ونگر:المپیاکوس شایسته این برد بود

نویسنده: سید امین هاشمی

وبلاگ من
نویسنده: سید امین هاشمی
سید امین هاشمی زاده67،دانشجوی کارشناسی ارشد شیمی آلی،و دیوونه آرسنالم،بدجور.شعارم اینه.زندگی یعنی آرسنال=آرسنال یعنی زندگی
کل بازدید: 254,593 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
مارسی فرانسه قصد به خدمت گرفتن محمد الننی را دارد .به گزارش نشریه Espn با جذب گوندوزی و توریرا در پست هافبک به نظر میرسد الننی رقابت سختی برای قرار گرفتن در ترکیب تیم خواهد داشت و تلاش میکند از آرسنال جدا شود .مارسی فرانسه تلاش میکند پیش از بسته شدن پنجره ی نقل و انتقالات در این کشور محمد الننی را به خدمت بگیرد .الننی به تازگی قرارداد ۴ ساله ی جدیدی را با آرسنال امضا کرده است .
مارسی فرانسه قصد به خدمت گرفتن محمد الننی را دارد .به گزارش نشریه Espn با جذب گوندوزی و توریرا در پست هافبک به نظر میرسد الننی رقابت سختی برای قرار گرفتن در ترکیب تیم خواهد داشت و تلاش میکند از آرسنال جدا شود .مارسی فرانسه تلاش میکند پیش از بسته شدن پنجره ی نقل و انتقالات در این کشور محمد الننی را به خدمت بگیرد .الننی به تازگی قرارداد ۴ ساله ی جدیدی را با آرسنال امضا کرده است .
بیشترین میزان دوندگی در هفته ی آغازین رقابت های لیگ جزیره بیشترین میزان دوندگی در هفته ی آغازین رقابت های لیگ جزیره
آرسنال و باشگاه فروزینونه ایتالیا، دیشب بر سر انتقال جوئل کمپل، بازیکن فعلی آرسنال به توافق رسیدند و تا چند ساعت دیگر، این انتقال رسما اعلام می شود. آرسنال و باشگاه فروزینونه ایتالیا، دیشب بر سر انتقال جوئل کمپل، بازیکن فعلی آرسنال به توافق رسیدند و تا چند ساعت دیگر، این انتقال رسما اعلام می شود.
سهامدار سابق آرسنال، علیشر عثمانف، در نظر دارد تا در باشگاه اورتون سرمایه گذاری کند. سهامدار سابق آرسنال، علیشر عثمانف، در نظر دارد تا در باشگاه اورتون سرمایه گذاری کند.
در سال ۱٩٩٦ در چنین روزی: آرسنال با مبلغ ۳.۵ میلیون پوند پاتریک ویرا ۲۰ ساله را از آث میلان خرید. در سال ۱٩٩٦ در چنین روزی: آرسنال با مبلغ ۳.۵ میلیون پوند پاتریک ویرا ۲۰ ساله را از آث میلان خرید.
 الکس سانگ که از آرسنال به بارسلونا رفته بود و بعد از آن راهی وستهم شده بود در انتقالی رایگان به FC Sion سوئیس پیوست. او بیش از ۲۰۰ بار پیراهن آرسنال را در میادین بر تن کرده است.

