اخباری از گوشه کنار+تشکر از شما (حتما بخونید)

نویسنده: سید امین هاشمی

وبلاگ من
نویسنده: سید امین هاشمی
سید امین هاشمی زاده67،دانشجوی کارشناسی ارشد شیمی آلی،و دیوونه آرسنالم،بدجور.شعارم اینه.زندگی یعنی آرسنال=آرسنال یعنی زندگی
کل بازدید: 254,698 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
اوسپینا به زودی تست های پزشکی باشگاه ناپولی را پشت سر خواهد گذاشت و با قراردادی قرضی با بند خرید به این تیم خواهد پیوست . اوسپینا به زودی تست های پزشکی باشگاه ناپولی را پشت سر خواهد گذاشت و با قراردادی قرضی با بند خرید به این تیم خواهد پیوست .
مارسی فرانسه قصد به خدمت گرفتن محمد الننی را دارد .به گزارش نشریه Espn با جذب گوندوزی و توریرا در پست هافبک به نظر میرسد الننی رقابت سختی برای قرار گرفتن در ترکیب تیم خواهد داشت و تلاش میکند از آرسنال جدا شود .مارسی فرانسه تلاش میکند پیش از بسته شدن پنجره ی نقل و انتقالات در این کشور محمد الننی را به خدمت بگیرد .الننی به تازگی قرارداد ۴ ساله ی جدیدی را با آرسنال امضا کرده است .
مارسی فرانسه قصد به خدمت گرفتن محمد الننی را دارد .به گزارش نشریه Espn با جذب گوندوزی و توریرا در پست هافبک به نظر میرسد الننی رقابت سختی برای قرار گرفتن در ترکیب تیم خواهد داشت و تلاش میکند از آرسنال جدا شود .مارسی فرانسه تلاش میکند پیش از بسته شدن پنجره ی نقل و انتقالات در این کشور محمد الننی را به خدمت بگیرد .الننی به تازگی قرارداد ۴ ساله ی جدیدی را با آرسنال امضا کرده است .
بیشترین میزان دوندگی در هفته ی آغازین رقابت های لیگ جزیره بیشترین میزان دوندگی در هفته ی آغازین رقابت های لیگ جزیره
آرسنال و باشگاه فروزینونه ایتالیا، دیشب بر سر انتقال جوئل کمپل، بازیکن فعلی آرسنال به توافق رسیدند و تا چند ساعت دیگر، این انتقال رسما اعلام می شود. آرسنال و باشگاه فروزینونه ایتالیا، دیشب بر سر انتقال جوئل کمپل، بازیکن فعلی آرسنال به توافق رسیدند و تا چند ساعت دیگر، این انتقال رسما اعلام می شود.
سهامدار سابق آرسنال، علیشر عثمانف، در نظر دارد تا در باشگاه اورتون سرمایه گذاری کند. سهامدار سابق آرسنال، علیشر عثمانف، در نظر دارد تا در باشگاه اورتون سرمایه گذاری کند.
در سال ۱٩٩٦ در چنین روزی: آرسنال با مبلغ ۳.۵ میلیون پوند پاتریک ویرا ۲۰ ساله را از آث میلان خرید. در سال ۱٩٩٦ در چنین روزی: آرسنال با مبلغ ۳.۵ میلیون پوند پاتریک ویرا ۲۰ ساله را از آث میلان خرید.
 الکس سانگ که از آرسنال به بارسلونا رفته بود و بعد از آن راهی وستهم شده بود در انتقالی رایگان به FC Sion سوئیس پیوست. او بیش از ۲۰۰ بار پیراهن آرسنال را در میادین بر تن کرده است.

الکس سانگ هم اکنون ۳۰ ساله است و طی قرارداد دوساله در لیگ سوئیس بازی خود را ادامه خواهد داد
الکس سانگ که از آرسنال به بارسلونا رفته بود و بعد از آن راهی وستهم شده بود در انتقالی رایگان به FC Sion سوئیس پیوست. او بیش از ۲۰۰ بار پیراهن آرسنال را در میادین بر تن کرده است. الکس سانگ هم اکنون ۳۰ ساله است و طی قرارداد دوساله در لیگ سوئیس بازی خود را ادامه خواهد داد
کمپانی آدیداس، مسئول تهیه اقلام ورزشی باشگاه آرسنال از فصل آینده شد. این قرار داد ۵ ساله و به مبلغ ٦۰ میلیون پوند بابت هر سال (مجموعا ۳۰۰ میلیون یورو) میباشد. کمپانی آدیداس، مسئول تهیه اقلام ورزشی باشگاه آرسنال از فصل آینده شد. این قرار داد ۵ ساله و به مبلغ ٦۰ میلیون پوند بابت هر سال (مجموعا ۳۰۰ میلیون یورو) میباشد.
انتظار میرود با جدایی چمبرز ، آرسنال به دنبال خرید یک مدافع وسط دیگر باشد . مدافع اهل کرواسی تیم بشیکتاش ، دوماگوج ویدا اصلی ترین گزینه ی آرسنال است .قیمت این بازیکن حدود ۱۸ میلیون پوند می باشد . انتظار میرود با جدایی چمبرز ، آرسنال به دنبال خرید یک مدافع وسط دیگر باشد . مدافع اهل کرواسی تیم بشیکتاش ، دوماگوج ویدا اصلی ترین گزینه ی آرسنال است .قیمت این بازیکن حدود ۱۸ میلیون پوند می باشد .
به نقل از سایت Goal : لوکاس پرز در حال پشت سر گذاشتن تست های پزشکی باشگاه وستهام است و به زودی به این تیم منتقل خواهد شد ./ به نقل از دی مارزیو : بشیکتاش سعی دارد داوید اوسپینا را به خدمت بگیرد و پیشنهاد انتقال قرضی + آپشن خرید را مطرح کرده که توسط آرسنال رد شده است .آرسنال قصد دارد اوسپینا را بفروشد . به نقل از سایت Goal : لوکاس پرز در حال پشت سر گذاشتن تست های پزشکی باشگاه وستهام است و به زودی به این تیم منتقل خواهد شد ./ به نقل از دی مارزیو : بشیکتاش سعی دارد داوید اوسپینا را به خدمت بگیرد و پیشنهاد انتقال قرضی + آپشن خرید را مطرح کرده که توسط آرسنال رد شده است .آرسنال قصد دارد اوسپینا را بفروشد .

