اخباری از گوشه کنار

نویسنده: سید امین هاشمی

وبلاگ من
نویسنده: سید امین هاشمی
سید امین هاشمی زاده67،دانشجوی کارشناسی ارشد شیمی آلی،و دیوونه آرسنالم،بدجور.شعارم اینه.زندگی یعنی آرسنال=آرسنال یعنی زندگی
کل بازدید: 254,603 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
مارسی فرانسه قصد به خدمت گرفتن محمد الننی را دارد .به گزارش نشریه Espn با جذب گوندوزی و توریرا در پست هافبک به نظر میرسد الننی رقابت سختی برای قرار گرفتن در ترکیب تیم خواهد داشت و تلاش میکند از آرسنال جدا شود .مارسی فرانسه تلاش میکند پیش از بسته شدن پنجره ی نقل و انتقالات در این کشور محمد الننی را به خدمت بگیرد .الننی به تازگی قرارداد ۴ ساله ی جدیدی را با آرسنال امضا کرده است .
مارسی فرانسه قصد به خدمت گرفتن محمد الننی را دارد .به گزارش نشریه Espn با جذب گوندوزی و توریرا در پست هافبک به نظر میرسد الننی رقابت سختی برای قرار گرفتن در ترکیب تیم خواهد داشت و تلاش میکند از آرسنال جدا شود .مارسی فرانسه تلاش میکند پیش از بسته شدن پنجره ی نقل و انتقالات در این کشور محمد الننی را به خدمت بگیرد .الننی به تازگی قرارداد ۴ ساله ی جدیدی را با آرسنال امضا کرده است .
بیشترین میزان دوندگی در هفته ی آغازین رقابت های لیگ جزیره بیشترین میزان دوندگی در هفته ی آغازین رقابت های لیگ جزیره
آرسنال و باشگاه فروزینونه ایتالیا، دیشب بر سر انتقال جوئل کمپل، بازیکن فعلی آرسنال به توافق رسیدند و تا چند ساعت دیگر، این انتقال رسما اعلام می شود. آرسنال و باشگاه فروزینونه ایتالیا، دیشب بر سر انتقال جوئل کمپل، بازیکن فعلی آرسنال به توافق رسیدند و تا چند ساعت دیگر، این انتقال رسما اعلام می شود.
سهامدار سابق آرسنال، علیشر عثمانف، در نظر دارد تا در باشگاه اورتون سرمایه گذاری کند. سهامدار سابق آرسنال، علیشر عثمانف، در نظر دارد تا در باشگاه اورتون سرمایه گذاری کند.
در سال ۱٩٩٦ در چنین روزی: آرسنال با مبلغ ۳.۵ میلیون پوند پاتریک ویرا ۲۰ ساله را از آث میلان خرید. در سال ۱٩٩٦ در چنین روزی: آرسنال با مبلغ ۳.۵ میلیون پوند پاتریک ویرا ۲۰ ساله را از آث میلان خرید.
 الکس سانگ که از آرسنال به بارسلونا رفته بود و بعد از آن راهی وستهم شده بود در انتقالی رایگان به FC Sion سوئیس پیوست. او بیش از ۲۰۰ بار پیراهن آرسنال را در میادین بر تن کرده است.

