اخباری از گوشه کنار

نویسنده: سید امین هاشمی

وبلاگ من
نویسنده: سید امین هاشمی
سید امین هاشمی زاده67،دانشجوی کارشناسی ارشد شیمی آلی،و دیوونه آرسنالم،بدجور.شعارم اینه.زندگی یعنی آرسنال=آرسنال یعنی زندگی
کل بازدید: 258,473 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 تیری آنری در اولین تجربه سرمربی‌گری خودش در قامت سرمربی موناکو، با نتیجه ۲-۱ در زمین استراسبورگ شکست خورد. تیری آنری در اولین تجربه سرمربی‌گری خودش در قامت سرمربی موناکو، با نتیجه ۲-۱ در زمین استراسبورگ شکست خورد.
لباس بازیکنان و دروازه‌بانان دو تیم آرسنال و لستر سیتی برای دیدار دوشنبه شب لباس بازیکنان و دروازه‌بانان دو تیم آرسنال و لستر سیتی برای دیدار دوشنبه شب
طبق گزارش پاریس یونایتد، آرسن ونگر صحبت‌هایی با پاریس سنت ژرمن بر سر اخذ جایگاهی در باشگاه داشته است و دور بعدی مذاکرات در نوامبر برگزار خواهد شد، ونگر برای مالکان قطری باشگاه در اولویت است.آرسن ونگر بیش از هر زمان دیگری در مرکز برنامه‌های آینده پاریس سنت ژرمن جای دارد، در حالی که شرایط برای آنترو هنریک متفاوت است، پاریسی‌ها نمی‌خواهند تا پنجره نقل و انتقالات ژانویه صبر کنند و احتمالاً تا پیش از پایان سال میلادی با ونگر به توافق برسند. طبق گزارش پاریس یونایتد، آرسن ونگر صحبت‌هایی با پاریس سنت ژرمن بر سر اخذ جایگاهی در باشگاه داشته است و دور بعدی مذاکرات در نوامبر برگزار خواهد شد، ونگر برای مالکان قطری باشگاه در اولویت است.آرسن ونگر بیش از هر زمان دیگری در مرکز برنامه‌های آینده پاریس سنت ژرمن جای دارد، در حالی که شرایط برای آنترو هنریک متفاوت است، پاریسی‌ها نمی‌خواهند تا پنجره نقل و انتقالات ژانویه صبر کنند و احتمالاً تا پیش از پایان سال میلادی با ونگر به توافق برسند.
طبق گزارش ESPN، مشخص است که اونای امری با توجه به استعداد لوفتوس چیک، خواهان جذب این بازیکن به صورت دائمی است، اما باشگاه چلسی تنها با انتقال قرضی این بازیکن به صورت شش ماهه موافق است تا بتواند فصل آینده جایگاه ثابتی به او در ترکیب تیم بدهد طبق گزارش ESPN، مشخص است که اونای امری با توجه به استعداد لوفتوس چیک، خواهان جذب این بازیکن به صورت دائمی است، اما باشگاه چلسی تنها با انتقال قرضی این بازیکن به صورت شش ماهه موافق است تا بتواند فصل آینده جایگاه ثابتی به او در ترکیب تیم بدهد
طبق گزارش دیلی میل، آرسن ونگر امروز به صورت رسمی به عنوان سرمربی جدید باشگاه بایرن مونیخ معرفی خواهد شد....بعد از ساعاتی ،  کنفرانس مطبوعاتی کارل هاینز و اولی هونز و حسن صالحمیدزیچ مدیران باشگاه بایرن مونیخ برگزار شد و آنها با صحبت هایی که انجام دادند، شایعات پیرامون پیوستن آرسن ونگر به این باشگاه را رد کردند.
طبق گزارش دیلی میل، آرسن ونگر امروز به صورت رسمی به عنوان سرمربی جدید باشگاه بایرن مونیخ معرفی خواهد شد....بعد از ساعاتی ، کنفرانس مطبوعاتی کارل هاینز و اولی هونز و حسن صالحمیدزیچ مدیران باشگاه بایرن مونیخ برگزار شد و آنها با صحبت هایی که انجام دادند، شایعات پیرامون پیوستن آرسن ونگر به این باشگاه را رد کردند.
