اخباری از گوشه کنار

نویسنده: سید امین هاشمی

وبلاگ من
نویسنده: سید امین هاشمی
سید امین هاشمی زاده67،دانشجوی کارشناسی ارشد شیمی آلی،و دیوونه آرسنالم،بدجور.شعارم اینه.زندگی یعنی آرسنال=آرسنال یعنی زندگی
کل بازدید: 258,477 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 تیری آنری در اولین تجربه سرمربی‌گری خودش در قامت سرمربی موناکو، با نتیجه ۲-۱ در زمین استراسبورگ شکست خورد. تیری آنری در اولین تجربه سرمربی‌گری خودش در قامت سرمربی موناکو، با نتیجه ۲-۱ در زمین استراسبورگ شکست خورد.
لباس بازیکنان و دروازه‌بانان دو تیم آرسنال و لستر سیتی برای دیدار دوشنبه شب لباس بازیکنان و دروازه‌بانان دو تیم آرسنال و لستر سیتی برای دیدار دوشنبه شب
طبق گزارش پاریس یونایتد، آرسن ونگر صحبت‌هایی با پاریس سنت ژرمن بر سر اخذ جایگاهی در باشگاه داشته است و دور بعدی مذاکرات در نوامبر برگزار خواهد شد، ونگر برای مالکان قطری باشگاه در اولویت است.آرسن ونگر بیش از هر زمان دیگری در مرکز برنامه‌های آینده پاریس سنت ژرمن جای دارد، در حالی که شرایط برای آنترو هنریک متفاوت است، پاریسی‌ها نمی‌خواهند تا پنجره نقل و انتقالات ژانویه صبر کنند و احتمالاً تا پیش از پایان سال میلادی با ونگر به توافق برسند. طبق گزارش پاریس یونایتد، آرسن ونگر صحبت‌هایی با پاریس سنت ژرمن بر سر اخذ جایگاهی در باشگاه داشته است و دور بعدی مذاکرات در نوامبر برگزار خواهد شد، ونگر برای مالکان قطری باشگاه در اولویت است.آرسن ونگر بیش از هر زمان دیگری در مرکز برنامه‌های آینده پاریس سنت ژرمن جای دارد، در حالی که شرایط برای آنترو هنریک متفاوت است، پاریسی‌ها نمی‌خواهند تا پنجره نقل و انتقالات ژانویه صبر کنند و احتمالاً تا پیش از پایان سال میلادی با ونگر به توافق برسند.
طبق گزارش ESPN، مشخص است که اونای امری با توجه به استعداد لوفتوس چیک، خواهان جذب این بازیکن به صورت دائمی است، اما باشگاه چلسی تنها با انتقال قرضی این بازیکن به صورت شش ماهه موافق است تا بتواند فصل آینده جایگاه ثابتی به او در ترکیب تیم بدهد طبق گزارش ESPN، مشخص است که اونای امری با توجه به استعداد لوفتوس چیک، خواهان جذب این بازیکن به صورت دائمی است، اما باشگاه چلسی تنها با انتقال قرضی این بازیکن به صورت شش ماهه موافق است تا بتواند فصل آینده جایگاه ثابتی به او در ترکیب تیم بدهد
طبق گزارش دیلی میل، آرسن ونگر امروز به صورت رسمی به عنوان سرمربی جدید باشگاه بایرن مونیخ معرفی خواهد شد....بعد از ساعاتی ،  کنفرانس مطبوعاتی کارل هاینز و اولی هونز و حسن صالحمیدزیچ مدیران باشگاه بایرن مونیخ برگزار شد و آنها با صحبت هایی که انجام دادند، شایعات پیرامون پیوستن آرسن ونگر به این باشگاه را رد کردند.
طبق گزارش دیلی میل، آرسن ونگر امروز به صورت رسمی به عنوان سرمربی جدید باشگاه بایرن مونیخ معرفی خواهد شد....بعد از ساعاتی ، کنفرانس مطبوعاتی کارل هاینز و اولی هونز و حسن صالحمیدزیچ مدیران باشگاه بایرن مونیخ برگزار شد و آنها با صحبت هایی که انجام دادند، شایعات پیرامون پیوستن آرسن ونگر به این باشگاه را رد کردند.
طبق گزارش فوتبال لندن، سوکراتیس پاپاستاتوپولوس در حین بازی یونان و فنلاند که عصر روز دوشنبه برگزار شد دچار آسیب دیدگی شده است. این دفاع مرکزی با تجربه‌ی یونانی در جریان دیدار یونان و فنلاند از ناحیه قوزک پا دچار مصدومیت شده است و در حال حاضر این سوال مطرح است که آیا از لحاظ جسمانی و فیزیکی به بازی با لستر سیتی خواهد رسید یا خیر. طبق این شرایط پیش آمده راب هولدینگ و شکودران موستافی تنها مدافعان مرکزی در دسترس آرسنال هستند، و امری برای خرید تابستانه‌ی خود دعا خواهد کرد تا هر چه سریع‌تر به شرایط بازی بازگردد. طبق گزارش فوتبال لندن، سوکراتیس پاپاستاتوپولوس در حین بازی یونان و فنلاند که عصر روز دوشنبه برگزار شد دچار آسیب دیدگی شده است. این دفاع مرکزی با تجربه‌ی یونانی در جریان دیدار یونان و فنلاند از ناحیه قوزک پا دچار مصدومیت شده است و در حال حاضر این سوال مطرح است که آیا از لحاظ جسمانی و فیزیکی به بازی با لستر سیتی خواهد رسید یا خیر. طبق این شرایط پیش آمده راب هولدینگ و شکودران موستافی تنها مدافعان مرکزی در دسترس آرسنال هستند، و امری برای خرید تابستانه‌ی خود دعا خواهد کرد تا هر چه سریع‌تر به شرایط بازی بازگردد.
لورن کوشیلنی مدافع فرانسوی باشگاه آرسنال رسما از بازی های ملی خداحافظی کرد. لورن کوشیلنی مدافع فرانسوی باشگاه آرسنال رسما از بازی های ملی خداحافظی کرد.
مدیر آتلانتا یونایتد: آرسنال باید مبلغ پیشنهادی خود برای میگل آلمیرون را حداقل سه برابر کند . دارن ایلز مدیر باشگاه آتلانتا یونایتد: خبرهایی مبنی بر علاقه‌ی باشگاه آرسنال به آلمیرون به گوش من رسیده است و گفته می‌شود این تیم قصد دارد پیشنهادی ۱۱ میلیون پوندی برای این بازیکن ارائه دهد.پیش از هر چیز باید بگویم آرسنال باید حداقل پیشنهادش را سه برابر کند تا راضی بشوم درباره‌ی این انتقال فکر کنم. مدیر آتلانتا یونایتد: آرسنال باید مبلغ پیشنهادی خود برای میگل آلمیرون را حداقل سه برابر کند . دارن ایلز مدیر باشگاه آتلانتا یونایتد: خبرهایی مبنی بر علاقه‌ی باشگاه آرسنال به آلمیرون به گوش من رسیده است و گفته می‌شود این تیم قصد دارد پیشنهادی ۱۱ میلیون پوندی برای این بازیکن ارائه دهد.پیش از هر چیز باید بگویم آرسنال باید حداقل پیشنهادش را سه برابر کند تا راضی بشوم درباره‌ی این انتقال فکر کنم.
طبق گزارش اسکای اسپرت، تیری هانری در حال انجام مراحل پایانی مذاکرات با باشگاه موناکو برای جانشینی لئوناردو یاردیم است، به نظر می‌رسد تا ۴۸ ساعت آینده این انتقال رسما اعلام می‌شود. طبق گزارش اسکای اسپرت، تیری هانری در حال انجام مراحل پایانی مذاکرات با باشگاه موناکو برای جانشینی لئوناردو یاردیم است، به نظر می‌رسد تا ۴۸ ساعت آینده این انتقال رسما اعلام می‌شود.
رادیو مونته کارلو (RMC):  سران باشگاه پاریس سنت ژرمن ملاقات هایی به صورت خصوصی با آرسن ونگر انجام داده اند تا از او در یکی از پستهای ورزشی باشگاه استفاده کنند. با این وجود هنوز نشانه ای از توافقی سریع وجود ندارد، اما سیاست گذاران باشگاه پاریسی می‌خواهند به ونگر یک پست ورزشی را پیشنهاد دهند که الزاما مدیریت فوتبال نیست، به او احتمالا پستی پیشنهاد خواهد شد که در سلسله مراتب باشگاه، یک رتبه پایین تر از ناصر الخلیفی خواهد بود. رادیو مونته کارلو (RMC): سران باشگاه پاریس سنت ژرمن ملاقات هایی به صورت خصوصی با آرسن ونگر انجام داده اند تا از او در یکی از پستهای ورزشی باشگاه استفاده کنند. با این وجود هنوز نشانه ای از توافقی سریع وجود ندارد، اما سیاست گذاران باشگاه پاریسی می‌خواهند به ونگر یک پست ورزشی را پیشنهاد دهند که الزاما مدیریت فوتبال نیست، به او احتمالا پستی پیشنهاد خواهد شد که در سلسله مراتب باشگاه، یک رتبه پایین تر از ناصر الخلیفی خواهد بود.

