کلیچی:سیتی میتواند آرسنال و چلسی را شکست دهد!

نویسنده: سید امین هاشمی

وبلاگ من
نویسنده: سید امین هاشمی
سید امین هاشمی زاده67،دانشجوی کارشناسی ارشد شیمی آلی،و دیوونه آرسنالم،بدجور.شعارم اینه.زندگی یعنی آرسنال=آرسنال یعنی زندگی
کل بازدید: 258,371 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
طبق گزارش ESPN، مشخص است که اونای امری با توجه به استعداد لوفتوس چیک، خواهان جذب این بازیکن به صورت دائمی است، اما باشگاه چلسی تنها با انتقال قرضی این بازیکن به صورت شش ماهه موافق است تا بتواند فصل آینده جایگاه ثابتی به او در ترکیب تیم بدهد طبق گزارش ESPN، مشخص است که اونای امری با توجه به استعداد لوفتوس چیک، خواهان جذب این بازیکن به صورت دائمی است، اما باشگاه چلسی تنها با انتقال قرضی این بازیکن به صورت شش ماهه موافق است تا بتواند فصل آینده جایگاه ثابتی به او در ترکیب تیم بدهد
طبق گزارش دیلی میل، آرسن ونگر امروز به صورت رسمی به عنوان سرمربی جدید باشگاه بایرن مونیخ معرفی خواهد شد....بعد از ساعاتی ،  کنفرانس مطبوعاتی کارل هاینز و اولی هونز و حسن صالحمیدزیچ مدیران باشگاه بایرن مونیخ برگزار شد و آنها با صحبت هایی که انجام دادند، شایعات پیرامون پیوستن آرسن ونگر به این باشگاه را رد کردند.
طبق گزارش دیلی میل، آرسن ونگر امروز به صورت رسمی به عنوان سرمربی جدید باشگاه بایرن مونیخ معرفی خواهد شد....بعد از ساعاتی ، کنفرانس مطبوعاتی کارل هاینز و اولی هونز و حسن صالحمیدزیچ مدیران باشگاه بایرن مونیخ برگزار شد و آنها با صحبت هایی که انجام دادند، شایعات پیرامون پیوستن آرسن ونگر به این باشگاه را رد کردند.
طبق گزارش فوتبال لندن، سوکراتیس پاپاستاتوپولوس در حین بازی یونان و فنلاند که عصر روز دوشنبه برگزار شد دچار آسیب دیدگی شده است. این دفاع مرکزی با تجربه‌ی یونانی در جریان دیدار یونان و فنلاند از ناحیه قوزک پا دچار مصدومیت شده است و در حال حاضر این سوال مطرح است که آیا از لحاظ جسمانی و فیزیکی به بازی با لستر سیتی خواهد رسید یا خیر. طبق این شرایط پیش آمده راب هولدینگ و شکودران موستافی تنها مدافعان مرکزی در دسترس آرسنال هستند، و امری برای خرید تابستانه‌ی خود دعا خواهد کرد تا هر چه سریع‌تر به شرایط بازی بازگردد. طبق گزارش فوتبال لندن، سوکراتیس پاپاستاتوپولوس در حین بازی یونان و فنلاند که عصر روز دوشنبه برگزار شد دچار آسیب دیدگی شده است. این دفاع مرکزی با تجربه‌ی یونانی در جریان دیدار یونان و فنلاند از ناحیه قوزک پا دچار مصدومیت شده است و در حال حاضر این سوال مطرح است که آیا از لحاظ جسمانی و فیزیکی به بازی با لستر سیتی خواهد رسید یا خیر. طبق این شرایط پیش آمده راب هولدینگ و شکودران موستافی تنها مدافعان مرکزی در دسترس آرسنال هستند، و امری برای خرید تابستانه‌ی خود دعا خواهد کرد تا هر چه سریع‌تر به شرایط بازی بازگردد.
لورن کوشیلنی مدافع فرانسوی باشگاه آرسنال رسما از بازی های ملی خداحافظی کرد. لورن کوشیلنی مدافع فرانسوی باشگاه آرسنال رسما از بازی های ملی خداحافظی کرد.
مدیر آتلانتا یونایتد: آرسنال باید مبلغ پیشنهادی خود برای میگل آلمیرون را حداقل سه برابر کند . دارن ایلز مدیر باشگاه آتلانتا یونایتد: خبرهایی مبنی بر علاقه‌ی باشگاه آرسنال به آلمیرون به گوش من رسیده است و گفته می‌شود این تیم قصد دارد پیشنهادی ۱۱ میلیون پوندی برای این بازیکن ارائه دهد.پیش از هر چیز باید بگویم آرسنال باید حداقل پیشنهادش را سه برابر کند تا راضی بشوم درباره‌ی این انتقال فکر کنم. مدیر آتلانتا یونایتد: آرسنال باید مبلغ پیشنهادی خود برای میگل آلمیرون را حداقل سه برابر کند . دارن ایلز مدیر باشگاه آتلانتا یونایتد: خبرهایی مبنی بر علاقه‌ی باشگاه آرسنال به آلمیرون به گوش من رسیده است و گفته می‌شود این تیم قصد دارد پیشنهادی ۱۱ میلیون پوندی برای این بازیکن ارائه دهد.پیش از هر چیز باید بگویم آرسنال باید حداقل پیشنهادش را سه برابر کند تا راضی بشوم درباره‌ی این انتقال فکر کنم.
