جام ملتها و دردسرهایش

نویسنده: سید امین هاشمی

وبلاگ من
نویسنده: سید امین هاشمی
سید امین هاشمی زاده67،دانشجوی کارشناسی ارشد شیمی آلی،و دیوونه آرسنالم،بدجور.شعارم اینه.زندگی یعنی آرسنال=آرسنال یعنی زندگی
کل بازدید: 254,502 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
مارسی فرانسه قصد به خدمت گرفتن محمد الننی را دارد .به گزارش نشریه Espn با جذب گوندوزی و توریرا در پست هافبک به نظر میرسد الننی رقابت سختی برای قرار گرفتن در ترکیب تیم خواهد داشت و تلاش میکند از آرسنال جدا شود .مارسی فرانسه تلاش میکند پیش از بسته شدن پنجره ی نقل و انتقالات در این کشور محمد الننی را به خدمت بگیرد .الننی به تازگی قرارداد ۴ ساله ی جدیدی را با آرسنال امضا کرده است .
مارسی فرانسه قصد به خدمت گرفتن محمد الننی را دارد .به گزارش نشریه Espn با جذب گوندوزی و توریرا در پست هافبک به نظر میرسد الننی رقابت سختی برای قرار گرفتن در ترکیب تیم خواهد داشت و تلاش میکند از آرسنال جدا شود .مارسی فرانسه تلاش میکند پیش از بسته شدن پنجره ی نقل و انتقالات در این کشور محمد الننی را به خدمت بگیرد .الننی به تازگی قرارداد ۴ ساله ی جدیدی را با آرسنال امضا کرده است .
بیشترین میزان دوندگی در هفته ی آغازین رقابت های لیگ جزیره بیشترین میزان دوندگی در هفته ی آغازین رقابت های لیگ جزیره
آرسنال و باشگاه فروزینونه ایتالیا، دیشب بر سر انتقال جوئل کمپل، بازیکن فعلی آرسنال به توافق رسیدند و تا چند ساعت دیگر، این انتقال رسما اعلام می شود. آرسنال و باشگاه فروزینونه ایتالیا، دیشب بر سر انتقال جوئل کمپل، بازیکن فعلی آرسنال به توافق رسیدند و تا چند ساعت دیگر، این انتقال رسما اعلام می شود.
سهامدار سابق آرسنال، علیشر عثمانف، در نظر دارد تا در باشگاه اورتون سرمایه گذاری کند. سهامدار سابق آرسنال، علیشر عثمانف، در نظر دارد تا در باشگاه اورتون سرمایه گذاری کند.
در سال ۱٩٩٦ در چنین روزی: آرسنال با مبلغ ۳.۵ میلیون پوند پاتریک ویرا ۲۰ ساله را از آث میلان خرید. در سال ۱٩٩٦ در چنین روزی: آرسنال با مبلغ ۳.۵ میلیون پوند پاتریک ویرا ۲۰ ساله را از آث میلان خرید.
 الکس سانگ که از آرسنال به بارسلونا رفته بود و بعد از آن راهی وستهم شده بود در انتقالی رایگان به FC Sion سوئیس پیوست. او بیش از ۲۰۰ بار پیراهن آرسنال را در میادین بر تن کرده است.

الکس سانگ هم اکنون ۳۰ ساله است و طی قرارداد دوساله در لیگ سوئیس بازی خود را ادامه خواهد داد
الکس سانگ که از آرسنال به بارسلونا رفته بود و بعد از آن راهی وستهم شده بود در انتقالی رایگان به FC Sion سوئیس پیوست. او بیش از ۲۰۰ بار پیراهن آرسنال را در میادین بر تن کرده است. الکس سانگ هم اکنون ۳۰ ساله است و طی قرارداد دوساله در لیگ سوئیس بازی خود را ادامه خواهد داد
کمپانی آدیداس، مسئول تهیه اقلام ورزشی باشگاه آرسنال از فصل آینده شد. این قرار داد ۵ ساله و به مبلغ ٦۰ میلیون پوند بابت هر سال (مجموعا ۳۰۰ میلیون یورو) میباشد. کمپانی آدیداس، مسئول تهیه اقلام ورزشی باشگاه آرسنال از فصل آینده شد. این قرار داد ۵ ساله و به مبلغ ٦۰ میلیون پوند بابت هر سال (مجموعا ۳۰۰ میلیون یورو) میباشد.
انتظار میرود با جدایی چمبرز ، آرسنال به دنبال خرید یک مدافع وسط دیگر باشد . مدافع اهل کرواسی تیم بشیکتاش ، دوماگوج ویدا اصلی ترین گزینه ی آرسنال است .قیمت این بازیکن حدود ۱۸ میلیون پوند می باشد . انتظار میرود با جدایی چمبرز ، آرسنال به دنبال خرید یک مدافع وسط دیگر باشد . مدافع اهل کرواسی تیم بشیکتاش ، دوماگوج ویدا اصلی ترین گزینه ی آرسنال است .قیمت این بازیکن حدود ۱۸ میلیون پوند می باشد .
به نقل از سایت Goal : لوکاس پرز در حال پشت سر گذاشتن تست های پزشکی باشگاه وستهام است و به زودی به این تیم منتقل خواهد شد ./ به نقل از دی مارزیو : بشیکتاش سعی دارد داوید اوسپینا را به خدمت بگیرد و پیشنهاد انتقال قرضی + آپشن خرید را مطرح کرده که توسط آرسنال رد شده است .آرسنال قصد دارد اوسپینا را بفروشد . به نقل از سایت Goal : لوکاس پرز در حال پشت سر گذاشتن تست های پزشکی باشگاه وستهام است و به زودی به این تیم منتقل خواهد شد ./ به نقل از دی مارزیو : بشیکتاش سعی دارد داوید اوسپینا را به خدمت بگیرد و پیشنهاد انتقال قرضی + آپشن خرید را مطرح کرده که توسط آرسنال رد شده است .آرسنال قصد دارد اوسپینا را بفروشد .
کالوم چمبرز بصورت قرضی به مدت یک فصل به فولهام پیوست .انتقال چمبرز به فولهام بصورت قرضی انجام شد . آرسنال حالا در پست دفاع وسط  سوکراتیس ، موستافی ، هولدینگ و ماوروپانوس را دارد (تا زمانی که کوشیلنی از مصدومیت برگردد) .احساس میکنم آرسنال به جذب یک مدافع وسط دیگر احتیاج دارد . کالوم چمبرز بصورت قرضی به مدت یک فصل به فولهام پیوست .انتقال چمبرز به فولهام بصورت قرضی انجام شد . آرسنال حالا در پست دفاع وسط سوکراتیس ، موستافی ، هولدینگ و ماوروپانوس را دارد (تا زمانی که کوشیلنی از مصدومیت برگردد) .احساس میکنم آرسنال به جذب یک مدافع وسط دیگر احتیاج دارد .

