خوشحالی از 4جهت(چوبله)!

نویسنده: سید امین هاشمی

وبلاگ من
نویسنده: سید امین هاشمی
سید امین هاشمی زاده67،دانشجوی کارشناسی ارشد شیمی آلی،و دیوونه آرسنالم،بدجور.شعارم اینه.زندگی یعنی آرسنال=آرسنال یعنی زندگی
کل بازدید: 258,511 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 تیری آنری در اولین تجربه سرمربی‌گری خودش در قامت سرمربی موناکو، با نتیجه ۲-۱ در زمین استراسبورگ شکست خورد. تیری آنری در اولین تجربه سرمربی‌گری خودش در قامت سرمربی موناکو، با نتیجه ۲-۱ در زمین استراسبورگ شکست خورد.
لباس بازیکنان و دروازه‌بانان دو تیم آرسنال و لستر سیتی برای دیدار دوشنبه شب لباس بازیکنان و دروازه‌بانان دو تیم آرسنال و لستر سیتی برای دیدار دوشنبه شب
طبق گزارش پاریس یونایتد، آرسن ونگر صحبت‌هایی با پاریس سنت ژرمن بر سر اخذ جایگاهی در باشگاه داشته است و دور بعدی مذاکرات در نوامبر برگزار خواهد شد، ونگر برای مالکان قطری باشگاه در اولویت است.آرسن ونگر بیش از هر زمان دیگری در مرکز برنامه‌های آینده پاریس سنت ژرمن جای دارد، در حالی که شرایط برای آنترو هنریک متفاوت است، پاریسی‌ها نمی‌خواهند تا پنجره نقل و انتقالات ژانویه صبر کنند و احتمالاً تا پیش از پایان سال میلادی با ونگر به توافق برسند. طبق گزارش پاریس یونایتد، آرسن ونگر صحبت‌هایی با پاریس سنت ژرمن بر سر اخذ جایگاهی در باشگاه داشته است و دور بعدی مذاکرات در نوامبر برگزار خواهد شد، ونگر برای مالکان قطری باشگاه در اولویت است.آرسن ونگر بیش از هر زمان دیگری در مرکز برنامه‌های آینده پاریس سنت ژرمن جای دارد، در حالی که شرایط برای آنترو هنریک متفاوت است، پاریسی‌ها نمی‌خواهند تا پنجره نقل و انتقالات ژانویه صبر کنند و احتمالاً تا پیش از پایان سال میلادی با ونگر به توافق برسند.
طبق گزارش ESPN، مشخص است که اونای امری با توجه به استعداد لوفتوس چیک، خواهان جذب این بازیکن به صورت دائمی است، اما باشگاه چلسی تنها با انتقال قرضی این بازیکن به صورت شش ماهه موافق است تا بتواند فصل آینده جایگاه ثابتی به او در ترکیب تیم بدهد طبق گزارش ESPN، مشخص است که اونای امری با توجه به استعداد لوفتوس چیک، خواهان جذب این بازیکن به صورت دائمی است، اما باشگاه چلسی تنها با انتقال قرضی این بازیکن به صورت شش ماهه موافق است تا بتواند فصل آینده جایگاه ثابتی به او در ترکیب تیم بدهد
طبق گزارش دیلی میل، آرسن ونگر امروز به صورت رسمی به عنوان سرمربی جدید باشگاه بایرن مونیخ معرفی خواهد شد....بعد از ساعاتی ،  کنفرانس مطبوعاتی کارل هاینز و اولی هونز و حسن صالحمیدزیچ مدیران باشگاه بایرن مونیخ برگزار شد و آنها با صحبت هایی که انجام دادند، شایعات پیرامون پیوستن آرسن ونگر به این باشگاه را رد کردند.
طبق گزارش دیلی میل، آرسن ونگر امروز به صورت رسمی به عنوان سرمربی جدید باشگاه بایرن مونیخ معرفی خواهد شد....بعد از ساعاتی ، کنفرانس مطبوعاتی کارل هاینز و اولی هونز و حسن صالحمیدزیچ مدیران باشگاه بایرن مونیخ برگزار شد و آنها با صحبت هایی که انجام دادند، شایعات پیرامون پیوستن آرسن ونگر به این باشگاه را رد کردند.
