داخل خونه-خارج خونه

نویسنده: سید امین هاشمی

وبلاگ من
نویسنده: سید امین هاشمی
سید امین هاشمی زاده67،دانشجوی کارشناسی ارشد شیمی آلی،و دیوونه آرسنالم،بدجور.شعارم اینه.زندگی یعنی آرسنال=آرسنال یعنی زندگی
کل بازدید: 254,670 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
اوسپینا به زودی تست های پزشکی باشگاه ناپولی را پشت سر خواهد گذاشت و با قراردادی قرضی با بند خرید به این تیم خواهد پیوست . اوسپینا به زودی تست های پزشکی باشگاه ناپولی را پشت سر خواهد گذاشت و با قراردادی قرضی با بند خرید به این تیم خواهد پیوست .
مارسی فرانسه قصد به خدمت گرفتن محمد الننی را دارد .به گزارش نشریه Espn با جذب گوندوزی و توریرا در پست هافبک به نظر میرسد الننی رقابت سختی برای قرار گرفتن در ترکیب تیم خواهد داشت و تلاش میکند از آرسنال جدا شود .مارسی فرانسه تلاش میکند پیش از بسته شدن پنجره ی نقل و انتقالات در این کشور محمد الننی را به خدمت بگیرد .الننی به تازگی قرارداد ۴ ساله ی جدیدی را با آرسنال امضا کرده است .
مارسی فرانسه قصد به خدمت گرفتن محمد الننی را دارد .به گزارش نشریه Espn با جذب گوندوزی و توریرا در پست هافبک به نظر میرسد الننی رقابت سختی برای قرار گرفتن در ترکیب تیم خواهد داشت و تلاش میکند از آرسنال جدا شود .مارسی فرانسه تلاش میکند پیش از بسته شدن پنجره ی نقل و انتقالات در این کشور محمد الننی را به خدمت بگیرد .الننی به تازگی قرارداد ۴ ساله ی جدیدی را با آرسنال امضا کرده است .
بیشترین میزان دوندگی در هفته ی آغازین رقابت های لیگ جزیره بیشترین میزان دوندگی در هفته ی آغازین رقابت های لیگ جزیره
آرسنال و باشگاه فروزینونه ایتالیا، دیشب بر سر انتقال جوئل کمپل، بازیکن فعلی آرسنال به توافق رسیدند و تا چند ساعت دیگر، این انتقال رسما اعلام می شود. آرسنال و باشگاه فروزینونه ایتالیا، دیشب بر سر انتقال جوئل کمپل، بازیکن فعلی آرسنال به توافق رسیدند و تا چند ساعت دیگر، این انتقال رسما اعلام می شود.
سهامدار سابق آرسنال، علیشر عثمانف، در نظر دارد تا در باشگاه اورتون سرمایه گذاری کند. سهامدار سابق آرسنال، علیشر عثمانف، در نظر دارد تا در باشگاه اورتون سرمایه گذاری کند.
در سال ۱٩٩٦ در چنین روزی: آرسنال با مبلغ ۳.۵ میلیون پوند پاتریک ویرا ۲۰ ساله را از آث میلان خرید. در سال ۱٩٩٦ در چنین روزی: آرسنال با مبلغ ۳.۵ میلیون پوند پاتریک ویرا ۲۰ ساله را از آث میلان خرید.
 الکس سانگ که از آرسنال به بارسلونا رفته بود و بعد از آن راهی وستهم شده بود در انتقالی رایگان به FC Sion سوئیس پیوست. او بیش از ۲۰۰ بار پیراهن آرسنال را در میادین بر تن کرده است.

الکس سانگ هم اکنون ۳۰ ساله است و طی قرارداد دوساله در لیگ سوئیس بازی خود را ادامه خواهد داد
الکس سانگ که از آرسنال به بارسلونا رفته بود و بعد از آن راهی وستهم شده بود در انتقالی رایگان به FC Sion سوئیس پیوست. او بیش از ۲۰۰ بار پیراهن آرسنال را در میادین بر تن کرده است. الکس سانگ هم اکنون ۳۰ ساله است و طی قرارداد دوساله در لیگ سوئیس بازی خود را ادامه خواهد داد
کمپانی آدیداس، مسئول تهیه اقلام ورزشی باشگاه آرسنال از فصل آینده شد. این قرار داد ۵ ساله و به مبلغ ٦۰ میلیون پوند بابت هر سال (مجموعا ۳۰۰ میلیون یورو) میباشد. کمپانی آدیداس، مسئول تهیه اقلام ورزشی باشگاه آرسنال از فصل آینده شد. این قرار داد ۵ ساله و به مبلغ ٦۰ میلیون پوند بابت هر سال (مجموعا ۳۰۰ میلیون یورو) میباشد.
انتظار میرود با جدایی چمبرز ، آرسنال به دنبال خرید یک مدافع وسط دیگر باشد . مدافع اهل کرواسی تیم بشیکتاش ، دوماگوج ویدا اصلی ترین گزینه ی آرسنال است .قیمت این بازیکن حدود ۱۸ میلیون پوند می باشد . انتظار میرود با جدایی چمبرز ، آرسنال به دنبال خرید یک مدافع وسط دیگر باشد . مدافع اهل کرواسی تیم بشیکتاش ، دوماگوج ویدا اصلی ترین گزینه ی آرسنال است .قیمت این بازیکن حدود ۱۸ میلیون پوند می باشد .
به نقل از سایت Goal : لوکاس پرز در حال پشت سر گذاشتن تست های پزشکی باشگاه وستهام است و به زودی به این تیم منتقل خواهد شد ./ به نقل از دی مارزیو : بشیکتاش سعی دارد داوید اوسپینا را به خدمت بگیرد و پیشنهاد انتقال قرضی + آپشن خرید را مطرح کرده که توسط آرسنال رد شده است .آرسنال قصد دارد اوسپینا را بفروشد . به نقل از سایت Goal : لوکاس پرز در حال پشت سر گذاشتن تست های پزشکی باشگاه وستهام است و به زودی به این تیم منتقل خواهد شد ./ به نقل از دی مارزیو : بشیکتاش سعی دارد داوید اوسپینا را به خدمت بگیرد و پیشنهاد انتقال قرضی + آپشن خرید را مطرح کرده که توسط آرسنال رد شده است .آرسنال قصد دارد اوسپینا را بفروشد .