طبق گزارش فوتبال لندن، سوکراتیس پاپاستاتوپولوس در حین بازی یونان و فنلاند که عصر روز دوشنبه برگزار شد دچار آسیب دیدگی شده است. این دفاع مرکزی با تجربه‌ی یونانی در جریان دیدار یونان و فنلاند از ناحیه قوزک پا دچار مصدومیت شده است و در حال حاضر این سوال مطرح است که آیا از لحاظ جسمانی و فیزیکی به بازی با لستر سیتی خواهد رسید یا خیر. طبق این شرایط پیش آمده راب هولدینگ و شکودران موستافی تنها مدافعان مرکزی در دسترس آرسنال هستند، و امری برای خرید تابستانه‌ی خود دعا خواهد کرد تا هر چه سریع‌تر به شرایط بازی بازگردد. طبق گزارش فوتبال لندن، سوکراتیس پاپاستاتوپولوس در حین بازی یونان و فنلاند که عصر روز دوشنبه برگزار شد دچار آسیب دیدگی شده است. این دفاع مرکزی با تجربه‌ی یونانی در جریان دیدار یونان و فنلاند از ناحیه قوزک پا دچار مصدومیت شده است و در حال حاضر این سوال مطرح است که آیا از لحاظ جسمانی و فیزیکی به بازی با لستر سیتی خواهد رسید یا خیر. طبق این شرایط پیش آمده راب هولدینگ و شکودران موستافی تنها مدافعان مرکزی در دسترس آرسنال هستند، و امری برای خرید تابستانه‌ی خود دعا خواهد کرد تا هر چه سریع‌تر به شرایط بازی بازگردد.
لورن کوشیلنی مدافع فرانسوی باشگاه آرسنال رسما از بازی های ملی خداحافظی کرد. لورن کوشیلنی مدافع فرانسوی باشگاه آرسنال رسما از بازی های ملی خداحافظی کرد.
مدیر آتلانتا یونایتد: آرسنال باید مبلغ پیشنهادی خود برای میگل آلمیرون را حداقل سه برابر کند . دارن ایلز مدیر باشگاه آتلانتا یونایتد: خبرهایی مبنی بر علاقه‌ی باشگاه آرسنال به آلمیرون به گوش من رسیده است و گفته می‌شود این تیم قصد دارد پیشنهادی ۱۱ میلیون پوندی برای این بازیکن ارائه دهد.پیش از هر چیز باید بگویم آرسنال باید حداقل پیشنهادش را سه برابر کند تا راضی بشوم درباره‌ی این انتقال فکر کنم. مدیر آتلانتا یونایتد: آرسنال باید مبلغ پیشنهادی خود برای میگل آلمیرون را حداقل سه برابر کند . دارن ایلز مدیر باشگاه آتلانتا یونایتد: خبرهایی مبنی بر علاقه‌ی باشگاه آرسنال به آلمیرون به گوش من رسیده است و گفته می‌شود این تیم قصد دارد پیشنهادی ۱۱ میلیون پوندی برای این بازیکن ارائه دهد.پیش از هر چیز باید بگویم آرسنال باید حداقل پیشنهادش را سه برابر کند تا راضی بشوم درباره‌ی این انتقال فکر کنم.
طبق گزارش اسکای اسپرت، تیری هانری در حال انجام مراحل پایانی مذاکرات با باشگاه موناکو برای جانشینی لئوناردو یاردیم است، به نظر می‌رسد تا ۴۸ ساعت آینده این انتقال رسما اعلام می‌شود. طبق گزارش اسکای اسپرت، تیری هانری در حال انجام مراحل پایانی مذاکرات با باشگاه موناکو برای جانشینی لئوناردو یاردیم است، به نظر می‌رسد تا ۴۸ ساعت آینده این انتقال رسما اعلام می‌شود.
رادیو مونته کارلو (RMC):  سران باشگاه پاریس سنت ژرمن ملاقات هایی به صورت خصوصی با آرسن ونگر انجام داده اند تا از او در یکی از پستهای ورزشی باشگاه استفاده کنند. با این وجود هنوز نشانه ای از توافقی سریع وجود ندارد، اما سیاست گذاران باشگاه پاریسی می‌خواهند به ونگر یک پست ورزشی را پیشنهاد دهند که الزاما مدیریت فوتبال نیست، به او احتمالا پستی پیشنهاد خواهد شد که در سلسله مراتب باشگاه، یک رتبه پایین تر از ناصر الخلیفی خواهد بود. رادیو مونته کارلو (RMC): سران باشگاه پاریس سنت ژرمن ملاقات هایی به صورت خصوصی با آرسن ونگر انجام داده اند تا از او در یکی از پستهای ورزشی باشگاه استفاده کنند. با این وجود هنوز نشانه ای از توافقی سریع وجود ندارد، اما سیاست گذاران باشگاه پاریسی می‌خواهند به ونگر یک پست ورزشی را پیشنهاد دهند که الزاما مدیریت فوتبال نیست، به او احتمالا پستی پیشنهاد خواهد شد که در سلسله مراتب باشگاه، یک رتبه پایین تر از ناصر الخلیفی خواهد بود.

