تاریخ قرعه کشی لیگ قهرمانان اعلام شد

نویسنده: سید امین هاشمی

وبلاگ من
نویسنده: سید امین هاشمی
سید امین هاشمی زاده67،دانشجوی کارشناسی ارشد شیمی آلی،و دیوونه آرسنالم،بدجور.شعارم اینه.زندگی یعنی آرسنال=آرسنال یعنی زندگی
کل بازدید: 254,564 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
مارسی فرانسه قصد به خدمت گرفتن محمد الننی را دارد .به گزارش نشریه Espn با جذب گوندوزی و توریرا در پست هافبک به نظر میرسد الننی رقابت سختی برای قرار گرفتن در ترکیب تیم خواهد داشت و تلاش میکند از آرسنال جدا شود .مارسی فرانسه تلاش میکند پیش از بسته شدن پنجره ی نقل و انتقالات در این کشور محمد الننی را به خدمت بگیرد .الننی به تازگی قرارداد ۴ ساله ی جدیدی را با آرسنال امضا کرده است .
مارسی فرانسه قصد به خدمت گرفتن محمد الننی را دارد .به گزارش نشریه Espn با جذب گوندوزی و توریرا در پست هافبک به نظر میرسد الننی رقابت سختی برای قرار گرفتن در ترکیب تیم خواهد داشت و تلاش میکند از آرسنال جدا شود .مارسی فرانسه تلاش میکند پیش از بسته شدن پنجره ی نقل و انتقالات در این کشور محمد الننی را به خدمت بگیرد .الننی به تازگی قرارداد ۴ ساله ی جدیدی را با آرسنال امضا کرده است .
بیشترین میزان دوندگی در هفته ی آغازین رقابت های لیگ جزیره بیشترین میزان دوندگی در هفته ی آغازین رقابت های لیگ جزیره
آرسنال و باشگاه فروزینونه ایتالیا، دیشب بر سر انتقال جوئل کمپل، بازیکن فعلی آرسنال به توافق رسیدند و تا چند ساعت دیگر، این انتقال رسما اعلام می شود. آرسنال و باشگاه فروزینونه ایتالیا، دیشب بر سر انتقال جوئل کمپل، بازیکن فعلی آرسنال به توافق رسیدند و تا چند ساعت دیگر، این انتقال رسما اعلام می شود.
سهامدار سابق آرسنال، علیشر عثمانف، در نظر دارد تا در باشگاه اورتون سرمایه گذاری کند. سهامدار سابق آرسنال، علیشر عثمانف، در نظر دارد تا در باشگاه اورتون سرمایه گذاری کند.
در سال ۱٩٩٦ در چنین روزی: آرسنال با مبلغ ۳.۵ میلیون پوند پاتریک ویرا ۲۰ ساله را از آث میلان خرید. در سال ۱٩٩٦ در چنین روزی: آرسنال با مبلغ ۳.۵ میلیون پوند پاتریک ویرا ۲۰ ساله را از آث میلان خرید.
 الکس سانگ که از آرسنال به بارسلونا رفته بود و بعد از آن راهی وستهم شده بود در انتقالی رایگان به FC Sion سوئیس پیوست. او بیش از ۲۰۰ بار پیراهن آرسنال را در میادین بر تن کرده است.

