خوشحالی از 4جهت(چوبله)!

نویسنده: سید امین هاشمی

وبلاگ من
نویسنده: سید امین هاشمی
سید امین هاشمی زاده67،دانشجوی کارشناسی ارشد شیمی آلی،و دیوونه آرسنالم،بدجور.شعارم اینه.زندگی یعنی آرسنال=آرسنال یعنی زندگی
کل بازدید: 254,735 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
اوسپینا به زودی تست های پزشکی باشگاه ناپولی را پشت سر خواهد گذاشت و با قراردادی قرضی با بند خرید به این تیم خواهد پیوست . اوسپینا به زودی تست های پزشکی باشگاه ناپولی را پشت سر خواهد گذاشت و با قراردادی قرضی با بند خرید به این تیم خواهد پیوست .
مارسی فرانسه قصد به خدمت گرفتن محمد الننی را دارد .به گزارش نشریه Espn با جذب گوندوزی و توریرا در پست هافبک به نظر میرسد الننی رقابت سختی برای قرار گرفتن در ترکیب تیم خواهد داشت و تلاش میکند از آرسنال جدا شود .مارسی فرانسه تلاش میکند پیش از بسته شدن پنجره ی نقل و انتقالات در این کشور محمد الننی را به خدمت بگیرد .الننی به تازگی قرارداد ۴ ساله ی جدیدی را با آرسنال امضا کرده است .
مارسی فرانسه قصد به خدمت گرفتن محمد الننی را دارد .به گزارش نشریه Espn با جذب گوندوزی و توریرا در پست هافبک به نظر میرسد الننی رقابت سختی برای قرار گرفتن در ترکیب تیم خواهد داشت و تلاش میکند از آرسنال جدا شود .مارسی فرانسه تلاش میکند پیش از بسته شدن پنجره ی نقل و انتقالات در این کشور محمد الننی را به خدمت بگیرد .الننی به تازگی قرارداد ۴ ساله ی جدیدی را با آرسنال امضا کرده است .
بیشترین میزان دوندگی در هفته ی آغازین رقابت های لیگ جزیره بیشترین میزان دوندگی در هفته ی آغازین رقابت های لیگ جزیره
آرسنال و باشگاه فروزینونه ایتالیا، دیشب بر سر انتقال جوئل کمپل، بازیکن فعلی آرسنال به توافق رسیدند و تا چند ساعت دیگر، این انتقال رسما اعلام می شود. آرسنال و باشگاه فروزینونه ایتالیا، دیشب بر سر انتقال جوئل کمپل، بازیکن فعلی آرسنال به توافق رسیدند و تا چند ساعت دیگر، این انتقال رسما اعلام می شود.
سهامدار سابق آرسنال، علیشر عثمانف، در نظر دارد تا در باشگاه اورتون سرمایه گذاری کند. سهامدار سابق آرسنال، علیشر عثمانف، در نظر دارد تا در باشگاه اورتون سرمایه گذاری کند.
در سال ۱٩٩٦ در چنین روزی: آرسنال با مبلغ ۳.۵ میلیون پوند پاتریک ویرا ۲۰ ساله را از آث میلان خرید. در سال ۱٩٩٦ در چنین روزی: آرسنال با مبلغ ۳.۵ میلیون پوند پاتریک ویرا ۲۰ ساله را از آث میلان خرید.
 الکس سانگ که از آرسنال به بارسلونا رفته بود و بعد از آن راهی وستهم شده بود در انتقالی رایگان به FC Sion سوئیس پیوست. او بیش از ۲۰۰ بار پیراهن آرسنال را در میادین بر تن کرده است.

