پ ن پ های فوتبالی

نویسنده: سید امین هاشمی

وبلاگ من
نویسنده: سید امین هاشمی
سید امین هاشمی زاده67،دانشجوی کارشناسی ارشد شیمی آلی،و دیوونه آرسنالم،بدجور.شعارم اینه.زندگی یعنی آرسنال=آرسنال یعنی زندگی
کل بازدید: 254,740 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
اوسپینا به زودی تست های پزشکی باشگاه ناپولی را پشت سر خواهد گذاشت و با قراردادی قرضی با بند خرید به این تیم خواهد پیوست . اوسپینا به زودی تست های پزشکی باشگاه ناپولی را پشت سر خواهد گذاشت و با قراردادی قرضی با بند خرید به این تیم خواهد پیوست .
مارسی فرانسه قصد به خدمت گرفتن محمد الننی را دارد .به گزارش نشریه Espn با جذب گوندوزی و توریرا در پست هافبک به نظر میرسد الننی رقابت سختی برای قرار گرفتن در ترکیب تیم خواهد داشت و تلاش میکند از آرسنال جدا شود .مارسی فرانسه تلاش میکند پیش از بسته شدن پنجره ی نقل و انتقالات در این کشور محمد الننی را به خدمت بگیرد .الننی به تازگی قرارداد ۴ ساله ی جدیدی را با آرسنال امضا کرده است .
مارسی فرانسه قصد به خدمت گرفتن محمد الننی را دارد .به گزارش نشریه Espn با جذب گوندوزی و توریرا در پست هافبک به نظر میرسد الننی رقابت سختی برای قرار گرفتن در ترکیب تیم خواهد داشت و تلاش میکند از آرسنال جدا شود .مارسی فرانسه تلاش میکند پیش از بسته شدن پنجره ی نقل و انتقالات در این کشور محمد الننی را به خدمت بگیرد .الننی به تازگی قرارداد ۴ ساله ی جدیدی را با آرسنال امضا کرده است .
بیشترین میزان دوندگی در هفته ی آغازین رقابت های لیگ جزیره بیشترین میزان دوندگی در هفته ی آغازین رقابت های لیگ جزیره
آرسنال و باشگاه فروزینونه ایتالیا، دیشب بر سر انتقال جوئل کمپل، بازیکن فعلی آرسنال به توافق رسیدند و تا چند ساعت دیگر، این انتقال رسما اعلام می شود. آرسنال و باشگاه فروزینونه ایتالیا، دیشب بر سر انتقال جوئل کمپل، بازیکن فعلی آرسنال به توافق رسیدند و تا چند ساعت دیگر، این انتقال رسما اعلام می شود.
سهامدار سابق آرسنال، علیشر عثمانف، در نظر دارد تا در باشگاه اورتون سرمایه گذاری کند. سهامدار سابق آرسنال، علیشر عثمانف، در نظر دارد تا در باشگاه اورتون سرمایه گذاری کند.
در سال ۱٩٩٦ در چنین روزی: آرسنال با مبلغ ۳.۵ میلیون پوند پاتریک ویرا ۲۰ ساله را از آث میلان خرید. در سال ۱٩٩٦ در چنین روزی: آرسنال با مبلغ ۳.۵ میلیون پوند پاتریک ویرا ۲۰ ساله را از آث میلان خرید.
 الکس سانگ که از آرسنال به بارسلونا رفته بود و بعد از آن راهی وستهم شده بود در انتقالی رایگان به FC Sion سوئیس پیوست. او بیش از ۲۰۰ بار پیراهن آرسنال را در میادین بر تن کرده است.

