اخباری از گوشه کنار

نویسنده: سید امین هاشمی

وبلاگ من
نویسنده: سید امین هاشمی
سید امین هاشمی زاده67،دانشجوی کارشناسی ارشد شیمی آلی،و دیوونه آرسنالم،بدجور.شعارم اینه.زندگی یعنی آرسنال=آرسنال یعنی زندگی
کل بازدید: 254,697 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
اوسپینا به زودی تست های پزشکی باشگاه ناپولی را پشت سر خواهد گذاشت و با قراردادی قرضی با بند خرید به این تیم خواهد پیوست . اوسپینا به زودی تست های پزشکی باشگاه ناپولی را پشت سر خواهد گذاشت و با قراردادی قرضی با بند خرید به این تیم خواهد پیوست .
مارسی فرانسه قصد به خدمت گرفتن محمد الننی را دارد .به گزارش نشریه Espn با جذب گوندوزی و توریرا در پست هافبک به نظر میرسد الننی رقابت سختی برای قرار گرفتن در ترکیب تیم خواهد داشت و تلاش میکند از آرسنال جدا شود .مارسی فرانسه تلاش میکند پیش از بسته شدن پنجره ی نقل و انتقالات در این کشور محمد الننی را به خدمت بگیرد .الننی به تازگی قرارداد ۴ ساله ی جدیدی را با آرسنال امضا کرده است .
مارسی فرانسه قصد به خدمت گرفتن محمد الننی را دارد .به گزارش نشریه Espn با جذب گوندوزی و توریرا در پست هافبک به نظر میرسد الننی رقابت سختی برای قرار گرفتن در ترکیب تیم خواهد داشت و تلاش میکند از آرسنال جدا شود .مارسی فرانسه تلاش میکند پیش از بسته شدن پنجره ی نقل و انتقالات در این کشور محمد الننی را به خدمت بگیرد .الننی به تازگی قرارداد ۴ ساله ی جدیدی را با آرسنال امضا کرده است .
بیشترین میزان دوندگی در هفته ی آغازین رقابت های لیگ جزیره بیشترین میزان دوندگی در هفته ی آغازین رقابت های لیگ جزیره
آرسنال و باشگاه فروزینونه ایتالیا، دیشب بر سر انتقال جوئل کمپل، بازیکن فعلی آرسنال به توافق رسیدند و تا چند ساعت دیگر، این انتقال رسما اعلام می شود. آرسنال و باشگاه فروزینونه ایتالیا، دیشب بر سر انتقال جوئل کمپل، بازیکن فعلی آرسنال به توافق رسیدند و تا چند ساعت دیگر، این انتقال رسما اعلام می شود.
سهامدار سابق آرسنال، علیشر عثمانف، در نظر دارد تا در باشگاه اورتون سرمایه گذاری کند. سهامدار سابق آرسنال، علیشر عثمانف، در نظر دارد تا در باشگاه اورتون سرمایه گذاری کند.
در سال ۱٩٩٦ در چنین روزی: آرسنال با مبلغ ۳.۵ میلیون پوند پاتریک ویرا ۲۰ ساله را از آث میلان خرید. در سال ۱٩٩٦ در چنین روزی: آرسنال با مبلغ ۳.۵ میلیون پوند پاتریک ویرا ۲۰ ساله را از آث میلان خرید.
 الکس سانگ که از آرسنال به بارسلونا رفته بود و بعد از آن راهی وستهم شده بود در انتقالی رایگان به FC Sion سوئیس پیوست. او بیش از ۲۰۰ بار پیراهن آرسنال را در میادین بر تن کرده است.

الکس سانگ هم اکنون ۳۰ ساله است و طی قرارداد دوساله در لیگ سوئیس بازی خود را ادامه خواهد داد
الکس سانگ که از آرسنال به بارسلونا رفته بود و بعد از آن راهی وستهم شده بود در انتقالی رایگان به FC Sion سوئیس پیوست. او بیش از ۲۰۰ بار پیراهن آرسنال را در میادین بر تن کرده است. الکس سانگ هم اکنون ۳۰ ساله است و طی قرارداد دوساله در لیگ سوئیس بازی خود را ادامه خواهد داد
کمپانی آدیداس، مسئول تهیه اقلام ورزشی باشگاه آرسنال از فصل آینده شد. این قرار داد ۵ ساله و به مبلغ ٦۰ میلیون پوند بابت هر سال (مجموعا ۳۰۰ میلیون یورو) میباشد. کمپانی آدیداس، مسئول تهیه اقلام ورزشی باشگاه آرسنال از فصل آینده شد. این قرار داد ۵ ساله و به مبلغ ٦۰ میلیون پوند بابت هر سال (مجموعا ۳۰۰ میلیون یورو) میباشد.
انتظار میرود با جدایی چمبرز ، آرسنال به دنبال خرید یک مدافع وسط دیگر باشد . مدافع اهل کرواسی تیم بشیکتاش ، دوماگوج ویدا اصلی ترین گزینه ی آرسنال است .قیمت این بازیکن حدود ۱۸ میلیون پوند می باشد . انتظار میرود با جدایی چمبرز ، آرسنال به دنبال خرید یک مدافع وسط دیگر باشد . مدافع اهل کرواسی تیم بشیکتاش ، دوماگوج ویدا اصلی ترین گزینه ی آرسنال است .قیمت این بازیکن حدود ۱۸ میلیون پوند می باشد .
به نقل از سایت Goal : لوکاس پرز در حال پشت سر گذاشتن تست های پزشکی باشگاه وستهام است و به زودی به این تیم منتقل خواهد شد ./ به نقل از دی مارزیو : بشیکتاش سعی دارد داوید اوسپینا را به خدمت بگیرد و پیشنهاد انتقال قرضی + آپشن خرید را مطرح کرده که توسط آرسنال رد شده است .آرسنال قصد دارد اوسپینا را بفروشد . به نقل از سایت Goal : لوکاس پرز در حال پشت سر گذاشتن تست های پزشکی باشگاه وستهام است و به زودی به این تیم منتقل خواهد شد ./ به نقل از دی مارزیو : بشیکتاش سعی دارد داوید اوسپینا را به خدمت بگیرد و پیشنهاد انتقال قرضی + آپشن خرید را مطرح کرده که توسط آرسنال رد شده است .آرسنال قصد دارد اوسپینا را بفروشد .