الکس سانگ هم اکنون ۳۰ ساله است و طی قرارداد دوساله در لیگ سوئیس بازی خود را ادامه خواهد داد
الکس سانگ که از آرسنال به بارسلونا رفته بود و بعد از آن راهی وستهم شده بود در انتقالی رایگان به FC Sion سوئیس پیوست. او بیش از ۲۰۰ بار پیراهن آرسنال را در میادین بر تن کرده است. الکس سانگ هم اکنون ۳۰ ساله است و طی قرارداد دوساله در لیگ سوئیس بازی خود را ادامه خواهد داد
کمپانی آدیداس، مسئول تهیه اقلام ورزشی باشگاه آرسنال از فصل آینده شد. این قرار داد ۵ ساله و به مبلغ ٦۰ میلیون پوند بابت هر سال (مجموعا ۳۰۰ میلیون یورو) میباشد. کمپانی آدیداس، مسئول تهیه اقلام ورزشی باشگاه آرسنال از فصل آینده شد. این قرار داد ۵ ساله و به مبلغ ٦۰ میلیون پوند بابت هر سال (مجموعا ۳۰۰ میلیون یورو) میباشد.
انتظار میرود با جدایی چمبرز ، آرسنال به دنبال خرید یک مدافع وسط دیگر باشد . مدافع اهل کرواسی تیم بشیکتاش ، دوماگوج ویدا اصلی ترین گزینه ی آرسنال است .قیمت این بازیکن حدود ۱۸ میلیون پوند می باشد . انتظار میرود با جدایی چمبرز ، آرسنال به دنبال خرید یک مدافع وسط دیگر باشد . مدافع اهل کرواسی تیم بشیکتاش ، دوماگوج ویدا اصلی ترین گزینه ی آرسنال است .قیمت این بازیکن حدود ۱۸ میلیون پوند می باشد .
به نقل از سایت Goal : لوکاس پرز در حال پشت سر گذاشتن تست های پزشکی باشگاه وستهام است و به زودی به این تیم منتقل خواهد شد ./ به نقل از دی مارزیو : بشیکتاش سعی دارد داوید اوسپینا را به خدمت بگیرد و پیشنهاد انتقال قرضی + آپشن خرید را مطرح کرده که توسط آرسنال رد شده است .آرسنال قصد دارد اوسپینا را بفروشد . به نقل از سایت Goal : لوکاس پرز در حال پشت سر گذاشتن تست های پزشکی باشگاه وستهام است و به زودی به این تیم منتقل خواهد شد ./ به نقل از دی مارزیو : بشیکتاش سعی دارد داوید اوسپینا را به خدمت بگیرد و پیشنهاد انتقال قرضی + آپشن خرید را مطرح کرده که توسط آرسنال رد شده است .آرسنال قصد دارد اوسپینا را بفروشد .

خوشحالی از 4جهت(چوبله)!

چوبله خوشحالیم.


دوستای من سلام.
میدونم که شمام مثل من خیلی خوشحالین از چند جهت...
من اینجا 4تاشو عرض میکنم خدمتتون..
1.اول اینکه ون پرسی روی پاس سانگ باز هم گلزنی کرد و الآن با 15گل بالاتر از دمبابا از نیوکاسل،رونی و آگوئرو 11گله هستش.نکته جالب اینجاس که رابین هیچکدوم ازگلهاشو از رو نقطه پنالتی به ثمر نرسونده،در صورتی که اون 3تای دیگه این کارو کردن..
2.باز هم عملکرد خوب خط دفاعمون و دروازه بانمون 1کلین شیت دیگرو رقم زد..
3.سوم اینکه نیوکاسل که خیلی جو گیر شده بود باخت و از اون بالا سقوط کرد پایین.
4.اما چهارم که مهمترین قسمت هم هست اینه که آرسنال بعد از مدتها اومد بالاتر از لیورپول و نیوکاسل قرار گرفت.. و الأن تا قبل از بازی چلسی جزء 4تا تیم برتر انگلیسه..
آرسنال همیشه عالی شروع میکرد و بد تموم..
ولی امسال کاملا بر عکسه.. در هر حال به امید موفقیت آرسنال و آرسنالی.
خوش باشین دوستای گل
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

حمیدرضا در 21/9/1390 | 11:00 گفت:

هووووووووووووووووووووووووووووورااااااا .دنیا آرسنال

sam baygan در 21/9/1390 | 10:11 گفت:

هی...سید دس رو دلم نزار که خونه.رفته بودم کوه یه کم بشینم درس بخونم و یه سر به فک و فامیلامون بزنم،برف زد اونم تا زانو.برا همین یه الکی یه هفته اونجا علاف شدم.تو این چن روز گوشی که هیچی رادیوم آنتن نمیداد.نتیجه دوسه تا بازی اخرمونم دیروز فهمیدم....بگذریم ولی الان به آغوش گرم خانوادم برگشته ام و بسیار خوشحالم...!

