کمپانی:آماده مصاف با آرسنال هستیم

نویسنده: سید امین هاشمی

وبلاگ من
نویسنده: سید امین هاشمی
سید امین هاشمی زاده67،دانشجوی کارشناسی ارشد شیمی آلی،و دیوونه آرسنالم،بدجور.شعارم اینه.زندگی یعنی آرسنال=آرسنال یعنی زندگی
کل بازدید: 254,602 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
مارسی فرانسه قصد به خدمت گرفتن محمد الننی را دارد .به گزارش نشریه Espn با جذب گوندوزی و توریرا در پست هافبک به نظر میرسد الننی رقابت سختی برای قرار گرفتن در ترکیب تیم خواهد داشت و تلاش میکند از آرسنال جدا شود .مارسی فرانسه تلاش میکند پیش از بسته شدن پنجره ی نقل و انتقالات در این کشور محمد الننی را به خدمت بگیرد .الننی به تازگی قرارداد ۴ ساله ی جدیدی را با آرسنال امضا کرده است .
مارسی فرانسه قصد به خدمت گرفتن محمد الننی را دارد .به گزارش نشریه Espn با جذب گوندوزی و توریرا در پست هافبک به نظر میرسد الننی رقابت سختی برای قرار گرفتن در ترکیب تیم خواهد داشت و تلاش میکند از آرسنال جدا شود .مارسی فرانسه تلاش میکند پیش از بسته شدن پنجره ی نقل و انتقالات در این کشور محمد الننی را به خدمت بگیرد .الننی به تازگی قرارداد ۴ ساله ی جدیدی را با آرسنال امضا کرده است .
بیشترین میزان دوندگی در هفته ی آغازین رقابت های لیگ جزیره بیشترین میزان دوندگی در هفته ی آغازین رقابت های لیگ جزیره
آرسنال و باشگاه فروزینونه ایتالیا، دیشب بر سر انتقال جوئل کمپل، بازیکن فعلی آرسنال به توافق رسیدند و تا چند ساعت دیگر، این انتقال رسما اعلام می شود. آرسنال و باشگاه فروزینونه ایتالیا، دیشب بر سر انتقال جوئل کمپل، بازیکن فعلی آرسنال به توافق رسیدند و تا چند ساعت دیگر، این انتقال رسما اعلام می شود.
سهامدار سابق آرسنال، علیشر عثمانف، در نظر دارد تا در باشگاه اورتون سرمایه گذاری کند. سهامدار سابق آرسنال، علیشر عثمانف، در نظر دارد تا در باشگاه اورتون سرمایه گذاری کند.
در سال ۱٩٩٦ در چنین روزی: آرسنال با مبلغ ۳.۵ میلیون پوند پاتریک ویرا ۲۰ ساله را از آث میلان خرید. در سال ۱٩٩٦ در چنین روزی: آرسنال با مبلغ ۳.۵ میلیون پوند پاتریک ویرا ۲۰ ساله را از آث میلان خرید.
 الکس سانگ که از آرسنال به بارسلونا رفته بود و بعد از آن راهی وستهم شده بود در انتقالی رایگان به FC Sion سوئیس پیوست. او بیش از ۲۰۰ بار پیراهن آرسنال را در میادین بر تن کرده است.