الکس سانگ هم اکنون ۳۰ ساله است و طی قرارداد دوساله در لیگ سوئیس بازی خود را ادامه خواهد داد
الکس سانگ که از آرسنال به بارسلونا رفته بود و بعد از آن راهی وستهم شده بود در انتقالی رایگان به FC Sion سوئیس پیوست. او بیش از ۲۰۰ بار پیراهن آرسنال را در میادین بر تن کرده است. الکس سانگ هم اکنون ۳۰ ساله است و طی قرارداد دوساله در لیگ سوئیس بازی خود را ادامه خواهد داد
کمپانی آدیداس، مسئول تهیه اقلام ورزشی باشگاه آرسنال از فصل آینده شد. این قرار داد ۵ ساله و به مبلغ ٦۰ میلیون پوند بابت هر سال (مجموعا ۳۰۰ میلیون یورو) میباشد. کمپانی آدیداس، مسئول تهیه اقلام ورزشی باشگاه آرسنال از فصل آینده شد. این قرار داد ۵ ساله و به مبلغ ٦۰ میلیون پوند بابت هر سال (مجموعا ۳۰۰ میلیون یورو) میباشد.
انتظار میرود با جدایی چمبرز ، آرسنال به دنبال خرید یک مدافع وسط دیگر باشد . مدافع اهل کرواسی تیم بشیکتاش ، دوماگوج ویدا اصلی ترین گزینه ی آرسنال است .قیمت این بازیکن حدود ۱۸ میلیون پوند می باشد . انتظار میرود با جدایی چمبرز ، آرسنال به دنبال خرید یک مدافع وسط دیگر باشد . مدافع اهل کرواسی تیم بشیکتاش ، دوماگوج ویدا اصلی ترین گزینه ی آرسنال است .قیمت این بازیکن حدود ۱۸ میلیون پوند می باشد .
به نقل از سایت Goal : لوکاس پرز در حال پشت سر گذاشتن تست های پزشکی باشگاه وستهام است و به زودی به این تیم منتقل خواهد شد ./ به نقل از دی مارزیو : بشیکتاش سعی دارد داوید اوسپینا را به خدمت بگیرد و پیشنهاد انتقال قرضی + آپشن خرید را مطرح کرده که توسط آرسنال رد شده است .آرسنال قصد دارد اوسپینا را بفروشد . به نقل از سایت Goal : لوکاس پرز در حال پشت سر گذاشتن تست های پزشکی باشگاه وستهام است و به زودی به این تیم منتقل خواهد شد ./ به نقل از دی مارزیو : بشیکتاش سعی دارد داوید اوسپینا را به خدمت بگیرد و پیشنهاد انتقال قرضی + آپشن خرید را مطرح کرده که توسط آرسنال رد شده است .آرسنال قصد دارد اوسپینا را بفروشد .

پ ن پ های فوتبالی

با اجازه از مدیریت سایت.
قسمت دوم پ ن پ های فوتبالی رو تقدیم میکنم.


سلام دوستای گلم .روز جمعه تون بخیر.با کسب اجازه از مدیریت سایت پ ن پ های فوتبالی رو تقدیم میکنم:
1.رونی و دفو میرن تو مغازه شلوغ عسل طبیعی! نوبتشون که میشه صاحب مغازه میگه عسل طبیعی میخواین؟ رونی میگه پ ن پ . 2تا زنبوریم اومدیم استخدام شیم.
2.کل تیم ولز میرن سر خاک گری اسپید! گرت بیل به رمزی میگه چرا ساکتی؟ رمزی میگه پ ن پ. میخوای پاشم واسش سیا نرمه نرمه بخونم.
3.مسی بعد از یه تمرین سخت بر میگرده خونه،زنگ خونرو میزنه،زنش میگه میای تو؟ مسی میگه پ ن پ. خواستم ببینم اف اف سالمه.
4.ابراهیموویچ داشته میرفته سر تمرین،بنزین تموم میکنه! یه 4لیتری دس میگیره کنار خیابون وا میسته.یکی میزنه کنار میگه بنزین واسه ماشینت میخوای؟ زلاتان میگه پ ن پ. میخوام خودمو أتیش بزنم.
5.ژورو خونشو عوض میکنه،زنش میگه کی واسه خونه خط میگیری؟ ژورو میگه خط تلفن؟ زنه میگه پ ن پ. خط نستعلیق،که روزی 2بارم از روش بنویسم.
6.پاسگال سیگان دانشگاه امتحان داشته،یکی ازش میپرسه چی امتحان داری؟ سیگان میگه وصایا! طرف میگه وصایا امام؟ سیگان میگه پ ن پ. وصایا الیزابت تیلور.
7.آنری کارت سوخت ماشینشو ور میداره و در حال رفتن زنش میگه میری بنزین بزنی؟ آنری میگه پ ن پ. میرم آب هویج بریزم تو باکش که چراغاش پر نور شه!!!
خوش باشین دوستای گلم.
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

محسن در 19/9/1390 | 14:58 گفت:

اکثرا تکراری بودن ولی بازم دمت گرم.

