ونگر:المپیاکوس شایسته این برد بود

نویسنده: سید امین هاشمی

وبلاگ من
نویسنده: سید امین هاشمی
سید امین هاشمی زاده67،دانشجوی کارشناسی ارشد شیمی آلی،و دیوونه آرسنالم،بدجور.شعارم اینه.زندگی یعنی آرسنال=آرسنال یعنی زندگی
کل بازدید: 258,047 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
لورن کوشیلنی مدافع فرانسوی باشگاه آرسنال رسما از بازی های ملی خداحافظی کرد. لورن کوشیلنی مدافع فرانسوی باشگاه آرسنال رسما از بازی های ملی خداحافظی کرد.
مدیر آتلانتا یونایتد: آرسنال باید مبلغ پیشنهادی خود برای میگل آلمیرون را حداقل سه برابر کند . دارن ایلز مدیر باشگاه آتلانتا یونایتد: خبرهایی مبنی بر علاقه‌ی باشگاه آرسنال به آلمیرون به گوش من رسیده است و گفته می‌شود این تیم قصد دارد پیشنهادی ۱۱ میلیون پوندی برای این بازیکن ارائه دهد.پیش از هر چیز باید بگویم آرسنال باید حداقل پیشنهادش را سه برابر کند تا راضی بشوم درباره‌ی این انتقال فکر کنم. مدیر آتلانتا یونایتد: آرسنال باید مبلغ پیشنهادی خود برای میگل آلمیرون را حداقل سه برابر کند . دارن ایلز مدیر باشگاه آتلانتا یونایتد: خبرهایی مبنی بر علاقه‌ی باشگاه آرسنال به آلمیرون به گوش من رسیده است و گفته می‌شود این تیم قصد دارد پیشنهادی ۱۱ میلیون پوندی برای این بازیکن ارائه دهد.پیش از هر چیز باید بگویم آرسنال باید حداقل پیشنهادش را سه برابر کند تا راضی بشوم درباره‌ی این انتقال فکر کنم.
طبق گزارش اسکای اسپرت، تیری هانری در حال انجام مراحل پایانی مذاکرات با باشگاه موناکو برای جانشینی لئوناردو یاردیم است، به نظر می‌رسد تا ۴۸ ساعت آینده این انتقال رسما اعلام می‌شود. طبق گزارش اسکای اسپرت، تیری هانری در حال انجام مراحل پایانی مذاکرات با باشگاه موناکو برای جانشینی لئوناردو یاردیم است، به نظر می‌رسد تا ۴۸ ساعت آینده این انتقال رسما اعلام می‌شود.
رادیو مونته کارلو (RMC):  سران باشگاه پاریس سنت ژرمن ملاقات هایی به صورت خصوصی با آرسن ونگر انجام داده اند تا از او در یکی از پستهای ورزشی باشگاه استفاده کنند. با این وجود هنوز نشانه ای از توافقی سریع وجود ندارد، اما سیاست گذاران باشگاه پاریسی می‌خواهند به ونگر یک پست ورزشی را پیشنهاد دهند که الزاما مدیریت فوتبال نیست، به او احتمالا پستی پیشنهاد خواهد شد که در سلسله مراتب باشگاه، یک رتبه پایین تر از ناصر الخلیفی خواهد بود. رادیو مونته کارلو (RMC): سران باشگاه پاریس سنت ژرمن ملاقات هایی به صورت خصوصی با آرسن ونگر انجام داده اند تا از او در یکی از پستهای ورزشی باشگاه استفاده کنند. با این وجود هنوز نشانه ای از توافقی سریع وجود ندارد، اما سیاست گذاران باشگاه پاریسی می‌خواهند به ونگر یک پست ورزشی را پیشنهاد دهند که الزاما مدیریت فوتبال نیست، به او احتمالا پستی پیشنهاد خواهد شد که در سلسله مراتب باشگاه، یک رتبه پایین تر از ناصر الخلیفی خواهد بود.
به دلیل مصدومیت کوین تراپ، برند لنو دروازه‌بان آرسنال به تیم ملی آلمان دعوت شد. به دلیل مصدومیت کوین تراپ، برند لنو دروازه‌بان آرسنال به تیم ملی آلمان دعوت شد.