الکس سانگ هم اکنون ۳۰ ساله است و طی قرارداد دوساله در لیگ سوئیس بازی خود را ادامه خواهد داد
الکس سانگ که از آرسنال به بارسلونا رفته بود و بعد از آن راهی وستهم شده بود در انتقالی رایگان به FC Sion سوئیس پیوست. او بیش از ۲۰۰ بار پیراهن آرسنال را در میادین بر تن کرده است. الکس سانگ هم اکنون ۳۰ ساله است و طی قرارداد دوساله در لیگ سوئیس بازی خود را ادامه خواهد داد
کمپانی آدیداس، مسئول تهیه اقلام ورزشی باشگاه آرسنال از فصل آینده شد. این قرار داد ۵ ساله و به مبلغ ٦۰ میلیون پوند بابت هر سال (مجموعا ۳۰۰ میلیون یورو) میباشد. کمپانی آدیداس، مسئول تهیه اقلام ورزشی باشگاه آرسنال از فصل آینده شد. این قرار داد ۵ ساله و به مبلغ ٦۰ میلیون پوند بابت هر سال (مجموعا ۳۰۰ میلیون یورو) میباشد.
انتظار میرود با جدایی چمبرز ، آرسنال به دنبال خرید یک مدافع وسط دیگر باشد . مدافع اهل کرواسی تیم بشیکتاش ، دوماگوج ویدا اصلی ترین گزینه ی آرسنال است .قیمت این بازیکن حدود ۱۸ میلیون پوند می باشد . انتظار میرود با جدایی چمبرز ، آرسنال به دنبال خرید یک مدافع وسط دیگر باشد . مدافع اهل کرواسی تیم بشیکتاش ، دوماگوج ویدا اصلی ترین گزینه ی آرسنال است .قیمت این بازیکن حدود ۱۸ میلیون پوند می باشد .
به نقل از سایت Goal : لوکاس پرز در حال پشت سر گذاشتن تست های پزشکی باشگاه وستهام است و به زودی به این تیم منتقل خواهد شد ./ به نقل از دی مارزیو : بشیکتاش سعی دارد داوید اوسپینا را به خدمت بگیرد و پیشنهاد انتقال قرضی + آپشن خرید را مطرح کرده که توسط آرسنال رد شده است .آرسنال قصد دارد اوسپینا را بفروشد . به نقل از سایت Goal : لوکاس پرز در حال پشت سر گذاشتن تست های پزشکی باشگاه وستهام است و به زودی به این تیم منتقل خواهد شد ./ به نقل از دی مارزیو : بشیکتاش سعی دارد داوید اوسپینا را به خدمت بگیرد و پیشنهاد انتقال قرضی + آپشن خرید را مطرح کرده که توسط آرسنال رد شده است .آرسنال قصد دارد اوسپینا را بفروشد .
کالوم چمبرز بصورت قرضی به مدت یک فصل به فولهام پیوست .انتقال چمبرز به فولهام بصورت قرضی انجام شد . آرسنال حالا در پست دفاع وسط  سوکراتیس ، موستافی ، هولدینگ و ماوروپانوس را دارد (تا زمانی که کوشیلنی از مصدومیت برگردد) .احساس میکنم آرسنال به جذب یک مدافع وسط دیگر احتیاج دارد . کالوم چمبرز بصورت قرضی به مدت یک فصل به فولهام پیوست .انتقال چمبرز به فولهام بصورت قرضی انجام شد . آرسنال حالا در پست دفاع وسط سوکراتیس ، موستافی ، هولدینگ و ماوروپانوس را دارد (تا زمانی که کوشیلنی از مصدومیت برگردد) .احساس میکنم آرسنال به جذب یک مدافع وسط دیگر احتیاج دارد .

کمپانی:آماده مصاف با آرسنال هستیم

صحبتهای مدافع سیتی


وینسنت کمپانی ستاره بلژیکی باشگاه سیتی در صحبتهایی اعلام کرد که تیمش بعد از شکست مقابل چلسی آماده است تا مقابل آرسنال رده پنجمی قرار بگیرد

سیتی صدرنشین هفته گذشته با نتیجه 1-2 مغلوب چلسی شد و در جریان آن بازی گائل کلیشی با دریافت دومین کارت زردش در جریان بازی از زمین مسابقه اخراج شد

منچسترسیتی اکنون با دو امتیاز برتری نست به یوناید در صدر جدول لیگ برتر قراردارد و چلسی با7 امتیاز کمتر در رده سوم است

با این وجود کمپانی معتقد است که تیمش می توانددربازی روز یکشنبه آرسنال را شکست دهد.

او در صحبتهایی به اسکای سپورتس نیوز گفت:« همه آماده بازی با آرسنال هستند و این همان چیزی است که ما می خواهیم؛ انجام یک بازی دیگر در روز یکشنبه. مهمترین نکته برای ما این است که همه بازیکنان برای بازی بعدی تیم آماده باشند.»

کمپانی در ادامه صحبتهایش به این نکته اشاره کرد که امیدوار است که تیمش روحیه کافی را کسب کرده باشد:« من فقط یک چیز می گویم. در لحظات خوب و در شرایطی که تیم پی در پی به پیروزی می رسد،نیست که خوب بودن و قدرت تیم مشخص می شود؛مهم این است که بعد از یک شکست هنوز منسجم باشید و بتوانید خود را برای بازی بعد آماده کنید.»
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

davood در 24/9/1390 | 17:43 گفت:

پارسال واقعا حال داد
کاش با چلسی مساوی میکرد و اولین شکست سیتی توسط ارسنال شکل میگرفت

علی ارشدی در 24/9/1390 | 15:26 گفت:

سید منبع یادت شد: ورزش 3

Saeed Milani در 24/9/1390 | 15:17 گفت:

اینو برای اون دوستانی میذارم که فکر می کردن فیفا از پرو ایوولیشن ساکر بهتره!
http://www.epltalk.com/5-reasons-why-pes-2012-is-better-than-fifa-12-35977

حمید فرازی در 24/9/1390 | 14:36 گفت:

کاش حاطره پارسالو زنده کنیم

sepehr najafian در 24/9/1390 | 14:33 گفت:

3-0 پارسال خیلی حال داد.

علی ارشدی در 24/9/1390 | 14:29 گفت:

جام قهرمانانو که گرفتن پرمیر لیگ رو هم می گیرن انشالله

sam baygan در 24/9/1390 | 13:59 گفت:

بعد باختشون دیگه اون ابهتشون ریخته و این خیلی برا روحیه تیم خوبه.
ایشالا مثل پارسال همون اول ده نفره میشن!
باید جلوی اون ملاعین حسابی خوب بازی کنیم!

رضاشاماخ چوک بندر در 24/9/1390 | 13:56 گفت:

این گریل بردمیخواد؟

sepehr najafian در 24/9/1390 | 13:54 گفت:

به همین خیار باش.