علی ارشدی در 19/9/1390 | 00:00 گفت:

بله حق با محمد رضا جاشی هست من جمع ضدین هستم

Keivan در 18/9/1390 | 23:38 گفت:

خیلی خوب بود...آفرین

سید امین هاشمی در 18/9/1390 | 23:30 گفت:

دم همتون گرم.دستونم درد نکنه رفقا

shervin در 18/9/1390 | 23:04 گفت:

چه خنک!!!

محمدرضاجاشي در 18/9/1390 | 22:46 گفت:

دوستان يه بار خوده علي ارشدي بم گفت من پر از اجتماع نقيضين هستم!.سيد جان تي تي از زنش طلاق گرفته!

محمد رستگار در 18/9/1390 | 19:21 گفت:

تکرارین.فقط اسم فوتبالیستا رو جایگزینش کردی

علی ارشدی در 18/9/1390 | 19:08 گفت:

بعضی وقتا اینجوریه دیگه شاید از چیزی خوشم نیاد ولی دلیل نمیشه اگه واقعا خوب باشه ازش لذت نبرم چون ممکنه چیز خیلی خوبی باشه ولی با سلیقه من جور بناشه ضمنا من که نگفتم حال کردم گفتم روحیه ام عوض شد
اینجوری بودم :l اینجوری شدم :))

سید امین هاشمی در 18/9/1390 | 17:25 گفت:

قربونت برم حسین جان.علی ارشدی دیگه!!!

حسین عسگریان در 18/9/1390 | 17:13 گفت:

مرسی سید باحال بود. علی ارشدی اگه از پ ن پ خوشت نمیاد ؟ پ چرا میگی حال کردیم ؟

سید امین هاشمی در 18/9/1390 | 14:29 گفت:

ممنون از همه شما عزیزان

علی ارشدی در 18/9/1390 | 13:26 گفت:

هر چند که من کلا با این پ ن پ حال نمیکنم اما در کل بد نبود روحیه مون عوض شد

رضاشاماخ چوک بندر در 18/9/1390 | 13:08 گفت:

حوب بودپسر

reza در 18/9/1390 | 12:41 گفت:

بد نبود از دفعه ی قبل بهتر بود ترشی نخوری یه چیزی میشی

سید امین هاشمی در 18/9/1390 | 12:14 گفت:

قربونت برم حمید جان.اینم سیلوستره.:
یه روز سیلوستره در حال گذاشتن وسایل تو ماشین بود که بره مسافرت.همسایشون میپرسه دارین میرین مسافرت؟ سیلوستره میگه پ ن ب . قراره که از امشب تو ماشین بخوابیم

mostafaa در 18/9/1390 | 12:13 گفت:

جالب بود. مرسی. شاد شدیم. ولی پاسکا سیگان یه چیزش جالب بود.از دفاع پاس های زمینی محکم می رسوند به خط حمله ویرا رو با خاک یک سان می کرد.

حمید فرازی در 18/9/1390 | 12:08 گفت:

مرسی داداش امین.جالب بود.یه پ ن پ هم درباره سیلوستره بگید دلم واسش تنگ شده

سید امین هاشمی در 18/9/1390 | 12:07 گفت:

اگر بد بود به بزرگی خودتون ببخشید منو دوستای گل

sepehr najafian در 18/9/1390 | 11:57 گفت:

اورتون میخواد با آرسنال بازی کنه یکی بهشون میگه میبازید.اورتونیا میگن پ ن پ میخوای ببریم.

فرهاد در 18/9/1390 | 11:35 گفت:

جالب بود

آرمان امیراحمدی در 18/9/1390 | 11:06 گفت:

:))

HAMED toopchi در 18/9/1390 | 10:53 گفت:

سيگان و ژورو كنار هم!!! چه شود

محمد اصغری در 18/9/1390 | 10:49 گفت:

جالب بود.به دلمان نشست....

Saeed Milani در 18/9/1390 | 10:39 گفت:

:-د ؟!