اخباری از گوشه کنار+تشکر از شما (حتما بخونید)

نویسنده: سید امین هاشمی

وبلاگ من
نویسنده: سید امین هاشمی
سید امین هاشمی زاده67،دانشجوی کارشناسی ارشد شیمی آلی،و دیوونه آرسنالم،بدجور.شعارم اینه.زندگی یعنی آرسنال=آرسنال یعنی زندگی
کل بازدید: 258,017 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
لورن کوشیلنی مدافع فرانسوی باشگاه آرسنال رسما از بازی های ملی خداحافظی کرد. لورن کوشیلنی مدافع فرانسوی باشگاه آرسنال رسما از بازی های ملی خداحافظی کرد.
مدیر آتلانتا یونایتد: آرسنال باید مبلغ پیشنهادی خود برای میگل آلمیرون را حداقل سه برابر کند . دارن ایلز مدیر باشگاه آتلانتا یونایتد: خبرهایی مبنی بر علاقه‌ی باشگاه آرسنال به آلمیرون به گوش من رسیده است و گفته می‌شود این تیم قصد دارد پیشنهادی ۱۱ میلیون پوندی برای این بازیکن ارائه دهد.پیش از هر چیز باید بگویم آرسنال باید حداقل پیشنهادش را سه برابر کند تا راضی بشوم درباره‌ی این انتقال فکر کنم. مدیر آتلانتا یونایتد: آرسنال باید مبلغ پیشنهادی خود برای میگل آلمیرون را حداقل سه برابر کند . دارن ایلز مدیر باشگاه آتلانتا یونایتد: خبرهایی مبنی بر علاقه‌ی باشگاه آرسنال به آلمیرون به گوش من رسیده است و گفته می‌شود این تیم قصد دارد پیشنهادی ۱۱ میلیون پوندی برای این بازیکن ارائه دهد.پیش از هر چیز باید بگویم آرسنال باید حداقل پیشنهادش را سه برابر کند تا راضی بشوم درباره‌ی این انتقال فکر کنم.
طبق گزارش اسکای اسپرت، تیری هانری در حال انجام مراحل پایانی مذاکرات با باشگاه موناکو برای جانشینی لئوناردو یاردیم است، به نظر می‌رسد تا ۴۸ ساعت آینده این انتقال رسما اعلام می‌شود. طبق گزارش اسکای اسپرت، تیری هانری در حال انجام مراحل پایانی مذاکرات با باشگاه موناکو برای جانشینی لئوناردو یاردیم است، به نظر می‌رسد تا ۴۸ ساعت آینده این انتقال رسما اعلام می‌شود.
رادیو مونته کارلو (RMC):  سران باشگاه پاریس سنت ژرمن ملاقات هایی به صورت خصوصی با آرسن ونگر انجام داده اند تا از او در یکی از پستهای ورزشی باشگاه استفاده کنند. با این وجود هنوز نشانه ای از توافقی سریع وجود ندارد، اما سیاست گذاران باشگاه پاریسی می‌خواهند به ونگر یک پست ورزشی را پیشنهاد دهند که الزاما مدیریت فوتبال نیست، به او احتمالا پستی پیشنهاد خواهد شد که در سلسله مراتب باشگاه، یک رتبه پایین تر از ناصر الخلیفی خواهد بود. رادیو مونته کارلو (RMC): سران باشگاه پاریس سنت ژرمن ملاقات هایی به صورت خصوصی با آرسن ونگر انجام داده اند تا از او در یکی از پستهای ورزشی باشگاه استفاده کنند. با این وجود هنوز نشانه ای از توافقی سریع وجود ندارد، اما سیاست گذاران باشگاه پاریسی می‌خواهند به ونگر یک پست ورزشی را پیشنهاد دهند که الزاما مدیریت فوتبال نیست، به او احتمالا پستی پیشنهاد خواهد شد که در سلسله مراتب باشگاه، یک رتبه پایین تر از ناصر الخلیفی خواهد بود.
به دلیل مصدومیت کوین تراپ، برند لنو دروازه‌بان آرسنال به تیم ملی آلمان دعوت شد. به دلیل مصدومیت کوین تراپ، برند لنو دروازه‌بان آرسنال به تیم ملی آلمان دعوت شد.