طبق گزارش فوتبال لندن، سوکراتیس پاپاستاتوپولوس در حین بازی یونان و فنلاند که عصر روز دوشنبه برگزار شد دچار آسیب دیدگی شده است. این دفاع مرکزی با تجربه‌ی یونانی در جریان دیدار یونان و فنلاند از ناحیه قوزک پا دچار مصدومیت شده است و در حال حاضر این سوال مطرح است که آیا از لحاظ جسمانی و فیزیکی به بازی با لستر سیتی خواهد رسید یا خیر. طبق این شرایط پیش آمده راب هولدینگ و شکودران موستافی تنها مدافعان مرکزی در دسترس آرسنال هستند، و امری برای خرید تابستانه‌ی خود دعا خواهد کرد تا هر چه سریع‌تر به شرایط بازی بازگردد. طبق گزارش فوتبال لندن، سوکراتیس پاپاستاتوپولوس در حین بازی یونان و فنلاند که عصر روز دوشنبه برگزار شد دچار آسیب دیدگی شده است. این دفاع مرکزی با تجربه‌ی یونانی در جریان دیدار یونان و فنلاند از ناحیه قوزک پا دچار مصدومیت شده است و در حال حاضر این سوال مطرح است که آیا از لحاظ جسمانی و فیزیکی به بازی با لستر سیتی خواهد رسید یا خیر. طبق این شرایط پیش آمده راب هولدینگ و شکودران موستافی تنها مدافعان مرکزی در دسترس آرسنال هستند، و امری برای خرید تابستانه‌ی خود دعا خواهد کرد تا هر چه سریع‌تر به شرایط بازی بازگردد.
لورن کوشیلنی مدافع فرانسوی باشگاه آرسنال رسما از بازی های ملی خداحافظی کرد. لورن کوشیلنی مدافع فرانسوی باشگاه آرسنال رسما از بازی های ملی خداحافظی کرد.
مدیر آتلانتا یونایتد: آرسنال باید مبلغ پیشنهادی خود برای میگل آلمیرون را حداقل سه برابر کند . دارن ایلز مدیر باشگاه آتلانتا یونایتد: خبرهایی مبنی بر علاقه‌ی باشگاه آرسنال به آلمیرون به گوش من رسیده است و گفته می‌شود این تیم قصد دارد پیشنهادی ۱۱ میلیون پوندی برای این بازیکن ارائه دهد.پیش از هر چیز باید بگویم آرسنال باید حداقل پیشنهادش را سه برابر کند تا راضی بشوم درباره‌ی این انتقال فکر کنم. مدیر آتلانتا یونایتد: آرسنال باید مبلغ پیشنهادی خود برای میگل آلمیرون را حداقل سه برابر کند . دارن ایلز مدیر باشگاه آتلانتا یونایتد: خبرهایی مبنی بر علاقه‌ی باشگاه آرسنال به آلمیرون به گوش من رسیده است و گفته می‌شود این تیم قصد دارد پیشنهادی ۱۱ میلیون پوندی برای این بازیکن ارائه دهد.پیش از هر چیز باید بگویم آرسنال باید حداقل پیشنهادش را سه برابر کند تا راضی بشوم درباره‌ی این انتقال فکر کنم.
طبق گزارش اسکای اسپرت، تیری هانری در حال انجام مراحل پایانی مذاکرات با باشگاه موناکو برای جانشینی لئوناردو یاردیم است، به نظر می‌رسد تا ۴۸ ساعت آینده این انتقال رسما اعلام می‌شود. طبق گزارش اسکای اسپرت، تیری هانری در حال انجام مراحل پایانی مذاکرات با باشگاه موناکو برای جانشینی لئوناردو یاردیم است، به نظر می‌رسد تا ۴۸ ساعت آینده این انتقال رسما اعلام می‌شود.
رادیو مونته کارلو (RMC):  سران باشگاه پاریس سنت ژرمن ملاقات هایی به صورت خصوصی با آرسن ونگر انجام داده اند تا از او در یکی از پستهای ورزشی باشگاه استفاده کنند. با این وجود هنوز نشانه ای از توافقی سریع وجود ندارد، اما سیاست گذاران باشگاه پاریسی می‌خواهند به ونگر یک پست ورزشی را پیشنهاد دهند که الزاما مدیریت فوتبال نیست، به او احتمالا پستی پیشنهاد خواهد شد که در سلسله مراتب باشگاه، یک رتبه پایین تر از ناصر الخلیفی خواهد بود. رادیو مونته کارلو (RMC): سران باشگاه پاریس سنت ژرمن ملاقات هایی به صورت خصوصی با آرسن ونگر انجام داده اند تا از او در یکی از پستهای ورزشی باشگاه استفاده کنند. با این وجود هنوز نشانه ای از توافقی سریع وجود ندارد، اما سیاست گذاران باشگاه پاریسی می‌خواهند به ونگر یک پست ورزشی را پیشنهاد دهند که الزاما مدیریت فوتبال نیست، به او احتمالا پستی پیشنهاد خواهد شد که در سلسله مراتب باشگاه، یک رتبه پایین تر از ناصر الخلیفی خواهد بود.