اخباری از گوشه کنار

news


سلام دوستای گلم.امیدوارم که تو این روزای سرد،خونه دلتون همیشه گرم باشه.
اخبار بدین شرحه:
1.تو بازی المپیاکوس-آرسنال 30816نفر به ورزشگاه اومده بودن.
2.ژسنی:د گ آ میتونه یکی از بهترین ها باشد.
3.آندره سانتوس برای 3هفته خونه نشین شد.
4.بنایون:برای جنگیدن و بدست آوردن جایگاهی در آرسنال آماده ام.
و حالا 2خبر از رقبا..
1.خلاصه 2تا منچستری ها حذف شدن که مخصوصا به ما آرسنالی ها بدجور چسبید.
2.نمانیا ویدیچ بدجور از ناحیه زانو صدمه دیده و برای 4ماه خونه نشین شده.به نظر میاد اونم مثل اندرسون حالا حالاها بیرون باشه..
خوش باشین دوستای من
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

Aylad در 18/9/1390 | 17:34 گفت:

مطمئن باشد که اگه یونایتد قوی بشه به نحو آرسناله
اگه ما 8-2 نمیباختیم الان انجا نبودیم.
شاید ما جزو حذف شدهها بودیم

سید امین هاشمی در 18/9/1390 | 00:32 گفت:

دوستای خوبم.ممنون از نظراتون.دس همگی درد نکنه

HAMED toopchi در 17/9/1390 | 21:48 گفت:

نه ديگه حميد جان، دوستان فن جورو اعتراض كردن. گفتن سطحي نگاه نكن!!!!!!!!!!

سید امین هاشمی در 17/9/1390 | 21:47 گفت:

ممنون دوستای گلم.نظر لطفتونه

حمید فرازی در 17/9/1390 | 21:25 گفت:

حامد یه چیزی هم به ژورو بگو دلم براش تنگ شده تو بازی با المپیاکوس به همراه مانونه گل کاشتن

حمید فرازی در 17/9/1390 | 21:24 گفت:

مرسی داداش امین.به قول خودتت جوووووووووووووووووون اخبار

حسین عسگریان در 17/9/1390 | 21:17 گفت:

مرسی سید جان بازم مثل همیشه مفید

HAMED toopchi در 17/9/1390 | 21:11 گفت:

فرگي سوسك شد باز. آي حال ميده، آي حال ميده!!!!

رضاشاماخ چوک بندر در 17/9/1390 | 21:10 گفت:

کاشکی سیتی ویونایتدم میومدن بالا

سید امین هاشمی در 17/9/1390 | 21:09 گفت:

چشم (آرمان) ببخشید علی جون;-)

علی ارشدی در 17/9/1390 | 21:00 گفت:

میشه پای فوتبال کثیف و بی در و پیکر ایرانو وسط نکشید تو این سایت؟؟؟؟؟؟
لطفا

hamed در 17/9/1390 | 20:57 گفت:

از مصدومیت ویدیچ و حذف دو تا منچستر خوشحال شدم...............

علی صادقزاده در 17/9/1390 | 20:39 گفت:

من نه استقلالیم نه پرسپولیسی (تراکتور)

سید امین هاشمی در 17/9/1390 | 20:37 گفت:

مهم اینه که اینجا هممون آرسنالی هستیم داداش.استقلال و پرسپولیسم 2تا تیم خوب ایرانی هستن

sepehr najafian در 17/9/1390 | 20:22 گفت:

حدس میزدم. احتمالا اکثرتون پرسپولیسی هستید.ولی من استقلالیم

سید امین هاشمی در 17/9/1390 | 19:30 گفت:

پرسپولیسیم سپهر جان

sepehr najafian در 17/9/1390 | 19:17 گفت:

ژسنی خودش بهترینه.بچه ها اسنقلالی هستید یا پرسپولیسی.

ramin kazemi در 17/9/1390 | 19:12 گفت:

روحیه دادن به دروازه بان رقیب چه صیغه ایه من نمیدونم!!!!!!

سید امین هاشمی در 17/9/1390 | 18:53 گفت:

خواهش میکنم دوستای گلم.

sepehr najafian در 17/9/1390 | 18:50 گفت:

هر کی جام بگیره فقط من سیتی نگیره

mostafaa در 17/9/1390 | 18:42 گفت:

اگر آرسنال قهرمان اروپا بشه چه حالی بده.امسال دیگه نوبت آرسناله

میثم در 17/9/1390 | 18:30 گفت:

امین جون مرسیت بشم

میثم در 17/9/1390 | 18:29 گفت:

با شنیدن حذف ای دو تیم منچستر جه حالی کردم
حالا یکی نیست بگه نصری خوب جام گرفتی بالا سر بردی
کلیچی اگه میموندی حداقل چنتا بازی بیشتر می کردی بیچارها تازش ستون تا ستون فرجه

فرهاد در 17/9/1390 | 17:59 گفت:

Very Nice

Hossein mo در 17/9/1390 | 17:39 گفت:

Mer30