اخباری از گوشه کنار

news


سلام دوستای گلم.لازمه که پیشاپیش طولانی ترین شب سال رو شب یلدا رو به همه شما دوستای خوبم تبریک عرض کنم و براتون آرزوی بهترینهارو داشته باشم..
اخبار بدین شرحه:
1.ژسنی:ما بهتر از تاتنهام هستیم و پایان فصل بالاتر از آنها قرار خواهیم گرفت.
2.تو بازی آرسنال - سیتی 47303نفر به ورزشگاه اومده بودن.
3.آرسنال بدنبال فوروارد اندرلخت.اسم این مهاجم matias suarez ‎‏ هستش.
4.تو بازی آرسنال - سیتی آرشاوین نمره 6 و میگل نمره 6/5 گرفت.
5.شایعات آرسنال:آرشاوین و شاماخ فروخته خواهند شد و کاوانی و پودولسکی لباس توپچی ها رو بر تن خواهند کرد.
6.ژسنی:سیتی - یونایتد- چلسی و آرسنال هنوز میتوانند فاتح لیگ برتر شوند.
7.piers morgan :سیتی شانسی برای جذب رابین ون پرسی ندارد...
*یلداتون مبارک*
خوش باشین دوستان.
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

سید امین هاشمی در 30/9/1390 | 00:17 گفت:

ممنون سام عزیز... م(خ)سی!