الکس سانگ هم اکنون ۳۰ ساله است و طی قرارداد دوساله در لیگ سوئیس بازی خود را ادامه خواهد داد
الکس سانگ که از آرسنال به بارسلونا رفته بود و بعد از آن راهی وستهم شده بود در انتقالی رایگان به FC Sion سوئیس پیوست. او بیش از ۲۰۰ بار پیراهن آرسنال را در میادین بر تن کرده است. الکس سانگ هم اکنون ۳۰ ساله است و طی قرارداد دوساله در لیگ سوئیس بازی خود را ادامه خواهد داد
کمپانی آدیداس، مسئول تهیه اقلام ورزشی باشگاه آرسنال از فصل آینده شد. این قرار داد ۵ ساله و به مبلغ ٦۰ میلیون پوند بابت هر سال (مجموعا ۳۰۰ میلیون یورو) میباشد. کمپانی آدیداس، مسئول تهیه اقلام ورزشی باشگاه آرسنال از فصل آینده شد. این قرار داد ۵ ساله و به مبلغ ٦۰ میلیون پوند بابت هر سال (مجموعا ۳۰۰ میلیون یورو) میباشد.
انتظار میرود با جدایی چمبرز ، آرسنال به دنبال خرید یک مدافع وسط دیگر باشد . مدافع اهل کرواسی تیم بشیکتاش ، دوماگوج ویدا اصلی ترین گزینه ی آرسنال است .قیمت این بازیکن حدود ۱۸ میلیون پوند می باشد . انتظار میرود با جدایی چمبرز ، آرسنال به دنبال خرید یک مدافع وسط دیگر باشد . مدافع اهل کرواسی تیم بشیکتاش ، دوماگوج ویدا اصلی ترین گزینه ی آرسنال است .قیمت این بازیکن حدود ۱۸ میلیون پوند می باشد .
به نقل از سایت Goal : لوکاس پرز در حال پشت سر گذاشتن تست های پزشکی باشگاه وستهام است و به زودی به این تیم منتقل خواهد شد ./ به نقل از دی مارزیو : بشیکتاش سعی دارد داوید اوسپینا را به خدمت بگیرد و پیشنهاد انتقال قرضی + آپشن خرید را مطرح کرده که توسط آرسنال رد شده است .آرسنال قصد دارد اوسپینا را بفروشد . به نقل از سایت Goal : لوکاس پرز در حال پشت سر گذاشتن تست های پزشکی باشگاه وستهام است و به زودی به این تیم منتقل خواهد شد ./ به نقل از دی مارزیو : بشیکتاش سعی دارد داوید اوسپینا را به خدمت بگیرد و پیشنهاد انتقال قرضی + آپشن خرید را مطرح کرده که توسط آرسنال رد شده است .آرسنال قصد دارد اوسپینا را بفروشد .
کالوم چمبرز بصورت قرضی به مدت یک فصل به فولهام پیوست .انتقال چمبرز به فولهام بصورت قرضی انجام شد . آرسنال حالا در پست دفاع وسط  سوکراتیس ، موستافی ، هولدینگ و ماوروپانوس را دارد (تا زمانی که کوشیلنی از مصدومیت برگردد) .احساس میکنم آرسنال به جذب یک مدافع وسط دیگر احتیاج دارد . کالوم چمبرز بصورت قرضی به مدت یک فصل به فولهام پیوست .انتقال چمبرز به فولهام بصورت قرضی انجام شد . آرسنال حالا در پست دفاع وسط سوکراتیس ، موستافی ، هولدینگ و ماوروپانوس را دارد (تا زمانی که کوشیلنی از مصدومیت برگردد) .احساس میکنم آرسنال به جذب یک مدافع وسط دیگر احتیاج دارد .

ونگر:المپیاکوس شایسته این برد بود

صحبتهای رئیس


آرسن ونگر مربی فرانسوی آرسنال در پایان دیدار تیمش مقابل المپیاکوس که با شکست 1-3 توپچی ها به اتمام رسید با خبرنگاران به صحبت پرداخت

او درکنفرانس خبری بعد از بازی درمورد مصدومیت آندره سانتوس در جریان این بازی صحبت کرد و گفت:« سانتوس با مصدومیت بدی از ناحیه قوزک پا مواجه شده. این طور به نظر می رسد که او برای مدتی از ترکیب تیم دور خواهد بود. البته ما گیبس را داریم که دو تا سه هفته دیگر به میادین بازمی گردد.خوشبختانه مصدومیت سانتوس هم خیلی طولانی نخواهد بود .او برای حضور در دیدار شنبه شب مقابل اورتون تلاش می کند.»