جام ملتها و دردسرهایش

جام ملتهای آفریقا


سرمربي تيم فوتبال آرسنال معتقد است که برگزاري پيکارهاي جام ملت‌هاي آفريقا براي او مشکلاتي به بار مي‌آورد.به نقل از روزنامه ایندپندینت، آرسن ونگر در ماه ژانویه به خاطر رقابت‌های جام ملت‌های آفریقا برای مدتی مروان شاماخ تونسی و گروینیو ساحل عاجی را در خدمت نخواهد داشت. این دو ستاره آفریقایی موظف به همراهی تیم کشور خود هستند و این موضوع می‌تواند برای مربی فرانسوی با توجه به برگزاری مسابقات باشگاهی دردسرساز باشد.
وی گفت: متاسفانه از دست دادن شاماخ و گروینیو برای ما مشکل‌ساز خواهد شد. مجبوریم بدون آن‌ها با کادر بازیکن محدودتر در مسابقات شرکت کنیم.

او ادامه داد: البته با وجود آرشاوین و اوکسالاد چمبرلان، بازیکنانی داریم که می‌توانیم جای آن‌ها را در ترکیب پرکنیم.
ونگر اضافه کرد: امیدوارم این نفرات جانشین در مدتی که شاماخ و گروینیو نیستند، دچار مصدومیت یا محرومیت نشوند و در خدمت تیم قرار گیرند.
بیست و هشتمین دوره جام ملت‌های آفریقا در دو کشور گابن و گینه به صورت میزبان مشترک از تاریخ ۲۱ ژانویه (شنبه اول بهمن ۱۳۹۰ ) آغاز خواهد شد.
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

سید امین هاشمی در 22/9/1390 | 15:35 گفت:

خبر فوری:سلام دوستای من.الآن رضا شاماخ بهم زنگ زد گفت تو شهرمون درگیری شده اصلا به اینترنت دسرسی نداریم .سربازا ریختن تو خونه ها و ... گفت به بچه های سایت بگو واسمون دعا کنن.ازتون میخوام که دعاشون کنین

سید امین هاشمی در 22/9/1390 | 15:31 گفت:

سلام دوستان.نه میخواستم بنویسم من که با گوشی نوشتم و و ن رو 1دکمه ان که اشتبا شد

morteza در 22/9/1390 | 14:28 گفت:

کامرون حذف شده.سونگ نمی ره

علی ارشدی در 22/9/1390 | 14:17 گفت:

یعنی چی گروینیو؟؟؟ سید جون کپی میکنی لااقل درستش کن دادا :))

mostafaa در 22/9/1390 | 14:07 گفت:

سونگ هم میره یعنی ؟

محمدرضاجاشي در 22/9/1390 | 14:03 گفت:

رو اراشا و چمبرلين نميشه حساب باز كرد بايد يه وينگر خوب بخره يكي مثل جانسون من سيتي كه همش رو نيمكته ي

محمدرضاجاشي در 22/9/1390 | 14:01 گفت:

سام زبان محليه احتمالا يعني من قبلا عذر ميخوام
نه سيد؟

sam baygan در 22/9/1390 | 13:57 گفت:

سید مو پیش پیش چی هست حالا؟!

hamidtopchi در 22/9/1390 | 13:45 گفت:

همیشه بازیکنامون تو تیم ملیاشون مصدوم شدن البته همیشه که نه اکثرا:)

سید امین هاشمی در 22/9/1390 | 13:20 گفت:

دوستان این روزنامه یه مقداری تحریف شده هستش.شاماخ مراکشیه اسم بازیکنارم با لهجه گفته که مو پیش پیش عذر میخوام عزیزان