صحبتهای آلگری در مورد آرسنال!

نویسنده: سید امین هاشمی

وبلاگ من
نویسنده: سید امین هاشمی
سید امین هاشمی زاده67،دانشجوی کارشناسی ارشد شیمی آلی،و دیوونه آرسنالم،بدجور.شعارم اینه.زندگی یعنی آرسنال=آرسنال یعنی زندگی
کل بازدید: 258,469 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 تیری آنری در اولین تجربه سرمربی‌گری خودش در قامت سرمربی موناکو، با نتیجه ۲-۱ در زمین استراسبورگ شکست خورد. تیری آنری در اولین تجربه سرمربی‌گری خودش در قامت سرمربی موناکو، با نتیجه ۲-۱ در زمین استراسبورگ شکست خورد.
لباس بازیکنان و دروازه‌بانان دو تیم آرسنال و لستر سیتی برای دیدار دوشنبه شب لباس بازیکنان و دروازه‌بانان دو تیم آرسنال و لستر سیتی برای دیدار دوشنبه شب
طبق گزارش پاریس یونایتد، آرسن ونگر صحبت‌هایی با پاریس سنت ژرمن بر سر اخذ جایگاهی در باشگاه داشته است و دور بعدی مذاکرات در نوامبر برگزار خواهد شد، ونگر برای مالکان قطری باشگاه در اولویت است.آرسن ونگر بیش از هر زمان دیگری در مرکز برنامه‌های آینده پاریس سنت ژرمن جای دارد، در حالی که شرایط برای آنترو هنریک متفاوت است، پاریسی‌ها نمی‌خواهند تا پنجره نقل و انتقالات ژانویه صبر کنند و احتمالاً تا پیش از پایان سال میلادی با ونگر به توافق برسند. طبق گزارش پاریس یونایتد، آرسن ونگر صحبت‌هایی با پاریس سنت ژرمن بر سر اخذ جایگاهی در باشگاه داشته است و دور بعدی مذاکرات در نوامبر برگزار خواهد شد، ونگر برای مالکان قطری باشگاه در اولویت است.آرسن ونگر بیش از هر زمان دیگری در مرکز برنامه‌های آینده پاریس سنت ژرمن جای دارد، در حالی که شرایط برای آنترو هنریک متفاوت است، پاریسی‌ها نمی‌خواهند تا پنجره نقل و انتقالات ژانویه صبر کنند و احتمالاً تا پیش از پایان سال میلادی با ونگر به توافق برسند.
طبق گزارش ESPN، مشخص است که اونای امری با توجه به استعداد لوفتوس چیک، خواهان جذب این بازیکن به صورت دائمی است، اما باشگاه چلسی تنها با انتقال قرضی این بازیکن به صورت شش ماهه موافق است تا بتواند فصل آینده جایگاه ثابتی به او در ترکیب تیم بدهد طبق گزارش ESPN، مشخص است که اونای امری با توجه به استعداد لوفتوس چیک، خواهان جذب این بازیکن به صورت دائمی است، اما باشگاه چلسی تنها با انتقال قرضی این بازیکن به صورت شش ماهه موافق است تا بتواند فصل آینده جایگاه ثابتی به او در ترکیب تیم بدهد
طبق گزارش دیلی میل، آرسن ونگر امروز به صورت رسمی به عنوان سرمربی جدید باشگاه بایرن مونیخ معرفی خواهد شد....بعد از ساعاتی ،  کنفرانس مطبوعاتی کارل هاینز و اولی هونز و حسن صالحمیدزیچ مدیران باشگاه بایرن مونیخ برگزار شد و آنها با صحبت هایی که انجام دادند، شایعات پیرامون پیوستن آرسن ونگر به این باشگاه را رد کردند.
طبق گزارش دیلی میل، آرسن ونگر امروز به صورت رسمی به عنوان سرمربی جدید باشگاه بایرن مونیخ معرفی خواهد شد....بعد از ساعاتی ، کنفرانس مطبوعاتی کارل هاینز و اولی هونز و حسن صالحمیدزیچ مدیران باشگاه بایرن مونیخ برگزار شد و آنها با صحبت هایی که انجام دادند، شایعات پیرامون پیوستن آرسن ونگر به این باشگاه را رد کردند.