مربی فرانسوی آرسنال در ادامه صحبتهایش که در اسکای سپورتس نیوز بازتاب یافت گفت:« من هیچ وقت دوست ندارم که ببازیم و الان هم حسرت می خورم. این نتیجه کار خوب المپیاکوس در دیدار سه شنبه است. آنها بازی فیزیکی ای را به نمایش گذاشتند. کار کردن در نیمه اول برای ما بسیار سخت بود و فکر نمی کنم که ما تاکتیک خوبی را به نمایش گذاشتیم. ما با بیشتر با توپهای کوتاه بازی می کردیم.»

مربی آرسنال ادامه داد:« ما با بدشانسی لوکاس فابیانسی را از دست دادیم و در نیمه دوم و وقتی بازی 1-2 بود این طور به نظر می رسید که ما می توانیم به جریان بازی برگردیم ولی المپیاکوس در تمام دقایق خطرناک بود و درنهایت ، آنها شایسته این برد بودند. بارها در خط دفاعی تیم ما نبود ارتباط خوب میان بازیکنان محسوس بود. این بازیکنان زیاد در کنار هم بازی نکرده اند و خیلی از آنها تجربه حضور در بازیهای اروپایی را ندارد و از سرعت بالای بازی متحیر شده بودند.»

لوکاس فابیانسکی، دروازه بان آرسنال در جریان این بازی مصدوم شد تا ونگر مجبور شود تا ویکتور مانون را در دروازه تیمش قرار دهد:« حس کردم که در دیدار 3شنبه شب به دروازه بانانمان کمک نکردیم؛چون می توانستیم پاسهای آسانی را به آنها برسانیم ولی این کار را نکردیم.پاسهای خط دفاعی ما ضعیف بود و با این کار به بازیکنان حریف شجاعت دادیم. متاسفانه اگر در شروع بازیهای اروپایی، در 100% آمادگی نباشی، کار سختی برای بردن خواهی داشت. البته ما در دقایق ابتدایی بازی فرصتهای متعددی داشتیم ولی نتوانستیم گلزنی کنیم و از نظر فیزیکی فکر می کنم که بازیکنان حریف تمام توانشان را به کار گرفته بودند.
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

فرهاد در 16/9/1390 | 21:44 گفت:

حامد داره راست میگه

علی ارشدی در 16/9/1390 | 17:12 گفت:

ای بابا چرا همش با هم دعوا میکنید ؟؟

HAMED toopchi در 16/9/1390 | 15:17 گفت:

من فوتبال نگاه نميكنم؟ يا تو كه سوپر استار دنياي فوتبالت يكي مثل شاماخه كه توپ رو رو خط دروازه پاس ميده، يا يه كنترل ساده بلد نيست! يا پاس معمولي نميتونه بده!!!!
اونوقت من فوتبال نميفهمم، هان؟؟؟؟؟؟

رضاشاماخ چوک بندر در 16/9/1390 | 13:09 گفت:

متأسفم که فوتبال رو...

رضاشاماخ چوک بندر در 16/9/1390 | 13:07 گفت:

سانتوس مصدوم نشده درضمن آقاحامدشمافوتبال نگاه نمیکنی شمادنبال اشتباه بازیکنی اینجوری ازفوتبال لذت نمیبری داداش یه ذره فوتبال روکلی ببین نه جزئی

ali در 16/9/1390 | 13:06 گفت:

واقعا تف به این وضعیت.منم دیگه طاقت فیکس بازی کردن این ملعون رو ندارم.

HAMED toopchi در 16/9/1390 | 12:22 گفت:

اي خدا، اين چه وضعيه! دفامون چرا اينجوري؟ با اين حساب تمام پول ژانويه خرج خريد دفاع ميشه! و از اون فاجعه تر فيكس بازي كردن ژورو نكبت از حالاست!
اي تف

علی ارشدی در 16/9/1390 | 11:36 گفت:

هر چی مدافع کناری داریم پر پر شده: گیبس باک سانتوس جنکینسون و حتی ریو میایچی الان باید ژورو و کوشیلنی رو بذاریم دفاع کناری؟؟؟؟