کلیچی:سیتی میتواند آرسنال و چلسی را شکست دهد!

نویسنده: سید امین هاشمی

وبلاگ من
نویسنده: سید امین هاشمی
سید امین هاشمی زاده67،دانشجوی کارشناسی ارشد شیمی آلی،و دیوونه آرسنالم،بدجور.شعارم اینه.زندگی یعنی آرسنال=آرسنال یعنی زندگی
کل بازدید: 266,375 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
آرسن ونگر هوادار ویژه‌ی آرسنال مقابل ناپولی!آرسنال و ناپولی در مرحله‌ی بعد لیگ اروپا  به مصاف یکدیگر میروند. آرسن ونگر معتقد است این امتحانی بزرگ برای بازیکنان ناپولی است تا از فشار خارج شوند و روند بد روزهای اخیر خود را تغییر دهند. صحبت های ونگر در مصاحبه با خبرگزاری ایتالیایی II mattino : "من در آن مسابقه طرفدار آرسنال خواهم بود درست مانند تمام بازی های این فصل.امری نیازی به نصیحت من ندارد. من یکی از طرفداران آنجلوتی هستم.او از تکنیکی ترین سرمربی های کل دوران است و در کارش یک استاد واقعی است. اما آرسنال تیم خوبی است و ناپولی کار آسانی نخواهد داشت."
آرسن ونگر هوادار ویژه‌ی آرسنال مقابل ناپولی!آرسنال و ناپولی در مرحله‌ی بعد لیگ اروپا به مصاف یکدیگر میروند. آرسن ونگر معتقد است این امتحانی بزرگ برای بازیکنان ناپولی است تا از فشار خارج شوند و روند بد روزهای اخیر خود را تغییر دهند. صحبت های ونگر در مصاحبه با خبرگزاری ایتالیایی II mattino : "من در آن مسابقه طرفدار آرسنال خواهم بود درست مانند تمام بازی های این فصل.امری نیازی به نصیحت من ندارد. من یکی از طرفداران آنجلوتی هستم.او از تکنیکی ترین سرمربی های کل دوران است و در کارش یک استاد واقعی است. اما آرسنال تیم خوبی است و ناپولی کار آسانی نخواهد داشت."
 آرسنال بدون هیچ شکی بازیکنانی که به دو سال آخر قراداد خود وارد میشوند را یا میفروشد یا با آنها تمدید میکند. توپچی‌ها طی دوسال اخیر ستارگانی مانند سانچز و رمزی را بدلیل عدم تعیین تکلیف قرارداد از دست داده اند و اصلا دوست ندارند این تجربه تکرار شود. این روند جدید سران باشگاه در مورد تمدید قراردادهاست آرسنال بدون هیچ شکی بازیکنانی که به دو سال آخر قراداد خود وارد میشوند را یا میفروشد یا با آنها تمدید میکند. توپچی‌ها طی دوسال اخیر ستارگانی مانند سانچز و رمزی را بدلیل عدم تعیین تکلیف قرارداد از دست داده اند و اصلا دوست ندارند این تجربه تکرار شود. این روند جدید سران باشگاه در مورد تمدید قراردادهاست
 با ۴۰% آرا ، هنریک مخیتاریان به عنوان بازیکن برتر ماه فوریه در باشگاه آرسنال انتخاب شد. سه پاس گل و دو گل در این ماه توسط هنریک برای آرسنال ثبت شد با ۴۰% آرا ، هنریک مخیتاریان به عنوان بازیکن برتر ماه فوریه در باشگاه آرسنال انتخاب شد. سه پاس گل و دو گل در این ماه توسط هنریک برای آرسنال ثبت شد