طبق گزارش فوتبال لندن، سوکراتیس پاپاستاتوپولوس در حین بازی یونان و فنلاند که عصر روز دوشنبه برگزار شد دچار آسیب دیدگی شده است. این دفاع مرکزی با تجربه‌ی یونانی در جریان دیدار یونان و فنلاند از ناحیه قوزک پا دچار مصدومیت شده است و در حال حاضر این سوال مطرح است که آیا از لحاظ جسمانی و فیزیکی به بازی با لستر سیتی خواهد رسید یا خیر. طبق این شرایط پیش آمده راب هولدینگ و شکودران موستافی تنها مدافعان مرکزی در دسترس آرسنال هستند، و امری برای خرید تابستانه‌ی خود دعا خواهد کرد تا هر چه سریع‌تر به شرایط بازی بازگردد. طبق گزارش فوتبال لندن، سوکراتیس پاپاستاتوپولوس در حین بازی یونان و فنلاند که عصر روز دوشنبه برگزار شد دچار آسیب دیدگی شده است. این دفاع مرکزی با تجربه‌ی یونانی در جریان دیدار یونان و فنلاند از ناحیه قوزک پا دچار مصدومیت شده است و در حال حاضر این سوال مطرح است که آیا از لحاظ جسمانی و فیزیکی به بازی با لستر سیتی خواهد رسید یا خیر. طبق این شرایط پیش آمده راب هولدینگ و شکودران موستافی تنها مدافعان مرکزی در دسترس آرسنال هستند، و امری برای خرید تابستانه‌ی خود دعا خواهد کرد تا هر چه سریع‌تر به شرایط بازی بازگردد.
لورن کوشیلنی مدافع فرانسوی باشگاه آرسنال رسما از بازی های ملی خداحافظی کرد. لورن کوشیلنی مدافع فرانسوی باشگاه آرسنال رسما از بازی های ملی خداحافظی کرد.
مدیر آتلانتا یونایتد: آرسنال باید مبلغ پیشنهادی خود برای میگل آلمیرون را حداقل سه برابر کند . دارن ایلز مدیر باشگاه آتلانتا یونایتد: خبرهایی مبنی بر علاقه‌ی باشگاه آرسنال به آلمیرون به گوش من رسیده است و گفته می‌شود این تیم قصد دارد پیشنهادی ۱۱ میلیون پوندی برای این بازیکن ارائه دهد.پیش از هر چیز باید بگویم آرسنال باید حداقل پیشنهادش را سه برابر کند تا راضی بشوم درباره‌ی این انتقال فکر کنم. مدیر آتلانتا یونایتد: آرسنال باید مبلغ پیشنهادی خود برای میگل آلمیرون را حداقل سه برابر کند . دارن ایلز مدیر باشگاه آتلانتا یونایتد: خبرهایی مبنی بر علاقه‌ی باشگاه آرسنال به آلمیرون به گوش من رسیده است و گفته می‌شود این تیم قصد دارد پیشنهادی ۱۱ میلیون پوندی برای این بازیکن ارائه دهد.پیش از هر چیز باید بگویم آرسنال باید حداقل پیشنهادش را سه برابر کند تا راضی بشوم درباره‌ی این انتقال فکر کنم.
طبق گزارش اسکای اسپرت، تیری هانری در حال انجام مراحل پایانی مذاکرات با باشگاه موناکو برای جانشینی لئوناردو یاردیم است، به نظر می‌رسد تا ۴۸ ساعت آینده این انتقال رسما اعلام می‌شود. طبق گزارش اسکای اسپرت، تیری هانری در حال انجام مراحل پایانی مذاکرات با باشگاه موناکو برای جانشینی لئوناردو یاردیم است، به نظر می‌رسد تا ۴۸ ساعت آینده این انتقال رسما اعلام می‌شود.
رادیو مونته کارلو (RMC):  سران باشگاه پاریس سنت ژرمن ملاقات هایی به صورت خصوصی با آرسن ونگر انجام داده اند تا از او در یکی از پستهای ورزشی باشگاه استفاده کنند. با این وجود هنوز نشانه ای از توافقی سریع وجود ندارد، اما سیاست گذاران باشگاه پاریسی می‌خواهند به ونگر یک پست ورزشی را پیشنهاد دهند که الزاما مدیریت فوتبال نیست، به او احتمالا پستی پیشنهاد خواهد شد که در سلسله مراتب باشگاه، یک رتبه پایین تر از ناصر الخلیفی خواهد بود. رادیو مونته کارلو (RMC): سران باشگاه پاریس سنت ژرمن ملاقات هایی به صورت خصوصی با آرسن ونگر انجام داده اند تا از او در یکی از پستهای ورزشی باشگاه استفاده کنند. با این وجود هنوز نشانه ای از توافقی سریع وجود ندارد، اما سیاست گذاران باشگاه پاریسی می‌خواهند به ونگر یک پست ورزشی را پیشنهاد دهند که الزاما مدیریت فوتبال نیست، به او احتمالا پستی پیشنهاد خواهد شد که در سلسله مراتب باشگاه، یک رتبه پایین تر از ناصر الخلیفی خواهد بود.

