تاریخ قرعه کشی لیگ قهرمانان اعلام شد

نویسنده: سید امین هاشمی

وبلاگ من
نویسنده: سید امین هاشمی
سید امین هاشمی زاده67،دانشجوی کارشناسی ارشد شیمی آلی،و دیوونه آرسنالم،بدجور.شعارم اینه.زندگی یعنی آرسنال=آرسنال یعنی زندگی
کل بازدید: 258,046 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
لورن کوشیلنی مدافع فرانسوی باشگاه آرسنال رسما از بازی های ملی خداحافظی کرد. لورن کوشیلنی مدافع فرانسوی باشگاه آرسنال رسما از بازی های ملی خداحافظی کرد.
مدیر آتلانتا یونایتد: آرسنال باید مبلغ پیشنهادی خود برای میگل آلمیرون را حداقل سه برابر کند . دارن ایلز مدیر باشگاه آتلانتا یونایتد: خبرهایی مبنی بر علاقه‌ی باشگاه آرسنال به آلمیرون به گوش من رسیده است و گفته می‌شود این تیم قصد دارد پیشنهادی ۱۱ میلیون پوندی برای این بازیکن ارائه دهد.پیش از هر چیز باید بگویم آرسنال باید حداقل پیشنهادش را سه برابر کند تا راضی بشوم درباره‌ی این انتقال فکر کنم. مدیر آتلانتا یونایتد: آرسنال باید مبلغ پیشنهادی خود برای میگل آلمیرون را حداقل سه برابر کند . دارن ایلز مدیر باشگاه آتلانتا یونایتد: خبرهایی مبنی بر علاقه‌ی باشگاه آرسنال به آلمیرون به گوش من رسیده است و گفته می‌شود این تیم قصد دارد پیشنهادی ۱۱ میلیون پوندی برای این بازیکن ارائه دهد.پیش از هر چیز باید بگویم آرسنال باید حداقل پیشنهادش را سه برابر کند تا راضی بشوم درباره‌ی این انتقال فکر کنم.
طبق گزارش اسکای اسپرت، تیری هانری در حال انجام مراحل پایانی مذاکرات با باشگاه موناکو برای جانشینی لئوناردو یاردیم است، به نظر می‌رسد تا ۴۸ ساعت آینده این انتقال رسما اعلام می‌شود. طبق گزارش اسکای اسپرت، تیری هانری در حال انجام مراحل پایانی مذاکرات با باشگاه موناکو برای جانشینی لئوناردو یاردیم است، به نظر می‌رسد تا ۴۸ ساعت آینده این انتقال رسما اعلام می‌شود.
رادیو مونته کارلو (RMC):  سران باشگاه پاریس سنت ژرمن ملاقات هایی به صورت خصوصی با آرسن ونگر انجام داده اند تا از او در یکی از پستهای ورزشی باشگاه استفاده کنند. با این وجود هنوز نشانه ای از توافقی سریع وجود ندارد، اما سیاست گذاران باشگاه پاریسی می‌خواهند به ونگر یک پست ورزشی را پیشنهاد دهند که الزاما مدیریت فوتبال نیست، به او احتمالا پستی پیشنهاد خواهد شد که در سلسله مراتب باشگاه، یک رتبه پایین تر از ناصر الخلیفی خواهد بود. رادیو مونته کارلو (RMC): سران باشگاه پاریس سنت ژرمن ملاقات هایی به صورت خصوصی با آرسن ونگر انجام داده اند تا از او در یکی از پستهای ورزشی باشگاه استفاده کنند. با این وجود هنوز نشانه ای از توافقی سریع وجود ندارد، اما سیاست گذاران باشگاه پاریسی می‌خواهند به ونگر یک پست ورزشی را پیشنهاد دهند که الزاما مدیریت فوتبال نیست، به او احتمالا پستی پیشنهاد خواهد شد که در سلسله مراتب باشگاه، یک رتبه پایین تر از ناصر الخلیفی خواهد بود.
به دلیل مصدومیت کوین تراپ، برند لنو دروازه‌بان آرسنال به تیم ملی آلمان دعوت شد. به دلیل مصدومیت کوین تراپ، برند لنو دروازه‌بان آرسنال به تیم ملی آلمان دعوت شد.