خوشحالی از 4جهت(چوبله)!

چوبله خوشحالیم.


دوستای من سلام.
میدونم که شمام مثل من خیلی خوشحالین از چند جهت...
من اینجا 4تاشو عرض میکنم خدمتتون..
1.اول اینکه ون پرسی روی پاس سانگ باز هم گلزنی کرد و الآن با 15گل بالاتر از دمبابا از نیوکاسل،رونی و آگوئرو 11گله هستش.نکته جالب اینجاس که رابین هیچکدوم ازگلهاشو از رو نقطه پنالتی به ثمر نرسونده،در صورتی که اون 3تای دیگه این کارو کردن..
2.باز هم عملکرد خوب خط دفاعمون و دروازه بانمون 1کلین شیت دیگرو رقم زد..
3.سوم اینکه نیوکاسل که خیلی جو گیر شده بود باخت و از اون بالا سقوط کرد پایین.
4.اما چهارم که مهمترین قسمت هم هست اینه که آرسنال بعد از مدتها اومد بالاتر از لیورپول و نیوکاسل قرار گرفت.. و الأن تا قبل از بازی چلسی جزء 4تا تیم برتر انگلیسه..
آرسنال همیشه عالی شروع میکرد و بد تموم..
ولی امسال کاملا بر عکسه.. در هر حال به امید موفقیت آرسنال و آرسنالی.
خوش باشین دوستای گل
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

حمیدرضا در 21/9/1390 | 11:00 گفت:

هووووووووووووووووووووووووووووورااااااا .دنیا آرسنال

sam baygan در 21/9/1390 | 10:11 گفت:

هی...سید دس رو دلم نزار که خونه.رفته بودم کوه یه کم بشینم درس بخونم و یه سر به فک و فامیلامون بزنم،برف زد اونم تا زانو.برا همین یه الکی یه هفته اونجا علاف شدم.تو این چن روز گوشی که هیچی رادیوم آنتن نمیداد.نتیجه دوسه تا بازی اخرمونم دیروز فهمیدم....بگذریم ولی الان به آغوش گرم خانوادم برگشته ام و بسیار خوشحالم...!