صحبتهای آلگری در مورد آرسنال!

سرمربی میلان


ماسیمیلیانو آلگری، سرمربی میلان، معتقد است تیمش برای عبور از آرسنال در مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان باید بهترین بازی اش را ارائه بدهد.

روسونری که در مرحله گروهی بعد از بارسا در رتبه دوم قرار گرفته بود، در قرعه کشی امروز مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان حریف آرسنال در این مرحله شد.

آلگری در گفتگو با پرمیوم کالچو گفت:" آرسنال رقیب سرسختی است؛ تیمی که می تواند تا فینال لیگ قهرمانان پیش برود. ما باید در فوریه کاملا آماده باشیم؛ آرسنال تیمی در سطح تیم ماست."

امبرتو گاندینی، مدیر سازماندهی باشگاه میلان، نیز از هم اکنون در انتظار دیدار روسونری مقابل میلان است و امیدوار است بتوانند به روند ضعیف شان مقابل تیم های انگلیسی پایان بدهند.

" با توجه به کیفیت و اشتیاق دو تیم برای موفقیت، دیدار هیجان انگیزی خواهد بود. ما باید به رکورد بدمان مقابل آرسنال پایان بدهیم. ما در سال 2008 مقابل آنها در سن سیرو 2-0 شکست خوردیم و سال گذشته نیز توسط یک تیم انگلیسی دیگر (تاتنهام) حذف شدیم.


بازی برگشت در لندن بسیار هیجان انگیز خواهد بود. ما تصمیم داریم هرطور شده به مرحله بعد برسیم."
Source.g0al.com!
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

سید امین هاشمی در 26/9/1390 | 13:46 گفت:

سام عزیز درسته لهجه ندارن.ولی تو روستاهای اطرافش لهجه محلی داران داداشم

سید امین هاشمی در 26/9/1390 | 13:44 گفت:

ممنونم آقا حسین عسگریان گل/مرسی داداشم

سید امین هاشمی در 26/9/1390 | 13:43 گفت:

ممنونم آقا حسین عسگریان گل/مرسی داداشم

علی ارشدی در 26/9/1390 | 12:27 گفت:

سام تو که اگه تو تاپ تن نباشی اصلا باید فاتحه اون تاپ تن رو خوند

حسین عسگریان در 26/9/1390 | 01:45 گفت:

چیزی نیست دکترجان ازحالا به بعد بدون

sam baygan در 26/9/1390 | 01:21 گفت:

یعنی الان تنکابنیا محلی صحبت نمیکنن و فارسن؟؟؟جالبه تا حالا نمیدونستم.