ستاره‌های جوان آرسنال به تیم ملی کشورشان دعوت شدند .ادی انکتیا و جو ویلوک برای دو دیدار مقابل تیم ملی ایتالیا و تیم ملی چک به تیم ملی زیر ۲۰ سال انگلستان دعوت شدند.امیل اسمیت روه برای دو دیدار مقابل تیم ملی پرتغال و تیم ملی مقدونیه به تیم ملی زیر ۱۹ سال انگلستان دعوت شد. فلورین بالوگُن، ونتای دیلی کمبل، تیریس جان جولز، آرتور اوکونکو، بوکایو ساکا برای دو دیدار مقابل تیم ملی سوئد و تیم ملی چک به تیم ملی زیر ۱۸ سال انگلستان دعوت شدند.میگل عزیز، سام گرینوود، یونس موسی به تیم ملی زیر ۱۷ سال انگلستان دعوت شدند تا در تورنمنت بین المللی جوانان در انگلستان که قرار است با تیم ملی های کشور آمریکا، روسیه و برزیل رو به رو شوند، به میدان بروند.
ستاره‌های جوان آرسنال به تیم ملی کشورشان دعوت شدند .ادی انکتیا و جو ویلوک برای دو دیدار مقابل تیم ملی ایتالیا و تیم ملی چک به تیم ملی زیر ۲۰ سال انگلستان دعوت شدند.امیل اسمیت روه برای دو دیدار مقابل تیم ملی پرتغال و تیم ملی مقدونیه به تیم ملی زیر ۱۹ سال انگلستان دعوت شد. فلورین بالوگُن، ونتای دیلی کمبل، تیریس جان جولز، آرتور اوکونکو، بوکایو ساکا برای دو دیدار مقابل تیم ملی سوئد و تیم ملی چک به تیم ملی زیر ۱۸ سال انگلستان دعوت شدند.میگل عزیز، سام گرینوود، یونس موسی به تیم ملی زیر ۱۷ سال انگلستان دعوت شدند تا در تورنمنت بین المللی جوانان در انگلستان که قرار است با تیم ملی های کشور آمریکا، روسیه و برزیل رو به رو شوند، به میدان بروند.
طبق گزارش میرور، میگل آلمیرون بازیکن ۲۴ ساله پاراگوئه ای باشگاه آتلانتا یونایتد، در ژانویه با مبلغ ۱۵ میلیون پوند به باشگاه آرسنال خواهد پیوست. طبق گزارش میرور، میگل آلمیرون بازیکن ۲۴ ساله پاراگوئه ای باشگاه آتلانتا یونایتد، در ژانویه با مبلغ ۱۵ میلیون پوند به باشگاه آرسنال خواهد پیوست.
باشگاه آرسنال رسما اعلام کرد که از اول ژوئیه ۲۰۱۹ با شرکت آدیداس همکاری خود را آغاز می کند.قرارداد باشگاه آرسنال با شرکت آدیداس ۵ ساله خواهد بود که ارزش این قرارداد ۳۰۰ میلیون پوند خواهد بود، این باشگاه به ازای هر فصل ۶۰ میلیون پوند از این برند بزرگ ورزشی دریافت خواهد کرد. باشگاه آرسنال رسما اعلام کرد که از اول ژوئیه ۲۰۱۹ با شرکت آدیداس همکاری خود را آغاز می کند.قرارداد باشگاه آرسنال با شرکت آدیداس ۵ ساله خواهد بود که ارزش این قرارداد ۳۰۰ میلیون پوند خواهد بود، این باشگاه به ازای هر فصل ۶۰ میلیون پوند از این برند بزرگ ورزشی دریافت خواهد کرد.
برای اولین بار در تاریخ لیگ جزیره دو بازیکن تعویضی در یک بازی از لیگ موفق شدند هم گل بزنند و هم پاس گل بدهند ، اوبامیانگ و رمزی پس از ورود به میدان به عنوان بازیکن تعویضی هر کدام یک گل و یک پاس گل را به نام خود ثبت کردند . برای اولین بار در تاریخ لیگ جزیره دو بازیکن تعویضی در یک بازی از لیگ موفق شدند هم گل بزنند و هم پاس گل بدهند ، اوبامیانگ و رمزی پس از ورود به میدان به عنوان بازیکن تعویضی هر کدام یک گل و یک پاس گل را به نام خود ثبت کردند .
آرون رمزی گل سوم آرسنال را تنها ۳۹ ثانیه پس از ورودش به زمین به ثمر رساند . سریعترین گل در لیگ برای آرسنال توسط یک بازیکن تعویضی پس از دسامبر ۲۰۰۷ . در دسامبر ۲۰۰۷ نیکلاس بندتنر پس از ۳۵ ثانیه از ورودش به زمین توانست دروازه تاتنهام را باز کند . آرون رمزی گل سوم آرسنال را تنها ۳۹ ثانیه پس از ورودش به زمین به ثمر رساند . سریعترین گل در لیگ برای آرسنال توسط یک بازیکن تعویضی پس از دسامبر ۲۰۰۷ . در دسامبر ۲۰۰۷ نیکلاس بندتنر پس از ۳۵ ثانیه از ورودش به زمین توانست دروازه تاتنهام را باز کند .