سید امین هاشمی در 21/9/1390 | 01:11 گفت:

به به آقای بایگان.پسر تو کجایی؟ بخدا چندجا از چند نفر سراغتو گرفتم کسی نمیدونست! جایی میری 1خبر بده دلمون تنگت نشه داداش

sam baygan در 20/9/1390 | 23:03 گفت:

واوو...سید چقد فعال شدی پسر؟؟!!
دمت گرم بابا.

علی ارشدی در 20/9/1390 | 21:41 گفت:

منم دوست داشتم ببازه ولی رئال از این عرضه ها نداره کار کاره خودمونه

Aylad در 20/9/1390 | 20:37 گفت:

viva arsenal
be omisd ghahramani dar ghahramanan

سید امین هاشمی در 20/9/1390 | 20:15 گفت:

علی دوس داشتم بارسا ببازه که نشد!

علی ارشدی در 20/9/1390 | 19:56 گفت:

کاری نکردم انجام وظیفست یک نفر سوالی پرسید جواب دادم
راستی سید دیشب عادل فردوسی پور هم به ایت دوبله سوبله تیکه انداخت دیدی؟

hamed در 20/9/1390 | 19:56 گفت:

به امید قهرمانی در این فصل..............

سعید نوری در 20/9/1390 | 19:43 گفت:

سلام.............حضور آرسنال در جمع چهار تیم برتر خیلی سخت بدست اوومد و نگه داشتنشم سخته......خداکنه همین روند ادامه پیدا کنه و بازیکنا مصدوم نشن..........راستی حضور آنری در کنار تیم رو میتونیم ششمین جهت خوشحالیمون بیان کنیم..
..............از آماری که علی آقا دادن هم تشکر میکنم جالب بود

سید امین هاشمی در 20/9/1390 | 19:17 گفت:

این چه حرفیه علی جان،چشم عوضش میکنم ایشالا

علی ارشدی در 20/9/1390 | 14:24 گفت:

راستشو بخوای امین منم با علی موافقم میخواستم بت بگم گفتم شاید درست نباشه

سید امین هاشمی در 20/9/1390 | 14:21 گفت:

ممنون علی آقا بابت تذکرتون.ولی این یه ابتکاره که احساس میکنم هیجانش بیشتره وگرنه میدونم که باید فارسی رو پاس بداریم.نا سلامتی 4کلاس درس خوندیما داداشم.در کل ممنون که گفتی داداش

علی صادقزاده در 20/9/1390 | 13:47 گفت:

ممنون . اما این کلمات من درآوردی سوبله و چوبله و ... خیلی جوادن . لطفا استفاده نکنین . دادا اصلا دوبله فارسی نیست که با 3 و 4 گذاشتن اولش کلمات جدید اختراع بشه ! دوبله یونانیه (انگلیسیش میشه دابل) به معنی 2تا . 3تا و 4 تا هم به ترتیب تریپل و کوادریپل میشن ....

سید امین هاشمی در 20/9/1390 | 13:17 گفت:

ممنون حمید جان.راس میگیا دیشب بازی پر کارتی بود ولی سانگ شانس آوز.دمت گرم آقا

حمید فرازی در 20/9/1390 | 12:53 گفت:

مرسی داداش امین.پنجم هم من بهش اضافه کنم که خدا رو شکر سانگ برخلاف همیشه کارت زرد نگرفت و بازی با السیتیو از دست نداد

علی ارشدی در 20/9/1390 | 00:29 گفت:

114 تا 81 تو لیگ برتر 19 تا تو اروپا 8 تا تو اف ای کاپ 6 تا هم تو لیگ کاپ

رضا کاظمی در 20/9/1390 | 00:14 گفت:

مرسی.بچه کسی میدونه رابین تابحال تو آرسنال چندتا گل زده؟؟؟؟؟؟؟

سید امین هاشمی در 20/9/1390 | 00:09 گفت:

به به آقا محمد گل.کجایی پسر پیدات نیس داداش

محمد اصغری در 19/9/1390 | 23:45 گفت:

امیدوارم فردا چلسی با سیتی مساوی کنه .