ستاره‌های جوان آرسنال به تیم ملی کشورشان دعوت شدند .ادی انکتیا و جو ویلوک برای دو دیدار مقابل تیم ملی ایتالیا و تیم ملی چک به تیم ملی زیر ۲۰ سال انگلستان دعوت شدند.امیل اسمیت روه برای دو دیدار مقابل تیم ملی پرتغال و تیم ملی مقدونیه به تیم ملی زیر ۱۹ سال انگلستان دعوت شد. فلورین بالوگُن، ونتای دیلی کمبل، تیریس جان جولز، آرتور اوکونکو، بوکایو ساکا برای دو دیدار مقابل تیم ملی سوئد و تیم ملی چک به تیم ملی زیر ۱۸ سال انگلستان دعوت شدند.میگل عزیز، سام گرینوود، یونس موسی به تیم ملی زیر ۱۷ سال انگلستان دعوت شدند تا در تورنمنت بین المللی جوانان در انگلستان که قرار است با تیم ملی های کشور آمریکا، روسیه و برزیل رو به رو شوند، به میدان بروند.
ستاره‌های جوان آرسنال به تیم ملی کشورشان دعوت شدند .ادی انکتیا و جو ویلوک برای دو دیدار مقابل تیم ملی ایتالیا و تیم ملی چک به تیم ملی زیر ۲۰ سال انگلستان دعوت شدند.امیل اسمیت روه برای دو دیدار مقابل تیم ملی پرتغال و تیم ملی مقدونیه به تیم ملی زیر ۱۹ سال انگلستان دعوت شد. فلورین بالوگُن، ونتای دیلی کمبل، تیریس جان جولز، آرتور اوکونکو، بوکایو ساکا برای دو دیدار مقابل تیم ملی سوئد و تیم ملی چک به تیم ملی زیر ۱۸ سال انگلستان دعوت شدند.میگل عزیز، سام گرینوود، یونس موسی به تیم ملی زیر ۱۷ سال انگلستان دعوت شدند تا در تورنمنت بین المللی جوانان در انگلستان که قرار است با تیم ملی های کشور آمریکا، روسیه و برزیل رو به رو شوند، به میدان بروند.
طبق گزارش میرور، میگل آلمیرون بازیکن ۲۴ ساله پاراگوئه ای باشگاه آتلانتا یونایتد، در ژانویه با مبلغ ۱۵ میلیون پوند به باشگاه آرسنال خواهد پیوست. طبق گزارش میرور، میگل آلمیرون بازیکن ۲۴ ساله پاراگوئه ای باشگاه آتلانتا یونایتد، در ژانویه با مبلغ ۱۵ میلیون پوند به باشگاه آرسنال خواهد پیوست.
باشگاه آرسنال رسما اعلام کرد که از اول ژوئیه ۲۰۱۹ با شرکت آدیداس همکاری خود را آغاز می کند.قرارداد باشگاه آرسنال با شرکت آدیداس ۵ ساله خواهد بود که ارزش این قرارداد ۳۰۰ میلیون پوند خواهد بود، این باشگاه به ازای هر فصل ۶۰ میلیون پوند از این برند بزرگ ورزشی دریافت خواهد کرد. باشگاه آرسنال رسما اعلام کرد که از اول ژوئیه ۲۰۱۹ با شرکت آدیداس همکاری خود را آغاز می کند.قرارداد باشگاه آرسنال با شرکت آدیداس ۵ ساله خواهد بود که ارزش این قرارداد ۳۰۰ میلیون پوند خواهد بود، این باشگاه به ازای هر فصل ۶۰ میلیون پوند از این برند بزرگ ورزشی دریافت خواهد کرد.
برای اولین بار در تاریخ لیگ جزیره دو بازیکن تعویضی در یک بازی از لیگ موفق شدند هم گل بزنند و هم پاس گل بدهند ، اوبامیانگ و رمزی پس از ورود به میدان به عنوان بازیکن تعویضی هر کدام یک گل و یک پاس گل را به نام خود ثبت کردند . برای اولین بار در تاریخ لیگ جزیره دو بازیکن تعویضی در یک بازی از لیگ موفق شدند هم گل بزنند و هم پاس گل بدهند ، اوبامیانگ و رمزی پس از ورود به میدان به عنوان بازیکن تعویضی هر کدام یک گل و یک پاس گل را به نام خود ثبت کردند .
آرون رمزی گل سوم آرسنال را تنها ۳۹ ثانیه پس از ورودش به زمین به ثمر رساند . سریعترین گل در لیگ برای آرسنال توسط یک بازیکن تعویضی پس از دسامبر ۲۰۰۷ . در دسامبر ۲۰۰۷ نیکلاس بندتنر پس از ۳۵ ثانیه از ورودش به زمین توانست دروازه تاتنهام را باز کند . آرون رمزی گل سوم آرسنال را تنها ۳۹ ثانیه پس از ورودش به زمین به ثمر رساند . سریعترین گل در لیگ برای آرسنال توسط یک بازیکن تعویضی پس از دسامبر ۲۰۰۷ . در دسامبر ۲۰۰۷ نیکلاس بندتنر پس از ۳۵ ثانیه از ورودش به زمین توانست دروازه تاتنهام را باز کند .