الکس سانگ هم اکنون ۳۰ ساله است و طی قرارداد دوساله در لیگ سوئیس بازی خود را ادامه خواهد داد
الکس سانگ که از آرسنال به بارسلونا رفته بود و بعد از آن راهی وستهم شده بود در انتقالی رایگان به FC Sion سوئیس پیوست. او بیش از ۲۰۰ بار پیراهن آرسنال را در میادین بر تن کرده است. الکس سانگ هم اکنون ۳۰ ساله است و طی قرارداد دوساله در لیگ سوئیس بازی خود را ادامه خواهد داد
کمپانی آدیداس، مسئول تهیه اقلام ورزشی باشگاه آرسنال از فصل آینده شد. این قرار داد ۵ ساله و به مبلغ ٦۰ میلیون پوند بابت هر سال (مجموعا ۳۰۰ میلیون یورو) میباشد. کمپانی آدیداس، مسئول تهیه اقلام ورزشی باشگاه آرسنال از فصل آینده شد. این قرار داد ۵ ساله و به مبلغ ٦۰ میلیون پوند بابت هر سال (مجموعا ۳۰۰ میلیون یورو) میباشد.
انتظار میرود با جدایی چمبرز ، آرسنال به دنبال خرید یک مدافع وسط دیگر باشد . مدافع اهل کرواسی تیم بشیکتاش ، دوماگوج ویدا اصلی ترین گزینه ی آرسنال است .قیمت این بازیکن حدود ۱۸ میلیون پوند می باشد . انتظار میرود با جدایی چمبرز ، آرسنال به دنبال خرید یک مدافع وسط دیگر باشد . مدافع اهل کرواسی تیم بشیکتاش ، دوماگوج ویدا اصلی ترین گزینه ی آرسنال است .قیمت این بازیکن حدود ۱۸ میلیون پوند می باشد .
به نقل از سایت Goal : لوکاس پرز در حال پشت سر گذاشتن تست های پزشکی باشگاه وستهام است و به زودی به این تیم منتقل خواهد شد ./ به نقل از دی مارزیو : بشیکتاش سعی دارد داوید اوسپینا را به خدمت بگیرد و پیشنهاد انتقال قرضی + آپشن خرید را مطرح کرده که توسط آرسنال رد شده است .آرسنال قصد دارد اوسپینا را بفروشد . به نقل از سایت Goal : لوکاس پرز در حال پشت سر گذاشتن تست های پزشکی باشگاه وستهام است و به زودی به این تیم منتقل خواهد شد ./ به نقل از دی مارزیو : بشیکتاش سعی دارد داوید اوسپینا را به خدمت بگیرد و پیشنهاد انتقال قرضی + آپشن خرید را مطرح کرده که توسط آرسنال رد شده است .آرسنال قصد دارد اوسپینا را بفروشد .
کالوم چمبرز بصورت قرضی به مدت یک فصل به فولهام پیوست .انتقال چمبرز به فولهام بصورت قرضی انجام شد . آرسنال حالا در پست دفاع وسط  سوکراتیس ، موستافی ، هولدینگ و ماوروپانوس را دارد (تا زمانی که کوشیلنی از مصدومیت برگردد) .احساس میکنم آرسنال به جذب یک مدافع وسط دیگر احتیاج دارد . کالوم چمبرز بصورت قرضی به مدت یک فصل به فولهام پیوست .انتقال چمبرز به فولهام بصورت قرضی انجام شد . آرسنال حالا در پست دفاع وسط سوکراتیس ، موستافی ، هولدینگ و ماوروپانوس را دارد (تا زمانی که کوشیلنی از مصدومیت برگردد) .احساس میکنم آرسنال به جذب یک مدافع وسط دیگر احتیاج دارد .

اخباری از گوشه کنار

news


دوستای گلم سلام.
به امید پیروزی تو بازی امشب.
اخبار بدین شرحه:
1.darren huckerby‏ بازیکن اسبق سیتی گفته که ون پرسی از تمام ستاره های سیتی بهتره.
2.آرتتا:آرسنال میتواند همانند بازی چلسی،سیتی رو هم شکست بده.
3.یونایتد به دنبال گوتزه نیست.تکذیب شد.
4.ژسنی:آرسنال میتواند سیتی رو شکست دهد.
5.مانچینی:نصری باید بهتر بازی کند.
6.داوید سیلوا:سیتی نباید تما م ذهن خود را مشغول توقف ون پرسی کند.
7.شانس بالای آرسنال برای خرید یک فوروارد آفریقایی..
اسم این فوروارد ederzito‏ هستش..
به امید پیروزی..
خوش باشین دوستان
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