استادیوم تازه تاسیس النصر امارات که در تاریخ ۲٦ مارس میزبان دیدار تیم‌های النصر و آرسنال در روز افتتاحیه می‌باشد. استادیوم تازه تاسیس النصر امارات که در تاریخ ۲٦ مارس میزبان دیدار تیم‌های النصر و آرسنال در روز افتتاحیه می‌باشد.
 اخبار تیم برای بازی با رن در امارات  سوکراتیس : به دلیل کارت قرمز محروم است.مخیتاریان: مصدومیت از ناحیه ستون فقرات ... باید پیش از بازی با رن بررسی شود. بلرین، ولبک و هولدینگ هم در دوران ریکاوری بعد از عمل جراحی هستند.
اخبار تیم برای بازی با رن در امارات سوکراتیس : به دلیل کارت قرمز محروم است.مخیتاریان: مصدومیت از ناحیه ستون فقرات ... باید پیش از بازی با رن بررسی شود. بلرین، ولبک و هولدینگ هم در دوران ریکاوری بعد از عمل جراحی هستند.
رسانه‌های اسپانیایی خبر از پیشی گرفتن آرسنال در خرید نیکولاس تاگلیافیکو از رقبای دیگر می دهند.
پیش از این نام باشگاه‌های رئال مادرید و اتلتیکو مادرید نیز مطرح شده بود اما حالا وضعیت کمی تغییر کرده است و آرسنال به خرید این بازیکن آرژانتیتی نزدیک تر شده است. قیمت احتمالی دفاع‌چپ آژاکس ۸ میلیون خواهد بود که آرسنال سعی میکند تا پرداخت آن این بازیکن را به لندن بیاورد. رسانه‌های اسپانیایی خبر از پیشی گرفتن آرسنال در خرید نیکولاس تاگلیافیکو از رقبای دیگر می دهند. پیش از این نام باشگاه‌های رئال مادرید و اتلتیکو مادرید نیز مطرح شده بود اما حالا وضعیت کمی تغییر کرده است و آرسنال به خرید این بازیکن آرژانتیتی نزدیک تر شده است. قیمت احتمالی دفاع‌چپ آژاکس ۸ میلیون خواهد بود که آرسنال سعی میکند تا پرداخت آن این بازیکن را به لندن بیاورد.
 آرسنال در مرحله ی بعدی لیگ اروپا باید به مصاف رن فرانسه برود . آرسنال در مرحله ی بعدی لیگ اروپا باید به مصاف رن فرانسه برود .
آرسنال در این فصل رقابت های لیگ برتر تنها موفق به ثبت ۴ کلین شیت شده است ، یعنی تنها در حدود ۱۷ درصد از بازی ها آرسنال گل دریافت نکرده که بدترین آمار تاریخ آرسنال در لیگ جزیره است .تنها فولهام آماری بدتر از آرسنال دارد . آرسنال در این فصل رقابت های لیگ برتر تنها موفق به ثبت ۴ کلین شیت شده است ، یعنی تنها در حدود ۱۷ درصد از بازی ها آرسنال گل دریافت نکرده که بدترین آمار تاریخ آرسنال در لیگ جزیره است .تنها فولهام آماری بدتر از آرسنال دارد .
اوبامیانگ دیشب در بازی برابر کاردیف سیتی در ۳۷مین حضورش در لیگ جزیره ۲۵مین گلش را به ثمر رساند که یک رکورد در نسبت تعداد بازی/گل در تاریخ باشگاه آرسنال است .بازیکنانی از آرسنال که با کمترین تعداد بازی به رکورد ۲۵ گل رسیده اند اوبامیانگ دیشب در بازی برابر کاردیف سیتی در ۳۷مین حضورش در لیگ جزیره ۲۵مین گلش را به ثمر رساند که یک رکورد در نسبت تعداد بازی/گل در تاریخ باشگاه آرسنال است .بازیکنانی از آرسنال که با کمترین تعداد بازی به رکورد ۲۵ گل رسیده اند
هکتور بلرین زیر نظر پزشکان برای ترمیم پای آسیب دیده اش . هکتور بلرین زیر نظر پزشکان برای ترمیم پای آسیب دیده اش .