الکس سانگ هم اکنون ۳۰ ساله است و طی قرارداد دوساله در لیگ سوئیس بازی خود را ادامه خواهد داد
الکس سانگ که از آرسنال به بارسلونا رفته بود و بعد از آن راهی وستهم شده بود در انتقالی رایگان به FC Sion سوئیس پیوست. او بیش از ۲۰۰ بار پیراهن آرسنال را در میادین بر تن کرده است. الکس سانگ هم اکنون ۳۰ ساله است و طی قرارداد دوساله در لیگ سوئیس بازی خود را ادامه خواهد داد
کمپانی آدیداس، مسئول تهیه اقلام ورزشی باشگاه آرسنال از فصل آینده شد. این قرار داد ۵ ساله و به مبلغ ٦۰ میلیون پوند بابت هر سال (مجموعا ۳۰۰ میلیون یورو) میباشد. کمپانی آدیداس، مسئول تهیه اقلام ورزشی باشگاه آرسنال از فصل آینده شد. این قرار داد ۵ ساله و به مبلغ ٦۰ میلیون پوند بابت هر سال (مجموعا ۳۰۰ میلیون یورو) میباشد.
انتظار میرود با جدایی چمبرز ، آرسنال به دنبال خرید یک مدافع وسط دیگر باشد . مدافع اهل کرواسی تیم بشیکتاش ، دوماگوج ویدا اصلی ترین گزینه ی آرسنال است .قیمت این بازیکن حدود ۱۸ میلیون پوند می باشد . انتظار میرود با جدایی چمبرز ، آرسنال به دنبال خرید یک مدافع وسط دیگر باشد . مدافع اهل کرواسی تیم بشیکتاش ، دوماگوج ویدا اصلی ترین گزینه ی آرسنال است .قیمت این بازیکن حدود ۱۸ میلیون پوند می باشد .
به نقل از سایت Goal : لوکاس پرز در حال پشت سر گذاشتن تست های پزشکی باشگاه وستهام است و به زودی به این تیم منتقل خواهد شد ./ به نقل از دی مارزیو : بشیکتاش سعی دارد داوید اوسپینا را به خدمت بگیرد و پیشنهاد انتقال قرضی + آپشن خرید را مطرح کرده که توسط آرسنال رد شده است .آرسنال قصد دارد اوسپینا را بفروشد . به نقل از سایت Goal : لوکاس پرز در حال پشت سر گذاشتن تست های پزشکی باشگاه وستهام است و به زودی به این تیم منتقل خواهد شد ./ به نقل از دی مارزیو : بشیکتاش سعی دارد داوید اوسپینا را به خدمت بگیرد و پیشنهاد انتقال قرضی + آپشن خرید را مطرح کرده که توسط آرسنال رد شده است .آرسنال قصد دارد اوسپینا را بفروشد .
کالوم چمبرز بصورت قرضی به مدت یک فصل به فولهام پیوست .انتقال چمبرز به فولهام بصورت قرضی انجام شد . آرسنال حالا در پست دفاع وسط  سوکراتیس ، موستافی ، هولدینگ و ماوروپانوس را دارد (تا زمانی که کوشیلنی از مصدومیت برگردد) .احساس میکنم آرسنال به جذب یک مدافع وسط دیگر احتیاج دارد . کالوم چمبرز بصورت قرضی به مدت یک فصل به فولهام پیوست .انتقال چمبرز به فولهام بصورت قرضی انجام شد . آرسنال حالا در پست دفاع وسط سوکراتیس ، موستافی ، هولدینگ و ماوروپانوس را دارد (تا زمانی که کوشیلنی از مصدومیت برگردد) .احساس میکنم آرسنال به جذب یک مدافع وسط دیگر احتیاج دارد .

تاریخ قرعه کشی لیگ قهرمانان اعلام شد

قرعی کشی لیگ قهرمانان


مراسم قرعه‌کشي مرحله حذفي و يک‌هشتم نهايي ليگ قهرمانان اروپا جمعه هفته آينده (25 آذر) برگزار خواهد شد.پس از پایان مرحله گروهی لیگ قهرمانان اروپا و مشخص شدن 16 تیم برتر اروپا، قرعه‌کشی مرحله حذفی این پیکارها جمعه هفته آینده برگزار خواهد شد.
تیم‌های بایرن مونیخ آلمان و ناپولی ایتالیا از گروه اول، اینترمیلان ایتالیا و زسکا مسکو روسیه از گروه دوم، بنفیکا پرتغال و بازل سوئیس از گروه سوم، رئال مادرید اسپانیا و لیون فرانسه از گروه چهارم، چلسی انگلیس و لورکوزن آلمان از گروه پنجم، آرسنال انگلیس و مارسی فرانسه از گروه ششم، آپوئل قبرس و زینت روسیه از گروه هفتم و بارسلونا اسپانیا و میلان ایتالیا از گروه هشتم به مرحله یک‌هشتم نهایی لیگ قهرمانان اروپا راه یافته‌اند.
در این مرحله تیم‌های صدرنشین هر گروه از این امتیاز برخوردار هستند که در دیدار برگشت میزبان باشند و بازی در خانه آن‌ها برگزار می‌شود و بر این اساس تیم‌های اول گروه‌های 8 گانه به‌هیچ عنوان با یکدیگر روبرو نخواهند شد.
دیدار رفت مرحله یک‌هشتم نهایی این مسابقات 14 و 22 فوریه 2012 ( 25 بهمن‌ و سوم اسفند 90) و دیدار برگشت 6 و 14 مارس 2012 (16 و 24 اسفندماه) برگزار می‌شود.
دیدار رفت یک‌چهارم نهایی 27 و 28 مارس 2012 و دیدار برگشت 3 و 4 آوریل برگزار خواهد شد.
دیدار رفت مرحله نیمه نهایی 17 و 18 آوریل 2012 و دیدار برگشت 24 و 25 آوریل است.
مرحله نهایی و فینال رقابت‌های لیگ قهرمانان اروپا در سال 2012 نیز در ورزشگاه آلیانس آره‌نا مونیخ آلمان در تاریخ 19 می برگزار خواهد شد.
به امید قرعه ای خوب
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