ستاره‌های جوان آرسنال به تیم ملی کشورشان دعوت شدند .ادی انکتیا و جو ویلوک برای دو دیدار مقابل تیم ملی ایتالیا و تیم ملی چک به تیم ملی زیر ۲۰ سال انگلستان دعوت شدند.امیل اسمیت روه برای دو دیدار مقابل تیم ملی پرتغال و تیم ملی مقدونیه به تیم ملی زیر ۱۹ سال انگلستان دعوت شد. فلورین بالوگُن، ونتای دیلی کمبل، تیریس جان جولز، آرتور اوکونکو، بوکایو ساکا برای دو دیدار مقابل تیم ملی سوئد و تیم ملی چک به تیم ملی زیر ۱۸ سال انگلستان دعوت شدند.میگل عزیز، سام گرینوود، یونس موسی به تیم ملی زیر ۱۷ سال انگلستان دعوت شدند تا در تورنمنت بین المللی جوانان در انگلستان که قرار است با تیم ملی های کشور آمریکا، روسیه و برزیل رو به رو شوند، به میدان بروند.
ستاره‌های جوان آرسنال به تیم ملی کشورشان دعوت شدند .ادی انکتیا و جو ویلوک برای دو دیدار مقابل تیم ملی ایتالیا و تیم ملی چک به تیم ملی زیر ۲۰ سال انگلستان دعوت شدند.امیل اسمیت روه برای دو دیدار مقابل تیم ملی پرتغال و تیم ملی مقدونیه به تیم ملی زیر ۱۹ سال انگلستان دعوت شد. فلورین بالوگُن، ونتای دیلی کمبل، تیریس جان جولز، آرتور اوکونکو، بوکایو ساکا برای دو دیدار مقابل تیم ملی سوئد و تیم ملی چک به تیم ملی زیر ۱۸ سال انگلستان دعوت شدند.میگل عزیز، سام گرینوود، یونس موسی به تیم ملی زیر ۱۷ سال انگلستان دعوت شدند تا در تورنمنت بین المللی جوانان در انگلستان که قرار است با تیم ملی های کشور آمریکا، روسیه و برزیل رو به رو شوند، به میدان بروند.
طبق گزارش میرور، میگل آلمیرون بازیکن ۲۴ ساله پاراگوئه ای باشگاه آتلانتا یونایتد، در ژانویه با مبلغ ۱۵ میلیون پوند به باشگاه آرسنال خواهد پیوست. طبق گزارش میرور، میگل آلمیرون بازیکن ۲۴ ساله پاراگوئه ای باشگاه آتلانتا یونایتد، در ژانویه با مبلغ ۱۵ میلیون پوند به باشگاه آرسنال خواهد پیوست.
باشگاه آرسنال رسما اعلام کرد که از اول ژوئیه ۲۰۱۹ با شرکت آدیداس همکاری خود را آغاز می کند.قرارداد باشگاه آرسنال با شرکت آدیداس ۵ ساله خواهد بود که ارزش این قرارداد ۳۰۰ میلیون پوند خواهد بود، این باشگاه به ازای هر فصل ۶۰ میلیون پوند از این برند بزرگ ورزشی دریافت خواهد کرد. باشگاه آرسنال رسما اعلام کرد که از اول ژوئیه ۲۰۱۹ با شرکت آدیداس همکاری خود را آغاز می کند.قرارداد باشگاه آرسنال با شرکت آدیداس ۵ ساله خواهد بود که ارزش این قرارداد ۳۰۰ میلیون پوند خواهد بود، این باشگاه به ازای هر فصل ۶۰ میلیون پوند از این برند بزرگ ورزشی دریافت خواهد کرد.
برای اولین بار در تاریخ لیگ جزیره دو بازیکن تعویضی در یک بازی از لیگ موفق شدند هم گل بزنند و هم پاس گل بدهند ، اوبامیانگ و رمزی پس از ورود به میدان به عنوان بازیکن تعویضی هر کدام یک گل و یک پاس گل را به نام خود ثبت کردند . برای اولین بار در تاریخ لیگ جزیره دو بازیکن تعویضی در یک بازی از لیگ موفق شدند هم گل بزنند و هم پاس گل بدهند ، اوبامیانگ و رمزی پس از ورود به میدان به عنوان بازیکن تعویضی هر کدام یک گل و یک پاس گل را به نام خود ثبت کردند .
آرون رمزی گل سوم آرسنال را تنها ۳۹ ثانیه پس از ورودش به زمین به ثمر رساند . سریعترین گل در لیگ برای آرسنال توسط یک بازیکن تعویضی پس از دسامبر ۲۰۰۷ . در دسامبر ۲۰۰۷ نیکلاس بندتنر پس از ۳۵ ثانیه از ورودش به زمین توانست دروازه تاتنهام را باز کند . آرون رمزی گل سوم آرسنال را تنها ۳۹ ثانیه پس از ورودش به زمین به ثمر رساند . سریعترین گل در لیگ برای آرسنال توسط یک بازیکن تعویضی پس از دسامبر ۲۰۰۷ . در دسامبر ۲۰۰۷ نیکلاس بندتنر پس از ۳۵ ثانیه از ورودش به زمین توانست دروازه تاتنهام را باز کند .