اخباری از گوشه کنار

news


دوستای خوبم سلام.
با قسمت دیگه ای از اخباری از گوشه کنار هستم خدمتتون.
اخبار بدین شرحه:
1.مرتساکر:دروازه بان ولوز واکنشهای درخشانی داشت،ولی ما هنوز میتوانیم در بین 4تیم برتر باشیم.
2.آرسنال بدنبال فوروارد 19ساله سوئدی که در فاینورد توپ میزنه..
نام این بازیکن gohn guidetti‏ هستش.
3.تو بازی هفته گذشته آرسنال_ویلا، 35818نفر به ویلا پارک اومده بودن.
4.مرتساکر:آرسنال با خرید پودولسکی و آنری شرایط خوبی پیدا خواهد کرد.
5.سیتی 30میلیون برای خرید هازارد کنار گذاشته،گفته میشه ایگوآین هم در راداره چلسیه.
6.تو بازی آرسنال_ولوز 59686 نفر به ورزشگاه اومده بودن..
7.آرسنال علاقه مند به جذب بازیکن 16ساله برزیلی به نام victor andrade‏ هستش.
8.ونگر:آرسنال باید یاد بگیرد که چطور از اندوخته خود(اشاره به تک گل زده مقابل ولوز) دفاع کند...
خوش باشین دوستان
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

Masoud در 9/10/1390 | 01:06 گفت:

ايول

سید امین هاشمی در 8/10/1390 | 21:49 گفت:

علی جان راس میگه شهرام جان.اختیار داری داداشم من و بچه های سایت شمارو دوس داریم داداشم

علی ارشدی در 8/10/1390 | 21:16 گفت:

امین باشه خیلی خوبه ولی هر کسی باید جای خودش باشه تو نمی تونی جای امین رو پر کنی شهرام ولی امین هم نمی تونه جای تو رو پر کنه

توپچی جنوب در 8/10/1390 | 20:39 گفت:

مشکل زیاده اینترنتم یه مدت قطع شده بود چند تا امتحان هم داشتم شما که هستین سایت همچنان سربلند و فعال میمونه و غیبت ما احساس نمیشه امین جون....................!!!!!!!

توپچی جنوب در 8/10/1390 | 20:38 گفت:

مشکل زیاده اینترنتم یه مدت قطع شده بود چند تا امتحان هم داشتم شما که هستین سایت همچنان سربلند و فعال میمونه و غیبت ما احساس نمیشه امین جون....................!!!!!!!!!!!

فرهاد در 8/10/1390 | 19:52 گفت:

سیتی همه رو میث خواد

سید امین هاشمی در 8/10/1390 | 19:36 گفت:

قربونت شهرام جان.از دوستای دیگه هم واقعا ممنونم.راستی شهرام جان نبیدی کجا بیدی پیدات نبید!

توپچی جنوب در 8/10/1390 | 19:10 گفت:

احسنت بر تو ای سید امین هر وقت اومدم تو سایت یک بلاگ مفید گزاشته بودی خیلی مرسی

ایمان بهادران در 8/10/1390 | 15:39 گفت:

baba vel kon in vengeram hamash dombale bazikonai 7 8 salas 7 sale in fekreshevo ma hers mikhorim 2 bazikone doros ke nemikhare

aso در 8/10/1390 | 15:30 گفت:

merc30000 dadash

mostafaa در 8/10/1390 | 15:29 گفت:

گل شانسسی و مزخفی خوردیم.از این مزخزف تر وجود نداشت

سید امین هاشمی در 8/10/1390 | 15:06 گفت:

قربون همگی تون.

حمید فرازی در 8/10/1390 | 14:44 گفت:

مرسی داداش.مثل همیشه عالی بود.ما اینقدر بازیکن بااستعداد داریم که دیگه نیازی به خرید این جوانان نیست

مجید در 8/10/1390 | 14:18 گفت:

thanks

محسن در 8/10/1390 | 14:03 گفت:

عالی بود دمت گرم

سید امین هاشمی در 8/10/1390 | 13:35 گفت:

خواهش میکنم دوستای گلم.لطف دارین شما

علی ارشدی در 8/10/1390 | 13:12 گفت:

سید مرسی مثل همیشه مختصر و جامع و مفید بود

farhood در 8/10/1390 | 12:42 گفت:

ايول اقا امين اين اخبار گوشه كنارت خيلي باحاله