تاریخ قرعه کشی لیگ قهرمانان اعلام شد

قرعی کشی لیگ قهرمانان


مراسم قرعه‌کشي مرحله حذفي و يک‌هشتم نهايي ليگ قهرمانان اروپا جمعه هفته آينده (25 آذر) برگزار خواهد شد.پس از پایان مرحله گروهی لیگ قهرمانان اروپا و مشخص شدن 16 تیم برتر اروپا، قرعه‌کشی مرحله حذفی این پیکارها جمعه هفته آینده برگزار خواهد شد.
تیم‌های بایرن مونیخ آلمان و ناپولی ایتالیا از گروه اول، اینترمیلان ایتالیا و زسکا مسکو روسیه از گروه دوم، بنفیکا پرتغال و بازل سوئیس از گروه سوم، رئال مادرید اسپانیا و لیون فرانسه از گروه چهارم، چلسی انگلیس و لورکوزن آلمان از گروه پنجم، آرسنال انگلیس و مارسی فرانسه از گروه ششم، آپوئل قبرس و زینت روسیه از گروه هفتم و بارسلونا اسپانیا و میلان ایتالیا از گروه هشتم به مرحله یک‌هشتم نهایی لیگ قهرمانان اروپا راه یافته‌اند.
در این مرحله تیم‌های صدرنشین هر گروه از این امتیاز برخوردار هستند که در دیدار برگشت میزبان باشند و بازی در خانه آن‌ها برگزار می‌شود و بر این اساس تیم‌های اول گروه‌های 8 گانه به‌هیچ عنوان با یکدیگر روبرو نخواهند شد.
دیدار رفت مرحله یک‌هشتم نهایی این مسابقات 14 و 22 فوریه 2012 ( 25 بهمن‌ و سوم اسفند 90) و دیدار برگشت 6 و 14 مارس 2012 (16 و 24 اسفندماه) برگزار می‌شود.
دیدار رفت یک‌چهارم نهایی 27 و 28 مارس 2012 و دیدار برگشت 3 و 4 آوریل برگزار خواهد شد.
دیدار رفت مرحله نیمه نهایی 17 و 18 آوریل 2012 و دیدار برگشت 24 و 25 آوریل است.
مرحله نهایی و فینال رقابت‌های لیگ قهرمانان اروپا در سال 2012 نیز در ورزشگاه آلیانس آره‌نا مونیخ آلمان در تاریخ 19 می برگزار خواهد شد.
به امید قرعه ای خوب
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

Saeed Milani در 19/9/1390 | 16:11 گفت:

لیون و بازل ایده آله ، لیون و بترکونیم انتقام آژاکس رو هم گرفتیم ، بازلم بزنیم منچستری ها رو تحقیر کردیم یجورایی! اما امان از روزی که به میلان و ... اینا بخوریم که باید ...

علی ارشدی در 18/9/1390 | 19:47 گفت:

چرا خیلی سخت باشه؟؟؟ مثل اینکه ناسلامتی طرفدار آرسنالیم نه مثلا نوشابه سازی علی آباد کتول

فرهاد در 18/9/1390 | 19:26 گفت:

ما که نمیترسیم ولی باید منصف باشیم خوردن به میلان وحذفش خیلی سخته پس بهتره فعلا بهش نخوریم

محمد رستگار در 18/9/1390 | 19:25 گفت:

احتمال داره بخوریم به چه تیمایی؟

علی ارشدی در 18/9/1390 | 19:12 گفت:

بابا حمید جون حرف منم همینه یعنی چی آخه؟ چرا باید از میلان و ناپولی بترسیم؟؟؟ من که هنوزم از خدامه بخوریم به میلان ضمنا شاید چلسی دشمن آرسنال نباشه( به نظر من تیمای همشهری کلا دشمنن با هم) ولی من ازشون بدم میاد

Fateme در 18/9/1390 | 18:33 گفت:

به هر کی بخوریم حذفش میکنیم .
VivaAFC

حمید فرازی در 18/9/1390 | 17:36 گفت:

داود جان اطلاعات اشتباه نده.آپوئل تو بازی آخر دوم شد و زنیت صدرنشین شد

حمید فرازی در 18/9/1390 | 17:35 گفت:

انصافا چلسی هیچ وقت دشمن آرسنال نبوده پس بهتره دربارش بد قضاوت نکنیم.چرا اینقدر از ناپولی میترسین.اونا باید از ما بترسن اصلا من دوست دارم بخوریم به ناپولی یا میلان تا نشون بدیم چی هستیم

davood در 18/9/1390 | 17:28 گفت:

راستی اپوئل هم سر گروه شده و امکان نداره به 2 تیم بخوره

davood در 18/9/1390 | 17:27 گفت:

علی جان تو چطور به چلسی میگی خوش شانس سال 2008 به قهرمان رقابتها منچستر باختن تو فینال
سال 2009 به قهرمان باختن بارسا تو نیمه نهایی
سال 2010 به قهرمان باختن اینتر تو یک هشتم
پارسال هم به نایب قهرمان باختن
داوری هم که همیشه به نفع حریفش بوده

علی ارشدی در 18/9/1390 | 15:44 گفت:

آپوئل قرعه چلسی یا بارسلونه از الان قول میدم بس که این دو تیم خوش شانسن ما هم به میلان میخوریم :))

arman omidian در 18/9/1390 | 15:27 گفت:

ایشال به بازل بخوریم تا به این شانچستری ها بفهمونیم فوتبال یعنی چی

Hossein mo در 18/9/1390 | 15:27 گفت:

مرسییییییییییییی

davood در 18/9/1390 | 15:19 گفت:

خدا کنه به ناپولی نخوریم

حمید فرازی در 18/9/1390 | 14:57 گفت:

مرسی داداش امین.به امید موفقیت آرسنال در این مسابقات