سید امین هاشمی در 21/9/1390 | 01:11 گفت:

به به آقای بایگان.پسر تو کجایی؟ بخدا چندجا از چند نفر سراغتو گرفتم کسی نمیدونست! جایی میری 1خبر بده دلمون تنگت نشه داداش

sam baygan در 20/9/1390 | 23:03 گفت:

واوو...سید چقد فعال شدی پسر؟؟!!
دمت گرم بابا.

علی ارشدی در 20/9/1390 | 21:41 گفت:

منم دوست داشتم ببازه ولی رئال از این عرضه ها نداره کار کاره خودمونه

Aylad در 20/9/1390 | 20:37 گفت:

viva arsenal
be omisd ghahramani dar ghahramanan

سید امین هاشمی در 20/9/1390 | 20:15 گفت:

علی دوس داشتم بارسا ببازه که نشد!

علی ارشدی در 20/9/1390 | 19:56 گفت:

کاری نکردم انجام وظیفست یک نفر سوالی پرسید جواب دادم
راستی سید دیشب عادل فردوسی پور هم به ایت دوبله سوبله تیکه انداخت دیدی؟

hamed در 20/9/1390 | 19:56 گفت:

به امید قهرمانی در این فصل..............

سعید نوری در 20/9/1390 | 19:43 گفت:

سلام.............حضور آرسنال در جمع چهار تیم برتر خیلی سخت بدست اوومد و نگه داشتنشم سخته......خداکنه همین روند ادامه پیدا کنه و بازیکنا مصدوم نشن..........راستی حضور آنری در کنار تیم رو میتونیم ششمین جهت خوشحالیمون بیان کنیم..
..............از آماری که علی آقا دادن هم تشکر میکنم جالب بود

سید امین هاشمی در 20/9/1390 | 19:17 گفت:

این چه حرفیه علی جان،چشم عوضش میکنم ایشالا

علی ارشدی در 20/9/1390 | 14:24 گفت:

راستشو بخوای امین منم با علی موافقم میخواستم بت بگم گفتم شاید درست نباشه

سید امین هاشمی در 20/9/1390 | 14:21 گفت:

ممنون علی آقا بابت تذکرتون.ولی این یه ابتکاره که احساس میکنم هیجانش بیشتره وگرنه میدونم که باید فارسی رو پاس بداریم.نا سلامتی 4کلاس درس خوندیما داداشم.در کل ممنون که گفتی داداش

علی صادقزاده در 20/9/1390 | 13:47 گفت:

ممنون . اما این کلمات من درآوردی سوبله و چوبله و ... خیلی جوادن . لطفا استفاده نکنین . دادا اصلا دوبله فارسی نیست که با 3 و 4 گذاشتن اولش کلمات جدید اختراع بشه ! دوبله یونانیه (انگلیسیش میشه دابل) به معنی 2تا . 3تا و 4 تا هم به ترتیب تریپل و کوادریپل میشن ....

سید امین هاشمی در 20/9/1390 | 13:17 گفت:

ممنون حمید جان.راس میگیا دیشب بازی پر کارتی بود ولی سانگ شانس آوز.دمت گرم آقا

حمید فرازی در 20/9/1390 | 12:53 گفت:

مرسی داداش امین.پنجم هم من بهش اضافه کنم که خدا رو شکر سانگ برخلاف همیشه کارت زرد نگرفت و بازی با السیتیو از دست نداد

علی ارشدی در 20/9/1390 | 00:29 گفت:

114 تا 81 تو لیگ برتر 19 تا تو اروپا 8 تا تو اف ای کاپ 6 تا هم تو لیگ کاپ

رضا کاظمی در 20/9/1390 | 00:14 گفت:

مرسی.بچه کسی میدونه رابین تابحال تو آرسنال چندتا گل زده؟؟؟؟؟؟؟

سید امین هاشمی در 20/9/1390 | 00:09 گفت:

به به آقا محمد گل.کجایی پسر پیدات نیس داداش

محمد اصغری در 19/9/1390 | 23:45 گفت:

امیدوارم فردا چلسی با سیتی مساوی کنه .