کلیچی:سیتی میتواند آرسنال و چلسی را شکست دهد!

حرفهای این ملعون


گائل کلیشی، مدافع فرانسوی منچسترسیتی، در آستانه دیدار امشب تیمش مقابل چلسی و دیدار هفته انده مقابل آرسنال، اعلام کرد تیمش می تواند هر حریفی را شکست بدهد.

علی رغم حذف از لیگ قهرمانان، ستی در حال حاضر با اقتدار در صدر جدول لیگ برتر قرار دارد و کلیشی معتقد است سیتی در هر دیدار به دنبال پیروزی است.

او در گفتگو با خبرنگاران گفت:" دو دیدار آینده برای ما بسیار مهم است؛ دیدارهای بزرگی هستند. اینها دیدارهایی هستند که شما به عنوان بازیکن دوست دارید به خاطر آنها هر روز تمرین کنید. اگر بتوانیم از این دو دیدار 4 امتیاز بگیریم فوق العاده خواهد بود اما ما به دنبال هر 6 امتیاز این دو دیدار هستیم.

ما می دانیم که می توانیم مقابل هم تیمی نتیجه بگیریم. ما برای سه امتیاز مقابل چلسی قرار می گیریم. ما تمام تلاش مان را خواهیم کرد زیرا می دانیم اگر با جدیت بازی کنیم و تمرکز مان را دست ندهیم، می توانیم به پیروزی برسیم.

من برای قهرمانی در جام های مختلف به منچسترسیتی آمده ام. تلاش می کنم بهترین بازی ام را ارائه بدهم، به تیم کمک کنم و باعث خوشحالی هواداران بشوم.
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

سید امین هاشمی در 22/9/1390 | 08:10 گفت:

هورااا!!!

shervin در 22/9/1390 | 03:22 گفت:

فاطمه خانم این CH3L5EA خلاقیت خودت بود یا از جایی کش رفتی؟!!!
ولی خیلی با حاله دمت گرم.
امشب دوتا تیکه باحال یاد گرفتم اولیش همین CH3L5EA دومیشم کلوچه

Fateme در 22/9/1390 | 01:39 گفت:

بلاخره CH3L5EA هم به یه دردی خورد ... =))
آره واقعا حیف شد ... رابین و تئو میتونستن حسابی حالشو بگیرن .

حسین عسگریان در 22/9/1390 | 01:32 گفت:

ولی حیف حیف که بازی بامارو ازدست داد حیف

محمدرضاجاشي در 22/9/1390 | 01:26 گفت:

تا وقتي تو ارسنال بود همش باعث سر خوردگي هوادارا ميشد حالا رفته اونجا به قول اصفهانيا كه كه خوري ميكنه نوش جونت فعلن چلسي جوابت رو داد

علی ارشدی در 22/9/1390 | 01:26 گفت:

هورااااااااااااااااااااااااااااااااااااا

حسین عسگریان در 22/9/1390 | 01:15 گفت:

چلسی ۲-۱سیتی

mostafaa در 22/9/1390 | 01:14 گفت:

چلسی سیتی رو داره می بره
همه هورااااااااااااااا

حسین عسگریان در 22/9/1390 | 01:08 گفت:

اره فاطمه خانوم حیف شد میخواستیم ولکات یه درس حسابی بهش بده که شانس اورد

حسین عسگریان در 22/9/1390 | 01:05 گفت:

اره فاطمه خانوم حیف شد میخواستیم ولکات یه درس حسابی بهش بده که شانس اورد

sepehr najafian در 22/9/1390 | 00:59 گفت:

هه هه جدی جدی اخراج شد.

حسین عسگریان در 22/9/1390 | 00:56 گفت:

اره فاطمه خانوم حیف شد میخواستیم ولکات یه درس حسابی بهش بده که شانس اورد

Fateme در 22/9/1390 | 00:49 گفت:

اخراج شد .....................

sam baygan در 21/9/1390 | 23:35 گفت:

قربونت سیدجون.آقایی.توام همینطور داشی.

hamed در 21/9/1390 | 23:32 گفت:

آرسنال که شکستش میده ، خدا کنه چلسی هم شکستش بده.............