داخل خونه-خارج خونه

بازیهای خارج از خونه و داخل خونه


دوستای گلم سلام.
سال گذشته آرسنال بهترین تیم جزیره بود از نظر امتیاز گرفتن تو بازیهای خارج از خونه.و بالعکس اگه همونطور هم داخل خونه کار میکردیم به جای فرگوسن ونگر جام رو بالا میبرد...
من احساس میکنم امسال هم داریم همون راهو پیش میگیریم...
آخه بلکبرن و ولوز تیم هستن که ما بهشون امتیاز بدیم؟ آخه چرا بابت چیزیکه میدونیم امسال هم اتفاق نمی افته حرص بخوریم.. بابا دیگه جلو همه آبرو داری کنیم،سر خودمونو که نمیتونیم گول بزنیم..
ببینید دوستان من ناراحتی قلبی دارم.مشکلمم افتادگی دریچه میترال قلبمه.دکترم هرگونه استرس-هیجان و مهمتر از همه دیدن فوتبال رو واسم گفته که بدتر از سمه واسه قلبم.. به خدا الآنم قلبم درد میکنه.. اینارو گفتم که لا اقل به خودم بقبولونم که آقا آرسنال امسال با این تیم امکان نداره بتونه جام بگیره... چقد حرص بخورم.بسه دیگه جوونیمو پای آرسنال دادم،چقد خودمو گول بزنم بگم جام مال ماست! با این بازیکنا که تو زمین خودشون امتیاز از دس میدن امکان نداره جام بگیریم
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

سید امین هاشمی در 7/10/1390 | 20:57 گفت:

ای کاش 1مالک عرب داشتیم/از همگی ممنون

علی ارشدی در 7/10/1390 | 20:43 گفت:

آقا سیایت باشگاه تربیت بازیکنای داخل خود باشگاست از زمان اومدن ونگر این بوده ولی از وقتی مالکان باشگاه عوض شدن این دست پرورده ها حفظ نمیشن در حالی که قبلا این طوری نبود آنری پیرس ویرا و.... همه کار برای آرسنال کردن بعد رفتن اما الان چی؟؟؟ نصری رفت اما هیچ کاری برای ما نکرد
ونگر که همون ونگره مدیرا که عوض شدن سیاست باشگاه هم عوض شد

aso در 7/10/1390 | 17:35 گفت:

نمیدونم چرا بعضی از دوستان فکر میکنن، ونگر نمیخواد بازیکن بخره، مسخره ترین حرفی که میشه زد اینه که بگی مربی یه تیم نمیخواد بازیکن بخره
مطئن باشید اگه همین ونگری که از نظر شما بازیکن نمیخره، اگه خدای ناکرده یه روز از آرسنال جدا بشه و به سیتی بره، تا اونجایی که بتونه بازیکن میخره.
ببینید دوستان این سیاست کلی باشگاه که بازیکن نخرن، ربطی هم به ونگر نداره، مطمئن باشید اگه خود مورینیو هم بیاید بازم همین آش و همین کاسست.
سیاست باشگاه تربیت بازیکنای داخل خود باشگاست.

محسن در 7/10/1390 | 14:13 گفت:

در بزرگی ونگر شکی نیس ام نخریدن بازیکن یه بخشیش به ونگر بر می گرده.

حمید فرازی در 7/10/1390 | 14:11 گفت:

من نمیدونم کی اینقدر مورینیو رو بزرگ کرده.مورینیو چرا با این همه ستاره نمیتونه بارسا رو شکست بده.همیشه سبک بازیش تدافعی بوده.به نظر من این جنگ روانی مورینیو هست که اونو به یه مربی سرشناس تبدیل کرده نه دانش فنیش.

سید امین هاشمی در 7/10/1390 | 13:55 گفت:

آقا محمد علی ونگر حرف نداره بازیکن نداریم.کرونکه دلش نمیاد پول خرج کنه 4تا آس بیاره ببین ونگر چیکار که نمیکنه داداشم

mohammad ali در 7/10/1390 | 13:30 گفت:

بچه ها من کم کم دارم میرم سمت مورینیو ...
ونگر فایده نداره . مورینیو هم که گفته میخواد بیاد انگلیس. چی از این بهتر ؟؟؟ تا ونگر هست ---------> جوون گرایی & بی جامی

حمید فرازی در 7/10/1390 | 09:02 گفت:

امین جان باور کن از اولم هیچکدوم توقع نداشتیم با این تیم جام بگیریم.الان تیممون همینی که هست.فقط میتونیم امیدوار باشیم جایگاه امسالش خوب باشه یعنی حداقل جزو 4 تیم باشیم که اونم خیلی سخته

رضاشاماخ چوک بندر در 7/10/1390 | 02:29 گفت:

آره باسیدموافقم.سیدمنم اعصاب دارم