طبق گزارش اسکای اسپرت، تیری هانری در حال انجام مراحل پایانی مذاکرات با باشگاه موناکو برای جانشینی لئوناردو یاردیم است، به نظر می‌رسد تا ۴۸ ساعت آینده این انتقال رسما اعلام می‌شود. طبق گزارش اسکای اسپرت، تیری هانری در حال انجام مراحل پایانی مذاکرات با باشگاه موناکو برای جانشینی لئوناردو یاردیم است، به نظر می‌رسد تا ۴۸ ساعت آینده این انتقال رسما اعلام می‌شود.
رادیو مونته کارلو (RMC):  سران باشگاه پاریس سنت ژرمن ملاقات هایی به صورت خصوصی با آرسن ونگر انجام داده اند تا از او در یکی از پستهای ورزشی باشگاه استفاده کنند. با این وجود هنوز نشانه ای از توافقی سریع وجود ندارد، اما سیاست گذاران باشگاه پاریسی می‌خواهند به ونگر یک پست ورزشی را پیشنهاد دهند که الزاما مدیریت فوتبال نیست، به او احتمالا پستی پیشنهاد خواهد شد که در سلسله مراتب باشگاه، یک رتبه پایین تر از ناصر الخلیفی خواهد بود. رادیو مونته کارلو (RMC): سران باشگاه پاریس سنت ژرمن ملاقات هایی به صورت خصوصی با آرسن ونگر انجام داده اند تا از او در یکی از پستهای ورزشی باشگاه استفاده کنند. با این وجود هنوز نشانه ای از توافقی سریع وجود ندارد، اما سیاست گذاران باشگاه پاریسی می‌خواهند به ونگر یک پست ورزشی را پیشنهاد دهند که الزاما مدیریت فوتبال نیست، به او احتمالا پستی پیشنهاد خواهد شد که در سلسله مراتب باشگاه، یک رتبه پایین تر از ناصر الخلیفی خواهد بود.
به دلیل مصدومیت کوین تراپ، برند لنو دروازه‌بان آرسنال به تیم ملی آلمان دعوت شد. به دلیل مصدومیت کوین تراپ، برند لنو دروازه‌بان آرسنال به تیم ملی آلمان دعوت شد.
ستاره‌های جوان آرسنال به تیم ملی کشورشان دعوت شدند .ادی انکتیا و جو ویلوک برای دو دیدار مقابل تیم ملی ایتالیا و تیم ملی چک به تیم ملی زیر ۲۰ سال انگلستان دعوت شدند.امیل اسمیت روه برای دو دیدار مقابل تیم ملی پرتغال و تیم ملی مقدونیه به تیم ملی زیر ۱۹ سال انگلستان دعوت شد. فلورین بالوگُن، ونتای دیلی کمبل، تیریس جان جولز، آرتور اوکونکو، بوکایو ساکا برای دو دیدار مقابل تیم ملی سوئد و تیم ملی چک به تیم ملی زیر ۱۸ سال انگلستان دعوت شدند.میگل عزیز، سام گرینوود، یونس موسی به تیم ملی زیر ۱۷ سال انگلستان دعوت شدند تا در تورنمنت بین المللی جوانان در انگلستان که قرار است با تیم ملی های کشور آمریکا، روسیه و برزیل رو به رو شوند، به میدان بروند.
ستاره‌های جوان آرسنال به تیم ملی کشورشان دعوت شدند .ادی انکتیا و جو ویلوک برای دو دیدار مقابل تیم ملی ایتالیا و تیم ملی چک به تیم ملی زیر ۲۰ سال انگلستان دعوت شدند.امیل اسمیت روه برای دو دیدار مقابل تیم ملی پرتغال و تیم ملی مقدونیه به تیم ملی زیر ۱۹ سال انگلستان دعوت شد. فلورین بالوگُن، ونتای دیلی کمبل، تیریس جان جولز، آرتور اوکونکو، بوکایو ساکا برای دو دیدار مقابل تیم ملی سوئد و تیم ملی چک به تیم ملی زیر ۱۸ سال انگلستان دعوت شدند.میگل عزیز، سام گرینوود، یونس موسی به تیم ملی زیر ۱۷ سال انگلستان دعوت شدند تا در تورنمنت بین المللی جوانان در انگلستان که قرار است با تیم ملی های کشور آمریکا، روسیه و برزیل رو به رو شوند، به میدان بروند.
طبق گزارش میرور، میگل آلمیرون بازیکن ۲۴ ساله پاراگوئه ای باشگاه آتلانتا یونایتد، در ژانویه با مبلغ ۱۵ میلیون پوند به باشگاه آرسنال خواهد پیوست. طبق گزارش میرور، میگل آلمیرون بازیکن ۲۴ ساله پاراگوئه ای باشگاه آتلانتا یونایتد، در ژانویه با مبلغ ۱۵ میلیون پوند به باشگاه آرسنال خواهد پیوست.