سید امین هاشمی در 30/9/1390 | 00:16 گفت:

مرسی حسین کاظمی خبر خوبی بود داداشم

sam baygan در 29/9/1390 | 23:59 گفت:

تشکر از امین جان بابت خبرش تبریک به محسن بابت تولدش

ramin kazemi در 29/9/1390 | 23:51 گفت:

بازیکن لیورپول Luis Suarez هشت بازی محروم شد.40000 پوند جریمه نقدی برای رفتار نژاد پرستانه توی بازی با منچستر

سید امین هاشمی در 29/9/1390 | 23:46 گفت:

مرسی حسین جان.برم رأی بدم.

ramin kazemi در 29/9/1390 | 23:46 گفت:

http://www.skysports.com/football/competitions/premier-league لینک نظرسنجی

سید امین هاشمی در 29/9/1390 | 23:44 گفت:

از همتون ممنونم.دس تک تکتون درد نکنه دوستای گلم..
محمد رضا جاشی عزیز شما درس میگی حق با شماس داداشم،منم تسلیت عرض میکنم ببخشید

ramin kazemi در 29/9/1390 | 23:44 گفت:

سایت skysports.com/premierleague یه نظر سنجی گذاشته با عنوان کدام بازیکن توی 20 سال گذشته بهترین بازیکن بوده توی لیست تیری هانری و دنیس برگکمپ هم هست.استیون جرارد با 30 درصد اوله و تیری با 18 درصد دومه.دنیس و اریک کانتونا 7 درصد ارا رو گرفتن

محمد اصغری در 29/9/1390 | 23:37 گفت:

این دروازه بان ما هم کلا ادمامیدواری .اگه خدایی نکرده ما اخر جدول هم می بودیم باز این می گفت ما برای قهرمانی شانس داریم.

محمد جواد در 29/9/1390 | 23:36 گفت:

سید جون دستت به شدت درد نکنه :-)

مهدی جان تولدت خیلی مبارک اشاا... 120 ساله شی :-)

محمدرضاجاشي در 29/9/1390 | 23:33 گفت:

امشب شب شهادت امام سجاد سيدالساجدين(عليه السلام) سيد شما بايد بش اشاره ميكردي شما كه از نسل اونا هستي ديگه چرا؟

رضاشاماخ چوک بندر در 29/9/1390 | 23:10 گفت:

اره سیدحال کردم اساسی

سید امین هاشمی در 29/9/1390 | 23:00 گفت:

ای رضا شاماخ.ولی خوشم اومد که فونیکه آقای گل نیم فصل شدا حال کردم رضا جون

علی ارشدی در 29/9/1390 | 22:56 گفت:

محسن تولدت مبارک

رضاشاماخ چوک بندر در 29/9/1390 | 22:32 گفت:

فقط (فونیکه سی)کناررابین جواب میده.درسته سید؟

حمید فرازی در 29/9/1390 | 22:21 گفت:

مرسی داداش امین.مثل همیشه مختصر و مفید.محسن جان تبریگ میگم داداشم.کاوانی که نمیاد آرسنال و بهتر که نیاد.در حال حاضر به سیستم آرسنال نمیاد.کاوانی یه مهاجم تمام کننده هست که ما مثل ناپولی هافبک خلاقی شبیه همسیک نداریم

فرهاد در 29/9/1390 | 21:59 گفت:

تولدت مبارک محسن

عليرضا عمراني در 29/9/1390 | 21:45 گفت:

كاواني بياد ارسنال عجب چيزي ميشه

سید امین هاشمی در 29/9/1390 | 21:40 گفت:

تولد شمام مبارک محسن جان.پیر شی جوون

محمد رستگار در 29/9/1390 | 21:37 گفت:

ناپولي امكان نداره كاواني رو بده.

علیرضا در 29/9/1390 | 21:35 گفت:

یلدای همتون مبارک............

محسن در 29/9/1390 | 21:28 گفت:

یلداتون ملارک
راسی شب یلادا شب تولد منم دیگس
شب یلدا 20ساله میشم

سید امین هاشمی در 29/9/1390 | 21:21 گفت:

قربونت علی آقای گل

davood در 29/9/1390 | 21:18 گفت:

شماره 5 خیلی خوبه

علی ارشدی در 29/9/1390 | 21:09 گفت:

مرسی مثل همیشه مفید بود :))
یلدای تو هم مبارک سید عزیز