Saeed Milani در 19/9/1390 | 16:11 گفت:

لیون و بازل ایده آله ، لیون و بترکونیم انتقام آژاکس رو هم گرفتیم ، بازلم بزنیم منچستری ها رو تحقیر کردیم یجورایی! اما امان از روزی که به میلان و ... اینا بخوریم که باید ...

علی ارشدی در 18/9/1390 | 19:47 گفت:

چرا خیلی سخت باشه؟؟؟ مثل اینکه ناسلامتی طرفدار آرسنالیم نه مثلا نوشابه سازی علی آباد کتول

فرهاد در 18/9/1390 | 19:26 گفت:

ما که نمیترسیم ولی باید منصف باشیم خوردن به میلان وحذفش خیلی سخته پس بهتره فعلا بهش نخوریم

محمد رستگار در 18/9/1390 | 19:25 گفت:

احتمال داره بخوریم به چه تیمایی؟

علی ارشدی در 18/9/1390 | 19:12 گفت:

بابا حمید جون حرف منم همینه یعنی چی آخه؟ چرا باید از میلان و ناپولی بترسیم؟؟؟ من که هنوزم از خدامه بخوریم به میلان ضمنا شاید چلسی دشمن آرسنال نباشه( به نظر من تیمای همشهری کلا دشمنن با هم) ولی من ازشون بدم میاد

Fateme در 18/9/1390 | 18:33 گفت:

به هر کی بخوریم حذفش میکنیم .
VivaAFC

حمید فرازی در 18/9/1390 | 17:36 گفت:

داود جان اطلاعات اشتباه نده.آپوئل تو بازی آخر دوم شد و زنیت صدرنشین شد

حمید فرازی در 18/9/1390 | 17:35 گفت:

انصافا چلسی هیچ وقت دشمن آرسنال نبوده پس بهتره دربارش بد قضاوت نکنیم.چرا اینقدر از ناپولی میترسین.اونا باید از ما بترسن اصلا من دوست دارم بخوریم به ناپولی یا میلان تا نشون بدیم چی هستیم

davood در 18/9/1390 | 17:28 گفت:

راستی اپوئل هم سر گروه شده و امکان نداره به 2 تیم بخوره

davood در 18/9/1390 | 17:27 گفت:

علی جان تو چطور به چلسی میگی خوش شانس سال 2008 به قهرمان رقابتها منچستر باختن تو فینال
سال 2009 به قهرمان باختن بارسا تو نیمه نهایی
سال 2010 به قهرمان باختن اینتر تو یک هشتم
پارسال هم به نایب قهرمان باختن
داوری هم که همیشه به نفع حریفش بوده

علی ارشدی در 18/9/1390 | 15:44 گفت:

آپوئل قرعه چلسی یا بارسلونه از الان قول میدم بس که این دو تیم خوش شانسن ما هم به میلان میخوریم :))

arman omidian در 18/9/1390 | 15:27 گفت:

ایشال به بازل بخوریم تا به این شانچستری ها بفهمونیم فوتبال یعنی چی

Hossein mo در 18/9/1390 | 15:27 گفت:

مرسییییییییییییی

davood در 18/9/1390 | 15:19 گفت:

خدا کنه به ناپولی نخوریم

حمید فرازی در 18/9/1390 | 14:57 گفت:

مرسی داداش امین.به امید موفقیت آرسنال در این مسابقات