اخباری از گوشه کنار+تشکر از شما (حتما بخونید)

روز تولدم بهترین هدیه ممکن رو به من دادین/ممنون+news


سلام دوستای گلم.اول از همه تشکر.تشکر از شما و مدیریت سایت که همه مارو تو 1محیط دوستانه دور هم جمع کرد.تشکر دوم از شما که تو روز تولدم بهترین هدیه رو به من دادین.نزدیک به 50000بازدید از بلاگ که فکر میکنم بیشترین بازدید از بلاگ تو این کانون باشه رو مدیون شما عزیزان هستم.این امر میسر نبود جز لطف شما دوستای گلم که شامل حال من شد..
آقا_خانم_نوجوون و هر کسی که با 1بار کلیک روی پستم نوشته های من رو خوندی از همتون متشکرم.طبیعتا تعدادتون خدارو شکر اینقدر زیاد هستش که اگر بخوام نام ببرم حتما 1سری اسمها از قلم میفته ولی بدونین دوستان شما من رو با این کار مورد لطف و عنایت خودتون قرار دادین و من هیچ وقت این لحظرو تو زندگیم از یاد نخواهم برد.باشد که روزی برآید از دستم که پاسخ گوی خوبیهای شما رفقای گل باشم.
اخبار بدین شرحه دوستای خوبم.
1.ونگر از قرعه سخت میلان هیجان زده است.
2.ونگر:آرسنال از نظر روحی و فیزیکی آماده تقابل با سیتی است.
3.ترائوره:قصد دارم در آرسنال بمانم
4.ونگر:در مورد ریکاوری ویلشر احساس خوبی دارم.
5.ون پرسی از قرار گرفتن مقابل مرتساکر در یورو احساس نگرانی ندارد.
6.هیل وود:ون پرسی باید در آرسنال بماند.
7.آلگری:باید نتایج ضعیفمان مقابل آرسنال را جبران کنیم...
خوش باشین دوستای گل
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

حمیدرضا در 26/9/1390 | 14:52 گفت:

آره یه مدت قرضس رفته بود به یووه ولی دویاره یرگشته هووووووووووووووووووراااااااااااا

سید امین هاشمی در 26/9/1390 | 13:39 گفت:

دست همگیتون درد نکنه.واقعا ممنون از همه شما دوستان.دست همگیتون رو میبوسم..
حمید جان فکر کنم قرضی رفته

حمید فرازی در 26/9/1390 | 13:34 گفت:

درمقابل این زحمات و خبرای علیت چیزی نبود داداش گلم.درضمن مگه ترائوره نرفت؟

حسین عسگریان در 26/9/1390 | 13:32 گفت:

ای دمت گرم علی جون منم تو کف شکلک ارمان موندم

علی ارشدی در 26/9/1390 | 12:35 گفت:

سید هر چی بازدید داری حقته بس که خوبی
ولی من نفهمیدم اون شکلک آرمان چیه قضیه اش

حمیدرضا در 26/9/1390 | 11:39 گفت:

سلام به آقا امین و همه ی دوستان. خواهش میکنم تو دیگه لینک گل های آرسنال رو بزار تو بلاگت من هرچی میگم لینک گل ها رو بزارید هیچک محل نمیزاره. خواهش میکنم لینک گل های آرسنال رو برای دانلود بزار تو سایتت ممنون

رضاشاماخ چوک بندر در 26/9/1390 | 10:55 گفت:

سیدجای ذکایی توبایداخبارشبکه3بدی

محمدرضاجاشي در 26/9/1390 | 09:01 گفت:

سيدجان تولد مبارك

سید امین هاشمی در 26/9/1390 | 08:44 گفت:

واقعا ممنون از همگی شما عزیزان.دمتون گرم دوستای گل/مرسی

آرمان امیراحمدی در 26/9/1390 | 08:27 گفت:

:X

توپچی جنوب در 26/9/1390 | 02:42 گفت:

دستت درد نکنه که اینقدر رو کیبورد اروم انگشت میزاری و واسه ما بلاگ های مفید میزاری یه دنیا ممنون سید جون!!!

shervin در 26/9/1390 | 02:06 گفت:

من نفر 50000 بودم که بازدید کردم باید بهم مثل لیگ انگلیس که به زننده 20000 گل لیگ جایزه میده تو هم به من جایزه بدی.

حسین عسگریان در 26/9/1390 | 01:42 گفت:

مرسی سید جون واسه همه خوبیات

sam baygan در 26/9/1390 | 01:20 گفت:

قابل تو رم نداشت،تو خودت گلی.به قول خودت مگه برا آمار بازدید 3000000000000 تومن پول میدن؟!