/9/1390 | 21:47 گفت:

من نمیدونم این چرا رضا عاشق شاماخه؟

ايمان عليمي در 15/9/1390 | 21:43 گفت:

مرسي سيد جان

ايمان عليمي در 15/9/1390 | 21:43 گفت:

رضا ميخام ببينم شاماخ امشب چيكار ميكنه

سید امین هاشمی در 15/9/1390 | 21:43 گفت:

انشا الله.قربونت

ايمان عليمي در 15/9/1390 | 21:41 گفت:

امين جان ميدونم نيتت خيره . ولي واسه اين اخبار نيازي به نت گردي نيست فقط كافيه كه يه سري به سايت ورزش 3بزنن.تازه چون ميدونم كار هر روز خيلي از بچه هاست واسه همين گفتم "از همه دوستان عزيز"
بياييد دست به دست هم بديم و بار فني سايت رو بالا ببريم
ممنون

رضاشاماخ چوک بندر در 15/9/1390 | 21:38 گفت:

حالاچراکتک کاری میکنین بچه هاآقاسیدآقاایمان کارتون به خون ریزی نکشه

سید امین هاشمی در 15/9/1390 | 21:35 گفت:

جناب ایمان داداش گلم.این کار هر روز خیلی از بچه های سایته!اولین بار که نیس داداشم.شاید خیلی ها وقت نت گردی نداشته باشن.سعی میکنیم که تمام اخبار مربوط به آرسنالو اینجا منعکس کنیم

ايمان عليمي در 15/9/1390 | 21:30 گفت:

از همه دوستان عزيز خواهش ميكنم اخبار ساير سايتها رو در اينجا كپي- پيست نكنند.لطفا ازخودتون مطلب بنويسيد تحليل كنيد و نظر بدهيد .
ممنون

رضاشاماخ چوک بندر در 15/9/1390 | 21:27 گفت:

مساوی میشه

سید امین هاشمی در 15/9/1390 | 20:50 گفت:

سلام داداشم.انشا الله

حمیدرضا در 15/9/1390 | 20:47 گفت:

سلام 3_1 میبریم