کلیچی:سیتی میتواند آرسنال و چلسی را شکست دهد!

حرفهای این ملعون


گائل کلیشی، مدافع فرانسوی منچسترسیتی، در آستانه دیدار امشب تیمش مقابل چلسی و دیدار هفته انده مقابل آرسنال، اعلام کرد تیمش می تواند هر حریفی را شکست بدهد.

علی رغم حذف از لیگ قهرمانان، ستی در حال حاضر با اقتدار در صدر جدول لیگ برتر قرار دارد و کلیشی معتقد است سیتی در هر دیدار به دنبال پیروزی است.

او در گفتگو با خبرنگاران گفت:" دو دیدار آینده برای ما بسیار مهم است؛ دیدارهای بزرگی هستند. اینها دیدارهایی هستند که شما به عنوان بازیکن دوست دارید به خاطر آنها هر روز تمرین کنید. اگر بتوانیم از این دو دیدار 4 امتیاز بگیریم فوق العاده خواهد بود اما ما به دنبال هر 6 امتیاز این دو دیدار هستیم.

ما می دانیم که می توانیم مقابل هم تیمی نتیجه بگیریم. ما برای سه امتیاز مقابل چلسی قرار می گیریم. ما تمام تلاش مان را خواهیم کرد زیرا می دانیم اگر با جدیت بازی کنیم و تمرکز مان را دست ندهیم، می توانیم به پیروزی برسیم.

من برای قهرمانی در جام های مختلف به منچسترسیتی آمده ام. تلاش می کنم بهترین بازی ام را ارائه بدهم، به تیم کمک کنم و باعث خوشحالی هواداران بشوم.
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

سید امین هاشمی در 22/9/1390 | 08:10 گفت:

هورااا!!!

shervin در 22/9/1390 | 03:22 گفت:

فاطمه خانم این CH3L5EA خلاقیت خودت بود یا از جایی کش رفتی؟!!!
ولی خیلی با حاله دمت گرم.
امشب دوتا تیکه باحال یاد گرفتم اولیش همین CH3L5EA دومیشم کلوچه

Fateme در 22/9/1390 | 01:39 گفت:

بلاخره CH3L5EA هم به یه دردی خورد ... =))
آره واقعا حیف شد ... رابین و تئو میتونستن حسابی حالشو بگیرن .

حسین عسگریان در 22/9/1390 | 01:32 گفت:

ولی حیف حیف که بازی بامارو ازدست داد حیف

محمدرضاجاشي در 22/9/1390 | 01:26 گفت:

تا وقتي تو ارسنال بود همش باعث سر خوردگي هوادارا ميشد حالا رفته اونجا به قول اصفهانيا كه كه خوري ميكنه نوش جونت فعلن چلسي جوابت رو داد

علی ارشدی در 22/9/1390 | 01:26 گفت:

هورااااااااااااااااااااااااااااااااااااا

حسین عسگریان در 22/9/1390 | 01:15 گفت:

چلسی ۲-۱سیتی

mostafaa در 22/9/1390 | 01:14 گفت:

چلسی سیتی رو داره می بره
همه هورااااااااااااااا

حسین عسگریان در 22/9/1390 | 01:08 گفت:

اره فاطمه خانوم حیف شد میخواستیم ولکات یه درس حسابی بهش بده که شانس اورد

حسین عسگریان در 22/9/1390 | 01:05 گفت:

اره فاطمه خانوم حیف شد میخواستیم ولکات یه درس حسابی بهش بده که شانس اورد

sepehr najafian در 22/9/1390 | 00:59 گفت:

هه هه جدی جدی اخراج شد.