سید امین هاشمی در 27/9/1390 | 17:58 گفت:

ممنون سام عزیز بابت پیشنهادت.حتما از دفعه بعد عملیش میکنم

سید امین هاشمی در 27/9/1390 | 17:56 گفت:

فکر کنم با این مصدومیتای خط دفاع ژورو تو ترکیب باشه حامد جان

سید مسعود حسینی در 27/9/1390 | 17:53 گفت:

یادش بخیر... huckerby :x
بازیای فوق العاده ش تو کاونتری در کنار ایان دابلین فراموش نشدنیه!
خیلی وقت بود فراموشش کرده بودم!

HAMED toopchi در 27/9/1390 | 17:48 گفت:

ژورو امشب بازي ميكنه؟

سید امین هاشمی در 27/9/1390 | 17:38 گفت:

خواهش میکنم علی جون،سام گفت داداش مرسی

علی ارشدی در 27/9/1390 | 16:30 گفت:

ببخشید جواب ندادم سید نبودم به جاش سام جور منو کشید !!!!
خدا کنه بتونه گل بزنه کارش خیلی سخته چون همه رو اون تمرکز میکنن

سید امین هاشمی در 27/9/1390 | 15:33 گفت:

مرسی سام عزیز.پس حله ایشالا میزنه رکوردو

mostafaa در 27/9/1390 | 15:03 گفت:


آقا این کد جریانش چیه؟یکی مارو راهنمایی کنه. دیشب رضا شاماخ سی تا شبکه نوشت که بازی روی نوشم می دن منم همه رو نوشتم امشب برم خونه خواهرم از ماهوراه ببینم ولی هیچی از سیستم ها ماهواره نمی دونم.یکی ما رو راهنمایی کنه چیکارکنیم بتونیم از ماهواره ببینیم

sam baygan در 27/9/1390 | 14:48 گفت:

با شیرر 3 تا و با تی تی یکی.

sam baygan در 27/9/1390 | 14:46 گفت:

یه پیشنهاد؛سید خودتم تحلیلاتو ضمیمش کن هم پربارتر میشه و هم قشنگتر!
ممنونم.

حسین عسگریان در 27/9/1390 | 14:41 گفت:

نوکرتم داداش

سید امین هاشمی در 27/9/1390 | 14:37 گفت:

حالا رکورد چندتا هستش علی جان؟ چندا فاصله داره رابین باهاش؟

سید امین هاشمی در 27/9/1390 | 14:36 گفت:

ای جونم آقا حسین.خدا کنه اینطوری باشه که گفتی.مرسی داداش

علی ارشدی در 27/9/1390 | 14:36 گفت:

خبر دیگه احتمال لغو بازی با وولوزه یعنی شانسه فن پرسی برای شکستن رکورد شیرر کمتر میشه اگه بازی لغو بشه
الان با احتساب بازی امروز 4 تا بازی دیگه فرصت هست که امیدوارم کمتر نشه تا رابین بتونه اون رکوردو بشکنه

حسین عسگریان در 27/9/1390 | 14:26 گفت:

مرسی سید جان به امید خداامروز کادوی تولدتو ازون پرسی میگیری

سید امین هاشمی در 27/9/1390 | 14:20 گفت:

آرو واقعا حمید جان.درست میگی شما

حمید فرازی در 27/9/1390 | 14:09 گفت:

مرسی داداش امین.اینم بهش اضافه کنم که سیتی از مانچینی خواسته بهش بیشتر بازی بده و درخواست کرده تو این بازی فیکس بذارش که با توجه به حاشیه سازی چندروز پیش میلنر امکانش هست ولی حال کردم رفت اونجا جام بگیره ولی داره از رو نیمکت حذف تیمش در رقابتای مختلفو تماشا میکنه.