حسین عسگریان در 26/9/1390 | 01:15 گفت:

سید جان من امروز کلا نتونستم به سایت سربزنم یه خورده دیره ولی تولدت مبارک دادا

سید امین هاشمی در 26/9/1390 | 01:01 گفت:

نه به جون امین من همین 4تا کلمه رو هم از دومادم یاد گرفتم که واسه بابله.شهسواریا اصلا لهجه ندارن سام.یا اگه ام یه کوچولو داشتن بخاطر دانشگاه بزرگش و دانشجوهای زیادش که از هر فرهنگی توش هست همگی لهجشونو بوسیدن کنار گذاشتن!من همین الآنم تعداد کلمه هایی که به زبان مازندرانیه به اندازه انگشتای 1دستمم بلد نیستم سام.

sam baygan در 26/9/1390 | 00:16 گفت:

مم جواد الان داره ظرف میشوره! الان بیاد ببینه من اینو گفتم آبروم میره سید!
یعنی چی درسته؟یعنی میخوای بگی زبون مادریتو نمیدونی؟ وای وای وای...بلا به دور!
میخوای تو رو به رگبار شعرای محلی ببندم سید حال بیای؟؟؟؟؟!!!
شوخی کردم.شعرای من همش غیرقابل نشته!

sam baygan در 26/9/1390 | 00:10 گفت:

سه تای دیگه کین علی؟من نیستم توشون؟؟؟؟؟؟؟

سید امین هاشمی در 26/9/1390 | 00:09 گفت:

آره سام عزیز دونبه! درس گفتم؟ یعنی میدونم فکر کنم بشه.سلام به محمد جواد برسون سام عزیز

سید امین هاشمی در 26/9/1390 | 00:07 گفت:

این نظر لطف شما دوستای گله.مرسی بابت همه چه

علی ارشدی در 25/9/1390 | 23:56 گفت:

سید هم جزو همون تاپ تن هست که گفتم سعید میلانی هم توش هست تاپ تن کاربرای سایت منظورمه

sam baygan در 25/9/1390 | 23:42 گفت:

این از آقاییته سید.بچه مازرون سالارتر تر از این حرفاست خودت که میدونی!
.درضمن مم جواد تولدتو تبریک میگه،منم که گفتم!
[email protected]

سید امین هاشمی در 25/9/1390 | 23:31 گفت:

email:[email protected]

سید امین هاشمی در 25/9/1390 | 23:25 گفت:

آهان.باشه سام عزیز.آخه من تمام سعی خودمو میکنم که با نهایت احترام با بچه ها حرف بزنم که کسی از دستم ناراحت نشه.اون خطم که تو اون گوشیمه که الا 1هفتس که مشکل پیدا کرده.ایمیلتو واسم بذار بهت ایمیل بدم با شماره یه خط دیگمو سام

sam baygan در 25/9/1390 | 23:05 گفت:

یعنی به اسم صدام کن.معذبم اینجوری.افتاد؟!
گوشیت چرا خاموشه؟همون 911و میگم؟

سید امین هاشمی در 25/9/1390 | 22:51 گفت:

متوجه نشدم دکتر منظورتو؟؟ به یه نحو دیگه بیان کن داداشم تا بگیرم

sam baygan در 25/9/1390 | 22:43 گفت:

سید چقد رسمی هستی با ما؟؟؟؟

سید امین هاشمی در 25/9/1390 | 22:21 گفت:

خوب شد گفتی شهرام جان.من گفتم شاید منظورت چیز دیگس که اینو تایپ کردی.چه کارا که نمیکنه عزیز جون

aso در 25/9/1390 | 22:20 گفت:

من که آلگری رو دوست دارم.
امیدوارم تیمش همیشه به جز مقابل آرسنال پیروز بشه.
امیدوارم بعد ونگر آلگری سرمربی آرسنال بشه.