حسین عسگریان در 22/9/1390 | 00:56 گفت:

اره فاطمه خانوم حیف شد میخواستیم ولکات یه درس حسابی بهش بده که شانس اورد

Fateme در 22/9/1390 | 00:49 گفت:

اخراج شد .....................

sam baygan در 21/9/1390 | 23:35 گفت:

قربونت سیدجون.آقایی.توام همینطور داشی.

hamed در 21/9/1390 | 23:32 گفت:

آرسنال که شکستش میده ، خدا کنه چلسی هم شکستش بده.............

سید امین هاشمی در 21/9/1390 | 23:23 گفت:

آهان دیدم. پس خدارو شکر که سلامتی.خیالم راحت شد.گفتم سام کجا رفته پیداش نیس.حالا که فهمیدم.ان شاالله همیشه و هرجا شما و تمام بچه های سایت سالم و سلامت و موفق باشین تو تمام مراحل زندگیتون داداشم.

sam baygan در 21/9/1390 | 23:15 گفت:

سلام سید.فدات بشم.منم دلم برات تنگ شده بود.جواب سوالتم تو چوبله! و دیوارت دادم داشی.دیگه اینجا نمیذارم...

سید امین هاشمی در 21/9/1390 | 23:03 گفت:

سلام پسر کجایی؟ الآن 1هفتس پیدا نیستی.سراغتو از بچه ها گرفتم کسی خبر نداشت.1خبر بده دلمون تنگت نشه

sam baygan در 21/9/1390 | 22:38 گفت:

ما تو اینجور موقع ها میگیم یه کلام از مادر عروس!

سید امین هاشمی در 21/9/1390 | 22:21 گفت:

دس همتون دز نکنه دوستای گلم/ممنون.من دوس دارم بازی چلسی-سیتی مصدوم بده مخصوصا من سیتی

فرهاد در 21/9/1390 | 22:00 گفت:

به نظر من از نظر جدولی اگه سیتی ببره به سود ارسناله شک نکنید

حمیدرضا در 21/9/1390 | 21:54 گفت:

داداش یادت رفت لقب کلیشی رو بگی {علیه لعنه}. فک کنم این لغب برای فابرگاس و نسری کلیشی مناسب که سر دستشون فابرگاسه

محمد اصغری در 21/9/1390 | 21:52 گفت:

بله معلوم شد این بدبخت هم عقده جام داشت.
با اون بازی که ارسنال تو کارلینک کاپ جلوی سیتی انجام داد مطمئنم با ترکیب اصلیمون می بریمشون.
امیدوارم چلسی هم بتونه پوز سیتی رو بزنه.

sepehr najafian در 21/9/1390 | 21:48 گفت:

خداکنه هم آرسنال و هم چلسی السیتی رو ببرن.حالم از سیتی به هم میخوره.

mostafaa در 21/9/1390 | 21:45 گفت:

آقا کانال ایدمان فرکانسش چیه؟کدوم جهته؟چجوری میشه گرفتش؟

علی ارشدی در 21/9/1390 | 21:41 گفت:

حبیب چرا اینا رو نذارن بساط خنده ما همین حرفاست

حسین عسگریان در 21/9/1390 | 21:30 گفت:

رضا جان گراز!!!این کلوچه به مارمولک بیشتر میخوره تاگراز

سید امین هاشمی در 21/9/1390 | 21:29 گفت:

خواهش میکنم حسین و رضا عزیز.

رضاشاماخ چوک بندر در 21/9/1390 | 21:23 گفت:

بازاین گرازحرف زده

رضاشاماخ چوک بندر در 21/9/1390 | 21:22 گفت:

بازاین گرازحرف زده

حسین عسگریان در 21/9/1390 | 21:17 گفت:

مرسی سید جان این هفته ولکات درسی رکه به اشلی تواون روز تاریخیش بهش داد به کولچه هم میده

سید امین هاشمی در 21/9/1390 | 21:06 گفت:

خواهش میکنم حمید جان.خب والکات خیلی سرعتی تره.کلیچی اصلا قابل قیاس با سانتوس نیست،اصلا اصلا

حمید فرازی در 21/9/1390 | 20:48 گفت:

مرسی داداش امین.خدایی فقط یه سرعت داشت وگرنه هیچی نبود.رو گلای زیادی سوتی داد.الانم که اولین جامشو گرفت(لیگ قهرمانان)البته عمو ولکات هفته دیگه باهاش یه خورده کار داره و میخواد یه مسابقه دو بذاره.به نظرتون کی مسابقه دو رو میبره؟

حبیب در 21/9/1390 | 20:06 گفت:

چرا حرفای این بازیکنای مزخرفو میذارید...