سید امین هاشمی در 21/9/1390 | 23:23 گفت:

آهان دیدم. پس خدارو شکر که سلامتی.خیالم راحت شد.گفتم سام کجا رفته پیداش نیس.حالا که فهمیدم.ان شاالله همیشه و هرجا شما و تمام بچه های سایت سالم و سلامت و موفق باشین تو تمام مراحل زندگیتون داداشم.

sam baygan در 21/9/1390 | 23:15 گفت:

سلام سید.فدات بشم.منم دلم برات تنگ شده بود.جواب سوالتم تو چوبله! و دیوارت دادم داشی.دیگه اینجا نمیذارم...

سید امین هاشمی در 21/9/1390 | 23:03 گفت:

سلام پسر کجایی؟ الآن 1هفتس پیدا نیستی.سراغتو از بچه ها گرفتم کسی خبر نداشت.1خبر بده دلمون تنگت نشه

sam baygan در 21/9/1390 | 22:38 گفت:

ما تو اینجور موقع ها میگیم یه کلام از مادر عروس!

سید امین هاشمی در 21/9/1390 | 22:21 گفت:

دس همتون دز نکنه دوستای گلم/ممنون.من دوس دارم بازی چلسی-سیتی مصدوم بده مخصوصا من سیتی

فرهاد در 21/9/1390 | 22:00 گفت:

به نظر من از نظر جدولی اگه سیتی ببره به سود ارسناله شک نکنید

حمیدرضا در 21/9/1390 | 21:54 گفت:

داداش یادت رفت لقب کلیشی رو بگی {علیه لعنه}. فک کنم این لغب برای فابرگاس و نسری کلیشی مناسب که سر دستشون فابرگاسه

محمد اصغری در 21/9/1390 | 21:52 گفت:

بله معلوم شد این بدبخت هم عقده جام داشت.
با اون بازی که ارسنال تو کارلینک کاپ جلوی سیتی انجام داد مطمئنم با ترکیب اصلیمون می بریمشون.
امیدوارم چلسی هم بتونه پوز سیتی رو بزنه.

sepehr najafian در 21/9/1390 | 21:48 گفت:

خداکنه هم آرسنال و هم چلسی السیتی رو ببرن.حالم از سیتی به هم میخوره.

mostafaa در 21/9/1390 | 21:45 گفت:

آقا کانال ایدمان فرکانسش چیه؟کدوم جهته؟چجوری میشه گرفتش؟

علی ارشدی در 21/9/1390 | 21:41 گفت:

حبیب چرا اینا رو نذارن بساط خنده ما همین حرفاست

حسین عسگریان در 21/9/1390 | 21:30 گفت:

رضا جان گراز!!!این کلوچه به مارمولک بیشتر میخوره تاگراز

سید امین هاشمی در 21/9/1390 | 21:29 گفت:

خواهش میکنم حسین و رضا عزیز.

رضاشاماخ چوک بندر در 21/9/1390 | 21:23 گفت:

بازاین گرازحرف زده

رضاشاماخ چوک بندر در 21/9/1390 | 21:22 گفت:

بازاین گرازحرف زده

حسین عسگریان در 21/9/1390 | 21:17 گفت:

مرسی سید جان این هفته ولکات درسی رکه به اشلی تواون روز تاریخیش بهش داد به کولچه هم میده

سید امین هاشمی در 21/9/1390 | 21:06 گفت:

خواهش میکنم حمید جان.خب والکات خیلی سرعتی تره.کلیچی اصلا قابل قیاس با سانتوس نیست،اصلا اصلا

حمید فرازی در 21/9/1390 | 20:48 گفت:

مرسی داداش امین.خدایی فقط یه سرعت داشت وگرنه هیچی نبود.رو گلای زیادی سوتی داد.الانم که اولین جامشو گرفت(لیگ قهرمانان)البته عمو ولکات هفته دیگه باهاش یه خورده کار داره و میخواد یه مسابقه دو بذاره.به نظرتون کی مسابقه دو رو میبره؟

حبیب در 21/9/1390 | 20:06 گفت:

چرا حرفای این بازیکنای مزخرفو میذارید...