توپچی جنوب در 25/9/1390 | 22:06 گفت:

این چرت وپرت رو پسر خاله ام نوشته من فقط فارسی تایپ میکنم از همه عذر میخوام!!!!!!!!!!

توپچی جنوب در 25/9/1390 | 22:05 گفت:

این چرت وپرت رو پسر خاله ام نوشته من فقط فارسی تایپ میکنم از همه عذر میخوام!!!!!!!!!!

سید امین هاشمی در 25/9/1390 | 21:59 گفت:

قربونت دکتر بایگان.سلام به محمد جواد برسون

sam baygan در 25/9/1390 | 21:47 گفت:

پیر بشی سید....
بچه ها ممد جواد سلام میرسونه...!

توپچی جنوب در 25/9/1390 | 21:42 گفت:

ma hazf mishim ma morabi nadarim

sam baygan در 25/9/1390 | 21:42 گفت:

پیر بشی سید....
بچه ها ممد جواد سلام میرسونه...!

سید امین هاشمی در 25/9/1390 | 21:25 گفت:

از شمام شهرام عزیز و تمام بچه های سایت ممنونم که لطفتون شامل حالم شده.دمتون گرم.مرسی

سید امین هاشمی در 25/9/1390 | 21:22 گفت:

مرسی علی جان.بهترین هدیه شما دوستان به من همین بازدید زیادتون از مطالبم هستش که واقعا واسم با ارزشه دوستای گلم/ممنون از همتون

توپچی جنوب در 25/9/1390 | 21:21 گفت:

سید امین هاشمی دوست عزیزم اینجانب شهرام عمویی به نمایندگی از تمام بچه های ارسنالی بندر رستمی و بوشهر
تولد شما و سال روز ورود شما به این دنیا و منور ساختن ان را تبریک عرض میکنم(((:

علی ارشدی در 25/9/1390 | 21:08 گفت:

تولد تولد تولدت مبارک
کادو تلدت انشالله برد من سیتی باشه

سید امین هاشمی در 25/9/1390 | 20:33 گفت:

خواهش میکنم حمیدرضا جان.
بله فرهاد جان درسته نگفت اخبار قرعه آرسنال

حمیدرضا در 25/9/1390 | 20:26 گفت:

راستی یادم رفت سپاس گذاری کنم دستت درد نکنه که اسم منبه رو اوردی اینجوری دیگه کسی گیر نمیده.سپااااااااااااااااااااااااس داداشی

حمیدرضا در 25/9/1390 | 20:21 گفت:

میلانه آبکش هیچکاری نمیتونه بکنه. تولدت مبارک

فرهاد در 25/9/1390 | 20:14 گفت:

راسته که اخبار ورزشی شبکه سه قرعه ی آرسنال-میلان رو نگفته؟؟؟؟؟؟

سید امین هاشمی در 25/9/1390 | 20:03 گفت:

مرسی دوستای گلم.24سال فرهاد جان

فرهاد در 25/9/1390 | 19:56 گفت:

بچه ها خیلی این تیم رو دسته گرفتین ها.......تولدت مبارک امین جون رفتی تو چند سال؟!!

امیررضا در 25/9/1390 | 19:49 گفت:

مرسی.تولدت مبارک

سید امین هاشمی در 25/9/1390 | 19:45 گفت:

قربونت برم حمید جان،مرسی داداشم

حمید فرازی در 25/9/1390 | 19:42 گفت:

مرسی داداش امین.میلان در سطح آرسناله نه آرسنال در سطح میلان. تازه اونا خیلی هم در سطح ما نیستن.در ضمن تولدت مبارک داداش گلم

توپچی جنوب در 25/9/1390 | 19:38 گفت:

ترس را در نوع حرف زدنشون میشه به عینه دید دارن به رکورد های بدشون در مقابل تیم های انگلیسی اعتراف میکنن
از الان باخت رو پذیرفتن!!!!!!!!!!!