اخباری از گوشه کنار+تشکر از شما (حتما بخونید)

روز تولدم بهترین هدیه ممکن رو به من دادین/ممنون+news


سلام دوستای گلم.اول از همه تشکر.تشکر از شما و مدیریت سایت که همه مارو تو 1محیط دوستانه دور هم جمع کرد.تشکر دوم از شما که تو روز تولدم بهترین هدیه رو به من دادین.نزدیک به 50000بازدید از بلاگ که فکر میکنم بیشترین بازدید از بلاگ تو این کانون باشه رو مدیون شما عزیزان هستم.این امر میسر نبود جز لطف شما دوستای گلم که شامل حال من شد..
آقا_خانم_نوجوون و هر کسی که با 1بار کلیک روی پستم نوشته های من رو خوندی از همتون متشکرم.طبیعتا تعدادتون خدارو شکر اینقدر زیاد هستش که اگر بخوام نام ببرم حتما 1سری اسمها از قلم میفته ولی بدونین دوستان شما من رو با این کار مورد لطف و عنایت خودتون قرار دادین و من هیچ وقت این لحظرو تو زندگیم از یاد نخواهم برد.باشد که روزی برآید از دستم که پاسخ گوی خوبیهای شما رفقای گل باشم.
اخبار بدین شرحه دوستای خوبم.
1.ونگر از قرعه سخت میلان هیجان زده است.
2.ونگر:آرسنال از نظر روحی و فیزیکی آماده تقابل با سیتی است.
3.ترائوره:قصد دارم در آرسنال بمانم
4.ونگر:در مورد ریکاوری ویلشر احساس خوبی دارم.
5.ون پرسی از قرار گرفتن مقابل مرتساکر در یورو احساس نگرانی ندارد.
6.هیل وود:ون پرسی باید در آرسنال بماند.
7.آلگری:باید نتایج ضعیفمان مقابل آرسنال را جبران کنیم...
خوش باشین دوستای گل
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

حمیدرضا در 26/9/1390 | 14:52 گفت:

آره یه مدت قرضس رفته بود به یووه ولی دویاره یرگشته هووووووووووووووووووراااااااااااا

سید امین هاشمی در 26/9/1390 | 13:39 گفت:

دست همگیتون درد نکنه.واقعا ممنون از همه شما دوستان.دست همگیتون رو میبوسم..
حمید جان فکر کنم قرضی رفته

حمید فرازی در 26/9/1390 | 13:34 گفت:

درمقابل این زحمات و خبرای علیت چیزی نبود داداش گلم.درضمن مگه ترائوره نرفت؟

حسین عسگریان در 26/9/1390 | 13:32 گفت:

ای دمت گرم علی جون منم تو کف شکلک ارمان موندم

علی ارشدی در 26/9/1390 | 12:35 گفت:

سید هر چی بازدید داری حقته بس که خوبی
ولی من نفهمیدم اون شکلک آرمان چیه قضیه اش

حمیدرضا در 26/9/1390 | 11:39 گفت:

سلام به آقا امین و همه ی دوستان. خواهش میکنم تو دیگه لینک گل های آرسنال رو بزار تو بلاگت من هرچی میگم لینک گل ها رو بزارید هیچک محل نمیزاره. خواهش میکنم لینک گل های آرسنال رو برای دانلود بزار تو سایتت ممنون

رضاشاماخ چوک بندر در 26/9/1390 | 10:55 گفت:

سیدجای ذکایی توبایداخبارشبکه3بدی

محمدرضاجاشي در 26/9/1390 | 09:01 گفت:

سيدجان تولد مبارك

سید امین هاشمی در 26/9/1390 | 08:44 گفت:

واقعا ممنون از همگی شما عزیزان.دمتون گرم دوستای گل/مرسی

آرمان امیراحمدی در 26/9/1390 | 08:27 گفت:

:X

توپچی جنوب در 26/9/1390 | 02:42 گفت:

دستت درد نکنه که اینقدر رو کیبورد اروم انگشت میزاری و واسه ما بلاگ های مفید میزاری یه دنیا ممنون سید جون!!!

shervin در 26/9/1390 | 02:06 گفت:

من نفر 50000 بودم که بازدید کردم باید بهم مثل لیگ انگلیس که به زننده 20000 گل لیگ جایزه میده تو هم به من جایزه بدی.

حسین عسگریان در 26/9/1390 | 01:42 گفت:

مرسی سید جون واسه همه خوبیات

sam baygan در 26/9/1390 | 01:20 گفت:

قابل تو رم نداشت،تو خودت گلی.به قول خودت مگه برا آمار بازدید 3000000000000 تومن پول میدن؟!