ونگر:المپیاکوس شایسته این برد بود

صحبتهای رئیس


آرسن ونگر مربی فرانسوی آرسنال در پایان دیدار تیمش مقابل المپیاکوس که با شکست 1-3 توپچی ها به اتمام رسید با خبرنگاران به صحبت پرداخت

او درکنفرانس خبری بعد از بازی درمورد مصدومیت آندره سانتوس در جریان این بازی صحبت کرد و گفت:« سانتوس با مصدومیت بدی از ناحیه قوزک پا مواجه شده. این طور به نظر می رسد که او برای مدتی از ترکیب تیم دور خواهد بود. البته ما گیبس را داریم که دو تا سه هفته دیگر به میادین بازمی گردد.خوشبختانه مصدومیت سانتوس هم خیلی طولانی نخواهد بود .او برای حضور در دیدار شنبه شب مقابل اورتون تلاش می کند.»

مربی فرانسوی آرسنال در ادامه صحبتهایش که در اسکای سپورتس نیوز بازتاب یافت گفت:« من هیچ وقت دوست ندارم که ببازیم و الان هم حسرت می خورم. این نتیجه کار خوب المپیاکوس در دیدار سه شنبه است. آنها بازی فیزیکی ای را به نمایش گذاشتند. کار کردن در نیمه اول برای ما بسیار سخت بود و فکر نمی کنم که ما تاکتیک خوبی را به نمایش گذاشتیم. ما با بیشتر با توپهای کوتاه بازی می کردیم.»

مربی آرسنال ادامه داد:« ما با بدشانسی لوکاس فابیانسی را از دست دادیم و در نیمه دوم و وقتی بازی 1-2 بود این طور به نظر می رسید که ما می توانیم به جریان بازی برگردیم ولی المپیاکوس در تمام دقایق خطرناک بود و درنهایت ، آنها شایسته این برد بودند. بارها در خط دفاعی تیم ما نبود ارتباط خوب میان بازیکنان محسوس بود. این بازیکنان زیاد در کنار هم بازی نکرده اند و خیلی از آنها تجربه حضور در بازیهای اروپایی را ندارد و از سرعت بالای بازی متحیر شده بودند.»

لوکاس فابیانسکی، دروازه بان آرسنال در جریان این بازی مصدوم شد تا ونگر مجبور شود تا ویکتور مانون را در دروازه تیمش قرار دهد:« حس کردم که در دیدار 3شنبه شب به دروازه بانانمان کمک نکردیم؛چون می توانستیم پاسهای آسانی را به آنها برسانیم ولی این کار را نکردیم.پاسهای خط دفاعی ما ضعیف بود و با این کار به بازیکنان حریف شجاعت دادیم. متاسفانه اگر در شروع بازیهای اروپایی، در 100% آمادگی نباشی، کار سختی برای بردن خواهی داشت. البته ما در دقایق ابتدایی بازی فرصتهای متعددی داشتیم ولی نتوانستیم گلزنی کنیم و از نظر فیزیکی فکر می کنم که بازیکنان حریف تمام توانشان را به کار گرفته بودند.
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

فرهاد در 16/9/1390 | 21:44 گفت:

حامد داره راست میگه

علی ارشدی در 16/9/1390 | 17:12 گفت:

ای بابا چرا همش با هم دعوا میکنید ؟؟

HAMED toopchi در 16/9/1390 | 15:17 گفت:

من فوتبال نگاه نميكنم؟ يا تو كه سوپر استار دنياي فوتبالت يكي مثل شاماخه كه توپ رو رو خط دروازه پاس ميده، يا يه كنترل ساده بلد نيست! يا پاس معمولي نميتونه بده!!!!
اونوقت من فوتبال نميفهمم، هان؟؟؟؟؟؟

رضاشاماخ چوک بندر در 16/9/1390 | 13:09 گفت:

متأسفم که فوتبال رو...

رضاشاماخ چوک بندر در 16/9/1390 | 13:07 گفت:

سانتوس مصدوم نشده درضمن آقاحامدشمافوتبال نگاه نمیکنی شمادنبال اشتباه بازیکنی اینجوری ازفوتبال لذت نمیبری داداش یه ذره فوتبال روکلی ببین نه جزئی

ali در 16/9/1390 | 13:06 گفت:

واقعا تف به این وضعیت.منم دیگه طاقت فیکس بازی کردن این ملعون رو ندارم.

HAMED toopchi در 16/9/1390 | 12:22 گفت:

اي خدا، اين چه وضعيه! دفامون چرا اينجوري؟ با اين حساب تمام پول ژانويه خرج خريد دفاع ميشه! و از اون فاجعه تر فيكس بازي كردن ژورو نكبت از حالاست!
اي تف

علی ارشدی در 16/9/1390 | 11:36 گفت:

هر چی مدافع کناری داریم پر پر شده: گیبس باک سانتوس جنکینسون و حتی ریو میایچی الان باید ژورو و کوشیلنی رو بذاریم دفاع کناری؟؟؟؟